Archiwum shoutboksa

cuba 24.11.2022 21:20

Szpaku z gooool :D

cuba 24.11.2022 21:19

gool

cuba 24.11.2022 21:19

Goool

inter30 24.11.2022 21:19

o uderz w stół, sandro w słupek

cuba 24.11.2022 21:17

Neymar lata od obrony do ataku hehe

cuba 24.11.2022 21:15

Serbia niech ich pyknie

inter30 24.11.2022 21:14

nie ma w brazylii powaznych bocznych obrońców że grają te 2 trupy z jufkuf i alves na ławie?

cuba 24.11.2022 21:11

Spoko ten pavlovic

cuba 24.11.2022 20:41

To jest syndron pierwszego meczu czy Brazylia dziś slabo a może Serbia gra zbyt mądrze :)

cuba 24.11.2022 20:22

No wlasnie dziś słyszałem że gdzieś jrst już dogadany no ale to może kit

Luki165 24.11.2022 20:21

Nie chce mi sie wierzyć ale coś takiego krąży

cuba 24.11.2022 20:21

Prawda że C.Ronaldo ma iść do jakiegoś arabsiego klubu czy coś podobnego ?

Luki165 24.11.2022 20:20

Gosciu co pierwszy podal na tt ze ManU bedzie na sprzedaż twierdzi ze Inter zostal sprzedany arabom

cuba 24.11.2022 20:18

Póki co

cuba 24.11.2022 20:17

Fajnie gra ta Serbia,mądrze

domin98 24.11.2022 20:14

Dokl xdd

domin98 24.11.2022 20:14

Nerazzurx10 24.11.2022 16:16 Ale beznadziejny mundial, Portugalia Ghana tez sie pewnie skonczy 0-0

cuba 24.11.2022 20:13

Ale ma przyspieszenie vinicius uuuuu

cuba 24.11.2022 20:09

Serbia pierwsze minuty wytrzymała

cuba 24.11.2022 20:06

Szpakowski gada jak natchniony.

HB 24.11.2022 20:04

FF jestes?

pluto11 24.11.2022 18:58

Mają dużo ofensywnych zawodników ale z bokami obrony to słabo

pluto11 24.11.2022 18:57

Ale słabo Brazylia wychodzi na mecz

Skepta 24.11.2022 18:48

ale portugalia w defensywie to jest gorsza od polski

Skepta 24.11.2022 18:48

wszedl zau mariu i od razu gol dla ghany

Towarzysz 24.11.2022 17:05

Kolejne spekulacje

Nerazzurx10 24.11.2022 16:16

0-0*

Nerazzurx10 24.11.2022 16:16

Ale beznadziejny mundial, Portugalia Ghana tez sie pewnie skonczy 0-0

kontousuniete 24.11.2022 15:57

Zwyczajnie jak Suning sprzedaje tych zawodników to żeby klub płynnie działał i żeby nie dostać potężnych kar od UEFA. Nie biorą pieniędzy do kieszeni, czego niektórzy nie rozumieją.

kontousuniete 24.11.2022 15:54

Wiadomo, że to nie jest czysta gotówka w 100%.

kontousuniete 24.11.2022 15:53

I kosztów jest ponad 100wke więcej niż zysków. Bieżących kosztów w roku rozliczeniowym. Suning dołożył 600-800 mln ze swoich lub pożyczki dla oaktree, która musisz spłacić lub oddać udziaky w klubie, za który płacili żeby go kupić.

kontousuniete 24.11.2022 15:52

Sinistro - a skąd te ponad 100 mln? Przecież to jest bilans ogólny stricte na klub. Czyli koszty minus zyski. Jak tego nie dołożysz gotówką lub pożyczkami to klub jest niewypłacalny i musiałby się zamknąć. To jest kasa stricte na bieżące wydatki. Pensje, podatki, transfery, prąd i wszystko co trzeba zapłacić.

KibicInteru 24.11.2022 15:42

Na ten moment nic na to nie wskazuje niestety

Luki165 24.11.2022 15:32

Wedlug niektórych dokona aie sprzedaż klubu do konca roku. Ogłoszenie zaraz po nowym roku.

sinistro 24.11.2022 15:21

@Macie91 wydaje mi sie, ze jesli klub podaje, ze skonczyl dany rok ze strata "100mln" to nie znaczy, ze dolozyli kolejne 100mln strat, a to, ze to ogolny bilans klubu

coco 24.11.2022 15:13

Inter's Andre Onana had 61 touches today vs Switzerland and 26 of them came outside of the box. 😅 That's the most touches of any GK this world cup so far, according to Opta.

