Plotki transferowe

Manchester City po Ranocchię? (20)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: football-italia.net
około 14 lat temu
236
20

Dzisiaj pojawiły się doniesienia jakoby Manchester City chciał pozyskać latem Andreę Ranocchię, który prawdopodobnie opuści Inter.

 

Dotychczas mówiło się o dwóch drużynach, które chcą sprowadzić do siebie stopera Intery, a były to Juventus Turyn oraz PSG. Teraz do tej dwójki dołączył angielskie gigant w postaci Manchesteru City. Ponoć The Citizens byliby skłonni zaproponować Interowi 15 milionów euro w zamian za Włocha. Jest także szansa, że mimo plotek Ranocchia zostanie w Interze by zastąpić Samuela i Lucio, których koniec kariery zbliża się wielkimi krokami.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05
mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (59)

27.06
08:20

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.05.2012 o 17:50 przez Kusy
Kusy
haha, poplotkować zawsze sobie można<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.05.2012 o 11:33 przez SlimShady
SlimShady
Jak widać jakie sie nim kluby interesują sprzedanie go może być wielkim błędem.<br />
Ewentualnie można go wypożyczyć bo facet umi grać <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.04.2012 o 12:28 przez n29
n29
# 13 dziwne jest to ze ten zawodnik nie gra unas w pierwszym skladzie a gra chivu czy popelniajacy coraz wiecej bledow lucio l, a to ze inne kluby iteresuja sie naszym rezerwowym to wcale nie jest dziwe nie raz i nie dwa bylo tak ze zawodnik unas nie potrafil wbic sie do pierwszego skladu a w innym gral pierwsze skrypce... nie wiem, czy w naszym klubie kto ma grac podejmuje smuda<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> on ma podbne wizje... wiec pytam jak dlugo jeszcze bedziemy marnowali talenty i pieniadze bo z roku na rok idziemy na dno a bez pucharow nie bedzie pieniedzy ani na transfery ani na utrzymanie obecnych zawodnikow...
29.04.2012 o 10:00 przez Garon
Garon
Wara od niego, niech chlopak gra w pierwszym skladzie a nie cibu to pokaze na co go stac
29.04.2012 o 09:16 przez el_loco
el_loco
#13 no właśnie. Już myślałem że tylko ja to zauważyłem przy ostatniej takiej informacji.
28.04.2012 o 22:12 przez Gajdzik
Gajdzik
W tym sezonie mu może nie idzie, ale już pokazywał wcześniej że potrafi dobrze grać, powinien zostać i grać regularnie i powinno być coraz lepiej <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.04.2012 o 22:01 przez sneijderos
sneijderos
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
28.04.2012 o 21:52 przez 7wojtek7
7wojtek7
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
28.04.2012 o 20:31 przez fmlyhm
fmlyhm
Trochę dziwne, że kluby teoretycznie mocniejsze od nas chcą naszego rezerwowego obrońcę... <br />
Daje do myslenia -.-
28.04.2012 o 20:04 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
jak będzie regularnie grał to będzie dobry
28.04.2012 o 19:06 przez piotrekninter
piotrekninter
haha
28.04.2012 o 18:27 przez TOOD
TOOD
musi zostac bo jak sie rozegra w city to zas bedziemy jeczec.
28.04.2012 o 17:46 przez Wisniapl
Wisniapl
Ma zostać i grać w kolejnym sezonie. Jak to jest, że do reprezentacji się nadaje, a do nas nie<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> przecież to jakaś paranoja. Poprawić mu treningiem przyspieszenie, zwrotność i będzie git jak nabierze pewności siebie w czasie grania <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
28.04.2012 o 17:15 przez Chuchu
Chuchu
@samum ja mam do niego to że jest tak wolny, że Samuel przy nim to Asafa Powell. Rano ma 195cm wzrostu a waży tylko 81 kg. To wbrew pozorom źle wpływa na jego koordynację, mógłby trochę mięcha na nogach złapać bo jak widzę jak się rozpędza to aż żal na to patrzeć.
28.04.2012 o 17:05 przez samum
samum
co wy chcecie od zaby gral malo wiec niestety.ale on bedzie podstawa naszej defensywy w przyszlosci<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> nie oddawac go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
28.04.2012 o 16:46 przez Drago194
Drago194
Dajmy mu jeszcze jeden sezon, jak znowu zagra piach to można się pozbyć ale na tę chwilę raczej lepiej żeby został.
28.04.2012 o 16:46 przez miniu86
miniu86
Mam nadzieję, że pogłoski o jego odejściu to tylko wymysły jakiegoś pismaka u którego wykryto ciężką chorobę psychiczną.
28.04.2012 o 15:49 przez berniol21
berniol21
Nie ma sensu go sprzedawać,przyda się.
28.04.2012 o 15:21 przez Chuchu
Chuchu
Wolałbym żeby został ale jakby odszedł to płakać za nim nie będę tym bardziej jeśli pieniądze z jego transferu Moraś dobrze spożytkuje.
28.04.2012 o 15:16 przez emsi
emsi
czy ja wiem niech zostanie <br />
<br />

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się