Archiwum shoutboksa

Husi 05.02.2023 20:46

Zjedzmy ich znowu 3:0

Dzonyy 05.02.2023 20:45

Dobra golimy tych frajerow!

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:45

kiedyś to gwarantowało Ci grę o określone cele, teraz Inter, Milan i Juve nic nie gwarantują Ci

Dzonyy 05.02.2023 20:45

Marka dalej jest bo duzo ludiz pamieta sukcesy

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:45

Niby są 3 wielkie kluby, ale wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach to już nie ma znaczenia

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:44

Włosi nic nie maja

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:44

Hiszpania ma jeszcze Real i barcelonę

Dzonyy 05.02.2023 20:44

jesli w serie a nie wybuduja stadionow i klubow nie zacznie byc stac na zakupy inne niz te we wszystko po 4zl

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:44

Bundesliga zrobiła się ligą dla młodych piłkarzy przed transferem to top klubów

Luki165 05.02.2023 20:44

I tak jak mowie prawda lezy po srodku

Luki165 05.02.2023 20:44

No i Marotta wyjasnil

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:44

już to zrobili, ale za jakiś czas różnica będzie aż nazbyt widoczna

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:44

ja myślę, że Anglia grubo zdystansuje inne ligi

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

co do Serie A to mam wątpliwości

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

PL będzie rosła w siłę

Dzonyy 05.02.2023 20:43

Tam grubo rzad wjechal

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

jako pierwsi z PSG

HB 05.02.2023 20:43

Milan ma sklad na poziomie Sass

Dzonyy 05.02.2023 20:43

Plus nie dzielili by sie z uefa

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

ale potem szybko się wycofali

HB 05.02.2023 20:43

City wyjasnione i wyplute przez Pana Conte

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

czy przychodzy

Adriano_forever 05.02.2023 20:43

skriniar dziś karny czy znów czerwo?

Dzonyy 05.02.2023 20:43

Skoro byli chetni. To pewnie potencjalne zyhsski sa wieksze.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

Może za 10 lat będa już mieć takie zyski jak w tej Superlidze

Adriano_forever 05.02.2023 20:43

to co

Adriano_forever 05.02.2023 20:43

dobra wychodzo

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:42

Superleage potrzebna jest innym, ale czy na pewno Anglii?

Dzonyy 05.02.2023 20:42

To tez jest chore.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:42

Tylko wiesz Dzonny, koszta w piłce nożnej stale rosną i tak naprawdę nie licząc Anglii to raptem parę wybranych klubów jest w stanie osiągnąć zysk

WTC 05.02.2023 20:42

Sportowo i finansowo nie mają podjazdu do klubów PL. W zasadzie to tylko Real z Barceloną by tam coś znaczyły

KibicInteru 05.02.2023 20:42

Sama obecność barcy czy realu wystarczy

Dzonyy 05.02.2023 20:41

Czemu? Serie A dalej ma wielkie marki, ktore sa znane na calym swiecie

WTC 05.02.2023 20:41

To wtedy gówno a nie superliga

KibicInteru 05.02.2023 20:41

Z*

KibicInteru 05.02.2023 20:41

Superliga to by musiała powstać bez klubów a Anglii

Adriano_forever 05.02.2023 20:41

więc logika jak w polsce

Adriano_forever 05.02.2023 20:41

jakiś kwit był że Norwich za spadek dostało więcej niż rok później za awans do pl

Dzonyy 05.02.2023 20:41

Za superligi by dostali jeszcze wiecej

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:41

Chociażby Fulham czy Aston Villa

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:40

a ile razy beniaminek z Anglii wydawał po 150 mln latem?

WTC 05.02.2023 20:40

Samo PL ale te najbogatsze marki mogłyby się stać jeszcze bogatsze

Adriano_forever 05.02.2023 20:40

tylko po to zeby nie spadli jak sunderland 2 lata 2 spadki

VVujek 05.02.2023 20:40

No gdyby powstała super Liga to PL miałoby przej...

Adriano_forever 05.02.2023 20:40

za spadek z premier league dostaje sie wiecej niż zwyciężca Serie a

Cny 05.02.2023 20:40

przecież właściciel w Brighton nie jest ten sam od 30 lat...

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:39

po co Anglicy mają tworzyć Super League skoro już sami w niej grają?

Dzonyy 05.02.2023 20:39

Jesli dobrze pamietam tam przedostatnia druzyna dostawala wiecej niz mistrz wloch xD

Cny 05.02.2023 20:39

inna sprawa że teraz rzucają 20m na losowych moderow i Kozłowskich, bo stać ich za hajs od ligi

VVujek 05.02.2023 20:39

Birghton od zawsze tak trafiało z transferami ?

