Archiwum shoutboksa

FReeFonix 28.11.2022 08:49

No i mam nadzieje, ze Helweci dostana w dziure

FReeFonix 28.11.2022 08:49

Ja dzis za Serbią, Słowianie jadom

FReeFonix 28.11.2022 08:49

Dziekujemy Piekarz za te wypowiedzi, doceniamy zaangazowanie

cuba 28.11.2022 08:01

Pozdrawiam :)

cuba 28.11.2022 08:00

Kamerun dziś remis,Ghana powinna wygrać, nie lekceważylbym tej Szwajcarii choć na Brazylie nawet bez Neymara to może być i tak miało ( zapowoada ciekawie) i Pirtugalia vs Urugwaj,chyba niespodzianką będzie wygrana Urugwaju ,dobre meczyki dziś tym bardziej że to już druga runda i niektóre zespoły nie mogą nawet zremisować :) trochę bramek powinno dziś paść :) ,Pizdrawiam i milego dnia każdemu z osobna :)

Piekarz 28.11.2022 00:48

piłkarsko i mentalnie

Piekarz 28.11.2022 00:48

chyba najjaskrawszym przykładem przeciwnym, jaki mi przychodzi do głowy z ostatnich czasów, jest Ibrahimović, który nigdy nie wygrał LM bo wręcz hamował te najwybitniejsze ekipy swoim indywidualizmem, ale doskonale potrafił ciągnąć za uszy drużyny z ubytkami

Piekarz 28.11.2022 00:45

to jest po prostu wzorcowy przykład wybitnego piłkarza do wybitnych zespołów

Piekarz 28.11.2022 00:43

oczywiście mówić że lepiej żeby go nie było niż żeby był to już kompletny absurd, ale głosy rozczarowania, że nie dał kadrze tyle ile powinien dać piłkarz który się otarł o złotą piłkę są niebezzasadne, ale w zasadzie nie mogło być inaczej

Piekarz 28.11.2022 00:41

no nie jest to charakterologicznie najbardziej wyrazisty piłkarz w historii

Piekarz 28.11.2022 00:41

cechy przywódcze to też takie średnio na jeża u niego

Piekarz 28.11.2022 00:40

już chyba lepiej by ta kadra wyszła na jakimś kozackim ŚO, genialnym plejmejkerze czy może nawet kosmicznym bramkarzu (co zresztą ostatni mecz pokazał)

Piekarz 28.11.2022 00:39

więc taki paradoks, kiedy Polska wreszcie wygrała w toto lotka wybitnego piłkarza, to akurat o takiej charakterystyce, której nie da się za bardzo wykorzystać przez jakość reszty składu

Piekarz 28.11.2022 00:37

jemu też się zdarza zrobić coś praktycznie z niczego, ale to nie jest jego domena

Piekarz 28.11.2022 00:36

żaden z nich by raczej nie robił takich liczb jak Lewy w Bayernie, ale to dużo bardziej przydatni piłkarze dla gównianych zespołów niż Bobby

Piekarz 28.11.2022 00:34

jakiś nie wiem, Lukaku w wybitnej formie, Ibrahimović w średniej formie, Totti, Samuel Eto'o

Piekarz 28.11.2022 00:32

prawdopodobnie więcej by tej kadrze dał ktoś, kto piłkarzem jest nawet dość wyraźnie słabszym, ale bardziej samodzielnym

Piekarz 28.11.2022 00:32

faktem jest że Lewandowski to nie jest najszczęśliwszy typ piłkarza, jakiego mogła trafić Polska

pablo77 27.11.2022 23:12

mam nadzieje ze to jego ostatni mundial.

pablo77 27.11.2022 23:11

biorąc pod uwagę jak grał Piątek z Holandia w LN to mógłby Lewy torbę nosić na trening :)

