Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Adriano_forever 27.11.2022 18:32

gege

Adriano_forever 27.11.2022 18:32

w dodatku nasz livaja bramkę strzelił

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

widział go i podał mu na milimetr

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

nadal to ma

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

perisic klasa

Piekarz 27.11.2022 18:00

mi z młodzików to najbardziej szkoda, że marnowali tlen na boisku

andyvdm 27.11.2022 17:50

Do pustej

andyvdm 27.11.2022 17:50

Ja go zapamiętałem tylko jak z metra do piątek w słupek strzelił

ragnar 27.11.2022 17:46

Jego problem to chyba dyscyplina

ragnar 27.11.2022 17:46

Mi z mlodzików jego najbatdziej szkoda, pamietam mecz z romą jak dobrze zagrał, nawet chyba w slupek strzelił

andyvdm 27.11.2022 17:44

brylant Stramaccioniego

andyvdm 27.11.2022 17:44

LIVAJA GOL

Towarzysz 27.11.2022 17:42

Livaja się rozegrał w hajduku i ładuje tam po 30 bramek

maverik 27.11.2022 17:25

wieksza zagadka jest Juranowik na prawej obronie

Piekarz 27.11.2022 17:24

przecież chłop w piłkę nie umie grać

andyvdm 27.11.2022 17:23

No ten

Piekarz 27.11.2022 17:21

co xd

Piekarz 27.11.2022 17:21

na MŚ w pierwszym składzie?

Piekarz 27.11.2022 17:21

TEN Livaja?

Piekarz 27.11.2022 17:21

cooooooo

maverik 27.11.2022 17:11

no Mandzukica juz nie maja

andyvdm 27.11.2022 17:04

Chorwacja aż tak upadła ze Livaja gra w ataku?

Nerazzurx10 27.11.2022 17:03

Renifery co robią

andyvdm 27.11.2022 17:02

Laga od bramkarza jednak najlepsza

FReeFonix 27.11.2022 16:44

Brazylia chyba zapowiada sie najlepiej, moze Hiszpania cos jeszcze ugra

inter30 27.11.2022 16:42

a na pewno nic nie osiągną, drużymy ciągnięte przez zawodników którzy najlepsze lata mają za sobą, nowe pokolenie o wiele słabsze

inter30 27.11.2022 16:42

belgia i chorwacja to obie mogą poleciec

FReeFonix 27.11.2022 16:37

Tez uwazam, ze nudne te mecze xd

Nerazzurx10 27.11.2022 16:24

Oczywiście masz racje, ale fajna gra to przedewszysykim gole, a tych pada batdzo malo w tym roku, a najwiecej po 80 minucie

Nerazzurx10 27.11.2022 16:23

To ja jie powiedziałbym ze mundial broni sie sportowo, wiekszosc meczy jest nudna i meczaca

andyvdm 27.11.2022 16:23

I co z tego 0-0 to też może być dobry mecz lepszy niż 7-0

andyvdm 27.11.2022 16:22

1 wygrana główka i 2 straty

Nerazzurx10 27.11.2022 16:22

Andyvdm - tak i dlatego jeszcze 2 remisy 0-0 i zostanie pobity rekord mundialowy bezbramkowych meczow i to prawdopodobnie juz w fazie grupowej

andyvdm 27.11.2022 16:22

3 razy

Nerazzurx10 27.11.2022 16:21

Ile razy lakaka dotknął pilke? Ja naliczyłem 0 i nie mowie tego zlosilwie

Piekarz 27.11.2022 16:17

nie po to 2 miesiące leczyliśmy grubasa, żeby znowu tam się rozłożył

Piekarz 27.11.2022 16:15

oby Belgia out zrobiła po grupie

Towarzysz 27.11.2022 16:09

Wiedzieli na co się piszą kontraktując wychowanka Realu Madryt

FReeFonix 27.11.2022 16:09

Dlatego Cannavaro nam kibicuje

andyvdm 27.11.2022 16:07

W Benevento pewnie konsternacja że ich piłkarz gra na ms i to w 1 składzie jeszcze

