Plotki transferowe

Rewolucja w obronie Interu? (23)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 14 lat temu
218
23

Nowy trener Interu ma być tylko początkiem w rewolucji Interu Mediolan, który dużych zmian potrzebuje już w letnim okienku transferowym.

 

Na pierwszy ogień ma pójść formacja obronna, która coraz częściej pozwala przeciwnikom na swobodne przemieszczanie się pod bramkę Julio Cesara. Głównym problemem obrony Interu jest wiek zawodników. Jak już wiadomo Maicon nie zamierza nadal wynajmować swojego dotychczasowego mieszkania. Brazylijczykiem bardzo poważnie interesuje się PSG, być może w kolenym sezonie Maicon będzie grał w pięknym Paryżu. Poza nim poważnie zagrożone są pozycje Cristiana Chivu i Ivana Cordoby. Obaj gracze nie dają wiele dobrego zepołowi Nerazzurrich i prawdopodobnie odejdą, Chivu do innego zespołu, a Cordoba na emeryturę. Lucio, przez wiele lat jeden z najlepszych stoperów na świecie również może pożegnać się z Interem. jedynym doświadczonym obrońcą Nerazzurrich, który może czuć się niezagrożony jest Walter Samuel.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.03.2012 o 10:51 przez dodo_IM
dodo_IM
Jak przedłużą umowę z Rumunem to stracę nadzieje na lepsze dni.
30.03.2012 o 10:40 przez pakiter
pakiter
W Benfice jest jeden fajny skrzydlo Pereira czy jakoś tak.Bardzo dobry zawodnik.Wlacza sie w akcje ofensywne tj.Maicon.Na ŚO można kupić zawodnika z Porto.Rolanda z Lucio będą nie do przejscia.<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
29.03.2012 o 22:28 przez el_loco
el_loco
byłoby to bardzo dobre posunięcie. Lucio napewno na ławce nie będzie chciał siedzieć.
29.03.2012 o 20:23 przez Garon
Garon
I bardzo dobrze wywalic dziadow bo ta obrona jest bardziej dziurawa niz ser szwajcarski
29.03.2012 o 20:00 przez domi
domi
Samuel bez Lucio to jak ręka bez palców...<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
29.03.2012 o 19:47 przez Osvald
Osvald
powtarzam Angelo Ogbonna I NIKT WIECEJ śo NIE POTRZEBNY <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.03.2012 o 19:43 przez siemanko94
siemanko94
Potrzebujemy jakiegoś naprawdę szybkiego ŚO aby uzupełniał się z Wally`m, niejednokrotnie nasi obrońcy nie byli wstanie dogonić przeciwnika.
29.03.2012 o 19:19 przez Gajdzik
Gajdzik
Ich sprzedać, ale też nasz zarząd musi się wziąć do roboty i ściągnąć jakiś porządnych następców <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.03.2012 o 19:13 przez Dzyl
Dzyl
a zapomniałem jeszcze o Jonathanie, który wróci z wypożyczenia w Parmie.
29.03.2012 o 19:12 przez Dzyl
Dzyl
Cordoba, Chivu, Maicon pewnie odejdą. Obronę na przyszły sezon bym widział tak: Zanetti, Samuel, Ranocchia, Nagatomo. Do tego Juan, Faraoni, i jeszcze dokupić jakiegoś solidnego bocznego obrońcę bo Nagatomo to jednak do wyjściowej jedenastki za słaby jest.
29.03.2012 o 18:17 przez coutinho12
coutinho12
Maicon na 100% odejdzie , we wszystkich mediach o tym piszą . Cordoba emerytura . Chivu idz se do lecha . Lucio moze z 1 sezon pogra ranocchia moze odejsc do torino , , nagatomo ok i samuel ok. Chciałbym za maicona wan der wiela , za chivu ogbonne i obrona taka <br />
wan der wiel samuel ranocchia/ogbonna nagatomo <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
29.03.2012 o 18:13 przez samum
samum
kiwu cordoba lucio out a wally i colosso powinni zostac
29.03.2012 o 18:13 przez Kubus
Kubus
Chivu Cordoba Lucio out, Maicon ? jesli przyjdzie odpowiedni zastepca to jak najbardziej
