Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Czaglar 05.02.2023 21:12

Milan wygląda na prawdę źle, mam wrażenie, że jedna bramka i się posypią w oczach

intermed1 05.02.2023 21:12

Barella cmon

WakashimazuKen 05.02.2023 21:11

a na stream ?

Adriano_forever 05.02.2023 21:10

321 kanał w polsacie

WakashimazuKen 05.02.2023 21:09

macie jakiś link do meczu ?

Capar 05.02.2023 21:07

Patrzę na staty Milanu i wszędzie widzę 0

Czaglar 05.02.2023 21:07

Gdyby ten Rumun nie wyjął Lautarowizny to tu by się mogło skończyć jakimś blamażem

MuCha2 05.02.2023 21:06

Ja oierdziele ale im mental padł przecież oni grają jak jakaś drużyna z ekstraklasy

ANIOL 05.02.2023 21:06

Jak nie dupniemy zaraz to szmaty się obudzą i bedzie na odwrót

ANIOL 05.02.2023 21:05

Ciśniemy szmaciarzy żydowskich !

Dzonyy 05.02.2023 21:02

Kola autobusu kreca sie, kreca sie, kreca sie

Kusy 05.02.2023 21:02

Milan stawia autobus, ale ten autobus nie ma kierowcy

Dzonyy 05.02.2023 21:02

Musimy walnac brame to bedzie z gorki bo jak narazie milan stlamszony

Luki165 05.02.2023 21:02

Bo bedzie znowu nerwowo

Luki165 05.02.2023 21:02

Ukladac ten mecz

Adriano_forever 05.02.2023 21:02

ciśniemy to milan strzeli czyli

blazej98 05.02.2023 21:02

w europie takie karne nie przeczhodą tgaka prawda

Paolo92 05.02.2023 21:02

Po co się wywracał. Mógł grać dalej.

Kusy 05.02.2023 21:02

Jak będą takie karne gwizdali to będzie ich dziesięć w każdym spotkaniu

Luki165 05.02.2023 21:01

Dawac ta bramkę

blazej98 05.02.2023 21:01

na mś gdzie sedziuje katarczyk czy ktos kto nie sedziowal nigdy europy dalby karny

Dzonyy 05.02.2023 21:01

Zaden karny.

Claudio 05.02.2023 21:01

bylo popchniecie, ale Edin sporo dodal od siebie

Adriano_forever 05.02.2023 21:01

wyłożył się jak 15 letnia dziewczynka złamana uczuciowo na torach pod warszawą

ANIOL 05.02.2023 21:01

Odpechnał 2 lapami czerwona żydowska menda. Sędzia uj !

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:01

nie ma

Kusy 05.02.2023 21:01

Sam się sfaulował

Dzonyy 05.02.2023 21:01

Ale wyzwysika juz leca ;D

Capar 05.02.2023 21:01

?

Capar 05.02.2023 21:00

Słuszny chociax

Dzonyy 05.02.2023 21:00

xDDDDD

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Nic nie było

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

nie ma

Dzonyy 05.02.2023 21:00

xDDDDD

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Sam się jebnal

Czaglar 05.02.2023 21:00

Co jest z tym przyglupem

Capar 05.02.2023 21:00

Lol

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Karny kurva !! !! !! !!

Husi 05.02.2023 21:00

Karny

Granat105 05.02.2023 21:00

Karny :cenzor: swww

Dzonyy 05.02.2023 21:00

padolino?

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

nie ma karnego

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

heh

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

a nie

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

karny!

Capar 05.02.2023 21:00

Casadei to była optymalizacja za Lukaku xd

Granat105 05.02.2023 20:59

Przepadnie i tyle go widzieli

Dzonyy 05.02.2023 20:59

Zmarnowany przez czelsi bo poszedl na wypo zamiast dostac 3 mecze :D

Capar 05.02.2023 20:59

Bez próbowania to tylko Barcelona będzie mldoych wprowadzać.

Granat105 05.02.2023 20:59

Gdzie nasz wielki super hiper talent Casadei?

Capar 05.02.2023 20:59

Esposito dostał szansę, Lukaku dał mu karniaka żeby się chłopak podbudował ale nie wyszło. Trzeba iść dalej.