Towarzysz 24.11.2022 14:29

Co chcesz od Thohira?

kontousuniete 24.11.2022 14:07

I to nie Suning zadłużyli klub. Tylko latami Morattim, Thorir a covidu nie dali się przewidzieć. Brak stadionu i włoska biurokracja to chyba też nie wina suning.

kontousuniete 24.11.2022 14:06

A jeszcze chcecie transfery fajne, jak rozumiem :)

kontousuniete 24.11.2022 14:04

Minimum 150 - 200 mln. Bo tracimy ponad 100 mln rocznie.

kontousuniete 24.11.2022 14:03

A twoim zdaniem kto przyjdzie i będzie dokładał kilkaset milionów euro do klubu?

martins2000 24.11.2022 14:01

Zhang musi odejść to będzie transfer roku

martins2000 24.11.2022 14:00

Oki

kontousuniete 24.11.2022 14:00

To już pewne, że go wzięli? Z tym czy mega talent to ciężko powiedzieć jeszxed chyba. Talent pewnie tak :)

martins2000 24.11.2022 14:00

Alan Matturro

martins2000 24.11.2022 14:00

My nawet z Genoa przegrywamy o mega talent z Urugwaju

kontousuniete 24.11.2022 13:59

Wymiana za Lazaro? Bo nie wierzę,że zapłacimy więcej niż 0 euro 0 złotych

martins2000 24.11.2022 13:59

Prawda

kontousuniete 24.11.2022 13:58

Chciałem napisać, że nie wierzę ale ma pół roku kontraktu więc to nasz target finansowy :)

kontousuniete 24.11.2022 13:56

Czy bekę robisz z djidjim? :)

kontousuniete 24.11.2022 13:56

Haha, serio? :)

martins2000 24.11.2022 13:54

Koffi Djidji

martins2000 24.11.2022 13:54

Na prośbę Inzaghiego Inter negocjuje z Torino

kontousuniete 24.11.2022 13:48

Oprócz tego to wiekowy gracz, pytanie czy to nasz kierunek inwestować taką kasę w 31 latka zaraz.

kontousuniete 24.11.2022 13:46

Alberto od dwóch lat marudzi, że chce do Hiszpanii. Jak ktoś go nie skłoni jakimś grubym kontraktem, to pewnie tam odejdzie.

kontousuniete 24.11.2022 13:45

Udogie poszedł za 18 mln podstawy, łącznie to będzie minimumm 25 z bonusami. Niektórzy podawali, że pod 30 nawet. Po sezonie jak kluby opublikują to się okaże. 2. Singo ma ponad półtorej roku kontraktu na teraz.

pluto11 24.11.2022 13:39

Chińczyków pewnie mają jakieś dobre drukarki

pluto11 24.11.2022 13:39

Zawsze można nadrukować jak PiS

Luki165 24.11.2022 13:38

ale kasy nie wyczarujemy

Luki165 24.11.2022 13:38

wiadomo, ze ktoś taki by się przydał

pluto11 24.11.2022 13:38

My za miast kupować to co najlepsze w Lazio to bierzemy jakieś śmiecie same

pluto11 24.11.2022 13:38

Przydał by się do kreacji gry

Luki165 24.11.2022 13:37

nie ma szans na Alberto

pluto11 24.11.2022 13:36

Wiem że to z Lazio ale umiejętności ma i przydał by się na zmiennika Hakan

Luki165 24.11.2022 13:36

a nieporównywalnie jest lepszy

Luki165 24.11.2022 13:35

za gościa co ma rok kontraktu ? Udogie poszedł bodaj za 18 mln

pluto11 24.11.2022 13:35

Ciekawe ile Lazio by chciało za Alberto który mało tam gra

kontousuniete 24.11.2022 13:35

Hmm no jak dla mnie Cairo celuje w więcej niż 10 mln. Raczej coś koło 20 mln. Zaangażuje w to angielskie kluby wraz z agentami i się uda :) mimo wszystko, to że Dingo nie gra to może być powód, że jeszcze o rok nie przedłużył kontraktu. Tak mi się wydaje. Nie wierzę, że nie gra sportowo. I Lazaro za niego biega haha

Luki165 24.11.2022 13:32

i wypuszczą latem za 10 - 15 mln

Luki165 24.11.2022 13:32

i zniej skorzystają.

