Archiwum shoutboksa

Tom_Hardy 05.02.2023 10:04

Ocencie

Tom_Hardy 05.02.2023 10:04

Mario vs Correa

VVujek 05.02.2023 09:40

Ja tylko obaliłem twoja teorię "jaka liga takie liczby"

broda4991 05.02.2023 09:39

Niech chlopisko gra. Kupimy go znow za 45mln

VVujek 05.02.2023 09:39

Będąc w grupie z PSG i Juve

VVujek 05.02.2023 09:38

W CL też sobie radzi

broda4991 05.02.2023 09:32

On u nas nawet z 20 metrów nie mial sily zeby na bramke uderzyć

broda4991 05.02.2023 09:31

Jaka liga takie liczby

kadrian89 05.02.2023 09:29

12 bramek i 4 asysty w lidze. Kosmos

kadrian89 05.02.2023 09:27

Widziałem Mario w Lodzi w el LM, technicznie najlepszy

VVujek 05.02.2023 09:27

Kozak w tym sezonie Mario

kadrian89 05.02.2023 09:26

uuu to bez szans

broda4991 05.02.2023 09:26

O 14.00

kadrian89 05.02.2023 09:26

Napoli dziś traci pkt podobno

kadrian89 05.02.2023 09:24

Tucu raczej nigdzie tego nie udowodni ;p

kadrian89 05.02.2023 09:24

Mario udowadnia w Benfice, że nie jest złym piłkarzem

VVujek 05.02.2023 09:23

Witam , póki co Korea to transfer gorszy niż ten Joao Mario ,a to już jakiś wyczyn.

kadrian89 05.02.2023 09:22

a o ktorej godzinie grają?>

broda4991 05.02.2023 09:17

Primavera Interu Gra z Karpatami Lwów w lidze mistrzów

broda4991 05.02.2023 09:08

Wybiera sie ktos z was albo waszych ziomków do stalowej woli na mecz Interu 8.02?

kadrian89 05.02.2023 09:04

Ja bym w derbach szedł na zwyciestwo Interu i +2,5 bramki w meczu

ADRIANOS89 05.02.2023 08:50

Siema , macie jakies typy na dzisiaj ? Trxa jakis kupon skonstruowac

edwart 04.02.2023 23:38

Ponoć korega znowu kontuzja

pablo77 04.02.2023 23:08

ok Kulusevski moze być wart nawet 40mln ale pozozstała 4-ka ? nie wiem czy łącznie jest warta 40mln

Imrahil 04.02.2023 23:07

jkmiot

pablo77 04.02.2023 23:07

dobre występy w reprezentacji

pablo77 04.02.2023 23:07

a Dumfries to co ?

andyvdm 04.02.2023 23:04

Serio porównujesz Kulusevskiego który ma 22 lata i dobrze sobie radzi w Tottenhamie do któregokolwiek z tych zawodników

pablo77 04.02.2023 23:01

to tak jakby Inter sprzedał Corrę, Gagliardiniego, D'Ambrossio, Agoume, Dumfriesa za 150mln xD

pablo77 04.02.2023 22:58

jak oni ich opyerdola za 150mln to bedzie wiekszy sukces niz 9x scudetto :D

pablo77 04.02.2023 22:57

Juve could collect around €150 million, thanks to players they have loaned out: McKennie, Pellegrini, Arthur, Kulusevski and Zakaria are all the players who left for loans with an option to buy or mandatory purchase. (@Gazzetta_it)

martins2000 04.02.2023 22:48

Cuadrado i Rabiot opuszczą Juventus po tym sezonie. [Di Marzio]

Imrahil 04.02.2023 22:32

liverpool xD

Cny 04.02.2023 21:23

mi sie wydaje ze marottcie powinni dac od czasu do czau pograc w FMa zeby pocwiczyl transakcje

Cny 04.02.2023 21:23

dawać go tutaj za babolarze Onanę, tego wypchać do Anglii, Empoli w ramach dobrej współpracy razem z Baldanzanim czy jak mu tam powinni nam ich odstąpić, a my im Fabianna, na wypożyczenie, i Esposito

coco 04.02.2023 21:18

co Vicario obronił :blagam:

KibicInteru 04.02.2023 21:15

Z dobrej akcji Atalanty wyszło czerwo

KibicInteru 04.02.2023 21:15

Maehle co zepsuł

andyvdm 04.02.2023 21:15

Murzyn na handel typowy

andyvdm 04.02.2023 21:15

Przecież ten Agume nigdy nie zagra w I terze to wiadome od zawsze

coco 04.02.2023 21:08

jak na DMa to straszny występ Agoume, kurde gość wygląda jakby się bał odebrać piłkę. Dużo lepiej w rozegraniu, ale no końcówka meczu to koszmar w jego wykonaniu, broni go to że po kontuzji wrócił, ale wątpię żeby takie były założenia trenera żeby piłki nie odbierał, fatalny występ w tym aspekcie

VVujek 04.02.2023 20:33

Starczy na dziś tych gówno meczów xd

coco 04.02.2023 20:28

mógłby go ktoś wkoncu przetestować na włoskich boiskach

coco 04.02.2023 20:26

miał wracać by byc wypozyczonym do jakiegos włoskiego klubu a został i gra

coco 04.02.2023 20:25

polecam eleven 2, można zobaczyć jak Agoume gra

VVujek 04.02.2023 20:19

Oristanio czerwo , a dobrze grał.

cuba 04.02.2023 20:14

Z Sas 2x hehe

cuba 04.02.2023 20:04

Var dziś z dwa razy :) najważniejsze zwycięstwo Interu :)

VVujek 04.02.2023 19:58

SerieB

VVujek 04.02.2023 19:58

W wieku 18 lat. 1.258 minut w serieA na wypożyczeniu. No rzeczywiście tragedia.

