2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: maverik »

Po wspaniałej rimoncie z Tottenhamem zdobyliśmy bardzo cenne trzy punkty. Teraz musimy wywieźć trzy punkty z Eindhoven żeby tego wysiłku sprzed dwóch tygodni nie zaprzepaścić.

PSV jest w gazie, ale tylko na własnym podwórku. W Lidze Mistrzów aż tak kolorowo nie ma (ostatnie siedem spotkań PSV w LM to dwa remisy i pięć porażek). Jedenaście lat temu byliśmy w grupie z PSV za kadencji Manciniego i wygraliśmy dwa razy (2:0 i 0:1).

Przypuszczalne składy:
PSV (4-3-3): Zoet - Dumfries Schwaab Viergever Angelino - Rosario Pereiro Hendrix - Bergwijn de Jong Lozano
Inter (4-2-3-1): Handanović - D'Ambrosio Skriniar de Vrij Asamoah - Vecino Brozović - Politano Nainggolan Perisić - Icardi

Innych składów jak te wyżej nie przewiduję. Są to raczej najmocniejsze jedenastki na ten moment. W Holandii na pewno nie będzie łatwo, a najbardziej pewnie postraszy Lozano, którego D'Ambrosio musi wyłączyć z gry. O de Jonga jakoś się nie obawiam, bo mamy równie wysokich obrońców co on, a on jest znany głównie z bardzo dobrej gry w powietrzu. Z Bergwijnem powinien sobie poradzić Asamoah. Jeżeli opanujemy środek pola, a jest to naszym obowiązkiem jako, że mamy lepszych piłkarzy to będę spokojny o wynik. Widać od spotkania z Cagliari pełne skupienie nad PSV, więc nie ma mowy o lekceważeniu przeciwnika.

Obrazek

Transmisja na Polsat Sport Premium 5.

:love:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Piekarz »

Pamiętam jak dziś te mecze z PSV z 2007 roku, chociaż ich nie oglądałem, bo nie miałem jak, tylko śledziłem rozwój wydarzeń na czacie. Prawda jest taka że nie mieliśmy żadnych problemów z drużyną wieśniaków. Ile jest warta liga holenderska to wszyscy wiemy, jest mianowicie warta mniej więcej tyle co nic. Na ten moment z całego składu PSV jakoś bliżej znam tylko Trenta Sainsbury'ego i Daniela Schwaaba (cały ten de Jong to dla mnie jeden wielki nikt jak każdy kto nie sprawdził się poza Holandią. Zobaczyłem sobie też na składy całej reszty tej ligi i okazało się, że jest tam jeszcze tylko pięciu w miarę poważnych piłkarzy: wielki Robin van Persie, niezwykły Klaas Jan Huntelaar, Eduardo, Tomasz Necid i słynny El Hamdaoui, przy czym i tak tylko ten pierwszy jest poważny na całego, przy czym nie jest tylko był. Dla mnie to jest maksymalnie niepoważne i zaczynam się zastanawiać, po co w ogóle coś takiego jak ta liga istnieje i komu to jest potrzebne. Jeśli jeszcze dołożymy do tego fakt, że Eindhoven to miasto dramatycznie nijakie, nieciekawe, no brzydkie po prostu, to już nie powinniśmy mieć skrupułów przed obiciem ich mocno.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: IlCapitano »

Patrząc na skład i nasze nastawienie mentalne w meczu z Cagliari, to chyba od razu wiedzieli, że to w Eindhoven trzeba wygrać, a z Sardyńczykami sobie potruchtamy bo możemy i nas stać. Cieszę się z tego, bo mam identyczny pogląd. Jeśli w środę nie wygramy, to cały wysiłek z meczu z KFC pójdzie na marne. W przypadku zwycięstwa natomiast mamy 6 punktów i komfortową sytuację przed wyjazdem do Barcelony. Zastanawiam się jaki wynik w Londynie będzie dla nas najlepszy? Remis, czy może wygrana Messiego i spółki? Patrząc na ich obecną formę to raczej Tottenham ich zbije, a Wy jak to widzicie, błagam o zwięzłe opisy, bo ja to już sam nie wiem.
Skład oczywisty, nie ma nad czym dywagować. Handanović - D'Ambrosio Skriniar de Vrij Asamoah - Vecino Brozović - Politano Nainggolan Perisić - Icardi.
Jak zobaczę Candrevę kosztem Politano w wyjściowym to się wkurzę trochę.
Randama

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Randama »

A dlaczego miałby grać Candreva? Chłop zagrał 3 mecze pod rząd w lidze od 1 minuty z Sampą, Fiorą i Cagliari. Na pewno nie jest szykowany do gry. Skład nie budzi żadnych wątpliwości, wiadomo kto zagra.

