Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Dzonyy 05.02.2023 22:07

Nawet nie atakowali

Dzonyy 05.02.2023 22:07

W pierwszej polowie staly cla druzna na 40 metrze

Cny 05.02.2023 22:07

zaczyna wygladac lepiej niz inter

Capar 05.02.2023 22:07

Staty*

Capar 05.02.2023 22:07

Nie oglądam meczu. Czy Milan wygląda jak stary pokazują czy nawet gorzej

blazej98 05.02.2023 22:07

czy w angielskiej nie poszla czerwona ostatnio za taki faul?

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

afromurzyn

Cny 05.02.2023 22:06

to jest pomysł

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

co za sciek

Dzonyy 05.02.2023 22:06

beka xD

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

czysto

Cny 05.02.2023 22:06

tak dalej trenerze!

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

krew się leje ale nie ma nic

Cny 05.02.2023 22:06

o tak acerbi na lewym skrzydle

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

kłóci się, morde drze

MuCha2 05.02.2023 22:06

Ale uja gramy od gola

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

nie ma faulu

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

lol

Claudio 05.02.2023 22:06

strzelić drugą bo ten mecz śmierdzi frajerstwem

Cny 05.02.2023 22:05

śćiagac dzidzia dzeko, dawac gosensa i asllaniego za mikiego

blazej98 05.02.2023 22:05

milan tak slabo gra ze jak oni nie dostana 2-0 od nas to juz hjest sukces

INTERkibic 05.02.2023 22:05

Tylko ze Milan jak nic nie grał tak nie gra tylko my huya gramy

blazej98 05.02.2023 22:05

dumfries/brozo/ devrij

Nerazzurx10 05.02.2023 22:05

Nie pamietam kiedy zagraliśmy super po przerwie

blazej98 05.02.2023 22:04

no to :cenzor: zmianyy a nie musimy dac

Cny 05.02.2023 22:04

i czeka ze zmianami ;)

pablo77 05.02.2023 22:04

to sie skonczy frajerstwem

Czaglar 05.02.2023 22:04

Zaczyna się jakaś sraczka u nas

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Musimy dać na 2 i 3

pablo77 05.02.2023 22:04

kierwa zaczyna sie syf robic

Cny 05.02.2023 22:04

i cyk szymon obsrał się klasycznie w przewie

Nerazzurx10 05.02.2023 22:04

Co u nas jest z tym mentalem, ze 2 polowa u nas to zwykle tragedia?

intermed1 05.02.2023 22:04

Jezuuu

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:04

żeby się zaraz Milan nie rozkręcił

Cny 05.02.2023 22:04

jakby to byl jakis serb to jzu bys lecial dawac za niego 20M

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Zaczyna się kurva

intermed1 05.02.2023 22:04

To niezły Onana

MuCha2 05.02.2023 22:04

I się mecz przyspieszył

Husi 05.02.2023 22:04

Trzeba strzelić na 2 koniecznie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:03

miałem pisać że druga potrzebna

Luki165 05.02.2023 22:03

Nie, pisze ze jest za slaby na Inter. Poziom maks jakies Torino

INTERkibic 05.02.2023 22:03

Jak my kurva nie strzelimy na 2-0 to będzie słabo

blazej98 05.02.2023 22:03

zmiany, brozovic/dumfries/devrij?

Cny 05.02.2023 22:03

piszesz wlasnie tak tlyko dlatego ze to Polak

Luki165 05.02.2023 22:03

Za duzo Borka i wkręcenie sobie ze to nowy Humels

blazej98 05.02.2023 22:03

dawać 2-0 bo leao sie odpali i po derbach

intermed1 05.02.2023 22:02

Za bardzo się rozluźnilśmy

Luki165 05.02.2023 22:02

I konczy dyskusje

Cny 05.02.2023 22:02

półprawy obrońca ogranyw lidze, z niedużą rezerwą do wykrzesania, jako zuupelnienie idealny

Cny 05.02.2023 22:02

dlaczego?

intermed1 05.02.2023 22:02

Śmierdzi gówno golem dla Milanu

Luki165 05.02.2023 22:01

Samo rozwazanie Dawidowicza to smiech

Adriano_forever 05.02.2023 22:01

to Dawidowicz jakieś 11-13 mln

Cny 05.02.2023 22:01

Smalling ani razu nie zblizył się do poziomu Dawidowicza z meczu z Anglią

Adriano_forever 05.02.2023 22:01

skoro oddaliśmy Medela za 3 mln, Mario za free

Cny 05.02.2023 22:01

Luki165 no dyskutuje jak Ty

Luki165 05.02.2023 22:01

Pojecia zero

Cny 05.02.2023 22:01

a ile dlabys za spadkowicza z hellasu?

Luki165 05.02.2023 22:01

XD

Cny 05.02.2023 22:00

smalling to wrak,s zkoda o nim pisac

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

Tak tanio?

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

dawidowicz 7 mln?

Luki165 05.02.2023 22:00

Szkoda nawet o nim pisac

Luki165 05.02.2023 22:00

Dawidowicz to wrak

INTERkibic 05.02.2023 22:00

Qrwa lauti

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

ehhhhhh

Dzonyy 05.02.2023 22:00

A sens jest wydanie 7 baniek na dawidowicza + kontrakt?

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

tataruszanu ręcznik w tym roku a dzisiaj broni

Nerazzurx10 05.02.2023 22:00

Czaicie ze Leao jest w teori najlepszym pilkarzem ligi?

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

aj

Cny 05.02.2023 21:59

po co sie bujac

Cny 05.02.2023 21:59

bezsens

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

bedzie dejavu

Cny 05.02.2023 21:59

3,5m kontraktu dla wraka

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

on strzeli jedną a giroud dwie

Dzonyy 05.02.2023 21:59

Moze mylan zacznie atakowac

INTERkibic 05.02.2023 21:59

Jak leao strzeli to yebane

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

leao wchodzi

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

oho

Luki165 05.02.2023 21:59

Smalling za darmo to jak jest drogi ?

Cny 05.02.2023 21:58

luki165 zaden z nich tu sie nie nadaje i są bardzo drodzy

Cny 05.02.2023 21:58

radomiak by wiecej nabił

blazej98 05.02.2023 21:58

jak my dzis nie wygramy 2-0 albo wiecej to masakra przsseciez milan jest bezzębny

Luki165 05.02.2023 21:58

Przyjdzie Smalling, Becao/Demiral

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:58

strzalać tą drugą bramkę i dawać zmienników

Cny 05.02.2023 21:58

dramat

Cny 05.02.2023 21:58

milan nawet nie 100 podan

Luki165 05.02.2023 21:56

No mou juz po meczu pratycznie to potwierdzil wczoraj

Cny 05.02.2023 21:56

pismzy o realnych opcjach

Cny 05.02.2023 21:56

ja tutaj nie bajdurze ze nagle wyciagniemy skorasia z lecha, bo ans nie stac

Luki165 05.02.2023 21:56

Dokladnie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:56

zobaczycie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:56

będzie Smaldini

Luki165 05.02.2023 21:56

Scalvini nie realny

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:55

no niestety

Adriano_forever 05.02.2023 21:55

o jakieś 40 mln

Dzonyy 05.02.2023 21:55

xDD

Cny 05.02.2023 21:55

pismzy o realnych opcjach

Adriano_forever 05.02.2023 21:55

ale za drogi

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:55

Scalvini byłby najlepszy

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się