Plotki transferowe

Muntari jednak odejdzie?! (28)

Autor:
ponad 14 lat temu
253
28

Jak donosi La Gazzetta dello Sport Sulley Muntari wreszcie opuści szeregi mediolańskiego Interu. Zawodnik z Ghany znalazł się na celowniku Genoi, która wciąż szuka nowych opcji w pomocy i to właśnie Muntari ma być rozwiązaniem ich problemów.


Muntari wystąpił w tym sezonie zaledwie w 4 spotkaniach i spędził na boisku łącznie 157 minut.

 

Jak pamiętamy Inter wielokrotnie próbował pozbyć się piłkarza już w ubiegłym okienku transferowym, lecz za każdym razem na przeszkodzie stawał sam piłkarz, który nie chciał opuszczać Interu.

 

W chwili obecnej trwają negocjacje pomiędzy agentem zawodnika, a klubem z Genoi. Miejmy nadzieję, że tym razem zakończą się one powodzeniem.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.01.2012 o 00:03 przez Kusy
Kusy
on nigdy nie odejdzie
24.01.2012 o 00:52 przez Jedrula
Jedrula
Nie przejdzie, Preziosi nie jest może geniuszem, ale nie jest na tyle głupi, żeby kupować Muntariego (chyba, że Massimo odda go za darmo, jak to zrobił z Vieirą). Poza tym jak czytam "wymienić go za Kuckę" to przypomina mi się powiedzenie "zamienił stryjek.."
23.01.2012 o 23:46 przez Garon
Garon
No moze wkoncu oby to nie byla karta przetargowa na kucke
23.01.2012 o 22:17 przez Avtvv
Avtvv
heh święto będzie takie samo jak kiedy się w końcu Manciniego udało sprzedać <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ))<br />
23.01.2012 o 21:55 przez hQ
hQ
'Sulley chce jeszcze raz dać sobie szansę' - coś w tym stylu będzie. Zero wstydu z jego strony. Szczerze wątpię w jego transfer do momentu zakończenia kontraktu z Interem. Nikt inny nie da mu takich pieniędzy.
23.01.2012 o 21:47 przez darq
darq
tak! news dnia!
23.01.2012 o 21:47 przez Wisniapl
Wisniapl
Odejdź Waś mości i wstydu oszczędź <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
23.01.2012 o 21:47 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Niech w końcu odejdzie.
23.01.2012 o 21:45 przez dodo_IM
dodo_IM
Szkoda mi Genoi, że wzmocnienie pomocy widzą w nie grającym już dwa lata Muntarim. Do tego on będzie żądał nie małego wynagrodzenia. Ale to ich problem o ile w ogóle do nich trafi Muntar, bo mi osobiście ciężko w to uwierzyć.
23.01.2012 o 21:18 przez tesciu19inter
tesciu19inter
#17 Zgadzam się, również w niego wierzyłem i lubiłem go. Ale teraz, gdy nikt go nie chce i w ogóle nie gra, to powinien odejść z honorem, a nie wyłudzać pieniądze od Massimo za nic!
23.01.2012 o 21:18 przez inter_21
inter_21
Jak to ma być ich rozwiązanie to współczuje...
23.01.2012 o 20:34 przez lena182
lena182
Ja jednak mam szacunek dla tego gościa... w taktyce Mourinho był on ważnym graczem/zmiennikiem. na jego miejscu pewnie też byśmy się łudzili że czasy Mou wrócą, albo ktoś tak jak Mou się na nas pozna... oby odszedł i udowodnił że Jose się nie mylił... Byle tylko za niego Kucka nie przyszedł... <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.01.2012 o 20:29 przez Michal_fci
Michal_fci
odejdz w koncu czlowieku i sie juz nie kompromituj
23.01.2012 o 20:15 przez el_loco
el_loco
wypierd.laj <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Przepraszam ale nawet patrzeć się nie mogę na ten tempy wyraz twarzy <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
23.01.2012 o 20:11 przez etomaster
etomaster
szerokiej drogi
23.01.2012 o 20:05 przez Gajdzik
Gajdzik
Ile razy to już miał gdzieś być sprzedany <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.01.2012 o 20:04 przez Alfa
Alfa
wynocha!
23.01.2012 o 20:00 przez piotrekninter
piotrekninter
ile to juz newsow bylo<br />
ja bym jeszcze doplacil zeby sie go pozbyc
23.01.2012 o 19:55 przez arturinho17
arturinho17
wymienić na Kuckę i będzie ok.<br />
a jeśli nawet nie to opchnąć za grosze...
23.01.2012 o 19:48 przez Krowa
Krowa
Albo może zróbmy wymianę Muntari-Kucka? <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
23.01.2012 o 19:40 przez 88mj
88mj
&quot;Sulley zostanie aby udowodnić swoją wartość i przydatność dla drużyny&quot; - o tym samym pomyslalem! Tylko czekac na tego typu wypowiedz naszej Czarnej Perly albo jego agenta <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.01.2012 o 19:39 przez tytusek25
tytusek25
Fatalny transfer <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> Najdrozszy gol strzelony Juve w historii.Reszta to pasmo porazek<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.01.2012 o 19:35 przez czepi
czepi
&quot;Sulley zostanie aby udowodnić swoją wartość i przydatność dla drużyny&quot; - dokładam dwie dyszki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.01.2012 o 19:29 przez lays
lays
Won! Won! Won! W! O! N! Nie rozumiesz że nikt cię tutaj nie chce?! Idź gdzieś gdzie cię będą chcieli! Najlepiej idź w chu....
23.01.2012 o 19:28 przez Grrruby
Grrruby
Idź już stąd... BŁAGAM CIĘ! Miej honor... nie wstyd Ci, że nikt Cię nie chce?!
23.01.2012 o 19:21 przez bobogol
bobogol
&quot;Sulley zostanie aby udowodnić swoją wartość i przydatność dla drużyny&quot; - wchodzę dyszką! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.01.2012 o 19:20 przez sampam
sampam
Genoa wszystkich teraz bierze, jak leci<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.01.2012 o 19:19 przez R9onaldo
R9onaldo
Przecież mają Kucke<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się