Liczę, że nie zlekceważymy przeciwnika, po powrocie do gry w LM spodziewam się, że wszyscy podchodzą do tych spotkań z odpowiednim nastawieniem. Holandia kojarzy mi się zawsze z chu jową obroną i ofensywną techniczną grą, jeśli podejdziemy do tego meczu dobrze przygotowani fizycznie to odbiją się jak od ściany.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: miniu86 »

Generalnie macie sporo racji w swoich wypowiedziach, ja jednak podchodzę do LM bez żadnej spiny. To zawodnicy mają się spinać, ja będę tylko kontemplował i ze spokojem obserwował. Całą swoją siłę przeznaczam na zmagania ligowe.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Nie przewiduje niespodzianek w tym meczu. Poziom ligi holenderskiej jest słaby, co potwierdzają wyniki tych klubów w Europie. PSV jednak przebija tą ligę znacznie ale mimo to Inter w miarę wypoczęty nie powinien mieć problemów. Icardi musi wejść w ligę mistrzów jak Piątek w Serie A.
Liczę na zwycięstwo Barcelony nad Tottenhamem bo nie mam wątpliwości kto będzie w tej grupie pierwszy a z kim walczymy o wyjście.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Dzyl »

W ich obronę powinniśmy wjechać jak w masło. Nasz potencjał ofensywny musi zadziałać. Liczę na Politano w wyjściowym składzie i Candreve na ławce. Ciekaw jestem czy Persic dalej będzie grał kupę czy się ogarnie. Dobrze, że mamy na ławce Lautaro, Keitę i będzie miał kto wejść na zmęczonego przeciwnika i namieszać w ataku.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: TomHardy »

Będzie mega ciężko, obawiam się tego spotkania, ale liczę że 4 zwycięstwa z rzędu nie były przypadkiem i Inter zrobi wszystko żeby wygrać. Tylko 3 pkt się liczą!!! Czy ja dużo wymagam?

Matko jedyna mecz za meczem, calcio, LM, emocje nie do opisania. W sobotę był mecz, teraz w środę, za chwile Spal w niedziele. Tego pragnąłem. Jak ja wytrzymam przerwe reprezentacyjną?! Chyba oszaleje
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Mora »

Ważny mecz w kontekście naszego wyjścia z grupy, jeśli chcemy grać w LM na wiosnę, to nie możemy stracić punktów z PSV. Na pewno nie będzie to spacerek, Holendrzy mają solidną drużynę i postawią nam trudne warunki...W drugim meczu naszej grupy najchętniej widziałbym zwycięstwo Barcelony.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: KoBa »

IlCapitano pisze: 1 paź 2018, 09:54 Zastanawiam się jaki wynik w Londynie będzie dla nas najlepszy?
Ja tutaj nie mam wątpliwości. Gorąco wierze w nasze wyjście z tej grupy (śmierci?), bo mecze w Europie na wiosnę to kwintesencja piłki klubowej i nie może nas tam zabraknąć. Jeżeli uda nam się jutro wygrać, a Barcelona jednak wywiezie komplet z WHL to będziemy na miejscu premiowanym awansem z 6(!) punktami przewagi na 4 mecze do końca grupowych zmagań; oznacza to, że na 12 pozostałych punktów wystarczy nam 7, aby zapewnić sobie awans bez oglądania się na rywali, ale również 6, a nawet 4 mogą okazać się wystarczające.
Randama

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Randama »

O wiele łatwiej będzie wywieźć punkty z Londynu niż z Barcelony, dlatego ja kibicuję Hiszpanom. Fakty są takie, że możemy ograć obie drużyny, ale obawiam się, że nasi jeszcze nie są w stanie tego mentalnie udźwignać i o punkty w Barcelonie będzie bardzo trudno.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Piter »

Na grupach bukmacherskich ludzie się podniecają i stawiają jutro 1x, ale ja po prostu zamówię kebsa i wszystko stanie się samo. 3 punkty pewne
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: KoBa »

No to Ajax wczoraj pokazał w Monachium, że liga holenderska jeszcze powinna być brana pod uwagę w Europie, Ajax, który ledwo 2 tygodnie temu został mocno obity przez PSV - to skłania do ponownych refleksji nad dzisiejszym meczem. Gramy z lepszą drużyna i to na wyjeździe, jak najbardziej możemy i musimy to wygrać, ale nie liczmy na to, że PSV się potulnie ustawi do klepania.
Gość