Towarzysz 27.11.2022 16:06

Reggina - Benevento a nie jakieś Hiszpania Niemcy

Towarzysz 27.11.2022 16:06

Dobre meczyki to są w serie B

ANIOL 27.11.2022 15:58

Co prawda to prawda. Meczyki dobre odchodzą.

andyvdm 27.11.2022 15:56

Dużo daje że piłkarze są w środku sezonu a nie po 60 meczach

andyvdm 27.11.2022 15:56

Otoczka ms jest ujowa ale piłkarsko dobrze to wygląda

DragoDBZ 27.11.2022 15:55

niech dalej grają 35 latkowie w obronie przez 90 minut, a Martinez niech nadal trzyma Theate i Faesa na ławie

crislk 27.11.2022 15:55

:D

crislk 27.11.2022 15:55

moze slowa eto'o sie spelnia final maroko-kamerun

ANIOL 27.11.2022 15:52

Ja pjerdole co Maroko zrobilo z Belgii

DragoDBZ 27.11.2022 15:41

jaja to będą jak po tym meczu Lukaku odnowi kontuzje

Nerazzurx10 27.11.2022 15:40

Ale beda jaja

Paolo92 27.11.2022 15:40

Lukaku wchodzi

Towarzysz 27.11.2022 15:35

Mają pierwsze miejsce na talerzu jak się tak skończy

Towarzysz 27.11.2022 15:34

Maroko elegancko gra

DragoDBZ 27.11.2022 15:20

Ale ten Martinez to beton, zamiast Trossard od początku to gra Eden Hazard który jest totalnym wrakiem

andyvdm 27.11.2022 14:47

Spalony będzie

Imrahil 27.11.2022 14:46

gol

KibicInteru 27.11.2022 14:36

Równie dobrze niewypałem można nazwać chiese ktory grał jeszcze mniej niż lukaku, pechowo się ułożyło i tyle

KibicInteru 27.11.2022 14:33

Jeśli ktoś tu kogoś oszukał na tym dealu to Inter Chelsea, a nie na odwrót

andyvdm 27.11.2022 13:34

Kupę kasy za roczne wypożyczenie Lakaki by dalej grać Dzeko pół sezonu trudno żeby nie mial racji

Xucatlan 27.11.2022 13:29

Moratti poza wyjątkiem kwestii nowego stadionu, to raczej wypowiada się bardzo rozsądnie. Opinia na temat Lakaki słuszna.

Nerazzurx10 27.11.2022 13:15

Ale ma racje

Towarzysz 27.11.2022 13:14

Akurat Moratti to jest lekko odklejony

Nerazzurx10 27.11.2022 13:13

Hehe nawer Moratti sie zesral na Lakake, a wy dalej zyjecie przeszłością i macie zamydlone oczy

Towarzysz 27.11.2022 12:50

Ojciec dokładnie tak

Endru 27.11.2022 11:07

Kmiot zwykly tfuu

Imrahil 27.11.2022 11:00

xD yuto

DragoDBZ 27.11.2022 10:58

Mecz Japonii i jest nasz sympatyczny Nagatomo

andyvdm 27.11.2022 09:55

Z Milika to się śmieją tylko ci co oglądają mecz jak polska gra

Ojciec SB 27.11.2022 02:38

to prawda + "pilka go szuka"