HB 27.11.2022 23:10

nie jest przyzwyczajony do gry w amatorskiej drużynie

pablo77 27.11.2022 23:08

pomijając już tego karnego to on praktycznie w ogóle nie biegał w pressingu. Nie przesuwał nie pomagał w defensywie. Wyglądał tak jak Dżeko

pablo77 27.11.2022 23:07

a biorąc pod uwagę jego gre z Meksykiem to był chyba najgorszy na boisku

pablo77 27.11.2022 23:07

tak szczerze to za wiele on nie dał tej reprezentacji.

pablo77 27.11.2022 23:06

andyvdm 27.11.2022 22:49 Jeszcze zatęsknicie za Lewandowskim

Towarzysz 27.11.2022 23:06

+1

HB 27.11.2022 23:03

FF

andyvdm 27.11.2022 22:49

Jeszcze zatęsknicie za Lewandowskim

FReeFonix 27.11.2022 22:16

watpie zeby Meksyk nastukał goli Arabusom

FReeFonix 27.11.2022 22:16

rownie dobrze moglismy stracic cos

pablo77 27.11.2022 22:13

nie tylko karny ale z Arabią zmarnował dwie setki a bramki będą miały ogromne znaczenie

FReeFonix 27.11.2022 22:09

Ogolnie beka,bo zawsze jak jest sytuacja na karny z VARem to zawsze jest dyktowany na tym turnieju

FReeFonix 27.11.2022 22:08

Karnego, ktory w sumie byl naciagany tak jak ten Arabusów

FReeFonix 27.11.2022 22:08

Ta, bo sam karnego wywalczyl i zmarnowal :D

pablo77 27.11.2022 22:07

jak nie wyjdziemy z grupy to zasługa tylko Robercika :)

FReeFonix 27.11.2022 21:25

Robercik potrafi cos tam technicznie, no ale nie wygra sam meczu xd

Adriano_forever 27.11.2022 21:22

taki robercik troche

FReeFonix 27.11.2022 21:20

I dobrze sie ustawiac, on to umi

FReeFonix 27.11.2022 21:20

Napastnik nie musi byc wybitny technicznie, musi umiec zaladowac brame

Adriano_forever 27.11.2022 21:19

drewniany zawodnik a tyle bramek strzela

Adriano_forever 27.11.2022 21:19

Morata

Adriano_forever 27.11.2022 21:14

fajny meczyk hiszpanii z nemcami

andyvdm 27.11.2022 21:01

Chorwacja z Livaja w ataku i gowniana obrona

ragnar 27.11.2022 20:44

Holandia, belgia słabo graja, chorwacja zwlaszcza pomoc top, chyba trzeba za nich kciuki trzymać

ragnar 27.11.2022 20:44

Dlatego nie chce aby hiszpaniacwygrala mś, znowu 10 lat beda sie ekscytować co to był za team

Mateusz17 27.11.2022 20:42

nie jest stary nie jest drogi a gosc ma pojęcie , jest w Realu marnowany tez

Mateusz17 27.11.2022 20:41

kurna ale bym chiał tego Asensio w Interze

Seba 27.11.2022 20:26

wszyscy wiedzą, że jest fanem Hiszpanii, ale bez przesady z tymi emocjami

Seba 27.11.2022 20:22

Szpakowski powoli dochodzi

Adriano_forever 27.11.2022 20:07

boże co się dzieje z tym sb :C

Adriano_forever 27.11.2022 18:57

po pierwszej połowie nie zasłużyła kanada na taki wynik

Adriano_forever 27.11.2022 18:54

gwałt

Pjerun 27.11.2022 18:43

Ale b.dobry mecz Brozo.