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Gość »

KoBa pisze: 3 paź 2018, 09:06ale nie liczmy na to, że PSV się potulnie ustawi do klepania.
To raczej oni nas będą klepać, ale może jeśli zagrają otwartą piłkę to z kontr ich pozamiatamy.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Piter »

No ja po kebabiku generalnie więc dziwi mnie nawet to, że straciliśmy gola.
Generalnie gramy w 10, bo ten perisić to jest amator śmierdzący, jak cały czas zresztą, ale poczekajmy do meczu z jakimś chievo gdy strzeli 3 gole i będzie znów podnieta na wielkiego ivana.

Alkoholik ćpun i co tam jeszcze chcecie obecnie królem boiska. Radzia ♥♥♥
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Piekarz »

Najlepszy mecz w sezonie, rozkręcamy się z tygodnia na tydzień. Nie wiem jak wy, ale ja po niewielu minutach nabrałem pewności, że to wygramy i nie pozbyłem się jej już ani na chwilę aż do końca. Przyjechaliśmy jak po swoje i wciągnęliśmy Holendrów nosem, mimo że wyszły ich Murzynom dwa strzały życia. Na pochwałę zasługuje mimo wszystko Handanović za wyjęcie przewrotki, solidny DD, niezwykle pewna siebie para Skriniar-De Vrij, standardowo profesor Asamoah, WRESZCIE środek pola, znakomity Najgo, Politano grający bez jakichkolwiek kompleksów (wygląda jakby co roku grał sobie w LM, a nie jakby przyszedł przed chwilą z prowincjonalnego Sassuolo) i wreszcie świetnie wyglądający Icardi - błyskotliwy, silny, zaangażowany. Zdaje się że wymieniłem cały skład poza Perisiciem, no i to by się zgadzało.

Może nie ma się co przesadnie podniecać, bo PSV w Serie A prawie na pewno nie oglądałoby górnej połowy tabeli, ale cieszy bardzo nasz gruby powrót do Europy. Nie wierzę że nie damy rady tym marnym Holendrom u siebie, więc awans z grupy w obliczu porażki Tottenhamu na własnym stadionie mamy już u stóp. To może żeby było naprawdę grubo teraz jakiś punkcik na Camp Nou?

Całkiem spoks komentarz na Polsacie.
Randama

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Randama »

Sędzia nam dzisiaj pomógł, bo gdyby był Var to pewnie przegrywalibyśmy do przerwy i grali w 10. To był niezły mecz w naszym wykonaniu, mieliśmy sporo okazji i jako tako nawet dało się to oglądać.

Strasznie jestem ciekawy występu Politano przeciwko Barcelonie, bo chłop ma atuty na wielkie granie. Czasami podejmuje błędne decyzje, ale jak dołoży bramek i asyst to będzie kozak.

W pierwszej połowie najbardziej podobał mi się Nainggolan, a w przekroju całego meczu wyróżniam Vecino, który zagrał jeden z najlepszych w meczów przez ostatnie pół roku w Interze. Nie wiem kogo wolę bardziej - de Vrija czy Skriniara. Obaj kozackie mecze.

Handanovic prawie zajebał nam mecz, ale oprócz tego miał co najmniej 3 bardzo dobre interwencje. Na minus dzisiaj D'Ambrosio i Perisic.

Tottenham przejebał, także remisując choćby jeden mecz z Barceloną i wygrywając z PSV u siebie możemy być całkiem blisko awansu do fazy pucharowej.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: KoBa »

Randama pisze: 3 paź 2018, 23:00 Sędzia nam dzisiaj pomógł, bo gdyby był Var to pewnie przegrywalibyśmy do przerwy i grali w 10. To był niezły mecz w naszym wykonaniu, mieliśmy sporo okazji i jako tako nawet dało się to oglądać.
Sędzia dobrze widział, co zrobił Handanovic, ale Handanovic nie był ostatnim graczem na drodze przeciwnika do bramki, a przynajmniej tak to widział arbiter stąd tylko żółta.

Nie zmienia to faktu, że byliśmy lepsi od PSV (które zaskoczyło mnie swoją dobrą postawą i przede wszystkim kondycją), stworzyliśmy więcej klarownych sytuacji i wygraliśmy zasłużenie.

