Archiwum shoutboksa

FrogStory 30.08.2022 20:20

nie masz szacunku do sędziego?

FrogStory 30.08.2022 20:20

Piekarz czemu nie szanujesz sedziego? policzył ze tyle trzeba doliczyc to tak ma być

Piekarz 30.08.2022 20:19

7 minut xddddddddddddddddddddddd

Piekarz 30.08.2022 20:19

przykre ale takie już jest to życie

Piekarz 30.08.2022 20:19

no to żegnamy Florenziego baj baj

Pjerun 30.08.2022 20:19

Ciekawe czy kibice Milanu tez piszą, że Pioli beton, nie mają szans w derbach i max to walka o top4

pluto11 30.08.2022 20:19

Mogli im całe 30 dact

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:19

nieźle

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:19

Milanowi doliczyli 7 minut żeby zdążyli wygrać

pluto11 30.08.2022 20:19

Ale za to że Theo połamał Berardiego niby przy spalonym to powinien i tak dostać żółta

andyvdm 30.08.2022 20:18

Florenzi

FrogStory 30.08.2022 20:18

florenzi chyba

pluto11 30.08.2022 20:18

Kto się polamal

pluto11 30.08.2022 20:16

30 męczy 9 asyst i 2 bramki

maverik 30.08.2022 20:15

https://www.youtube.com/watch?v=WtuliZM2ao4 macie do obejrzenia przed meczem

FrogStory 30.08.2022 20:15

nie znam, nie widziałem, zarobiony jestem ;P

inter30 30.08.2022 20:15

mając 9 na plecach

inter30 30.08.2022 20:15

no wypałoby raz na pół roku zagrać dobry mecz

pluto11 30.08.2022 20:14

Ktoś coś wie o tym Sosie

andyvdm 30.08.2022 20:14

bez pał litra nie razbieriosz

FrogStory 30.08.2022 20:14

ja właśnie tego Asllaniego jestem ciekawy bo zapowiada się dobrze

pluto11 30.08.2022 20:14

Uj tam z Dzeko gdzie Asllani i Onana

Piekarz 30.08.2022 20:14

może zagra dobrze?

andyvdm 30.08.2022 20:13

Znowu muszę oglądać trupa z Sarajewa

Claudio 30.08.2022 20:13

milan jak dotad 1 ceny strzal. Oby nie bylo drugiego

Capar 30.08.2022 20:12

Będzie wesoło

inter30 30.08.2022 20:12

w sumie jak trener polskiej myśli szkoleniowej to w sumie nadal ten sam poziom co każdy na sb

Capar 30.08.2022 20:12

Dzeko i correa xd

Kebo 30.08.2022 20:11

jedynym trenerem tu jest nicolas

KaraJunior 30.08.2022 20:11

oni mają wyjechane na nasze życie więc nie ma co sie tak bardzo przejmować - trzeba wierzyć w Inter ale też mieć świadomość że nic nie zmini nasze narzekanie

Piekarz 30.08.2022 20:11

mogę zeskanować po meczu

Piekarz 30.08.2022 20:11

tak

Kebo 30.08.2022 20:11

nie zauważyłem, żebyś prezentował jakąś wybitną wiedzę

inter30 30.08.2022 20:11

masz papiery ekspeta/trenera czy cos w tym stylu?

inter30 30.08.2022 20:11

słynne" gówno się znacie wszyscy i się wypowiadacie"

Piekarz 30.08.2022 20:11

ja wiem o piłce mniej więcej wszystko, no może 97%

KaraJunior 30.08.2022 20:11

i tu sie zgadzam z Frogiem

Kebo 30.08.2022 20:10

a ty co wiesz o piłce

Pjerun 30.08.2022 20:10

Liczę zawsze, że znajdzie się ktoś na poziomie do merytorycznej dyskusji

FrogStory 30.08.2022 20:10

no ja wyrażam zdanie ale po wszystkim wyłączam komputer i robie swoje :) Szymon się nie przejmuje tym co u mnie z robocie sie dzieje :D trzeba mieć zdrowe podejście to kibicowania

KaraJunior 30.08.2022 20:10

bo to nie ma sensu

KaraJunior 30.08.2022 20:10

Pjerun - dobra rada - nie czytaj sb w dzień meczowy :) - a w trakcie meczu to już na bank nie zaglądaj

Piekarz 30.08.2022 20:10

a ja kocham INTER

Pjerun 30.08.2022 20:10

Jeszcze wypowiadają się ludzie, którzy nic nie wiedzą o piłce.

