i chorwacje
to już chyba ostatni turniej, w którym wymienia się Belgię wśród faworytów, złote pokolenie gaśnie
Belgia wygląda słabo :(
Absolutnie Brazylia
Pan Sergej jutro wyjaśnia Brazoli.
Brazylia
Francja faworyt
bo wygrali z leszczami? w sumie argentyna i niemcy przegrali z leszczami, ale pierwszy mecz nic nie mowi
Po pierwszych meczach póki co Hiszpania i Anglia faworyci
Onana sie troche zmienil odkad nie jest bramkarzem
Ale faworyci nie zachwycaja narazie
Ciekawe jak brazole sie zaprezentuja
Onana debiutuje w Belgii dzisiaj
czuję to całym sercem
sądzę, że Walia by ich wyjaśniła
Chociaż to też była toporność strzelenie gola i bronienie wyniku xD
Trochę więcej szczęścia i mógłby być final
Już drugiego takiego turnieju jak 2016 nie doświadczymy pewnie
i za to ja kochamy
laga, pełne gacie, maksymalna toporność i idiotyczne epizody
od czasów Janasa gra tej repry praktycznie nie drgnęła
tbh taką zostawił jaką i zastał
Bobby II Lewandowski zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną
Ale ostatni seksi odchodzą już na emeryturę
on po prostu nie ma tego czegoś, nie jest seksi
Bobby Lewandowski nie zostanie zapamiętany przez historię bardziej niż Ruud van Nisterlooy czy Bobo Vieri
Poza tym on wiedzial, ze jak strzeli to przegramy 2:1 jak niemcy i argentyna
no ja tylko widzialem standardowa formulke ze najwieksi w historii nie strzelali karnych na mundialu
Szczyt zenady. Jednym jest napisanie, ze dal dupy, a drugim wyzywanie typa od najgorszych
No ja dzisiaj widzialem mase
witam dzony gdzie ten hejt na robercika?
POLSKA GUROM
1
witam ktore miejsce polska w grupie? 3 czy 4?
No i elegancko. Nie bedzie takich korkow
czy to juz czas na zakup elektyka
witam podobno od stycznia paliwo po 9,50zl/litr
ANIOL nie hejtował
Chyba problemy z internetem w podkieleckiej posiadlosci
Brak hejtu? xDDD
no moze, nie sluchalem go
witam opiszcie brak hejtu na robercika, przeciez jakby nie wiem taki milik nie strzelil tego karnego to przeciez zostalby zlinczowany w kraju
Stawial, ze bedzie lomot i przed meczem bralby remis w ciemno
Akurat stanowskiego opinie podzielam w tym temacie.
Nie prawda.
redaktor stanowski powie ze chcemy wygrywać sposobem
chcieliscie, zeby czesio wprowadzil taka taktyke to macie
czekam na obiektywny komentarz redaktora stanowskiego
no i elegancko
u nas barcelona napoli juventus i gramy lage
jeden kanadyjczyk w bayernie
araby chyba wszyscy graja w swojej lidze
kanadyjskiego znam jednego
nie znam zadnego arabskiego pilkarz z nazwiska
tak jakby kanada/arabia/japonia miała samych wirtuozó
a jak jeszcze raz uslysze ze musimy tak grac bo nie mamy warunków do innej gry to mnie krew zaleje
dokl
zobacz czesiu kanada cisnie belgie
a to on nie chciał nas
za sousy gra była nierówna ale lepsza
witam nasir kto nie chciał sousy
trzeba było na szybko kołować awaryjnego trenera no i jest jak jest
kij z tym Sousą jak sam uciekł i to jeszcze przed samymi barażami
witam nie chcieliscie sousy to macie lage
przy tak żałosnym posiadaniu piłki to niezły wyczyn
średnio raz na dwie minuty
xdddddddddddd
XD
to może dla odstresowania zostawię tutaj dorobek Martineza w LM
No ta.... Chłopy lecą na mistrzostwa świata za kare, nie chce im się grać. Brak im mentalu Conte
jedynie matty cash prezentowal jakis pozytywny facial expresion no ale to nie polak w sumie
ja wczoraj ten mecz polakow tam jednym okiem patrzylem to jak bylo zblizenie na morde zielinskiego czy innego szczesnego to od razu wiedzialem ze nic z tego nie bedzie bo im sie nie chce
od niego akurat można wymagać żeby w takim momencie udźwignął presję
w najważniejszym momencie
zesrał sie i tyle
dokl
kazdy pilkarz po tym karnym niestrzelonym zostalby wysmiany i hejtowany no ale robercik to nie z robercika nie mozna bo nastrzelal bramek san marino i las palmas
trzecia najczęstsza kombinacja podań wczoraj to szczęsny - lewy xD
Ja juz nie mogę doczekać sie kafry bez Glika,Krychy,Lewego,Szczęsnego...
czesławizmo
bardziej mnie wkurwia pomysł na mecz
kumam, ze odciety, ale tam juz nawet nie mma mowy ciala, nie ma krzyku, nie ma naciskania arbitra po faulach rywala, nic
ja tam ziela staram się usprawiedliwiać za wczoraj, bo mu piłka nad głową latała cały czas
Robert foch po pol godziny, inaczej sobie tego nie wytlumacze. goscia 80 minut nie bylo w kadrze telewizora
strasznie mnie to cenzor
arabia ma lepszych zawodników że potrafi wyjść jak równy z równym na argentyne i stawiac linie obrony na 40 metrze?
nie musimy, ale tak gramy. denerwuje to, że podważani defensywni zawodnicy dowieźli, a zesrał się Zielinski i Lewy. Piotrek to chyba głowa, bo go tam nikt przesadnie z mmeksyku nie wylaczyl
za dobrych graczy mamy
Mdłe bylo to spotkanie
i nie kupuje tej narracji że musimy tak grać
zresztą we wszystkich ofensywnych statystykach jesteśmy na szarym końcu mundialu
graliśmy obrzydliwie po prostu
no ja jestem zniesmaczony całą grą
Michniewicz jeszcze mowi po mevzu że nic się nie syalo itp stało się bo pi wyniku Argemtyny mogliśmy nawet z Argentyną zagrać o pietruche
Michniewicz to dno
zagraliśmy futbol "na nie" bardzo poprawnie. Michniewicz zrealizował założenia z sytuacją dla Roberta włącznie. cała wina leży w niestrzelonym, nigdzie indziej. przeciez od wybrania Michniewicza było wiadomo co zagramy.
Wiedzieliśmy i chcieliśmy taką okazję i...