WTC 05.02.2023 20:39

To wina posuchy na rynku jeśli chodzi o napastników

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:39

ale chłop ma duży potencjał więc jakoś to mogę zrozumieć

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:38

70 mln za Isaka to akurat było przepłacone

Cny 05.02.2023 20:38

nie dotarli tam gdzie są bo mieli farta

WTC 05.02.2023 20:38

Newcastle mimo obrzydliwie bogatego arabskiego księcia też nie wydaje miliardów

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:38

Albo ten Lookman w Atalancie

Cny 05.02.2023 20:38

jaka passę? są mądrze budowani i prowadzeni

VVujek 05.02.2023 20:38

Birghton poprostu ma passę

Cny 05.02.2023 20:38

całkiem inny model

Cny 05.02.2023 20:38

właściciel Brighton ma sieć klubów i sprowadza ich do siebie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:37

teraz tam strzela ciągle jakiś Japoniec

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:37

wyszukują znikąd tych piłkarzy

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:37

albo takie Brighton

Dzonyy 05.02.2023 20:37

A dopiero tam przyszedl chyba

Adriano_forever 05.02.2023 20:37

SMS może grać w lazio ale milan w Interze nie

Dzonyy 05.02.2023 20:37

Ja go widzialem raz i wylgadal dobrze

WTC 05.02.2023 20:37

Przypadku*

VVujek 05.02.2023 20:36

Mnie wciąż dziwi SMS w Lazio , to jest dziwne, że on tam jeszcze gra

WTC 05.02.2023 20:36

A to w najlepszym przypadki średniak ligowy jest

Cny 05.02.2023 20:36

wypali to bierzemy

WTC 05.02.2023 20:36

Brighton teraz cały czas odrzucało oferty za Caicedo w wysokości 60-70 milionów

Cny 05.02.2023 20:36

ale nikogo nie trzeba kupować, można wypożyczyć z opcją

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:36

wiem, ale oni mają tyle siana, że może nawet na wyp. zgodziliby się :D

Dzonyy 05.02.2023 20:36

Dla nich odrzucenie 30 baniek to jak splunac

WTC 05.02.2023 20:36

No ale po przejściu do City miał problemy z regularną grą

Dzonyy 05.02.2023 20:36

Tam kluby sa bogate

Dzonyy 05.02.2023 20:36

Tylko nas nie stac na zakupy w anglii :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:35

Cancelo ogarnął się już w Juve

Adriano_forever 05.02.2023 20:35

dziękuję :D

Cny 05.02.2023 20:35

i to powinien być nasz kierunek, wyciąganie rezerwowych z ambicjami z Anglii

Dzonyy 05.02.2023 20:35

furewa niezla ryposta :D

Dzonyy 05.02.2023 20:35

xDDD

WTC 05.02.2023 20:35

Cancelo przez pewien okres też się ogarnął w Anglii

VVujek 05.02.2023 20:35

Allison

Adriano_forever 05.02.2023 20:35

rezerwowy Southampton czyli Bednarek ta?

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:35

chociaż Salah akurat w Anglii gra lepiej :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:35

w drugą stronę to raczej niemożliwe

Cny 05.02.2023 20:35

tam rezerwowy z Southampton zjada połowę naszego składu wybieganiem

FENDI_SOSA 05.02.2023 20:34

przedewszystkim finansami.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:34

tak czy inaczej, byle kto z Anglii może z miejsca stać się gwiazdą w Serie A

WTC 05.02.2023 20:34

PL obecnie to wszystkim zjada Serie A

Adriano_forever 05.02.2023 20:34

wzzystkim

Cny 05.02.2023 20:34

PL zjada serie a fizycznością

FENDI_SOSA 05.02.2023 20:34

SMALLING SIE USMIECHA HE

Cny 05.02.2023 20:34

ogarną taktykę i śmigają

WTC 05.02.2023 20:34

Smalling nigdy nie był pośmiewiskiem, tylko był uważany za średniaka. Pośmiewiskiem był i nadal jest Phill Jones

VVujek 05.02.2023 20:34

Ok niech ci będzie , no to Coutinho jednak coś tam trafiliśmy

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:34

to sprawdzcie sobie jakimi piłkarzami grał Ferguson

Adriano_forever 05.02.2023 20:34

w 2015 roku

Cny 05.02.2023 20:34

po prostu z Anglii przychodzą wybiegane chlopy

Shoutbox

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625456

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się