Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

cuba 22.11.2022 19:08

A my mamy multum zawodników w notesie

Towarzysz 22.11.2022 19:07

SMS dogadany z Juve

cuba 22.11.2022 19:06

To że tam sądzia go poprawił nic nie tłumaczy,i nadal czeka na pierwszą bramkę na MS

cuba 22.11.2022 19:03

Tak strzelać karnego... wykonanie nonszalanckie

Dantte 22.11.2022 19:01

W sumie spoko, nie żegnamy się z turniejem po pierwszym meczu ;)

cuba 22.11.2022 19:00

:D

AveCaesar 22.11.2022 18:59

tak kiedyś kiedyś Stanowski powiedział że Lewy nie zrobi kariery ;)

cuba 22.11.2022 18:58

Był kiedyś Lewy krytykowany przez "ekspertów" ?

AveCaesar 22.11.2022 18:57

szkoda gdyby nie ten karny inaczej bym na to patrzył ale Robercik właśnie po to tam jest żeby robić i wykorzystywać takie karne co powinno dawać nam wygrane

inter30 22.11.2022 18:56

Od Korei na pewno lepszy

Drakan83 22.11.2022 18:55

Gdyby ktos myslal ze moze do nas by przyszedł

Adriano_forever 22.11.2022 18:55

Lewandowski oddawaj moje pieniądze

Drakan83 22.11.2022 18:55

I tak nas nie stac na pensje dla niego

Adriano_forever 22.11.2022 18:52

w końcu strzał!

AveCaesar 22.11.2022 18:51

podobno nam się zaoferował

Adriano_forever 22.11.2022 18:48

Ronaldo rozwiązał kontrakt z United :O

AveCaesar 22.11.2022 18:47

czy tam % podań to był XD

AveCaesar 22.11.2022 18:47

84 podania 10 km w nogach nie można powiedzieć że się nie napracował

Imrahil 22.11.2022 18:42

żona mu kazała

AveCaesar 22.11.2022 18:42

jednak to prawda Robercik to Niemiec. specjalnie nie trafił

andyvdm 22.11.2022 18:38

Taki trochę mecz Cremonese z Lecce

inter30 22.11.2022 18:35

To Iran z Anglią więcej z przodu robił, to jest kopanie się po czole na poziomie kataru

inter30 22.11.2022 18:34

Brakuje tylko gonga w końcówce i można się pakować, żenująca gra

Adriano_forever 22.11.2022 18:33

dopiero wszedł już żółtą ma frankowski

Imrahil 22.11.2022 18:33

robert nienawidzi polakow

Adriano_forever 22.11.2022 18:32

jak się nie gra nic cały mecz dostaje się karnego i też sie go nie strzela to z czym do ludzi

