Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 22:29

ok

Adriano_forever 05.02.2023 22:29

i żiru kartka

intermed1 05.02.2023 22:29

Massa*uj ci w dupe

blazej98 05.02.2023 22:29

w dwójke sie trzymali

blazej98 05.02.2023 22:28

:cenzor:

ANIOL 05.02.2023 22:28

Ale lukak bardzieh

INTERkibic 05.02.2023 22:28

Co to kurva za kalosz

INTERkibic 05.02.2023 22:28

RaEm się kurva trzymali

ANIOL 05.02.2023 22:28

Trzymał szmate za szmate

Adriano_forever 05.02.2023 22:28

gwizdnął przed strzałem zdecydowanie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:28

niech sprawdzają

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:28

ejjjj

Dzonyy 05.02.2023 22:28

goool

Adriano_forever 05.02.2023 22:28

ale strzelił? strzelił :D

Dzonyy 05.02.2023 22:28

gooool

Dzonyy 05.02.2023 22:28

gooool

Adriano_forever 05.02.2023 22:28

no nie

blazej98 05.02.2023 22:27

2-00000

Cny 05.02.2023 22:27

a tutaj dosc ewidentynych rzeczy potrafia nie zagwizdac

Cny 05.02.2023 22:27

tam byle gunwo gwizdali

Cny 05.02.2023 22:27

ale jest totalny rozdzwiek pomiedzy tym co gwizdali na mundialu a tym czego nei gwizdza w serie a

Adriano_forever 05.02.2023 22:27

tyś nie napastnik

Adriano_forever 05.02.2023 22:27

gosens no

ANIOL 05.02.2023 22:26

No grać qrwa na 2 !! !! !

Adriano_forever 05.02.2023 22:26

aha, no nie bez powodu chuyba

Cny 05.02.2023 22:26

na mundialu argentynie tob y dali ze 3 karne za taki faul ;)

Husi 05.02.2023 22:26

W tym meczu chyba nie ma varu

Adriano_forever 05.02.2023 22:26

tylko w tej lidze jaja się robią z tą weryfikacją

blazej98 05.02.2023 22:26

czy jak wy widzicie lukaku to on tez taki ociężały?

Adriano_forever 05.02.2023 22:26

no i po co ten var jest w takim razie?

Nerazzurx10 05.02.2023 22:25

Przeciez go wycial

Claudio 05.02.2023 22:25

wpadl w nogi Lautaro...

Dzonyy 05.02.2023 22:25

nbie no karny

Husi 05.02.2023 22:25

Ej to karny jest

Cny 05.02.2023 22:25

nei przystoi zbic piatki z piolim z pelnym pampersem

Adriano_forever 05.02.2023 22:24

EJ NO KARNY KURNA

Adriano_forever 05.02.2023 22:24

kary

Adriano_forever 05.02.2023 22:24

noooo

Cny 05.02.2023 22:24

acerbi zejdzie w 89 zeby zmienic trenerowi pampersa

blazej98 05.02.2023 22:24

de vrij acerbi albo dumfries potrzebujemy doswiadczenia i swieżosci

Nerazzurx10 05.02.2023 22:24

Najgorszy sedzia od dawna

tytusek25 05.02.2023 22:24

Serio z czym ta liga do ludzi. To ma byc mecz mistrza z viceliderem?

