Plotki transferowe

Spalletti następcą Ranieriego? (31)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 14 lat temu
516
31

Jeżeli wierzyć doniesieniom La Gazzetta dello Sport Inter już poczynił pierwsze kroki w celu zabezpieczenia obsady funkcji szkoleniowca na sezon 2012-2013.

 

Prezydent Massimo Moratti od dłuższego czasu jest zwolennikiem talentu Luciano Spallettiego i to podobno właśnie z nim trwają już rozmowy dotyczące ewentualnego angażu na stanowisku trenera Nerazzurrich. Obecny szkoleniowiec Zenita St Petersburg miałby być następcą Claudio Ranieriego na wypadek gdyby na koniec obecnego sezonu wyniki i gra drużyny nie były satysfakcjonujące dla włodarzy klubu. Moratti chciałby w ten sposób uniknąć gorączkowych poszukiwań i trenerskiej karuzeli jakie przyszło mu przeżyć po opuszczeniu klubu przez Leonardo, który w połowie przygotowań postanowił związać się z Paris Saint-Germain. W tym miejscu rodzi się jeszcze pytanie czy sam Spalletti, dysponujący obecnie w rosyjskim klubie praktycznie nieograniczonym budżetem transferowym, chciałby zmienić warunki pracy na takie, w których musiałby przy budowaniu zespołu oglądać każdego euro centa dwa razy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.12.2011 o 18:35 przez SlimShady
SlimShady
Spaletti prawde mówiac robi co chce w Zenicie, w Interze juz nie bezie tak dobrze, a wrecz bedzie sie wkurzał na słabe transfery, nic dziwnego że np. Hidding poszedł Anzi
28.12.2011 o 02:11 przez DrInternista
DrInternista
Hiddink w Anzy ? Ostatnio czytalem ze jakiegos trenera wzieli i 5 letni podpisal
28.12.2011 o 01:08 przez dodo_IM
dodo_IM
Hiddink już prawie w Anży więc można o nim zapomnieć. Poczekajmy do końca sezonu. Dla mnie Ranieri z obecnym składem bardzo dobrze sobie radzi. Spalletti nic lepszego by nie wymyślił.
27.12.2011 o 22:53 przez cuba
cuba
Nie do przesady,no dajmy Ranieriemu chwile mozna lubiec go bardziej luz lepiej ale skoro druzyna potrzebuje zmian to niech ktos cos utworzy zeby mozna było z czego budować,normalnie straciliby w moich oczach,uspokójmy klimat w druzynie i nie bedzie moze tak najgorzej idziemy do góry i wcale nie w łatwym stylu więc troche czasu ,niech poluzują szelki troche <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.12.2011 o 22:07 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
A może zamiast kupywać piłkarzy kupujmy trenerów i zróbmy ławkę rezewowych kto się nie sprawdzi wylatuję i wchodzi rezerwa<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.12.2011 o 20:29 przez piotrekninter
piotrekninter
Ranieri ok, wyniki sa, z Lecce good game<br />
ale przypominam ze wczesniej gralismy straszna padake, 6 obroncow na boisku a on zdejmuje ofensywnych graczy daje defensywnych<br />
ale fakt faktem, sporo dobrego zrobil,i moim zdaniem powinien zostac ten i nastepny sezon<br />
no chyba ze Hiddink<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
27.12.2011 o 20:24 przez piotrekninter
piotrekninter
kolejna zmiana trenera, no way<br />
a jesli zmieniac to na kogos z najwyzszej polki<br />
Capello bedzie wolny,chociaz on do nas nie przyjdzie<br />
Hiddink o yeah
27.12.2011 o 18:48 przez el_loco
el_loco
moim zdaniem Boas w tym czasie będzie już dostępny.
27.12.2011 o 18:38 przez tytusek25
tytusek25
Idiotyzm do potęgi.
27.12.2011 o 18:25 przez samum
samum
ich zdrowo popier.... z ta zmiana na spalettiego<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
27.12.2011 o 18:14 przez Piotr1996
Piotr1996
