Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

leao wchodzi

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

oho

Luki165 05.02.2023 21:59

Smalling za darmo to jak jest drogi ?

Cny 05.02.2023 21:58

luki165 zaden z nich tu sie nie nadaje i są bardzo drodzy

Cny 05.02.2023 21:58

radomiak by wiecej nabił

blazej98 05.02.2023 21:58

jak my dzis nie wygramy 2-0 albo wiecej to masakra przsseciez milan jest bezzębny

Luki165 05.02.2023 21:58

Przyjdzie Smalling, Becao/Demiral

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:58

strzalać tą drugą bramkę i dawać zmienników

Cny 05.02.2023 21:58

dramat

Cny 05.02.2023 21:58

milan nawet nie 100 podan

Luki165 05.02.2023 21:56

No mou juz po meczu pratycznie to potwierdzil wczoraj

Cny 05.02.2023 21:56

pismzy o realnych opcjach

Cny 05.02.2023 21:56

ja tutaj nie bajdurze ze nagle wyciagniemy skorasia z lecha, bo ans nie stac

Luki165 05.02.2023 21:56

Dokladnie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:56

zobaczycie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:56

będzie Smaldini

Luki165 05.02.2023 21:56

Scalvini nie realny

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:55

no niestety

Adriano_forever 05.02.2023 21:55

o jakieś 40 mln

Dzonyy 05.02.2023 21:55

xDD

Cny 05.02.2023 21:55

pismzy o realnych opcjach

Adriano_forever 05.02.2023 21:55

ale za drogi

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:55

Scalvini byłby najlepszy

Cny 05.02.2023 21:55

i jeszcze zostaje 20m z denzela

Luki165 05.02.2023 21:55

XD

Adriano_forever 05.02.2023 21:54

to było

Adriano_forever 05.02.2023 21:54

lol

Cny 05.02.2023 21:54

tardieu dawidowicz i jorgenson to max 10m razem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:54

rozumiem

Cny 05.02.2023 21:54

brac jorgensona z danii

Luki165 05.02.2023 21:54

Nie ja, widzialem opis statystyczny. Jezelu chodzi o odbiory, przechwyty, wyprowadzenie pilki

Cny 05.02.2023 21:54

i dumfriesa opchnac za 30M

Cny 05.02.2023 21:53

wzrost i waga :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:53

ale na podstawie jakich liczb porównujesz ich do Skriniara?

Luki165 05.02.2023 21:53

Quarta, ten grek z niemiec i Djalo, jezeli chodzi o same liczby sa podobni do Skriniara

Cny 05.02.2023 21:53

spadkowicz z hellasu to 2+5m z opcja

Adriano_forever 05.02.2023 21:52

jak my nawet 5 mln na Wiśniewskiego nie mieliśmy

HB 05.02.2023 21:52

Lukaku moglby na luzaku tutaj karnego wywalczyc przy takim chaotycznym targowisku w polu karnym

Cny 05.02.2023 21:52

a za skrniara to dawidowicz, wiadomix... chociaż pavard jest lepsza ale malo realna opcja

crislk 05.02.2023 21:52

moze lakaka dobije na 2;0 sie przelamnie wkoncu

Adriano_forever 05.02.2023 21:51

ogólnie zasługuje na zmianę

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:51

pomaga w ofensywie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:51

podłącza się do akcji ofensywnych i miał nawet jedną dobrą wrzutkę

VVujek 05.02.2023 21:51

Obrona nie ma co robić

Luki165 05.02.2023 21:51

Chodzi o same statyatyki, odbiorow, progresywnym podan i itp

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:51

świetnie

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:51

a jak Skriniar? :D

VVujek 05.02.2023 21:51

Za typa nic nigdy nie zapłacono zawsze za free

Tom_Hardy 05.02.2023 21:51

No jak gra w gownianej lidze to i staty dobre

VVujek 05.02.2023 21:50

Widziałeś go w akcji cny ?

Cny 05.02.2023 21:50

xd

Cny 05.02.2023 21:50

a ja wiem co to jest te troyes

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:50

xdd

Luki165 05.02.2023 21:50

Quarta

Tom_Hardy 05.02.2023 21:50

A z kim gra na codzien ten tardieu?

Luki165 05.02.2023 21:50

Jezeli chodzi o Skriniara

Luki165 05.02.2023 21:50

Wiecie komu najbliżej w zasiegu Interu kto jest ?

Cny 05.02.2023 21:49

z tym tardieu to jest tak ze toni kross robi kosmiczne staty typu 99/100 tardieu ma 90/100 a trzeci typ i reszta w dół 80/100

Adriano_forever 05.02.2023 21:49

ehhh

Adriano_forever 05.02.2023 21:49

myślicie że jak jakaś filma nie szuka pracowników to kogoś przyjmą?

VVujek 05.02.2023 21:49

Ty go widziałeś w akcji czy whoscored ?