Dawać te SPAL.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: mio85 »

Pięknie się to wszystko układa w tych pucharach. Ktoś się wybiera na Camp Nou? Ja w tych okolicznościach chyba się skuszę, choć rozważę równie Meazza.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Mora »

Dobry mecz w naszym wykonaniu i arcyważne 3 punkty. Podobał mi się dzisiejszego wieczoru Icardi, ciągle stwarzał zagrożenie, świetnie grał głową, wyłożył piłkę Vecino, no i przede wszystkim strzelił drugą bramkę oraz miał udział przy pierwszej.

Tottenham plecy z Barceloną, więc mamy nad żydkami już 6 punktów przewagi, ciężko będzie to spierdolić.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ostatnie zwyciestwa dodaly pewnosci siebie zespolowi. Widac to bylo dzisiaj na boisku. Nawet po stracie gola bylem przekonany ze to odwrócimy. Konsekwentna gra sie oplaciła. Troche pomógł sędzia bo Handa powinien wyleciec a nie wiem czy przy golu na 1:1 Icardi nie byl na minimalnych spalonym.
Mimo to dobrze patrzyło sie na Inter w tym meczu. Patrząc na pare Skriniar- De Vrij mialem przekonanie ze gola nie stracimy i tak sie stało. Asa gra jak procesor! Bardzo podobal mi sie tez Icardi. Obroncy PSV wygladali jakby spali na odprawach i lekceważyli Mauro a on sie zemścił. Wchodzi w lige mistrzów jak Piątek w serie a tak jak pisalem wcześniej.
Mamy 6 punktów i awans na wycigniecie ręki.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: miniu86 »

Powiedzieć, że oglądałem ten mecz jednym okiem to spore nadużycie, ale wygrana cieszy. Widać, że się spinamy na LM i gramy z trochę większym jajem niż w Serie A, ale może to tylko progres drużyny się odbywa, a ja tego nie łapię. Icardi rzeczywiście odmieniony, oddał dzisiaj 9 strzałów podczas gdy w 5 meczach ligowych, w których grał razem 12 :lol: Gdyby miał dzisiaj swój dzień to powtórzyłby wyczyn Dybali i Dzeko.

Mauro Icardi is the first Inter player to score in both the first two Champions League match for the Nerazzurri since Adriano in 2004/05.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: IlCapitano »

Zdecydowanie nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Ani przez moment nie zwątpiłem, że to wygramy, nawet po tym gównostrzale jakiegoś czarnego amatora z PSV, a to już coś znaczy. Zero załamki. Widzę co gramy i po prostu wiem, że wywieziemy stamtąd 3 punkty. Powinni dostać znacznie więcej niż 2 gole, ale najważniejsze jest to, że mamy 6 punktów po dwóch kolejkach i dość komfortową sytuację przez dwumeczem z najmocniejszym rywalem w tej grupie. Handanović mnie opór wkurwia w tym sezonie, ale obroną tej przewrotki odkupił jak dla mnie wszystkie swoje winy. Szacun, niewielu by to potrafiło.
De Vrij czy Skriniar? Nie odważę się, obaj są fenomenalni. Ostatni raz jarał mnie tak mocno duet środkowych obrońców w wiadomym sezonie. Mam nadzieję, że chłopaki nawiążą choć trochę do tradycji.
Asamoah to jest pier dolony sukces. Nic więcej nie napiszę, bo i tak słowa nie oddadzą tego wszystkiego co miałbym do przekazania, Król. Allegri debilu betonie, w Milanie odpaliłeś Pirlo, teraz wyrzuciłeś Asamoah, żebyś tylko potem nie żałował.
Co tu więcej pisać, kapitalna bramka Radzia, typowa dla niego i fenomenalna robota wykonana w środku, walczył niebywale. Brozović zdominował środek pola, dobry mecz Vecino. Perisić jest żenujący, ze SPAL widziałbym Keite Balde.
Spoko, że Barcelona wygrała, Tottenham już się praktycznie nie liczy. Wywieźć remis z Camp Nou i będzie ekstaza, bo u siebie to ich pierdolniemy na 99%.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: maverik »

