Archiwum shoutboksa

Nasir 28.11.2022 11:50

2 gol leciutko do wyjecia

Neraz1908 28.11.2022 11:50

witam

Nasir 28.11.2022 11:49

2 gongi w 2 minuty

Nasir 28.11.2022 11:49

witam trener nie chcial onany to jedzie do domu

Imrahil 28.11.2022 11:49

pocisk

FReeFonix 28.11.2022 11:27

Mocne stanowisko Czesława Michniewicza przed starciem z Argentyną ‼️‼️ 🗣️„Na pewno nie zagramy na 0:0, bo z Argentyną nie nie da się tak zagrać. To jeden z kandydatów do mistrzostwa świata i zawsze znajdą się sytuacje, żeby coś w meczu strzelić. 🗣️Obrona to ważna rzecz, ale chcemy też zdobywać gole. Musi być balans miedzy obroną a atakiem i od tego bardzo dużo zależy. Nastawiając się na bronienie nie mamy szans na dobry wynik. Musimy odbierać piłkę wysoko pressingiem, przeprowadzać ataki pozycyjne, szybkie kontry. Drużyna musi być gotowa na każdy element. 🗣️Będą momenty, że trzeba się wybronić. Ale ważniejsze jest, żeby nawet po ciosie umieć się podnieść. To tak jak w walce o zawodowe mistrzostwo świata w boksie. Można leżeć przez chwilę na deskach, ale zaraz po tym wstać i walczyć dalej. I zwyciężyć."

domin98 28.11.2022 11:18

Orzeu kompro

domin98 28.11.2022 11:18

XD

Kebo 28.11.2022 11:13

Orzeu@ przeczytaj jeszcze raz to co romano napisał i to co ty napisałeś w tym newsie xd

FReeFonix 28.11.2022 11:09

Jak gra Onana (2): 61 - André Onana had 61 touches against Switzerland, the most for a goalkeeper in a #FIFAWorldCup match this year. Sweeper.

Seba 28.11.2022 11:08

może były mediacje :P

andyvdm 28.11.2022 11:08

Po meczu ze Szwajcaria a usunwty został przed samym meczem?

domin98 28.11.2022 11:07

no i coś narobił Endru

Seba 28.11.2022 11:07

O ile ta wersja faktycznie jest prawdziwa

domin98 28.11.2022 11:07

xDD\

Seba 28.11.2022 11:07

a Eto'o usunął, ale Onanę :D

Seba 28.11.2022 11:07

Poszedł do Eto'o i zażądał usunięcia tego gościa

Seba 28.11.2022 11:06

Po meczu ze Szwajcarią jakiś gościu się pojawił i zaczął tłumaczyć im taktykę. Onana wstał i powiedział "Kim ty jesteś, aby mówić nam jak grać?"

domin98 28.11.2022 11:06

bo o tej kłótni podał F. Romano

domin98 28.11.2022 11:05

opisz

Seba 28.11.2022 11:05

W TV teraz podali inną wersję

domin98 28.11.2022 11:04

może Etoo kazał grać onanie tradycyjnie

domin98 28.11.2022 11:02

swoją drogą wiele osób podejrzewa że trener kamerunu to słup wykonujący polecenia z góry

domin98 28.11.2022 11:02

i jak te afrykańskie kadry mają osiągać coś więcej niż wyjście z grupy

domin98 28.11.2022 11:02

jaka beka

domin98 28.11.2022 11:02

XDDD

Dzonyy 28.11.2022 11:00

I z ktorje strony to jest tradycyjne bronienie?

