Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

lol

Claudio 05.02.2023 22:06

strzelić drugą bo ten mecz śmierdzi frajerstwem

Cny 05.02.2023 22:05

śćiagac dzidzia dzeko, dawac gosensa i asllaniego za mikiego

blazej98 05.02.2023 22:05

milan tak slabo gra ze jak oni nie dostana 2-0 od nas to juz hjest sukces

INTERkibic 05.02.2023 22:05

Tylko ze Milan jak nic nie grał tak nie gra tylko my huya gramy

blazej98 05.02.2023 22:05

dumfries/brozo/ devrij

Nerazzurx10 05.02.2023 22:05

Nie pamietam kiedy zagraliśmy super po przerwie

blazej98 05.02.2023 22:04

no to :cenzor: zmianyy a nie musimy dac

Cny 05.02.2023 22:04

i czeka ze zmianami ;)

pablo77 05.02.2023 22:04

to sie skonczy frajerstwem

Czaglar 05.02.2023 22:04

Zaczyna się jakaś sraczka u nas

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Musimy dać na 2 i 3

pablo77 05.02.2023 22:04

kierwa zaczyna sie syf robic

Cny 05.02.2023 22:04

i cyk szymon obsrał się klasycznie w przewie

Nerazzurx10 05.02.2023 22:04

Co u nas jest z tym mentalem, ze 2 polowa u nas to zwykle tragedia?

intermed1 05.02.2023 22:04

Jezuuu

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:04

żeby się zaraz Milan nie rozkręcił

Cny 05.02.2023 22:04

jakby to byl jakis serb to jzu bys lecial dawac za niego 20M

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Zaczyna się kurva

intermed1 05.02.2023 22:04

To niezły Onana

MuCha2 05.02.2023 22:04

I się mecz przyspieszył

Husi 05.02.2023 22:04

Trzeba strzelić na 2 koniecznie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:03

miałem pisać że druga potrzebna

Luki165 05.02.2023 22:03

Nie, pisze ze jest za slaby na Inter. Poziom maks jakies Torino

INTERkibic 05.02.2023 22:03

Jak my kurva nie strzelimy na 2-0 to będzie słabo

blazej98 05.02.2023 22:03

zmiany, brozovic/dumfries/devrij?

Cny 05.02.2023 22:03

piszesz wlasnie tak tlyko dlatego ze to Polak

Luki165 05.02.2023 22:03

Za duzo Borka i wkręcenie sobie ze to nowy Humels

blazej98 05.02.2023 22:03

dawać 2-0 bo leao sie odpali i po derbach

intermed1 05.02.2023 22:02

Za bardzo się rozluźnilśmy

Luki165 05.02.2023 22:02

I konczy dyskusje

Cny 05.02.2023 22:02

półprawy obrońca ogranyw lidze, z niedużą rezerwą do wykrzesania, jako zuupelnienie idealny

Cny 05.02.2023 22:02

dlaczego?

intermed1 05.02.2023 22:02

Śmierdzi gówno golem dla Milanu

Luki165 05.02.2023 22:01

Samo rozwazanie Dawidowicza to smiech

Adriano_forever 05.02.2023 22:01

to Dawidowicz jakieś 11-13 mln

Cny 05.02.2023 22:01

Smalling ani razu nie zblizył się do poziomu Dawidowicza z meczu z Anglią

Adriano_forever 05.02.2023 22:01

skoro oddaliśmy Medela za 3 mln, Mario za free

Cny 05.02.2023 22:01

Luki165 no dyskutuje jak Ty

Luki165 05.02.2023 22:01

Pojecia zero

Cny 05.02.2023 22:01

a ile dlabys za spadkowicza z hellasu?

Luki165 05.02.2023 22:01

XD

Cny 05.02.2023 22:00

smalling to wrak,s zkoda o nim pisac

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

Tak tanio?

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

dawidowicz 7 mln?