Bardzo dobry mecz zarówno Interu jak i PSV. Gospodarze sporo krwi napsuli zwłaszcza w drugiej połowie swoim wysokim pressingiem, ale to Inter stworzył sobie więcej sytuacji, przez większość spotkania kontrolował mecz, był lepszy. Myślę, że dla postronnego widza tez było to świetne widowisko. W sumie było 38 sytuacji bramkowych (24-14 dla Interu), nie pamiętam kiedy tyle obie drużyny sobie stworzyły.
Sędzia nas trochę uratował, ale z drugiej strony Handanović przypadkiem odbił piłkę ręką, a ostatnim "obrońcą" nie był, więc chyba dlatego żółta, ale to już zostawiam.
Co do personaliów to wszyscy byli wybitni, każdy zostawił serducho na boisku i o to chodziło. Jeżeli miałbym się przyczepić to chyba tylko do Perisicia, który w ataku nic nie zrobił, ale za to nadrabiał trochę grą w obronie. Handanović mnie niesamowicie wkurwiał, że się nie rzucał nawet (już nie mówię o golu, ale chociaż ta sytuacja gdzie był słupek), ale ta obroną strzału przewrotką i następnie dobitki z ostrego kąta odkupił swoje. Politano coraz bardziej się rozkreca i mam nadzieje, że wejdzie na jeszcze wyższy poziom, bo ma do tego zadatki. Zmiany w meczu równie wybitne, Borja dał dobrą zmianę, Candreva nawet bardzo dobrą, mądre faule, gra na czas, wywalczony rożny, tego nam było trzeba.
A no i na sam koniec muszę o tym napisać. Nie sądziłem, że kibice PSV to takie buraki. Ja wiem, że wiele im się mogło nie podobać w tym meczu i ja to rozumiem, ale nie rozumiem takiego chamstwa jak rzucanie piwem w zawodników, a były sytuacje, że niewiele brakło i by de Vrij czy ten asystent Spalla oberwał.
Brawo Barcelona, teraz można na spokojnie podejść do dwumeczu z Katalończykami. Jesteśmy bardzo bliscy awansu.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Wszystko zostało już napisane,3 punkty najważniejsze.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Odet »

Fajnie że Wam się podobało.
Mnie nie, tzn grać zaczęliśmy dobrze od 60min. Wcześniej chaos, bałagan, bylejakość. Klasowi piłkarze jak Asamoah czy Ninja nie mieli z kim grać, bo reszta nie wiedziała co robić (więc najlepiej grać wolno w poprzek).
I nagle nadeszła ta 60 min, bramka Miętusa i zaczęliśmy grać w piłkę. Zaczęliśmy kontrolować mecz, myśleć. Nie można tak było wcześniej????

Tak wiem, zaraz ktoś napiszę: że taka była taktyka, dać się wyszaleć PSV a potem zagrać swoje. Tyle że Handa powinien był dostać czerwo i gówno by z tej taktyki wyszło.

No nic, ważne 3 pkt, teraz chociaż 1 z Barceloną.

Pozdr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Minister »

Odet
Nie wąchaj kleju podczas meczów ;)

Najlepszy nasz mecz w tym sezonie, mimo ze graliśmy w 10, bo Ivan od powrotu z MS jest tragiczny. Minus DD, który po prostu jest słaby i pewnego poziomu już nie przeskoczy, ale mamy Chorwata... reszta klasa.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: Odet »

Minister pisze: 4 paź 2018, 08:20 Odet
Nie wąchaj kleju podczas meczów ;)

Jedno Raciborskie :) ale po męczącym treningu wcześniej :)

Pozdr.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

No ja aż takiej podjarki nie mam, bo uważam, że do momentu straty gola graliśmy raczej przeciętnie. Na szczęście później się to odmieniło i przycisnęliśmy psv co przyniosło efekty. Szczęście było również po naszej stronie (mówią, że sprzyja lepszym) bo przy użyciu Var'u pewnie gol Radji byłby anulowany (podobna sytuacja do tej z Sampdorią), a inny sędzia mógłby bez wahania sięgnąć po czerwoną dla Handy ( bardzo słaba i niepewna pierwsza połowa spotkania). W każdym razie mniejsza o to, na tą chwilę liczy się efekt, a ten jest więcej niż zadowalający, mamy 6 pkt. i komfortową sytuację przed nadchodzącymi czterema kolejkami. Możemy liczyć na jakieś korzystne rozstrzygnięcia w dwumeczu psv-totki, ale wolałbym żeby jednak udało urwać się coś katalończykom i to już na camp nou :)

Forza Inter!
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Ligi Mistrzów: PSV - Inter

Post autor: KoBa »

Już nie przesadzajmy z ta grą w 10, Perisic, o ile w ofensywie dał wczoraj rzeczywiście wielkie nic, a jego forma jest daleka od optymalnej, to jednak wspierał obronę, wracał za kontratakami i pomagał swoim wzrostem przy stałych fragmentach.
ODPOWIEDZ