Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 23.11.2022 23:05

i chorwacje

HB 23.11.2022 22:46

to już chyba ostatni turniej, w którym wymienia się Belgię wśród faworytów, złote pokolenie gaśnie

HB 23.11.2022 22:46

Belgia wygląda słabo :(

mateomazzini 23.11.2022 22:40

Absolutnie Brazylia

Xucatlan 23.11.2022 22:32

Pan Sergej jutro wyjaśnia Brazoli.

HB 23.11.2022 22:28

Brazylia

Adriano_forever 23.11.2022 22:27

Francja faworyt

Cny 23.11.2022 21:48

bo wygrali z leszczami? w sumie argentyna i niemcy przegrali z leszczami, ale pierwszy mecz nic nie mowi

Towarzysz 23.11.2022 21:31

Po pierwszych meczach póki co Hiszpania i Anglia faworyci

Dzonyy 23.11.2022 21:17

Onana sie troche zmienil odkad nie jest bramkarzem

Dzonyy 23.11.2022 21:06

Ale faworyci nie zachwycaja narazie

Dzonyy 23.11.2022 21:06

Ciekawe jak brazole sie zaprezentuja

Dzonyy 23.11.2022 21:05

Onana debiutuje w Belgii dzisiaj

Piekarz 23.11.2022 21:04

czuję to całym sercem

Piekarz 23.11.2022 21:03

sądzę, że Walia by ich wyjaśniła

andyvdm 23.11.2022 21:03

Chociaż to też była toporność strzelenie gola i bronienie wyniku xD

andyvdm 23.11.2022 21:02

Trochę więcej szczęścia i mógłby być final

andyvdm 23.11.2022 21:02

Już drugiego takiego turnieju jak 2016 nie doświadczymy pewnie

Dzonyy 23.11.2022 21:01

i za to ja kochamy

Piekarz 23.11.2022 20:58

laga, pełne gacie, maksymalna toporność i idiotyczne epizody

Piekarz 23.11.2022 20:56

od czasów Janasa gra tej repry praktycznie nie drgnęła

Piekarz 23.11.2022 20:56

tbh taką zostawił jaką i zastał

Towarzysz 23.11.2022 20:53

Bobby II Lewandowski zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną

Piekarz 23.11.2022 20:50

Ale ostatni seksi odchodzą już na emeryturę

Piekarz 23.11.2022 20:49

on po prostu nie ma tego czegoś, nie jest seksi

Piekarz 23.11.2022 20:46

Bobby Lewandowski nie zostanie zapamiętany przez historię bardziej niż Ruud van Nisterlooy czy Bobo Vieri

Dzonyy 23.11.2022 20:40

Poza tym on wiedzial, ze jak strzeli to przegramy 2:1 jak niemcy i argentyna

Nasir 23.11.2022 20:40

no ja tylko widzialem standardowa formulke ze najwieksi w historii nie strzelali karnych na mundialu

Dzonyy 23.11.2022 20:39

Szczyt zenady. Jednym jest napisanie, ze dal dupy, a drugim wyzywanie typa od najgorszych

Dzonyy 23.11.2022 20:39

No ja dzisiaj widzialem mase

Nasir 23.11.2022 20:39

witam dzony gdzie ten hejt na robercika?

Dzonyy 23.11.2022 20:38

POLSKA GUROM

Dzonyy 23.11.2022 20:38

1

Nasir 23.11.2022 20:38

witam ktore miejsce polska w grupie? 3 czy 4?

Dzonyy 23.11.2022 20:36

No i elegancko. Nie bedzie takich korkow

Nasir 23.11.2022 20:36

czy to juz czas na zakup elektyka

Nasir 23.11.2022 20:35

witam podobno od stycznia paliwo po 9,50zl/litr

domin98 23.11.2022 20:35

ANIOL nie hejtował

Dzonyy 23.11.2022 20:35

Chyba problemy z internetem w podkieleckiej posiadlosci

Dzonyy 23.11.2022 20:35

Brak hejtu? xDDD

domin98 23.11.2022 20:35

no moze, nie sluchalem go

Nasir 23.11.2022 20:35

witam opiszcie brak hejtu na robercika, przeciez jakby nie wiem taki milik nie strzelil tego karnego to przeciez zostalby zlinczowany w kraju

Dzonyy 23.11.2022 20:34

Stawial, ze bedzie lomot i przed meczem bralby remis w ciemno

Dzonyy 23.11.2022 20:34

Akurat stanowskiego opinie podzielam w tym temacie.

Dzonyy 23.11.2022 20:34

Nie prawda.