Mateusz17 27.11.2022 02:32

+wygrywa duzo główek i fajnie zgrywa

Ojciec SB 27.11.2022 02:20

tak troche z dupy, mam nadzieje ze na Argentyne wyjdziemy z Milikiem w podstawie, wielu go nie lubi, wielu ma o nim złe zdanie. Ale osobiscie uwazam ze to jeden z najwazniejszych elementow naszej ukladanki. Fakt ze ma pecha z wykonczeniem, ale technicznie, to jak biega po boisku, robi miejsce Lewemu a jak nie to sam ma go duzo, z nim cala nasza ofensywa wyglada duzo duzo lepiej

crislk 26.11.2022 23:33

juz niech sie koncza te skorumpowane ms czas na lige :D

martins2000 26.11.2022 22:55

Yunus Musah uuuu pany mega grajek nie na naszą kieszeń

ferii 26.11.2022 22:23

Musah z USA bardzo mi imponuje :) 19 lat a do srodka pola super grajek

bonjovi100 26.11.2022 22:00

Szkoda, ze LM gra taki szrot jak przez połowe sezonu w Interze bo nikt go nie będzie chciał kupić za 70+ mln

martins2000 26.11.2022 21:52

Brać tego Alcazara bo będzie podobnie

Pjerun 26.11.2022 21:51

Meksyk dzisiaj miał siły na 60 minut. Dla Lautaro źle się złożyło, że po jego zejściu spuchli kompletnie

Claudio 26.11.2022 21:50

Enzo gra mecz na MS a jego enfica wlasnie gra w pucharze ligi Portugalskiej

martins2000 26.11.2022 21:49

Enzo Gran

martins2000 26.11.2022 21:49

Mogliśmy go mieć ale po co Marotta nie lubi piłkarzy ściągać z ligi argentyńskiej

Nerazzurx10 26.11.2022 21:46

Jakby podanie Di Marii bylo nie za plecy to by mial okazje,

Claudio 26.11.2022 21:44

a ile tych podan dostal Lautaro? Ile miał okazji? Jak macie tak pindolić to lepiej niektórzy niech nic nie piszą.

Nerazzurx10 26.11.2022 21:34

Lautaro zszedl i kdrazu gol, przykre

kontousuniete 26.11.2022 21:31

Piękną siatkę założył ma 60 metrze. Szkoda, że żadnego dobrego zagrania pod bramką rywali.

Towarzysz 26.11.2022 21:29

Wystarczy mecz z Polską

kontousuniete 26.11.2022 21:26

Jak tam wielki Lautaro? Czeka na mecze z Cremonese albo Sampdorie? Na mundialu ich nie ma :)

Adriano_forever 26.11.2022 21:24

messi

ragnar 26.11.2022 21:20

Z tym cudownym neczem bym nie przesadzał...ale fakt, dobry, w przeciwienstwie do wielu padak na tych mś

coco 26.11.2022 20:52

żeby jeszcze zaburzyć mundialowy nastrój dodam że Sabatini (dziennikarz) podał że Zhang maksymalnie za 2 miesiące nie będzie już właścicielem Interu. :)

coco 26.11.2022 20:51

Francja Dania to był cudowny mecz, a tu popelina że aż żal oglądać

coco 26.11.2022 20:50

niezła odskocznia od gówna jakie serwują Argentyna z Meksykiem

FReeFonix 26.11.2022 20:49

kogo obchodzi u21 podczas mundialu

coco 26.11.2022 20:48

Cassadei dzisiaj hattrick dla u21 złoty chłopak nam uciekł przez pieprzoną niemożność zhanga

FReeFonix 26.11.2022 20:27

teraz sprawdzilem komentarze i napisal to jedynie oster, takze mam nadzieje ze dzis dlawi sie knagą potężnego Roberta

FReeFonix 26.11.2022 20:23

Ci co umniejszali RL9 w stosunku do Badżjo powinni zejść teraz na kolana i obciągnąć jego wielką patriotyczną knagę

FReeFonix 26.11.2022 20:22

kim jest Roberto Baggio przy Robercie Lewandowskim? Zwykłym pryszczem do wyciśnięcia

Towarzysz 26.11.2022 18:53

Wszyscy wiemy jak się im to skończyło

Towarzysz 26.11.2022 18:53

Michniewicz stosuje taktykę Portugalii z 2016

Towarzysz 26.11.2022 18:53

chonciak oczywiście że tak

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się