Jeżeli Inter będzie grał tak jak ostatnie 4 mecze to wątpię, żeby zwolnili Ranieriego <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.12.2011 o 17:18 przez Drago194
Drago194
#20 Wytłumacz mi bo nie rozumiem, oczekujesz od Interu niesamowitej i pięknej gry w dobie największego od 10 lat kryzysu<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Może lepiej niech lepiej wróci Gasperini. Claudio wyciągnął nas z niezłego bagna, ale oczywiści zawsze znajdą się tacy którzy mylą Mediolan z Barceloną.
27.12.2011 o 17:08 przez Grrruby
Grrruby
Nie no... co do &quot;wyciągnięcia nas z dołka&quot; to nie macie racji. Jeśli wygramy następne 3 mecze, to się zgodzę z Wami, aaale faktem jest, że Ranieri jak do tej pory zrobił największe kroki w przód wraz z Interem. Mimo wszystko brzydzi mnie gra Interu... a związek między mną a Interem zaczyna wyglądać jak stare sprute małżeństwo...
27.12.2011 o 16:38 przez Gajdzik
Gajdzik
Po co te kombinowanie <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
27.12.2011 o 15:16 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Akurat Ranieri jest w tym momencie odpowiednią osobą w Interze. Prasa niepotrzebnie robi zamet.
27.12.2011 o 15:11 przez andyvdm
andyvdm
Nie zapominajcie, że Ranieri to typowy 'strażak', potrafi wyciągnąć zespół z kryzysu ale na pewno nie jest szkoleniowcem na długie lata. Tak było i w Juventusie i w Romie, po dobrych sezonach przyszedł straszliwy kryzys.
27.12.2011 o 15:05 przez Gomez
Gomez
JAK JUŻ ZWALNIAĆ TO BRANCĘ <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
27.12.2011 o 14:59 przez Fqrve
Fqrve
jaka zmiana<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Claudio mial problemy (ale kto by ich nie mial) a teraz jestem bardzo zadowolony z jego pracy i wierze ze zdobedziemy jakies trofeum<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.12.2011 o 14:39 przez Kusy
Kusy
kto to wymyśla?
27.12.2011 o 14:04 przez samum
samum
Chyba sobie jaja robia ze zmiana!Ranieri wyciagnal nas z dolka i jeszcze zle?z 17 na 5 wiec jaki jest sens zmiany sie pytam?Matoly<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
27.12.2011 o 14:02 przez mecen
mecen
bez wzmocnień to ani Ranieri, Spaletti czy Mourinho nic nie zrobią,
27.12.2011 o 13:59 przez Drago194
Drago194
#9 Dokładnie. Cholerne pismaki tylko podkopują takimi bzdurami pozycję Ranieriego w klubie.
27.12.2011 o 13:57 przez Castellazzi
Castellazzi
Sinisa <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
27.12.2011 o 13:42 przez Alfa
Alfa
jak juz to niech blanca namawiaja...
27.12.2011 o 13:26 przez microsoft666
microsoft666
Żaden Włoch<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
27.12.2011 o 13:23 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Zmiana trenera co pół roku napewno wyjdzie nam na dobre<br />
27.12.2011 o 13:22 przez Pablusso
Pablusso
Oby...<br />
27.12.2011 o 13:21 przez Chuchu
Chuchu
Latem jak najbardziej za, ale zmiana trenera zimą to będzie samobójstwo po tym jak zespół w końcu zaczął grać i przede wszystkim wygrywać. Odrobiliśmy sporo punktów do czołówki.
27.12.2011 o 13:18 przez Grrruby
Grrruby
Ja nie wiem co się w tym klubie dzieje... Zaczynam nienawidzić tą drużynę... jak widać granica między miłością a nienawiścią jest cienka...
27.12.2011 o 13:08 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Przecież Siwy na razie dobrze rządzi naszymi.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625694

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się