dawac lukaku 2-0 bo smierdzi remisem w doliczonym
Lukaku mógłby coś zasadzić w końcu
Tero ich mamy
brozo pierwszy mecz od 13.12
Lakaka dawaj, pezełam się.
Brozo może uspoko teraz środek
Brozo będzie latał coś czuję
No i neich teraz rusza bo ciezko sie na to patrzy.
Trzy zmiany
brozo w koncu
Brozo jeszcze
Dobre zmiany
Najslabsze derby od 2 lat.Totalny shit
Co za gowno w 2 polowie
Lukaku wchodzi
dobrze Miki teraz do sedziego "dawaj kartke a nam to bez problemu dajesz"
Welcome Lakaka
milan gra z 2 zoltymi w obronie
musimy kogos do obrony acerbi ma zółta
Stefan tez niech wchodzi
jeszcze asllani za mikiego
Nareszcie
dobrze
Gosens i Lukaku wejdą
Lukak!
Tradycyjny przysiad Incagiego po 1:0
Jak się skonczy 1-0 to będzie ulga w huy. Bo w 2 połowie gramy taka oizde ze szok
na zyczenie trenera
bedzie bedzie
Szymon obudź się
Będzie będzie żebyś wiedział
bedzie kompro
Przy takim słabym milanie 1-0 to jest jeden wielki huy
Chcemy sfrajerzyc
jaka kupe gramy
Się Cipy bawią już bym ich ściągał w pizd
ak on ssam sie przewrocil ahahah
Ale Inzi wstawia gage tego chcecie?
No zraz wdupimy i będzie gnój
za co ten faul
Trener pipka
Kolejna strata ja *ierdole
wywalcie tego komedianta szymona
Słabo gramy w środku
Zaraz wdupimy.
Na co Szymon czeka
Podgardlak pobudka
Kurva sędzie jest słaby jak huy
Rób zmiany ośle
haha i nzowu kartka
Niech oni się obudzą kurva
Var był na kawie wtedy
przeciez Kriunic faulowal z premedytacja bez pilki...niezle jaja
Dawaj czerwo cwelowi
nie dają im kartek widzę xD
fauluja lautaro a ten dla nich xDD
Co XDDDDD
zaraz wlasnie giroud, karny albo babol babolarza
a Miki za frajer kartke,...super
jezu co ten sedzia xDDDDDDD
I woz var tez porazka
Sedzia porazka dzisiah
lukaku strzeli dzis cos czuje
trener sparalizowany
Krunic xD
a tutaj chyba żółta powinna być
koncentracja uciekla
zmiany zmiany trzeba dobic ten milan
a oni wpuscili leao i mecz się wyrównał
podziekuj trenerowi ktory spi
Dziwny mecz.
Myslalemn, ze jak sie milan otworzy to ich rozklepiemy raz dwa
No w drugiej polowie slabo wygladamy.
no ten giround jest irytujacy
no często spotykane
ale kurde no
to smutne
w takim meczu szczególnie
przecież to nie nowość
giroud farfocla z półobrotu może jebnąć zawsze
No czas na Lakake
Autobus już nie wsteczny, wrzucili bieg
Kazda sytuacja to gol ?
xD
no Szymon często czeka aż wyrównają
xD
no ale jak stworzą to mamy 1-1 i
czy czekasz az wyrónają?
Spokojnie. Jeszcze sytuacje nie stworzyli.
dawaj swieza krew podgardlaku
za drobrze być nie może
zaraz wcisną nam
ale Hakan z Barellą pograli
Capar. wyglada jakby był związany od kostek po szyje
Nawet nie atakowali
W pierwszej polowie staly cla druzna na 40 metrze
zaczyna wygladac lepiej niz inter
Staty*
Nie oglądam meczu. Czy Milan wygląda jak stary pokazują czy nawet gorzej
czy w angielskiej nie poszla czerwona ostatnio za taki faul?
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca