Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Orzeu 23.11.2022 09:36

ciekawe

coco 23.11.2022 09:35

Cremonese zdecydowało się odesłać Radu do Interu.

Dzonyy 23.11.2022 09:17

Nie zmienia to faktu, ze myslalem, ze ten gowniany nam wsadzi ze dwa gole.

andyvdm 23.11.2022 09:16

Nie dostaliśmy tylko dlatego że Meksyk jest prawie tak samo gowniany

Dzonyy 23.11.2022 09:14

Ale dla mnie i tak Polska na plus. Bylem pewien, ze dostaniemy becki.

Dzonyy 23.11.2022 09:13

Patrzac na jakosc pomocnikow wczoraj to chyba nic innego by z tego nie bylo

Dzonyy 23.11.2022 09:12

won z chamem thuramem

andyvdm 23.11.2022 09:09

No większość podań do Lewandowksiego to od Szczesnego

Cny 23.11.2022 09:09

i około 324 lagi

andyvdm 23.11.2022 09:09

XD

Cny 23.11.2022 09:09

dwa podania w okolicach pola karnego w przeciągu całego meczu

Cny 23.11.2022 09:07

ale widzicie my narzekamy na Szymona, a zawsze mógł być Czesław

Orzeu 23.11.2022 09:07

tzn pełna zgoda że strasznie prymitywnie graliśmy, w zasadzie tylko laga na Robercika i może się uda, ale no nie spodziewałbym się gdyby otwarcie krytykował taktykę Lewy

Cny 23.11.2022 09:07

na 3m może liczyć co najwyżej :p Marita wincyj nie ma i tak już pewnie dokłada z własnego pprtfela

Orzeu 23.11.2022 09:06

serio skrytykował?

Orzeu 23.11.2022 09:06

andyvdm 23.11.2022 08:45 Bardzo dobrze ze Lewandowski skrytykował te wieśniacka taktykę

Orzeu 23.11.2022 09:06

ale chce 10 mln euro za rok

Orzeu 23.11.2022 09:06

MArcus Thuram chętny na grę w Interze

Cny 23.11.2022 09:05

widziałbym Czesława w Interze

mateomazzini 23.11.2022 08:59

Lewy to ma w tej kadrze prawo mowic co chce, a my sie cieszmy ze on w ogole w niej gra. Kazdy z nas gdyby byl na jego miejscu i musial grac z pilkarzami 5 klas gorszymi to by rzucil kadre 10 lat temu

mateomazzini 23.11.2022 08:58

Pelna zgoda andy

andyvdm 23.11.2022 08:53

Najbardziej prynitywnie grająca drużyna tych mistrzostw bez wątpienia

andyvdm 23.11.2022 08:51

Cały zarys taktyczny

andyvdm 23.11.2022 08:51

Klepanie na swojej połowie wycofanie i laga do przodu

Skepta 23.11.2022 08:48

no i oczywuiscie podac nie potrafia do nogi z paru metrow, przyjac nie potrafia, nic nie potrafia a graja qrwa w takich klubach

Skepta 23.11.2022 08:47

no wspaniala taktyka, schowani za podwojna garda caly mecz jakbysmy grali co najmniej na Brazylijczykow

andyvdm 23.11.2022 08:45

Polska myśl szkoleniowa nic nie znaczy na świecie nawet w podrzędnych ligach nikogo nie ma z czym do ludzi

andyvdm 23.11.2022 08:45

Bardzo dobrze ze Lewandowski skrytykował te wieśniacka taktykę

Skepta 23.11.2022 08:39

lewandowski do wora wór do jeziora tyle w temacie

pluto11 23.11.2022 08:12

Oni nie mają autorytetu co to ma być Michniewicz, Brzęczek, Zara będzie Skorża, bo Nawałka był, Fornalik był jeszcze kilku zostalo

pluto11 23.11.2022 08:11

Każdy trener Czesio który będzie nas trenował nic nie osoagnie

pluto11 23.11.2022 08:10

Wina wszystkiego i wszystkich tylko nie Lewego

Hutnik 23.11.2022 07:25

Wiec teraz miał sytuacje gdzie wystarczyło wsadzić bramkę z 11 metrów i po meczu oczywiście w wywiadze jego główna naracja była, że graliśmy za mało ofensywnie.Porównaj jego postawę do Fabiańskiego, który nie wyciągnął żadnego karnego co przecież nie jest obowiązkiem, a w wywiadzie od razu podkresil ze przeprasza iz nie pomogl druzynie itd

Hutnik 23.11.2022 07:22

Towarzysz - Problem w tym, że Lewy jest świetnym piłkarzem, ale też mocno zarozumiałym.Nie raz sugerował, że piłkarze w kadrze odstają od niego poziomem, nie raz machał rękami np do Linetego, który podał mu fajna piłkę w trudnej sytuacji, a Robercik nie przyjął i postanowił jechać po Karolu.

