Archiwum shoutboksa

blazej98 05.02.2023 22:18

dawac lukaku 2-0 bo smierdzi remisem w doliczonym

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:17

Lukaku mógłby coś zasadzić w końcu

MuCha2 05.02.2023 22:16

Tero ich mamy

blazej98 05.02.2023 22:16

brozo pierwszy mecz od 13.12

Xucatlan 05.02.2023 22:16

Lakaka dawaj, pezełam się.

Husi 05.02.2023 22:16

Brozo może uspoko teraz środek

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:16

Brozo będzie latał coś czuję

Dzonyy 05.02.2023 22:16

No i neich teraz rusza bo ciezko sie na to patrzy.

Kusy 05.02.2023 22:15

Trzy zmiany

blazej98 05.02.2023 22:15

brozo w koncu

Husi 05.02.2023 22:15

Brozo jeszcze

Kusy 05.02.2023 22:15

Dobre zmiany

tytusek25 05.02.2023 22:15

Najslabsze derby od 2 lat.Totalny shit

Tom_Hardy 05.02.2023 22:15

Co za gowno w 2 polowie

Paolo92 05.02.2023 22:15

Lukaku wchodzi

Claudio 05.02.2023 22:15

dobrze Miki teraz do sedziego "dawaj kartke a nam to bez problemu dajesz"

Kusy 05.02.2023 22:15

Welcome Lakaka

blazej98 05.02.2023 22:15

milan gra z 2 zoltymi w obronie

blazej98 05.02.2023 22:14

musimy kogos do obrony acerbi ma zółta

kadrian89 05.02.2023 22:14

Stefan tez niech wchodzi

Cny 05.02.2023 22:14

jeszcze asllani za mikiego

Husi 05.02.2023 22:14

Nareszcie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:14

dobrze

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:14

Gosens i Lukaku wejdą

INTERkibic 05.02.2023 22:14

Lukak!

tytusek25 05.02.2023 22:14

Tradycyjny przysiad Incagiego po 1:0

INTERkibic 05.02.2023 22:14

Jak się skonczy 1-0 to będzie ulga w huy. Bo w 2 połowie gramy taka oizde ze szok

Cny 05.02.2023 22:14

na zyczenie trenera

Cny 05.02.2023 22:14

bedzie bedzie

kadrian89 05.02.2023 22:14

Szymon obudź się

INTERkibic 05.02.2023 22:14

Będzie będzie żebyś wiedział

pablo77 05.02.2023 22:14

bedzie kompro

INTERkibic 05.02.2023 22:14

Przy takim słabym milanie 1-0 to jest jeden wielki huy

kadrian89 05.02.2023 22:14

Chcemy sfrajerzyc

pablo77 05.02.2023 22:13

jaka kupe gramy

MuCha2 05.02.2023 22:13

Się Cipy bawią już bym ich ściągał w pizd

blazej98 05.02.2023 22:13

ak on ssam sie przewrocil ahahah

Kusy 05.02.2023 22:13

Ale Inzi wstawia gage tego chcecie?

INTERkibic 05.02.2023 22:13

No zraz wdupimy i będzie gnój

blazej98 05.02.2023 22:13

za co ten faul

kadrian89 05.02.2023 22:13

Trener pipka

intermed1 05.02.2023 22:13

Kolejna strata ja *ierdole

Cny 05.02.2023 22:13

wywalcie tego komedianta szymona

INTERkibic 05.02.2023 22:13

Słabo gramy w środku

Xucatlan 05.02.2023 22:13

Zaraz wdupimy.

kadrian89 05.02.2023 22:13

Na co Szymon czeka

Czaglar 05.02.2023 22:13

Podgardlak pobudka

INTERkibic 05.02.2023 22:12

Kurva sędzie jest słaby jak huy

intermed1 05.02.2023 22:12

Rób zmiany ośle

Claudio 05.02.2023 22:12

haha i nzowu kartka

intermed1 05.02.2023 22:12

Niech oni się obudzą kurva

Kusy 05.02.2023 22:12

Var był na kawie wtedy

Claudio 05.02.2023 22:12

przeciez Kriunic faulowal z premedytacja bez pilki...niezle jaja

Dzonyy 05.02.2023 22:12

Dawaj czerwo cwelowi

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:12

nie dają im kartek widzę xD

Dzonyy 05.02.2023 22:11

fauluja lautaro a ten dla nich xDD

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

Co XDDDDD

Cny 05.02.2023 22:11

zaraz wlasnie giroud, karny albo babol babolarza

Claudio 05.02.2023 22:11

a Miki za frajer kartke,...super

Dzonyy 05.02.2023 22:11

jezu co ten sedzia xDDDDDDD

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

I woz var tez porazka

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

Sedzia porazka dzisiah

crislk 05.02.2023 22:11

lukaku strzeli dzis cos czuje

Cny 05.02.2023 22:11

trener sparalizowany

Claudio 05.02.2023 22:11

Krunic xD

Adriano_forever 05.02.2023 22:11

a tutaj chyba żółta powinna być

Cny 05.02.2023 22:10

koncentracja uciekla

blazej98 05.02.2023 22:10

zmiany zmiany trzeba dobic ten milan

Adriano_forever 05.02.2023 22:10

a oni wpuscili leao i mecz się wyrównał

Cny 05.02.2023 22:10

podziekuj trenerowi ktory spi

INTERkibic 05.02.2023 22:10

Dziwny mecz.

Dzonyy 05.02.2023 22:10

Myslalemn, ze jak sie milan otworzy to ich rozklepiemy raz dwa

Dzonyy 05.02.2023 22:09

No w drugiej polowie slabo wygladamy.

crislk 05.02.2023 22:09

no ten giround jest irytujacy

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

no często spotykane

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

ale kurde no

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

to smutne

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

w takim meczu szczególnie

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

przecież to nie nowość

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

giroud farfocla z półobrotu może jebnąć zawsze

Czaglar 05.02.2023 22:09

No czas na Lakake

Kusy 05.02.2023 22:09

Autobus już nie wsteczny, wrzucili bieg

Dzonyy 05.02.2023 22:09

Kazda sytuacja to gol ? :D

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:09

xD

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:09

no Szymon często czeka aż wyrównają

Dzonyy 05.02.2023 22:09

xD

blazej98 05.02.2023 22:09

no ale jak stworzą to mamy 1-1 i

Cny 05.02.2023 22:08

czy czekasz az wyrónają?

Dzonyy 05.02.2023 22:08

Spokojnie. Jeszcze sytuacje nie stworzyli.

Cny 05.02.2023 22:08

dawaj swieza krew podgardlaku

Adriano_forever 05.02.2023 22:08

za drobrze być nie może

Adriano_forever 05.02.2023 22:08

zaraz wcisną nam

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:08

ale Hakan z Barellą pograli :D

blazej98 05.02.2023 22:07

Capar. wyglada jakby był związany od kostek po szyje

Dzonyy 05.02.2023 22:07

Nawet nie atakowali

Dzonyy 05.02.2023 22:07

W pierwszej polowie staly cla druzna na 40 metrze

Cny 05.02.2023 22:07

zaczyna wygladac lepiej niz inter

Capar 05.02.2023 22:07

Staty*

Capar 05.02.2023 22:07

Nie oglądam meczu. Czy Milan wygląda jak stary pokazują czy nawet gorzej

blazej98 05.02.2023 22:07

czy w angielskiej nie poszla czerwona ostatnio za taki faul?

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się