cuba 04.02.2023 19:57

:serce:

cuba 04.02.2023 19:57

Mou zrobił swoje czS na Nas

VVujek 04.02.2023 19:40

I do jego zachowania w Basel czy Anderlechcie

VVujek 04.02.2023 19:39

Jedynie do Anderlechtu można się na siłę przyczepić

VVujek 04.02.2023 19:38

No widzę ,że wiesz ile meczów obejrzałem , daruj sobie. Mimo bardzo młodego wieku rozegrał sporo meczów w Spal i Venezia , ty to traktujesz jak jakiś minus

Kredence 04.02.2023 19:35

Trenerzy się mylą, kluby się mylą ty masz rację bo obejrzałeś jego 2 mecze

VVujek 04.02.2023 19:33

Ja oglądałem jego mecze w Venezia i Basel mam podstawy do tego by twierdzić ,że ma talent. Natomiast ty kredens poprostu wpadłeś się posprzeczać. nie oglądając typa w akcji. Bo nie pograł sobie w Spale w wieku 17 /18 lat , Bo przeżywający kryzys Anderlecht na niego nie stawiał to się nie nadaje xd

VVujek 04.02.2023 19:25

Przecież to nie jest odpowiedź na moje pytanie

Kredence 04.02.2023 19:25

Ale rób ta co chceta

Kredence 04.02.2023 19:25

Może inaczej, esposito w wieku 21 lat został odpalony lub sam uciekł już z 4 klubow i teraz powrócił do serie b a ty piszesz o nim jak o jakimś talencie

KibicInteru 04.02.2023 19:24

Ten males chyba też ma niezłe liczny w Basel i pewnie nie pójdzie drożej jak 3-5mln

VVujek 04.02.2023 19:24

Czemu ty się spierasz z tym jak on grał skoro nie oglądałeś

VVujek 04.02.2023 19:23

Kredens wytłumacz mi jedno

Kredence 04.02.2023 19:23

A kto pisze że grał jako napastnik bo nie rozumiem

VVujek 04.02.2023 19:23

Espo gral tam na pozycję nr 10 a nie napastnika to po pierwsze

Kredence 04.02.2023 19:22

Taki to poziom ligi

Kredence 04.02.2023 19:22

O cabralu

Kredence 04.02.2023 19:22

No to właśnie napisałem

KibicInteru 04.02.2023 19:22

Taki Cabral miał liczby z kosmosu w Basel a i tak kosztował marne 14mln i w serie a jest co najwyżej solidny

Kredence 04.02.2023 19:22

Wiem że Ty nie oglądałeś

VVujek 04.02.2023 19:22

Grał bardzo dobrze , oglądałeś czy tak sobie pierd...

Kredence 04.02.2023 19:22

To w kwestii poziomu tej ligii

Kredence 04.02.2023 19:22

Bardzo dobrze to grał ten napastnik co poszedł do fiory i szału nie robi

Kredence 04.02.2023 19:21

Nie grał bardzo dobrze tylko poprostu tam grał

VVujek 04.02.2023 19:20

Espo w wieku 19 lat również grał bardzo dobrze tyle że w Basel

Kredence 04.02.2023 19:20

I kogoś takiego można uznawac za talent

Kredence 04.02.2023 19:20

Fabbian dobry przykład 19 lat i dewastuje serie b

VVujek 04.02.2023 19:19

W Basel odjeb.. ale grał bardzo dobrze

Kredence 04.02.2023 19:19

Może i ma talent może nie ale na ten moment gówno pokazal

Kredence 04.02.2023 19:19

Nie straszne tylko potem odjeybal w basel teraz gówno grał w lidze belgijskiej

KibicInteru 04.02.2023 19:19

Reszta jest w stanie "wait and see"

KibicInteru 04.02.2023 19:18

Fabbian w tym momencie to jedyny ekscytujący prospekt z naszej primki

VVujek 04.02.2023 19:18

Straszne

VVujek 04.02.2023 19:17

17/18

VVujek 04.02.2023 19:17

Mając 17 lat xd

Kredence 04.02.2023 19:17

Zresztą esposito nie poradził sobie nawet w spal i musieli przerwać wypożyczenie

Kredence 04.02.2023 19:16

Grać tam słabo to spory wyczyn

Kredence 04.02.2023 19:16

W Belgii to mało kto się nie odnajduje

VVujek 04.02.2023 19:15

Niekiedy bywa też tak , że zawodnik nie odnajduje się w danej lidze co nie znaczy że jest słaby.

VVujek 04.02.2023 19:14

Gość ma talent , co z tym zrobi nie wiadomo...

VVujek 04.02.2023 19:14

Esposito pokazał wysoki poziom w Basel , oglądałem wiele meczów między innymi dwa z uwczesnym wiceliderem L1 OM. Pokazał się z bardzo dobrej strony

KibicInteru 04.02.2023 19:14

Kozackie*

KibicInteru 04.02.2023 19:13

Taki CDK miał koazakie statsy w belgii a we Włoszech nic

KibicInteru 04.02.2023 19:12

W takim abderleccie esposito by musiał mocno wyróżniać żeby zwrócić na niego uwage

VVujek 04.02.2023 19:12

Czaisz że oni w takim kryzysie nieieli sensu stawiać na nie swojego zawodnika

KibicInteru 04.02.2023 19:12

Teraz są słabi, czaisz?

KibicInteru 04.02.2023 19:11

Ale kogo obchodzi że to topowy klub

VVujek 04.02.2023 19:11

Tam wielką sraczka się zrobiła przez wyniki

Kredence 04.02.2023 19:11

Belgia to nie Włochy jakby espo cokolwiek pokazywał to by grał

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się