Plotki transferowe

Marca: Trzy kluby zainteresowane Samuelem. (31)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 14 lat temu
871
31

Hiszpański dziennik Marca donosi o prawdopodobnym odejściu z Interu Mediolan Waltera Samuela. Argentyńczyk, którego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu, mógłby zmienić barwy klubowe na zasadzie wolnego transferu.

 

Zdaniem hiszpańskiej prasy, stoperem zainteresowane są trzy zespoły. Po niezbyt udanej przygodzie niespełna 34-lentiego zawodnika z Realem Madryt, być może zdecyduje się on na powrót do Hiszpanii. Kluby zainteresowane usługami Il Muro to Valencia i Villareal. Kolejną opcją do rozważenia dla Samuela jest transfer do mającego wysokie aspiracje Tottenhamu. Najbardziej prawdopodobne jest jednak, że obrońca zdecyduje się przedłużyć kontrakt z Interem. Umowa jest już ponoć gotowa i czeka na podpisy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.02.2012 o 11:58 przez SlimShady
SlimShady
Przecież latem ponoć podpisał kontrakt do 2013 <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
11.02.2012 o 20:11 przez Gajdzik
Gajdzik
Nie gra rewelacyjnie, ale nie ma za bardzo kto za niego jak na razie grać, zobaczymy co pokaże Juan
11.02.2012 o 18:36 przez el_loco
el_loco
moim zdaniem powinnien odejść. Mamy młodych budujmy więc na nich na nową potęgę Interu. Inaczej nie ma sensu wydawanie pieniędzy na młodzież skoro i tak z nich nie korzystamy.
11.02.2012 o 15:21 przez Kusy
Kusy
jest nie do ruszenia!
11.02.2012 o 13:09 przez fatdrummer
fatdrummer
Nie ma, nie sprzedajemy, Walter zostaje ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.02.2012 o 12:08 przez emika
emika
Trzy kluby zainteresowane Samuelem.<br />
Samuel niezainteresowany trzema klubami.<br />
Zostanie i git
11.02.2012 o 11:51 przez Francisco
Francisco
Dobry jest, mimo iż wiekowy, ale jak na obrońcę to jeszcze z 3 sezony nawet może grać. Lucio też zostaje więc super.
11.02.2012 o 11:40 przez Garon
Garon
Dobrze ze umowa czeka juz na podpis i oby ten podpis szybko sie pod nia znalazl bo on jedyny cos ogarnia w tej obronie nie to co reszta. Zgadzam sie z klinsi64 <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.02.2012 o 11:32 przez Kebo
Kebo
Mimo wieku nie powinniśmy go sprzedawać, cały czas trzyma poziom i jako jeden z nie wielu obrońców nie popełnia głupich błędów.
11.02.2012 o 10:28 przez Rufus
Rufus
To jest Nasz najlepszy środkowy obrońca, więc powinien zostać..
11.02.2012 o 10:15 przez Drago194
Drago194
Waltera nie było w w dwóch ostatnich meczach i straciliśmy 8 bramek. Nasza obrona bez niego praktycznie nie istnieje. Widać to teraz i w zeszłym sezonie też to było widać.
11.02.2012 o 10:13 przez Snake86
Snake86
#18 - jak chcesz go sprzedac skoro konczy mu sie kontrakt? kto za niego zaplaci, skoro moze odejsc na wolnym<br />
<br />
Co do naszej obrony to niestety nie wyglada to zbyt dobrze: Jesus to niewiadoma, Rano musi sie jeszcze duzo nauczyc bo na razie gra miernie, Lucio w kratke (gorzej bez Samuela obok siebie), Chivu i Cordoba pewnie odejda po sezonie... Generalnie brakuje nam gotowego w tej chwili na pierwszy sklad naprawde dobrego obroncy, ktory zmienilby stara gwardie. Ciekawe, czy nasi dadza kiedys szanse Caldiroli - podobno duzy talent z niego. <br />
<br />
Walter gra dobrze, ale wiek coraz bardziej nie ten i kontuzje, mimo tego na jeszcze jeden sezon warto przedluzyc z nim umowe.
11.02.2012 o 09:50 przez Michal_fci
Michal_fci