Luki165 05.02.2023 22:00

Szkoda nawet o nim pisac

Luki165 05.02.2023 22:00

Dawidowicz to wrak

INTERkibic 05.02.2023 22:00

Qrwa lauti

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

ehhhhhh

Dzonyy 05.02.2023 22:00

A sens jest wydanie 7 baniek na dawidowicza + kontrakt?

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

tataruszanu ręcznik w tym roku a dzisiaj broni

Nerazzurx10 05.02.2023 22:00

Czaicie ze Leao jest w teori najlepszym pilkarzem ligi?

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

aj

Cny 05.02.2023 21:59

po co sie bujac

Cny 05.02.2023 21:59

bezsens

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

bedzie dejavu

Cny 05.02.2023 21:59

3,5m kontraktu dla wraka

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

on strzeli jedną a giroud dwie

Dzonyy 05.02.2023 21:59

Moze mylan zacznie atakowac

INTERkibic 05.02.2023 21:59

Jak leao strzeli to yebane

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

leao wchodzi

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

oho

Luki165 05.02.2023 21:59

Smalling za darmo to jak jest drogi ?

Cny 05.02.2023 21:58

luki165 zaden z nich tu sie nie nadaje i są bardzo drodzy

Cny 05.02.2023 21:58

radomiak by wiecej nabił

blazej98 05.02.2023 21:58

jak my dzis nie wygramy 2-0 albo wiecej to masakra przsseciez milan jest bezzębny

Luki165 05.02.2023 21:58

Przyjdzie Smalling, Becao/Demiral

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:58

strzalać tą drugą bramkę i dawać zmienników

Cny 05.02.2023 21:58

dramat

Cny 05.02.2023 21:58

milan nawet nie 100 podan

Luki165 05.02.2023 21:56

No mou juz po meczu pratycznie to potwierdzil wczoraj

Cny 05.02.2023 21:56

pismzy o realnych opcjach

Cny 05.02.2023 21:56

ja tutaj nie bajdurze ze nagle wyciagniemy skorasia z lecha, bo ans nie stac

Luki165 05.02.2023 21:56

Dokladnie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:56

zobaczycie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:56

będzie Smaldini

Luki165 05.02.2023 21:56

Scalvini nie realny

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:55

no niestety

Adriano_forever 05.02.2023 21:55

o jakieś 40 mln

Dzonyy 05.02.2023 21:55

xDD

Cny 05.02.2023 21:55

pismzy o realnych opcjach

Adriano_forever 05.02.2023 21:55

ale za drogi

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:55

Scalvini byłby najlepszy

Cny 05.02.2023 21:55

i jeszcze zostaje 20m z denzela

Luki165 05.02.2023 21:55

XD

Adriano_forever 05.02.2023 21:54

to było

Adriano_forever 05.02.2023 21:54

lol

Cny 05.02.2023 21:54

tardieu dawidowicz i jorgenson to max 10m razem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:54

rozumiem

Cny 05.02.2023 21:54

brac jorgensona z danii

Luki165 05.02.2023 21:54

Nie ja, widzialem opis statystyczny. Jezelu chodzi o odbiory, przechwyty, wyprowadzenie pilki

Cny 05.02.2023 21:54

i dumfriesa opchnac za 30M

Cny 05.02.2023 21:53

wzrost i waga :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:53

ale na podstawie jakich liczb porównujesz ich do Skriniara?

Luki165 05.02.2023 21:53

Quarta, ten grek z niemiec i Djalo, jezeli chodzi o same liczby sa podobni do Skriniara

Cny 05.02.2023 21:53

spadkowicz z hellasu to 2+5m z opcja

Adriano_forever 05.02.2023 21:52

jak my nawet 5 mln na Wiśniewskiego nie mieliśmy

HB 05.02.2023 21:52

Lukaku moglby na luzaku tutaj karnego wywalczyc przy takim chaotycznym targowisku w polu karnym

Cny 05.02.2023 21:52

a za skrniara to dawidowicz, wiadomix... chociaż pavard jest lepsza ale malo realna opcja

crislk 05.02.2023 21:52

moze lakaka dobije na 2;0 sie przelamnie wkoncu

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się