AveCaesar 22.11.2022 18:30

myślałem, że na oko założy tą opaskę i będzie piratem

ANIOL 22.11.2022 18:26

Py

ANIOL 22.11.2022 18:26

Gramy jak ci

Dantte 22.11.2022 18:24

Zieliński w Napoli i Zieliński w reprezentacji to dwaj różni piłkarze

AveCaesar 22.11.2022 18:24

Zieliński na środku to zupełnie inny Zieliński niż na skrzydle

Imrahil 22.11.2022 18:22

wojtuś*

Imrahil 22.11.2022 18:22

eojtuś

Dantte 22.11.2022 18:21

Może zrobimy w tym meczu jedna dobra akcję

AveCaesar 22.11.2022 18:19

strzelił gorzej niż Martinez

minus09 22.11.2022 18:19

ale to jest ciota

Dantte 22.11.2022 18:18

Zmienił technikę strzelania karnych i lipa

Adriano_forever 22.11.2022 18:18

klontfa

AveCaesar 22.11.2022 18:18

jednak nie

andyvdm 22.11.2022 18:18

Na zatrzymanie przed strzałem działało lepiej

Imrahil 22.11.2022 18:18

zbrpja obsrana

Imrahil 22.11.2022 18:18

robert jednak nie lider

eKubaL 22.11.2022 18:17

teraz strzela tikitaką

Adriano_forever 22.11.2022 18:17

bo katalunia

andyvdm 22.11.2022 18:16

I zaczął marnować

Imrahil 22.11.2022 18:16

po meczu

andyvdm 22.11.2022 18:16

Czemu Robercik sposób karnych zmienił

ANIOL 22.11.2022 18:16

I tak karny z dupy

Adriano_forever 22.11.2022 18:16

sędzia go rozproszył

Imrahil 22.11.2022 18:16

wiedzialem

andyvdm 22.11.2022 18:15

XDDDDD

Adriano_forever 22.11.2022 18:15

aha

Imrahil 22.11.2022 18:14

zyenie

AveCaesar 22.11.2022 18:14

i dodatkowo mocno go za tą koszulke

andyvdm 22.11.2022 18:14

Jakby mu się nie władował nogami to mógłby zdążyć do piłki

eKubaL 22.11.2022 18:14

a to nie tak, że to Lewy odepchnął?

Adriano_forever 22.11.2022 18:14

wslizg w powietrzu

Imrahil 22.11.2022 18:14

był faul

andyvdm 22.11.2022 18:14

Był karny

AveCaesar 22.11.2022 18:14

no karny. czy jestrem stronniczy ?

AveCaesar 22.11.2022 18:13

i tak coś dla nas wpadnie

Adriano_forever 22.11.2022 18:13

co oni mu za kamere dają

ANIOL 22.11.2022 18:13

Var

Adriano_forever 22.11.2022 18:13

karny będzie

Adriano_forever 22.11.2022 18:12

Ty no, wolny

HB 22.11.2022 18:12

Dantte wyjasniony przez ANIOLA

Adriano_forever 22.11.2022 18:12

var!

ANIOL 22.11.2022 18:11

Ehh

AveCaesar 22.11.2022 18:11

Borek w formie jak wczoraj ci z Gejami

Adriano_forever 22.11.2022 18:11

była przepychanka

Adriano_forever 22.11.2022 18:11

hmm

AveCaesar 22.11.2022 18:11

ciawes XD

martins2000 22.11.2022 18:10

Bayern Munich Almost Doubling Inter’s Contract Offer To Gladbach Striker Marcus Thuram With €7M Net/Season, Italian Broadcaster Reports

ANIOL 22.11.2022 18:07

No qrwa zaskoczyłeś chyba nie mnie jednego

AveCaesar 22.11.2022 18:07

sousa to by już ze 3:0 dostawał i po meczu się tłumaczył, że próbowliśmy momentami ładnie ale no nie udało się XD

Adriano_forever 22.11.2022 18:07

dzizys ależ straty

ANIOL 22.11.2022 18:07

No chyba że

Dantte 22.11.2022 18:07

Człowieku, przeczytaj raz jeszcze :P

ANIOL 22.11.2022 18:07

...na papieŻe ....

ANIOL 22.11.2022 18:06

Nie suchar tylko blad ortograficzny yebitny

Dantte 22.11.2022 18:06

Wiem wiem, suchar :D

ANIOL 22.11.2022 18:05

Sam jestes Papież haha

Dantte 22.11.2022 18:05

Papieże z Polski 1:0 papieże z Meksyku

Imrahil 22.11.2022 18:05

xD

Dantte 22.11.2022 18:05

Możemy wygrać z Meksykiem na papieże

Towarzysz 22.11.2022 17:59

Szczęsny dzisiaj hattrick za wszystkie czasy

Dantte 22.11.2022 17:57

Ja to tu tylko zostawię

Towarzysz 22.11.2022 17:57

Sousa wróć

AveCaesar 22.11.2022 17:52

po jakimś farfoclu

AveCaesar 22.11.2022 17:51

cały Czesiu swojego czasu oglądałem jego młodzieżówkę. jeszcze tu może być dla nas 1:0 tylko żeby wszyscy wykonywali swoją pracę w defensywie

andyvdm 22.11.2022 17:48

Jakby jeszcze z 10 minut trwała połowa to by wpadło

ANIOL 22.11.2022 17:48

Panowie to jest qrwa niemozliwe jak można grać taką choojnie

Imrahil 22.11.2022 17:47

jadą nas :D

andyvdm 22.11.2022 17:47

Kwestia czasu aż meksykanie strzela

AveCaesar 22.11.2022 17:46

żeby tylko się nie usrali i nie stracili a może dla nas później coś wpadnie

Borgen 22.11.2022 17:43

Jak na to patrzę to z grupy ani Polska ani Meksyk nie wyjdzie...

andyvdm 22.11.2022 17:41

Laga na robercika dobra taktyka

Imrahil 22.11.2022 17:41

lewy znow strata..

