Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Ojciec SB 27.11.2022 02:38

to prawda + "pilka go szuka"

Mateusz17 27.11.2022 02:32

+wygrywa duzo główek i fajnie zgrywa

Ojciec SB 27.11.2022 02:20

tak troche z dupy, mam nadzieje ze na Argentyne wyjdziemy z Milikiem w podstawie, wielu go nie lubi, wielu ma o nim złe zdanie. Ale osobiscie uwazam ze to jeden z najwazniejszych elementow naszej ukladanki. Fakt ze ma pecha z wykonczeniem, ale technicznie, to jak biega po boisku, robi miejsce Lewemu a jak nie to sam ma go duzo, z nim cala nasza ofensywa wyglada duzo duzo lepiej

crislk 26.11.2022 23:33

juz niech sie koncza te skorumpowane ms czas na lige :D

martins2000 26.11.2022 22:55

Yunus Musah uuuu pany mega grajek nie na naszą kieszeń

ferii 26.11.2022 22:23

Musah z USA bardzo mi imponuje :) 19 lat a do srodka pola super grajek

bonjovi100 26.11.2022 22:00

Szkoda, ze LM gra taki szrot jak przez połowe sezonu w Interze bo nikt go nie będzie chciał kupić za 70+ mln

martins2000 26.11.2022 21:52

Brać tego Alcazara bo będzie podobnie

Pjerun 26.11.2022 21:51

Meksyk dzisiaj miał siły na 60 minut. Dla Lautaro źle się złożyło, że po jego zejściu spuchli kompletnie

Claudio 26.11.2022 21:50

Enzo gra mecz na MS a jego enfica wlasnie gra w pucharze ligi Portugalskiej

martins2000 26.11.2022 21:49

Enzo Gran

martins2000 26.11.2022 21:49

Mogliśmy go mieć ale po co Marotta nie lubi piłkarzy ściągać z ligi argentyńskiej

Nerazzurx10 26.11.2022 21:46

Jakby podanie Di Marii bylo nie za plecy to by mial okazje,

Claudio 26.11.2022 21:44

a ile tych podan dostal Lautaro? Ile miał okazji? Jak macie tak pindolić to lepiej niektórzy niech nic nie piszą.

Nerazzurx10 26.11.2022 21:34

Lautaro zszedl i kdrazu gol, przykre

kontousuniete 26.11.2022 21:31

Piękną siatkę założył ma 60 metrze. Szkoda, że żadnego dobrego zagrania pod bramką rywali.

Towarzysz 26.11.2022 21:29

Wystarczy mecz z Polską

kontousuniete 26.11.2022 21:26

Jak tam wielki Lautaro? Czeka na mecze z Cremonese albo Sampdorie? Na mundialu ich nie ma :)

Adriano_forever 26.11.2022 21:24

messi

ragnar 26.11.2022 21:20

Z tym cudownym neczem bym nie przesadzał...ale fakt, dobry, w przeciwienstwie do wielu padak na tych mś

coco 26.11.2022 20:52

żeby jeszcze zaburzyć mundialowy nastrój dodam że Sabatini (dziennikarz) podał że Zhang maksymalnie za 2 miesiące nie będzie już właścicielem Interu. :)

coco 26.11.2022 20:51

Francja Dania to był cudowny mecz, a tu popelina że aż żal oglądać

coco 26.11.2022 20:50

niezła odskocznia od gówna jakie serwują Argentyna z Meksykiem

FReeFonix 26.11.2022 20:49

kogo obchodzi u21 podczas mundialu

coco 26.11.2022 20:48

Cassadei dzisiaj hattrick dla u21 złoty chłopak nam uciekł przez pieprzoną niemożność zhanga

FReeFonix 26.11.2022 20:27

teraz sprawdzilem komentarze i napisal to jedynie oster, takze mam nadzieje ze dzis dlawi sie knagą potężnego Roberta

FReeFonix 26.11.2022 20:23

Ci co umniejszali RL9 w stosunku do Badżjo powinni zejść teraz na kolana i obciągnąć jego wielką patriotyczną knagę

FReeFonix 26.11.2022 20:22

kim jest Roberto Baggio przy Robercie Lewandowskim? Zwykłym pryszczem do wyciśnięcia

Towarzysz 26.11.2022 18:53

Wszyscy wiemy jak się im to skończyło

Towarzysz 26.11.2022 18:53

Michniewicz stosuje taktykę Portugalii z 2016

Towarzysz 26.11.2022 18:53

chonciak oczywiście że tak

Endru 26.11.2022 17:45

Pintus na lawce Francji

Paolo92 26.11.2022 17:35

O, Marciniak sędziuje Francja - Dania

chonciak 26.11.2022 17:24

medal xD Chyba pocieszenia. Jeśli tylko wyjdziemy z grupy to tacy hiszpanie nas rozjadą jakby grali mecz treningowy

Towarzysz 26.11.2022 16:43

Jedziemy po medal

Towarzysz 26.11.2022 16:42

Polska 1-0 Argentyna tak będzie

Skepta 26.11.2022 16:16

i mozna pakowac sie do polski xD

Skepta 26.11.2022 16:16

pozniej nami

Skepta 26.11.2022 16:16

teraz argentyna zamiata podloge meksykiem

Dzonyy 26.11.2022 16:03

Pozdrawiam 30 milionów polskich trenerów, którzy zwalniali Michniewicza po meczu z Meksykiem bo była tylko laga na Roberta :) Polska! Auu!

