Plotki transferowe

Sao Paulo gotowe do sprzedaży Lucasa (21)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 14 lat temu
256
21

"Sao Paulo jest gotowe sprzedać swój klejnot za kwotę równoznaczą 25 milionów euro" - takie słowa możemy dziś wyczytać na jednym z najbardziej popularnym serwisie poświęconym Interze Mediolan. Według dzisiejszej prasy brazylisjkie władze są otwarte na wszelkie oferty z europejskich klubów.

 

W styczniowym mercato Inter mocno zabiegał o młodego zawodnika, lecz wtedy na przeszkodzie stawał klub, który usilnie chciał zatrzymać swojego piłkarza, a także Lucas, który jeszcze wtedy nie myślał o transferze do Europy. Tego lata jednak wladze z Brazylii są gotowe do sprzedaży zawodnika. Cenę, jaką oczekują za utalentowanego chłopaka wynosi 25 milionów euro. Mówi się, że w przypadku nieudanego transferu Lavezziego do Interu, alternatywą ma być właśnie piłkarz brazylisjkiego Sao Paulo.

 

Możliwe przybycie Lucasa do Interu dawałoby wiele możliwości w taktyce Stramaccioniemu, bowiem piłkarz ten jest bardzo uniwersalny. Brazylijczyk mógłby grać jako rozgrywający w ustawieniu 4-3-1-2, lub też wystąpić na pozycji lewego lub prawego pomocnika w ustawieniu 4-2-3-1.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.05.2012 o 14:50 przez el_loco
el_loco
moim zdaniem ważniejszym zawodnikiem dla Nas jest zdecydowanie Lavezzi. Doświadczony zawodnik od zaraz a Lucas będzie musiał przyzwyczaić sie do włoskiej piłki.
20.05.2012 o 08:12 przez IBRA2880
IBRA2880
Pewnie że go brać<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !Ale czy klub tyle da?W tym to będzie problem<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
20.05.2012 o 00:20 przez Adriano99
Adriano99
Jestem absolutnie za ! <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
19.05.2012 o 21:29 przez s0ket
s0ket
Wes nie musi odchodzic Lucas może byc skrzydłowym jak coś. A dobrze pamiętam że na euro we francji, francuzi w składzie grali 2 nawet 3 rozgrywającymi i zdobyli mistrza, więc gra większą ilościa tych zawodników przynosi również skutki. Myślę że wes, lucas, cou , alvarez mogli by razem grac w wyjściowym składzie ale to tylko moje widzi mi się
19.05.2012 o 20:02 przez thediabel450
thediabel450
Jeśli nie Lavve <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> to ten grajek jak najbardziej <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Spoko chłopak klepie i może się wpasować <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
19.05.2012 o 19:24 przez samum
samum
brac go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> marzenia!
19.05.2012 o 19:11 przez Krowa
Krowa
Sprzedać pandeva do napoli za 10 mln i mamy spokojnie kasę na lucasa <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> jeszcze dodać do tego destro i isle i mamy skład na następny sezon.
19.05.2012 o 19:00 przez domi
domi
Lucas jest naprawdę wyśmienity, brałbym go, tylko znowu te pieniądze. 25 mln to daje gwarant, że Moratti tyle nie zapłaci- dla mnie to też za dużo, ale za takiego młodego piłkarza z takimi umiejętnościami chyba warto. Byłby dobrym rozgrywającym, tyle że wtedy Wesley prawdopodobnie odejdzie<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
19.05.2012 o 16:40 przez adilbn
adilbn
Brać go kurde <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> dwa razy lepszy od Lavezziego.
19.05.2012 o 16:38 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Dawac go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! plus Destro i bedzie gites<br />
19.05.2012 o 16:37 przez SlimShady
SlimShady
On niesamowity, w styczniu jak sie nie mylę Branca ponoć zaoferował w Brazylii z 25 baniek wtedy ponoć ją odrzucili, teraz chyba jego temat ucichł.
19.05.2012 o 16:33 przez kamil13216
kamil13216
Lucasa kupic bo warto, ale dziura w ataku tez sie sama nie załata......mówie tu o kupnie Lavezziego, obaj sa wytmagani,
19.05.2012 o 16:13 przez Alfa
Alfa
eh tylko 25mln za takiego gracza ktory conajmniej 10 lat moze grac na najwyzszym poziomie ehh do tego Cou Alvarez Poli Guarin Obi i mamy druzyne na lata i jedynie pasowaloby czasami lekkie korekty robic na pozycje w ktorej sa luki...
19.05.2012 o 15:37 przez CASTELAZZI
CASTELAZZI
Ta fotka nie jest czasami z fify 12 ? <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.05.2012 o 15:11 przez Michal_fci
Michal_fci
Moras i tak nie da 25 mln za 1 gracza
19.05.2012 o 15:06 przez TOOD
TOOD
Ynter wiem że masz ambicje ale ten klub nie nawet debile DESTRO chcą kopic.<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
19.05.2012 o 14:48 przez Ynter
Ynter
Sam nie wiem kogo wolę. Lucas to obok Neymara i Ganso jeden z największych talentów brazylijskiej piłki, a te jak wiemy rzadko zawodzą. Lavezzi jest ograny w SerieA to jasne, ale ma w Interze wielu znajomych co się cały czas podkreśla, przez co boje się, że zostanie następnym &quot;koleżką&quot;, który nie będzie się w ogóle starał. Taki Lucas natomiast nikogo nie zna i jak już by przyszedł to na pewno gryzłby trawę żeby udowodnić swoją wartość i pokazać się na europejskich boiskach. Jest młody, głodny sukcesów i sławy, trudno o lepszą motywację. <br />
<br />
Ciężki dylemat, który pewnie rozwiąże Branca kupując Palacio <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
19.05.2012 o 14:33 przez piotrekninter
piotrekninter
#2 alternatywa, tak<br />
bo wiadomo ze MM chce wydac jak najmniej,a Lavezzi bedzie kosztowal mniej jak 25 bo Goran w rozliczeniu<br />
zreszta ja wole eL, widzialem Lucasa w 2 meczach,wymiata,ale wole ogranego,walczaka Lavezziego
19.05.2012 o 14:29 przez freaky
freaky
buahaha alternatywą.. chyba logiczne, że lepiej wziąć Lucasa niż Lavezziego i kupić Destro + obrońców <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.05.2012 o 14:29 przez andyvdm
andyvdm
Skoro za Lavezziego Inter daje w sumie ponad 20 toolać go, sprzedać Pandeva za gotówke i wykładac kase na Lucasa <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625627

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się