Archiwum shoutboksa

andyvdm 25.11.2022 14:37

No raczej karny

cuba 25.11.2022 14:36

Sedziowie maja byc bardziej przychylni gospodarza bo tak mieli powiedziane,dobrze słyszałem komentatora ?

Dzonyy 25.11.2022 14:35

Beka xD

cuba 25.11.2022 14:35

Powinien być karny,nawet lowinien podejść do monitoringu

cuba 25.11.2022 14:34

Dawno nie bylo varu

cuba 25.11.2022 14:08

Trener senegalu wglada z profila jak snoop dog :D

cuba 25.11.2022 14:05

I tak ich sport slabo interesuje

cuba 25.11.2022 14:04

Dziś gospodarz turnieju zegna się z szansami na wyjście z grupy i na trzeci mecz mogą nie przychodzić,potrafią wychodzić na 10min przed i to gospodarz to niech wcale nie przychodza

cuba 25.11.2022 13:59

No ja tam juz nie pamietam kidy gralem w tego menagera 2003 ale o ile pamietam to Vieri,Martins,K,Gonzales itp

chonciak 25.11.2022 13:57

znaczy się w cenie 5 zł/miesiąc :P

chonciak 25.11.2022 13:57

a ja mam za darmoszkę fm23

cuba 25.11.2022 13:56

Ja mam gdzieś na plycie jeszcze championship menager 2003 :D

chonciak 25.11.2022 13:49

Też masz chore wyceny zawodników? Tak, że jak Ty chcesz kupić to musisz płacić 150% ceny a od Ciebie chcą kupić za max 75% wartości?

Dzonyy 25.11.2022 13:44

ja gram

chonciak 25.11.2022 13:30

walia*

chonciak 25.11.2022 13:30

90+11 co tam się odwaliło w meczu iran-wali?

chonciak 25.11.2022 13:28

pytanko mam, gra ktoś może w fm23 ?

cuba 25.11.2022 13:25

Ja tak 1-2 Senegal

cuba 25.11.2022 13:19

Ale kurs chyba jest

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:19

1-0 2-0 sene

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:19

nie szczeli

cuba 25.11.2022 13:17

Ile jrst na katar ze strzeli ?

cuba 25.11.2022 13:16

No jakiś tam uraxik i dmuchaja i chuchaja

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:16

belgia amatorka nawet ich nie chce ze wzgledu na lukaku

cuba 25.11.2022 13:15

Niemcy czuję tez się podniosą

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:15

nie ogladalem wlasnie meczyku

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:15

foty widzialem spuchnietej kostki

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:15

a neymi jakas konti? ;o

cuba 25.11.2022 13:15

Ja tam nie lubie krystyny ale mowa o zespole

kibix 25.11.2022 13:14

Cr jak zwykle musiał się symulką popisać

cuba 25.11.2022 13:14

No ale Pirtugalia to też zespol w sumie też jeden z faworytów

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:14

effect cr he

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:13

<3

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:13

XDD

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:13

endru bedzie za portugal he

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:12

szkoda ze IT nie ma </3

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:12

ja bede za europejską nacją na win mundia

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:12

czuje ze brazil moze niestety

cuba 25.11.2022 13:12

No mówię ze mistrzostwo może wygrać druzyna ktora bardzoej wytrzyma klimat

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:11

ciezko stwierdzic, porwonac

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:11

zreszta termin teraz rozgrywania tego mundialu w polowie sezonu klubowego xd

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:11

moze klimacik pod nich dlatego

cuba 25.11.2022 13:11

Czarny koń pojawi się po drugiej rundzie

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:11

ale dziwie sie ze te czarne nacje nie sa wcale obijane na handi

cuba 25.11.2022 13:10

Bardziej Brazylia była za mocna

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:10

a mieeli byc "czarnym koniem" turnieju ;o

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:10

a juz chyba slabo jak porownywano ich z pl he

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:10

ze jakies pytania byly ze niewiadmo czy my czy oni gorzej

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:10

a co wczoraj ta serbia tak slabo

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:09

ey

cuba 25.11.2022 13:09

No kierunek arabski,podobno juz jest tam dogadany

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:09

Cristiano Ronaldo left press conference after just two questions - two minutes and 12 seconds

cuba 25.11.2022 13:08

Krystyna

cuba 25.11.2022 13:08

Krydtyna w Interze to nieee

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:08

a on widzialem ze kierunek mejbi arabski

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:08

chce cr w interach

cuba 25.11.2022 13:07

No ma prawo

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:07

on wielbi cr7

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:07

endru znawca

cuba 25.11.2022 13:06

Nie powiedzialem że tak nie jest Endru tylko ze Argentyny nue skreslam

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:06

fajnie jakby argentina nie awanso

Endru 25.11.2022 13:05

Brazylia ma chyba najlepsza defensywe ze wszystkich

Endru 25.11.2022 13:05

Brazylia to poziom wyzej od nich

cuba 25.11.2022 13:05

Arabia moze nas czasem zabiegać i siadziemy fizycznie

Endru 25.11.2022 13:05

W argentynie

Endru 25.11.2022 13:05

Za slaba obrona i boki

cuba 25.11.2022 13:03

Ja bym Argentyny nie skreslal

cuba 25.11.2022 13:03

Dokl

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:03

wygladaja na poza zasiegiem

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:03

no spain brazil chyba na razie coo

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:02

jak widzialem przedmeczowo chyba z 16 kurs

cuba 25.11.2022 13:02

Z Spain na czele

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:02

arabia na live to musialobyc cos xd

cuba 25.11.2022 13:02

Wygrywają zespoly ktotym służy lepiej klimat :)

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:02

a tu prosze he

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:02

no bez kitu ten kurs wydawal sie zacny na walie

Matti 25.11.2022 13:02

2:0 :D

ANIOL 25.11.2022 13:02

Walia przeybałaś mi kupon ! Ch ci w dupę! Brawo Iran

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:02

bae no love

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:02

cieniasy bejlowskie he

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:01

chu walii w du he

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:01

ayy pieeknie sie brodki odpa!

ANIOL 25.11.2022 13:01

Brawo brawo braw9

ANIOL 25.11.2022 13:01

Hahhah

cuba 25.11.2022 13:01

gool

ANIOL 25.11.2022 13:01

2 jajco

cuba 25.11.2022 13:01

Haha

cuba 25.11.2022 13:01

Zasłużył Iran i to zakończył mega bramką

ANIOL 25.11.2022 13:00

Yebać walie

ANIOL 25.11.2022 12:59

Można? Można !

cuba 25.11.2022 12:59

Cisneli cisneli i wycisneli

ANIOL 25.11.2022 12:59

Polaczki uczcie się qrwa yebana mać !!

cuba 25.11.2022 12:59

No proszę

ANIOL 25.11.2022 12:59

Brawo brawo

ANIOL 25.11.2022 12:58

Hahaha

cuba 25.11.2022 12:58

Ale zebal

cuba 25.11.2022 12:58

gool

cuba 25.11.2022 12:58

Tak sie to może skończyć po tej czerwonej kartce

cuba 25.11.2022 12:57

Iran nie wykorzystał szansy

cuba 25.11.2022 12:55

No tak z 3-0 Senegal :D

Shoutbox

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się