AveCaesar 22.11.2022 17:39

Lewy wygrał górną piłkę jakąś albo chociaż zgarnął dla nas ?

Shoutbox

tytusek25 22.06.2026 19:30

Lautaro robi w pressingu i obronie za dwóch, a Messi w ataku zrobi to do czego nasz Lautaro nigdy nie był zdolny

tytusek25 22.06.2026 19:29

swietnie sie uzupelniaja

ragnar 22.06.2026 19:29

27 min 20 o Messim, mielcarski zaraz zes Ra się z ,,tym bogiem futbolu,,

Claudio 22.06.2026 19:25

w tym momencie w ARG Lautaro najwyzsza nota, Messi najniższa

Claudio 22.06.2026 19:22

Najpierw Messi zmarnował karnego wywalczonego przez Lautaro, a teraz odebrał asystę Lautaro...ale śmieszne jak Messi sobie spaceruje bądź stoi. On i Ronaldo to już muszą zarządzać siłami. Metryki nie oszukasz

ragnar 22.06.2026 19:10

Messi haha

Jacenty 22.06.2026 19:09

Real potrzebuje kasy na konkretnego pomocnika w okolicach 100mln euro, więc raczej nie możemy oczekiwać jakichś wymyślnych korzystnych formuł. Mou chce kogoś kto pracuje fizycznie i jest dobry tehcnicznie. Na liscie m.in. Enzo, ale nie tylko

AveCaesar 22.06.2026 19:09

Jakbyśmy mieli

AveCaesar 22.06.2026 19:09

Czyli w sumie wychodzi na to, że nawet jakbyśmy pieniądze na Pazia lepiej je wrzucić w młodego środkowego obrońcę, którego moglibyśmy ustawić centralnie. Oprócz Soleta i przy pozostaniu Bastoniego oczywiście🤔

ragnar 22.06.2026 19:09

Vancore dokładnie

ragnar 22.06.2026 19:08

Niecodzienny faul, dwa wslizgi, karny

Vancore 22.06.2026 18:57

z akanjim to troche krotka pamiec bo on tych bledow nawalil nie tylko z bodo, bo mecze z milanem napoli arsenalem bologna i juve

Cny 22.06.2026 18:34

oddanie Basto by wziąć dwóch takich nie wyrazistych typów z pogranicza ławki i pierwszego składu to byłby kosmiczny błąd

Cny 22.06.2026 18:33

tutaj nie ma co rozważać. a jeszcze dodajesz jonesa który absolutnie nie jest pomocnikiem którego potrzebujemy. ni to zdrowy silny czarnoskóry dynamiczny pomocnik, nie to fantasista z dryblingiem.

Cny 22.06.2026 18:31

nie no ten Muhamerovic to dramat. przecież on na ławce by siedział tak czy siak.

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:28

A bez szybszej gry z kontry z kontry nie ma postępu dla nas w tym momencie...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:27

Przyszedł Ivan z czego się cieszę bo jak się okazuje to jest Interista, grę defensywną organizacją da sie ogarnąć...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:21

Basto jest już u nas trochę (zgarnął 3 scuda przegrał 2 finały które pewnie gdzieś siedzą w głowie do tego ta chryja z Kalulu) ten Muhomor nie wygląda tak źle, przyjdzie Solet, Stanko bym zostawił bo to jest Interista urodzony w tym klubie, świetnie wygląda na DPM (oglądałem kilka razy dla niego Brugge) jest silny fizycznie i dobry w odbiorze. Do tego nigdy napływ świeżej krwi nie zrobił nam na niekorzyść. Ambicją i głodem na prawdę w piłce wiele da się zrobić, zawodnikami którzy mają coś do udowodnienia. Moim zdaniem to jest bardzo prawdopodobny scenariusz na ten moment...

Cny 22.06.2026 18:05

ja myślę że ten sam poziom. trochę za mało na topowego obrońcę do 11, a za dużo żeby być rezerwowym nawet w Interze w ich własnym odczuciu

Cny 22.06.2026 18:02

a to nie tak że u nas było pełno baboli. babole jak były to na bramce

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625120

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się