Luki165 05.02.2023 21:49

To bazujac tylko na liczbach

Adriano_forever 05.02.2023 21:49

nie mają nabaoru

Cny 05.02.2023 21:49

wyscoutowałes im maticia

Cny 05.02.2023 21:49

andyvdm zloz CV do pionu sportowego interu, opisz swoją wizję, angaż dostaniesz :D

andyvdm 05.02.2023 21:48

Roma

HB 05.02.2023 21:48

andy opisz z jakich klubow Inter bedzie skupowal w lecie poza Troyes

Adriano_forever 05.02.2023 21:48

ale jak

Adriano_forever 05.02.2023 21:48

no ale

Cny 05.02.2023 21:48

inter na lepszych nie stac

Luki165 05.02.2023 21:48

No raczej

andyvdm 05.02.2023 21:48

Jak ma 30 lat i gra w Troyes to chyba coś z nim nie tak

VVujek 05.02.2023 21:48

Co on robił do 30 skoro z innej planety

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:47

ale tego Claussa swego czasu można było brać z Lens

Cny 05.02.2023 21:47

ały swiat zachwycał sie amrabatem, a markoanczyk jest w tej klasyfikacji 10, tardieu jest prawie 2 razy lepszy

VVujek 05.02.2023 21:47

Nie widziałem typa w akcji , wgl pierwszy słyszę o nim

Cny 05.02.2023 21:47

a gosć gra wgównianym troyes czy czymś takim i wyceniają go na 3M

Tom_Hardy 05.02.2023 21:47

Nie bylo 100% sytuacji. Tylko 1 co wyjal tatar

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:46

;)

Luki165 05.02.2023 21:46

No jedna pilke Lauataro wyjada rumun

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:46

Wszystko jasne, dziena

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:46

były dobre sytuacje, ale nie 100%

Kredence 05.02.2023 21:46

Mogło być te 2-0

Luki165 05.02.2023 21:46

Zapewne vujas

Cny 05.02.2023 21:46

30 lat, drugi po tonym kroosie (człowieku z innej planety) piłkarz na największa liczbą i celnością podań do przodu

VVujek 05.02.2023 21:46

Fratessi to byłoby coś pięknego , ale zdecydowanie najlepszy byłby Pellegrini

Kredence 05.02.2023 21:46

Gramy na spokojnie bo Milan nie robi nic

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:45

Dużo niewykorzystanych sytuacji czy lepiej trochę?

VVujek 05.02.2023 21:45

Co ty masz z tym Tardieu , co to wgl jest. W FM dobrze gra ?

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:45

Dominacja

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:45

xD

Cny 05.02.2023 21:45

ja proponuje realne wzmocnienie,a Ty rzucasz nazwiskami za 30M, bez sensu

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:45

No kto opisze połówkę fast?

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:45

oj tak

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:45

Luki165 05.02.2023 21:44 Za mikiego idealnym dopełnieniem bylby Frattesi

Luki165 05.02.2023 21:44

No ale coz . Bieda xD

HB 05.02.2023 21:44

Kredence opisz top napastnika Lautaro z Empoli

Luki165 05.02.2023 21:44

Za mikiego idealnym dopełnieniem bylby Frattesi

Cny 05.02.2023 21:44

za mikiego to by sie przydał florian tardieu

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:44

jak on z Napoli przegrał awans do LM w ostatniej kolejce xd

Shoutbox

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:52

przeciez na ten moment nie ma zadnych celów bo wlasnie upadły

Imrahil 26.06.2026 20:52

i hakana

El_Imprezatore 26.06.2026 20:52

jeszcze zobaczycie, że Bastoniego opeirdolą młotki

Imrahil 26.06.2026 20:51

facepalm

El_Imprezatore 26.06.2026 20:51

dokładnie, tak jak ktoś wcześniej napisał, że śmierdzi samofinansującym się okienkiem

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:50

stek gównomowy

El_Imprezatore 26.06.2026 20:49

aż się boję tego zdania "zmienić cele" = alternatywy alernatyw

El_Imprezatore 26.06.2026 20:48

miki przedłużuł

Imrahil 26.06.2026 20:48

darmian podpisal? ;p

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:47

dodtkowo tracimy Denzela i de Vrija

martins2000 26.06.2026 20:47

"Szefostwo Interu,będzie musiało zmienić strategię na mercato,w przypadku Palestry transfer był na etapie bardzo zaawansowanym,był prawie zamknięty i przepadł,w kwestii Nico Paza były tylko rozmowy informacyjne,ale nie zdążyli nawet rozpocząć negocjacji.Priorytetem rynku było sprowadzenie Palestry, Jonesa z Liverpoolu i rozważenie możliwości z Nico Pazem: dzisiaj to wszystko są albo nieudane, albo wygaszone rozmowy,jak w przypadku Jonesa.Inter będzie musiał przemyśleć swoją strategię, na pewno dojdzie do wewnętrznych konsultacji,żeby to zrozumieć. Ale Inter dokona kilku zakupów, będzie ich 4-5,ale trzeba będzie zmienić cele”

El_Imprezatore 26.06.2026 20:45

czekam do końca okienka ale jak narazie to nasze asy wyglądają jak dzieci we mgle. Już nawet iz backi wydają 70mln. jak to w ogóle jest możliwe a nasi jakieś pokemony do 25 max. Żałosne

Piotrek85 26.06.2026 20:43

Nie ma co się dziwić. Rozegrał tylko 20 procent minut w seria a. Dziad Acerbi 40.procent minut.

Imrahil 26.06.2026 20:42

no szkoda stefka

rchemik 26.06.2026 20:41

Pewnie szuka jeszcze jakis wyzwań i wrażeń, większej roli

HB 26.06.2026 20:40

Dostał nędzne warunki w Grecji, a Inter nie mógł im dorównać?

HB 26.06.2026 20:40

Kompromitacja z SdV

rchemik 26.06.2026 20:39

Como narobi transferów, uefa zabroni im transferów, ale już będzie po fakcie :D Za rok dostaną warunek, tyle wydać co zarobią. Opchaja pazia za 80mln i będzie na transfery

rchemik 26.06.2026 20:36

milan juz kilka lat jest na plusie. Nawet teraz zarobili juz cos kolo 30 mln z transferów do tego pewnie liczą na opchanie Leao

Imrahil 26.06.2026 20:35

beka, to komo na siano na zawodnikow a Inter nie ma xD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625599

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się