tak chwalicie srodek obrony a co mecz gadacie ze obrona slaba... to sie zastanowcie a teraz ta obrone nie jest ciezko przejsc
11.02.2012 o 09:16 przez yoda79
yoda79
Jak już to sprzedać Lucio.
11.02.2012 o 09:05 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Wg mnie powinni go sprzedać póki coś jest warty . Jego najlepsze lata już mineły a o powinien ustapic miejsca Ranocchi bo on ma talent i jest młodszy oraz mniej brutalny , a przecierz w sezonie 2010/11 Ranocchia z Lucio tworzyli super pare stoperów <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.02.2012 o 08:49 przez samum
samum
wg mnie zostawic go poniewarz w parze z lucio sa nie do przejscia(inne opcje zawodnikow sa do bani<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !)a to co wyprawial w 2009/2010 to poezja!zostawic go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
11.02.2012 o 08:02 przez Osvald
Osvald
kupic go <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> jest Jesus, RANO, zostawic Samula,<br />
pozbyc sie Cordoby, Chivu sprzedac Lucio i obrona kompletna.
11.02.2012 o 07:37 przez Drago194
Drago194
To jeden z moich ulubionych graczy Interu. Wally jest cichym bohaterem sezonu 2009/2010, co on wtedy wyczyniał w obronie zwłaszcza w LM jest po prostu niepojęte. Co prawda 2 lata już mu od tego czasu przybyły, ale i tak uważam że powinien jeszcze 1 sezon zagrać w Interze i wtedy odejść na emeryturę w Interze.
11.02.2012 o 01:41 przez Janosv360
Janosv360
12# Dokładnie jak widzę nasz skład a w nim na środku lucio i samuel to się nie boję o środek obrony <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.02.2012 o 01:22 przez Krowa
Krowa
#10 słuchaj, ty chyba nie jesteś na bieżąco z meczami i wgl. Jak gra Lucia i Samuel nie tracimy żadnej bramki<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Gdy gra bardzo słaby żaba tracimy aż cztery <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> jestem za tym żeby wall przedłużył kontrakt i u nas skończył karierę. <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
11.02.2012 o 01:06 przez fmlyhm
fmlyhm
Walter so good
11.02.2012 o 00:57 przez andyvdm
andyvdm
mam to gdzieś Krowa, para stoperów Lucio Samuel zawodzi po całej linii w tym sezonie, potrzebna przewietrzenia. Aczkolwiek bardziej widziałbym Lucio na wylocie.
11.02.2012 o 00:17 przez Yascarr
Yascarr
Od zawsze mówiłem, że Samuel to nasz najlepszy stoper, większość uważała, że nie on a Lucio jest najlepszym obrońcą. Oby został!
11.02.2012 o 00:11 przez Seba
Seba
Jedyny zawodnik Interu, który regularnie gra na wysokim poziomie. Dla mnie główny kandydat na piłkarza sezonu.
10.02.2012 o 23:51 przez Krowa
Krowa
#6 teraz tak mówisz a gdyby jeden z nich naprawdę odszedł to byś potem jęczał że potrzeba nam porządnego doświadczonego środkowego obrońcy -.- On jest jednym z najlepszych zawodników w obecnym interze i sprzedaż jego byłaby gwoździem do trumny. Może jeszcze Milito za darmo oddamy?! Może jeszcze do Milanu?!
10.02.2012 o 23:32 przez andyvdm
andyvdm
Albo on albo Lucio powinien się pożegnać z Interem i grać u boku Juana albo Żaby
10.02.2012 o 23:30 przez amazon
amazon
Jeśli jest zdrowy jest numerem 1 !
10.02.2012 o 23:18 przez slipdog
slipdog
odmładzanie kadry trwa, jeszcze nowy kontrakt dla Chivu, Cordoby i niech w koncu wróci Materazzi <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
10.02.2012 o 23:07 przez lays
lays
<br />
Kto by nam obronę trzymał jakby nie on

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się