Plotki transferowe

Santon zostanie wypożyczony do Genoi? (22)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
386
22
Inter Mediolan rozważa wypożyczenie obrońcy - Davide Santona do Genoi w styczniowym oknie transferowym, aby ten mógł wystąpić na Mistrzostwach Świata.

Według Tuttosport 18-letni piłkarz walczy o podstawowe miejsce w składzie Jose Mourinho. I jak sam przyznał, boi się, że mała ilość występów może oddalić jego występy w reprezentacji Włoch na Mistrzostwach Świata.

Wypożyczenie ma być dobrym wyjściem dla Santona. Marcello Lippi dał ostatnio kilka szans Santonowi, ale zbyt mała ilość występów może tylko mu przeszkodzić.

Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że Santon był omijany przy ustalaniu składu przez Jose Mourinho ze względu na jego aktywny nocny tryb, ale dyrektor naczelny Ernesto Paolillo wszystko wyjaśnił: "Santon pokazał, że jest wielkim facetem i przyznał się, że już mu wystarczy. On zrozumiał, że zrobił źle i zaczął trenować lepiej. Wiedział, że Mourinho ma racje".
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (00:00) Sky - Palestra oddala się od Interu, cała naprzód po Paza! (6)

24.06
00:00
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.11.2009 o 21:41 przez Robointer
Robointer
Lepiej by go nie wypożyczali... <br /> Już każdy pewnie widział, dobrze gra. <br /> Santon jest ogarnięty, jeszcze wróci do pierwszego składu i będzie najlepszy <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Forza Inter!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 20:08 przez mati1908
mati1908
stary to była raczej ironia <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> to rzecz prosta ze jako zawodowy gracz nie powinien dopuszczac do pewnych sytuacji
28.10.2009 o 12:59 przez Snajder
Snajder
Lepiej go wypożyczyć aby mógł więcej grać..<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 19:56 przez matrix991
matrix991
mati1908 -&gt; Zauważ, że Mourinho też miał 18 lat i na pewno Santon nie dostał reprymendy za to, że brał udział w jakichś imprezach...tylko dlatego, że troszkę na nich przeholował i odbiło się to na jego dyspozycji na treningach. Zresztą jako piłkarz nie powinien zbyt balować. Nie jest to typowy 18 latek i nie wszystkie typowe zachowania na poziomie tychże osób będą w jego wypadku akceptowane. <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 19:47 przez mati1908
mati1908
a co wy nie mieliscie 18 lat(ja na ten przykład mam całe 19 heh) trzeba sie wyszalec <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 19:08 przez SlimShady
SlimShady
Nawet nie wiedziałem, ze Devide tak mocno imprezuje, taki spokojny chłopak <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> . <br /> Z tym wypożyczaniem to może nie byłby zły pomysł, u nas ze względu na Maicona, Zanettiego i Chivu am mało szans na regularną gre, natomiast Genua oprócz Crsicito nikogo wartościowego na bokach obronny nie ma, na pewno by sie im przydał, a dzięki jego częstym występom miałby wielkie szanse na Mundial. <br /> Ja osobiście jestem, ze pomimo to został u nas i wywalczył na stałe miejsce w pierwszej 11 jak to zrobił sezon temu. Wtedy z dumą by sie patrzało ze ktoś z Interu reprezentuje barwy narodowe Włoch na MŚ 2010.
27.10.2009 o 18:35 przez Clud
Clud
wypozyczyc mlokosa,javiera przesunac tam gdzie jego miejsce czyli do obrony i po klopocie
27.10.2009 o 15:26 przez adriano:)
adriano:)
Santon raczej zostanie, ale jeśli chce się liczyć przy ustalaniu składu to musi skończyć z imprezami, bo Jose mu nie daruje tego.
27.10.2009 o 15:01 przez Omen
Omen
Czyżby mu palma zaczęła odbijać?!Niech dziękuje Bogu za ten talent i go dobrze wykorzysta a nie lata po dyskotekach!Może wypożyczenie to były jednak dobry wybór?
27.10.2009 o 14:57 przez Pazzesco
Pazzesco
Szkoda, tylko, że Maxwell już odszedł ...
27.10.2009 o 14:00 przez Seba
Seba
To teraz wiadomo czemu Santon nie grał.
27.10.2009 o 13:24 przez BoDzIo
BoDzIo
<a href="http://www.fcinternews.it/?action=read&amp;idnotizia=9887">http://www.fcinternews.it
/?action=read&amp;idnotizia=9
887</a><br /> no i po plotkach
27.10.2009 o 13:07 przez scozzi
scozzi
i po co było maxiego sprzedawać
27.10.2009 o 13:00 przez pietrasowy
pietrasowy
w takiej formie rumuna nie ma co kombinować ze zmianami, niech gra na lewej a santon sie uczy i czeka - znając kości Chivu bedzie miał jeszcze okazję się wykazać Santon
27.10.2009 o 12:56 przez bloow
bloow
Davide &quot;Adriano&quot; Santon :D . osobiscie to wolalbym, zeby on gral na lewej stonie, a w srodku Lucio + Chivu/Samuel.
27.10.2009 o 12:43 przez sas111
sas111
kazdy jest czlowiekiem i mozna imprezowac..przeciez jest mlody i tez tego potrzebuje a to nie oznacza zeby porownywac go z adriano<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> a roczne wypozyczenie byloby dobrym rozwiazaniem dla kazdej ze stron moim zdaniem<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 12:32 przez duesouth
duesouth
Oby się skonczyło tylko na wypożyczeniu do końca sezonu. <br /> Koniec z imprezami !!
27.10.2009 o 12:10 przez Bartosh
Bartosh
no i sytuacja się wyjaśniła
27.10.2009 o 12:01 przez BoDzIo
BoDzIo
Santon nie grał bo Mou widział że po imprezowaniu słabiej trenuje a tego Mou nie lubi. Przestanie imprezować, zacznie trenować i jestem pewny że Chivu pójdzie do środka a Santon na lewą.
27.10.2009 o 11:53 przez Mate1908
Mate1908
W sumie zabawa to rzecz normalna jeśli umie się oddzielić ją od obowiązków. Jeśli będzie trenował, dawał z siebie wszystko to nie mam nic przeciwko aby sie bawił. Co do wypożyczenia, to uważam że powinien zostać i dalej walczyć o miejsce w pierwszym składzie bo ma predyspozycje ku temu.
27.10.2009 o 11:20 przez Andruś
Andruś
haha A ja z chęcia bym sie przeszedl z mlodszym Santonem na imprezke. Pewnie z racji tego, ze jest znaną nadzieją wloskiej pilki musi sie dobrze po nocach bawic<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 11:10 przez BoDzIo
BoDzIo
ło ty mały capie imprezowiczu. Skasuj nr komórki do Adriano!

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się