ANIOL 26.11.2022 15:47

Odwołuje haha

ANIOL 26.11.2022 15:38

Dziękuję za uwagę

ANIOL 26.11.2022 15:38

Ja główny naczelny obrońca Lewego dzisiaj muszę stwierdzić że gra syf straszny

andyvdm 26.11.2022 15:25

Ale klepią

andyvdm 26.11.2022 15:20

XD

Skepta 26.11.2022 15:11

Rzeznik z premier league

Skepta 26.11.2022 15:11

Cash odklejony niech schodzi

Piekarz 26.11.2022 15:05

tam jednego poważnego nazwiska nie ma chyba

Piekarz 26.11.2022 15:05

niby jaki skład?

Adriano_forever 26.11.2022 14:56

tak ogólnikowo rożny to rożny to ciężko pwoeidzieć

Adriano_forever 26.11.2022 14:56

daj przykłady tych rożnych to się wypowiem

andyvdm 26.11.2022 14:56

A różne są jakoś inaczej uwzględnione w przepisach?

Adriano_forever 26.11.2022 14:53

czy tam hokeju

Adriano_forever 26.11.2022 14:53

jak w koszu

Adriano_forever 26.11.2022 14:53

minut doliczonych tez jest za dużo ale każdą przerwę w grze zatrzymują zegarek

ragnar 26.11.2022 14:52

O to chodzi

ragnar 26.11.2022 14:52

Za duzo

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

prawie w każdym meczu :D

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

przecież jest dużo karnych

ragnar 26.11.2022 14:52

Mi tylko chodzi o to, ze byloby duzo karnych co mecz jak kazdy kontakt bylby gwizdany

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

ja nic o rożnych nie mówię tylko o tym co było tutaj

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

ja mówię o akcjach a Ty o rożnych

ragnar 26.11.2022 14:51

No nic nie wazne

ragnar 26.11.2022 14:51

No to troche jestes nie konsekwentny, czyli lekkie kopniecie w akcji to karny, a odepchniecie przy roznym, nie, bo to nie z akcji

Adriano_forever 26.11.2022 14:51

kopnął go w achillesa

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

rożny to rożny tutuaj była akcja

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

wiec daruj sobie

ragnar 26.11.2022 14:50

Ja tam nie lubie takich naciaganych karnych

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

to dziwne zeby karny był

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

tam to lewy faulował

eKubaL 26.11.2022 14:50

Karny?

eKubaL 26.11.2022 14:50

Lewandowski też był w kontakcie przy tej akcji co nadepnął na reke

ragnar 26.11.2022 14:50

Af to co powiesz o roznych, tam sie wszyscy przepychają trzymają za koszulki

Seba 26.11.2022 14:49

Dlatego jak Dimarco faulował Bonaventure, to od razu na wysokości kolana z dużą siłą, aby nie było wątpliwości

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

był kontakt jest karny :D

ragnar 26.11.2022 14:49

Kazdy rozny by sie k9nczyl karnym

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

przepisy są jasne

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

no to niech warują wszystko

ragnar 26.11.2022 14:49

O to to

andyvdm 26.11.2022 14:48

Var po każdym dotknięciu w polu karnym jakby miał być to po 10 karnych w meczu

ragnar 26.11.2022 14:48

Dokładnie.hollywood czeka na niego

andyvdm 26.11.2022 14:48

Z dupy ten karny był ledwo go dotknął ta niga

Adriano_forever 26.11.2022 14:48

nie ma co gadac

Adriano_forever 26.11.2022 14:48

nie no faul był

eKubaL 26.11.2022 14:47

Jakby go ktoś prądem raził

eKubaL 26.11.2022 14:47

Po tym jak ten kolo upadał było widać że aktorzy

ragnar 26.11.2022 14:47

Te mś to wieksze dziadostwo jak 2002 i przepychanie korei...karne z dpy, doliczanie po 14 min aby jak najwiecej bramek padło

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

uff

Seba 26.11.2022 14:46

jednak nie

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

powtórka będzie?

Seba 26.11.2022 14:46

zaraz powtorzą karnego :D

ragnar 26.11.2022 14:46

Duze troche, 20 karnych co mecz mogloby byc takich

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

Szczęsny karnego obronił xD

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

ło kurła

Seba 26.11.2022 14:45

nie ma :D

Chuchu 26.11.2022 14:45

+10 xD

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

ale od tyłu zajubał mu fast

ANIOL 26.11.2022 14:45

Kopnal qrwa kozojebce

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

od przodu wyglądało to niewinnie

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

na kamerze z tyłu było widać

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się