Dzonyy 28.11.2022 11:00

xDDD

andyvdm 28.11.2022 10:59

A Onana się nie zgodził

andyvdm 28.11.2022 10:59

No właśnie mu Zabronił tak wysoko wychodzić

Dzonyy 28.11.2022 10:58

To zwracam Honor murzynkowi

Dzonyy 28.11.2022 10:58

I tak mu kazal trener robic ? D

andyvdm 28.11.2022 10:57

Podobno rekord kontaktów z piłką poza polem karnym bramkarza na ms

Dzonyy 28.11.2022 10:56

xD

andyvdm 28.11.2022 10:52

Pewnie mu drybling ów w polu karnym zakazał xd

Dzonyy 28.11.2022 10:48

Co ten trener mu kazal robic xD

Orzeu 28.11.2022 10:31

no czyli pokłóciłsię z trenerem

mORGAN 28.11.2022 10:28

Romano

Orzeu 28.11.2022 10:28

źródło?

Endru 28.11.2022 10:26

Powodem wykluczenia Onany była dyskusja z CT, ponieważ nalegał na inny, bardziej "tradycyjny" styl bramkarski. Onana nie zamierza zmieniać swojego stylu - napięta sytuacja, stąd wykluczenie.

Endru 28.11.2022 10:18

co zrobil Endru Onana?

FReeFonix 28.11.2022 10:16

Dobijamy do 2k!

FReeFonix 28.11.2022 10:16

Ale wyswietlenia podskoczyly xD

Orzeu 28.11.2022 10:14

nie no Xucatlan nie wiadomo za co

Skepta 28.11.2022 10:11

ale nie przed snem

Skepta 28.11.2022 10:10

ide wlasnie na poranny spacer

Dzonyy 28.11.2022 10:10

Podobno weszli do pokoju, a on siadal na butle z nandrolonem

Xucatlan 28.11.2022 10:08

Dużo tak piszą na twitterze, fakt, ale to jak go złapali? Na gorącym? Jakiejś wewnętrznej kontroli antydopingowej przecież nie mają.

Orzeu 28.11.2022 10:04

podobno żony tabletki znowu przypadkowo wziął

Dzonyy 28.11.2022 10:02

To Batmanovic wraca od stycznia

martins2000 28.11.2022 09:59

L'Inter accelera per Truffert, il Dimarco francese. Addio Gosens

Dzonyy 28.11.2022 09:57

xDDD

FReeFonix 28.11.2022 09:56

To teraz Serbia dwie wygrane

FReeFonix 28.11.2022 09:56

watch him burn

Nasir 28.11.2022 09:54

onana BAN

gil86 28.11.2022 09:50

gdzie takie info ??

martins2000 28.11.2022 09:48

To jest szajbus

Orzeu 28.11.2022 09:48

ciekawe za co

martins2000 28.11.2022 09:48

Długo u nas nie pogra

martins2000 28.11.2022 09:48

Przecież tylko czekać jak u nas wypali

Orzeu 28.11.2022 09:46

no

mateomazzini 28.11.2022 09:43

Oho, Onana wyłączony z kadry Kamerunu z przyczyn dyscyplinarnych

FReeFonix 28.11.2022 08:49

No i mam nadzieje, ze Helweci dostana w dziure

FReeFonix 28.11.2022 08:49

Ja dzis za Serbią, Słowianie jadom

FReeFonix 28.11.2022 08:49

Dziekujemy Piekarz za te wypowiedzi, doceniamy zaangazowanie

cuba 28.11.2022 08:01

Pozdrawiam :)

cuba 28.11.2022 08:00

Kamerun dziś remis,Ghana powinna wygrać, nie lekceważylbym tej Szwajcarii choć na Brazylie nawet bez Neymara to może być i tak miało ( zapowoada ciekawie) i Pirtugalia vs Urugwaj,chyba niespodzianką będzie wygrana Urugwaju ,dobre meczyki dziś tym bardziej że to już druga runda i niektóre zespoły nie mogą nawet zremisować :) trochę bramek powinno dziś paść :) ,Pizdrawiam i milego dnia każdemu z osobna :)

Piekarz 28.11.2022 00:48

piłkarsko i mentalnie

Piekarz 28.11.2022 00:48

chyba najjaskrawszym przykładem przeciwnym, jaki mi przychodzi do głowy z ostatnich czasów, jest Ibrahimović, który nigdy nie wygrał LM bo wręcz hamował te najwybitniejsze ekipy swoim indywidualizmem, ale doskonale potrafił ciągnąć za uszy drużyny z ubytkami

