Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 20:34

wzzystkim

Cny 05.02.2023 20:34

PL zjada serie a fizycznością

FENDI_SOSA 05.02.2023 20:34

SMALLING SIE USMIECHA HE

Cny 05.02.2023 20:34

ogarną taktykę i śmigają

WTC 05.02.2023 20:34

Smalling nigdy nie był pośmiewiskiem, tylko był uważany za średniaka. Pośmiewiskiem był i nadal jest Phill Jones

VVujek 05.02.2023 20:34

Ok niech ci będzie , no to Coutinho jednak coś tam trafiliśmy

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:34

to sprawdzcie sobie jakimi piłkarzami grał Ferguson

Adriano_forever 05.02.2023 20:34

w 2015 roku

Cny 05.02.2023 20:34

po prostu z Anglii przychodzą wybiegane chlopy

FENDI_SOSA 05.02.2023 20:34

LAUTI GOL INTER POWYZEJ 1.5 BRAMKI INTER POWYZEJ 4.5 ROZNYCH KURS 5

Luki165 05.02.2023 20:34

Ale nie byl pośmiewiskiem

KibicInteru 05.02.2023 20:33

Smalling był w pewnym momencie podstawowym obrońca w Manchesterze

Luki165 05.02.2023 20:33

Przez kontuzje obniżl loty

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:33

myślę, że akurat w tej kwestii nie przesadzam

Dzonyy 05.02.2023 20:33

Inzaghi w lazio wyrobil jakiegos lebka?

Adriano_forever 05.02.2023 20:33

Phil Jones jakby przyszedł do Serie A to by był spoko obrońcą

Luki165 05.02.2023 20:33

No bez przesady Znawca

Dzonyy 05.02.2023 20:33

Kazdy go chcial tak jak kazdego mlodego :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:33

to już dużo mówi o poziomie gry we Włoszech

VVujek 05.02.2023 20:33

Smalling był później pośmiewiskiem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:33

a w Serie A został czołowym obrońcą xd

Cny 05.02.2023 20:33

nie no kovacic to był Golden boy wtedy, każdy go chcial

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:33

przecież Smalling był pośmiewiskiem w Anglii

VVujek 05.02.2023 20:32

Cny właśnie byli jeszcze Kovacic i Coutinho

Cny 05.02.2023 20:32

może hobbystycznie pokopać u nas

Cny 05.02.2023 20:32

swoje wygrał, swoje zarobil

Cny 05.02.2023 20:32

już go powinniśmy błagać na kolanach

Cny 05.02.2023 20:32

kovacic będzie do wzięcia

andyvdm 05.02.2023 20:31

Nie to co Marotta

KibicInteru 05.02.2023 20:31

Jest jeszcze challobah

andyvdm 05.02.2023 20:31

Kalulu to z rezerw chyba nawet przyszedł to był strzał

pablo77 05.02.2023 20:31

chyba ze Bastoniego sprzedamy.

VVujek 05.02.2023 20:31

Sorry niedoczytalem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:31

Chelsea na pewno będzie odchudzać kadrę

pablo77 05.02.2023 20:31

nie bedzie 30mln na obrone.

Dzonyy 05.02.2023 20:31

To drobne dla klubow z anglii nie dla Interu

Kusy 05.02.2023 20:31

DD*

Dzonyy 05.02.2023 20:31

28 baniek

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:31

ale Kalulu akurat z Francji

Kusy 05.02.2023 20:31

Dr odchodzi, ale Vvujek zostanie?

Adriano_forever 05.02.2023 20:31

no VVujek błysnąłeś z tym kalulu z anglii

Cny 05.02.2023 20:31

to my bierzemy odpady z rzymu

Dzonyy 05.02.2023 20:31

Cos pisali, ze jednak przedluza

VVujek 05.02.2023 20:31

Za drobne

Luki165 05.02.2023 20:31

Bardzo mozliwe Pablo

Cny 05.02.2023 20:31

nawet young dał rade

VVujek 05.02.2023 20:31

Kalulu

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

DD odchodzi przecież

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Giroud

Cny 05.02.2023 20:30

znawca dokładnie odpady z Anglii najlepsze

Dzonyy 05.02.2023 20:30

no ale Tomori to za porzadny hajs przyszedl

pablo77 05.02.2023 20:30

bedzie Becao/DD, Acerbi/Smalling, Bastoni

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

a nie na wydanie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Tomori

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

30 mln na kontrakty

Dzonyy 05.02.2023 20:30

A kogo takiego Milan wzial?