Luki165 24.11.2022 13:32

mają opcje przedłzuenia o rok

Luki165 24.11.2022 13:32

a co ma mieć niby dodogadania się

kontousuniete 24.11.2022 13:31

Ale Toro nie wypuszcza tego info w eter i pewnie też agenta poprosili i zawodnika. Żeby cena była jak najwyższą. Toro i Cairo umieją sprzedawać :) to co zrobili z bremerem to majstersztyk transferowy z ich pkt widzenia :) i co najważniejsze zawodnik też dostał grubą kasę w juve, i agenci prowizje. Każdy zadowoli :) a Singo nie gra bo pewnie nie chce się dogadać jak Bremer.

pluto11 24.11.2022 13:30

Acerbiego trzeba wykupić

Krisu 24.11.2022 13:30

Nie wiem co gorsze

pluto11 24.11.2022 13:29

Ja bym u nas Amrabata widział, albo zmiennik Brozo albo Brozo mógł by przejść wyżej

kontousuniete 24.11.2022 13:29

Martins - wg mnie singo nie gra w Toro bo powiedział, że chce odejść. Jak myslisz?

Krisu 24.11.2022 13:29

Acerbi dostanie kontrakt na kolejny rok. To będzie priorytet dla Marotty

kontousuniete 24.11.2022 13:28

Do tego pomocnicy pracujący w obronie. Oprócz Dimarco każdy ogarnia defensywę :) a tu takie rzeczy

pluto11 24.11.2022 13:28

Zapewniają jakiś tam poziom ale za wiekowi są

Krisu 24.11.2022 13:28

DeVrij, Bastoni też nie dojechał u Inzaghiego.

pluto11 24.11.2022 13:28

Acerbi i DD są to odstrzalu

kontousuniete 24.11.2022 13:28

Dla mnie to jest dziwne, że Dr vrij jest profesorem u Conte a u inzaghiego dramat. Bardziej nasza organizacja gry i sposób są winne naszej obronie. Accerbi mega solidny, jest dambrosio. Skriniar i basto a my tracimy tyle bramek. :)

Krisu 24.11.2022 13:27

No jedni inwestują 50mln co sezon a my od dwóch lat stratujemy z -60mln. I nie mam więcej pytań

pluto11 24.11.2022 13:27

A Dimarco i Denzel byli by idealni na ławke przy mocnych wahadlach

pluto11 24.11.2022 13:26

Do ataku przydał by się Thuram

pluto11 24.11.2022 13:26

Skriniar musi zostać Vrij też bo nawet samo to że będzie pewnym rezerwowym z walka o pierwszy skald

martins2000 24.11.2022 13:26

Juve chce już w styczniu pozyskać Wilfrieda Singo

Krisu 24.11.2022 13:25

Tylko, że sztywnieje z roku na rok. Popatrz na naszą defensywę w tym sezonie

kontousuniete 24.11.2022 13:24

No czyli nie jest tak źle :)

Krisu 24.11.2022 13:24

Dokładnie, kręgosłup mamy

kontousuniete 24.11.2022 13:24

Lukaku teraz każdy jest mądry ale zawodnika tej klasy w normalnych okolicznościach nie jesteśmy w stanie pozyskać

Krisu 24.11.2022 13:24

Jesli sprzedamy Gosensa i Dumfriesa to bede soe cieszył, że nie stracimy hajsu

pluto11 24.11.2022 13:23

Kręgosłup mamy bardzo fajny jeszcze teraz z Onana w bramce ale trzeba by było co okienko inwestować jakieś 50 mln żeby się fajnie wzmacniać i żeby ta kadra wyglądała naprawdę mocno i z mocną ławka

kontousuniete 24.11.2022 13:23

No ja myślę, że przesadzasz :) to, że mamy opcje zarobić dobrą kasę za gosensa (odzyskać większość) i dunfriesa to jednak działa na naszą korzyść, a nie naminus

Krisu 24.11.2022 13:22

Zbyt dużo niewiadomych. W każdym innym topowym klubie nie ma tak wiele pytań i niejasności. Mam wrażenie, że u nas tylko patologia level hard

kontousuniete 24.11.2022 13:22

No mamy co robić, to prawda :) mimo wszystko kadrę przez ostatnie 5 lat zbudowaliśmy bardzo dobrą. Wzmacniany pozycję w Europie. Oczywiście sprzedając Hakimiego czy Lukaku i biorąc za nich takich ogurów (w porównaniu do nich) nievdacsie robić postępów

Krisu 24.11.2022 13:20

U nas za dużo jeszcze jest "bałaganu" trzeba pewnie rozwiązać tematy - Gagson, Sensi, deVrij, transfer Dumfriesa, kontrakt dla Skriniara, Dalbert, Lukaku, Gosens, Lazaro, Correa, (Dzeko już na dotarciu)

martins2000 24.11.2022 13:18

Borna Sosa zachwycony zainteresowaniem Atalanty,SKY.

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się