Piekarz 28.11.2022 00:45

to jest po prostu wzorcowy przykład wybitnego piłkarza do wybitnych zespołów

Piekarz 28.11.2022 00:43

oczywiście mówić że lepiej żeby go nie było niż żeby był to już kompletny absurd, ale głosy rozczarowania, że nie dał kadrze tyle ile powinien dać piłkarz który się otarł o złotą piłkę są niebezzasadne, ale w zasadzie nie mogło być inaczej

Piekarz 28.11.2022 00:41

no nie jest to charakterologicznie najbardziej wyrazisty piłkarz w historii

Piekarz 28.11.2022 00:41

cechy przywódcze to też takie średnio na jeża u niego

Piekarz 28.11.2022 00:40

już chyba lepiej by ta kadra wyszła na jakimś kozackim ŚO, genialnym plejmejkerze czy może nawet kosmicznym bramkarzu (co zresztą ostatni mecz pokazał)

Piekarz 28.11.2022 00:39

więc taki paradoks, kiedy Polska wreszcie wygrała w toto lotka wybitnego piłkarza, to akurat o takiej charakterystyce, której nie da się za bardzo wykorzystać przez jakość reszty składu

Piekarz 28.11.2022 00:37

jemu też się zdarza zrobić coś praktycznie z niczego, ale to nie jest jego domena

Piekarz 28.11.2022 00:36

żaden z nich by raczej nie robił takich liczb jak Lewy w Bayernie, ale to dużo bardziej przydatni piłkarze dla gównianych zespołów niż Bobby

Piekarz 28.11.2022 00:34

jakiś nie wiem, Lukaku w wybitnej formie, Ibrahimović w średniej formie, Totti, Samuel Eto'o

Piekarz 28.11.2022 00:32

prawdopodobnie więcej by tej kadrze dał ktoś, kto piłkarzem jest nawet dość wyraźnie słabszym, ale bardziej samodzielnym

Piekarz 28.11.2022 00:32

faktem jest że Lewandowski to nie jest najszczęśliwszy typ piłkarza, jakiego mogła trafić Polska

pablo77 27.11.2022 23:12

mam nadzieje ze to jego ostatni mundial.

pablo77 27.11.2022 23:11

biorąc pod uwagę jak grał Piątek z Holandia w LN to mógłby Lewy torbę nosić na trening :)

HB 27.11.2022 23:10

nie jest przyzwyczajony do gry w amatorskiej drużynie

pablo77 27.11.2022 23:08

pomijając już tego karnego to on praktycznie w ogóle nie biegał w pressingu. Nie przesuwał nie pomagał w defensywie. Wyglądał tak jak Dżeko

pablo77 27.11.2022 23:07

a biorąc pod uwagę jego gre z Meksykiem to był chyba najgorszy na boisku

pablo77 27.11.2022 23:07

tak szczerze to za wiele on nie dał tej reprezentacji.

pablo77 27.11.2022 23:06

andyvdm 27.11.2022 22:49 Jeszcze zatęsknicie za Lewandowskim

Towarzysz 27.11.2022 23:06

+1

HB 27.11.2022 23:03

FF

andyvdm 27.11.2022 22:49

Jeszcze zatęsknicie za Lewandowskim

FReeFonix 27.11.2022 22:16

watpie zeby Meksyk nastukał goli Arabusom

FReeFonix 27.11.2022 22:16

rownie dobrze moglismy stracic cos

pablo77 27.11.2022 22:13

nie tylko karny ale z Arabią zmarnował dwie setki a bramki będą miały ogromne znaczenie

FReeFonix 27.11.2022 22:09

Ogolnie beka,bo zawsze jak jest sytuacja na karny z VARem to zawsze jest dyktowany na tym turnieju

FReeFonix 27.11.2022 22:08

Karnego, ktory w sumie byl naciagany tak jak ten Arabusów

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się