Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Cny 04.02.2023 21:23

dawać go tutaj za babolarze Onanę, tego wypchać do Anglii, Empoli w ramach dobrej współpracy razem z Baldanzanim czy jak mu tam powinni nam ich odstąpić, a my im Fabianna, na wypożyczenie, i Esposito

coco 04.02.2023 21:18

co Vicario obronił :blagam:

KibicInteru 04.02.2023 21:15

Z dobrej akcji Atalanty wyszło czerwo

KibicInteru 04.02.2023 21:15

Maehle co zepsuł

andyvdm 04.02.2023 21:15

Murzyn na handel typowy

andyvdm 04.02.2023 21:15

Przecież ten Agume nigdy nie zagra w I terze to wiadome od zawsze

coco 04.02.2023 21:08

jak na DMa to straszny występ Agoume, kurde gość wygląda jakby się bał odebrać piłkę. Dużo lepiej w rozegraniu, ale no końcówka meczu to koszmar w jego wykonaniu, broni go to że po kontuzji wrócił, ale wątpię żeby takie były założenia trenera żeby piłki nie odbierał, fatalny występ w tym aspekcie

VVujek 04.02.2023 20:33

Starczy na dziś tych gówno meczów xd

coco 04.02.2023 20:28

mógłby go ktoś wkoncu przetestować na włoskich boiskach

coco 04.02.2023 20:26

miał wracać by byc wypozyczonym do jakiegos włoskiego klubu a został i gra

coco 04.02.2023 20:25

polecam eleven 2, można zobaczyć jak Agoume gra

VVujek 04.02.2023 20:19

Oristanio czerwo , a dobrze grał.

cuba 04.02.2023 20:14

Z Sas 2x hehe

cuba 04.02.2023 20:04

Var dziś z dwa razy :) najważniejsze zwycięstwo Interu :)

VVujek 04.02.2023 19:58

SerieB

VVujek 04.02.2023 19:58

W wieku 18 lat. 1.258 minut w serieA na wypożyczeniu. No rzeczywiście tragedia.

cuba 04.02.2023 19:57

:serce:

cuba 04.02.2023 19:57

Mou zrobił swoje czS na Nas

VVujek 04.02.2023 19:40

I do jego zachowania w Basel czy Anderlechcie

VVujek 04.02.2023 19:39

Jedynie do Anderlechtu można się na siłę przyczepić

VVujek 04.02.2023 19:38

No widzę ,że wiesz ile meczów obejrzałem , daruj sobie. Mimo bardzo młodego wieku rozegrał sporo meczów w Spal i Venezia , ty to traktujesz jak jakiś minus

Kredence 04.02.2023 19:35

Trenerzy się mylą, kluby się mylą ty masz rację bo obejrzałeś jego 2 mecze

VVujek 04.02.2023 19:33

Ja oglądałem jego mecze w Venezia i Basel mam podstawy do tego by twierdzić ,że ma talent. Natomiast ty kredens poprostu wpadłeś się posprzeczać. nie oglądając typa w akcji. Bo nie pograł sobie w Spale w wieku 17 /18 lat , Bo przeżywający kryzys Anderlecht na niego nie stawiał to się nie nadaje xd

VVujek 04.02.2023 19:25

Przecież to nie jest odpowiedź na moje pytanie

Kredence 04.02.2023 19:25

Ale rób ta co chceta

Kredence 04.02.2023 19:25

Może inaczej, esposito w wieku 21 lat został odpalony lub sam uciekł już z 4 klubow i teraz powrócił do serie b a ty piszesz o nim jak o jakimś talencie

KibicInteru 04.02.2023 19:24

Ten males chyba też ma niezłe liczny w Basel i pewnie nie pójdzie drożej jak 3-5mln

VVujek 04.02.2023 19:24

Czemu ty się spierasz z tym jak on grał skoro nie oglądałeś

VVujek 04.02.2023 19:23

Kredens wytłumacz mi jedno

Kredence 04.02.2023 19:23

A kto pisze że grał jako napastnik bo nie rozumiem

VVujek 04.02.2023 19:23

Espo gral tam na pozycję nr 10 a nie napastnika to po pierwsze

Kredence 04.02.2023 19:22

Taki to poziom ligi

Kredence 04.02.2023 19:22

O cabralu

Kredence 04.02.2023 19:22

No to właśnie napisałem

KibicInteru 04.02.2023 19:22

Taki Cabral miał liczby z kosmosu w Basel a i tak kosztował marne 14mln i w serie a jest co najwyżej solidny

Kredence 04.02.2023 19:22

Wiem że Ty nie oglądałeś

VVujek 04.02.2023 19:22

Grał bardzo dobrze , oglądałeś czy tak sobie pierd...

