Archiwum shoutboksa

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:44

w sianku urodzony he

cuba 25.11.2022 12:44

Usa mysle ze wygra Gianni

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:44

cubuś no co ty

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:44

nie no za taki shit to sie nie gra xd

cuba 25.11.2022 12:43

Ajjjjj

cuba 25.11.2022 12:43

Ok 3 ? :)

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:43

czemu xd

cuba 25.11.2022 12:42

Za 2 zl ? :)

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:42

dam iran win he

cuba 25.11.2022 12:42

Polityczne spotkanie

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:41

ciekawe czy iran usa to bedzie meczol rodem z siatkowki

cuba 25.11.2022 12:40

Polska będzie miala schody w sobote,do tego temperatura ma być jak saunie

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:38

xd dalem walie 4.5 roznych jest 1-7 dla iranu xd

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:38

x

domin98 25.11.2022 12:38

witam cuba

cuba 25.11.2022 12:37

Tez tak mi to chodzi po glowie domin98 ,witam

domin98 25.11.2022 12:36

walia strzeli farfocla i wygra

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:36

słupki 2x pod rzad

cuba 25.11.2022 12:36

To grają serio bardzo dobrze

FENDI_SOSA 25.11.2022 12:35

ah szkoda iranu

cuba 25.11.2022 12:35

Na linach

cuba 25.11.2022 12:34

Walia juz ba linach,tylko nie zdziwi mbie jakiś zloty strzal Walijczykow i na 1-0

ANIOL 25.11.2022 12:33

Walia żenada w chooj

cuba 25.11.2022 12:33

Jak się podoba mecz Walia Iran ?

Dzonyy 25.11.2022 12:00

Podwyzszyl do 1.5 i zrobil znizke na black friday do 1.3

Orzeu 25.11.2022 11:53

czemu miałby to zrobić?

Luki165 25.11.2022 11:52

Ciekawe czy Zhang dzisiaj obnizyl cenne Interu z 1.2 na 0.9 ;)

Dzonyy 25.11.2022 11:17

Milego cuba

cuba 25.11.2022 10:43

To pozdrawiam serdecznie i milego dnia

cuba 25.11.2022 10:42

Jak dobrze że to juz piatek

Dzonyy 25.11.2022 10:40

Poza tym w wknd jade mame odwiedzic, wiec pewnie zajrze do babci i dostane takie prosto z kurzej dupy

Dzonyy 25.11.2022 10:40

@Nasir od 9 jarzyniak z wiejskimi dopiero czynny, a nie chcialo mi sie isc drugi raz

cuba 25.11.2022 10:39

Jak poranek na SB ? :)

cuba 25.11.2022 10:38

Witam

martins2000 25.11.2022 10:27

Alessio Cragno ma zastąpić SH

Nasir 25.11.2022 10:13

chcialem brac jajka ale maniek mi z rucianego przywiezie takie domowe pyszne

Adriano_forever 25.11.2022 10:12

najs

Nasir 25.11.2022 10:12

witam no ja 10 sztuk twarogu i kabanosy

Dzonyy 25.11.2022 10:06

Elegancko. Kupilem jajka, pomidory i cebule.

Adriano_forever 25.11.2022 09:50

jak tam blak frajdej

Luki165 25.11.2022 09:31

Nic tylko pozazdrościć

Luki165 25.11.2022 09:31

No teraz tes siedzi w polsce , pracuje nadal w tej firmie, wyplata w euro heh

Dzonyy 25.11.2022 09:29

Tak.

Luki165 25.11.2022 09:29

I tez to mowil

Luki165 25.11.2022 09:29

Jestes programista nie ? Brat mojej bylej laski byl w Irlandii programista

Dzonyy 25.11.2022 09:28

nikt nic nei wie

Dzonyy 25.11.2022 09:28

wywalone na wszystko

Dzonyy 25.11.2022 09:28

pracowalem 2 tygodnie z amerykanami i sie poddalem

Dzonyy 25.11.2022 09:27

I maja takie slamazarne tempo, ze masakra

Dzonyy 25.11.2022 09:27

Ja teraz prawie sami irlandczycy

Luki165 25.11.2022 09:27

To o dziwo mi najlepiej sie pracuje z niemcami

Luki165 25.11.2022 09:26

Ja tam handluje z austriakami , niemcami, holendrami, dunczykami i szwajcarami.

