Plotki transferowe

Santon zostanie wypożyczony do Genoi? (22)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
389
22
Inter Mediolan rozważa wypożyczenie obrońcy - Davide Santona do Genoi w styczniowym oknie transferowym, aby ten mógł wystąpić na Mistrzostwach Świata.

Według Tuttosport 18-letni piłkarz walczy o podstawowe miejsce w składzie Jose Mourinho. I jak sam przyznał, boi się, że mała ilość występów może oddalić jego występy w reprezentacji Włoch na Mistrzostwach Świata.

Wypożyczenie ma być dobrym wyjściem dla Santona. Marcello Lippi dał ostatnio kilka szans Santonowi, ale zbyt mała ilość występów może tylko mu przeszkodzić.

Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że Santon był omijany przy ustalaniu składu przez Jose Mourinho ze względu na jego aktywny nocny tryb, ale dyrektor naczelny Ernesto Paolillo wszystko wyjaśnił: "Santon pokazał, że jest wielkim facetem i przyznał się, że już mu wystarczy. On zrozumiał, że zrobił źle i zaczął trenować lepiej. Wiedział, że Mourinho ma racje".
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 28.06 (19:18)) Brambatti: Ausilio musi za każdym razem prosić Oaktree o zgodę (39)

28.06
08:45
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.11.2009 o 21:41 przez Robointer
Robointer
Lepiej by go nie wypożyczali... <br /> Już każdy pewnie widział, dobrze gra. <br /> Santon jest ogarnięty, jeszcze wróci do pierwszego składu i będzie najlepszy <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Forza Inter!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 20:08 przez mati1908
mati1908
stary to była raczej ironia <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> to rzecz prosta ze jako zawodowy gracz nie powinien dopuszczac do pewnych sytuacji
28.10.2009 o 12:59 przez Snajder
Snajder
Lepiej go wypożyczyć aby mógł więcej grać..<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 19:56 przez matrix991
matrix991
mati1908 -&gt; Zauważ, że Mourinho też miał 18 lat i na pewno Santon nie dostał reprymendy za to, że brał udział w jakichś imprezach...tylko dlatego, że troszkę na nich przeholował i odbiło się to na jego dyspozycji na treningach. Zresztą jako piłkarz nie powinien zbyt balować. Nie jest to typowy 18 latek i nie wszystkie typowe zachowania na poziomie tychże osób będą w jego wypadku akceptowane. <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 19:47 przez mati1908
mati1908
a co wy nie mieliscie 18 lat(ja na ten przykład mam całe 19 heh) trzeba sie wyszalec <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 19:08 przez SlimShady
SlimShady
Nawet nie wiedziałem, ze Devide tak mocno imprezuje, taki spokojny chłopak <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> . <br /> Z tym wypożyczaniem to może nie byłby zły pomysł, u nas ze względu na Maicona, Zanettiego i Chivu am mało szans na regularną gre, natomiast Genua oprócz Crsicito nikogo wartościowego na bokach obronny nie ma, na pewno by sie im przydał, a dzięki jego częstym występom miałby wielkie szanse na Mundial. <br /> Ja osobiście jestem, ze pomimo to został u nas i wywalczył na stałe miejsce w pierwszej 11 jak to zrobił sezon temu. Wtedy z dumą by sie patrzało ze ktoś z Interu reprezentuje barwy narodowe Włoch na MŚ 2010.
27.10.2009 o 18:35 przez Clud
Clud
wypozyczyc mlokosa,javiera przesunac tam gdzie jego miejsce czyli do obrony i po klopocie
27.10.2009 o 15:26 przez adriano:)
adriano:)
Santon raczej zostanie, ale jeśli chce się liczyć przy ustalaniu składu to musi skończyć z imprezami, bo Jose mu nie daruje tego.
27.10.2009 o 15:01 przez Omen
Omen
Czyżby mu palma zaczęła odbijać?!Niech dziękuje Bogu za ten talent i go dobrze wykorzysta a nie lata po dyskotekach!Może wypożyczenie to były jednak dobry wybór?
27.10.2009 o 14:57 przez Pazzesco
Pazzesco
Szkoda, tylko, że Maxwell już odszedł ...
27.10.2009 o 14:00 przez Seba
Seba
To teraz wiadomo czemu Santon nie grał.
27.10.2009 o 13:24 przez BoDzIo
BoDzIo
<a href="http://www.fcinternews.it/?action=read&amp;idnotizia=9887">http://www.fcinternews.it
/?action=read&amp;idnotizia=9
887</a><br /> no i po plotkach
27.10.2009 o 13:07 przez scozzi
scozzi
i po co było maxiego sprzedawać
27.10.2009 o 13:00 przez pietrasowy
pietrasowy
w takiej formie rumuna nie ma co kombinować ze zmianami, niech gra na lewej a santon sie uczy i czeka - znając kości Chivu bedzie miał jeszcze okazję się wykazać Santon
27.10.2009 o 12:56 przez bloow
bloow
Davide &quot;Adriano&quot; Santon :D . osobiscie to wolalbym, zeby on gral na lewej stonie, a w srodku Lucio + Chivu/Samuel.
27.10.2009 o 12:43 przez sas111
sas111
kazdy jest czlowiekiem i mozna imprezowac..przeciez jest mlody i tez tego potrzebuje a to nie oznacza zeby porownywac go z adriano<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> a roczne wypozyczenie byloby dobrym rozwiazaniem dla kazdej ze stron moim zdaniem<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 12:32 przez duesouth
duesouth
Oby się skonczyło tylko na wypożyczeniu do końca sezonu. <br /> Koniec z imprezami !!
27.10.2009 o 12:10 przez Bartosh
Bartosh
no i sytuacja się wyjaśniła
27.10.2009 o 12:01 przez BoDzIo
BoDzIo
Santon nie grał bo Mou widział że po imprezowaniu słabiej trenuje a tego Mou nie lubi. Przestanie imprezować, zacznie trenować i jestem pewny że Chivu pójdzie do środka a Santon na lewą.
27.10.2009 o 11:53 przez Mate1908
Mate1908
W sumie zabawa to rzecz normalna jeśli umie się oddzielić ją od obowiązków. Jeśli będzie trenował, dawał z siebie wszystko to nie mam nic przeciwko aby sie bawił. Co do wypożyczenia, to uważam że powinien zostać i dalej walczyć o miejsce w pierwszym składzie bo ma predyspozycje ku temu.
27.10.2009 o 11:20 przez Andruś
Andruś
haha A ja z chęcia bym sie przeszedl z mlodszym Santonem na imprezke. Pewnie z racji tego, ze jest znaną nadzieją wloskiej pilki musi sie dobrze po nocach bawic<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
27.10.2009 o 11:10 przez BoDzIo
BoDzIo
ło ty mały capie imprezowiczu. Skasuj nr komórki do Adriano!

Shoutbox

El_Imprezatore 28.06.2026 21:49

Już mam

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625752

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się