Kredence 04.02.2023 19:22

To w kwestii poziomu tej ligii

Kredence 04.02.2023 19:22

Bardzo dobrze to grał ten napastnik co poszedł do fiory i szału nie robi

Kredence 04.02.2023 19:21

Nie grał bardzo dobrze tylko poprostu tam grał

VVujek 04.02.2023 19:20

Espo w wieku 19 lat również grał bardzo dobrze tyle że w Basel

Kredence 04.02.2023 19:20

I kogoś takiego można uznawac za talent

Kredence 04.02.2023 19:20

Fabbian dobry przykład 19 lat i dewastuje serie b

VVujek 04.02.2023 19:19

W Basel odjeb.. ale grał bardzo dobrze

Kredence 04.02.2023 19:19

Może i ma talent może nie ale na ten moment gówno pokazal

Kredence 04.02.2023 19:19

Nie straszne tylko potem odjeybal w basel teraz gówno grał w lidze belgijskiej

KibicInteru 04.02.2023 19:19

Reszta jest w stanie "wait and see"

KibicInteru 04.02.2023 19:18

Fabbian w tym momencie to jedyny ekscytujący prospekt z naszej primki

VVujek 04.02.2023 19:18

Straszne

VVujek 04.02.2023 19:17

17/18

VVujek 04.02.2023 19:17

Mając 17 lat xd

Kredence 04.02.2023 19:17

Zresztą esposito nie poradził sobie nawet w spal i musieli przerwać wypożyczenie

Kredence 04.02.2023 19:16

Grać tam słabo to spory wyczyn

Kredence 04.02.2023 19:16

W Belgii to mało kto się nie odnajduje

VVujek 04.02.2023 19:15

Niekiedy bywa też tak , że zawodnik nie odnajduje się w danej lidze co nie znaczy że jest słaby.

VVujek 04.02.2023 19:14

Gość ma talent , co z tym zrobi nie wiadomo...

VVujek 04.02.2023 19:14

Esposito pokazał wysoki poziom w Basel , oglądałem wiele meczów między innymi dwa z uwczesnym wiceliderem L1 OM. Pokazał się z bardzo dobrej strony

KibicInteru 04.02.2023 19:14

Kozackie*

KibicInteru 04.02.2023 19:13

Taki CDK miał koazakie statsy w belgii a we Włoszech nic

KibicInteru 04.02.2023 19:12

W takim abderleccie esposito by musiał mocno wyróżniać żeby zwrócić na niego uwage

VVujek 04.02.2023 19:12

Czaisz że oni w takim kryzysie nieieli sensu stawiać na nie swojego zawodnika

KibicInteru 04.02.2023 19:12

Teraz są słabi, czaisz?

KibicInteru 04.02.2023 19:11

Ale kogo obchodzi że to topowy klub

VVujek 04.02.2023 19:11

Tam wielką sraczka się zrobiła przez wyniki

Kredence 04.02.2023 19:11

Belgia to nie Włochy jakby espo cokolwiek pokazywał to by grał

VVujek 04.02.2023 19:10

Jezu ale to topowy Belgijski klub czaisz czy nie ?

KibicInteru 04.02.2023 19:10

11 miejsce to żaden top

VVujek 04.02.2023 19:09

Przecież Anderlecht to belgijski Top i i są tam mistrzowskie oczekiwania . To że teraz kupę grają tym bardziej sprawiło ,że Espo mało grał

Kredence 04.02.2023 19:08

No chyba że któryś będzie się niesamowicie wyróżniać to dać szansę

Seba 04.02.2023 19:08

parada sezonu

Seba 04.02.2023 19:08

Niczym Wakabayashi, czy inny Wakashimazu :o

Kredence 04.02.2023 19:08

Trzeba podbijac wartość tych gowniakow i ich sprzedawać

KibicInteru 04.02.2023 19:07

Vicario :o

KibicInteru 04.02.2023 19:04

Jeśli w belgijskim sredniaku gość gra mało to też nie jest powód do optymizmu

VVujek 04.02.2023 19:03

Esposito stwierdził , że za mało gra i spier*olił xd by nie marnować czasu na ławce

KibicInteru 04.02.2023 19:02

Dimarco gra u nas regularnie, Casadei i Ponamonti po 20mln, ten Fabbian też coś nam pewnie da

KibicInteru 04.02.2023 19:02

Ostatnio i tak ta nasza primka jest lepiej zarządzana

VVujek 04.02.2023 19:02

Może jeszcze się ogarnąć bo talent ma. Ja nie skreślam tak szybko.

