Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

rulety jak zidan robi przed polem karnym milanu

Nerazzurx10 05.02.2023 22:21

Przegramy to

Claudio 05.02.2023 22:21

ACERBI brawo!

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

skrianiar won

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

ja pierdziele

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

ufff

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

ufffffffffff

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

zrobił swoj e

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

milanista

Adriano_forever 05.02.2023 22:20

oho

intermed1 05.02.2023 22:20

Jezuuuuu

Nerazzurx10 05.02.2023 22:20

Barelka dziad totalny

Czaglar 05.02.2023 22:20

Co oni robia

Dzonyy 05.02.2023 22:20

jezu barella

Adriano_forever 05.02.2023 22:20

gaglia na boisko

Husi 05.02.2023 22:20

I kolejna strata barelli

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:20

co ten Barella

intermed1 05.02.2023 22:20

Ja j*bie tragedia

Claudio 05.02.2023 22:20

Brozo zagubiony jak dotad

tytusek25 05.02.2023 22:19

To sie 1: 0 nie skonczy na bank.

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:19

uuu Onana klej

Husi 05.02.2023 22:18

Barella dzisiaj sporo głupich strat zalicza

blazej98 05.02.2023 22:18

dawac lukaku 2-0 bo smierdzi remisem w doliczonym

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:17

Lukaku mógłby coś zasadzić w końcu

MuCha2 05.02.2023 22:16

Tero ich mamy

blazej98 05.02.2023 22:16

brozo pierwszy mecz od 13.12

Xucatlan 05.02.2023 22:16

Lakaka dawaj, pezełam się.

Husi 05.02.2023 22:16

Brozo może uspoko teraz środek

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:16

Brozo będzie latał coś czuję

Dzonyy 05.02.2023 22:16

No i neich teraz rusza bo ciezko sie na to patrzy.

Kusy 05.02.2023 22:15

Trzy zmiany

blazej98 05.02.2023 22:15

brozo w koncu

Husi 05.02.2023 22:15

Brozo jeszcze

Kusy 05.02.2023 22:15

Dobre zmiany

tytusek25 05.02.2023 22:15

Najslabsze derby od 2 lat.Totalny shit

Tom_Hardy 05.02.2023 22:15

Co za gowno w 2 polowie

Paolo92 05.02.2023 22:15

Lukaku wchodzi

Claudio 05.02.2023 22:15

dobrze Miki teraz do sedziego "dawaj kartke a nam to bez problemu dajesz"

Kusy 05.02.2023 22:15

Welcome Lakaka

blazej98 05.02.2023 22:15

milan gra z 2 zoltymi w obronie

blazej98 05.02.2023 22:14

musimy kogos do obrony acerbi ma zółta

kadrian89 05.02.2023 22:14

Stefan tez niech wchodzi

Cny 05.02.2023 22:14

jeszcze asllani za mikiego

Husi 05.02.2023 22:14

Nareszcie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:14

dobrze

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:14

Gosens i Lukaku wejdą

INTERkibic 05.02.2023 22:14

Lukak!

tytusek25 05.02.2023 22:14

Tradycyjny przysiad Incagiego po 1:0

INTERkibic 05.02.2023 22:14

Jak się skonczy 1-0 to będzie ulga w huy. Bo w 2 połowie gramy taka oizde ze szok

Cny 05.02.2023 22:14

na zyczenie trenera

Cny 05.02.2023 22:14

bedzie bedzie

kadrian89 05.02.2023 22:14

Szymon obudź się

INTERkibic 05.02.2023 22:14

Będzie będzie żebyś wiedział

pablo77 05.02.2023 22:14

bedzie kompro

INTERkibic 05.02.2023 22:14

Przy takim słabym milanie 1-0 to jest jeden wielki huy

kadrian89 05.02.2023 22:14

Chcemy sfrajerzyc

pablo77 05.02.2023 22:13

jaka kupe gramy

MuCha2 05.02.2023 22:13

Się Cipy bawią już bym ich ściągał w pizd

blazej98 05.02.2023 22:13

ak on ssam sie przewrocil ahahah

Kusy 05.02.2023 22:13

Ale Inzi wstawia gage tego chcecie?

INTERkibic 05.02.2023 22:13

No zraz wdupimy i będzie gnój

blazej98 05.02.2023 22:13

za co ten faul

kadrian89 05.02.2023 22:13

Trener pipka

intermed1 05.02.2023 22:13

Kolejna strata ja *ierdole

Cny 05.02.2023 22:13

wywalcie tego komedianta szymona

INTERkibic 05.02.2023 22:13

Słabo gramy w środku

Xucatlan 05.02.2023 22:13

Zaraz wdupimy.

kadrian89 05.02.2023 22:13

Na co Szymon czeka

Czaglar 05.02.2023 22:13

Podgardlak pobudka

INTERkibic 05.02.2023 22:12

Kurva sędzie jest słaby jak huy

intermed1 05.02.2023 22:12

Rób zmiany ośle

Claudio 05.02.2023 22:12

haha i nzowu kartka

intermed1 05.02.2023 22:12

Niech oni się obudzą kurva

Kusy 05.02.2023 22:12

Var był na kawie wtedy

Claudio 05.02.2023 22:12

przeciez Kriunic faulowal z premedytacja bez pilki...niezle jaja

Dzonyy 05.02.2023 22:12

Dawaj czerwo cwelowi

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:12

nie dają im kartek widzę xD

Dzonyy 05.02.2023 22:11

fauluja lautaro a ten dla nich xDD

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

Co XDDDDD

Cny 05.02.2023 22:11

zaraz wlasnie giroud, karny albo babol babolarza

Claudio 05.02.2023 22:11

a Miki za frajer kartke,...super

Dzonyy 05.02.2023 22:11

jezu co ten sedzia xDDDDDDD

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

I woz var tez porazka

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

Sedzia porazka dzisiah

crislk 05.02.2023 22:11

lukaku strzeli dzis cos czuje

Cny 05.02.2023 22:11

trener sparalizowany

Claudio 05.02.2023 22:11

Krunic xD

Adriano_forever 05.02.2023 22:11

a tutaj chyba żółta powinna być

Cny 05.02.2023 22:10

koncentracja uciekla

blazej98 05.02.2023 22:10

zmiany zmiany trzeba dobic ten milan

Adriano_forever 05.02.2023 22:10

a oni wpuscili leao i mecz się wyrównał

Cny 05.02.2023 22:10

podziekuj trenerowi ktory spi

INTERkibic 05.02.2023 22:10

Dziwny mecz.

Dzonyy 05.02.2023 22:10

Myslalemn, ze jak sie milan otworzy to ich rozklepiemy raz dwa

Dzonyy 05.02.2023 22:09

No w drugiej polowie slabo wygladamy.

crislk 05.02.2023 22:09

no ten giround jest irytujacy

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

no często spotykane

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

ale kurde no

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

to smutne

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

w takim meczu szczególnie

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się