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Roma i Atalanta też

Dzonyy 05.02.2023 20:30

Cud to bedzie jak bedziemy miec 30 baniek na cala obrone :D

Luki165 05.02.2023 20:30

Od razu na człowiek odpowiedź

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Milan na tym dobrze wyszedł

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Ja bym polował na odpady z Anglii

KibicInteru 05.02.2023 20:30

Albo Schuurs

Luki165 05.02.2023 20:30

Za Djalo trzeba polozyc 30 mln

Dzonyy 05.02.2023 20:29

Nie znam czlowieka.

KibicInteru 05.02.2023 20:29

Przyjdzie pewnie ten Djallo

Cny 05.02.2023 20:29

sorry o Brozo zapomniałem, racja

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

Acerbi gra na środku, a Bastoni na lewej

Cny 05.02.2023 20:29

znaczy sprowadzil

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

De Vrij mi tam nie pasuje

pablo77 05.02.2023 20:29

po czym Marotta wyjdzie na białym koniu i powie "Widzicie obrońce łatwiej zastapić" :D

Luki165 05.02.2023 20:29

I trzeba sie nastawiac na sprzedaż Brozo

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

wydaje mi się, że problem jest z pozycją Skriniara

Cny 05.02.2023 20:29

lautaro ściągnął tu Milito za rekord ligi qrgentunskiej

VVujek 05.02.2023 20:29

Cny Brozovic ?

Dzonyy 05.02.2023 20:29

Nie wiem znawca, ale na pewno lekko nie bedzie.

Cny 05.02.2023 20:29

że przyszedł z po za Włoch gość bez dużego nazwiska

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Lautaro?

Luki165 05.02.2023 20:28

Ale żeby kupowac to trzeba miec kase.

pablo77 05.02.2023 20:28

Becao za Skirniara przyjdzie i Smalling za De Vrija

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

a jak widziałbyś środek obrony na następny sezon Dzonny?

Cny 05.02.2023 20:28

ostatnim jako takim można nazwać maicona

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

Acerbi pewnie wróci do Lazio

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Jesli do podstawy to srednio, ale jakby mial byc rezerwowym to spoko.

Cny 05.02.2023 20:28

mnie irytuje klapki na oczach zarządu, rynek jest gigantyczny, a nasz scouting przez całe swoje istnienie nie znalazł pół gracza wartego uwagi

Dzonyy 05.02.2023 20:28

No ja nie wiem za kogo on przyjdzie.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

o jakiej ławce mówimy? xd

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Co dziwne bo podobno nowy wlasciciel z USA tak jak w milanie to jest murowany odjazd lidze.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

Przecież Smalling u nas miałby 1 skłąd xd

Adriano_forever 05.02.2023 20:28

jak zostanie tylko bastoni i acerbi

VVujek 05.02.2023 20:28

Chivu, najbardziej hejtowany zawodnik Interu Mourinho

Adriano_forever 05.02.2023 20:28

to kto w pierwszym?

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

ale jak na ławkę?

INTERkibic 05.02.2023 20:27

Widzę pozytywy w przegranej. Mistrza i tak nie zrobimy a w sumie wielkiej przewagi nie zrobimy a jak przegramy to za dużo nie stracimy także można oglądać spokojnie.

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Jak całej Itali.

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Dla mnie Smaldini na lawke to super opcja i zdania nie zmienie. Jasne, ze bym wolal sciagac koksow za gruby hajs, ale oceniam ruchy patrzac na mozliwosci klubu, ktore sa zadne.

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

w trypolisie go mam

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

w fmie fajny grajek

Luki165 05.02.2023 20:27

Chivu moglby wznowic kariere

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się