Dzonyy 25.11.2022 09:26

Masakra jak to leci.

Dzonyy 25.11.2022 09:26

Mi 5 lat od powrotu stuknie za 2 tygodnie

Luki165 25.11.2022 09:25

Szwagier pracuje w Manchesterze i sobie chwali , a jest kierownikiem w firmie transportowej

Luki165 25.11.2022 09:24

Z Anglikami nie mam styczności . Lecz zapewne jest tak jak mowisz

Dzonyy 25.11.2022 09:24

Przynajmniej w fabryce, w ktorej ja pracowalem to masa ludzi na wysokich stanowiskach to byli polacy

Dzonyy 25.11.2022 09:23

Bo jednak poza duza iloscia patusow wyjechalo tez sporo normalnych ludzi

Dzonyy 25.11.2022 09:23

Mysle, ze w angli nie jest tak źle.

Dzonyy 25.11.2022 09:23

Zalezy gdzie na zachodzie.

Nasir 25.11.2022 09:22

z holendrami nie mialem do czynienia do sie nie wypowiem

Luki165 25.11.2022 09:22

No koszty strasznie wzrosły i tez widzę odplyw albo samą chęć

Luki165 25.11.2022 09:21

Ale holendrzy pod tym wzgledem przodują

Nasir 25.11.2022 09:21

no ale juz niedlugo bo juz jest widoczny trend ze korporacje zaczynaja zawijac stad

Luki165 25.11.2022 09:21

Nie no zero zdziwienia

Nasir 25.11.2022 09:21

na zachodzie polska to zlodzieje biedaki i pasozyty

Nasir 25.11.2022 09:20

witam luki ale skad to zdziwienie

Luki165 25.11.2022 09:20

Szkoda gadac.

Luki165 25.11.2022 09:20

Masz byc dla nich ich murzynem na wschodzie, nawet pokazanie pewnych liczb nie zmienia perspektywy

Nasir 25.11.2022 09:20

witam ja wlasnie koncze hom ofis za moment wyprawa na parking pod biedronke w wiadomym celu a wy jakie plany pewnie black friday galeria i reszta rozrywek typowo weekendowych

Luki165 25.11.2022 09:19

To sa tak dziwni ludzie z ta swoja maniera, a Polakow jak traktowali tak traktuja jezeli chodzi o biznes

domin98 25.11.2022 09:19

opisz xdd

Luki165 25.11.2022 09:18

A dobrze, leci. Bylem kilka dni w Holandi sluzbowo Boze co to sa ojeby

Dzonyy 25.11.2022 09:17

Ja wlasnie wciagnalem jajecznice

Dzonyy 25.11.2022 09:17

witam luki? Jak tam?

domin98 25.11.2022 09:15

witam

Luki165 25.11.2022 09:15

Witam

Dzonyy 25.11.2022 08:50

z firma :D

domin98 25.11.2022 08:45

z kim

Dzonyy 25.11.2022 08:39

Ale mam rozmowe.

Dzonyy 25.11.2022 08:39

4125 krokow, 14% baterii iphona

domin98 25.11.2022 08:38

słaby mental

Dzonyy 25.11.2022 08:38

1

Dzonyy 25.11.2022 08:38

etat niestety tylko

Dzonyy 25.11.2022 08:38

o widze ziomek pisze czemu gra nie stoi

Dzonyy 25.11.2022 08:38

kawy pol, jeden wycieczka do zlobka, fm jeszcze nie odpalony

domin98 25.11.2022 08:37

jak poranek dzony, ile kaw, ile meczów w fm, ile żłobków, opisz

Dzonyy 25.11.2022 08:37

xD

Dzonyy 25.11.2022 08:37

witam

domin98 25.11.2022 08:37

witam

domin98 25.11.2022 08:36

tak wiemy, sb rip, dziwnym trafem jak Ty tu wchodzisz

Adriano_forever 24.11.2022 23:35

RIP

cuba 24.11.2022 21:34

Samba

cuba 24.11.2022 21:33

No to już biorę w ciemno że to bramka top 5 MS

inter30 24.11.2022 21:33

bramka turnieju póki co

inter30 24.11.2022 21:32

ładnie

cuba 24.11.2022 21:32

Będzie 3

cuba 24.11.2022 21:31

Rozebal system

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się