Adriano_forever 05.02.2023 20:59

a nie przepraszam Olsen z Interu gra w śląsku xD

Granat105 05.02.2023 20:59

Jedynie Zaniolo coś pokazał a i tak się łamie wiecznie

Adriano_forever 05.02.2023 20:59

w ekstraklasie nie graliby w pierwszym skłądzi e

Dzonyy 05.02.2023 20:59

To sporo na pokazanie talentu

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

to są ogóry na poziomie pierwszej ligi polskiej

Dzonyy 05.02.2023 20:58

Satriano ma 1300 minut w tym sezonie

Granat105 05.02.2023 20:58

I każdy zweryfikowany szybciutko

Dzonyy 05.02.2023 20:58

O Esposito 2 lata temu

Dzonyy 05.02.2023 20:58

O Satriano byl taki placz w zeszlym sezonie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

im się to należy

Capar 05.02.2023 20:58

Ale ja nie mówię o meczach o stawkę albo na tak ważnych pozycjach jak brozo

Dzonyy 05.02.2023 20:58

ale oni dostaja szanse w serie b czy gdzie tam ida i im nic nie wychodzi

Cny 05.02.2023 20:58

adriano gratki za myslenie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

zdecydowanie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

czy gówniak za Lautaro

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

albo gówniak za onane

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

zdecydowanie jakiś młodziak mający 17 lat powinien grać za brozowicia 3 mecze pod rząd

Cny 05.02.2023 20:58

moze trenujac w interze a nei w bari rozwinalby sie bardziej

Granat105 05.02.2023 20:57

Trener woli sprawdzonego dziada znającego taktykę niż odrobine fantazji

Cny 05.02.2023 20:57

ktorys z tych 30 moglby pokpowac u nas z lawki

Cny 05.02.2023 20:57

a pozniej mamy w serie a najwiecej wychowankow w innych klubach i zadnego u nas

Capar 05.02.2023 20:57

Topy z Primavera powinny dostawać 2-3 mecze szansy a jak nie to wypad wtedy dopiero

Granat105 05.02.2023 20:57

Włoska liga jest za bardzo taktyczna by takie młokosy tu od razu grały pierwsze skrzypce

Cny 05.02.2023 20:57

ale to nie maja byc ansze gwiazdy

Czaglar 05.02.2023 20:57

Brama wisi w powietrzu.

RafiQ 05.02.2023 20:57

Dobrze chodzi piłeczka

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:57

to nawet Pogoń już dawała grać Kozłowskiemu jak miał 15 lat xd

Dzonyy 05.02.2023 20:57

Poza Zaniolo nikt nie robi kariery.

Dzonyy 05.02.2023 20:56

Cny ale nei odnosisz wrazenia, ze jednak nikt z nich nie ma tego czegos, zeby grac w Interze?

Cny 05.02.2023 20:56

we wloszech by murawy jeszcze nie powachał

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:56

Martinez

Capar 05.02.2023 20:56

Taki CR7 dostał szansę mając 17 lat z jakimś Moreirense, strzelił 2 gole i co go podbudowało psychicznie że można. Do końca sezonu strzelił jeszcze tylko 1 gola ale już chłop się opierzył. Wiem skrajny przykład, ale Bóg jeden wie ilu przepada bo bo ten jeden mecz szansy im nie wyjdzie.

Cny 05.02.2023 20:56

wiem ze bellingham to skrany przypadek, ale ktos keidys dal mu szanse

Granat105 05.02.2023 20:56

To diament, Asllani to co najwyżej talent

Cny 05.02.2023 20:56

iliev musi grac w primce bo kolejne scudetto mlodych jest nam potrzebne, nie oplaca sie ich wprowadzac

Granat105 05.02.2023 20:56

Co ty porównujesz, Belinhamowi zastrzegli numer jeszcze przed pelnoletnoscia XDD

Cny 05.02.2023 20:55

u nas z asllanim jednym 20letnim trener robi problem,a bellig=ngham ma 19 lat prawie 200 meczow seniroskich i idzie za 150M latem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:55

Jak Iliev nie dostanie szansy to juz nie będę miał nadziei, że coś poprawią na tym polu

Granat105 05.02.2023 20:55

Szkoda że ten śmierdzący Bayern nam Pavarda nie puścił i trzeba najemnika oglądać przebrzydłego

blazej98 05.02.2023 20:55

cale szczescie ze u nas handa az tak z forma nie mial zle

blazej98 05.02.2023 20:55

ten bramkarz milanu to tragedia

Cny 05.02.2023 20:54

tym bardziej teraz gdy mamy 5 a nie 3 zmiany to wporwadzanie mlodych stalo sie mega latwe

Cny 05.02.2023 20:54

ale u nas przyswieca mysl, ze nie ma doswiadczenia i musi jechac zagrac na junirow hellasu, zamiast dostac 30 minut w ldize z leszczami jak jest okazja

INTERkibic 05.02.2023 20:54

Jechać z nimi.

Capar 05.02.2023 20:54

Idealny poligon w meczach o pietruchę.

Granat105 05.02.2023 20:53

Wpuści szmatę dzisiaj czuje to

Capar 05.02.2023 20:53

Są okresy przygotowawcze jest puchar Włoch.

Cny 05.02.2023 20:53

capar racja o to chodiz

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625500

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się