Towarzysz 23.11.2022 06:25

Lewy nie trafia karnego z Meksykiem - :cenzor: w tego lewego

Towarzysz 23.11.2022 06:25

Lewy bije rekordy, wygrywa Ligę Mistrzów, strzela 5 goli w 9 minut, 4 gole Realowi na Bernabeu, nagrodę najlepszego piłkarza świata - Super Lewy

Towarzysz 23.11.2022 06:21

takie porównywanie jest bez sensu

KibicInteru 23.11.2022 01:52

Przy okazji w wieku lewego był już wrakiem

pablo77 23.11.2022 01:05

Ronaldinho to potrafił opyerdolić pół boiska i jeszcze bramki strzelić gdzie całe Santiago biło mu brawo i sie kłaniało w pas :D

HB 22.11.2022 23:20

ronaldinho tez marnowal karne

HB 22.11.2022 23:19

sądzę, że to najlepszy piłkarz w historii Polski, którego poziomu żaden z rodaków nie dosięgnie

HB 22.11.2022 23:19

PABLO77 22.11.2022 22:07 Co sądzicie o śmieciu yebanym Lewandowskim co karnego nie potrafi stzelić amator z barczelony ?

andyvdm 22.11.2022 23:06

Porównywanie taktyki Conte do tego pazdzierza to jak splunięcie Antonio w ryj

andyvdm 22.11.2022 23:06

A Polska ma klepanie na 20 metrze wycofanie i laga xD

andyvdm 22.11.2022 23:05

Mieliśmy zabójcze kontry i organizacje gry

pablo77 22.11.2022 23:04

my też często graliśmy lagę na lakakę :D

andyvdm 22.11.2022 22:42

Poza tym że nie ma żadnego pomysłu tylko obrona i laga na robercika

andyvdm 22.11.2022 22:42

No prawie jak Conte xD

cuba 22.11.2022 22:24

Oby to starczyło

pablo77 22.11.2022 22:23

no co trzeba oyebać Arabię i remis z Argentyna i elo

cuba 22.11.2022 22:21

MSnie biorą jeńców

cuba 22.11.2022 22:21

Ale pablo to należy wykorzystywać

pablo77 22.11.2022 22:20

Senegal 4 lata temu też był do oyebania czy Ekwador a bylo ostro w ryj

pablo77 22.11.2022 22:19

no szkoda ale z drugiej strony mogli też przegrać

cuba 22.11.2022 22:19

Dokl pablo :D

cuba 22.11.2022 22:19

Ten mecz mieli wygrać i byl na wyciągnięcie reki

pablo77 22.11.2022 22:19

jakby był z Kolumbii to by go rozstrzelali po powrocie xD

pablo77 22.11.2022 22:18

szkoda ze ten partacz tylko karnego nie strzelił

cuba 22.11.2022 22:18

Udo się albo się nie udo

pablo77 22.11.2022 22:18

awans jeszcze w zasięgu

cuba 22.11.2022 22:18

Na udo

cuba 22.11.2022 22:18

Naszactaktyka jest ba udo

pablo77 22.11.2022 22:17

taki Kącina trochę, żelazna defensywka i na 0 z tyłu :D

cuba 22.11.2022 22:17

Michniewicz ms tam ch.. do gadania

pablo77 22.11.2022 22:17

taktycznie lepiej niż Inzaghi

cuba 22.11.2022 22:16

Z twarzy ?

pablo77 22.11.2022 22:16

mi się Michniewicz podoba

cuba 22.11.2022 22:16

Ronaldo rozwiązał kontrakt z MU :)

pablo77 22.11.2022 22:16

Krzystof vel pistolero :D

pablo77 22.11.2022 22:16

chonciak 22.11.2022 22:14 Jaki piątek.

cuba 22.11.2022 22:15

Niech juz to będą ost NS dla Glika,Krychy,Szvzesnego i Lewego

chonciak 22.11.2022 22:14

ino włosy musiałby poprawić.

chonciak 22.11.2022 22:14

KRYCHOWIAK by to strzelił xd

cuba 22.11.2022 22:14

Ehh

chonciak 22.11.2022 22:14

Jaki piątek.

cuba 22.11.2022 22:13

Glaskanie Robercika że az mdli

cuba 22.11.2022 22:13

W sumie to przecież jest zadowolony

cuba 22.11.2022 22:13

Michniewicz udaje ze ma na coś wplyw

cuba 22.11.2022 22:12

Gramy o godzinie 14 teraz a więc temperatura będzie nie tylko u zawodników

pablo77 22.11.2022 22:11

Piątek by strzelił :D

cuba 22.11.2022 22:10

Kolejny mecz niech zagra z lawki

pablo77 22.11.2022 22:07

Co sądzicie o śmieciu yebanym Lewandowskim co karnego nie potrafi stzelić amator z barczelony ?

cuba 22.11.2022 21:46

Kto tam strzelił dziś dla żab?

andyvdm 22.11.2022 21:35

Jakby to powiedzieli na ELEVEN Żiruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

HB 22.11.2022 20:48

dumfries i lautaro błyszczą na mundialu

Imrahil 22.11.2022 20:32

po meczu

Adriano_forever 22.11.2022 20:32

do pustej

Adriano_forever 22.11.2022 20:32

Żiru

Adriano_forever 22.11.2022 20:32

gol

Adriano_forever 22.11.2022 20:27

Drzewiot

Adriano_forever 22.11.2022 20:26

gol

Dantte 22.11.2022 20:25

Tak z innej beczki, wiadomo do jakiego klubu idzie ronaldo?

Dantte 22.11.2022 20:25

Może nie zagraliśmy efektownie, za to nieskuteczne

Imrahil 22.11.2022 20:13

i on chciał złota pilke :lol:

minus09 22.11.2022 20:12

mozna strzelac bramki? mozna no chyyba ze jest sie dziadami

Adriano_forever 22.11.2022 20:11

i Lucas koniec sezonu

Imrahil 22.11.2022 20:09

pięknie

Adriano_forever 22.11.2022 20:09

Australia

Adriano_forever 22.11.2022 20:09

ii gooooool

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625153

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się