Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pablo77 27.11.2022 23:06

andyvdm 27.11.2022 22:49 Jeszcze zatęsknicie za Lewandowskim

Towarzysz 27.11.2022 23:06

+1

HB 27.11.2022 23:03

FF

andyvdm 27.11.2022 22:49

Jeszcze zatęsknicie za Lewandowskim

FReeFonix 27.11.2022 22:16

watpie zeby Meksyk nastukał goli Arabusom

FReeFonix 27.11.2022 22:16

rownie dobrze moglismy stracic cos

pablo77 27.11.2022 22:13

nie tylko karny ale z Arabią zmarnował dwie setki a bramki będą miały ogromne znaczenie

FReeFonix 27.11.2022 22:09

Ogolnie beka,bo zawsze jak jest sytuacja na karny z VARem to zawsze jest dyktowany na tym turnieju

FReeFonix 27.11.2022 22:08

Karnego, ktory w sumie byl naciagany tak jak ten Arabusów

FReeFonix 27.11.2022 22:08

Ta, bo sam karnego wywalczyl i zmarnowal :D

pablo77 27.11.2022 22:07

jak nie wyjdziemy z grupy to zasługa tylko Robercika :)

FReeFonix 27.11.2022 21:25

Robercik potrafi cos tam technicznie, no ale nie wygra sam meczu xd

Adriano_forever 27.11.2022 21:22

taki robercik troche

FReeFonix 27.11.2022 21:20

I dobrze sie ustawiac, on to umi

FReeFonix 27.11.2022 21:20

Napastnik nie musi byc wybitny technicznie, musi umiec zaladowac brame

Adriano_forever 27.11.2022 21:19

drewniany zawodnik a tyle bramek strzela

Adriano_forever 27.11.2022 21:19

Morata

Adriano_forever 27.11.2022 21:14

fajny meczyk hiszpanii z nemcami

andyvdm 27.11.2022 21:01

Chorwacja z Livaja w ataku i gowniana obrona

ragnar 27.11.2022 20:44

Holandia, belgia słabo graja, chorwacja zwlaszcza pomoc top, chyba trzeba za nich kciuki trzymać

ragnar 27.11.2022 20:44

Dlatego nie chce aby hiszpaniacwygrala mś, znowu 10 lat beda sie ekscytować co to był za team

Mateusz17 27.11.2022 20:42

nie jest stary nie jest drogi a gosc ma pojęcie , jest w Realu marnowany tez

Mateusz17 27.11.2022 20:41

kurna ale bym chiał tego Asensio w Interze

Seba 27.11.2022 20:26

wszyscy wiedzą, że jest fanem Hiszpanii, ale bez przesady z tymi emocjami

Seba 27.11.2022 20:22

Szpakowski powoli dochodzi

Adriano_forever 27.11.2022 20:07

boże co się dzieje z tym sb :C

Adriano_forever 27.11.2022 18:57

po pierwszej połowie nie zasłużyła kanada na taki wynik

Adriano_forever 27.11.2022 18:54

gwałt

Pjerun 27.11.2022 18:43

Ale b.dobry mecz Brozo.

Adriano_forever 27.11.2022 18:39

brozowić oszołomie patelni nie strzeliłeś

Adriano_forever 27.11.2022 18:38

sb to chyba można powoli zamknać, tutaj się nic nie dzieje

Adriano_forever 27.11.2022 18:32

gege

Adriano_forever 27.11.2022 18:32

w dodatku nasz livaja bramkę strzelił

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

widział go i podał mu na milimetr

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

nadal to ma

Adriano_forever 27.11.2022 18:30

perisic klasa

Piekarz 27.11.2022 18:00

mi z młodzików to najbardziej szkoda, że marnowali tlen na boisku

andyvdm 27.11.2022 17:50

Do pustej

andyvdm 27.11.2022 17:50

Ja go zapamiętałem tylko jak z metra do piątek w słupek strzelił

ragnar 27.11.2022 17:46

Jego problem to chyba dyscyplina

ragnar 27.11.2022 17:46

Mi z mlodzików jego najbatdziej szkoda, pamietam mecz z romą jak dobrze zagrał, nawet chyba w slupek strzelił

andyvdm 27.11.2022 17:44

brylant Stramaccioniego

andyvdm 27.11.2022 17:44

LIVAJA GOL

Towarzysz 27.11.2022 17:42

Livaja się rozegrał w hajduku i ładuje tam po 30 bramek

maverik 27.11.2022 17:25

wieksza zagadka jest Juranowik na prawej obronie

Piekarz 27.11.2022 17:24

przecież chłop w piłkę nie umie grać

andyvdm 27.11.2022 17:23

No ten

Piekarz 27.11.2022 17:21

co xd

Piekarz 27.11.2022 17:21

na MŚ w pierwszym składzie?

Piekarz 27.11.2022 17:21

TEN Livaja?

Piekarz 27.11.2022 17:21

cooooooo

maverik 27.11.2022 17:11

no Mandzukica juz nie maja

andyvdm 27.11.2022 17:04

Chorwacja aż tak upadła ze Livaja gra w ataku?

