-
Tuttosport: Lucio trafi do Juventusu?! (5)
29.06.2012 20:15
-
Stanković: "Zostaję w Interze i liczę na kolejne zwycięstwa" (29)
29.06.2012 19:38
-
Oficjalnie: Lucio odchodzi z Interu (49)
29.06.2012 18:52
-
Od poniedziałku Lavezzi w PSG? (6)
29.06.2012 17:45
-
Handanović nie na sprzedaż (2)
29.06.2012 17:32
-
Guarin do fanów: "Jestem zmotywowany!" (12)
29.06.2012 17:17
-
Rozpoczęto prace na Giuseppe Meazza (6)
29.06.2012 14:36
-
Pożegnanie Paolillo z Interem (17)
29.06.2012 14:26
-
Seydoux: "Nie sprzedamy Debuchy'ego!" (14)
29.06.2012 14:23
-
Agent Faraoniego: "Wszystko w rękach Interu" (7)
29.06.2012 14:19
-
Marca: Malaga chce Lucio (6)
29.06.2012 14:17
-
Atletico po Pazziniego? (7)
29.06.2012 14:09
-
Caldirola w Eintrachcie? (7)
29.06.2012 14:06
-
Tuttosport: Inter bez szans na transfer Lichnovsky’ego (14)
29.06.2012 10:55
-
Mediaset Premium: Viviano o krok od Fiorentiny (6)
29.06.2012 10:20
-
Ten dzień... w historii Interu (0)
29.06.2012 08:46
-
Zarate: "Nie tak to sobie wyobrażałem" (18)
28.06.2012 16:49
-
Poli kosztem piłkarza Primavery? (15)
28.06.2012 16:29
-
Ag. Kucki: "Inter zarobił 7 mln €" (11)
28.06.2012 14:17
-
GdS: Sytuacja się komplikuje... (15)
28.06.2012 13:56
Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Gajdzik, dzisiaj, 17:43
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem
65+bonusy
👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano
a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?
Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔
tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp
Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył
Za rok ,może dwa wróci do Włoch
Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.
A nie, czekaj 😁
Dyrektor sportowy Milanu
Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.
Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek
Nagamatsu
Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów
Ostigard pięknie zaczął mecz 😁
ale festwial spierdolenia na sb xd
spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki
Odchodzą Sommer,de Vrij,Acerbi , Darmian i Dumfries,więc transfery będą,ale jaka jakość ,tego się obawiam.
Co roku obsrańsko w komentarzach w czasie okienek transferowych. Co roku nadzieje...