Seba 04.02.2023 19:01

może ktoś się nabierze

Seba 04.02.2023 19:01

dlatego jak mu wyjdzie te pół roku, to od razu wystawiać na listę transferową

VVujek 04.02.2023 19:01

Wcale mi nie głupio bo ja ci zadałem pytanie,a nie stwierdziłem fakt

KibicInteru 04.02.2023 19:00

Jakby ktoś dał z czasem z 10mln to by było super

Seba 04.02.2023 19:00

kaczka

Seba 04.02.2023 18:59

kaszka to maks co może z niego być

andyvdm 04.02.2023 18:59

Empoli to max co go czeka

andyvdm 04.02.2023 18:59

Typ ma mentalnośc balotelliego tylko 5x mniej talentu

andyvdm 04.02.2023 18:58

I co wujek łyso

KibicInteru 04.02.2023 18:57

Tak to jeszcze się można łudzić że się ogarnie

KibicInteru 04.02.2023 18:57

Jakby dostawał mało minut w belgijskim sredniaku bez powodu to by było jeszcze gorzej

Seba 04.02.2023 18:55

Też miał tam jakieś akcje i go już nie chcieli

VVujek 04.02.2023 18:54

To czemu skrócił , bo mało grał prawdopodobnie. Natomiast ty myślisz siać ferment i później ludzie powtarzają.

andyvdm 04.02.2023 18:51

Chyba miesiąc ponad można być pod wrażeniem

andyvdm 04.02.2023 18:50

Koreła i tka długo wytrzymał tym razem należą mu się brawa

andyvdm 04.02.2023 18:49

To czemu skrócili wypożyczenie

VVujek 04.02.2023 18:49

Bo w Basel owszem były 2 sytuację.

VVujek 04.02.2023 18:47

Esposito coś odwalił w tym Anderlechcie czy tylko tak sobie głupoty piszesz Andy

Seba 04.02.2023 18:41

Satriano kolejny pionek, który przepadnie na wypożyczeniach

coco 04.02.2023 18:31

kolejna dobra wiadomość dzisiaj

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Claudio 22.06.2026 22:01

nie odpisuj tosterowi - nie opłaca się

Vancore 22.06.2026 21:59

w miedzyczasie wygral z repra tez copa america, zostajac krolem strzelcow calego turnieju, dzis natomiast alvarez spjerdolil 2 patelnie, lautaro za to wywalczyl karnego i powinien miec asyste

oster 22.06.2026 21:55

Lautaro po MŚ w Katarze powinien być wyrzucony z tej reprezentacji, katastrofa co on pokazuje, chyba znowu chce być najgorszym graczem turnieju

Klinsi64 22.06.2026 21:44

AI się musiałeś wspomóc

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Claudio 22.06.2026 21:08

To zdanie jest pochwałą, choć ma nieco specyficzny odcień. Można je rozłożyć na dwa kluczowe elementy: "Messiemu trzeba oddać, że..." – ten zwrot oznacza uznanie faktów, często nawet przez kogoś, kto na co dzień nie jest największym fanem danego zawodnika. To sportowy szacunek i oddanie sprawiedliwości jego umiejętnościom. "...znajduje się w odpowiednim miejscu" – w piłce nożnej tzw. zmysł ustawiania się, intuicja czy umiejętność "szukania gry" to absolutnie elitarna cecha. Najlepsi napastnicy i napastniczki świata nie biegają bez celu; potrafią przewidzieć, gdzie spadnie piłka, i urwać się obrońcom w ułamku sekundy.

Klinsi64 22.06.2026 21:08

gość sam sobie długą piłkę zagrał i to skonczył

Klinsi64 22.06.2026 21:07

trzeba oddać że potrafi sugeruje że w innych aspektach jest słaby

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

klinsi już prawie wiek emerytalny

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

weź pod uwagę jego wiek

Klinsi64 22.06.2026 21:07

xd

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się