Nerazzurx10 27.11.2022 17:03

Renifery co robią

andyvdm 27.11.2022 17:02

Laga od bramkarza jednak najlepsza

FReeFonix 27.11.2022 16:44

Brazylia chyba zapowiada sie najlepiej, moze Hiszpania cos jeszcze ugra

inter30 27.11.2022 16:42

a na pewno nic nie osiągną, drużymy ciągnięte przez zawodników którzy najlepsze lata mają za sobą, nowe pokolenie o wiele słabsze

inter30 27.11.2022 16:42

belgia i chorwacja to obie mogą poleciec

FReeFonix 27.11.2022 16:37

Tez uwazam, ze nudne te mecze xd

Nerazzurx10 27.11.2022 16:24

Oczywiście masz racje, ale fajna gra to przedewszysykim gole, a tych pada batdzo malo w tym roku, a najwiecej po 80 minucie

Nerazzurx10 27.11.2022 16:23

To ja jie powiedziałbym ze mundial broni sie sportowo, wiekszosc meczy jest nudna i meczaca

andyvdm 27.11.2022 16:23

I co z tego 0-0 to też może być dobry mecz lepszy niż 7-0

andyvdm 27.11.2022 16:22

1 wygrana główka i 2 straty

Nerazzurx10 27.11.2022 16:22

Andyvdm - tak i dlatego jeszcze 2 remisy 0-0 i zostanie pobity rekord mundialowy bezbramkowych meczow i to prawdopodobnie juz w fazie grupowej

andyvdm 27.11.2022 16:22

3 razy

Nerazzurx10 27.11.2022 16:21

Ile razy lakaka dotknął pilke? Ja naliczyłem 0 i nie mowie tego zlosilwie

Piekarz 27.11.2022 16:17

nie po to 2 miesiące leczyliśmy grubasa, żeby znowu tam się rozłożył

Piekarz 27.11.2022 16:15

oby Belgia out zrobiła po grupie

Towarzysz 27.11.2022 16:09

Wiedzieli na co się piszą kontraktując wychowanka Realu Madryt

FReeFonix 27.11.2022 16:09

Dlatego Cannavaro nam kibicuje

andyvdm 27.11.2022 16:07

W Benevento pewnie konsternacja że ich piłkarz gra na ms i to w 1 składzie jeszcze

Towarzysz 27.11.2022 16:06

Reggina - Benevento a nie jakieś Hiszpania Niemcy

Towarzysz 27.11.2022 16:06

Dobre meczyki to są w serie B

ANIOL 27.11.2022 15:58

Co prawda to prawda. Meczyki dobre odchodzą.

andyvdm 27.11.2022 15:56

Dużo daje że piłkarze są w środku sezonu a nie po 60 meczach

andyvdm 27.11.2022 15:56

Otoczka ms jest ujowa ale piłkarsko dobrze to wygląda

DragoDBZ 27.11.2022 15:55

niech dalej grają 35 latkowie w obronie przez 90 minut, a Martinez niech nadal trzyma Theate i Faesa na ławie

crislk 27.11.2022 15:55

:D

crislk 27.11.2022 15:55

moze slowa eto'o sie spelnia final maroko-kamerun

ANIOL 27.11.2022 15:52

Ja pjerdole co Maroko zrobilo z Belgii

DragoDBZ 27.11.2022 15:41

jaja to będą jak po tym meczu Lukaku odnowi kontuzje

Nerazzurx10 27.11.2022 15:40

Ale beda jaja

Paolo92 27.11.2022 15:40

Lukaku wchodzi

Towarzysz 27.11.2022 15:35

Mają pierwsze miejsce na talerzu jak się tak skończy

Towarzysz 27.11.2022 15:34

Maroko elegancko gra

DragoDBZ 27.11.2022 15:20

Ale ten Martinez to beton, zamiast Trossard od początku to gra Eden Hazard który jest totalnym wrakiem

andyvdm 27.11.2022 14:47

Spalony będzie

Imrahil 27.11.2022 14:46

gol

KibicInteru 27.11.2022 14:36

Równie dobrze niewypałem można nazwać chiese ktory grał jeszcze mniej niż lukaku, pechowo się ułożyło i tyle

KibicInteru 27.11.2022 14:33

Jeśli ktoś tu kogoś oszukał na tym dealu to Inter Chelsea, a nie na odwrót

andyvdm 27.11.2022 13:34

Kupę kasy za roczne wypożyczenie Lakaki by dalej grać Dzeko pół sezonu trudno żeby nie mial racji

Xucatlan 27.11.2022 13:29

Moratti poza wyjątkiem kwestii nowego stadionu, to raczej wypowiada się bardzo rozsądnie. Opinia na temat Lakaki słuszna.

Nerazzurx10 27.11.2022 13:15

Ale ma racje

Towarzysz 27.11.2022 13:14

Akurat Moratti to jest lekko odklejony

Nerazzurx10 27.11.2022 13:13

Hehe nawer Moratti sie zesral na Lakake, a wy dalej zyjecie przeszłością i macie zamydlone oczy

Towarzysz 27.11.2022 12:50

Ojciec dokładnie tak

Endru 27.11.2022 11:07

Kmiot zwykly tfuu

Imrahil 27.11.2022 11:00

xD yuto

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się