Adriano_forever 27.11.2022 18:39

brozowić oszołomie patelni nie strzeliłeś

Adriano_forever 27.11.2022 18:38

sb to chyba można powoli zamknać, tutaj się nic nie dzieje

Adriano_forever 27.11.2022 18:32

gege

Adriano_forever 27.11.2022 18:32

w dodatku nasz livaja bramkę strzelił

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

widział go i podał mu na milimetr

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

nadal to ma

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

perisic klasa

Piekarz 27.11.2022 18:00

mi z młodzików to najbardziej szkoda, że marnowali tlen na boisku

andyvdm 27.11.2022 17:50

Do pustej

andyvdm 27.11.2022 17:50

Ja go zapamiętałem tylko jak z metra do piątek w słupek strzelił

ragnar 27.11.2022 17:46

Jego problem to chyba dyscyplina

ragnar 27.11.2022 17:46

Mi z mlodzików jego najbatdziej szkoda, pamietam mecz z romą jak dobrze zagrał, nawet chyba w slupek strzelił

andyvdm 27.11.2022 17:44

brylant Stramaccioniego

andyvdm 27.11.2022 17:44

LIVAJA GOL

Towarzysz 27.11.2022 17:42

Livaja się rozegrał w hajduku i ładuje tam po 30 bramek

maverik 27.11.2022 17:25

wieksza zagadka jest Juranowik na prawej obronie

Piekarz 27.11.2022 17:24

przecież chłop w piłkę nie umie grać

andyvdm 27.11.2022 17:23

No ten

Piekarz 27.11.2022 17:21

co xd

Piekarz 27.11.2022 17:21

na MŚ w pierwszym składzie?

Piekarz 27.11.2022 17:21

TEN Livaja?

Piekarz 27.11.2022 17:21

cooooooo

maverik 27.11.2022 17:11

no Mandzukica juz nie maja

andyvdm 27.11.2022 17:04

Chorwacja aż tak upadła ze Livaja gra w ataku?

Nerazzurx10 27.11.2022 17:03

Renifery co robią

andyvdm 27.11.2022 17:02

Laga od bramkarza jednak najlepsza

FReeFonix 27.11.2022 16:44

Brazylia chyba zapowiada sie najlepiej, moze Hiszpania cos jeszcze ugra

inter30 27.11.2022 16:42

a na pewno nic nie osiągną, drużymy ciągnięte przez zawodników którzy najlepsze lata mają za sobą, nowe pokolenie o wiele słabsze

inter30 27.11.2022 16:42

belgia i chorwacja to obie mogą poleciec

FReeFonix 27.11.2022 16:37

Tez uwazam, ze nudne te mecze xd

Nerazzurx10 27.11.2022 16:24

Oczywiście masz racje, ale fajna gra to przedewszysykim gole, a tych pada batdzo malo w tym roku, a najwiecej po 80 minucie

Nerazzurx10 27.11.2022 16:23

To ja jie powiedziałbym ze mundial broni sie sportowo, wiekszosc meczy jest nudna i meczaca

andyvdm 27.11.2022 16:23

I co z tego 0-0 to też może być dobry mecz lepszy niż 7-0

andyvdm 27.11.2022 16:22

1 wygrana główka i 2 straty

Nerazzurx10 27.11.2022 16:22

Andyvdm - tak i dlatego jeszcze 2 remisy 0-0 i zostanie pobity rekord mundialowy bezbramkowych meczow i to prawdopodobnie juz w fazie grupowej

andyvdm 27.11.2022 16:22

3 razy

Nerazzurx10 27.11.2022 16:21

Ile razy lakaka dotknął pilke? Ja naliczyłem 0 i nie mowie tego zlosilwie

Piekarz 27.11.2022 16:17

nie po to 2 miesiące leczyliśmy grubasa, żeby znowu tam się rozłożył

Piekarz 27.11.2022 16:15

oby Belgia out zrobiła po grupie

Towarzysz 27.11.2022 16:09

Wiedzieli na co się piszą kontraktując wychowanka Realu Madryt

FReeFonix 27.11.2022 16:09

Dlatego Cannavaro nam kibicuje

andyvdm 27.11.2022 16:07

W Benevento pewnie konsternacja że ich piłkarz gra na ms i to w 1 składzie jeszcze

Towarzysz 27.11.2022 16:06

Reggina - Benevento a nie jakieś Hiszpania Niemcy

Towarzysz 27.11.2022 16:06

Dobre meczyki to są w serie B

ANIOL 27.11.2022 15:58

Co prawda to prawda. Meczyki dobre odchodzą.

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się