Cny 05.02.2023 22:24

i po meczu szybka zmiana pampersa

Cny 05.02.2023 22:24

dowozimy 1-0

ANIOL 05.02.2023 22:24

Nie no lautaro wstawaj

Cny 05.02.2023 22:24

doskonale wplynal na druzyne w szatni

Cny 05.02.2023 22:24

szymon top

blazej98 05.02.2023 22:24

druga polowa to jakby dwa klub z b klasy grały

kadrian89 05.02.2023 22:24

2 połowa to komedia

blazej98 05.02.2023 22:23

tragiczny milan daje nam opcje wygrac 1-0

crislk 05.02.2023 22:23

nie na darmo nazywaja nas frajerami;p

INTERkibic 05.02.2023 22:23

Chyba nie zaczęliśmy w 2 polowe

Claudio 05.02.2023 22:23

Lautaro gra za dwóch

blazej98 05.02.2023 22:23

no wlasnie nie taki załozsny my gramy tragicznie w drugiej polowie

Kusy 05.02.2023 22:23

Milan nie nie obudził, Inter lekko przysnął

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:23

my przestaliśmy grać

kadrian89 05.02.2023 22:23

Atalante gonimy cały mecz a potem milanowi rękę podajemy

Cny 05.02.2023 22:23

halo czy jest z nami trener?

Husi 05.02.2023 22:23

My śpimy

tytusek25 05.02.2023 22:23

Remis z takim zalosnym Milanem to jak porazka

INTERkibic 05.02.2023 22:23

Serio 2 połowa gorzej niż Milan w 1

RafiQ 05.02.2023 22:23

Sami sobie stwarzamy problemy :(

Capar 05.02.2023 22:23

Aż tak się Milan obudził?

ANIOL 05.02.2023 22:23

żiru ....szmaciarz

intermed1 05.02.2023 22:23

Uffffff

Tom_Hardy 05.02.2023 22:23

Co za gowno grają

Adriano_forever 05.02.2023 22:22

co tu sie dzieje

blazej98 05.02.2023 22:22

no acerbi-de vrii do zmiany

Adriano_forever 05.02.2023 22:22

żiru wolne strzela

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:22

musi być 2:0

Cny 05.02.2023 22:22

i co i jak? szymon top?

Kusy 05.02.2023 22:22

Będzie 2-0

INTERkibic 05.02.2023 22:22

Będzie 1-1 zobaczycie

ANIOL 05.02.2023 22:22

Standard

tytusek25 05.02.2023 22:22

Klient lezy a my tradycyjnie zamiast dobic to respirator kurna

kadrian89 05.02.2023 22:22

Acerbi zaraz wyleci

ANIOL 05.02.2023 22:22

Jak te qrwy strzelą to tv out za okno

Claudio 05.02.2023 22:22

po cholere przy prowadzeniu srodkowy obronca biegal na 20 metrze ??

Adriano_forever 05.02.2023 22:22

jak stracimy to przerżniemy

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

dawać De Vrija :D

Kusy 05.02.2023 22:21

Ziru to był ten strzał z pół obrotu ? 😂

INTERkibic 05.02.2023 22:21

Będzie 1-1 i huy

intermed1 05.02.2023 22:21

To będzie gol

INTERkibic 05.02.2023 22:21

Sami sie prosimy !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !

intermed1 05.02.2023 22:21

Pi*dy

Nerazzurx10 05.02.2023 22:21

Nie potrafimy grac 2 połow

ANIOL 05.02.2023 22:21

Łot ta hel is gojin on ?

intermed1 05.02.2023 22:21

Ale :cenzor: *

blazej98 05.02.2023 22:21

jezu jaie my sczescie mamy

Husi 05.02.2023 22:21

Skriniar boże ..

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

Skriniar nam zafundował tą kontrę

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

co za kurde tołman nieodpowiedzialny

INTERkibic 05.02.2023 22:21

Kurva !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!

tytusek25 05.02.2023 22:21

Ale gowno

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

rulety jak zidan robi przed polem karnym milanu

Nerazzurx10 05.02.2023 22:21

Przegramy to

Claudio 05.02.2023 22:21

ACERBI brawo!

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

skrianiar won

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

ja pierdziele

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

ufff

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 23:06

Strzały RPA też w kosmos

Claudio 28.06.2026 22:58

oni nawet nie potrafili dobrze przyjmowac pilki czy dobrze rozegrac na solidnym poziomie. Strasznie się to ogladalo, a ogladalem tylko 2 polowe

Claudio 28.06.2026 22:57

takiego gówna jak rpa-kanada to nie pamietam w fazie pucharowej MŚ

El_Imprezatore 28.06.2026 21:49

Już mam

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625755

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się