29.03.2012 o 18:11 przez SlimShady
SlimShady
Cordoba, Chivu, Lucio i Maicon prawde mówiąc mogli by odejść. Ranochcia, Juan, Samule i może ktoś na ławkę, tak powinni wyglądać środek obronny, na prawą za Maicona kogoś kupić albo dac tam Zanettiego, bo prawda jest tak, ze tak na prawdę nie będzie gdzie go dać w przyszłym sezonie, a ta pozycja wydaje sie najpewniejsza dla niego. Na prawą strone ciekawą opcją był Sanga, Van der Wiel czy tańszy Ceceras.
29.03.2012 o 17:43 przez Michal_fci
Michal_fci
Chivu i Cordoba tak ale Lucio i Maicon moga zostac
29.03.2012 o 17:30 przez PazzaMorte
PazzaMorte
Lucio na jeszcze jeden sezon według mnie broni dobrze
29.03.2012 o 17:22 przez drakon
drakon
Gapiostwo Lucio w tym sezonie woła o pomstę do nieba, podobnież jak jego genialne rajdy, kończące się przeważnie stratą piłki. Już dawno twierdziłem że zamiast niego więcej powinien grać Żaba, widać że chłopak ma smykałkę do tego interesu, tylko gra za mało, stąd te skoki formy i popełnaine niekiedy głupie błędy. Chivu ani Cordoby żałował nie będę, już dawno trzeba się było ich pozbyć. Kamikaze mógłby się na ławie przydać, jak wchodzi w drugiej połowie to potrafi sporo szumu na boisku narobić. Szkoda by mi było Maicona, bo w prawdzie lata juz nie te, ale widać że ma serce do gry i kocha ten klub, jakos tak zawsze chciałem żeby kariere u nas skończył. Samuel moze zostać, ale trzeba mu jakiegoś solidnego zmiennika bo coraz wiecej kontuzji łapie ostatnio.
29.03.2012 o 17:03 przez piotrekninter
piotrekninter
Jedynym*<br />
i bardzo dobrze<br />
szkoda troche Maicona,ale on jest coraz slabszy, to moze i lepiej, wpadnie troche kasy to kogos sie kupi <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.03.2012 o 16:46 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Cordoba już naprawdę powinien sobie dać spokój, wielki szacunek, ale prezentuje za słaby poziom.
29.03.2012 o 16:43 przez tytusek25
tytusek25
To jest wstyd zeby taki klub nie przygotowal praktycznie zadnych nastepcow przez tyle lat dla tych graczy.Jest jeden srodkowy rodzynek Ranoccia ,ktory jeszcze zamiast grac do oporu zeby eliminowac bledy siedzi na lawie zeby starzy grali cholera wie po co jeszcze.Doprowadzic Inter wogole jakis klub do tego stanu to naprawde trzeba byc baranem.
29.03.2012 o 16:37 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Moim zdaniem powinien zostać tylko Samuel, bo on zawsze gra na poziomie, nie to co Lucio, który czasami nie wiadomo dlaczego bawi się w rozgrywającego i w dziecinny sposób traci piłki, to jest niedopuszczalne. Można jeszcze u boku Samuela zostawić Maicona, ale jeżeli chce odejść to sprzedać za 10-15 mln € i kupić w zamian Van Der Wiela lub Islę. W środku myślę, że powinniśmy dać szansę Ranocchii, Juanowi i Caldiroli. Można jeszcze kogoś dokupić, ale myślę, że nie jest to aż tak konieczne.
29.03.2012 o 16:37 przez chrzanek
chrzanek
Artukuł z niczego i o niczym. Coś w stylu &quot;Rano jest wschód, a wieczorem zachód&quot;
29.03.2012 o 16:28 przez Lechu
Lechu
Myślę, że Lucio mógłby zostać jeszcze jeden sezon. Co do reszty to dziwię się, że dopiero teraz niektóre kroki są podejmowane. O ile Maicon miał w tym sezonie przebłyski dawnej formy, o tyle reszta powinna już dawno zmienić pracodawcę. Mam nadzieję, że wszystkim wyjdzie to na dobre...

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625636

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się