domin98 23.11.2022 20:34

redaktor stanowski powie ze chcemy wygrywać sposobem

Dzonyy 23.11.2022 20:34

chcieliscie, zeby czesio wprowadzil taka taktyke to macie

Nasir 23.11.2022 20:33

czekam na obiektywny komentarz redaktora stanowskiego

Dzonyy 23.11.2022 20:33

no i elegancko

Nasir 23.11.2022 20:33

u nas barcelona napoli juventus i gramy lage

Nasir 23.11.2022 20:33

jeden kanadyjczyk w bayernie

Nasir 23.11.2022 20:33

araby chyba wszyscy graja w swojej lidze

Nasir 23.11.2022 20:33

kanadyjskiego znam jednego

Nasir 23.11.2022 20:33

nie znam zadnego arabskiego pilkarz z nazwiska

domin98 23.11.2022 20:32

tak jakby kanada/arabia/japonia miała samych wirtuozó

domin98 23.11.2022 20:31

a jak jeszcze raz uslysze ze musimy tak grac bo nie mamy warunków do innej gry to mnie krew zaleje

domin98 23.11.2022 20:31

dokl

Nasir 23.11.2022 20:30

zobacz czesiu kanada cisnie belgie

Towarzysz 23.11.2022 19:04

a to on nie chciał nas

Towarzysz 23.11.2022 19:04

za sousy gra była nierówna ale lepsza

Towarzysz 23.11.2022 19:04

witam nasir kto nie chciał sousy

AveCaesar 23.11.2022 19:02

trzeba było na szybko kołować awaryjnego trenera no i jest jak jest

AveCaesar 23.11.2022 19:00

kij z tym Sousą jak sam uciekł i to jeszcze przed samymi barażami

Nasir 23.11.2022 18:11

witam nie chcieliscie sousy to macie lage

Piekarz 23.11.2022 18:08

przy tak żałosnym posiadaniu piłki to niezły wyczyn

Piekarz 23.11.2022 18:06

średnio raz na dwie minuty

Piekarz 23.11.2022 18:06

xdddddddddddd

andyvdm 23.11.2022 18:00

XD

AveCaesar 23.11.2022 17:16

to może dla odstresowania zostawię tutaj dorobek Martineza w LM

Pjerun 23.11.2022 17:11

No ta.... Chłopy lecą na mistrzostwa świata za kare, nie chce im się grać. Brak im mentalu Conte

Nasir 23.11.2022 16:19

jedynie matty cash prezentowal jakis pozytywny facial expresion no ale to nie polak w sumie

Nasir 23.11.2022 16:19

ja wczoraj ten mecz polakow tam jednym okiem patrzylem to jak bylo zblizenie na morde zielinskiego czy innego szczesnego to od razu wiedzialem ze nic z tego nie bedzie bo im sie nie chce

domin98 23.11.2022 16:14

od niego akurat można wymagać żeby w takim momencie udźwignął presję

domin98 23.11.2022 16:14

w najważniejszym momencie

domin98 23.11.2022 16:14

zesrał sie i tyle

domin98 23.11.2022 16:14

dokl

Nasir 23.11.2022 16:13

kazdy pilkarz po tym karnym niestrzelonym zostalby wysmiany i hejtowany no ale robercik to nie z robercika nie mozna bo nastrzelal bramek san marino i las palmas

domin98 23.11.2022 16:10

trzecia najczęstsza kombinacja podań wczoraj to szczęsny - lewy xD

cuba 23.11.2022 16:10

Ja juz nie mogę doczekać sie kafry bez Glika,Krychy,Lewego,Szczęsnego...

domin98 23.11.2022 16:09

czesławizmo

domin98 23.11.2022 16:09

bardziej mnie wkurwia pomysł na mecz

bobogol 23.11.2022 16:09

kumam, ze odciety, ale tam juz nawet nie mma mowy ciala, nie ma krzyku, nie ma naciskania arbitra po faulach rywala, nic

domin98 23.11.2022 16:09

ja tam ziela staram się usprawiedliwiać za wczoraj, bo mu piłka nad głową latała cały czas

bobogol 23.11.2022 16:09

Robert foch po pol godziny, inaczej sobie tego nie wytlumacze. goscia 80 minut nie bylo w kadrze telewizora

domin98 23.11.2022 16:09

strasznie mnie to cenzor

domin98 23.11.2022 16:08

arabia ma lepszych zawodników że potrafi wyjść jak równy z równym na argentyne i stawiac linie obrony na 40 metrze?

bobogol 23.11.2022 16:08

nie musimy, ale tak gramy. denerwuje to, że podważani defensywni zawodnicy dowieźli, a zesrał się Zielinski i Lewy. Piotrek to chyba głowa, bo go tam nikt przesadnie z mmeksyku nie wylaczyl

domin98 23.11.2022 16:07

za dobrych graczy mamy

cuba 23.11.2022 16:07

Mdłe bylo to spotkanie

domin98 23.11.2022 16:07

i nie kupuje tej narracji że musimy tak grać

domin98 23.11.2022 16:07

zresztą we wszystkich ofensywnych statystykach jesteśmy na szarym końcu mundialu

domin98 23.11.2022 16:07

graliśmy obrzydliwie po prostu

domin98 23.11.2022 16:07

no ja jestem zniesmaczony całą grą

cuba 23.11.2022 16:07

Michniewicz jeszcze mowi po mevzu że nic się nie syalo itp stało się bo pi wyniku Argemtyny mogliśmy nawet z Argentyną zagrać o pietruche

ANIOL 23.11.2022 16:05

Michniewicz to dno

bobogol 23.11.2022 16:05

zagraliśmy futbol "na nie" bardzo poprawnie. Michniewicz zrealizował założenia z sytuacją dla Roberta włącznie. cała wina leży w niestrzelonym, nigdzie indziej. przeciez od wybrania Michniewicza było wiadomo co zagramy.

cuba 23.11.2022 16:05

Wiedzieliśmy i chcieliśmy taką okazję i...

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się