Piekarz 30.08.2022 20:10

Wszyscy nagle trenerzy

Piekarz 30.08.2022 20:10

Pjerun ale to szkoda ryja strzępić

Pjerun 30.08.2022 20:09

Ciągle narzekanie

Kebo 30.08.2022 20:09

pjerun co cię boli?

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:09

Milan nie stracił i robi sie z nich drugie dawne Juve gdzie wciskają farfocle w 95 minucie

inter30 30.08.2022 20:09

czyli według Ciebie Gaglia zasłużenie wyszedł w podstawie i to była dobra decyzja?

maverik 30.08.2022 20:09

Pioli napastnika sciaga, daje Adlego, widac bronia remisu

Pjerun 30.08.2022 20:08

To jest niesamowite jak wy ludzie mnie irytujecie

FrogStory 30.08.2022 20:08

ja myślę, że w tym sezonie to będziemy dużo rozmawiac o top6 a nie top4. Dużo ekip jest mocnych

Claudio 30.08.2022 20:08

ale miln jeszcze nie stracil

Pjerun 30.08.2022 20:08

No gdybyśmy my stracili punkty z Sassuolo to Inzaghi pewnie już według was powinien pakować walizki i nie byłoby szans na top10

oster 30.08.2022 20:08

Jak w zeszłym sezonie

oster 30.08.2022 20:07

Zajedzie ich gamoń

Piekarz 30.08.2022 20:07

No tak jak jakiś piłkarz źle zagra mecz to już trener "nie wie kogo wystawiać"

Kebo 30.08.2022 20:07

bora sosa witamy

oster 30.08.2022 20:07

Tylko patrzeć jak Brozović i Barella opadaną z sił i potem będzie walka o czwarte miejsce, skończymy jak Lazio

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:07

Sassuolo jak sie postara to wciśnie coś

MuCha2 30.08.2022 20:07

Tylko z kim oni grają

inter30 30.08.2022 20:07

przecież trener wie kogo ma wystawiać więc podjął dobrą decyzję

FrogStory 30.08.2022 20:06

oglądałem ostatnio mecz monaco z psg gdzie trener miał jaja zeby młodemy dac szanse a Szymon w tymi jajami to tak bardzo przeciętnie

Czaglar 30.08.2022 20:06

Nie oglądałem chwilę, tam z tym Berardim to był spalony, że Theo nie dostał czerwieni?

Pjerun 30.08.2022 20:06

Porobili rotacje

inter30 30.08.2022 20:06

Piekarz oceń Gaglie z Lazio

Pjerun 30.08.2022 20:06

Patrzcie na Milan

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:06

na razie wyglądamy tak że z każdym z górnej połowy tabeli dostajemy w dupe

Pjerun 30.08.2022 20:06

Wy nigdy nie będziecie piac z zachwytu, bo jesteście malkontentami

Nasir 30.08.2022 20:06

INZI nigdy nie wygra scudetto

inter30 30.08.2022 20:06

pewnie amatorów Cremonese ogramy, nawet taki di marco błyśnie czy Dżeko coś strzeli i nie jeden się podjara że wracamy na właściwe tory a potem znowu brutalne zderzenie z rzeczywistością

FrogStory 30.08.2022 20:05

niech najpierw wygra to pogadamy, bo można wygrać 1:0 po fatalnym meczu i piać z zachwytu nikt nie będzie

intermed1 30.08.2022 20:05

Wygramy cz przygramy, Inzaghi nadaje się do betoniarki

Pjerun 30.08.2022 20:05

Aha, przegra mistrzostwa, bo wygra z Cremonese w w 4 kolejce

Piekarz 30.08.2022 20:05

Wszyscy trenerzy, wszyscy wiedzą co trzeba zrobić, kogo wystawić, kogo nie wystawić, tylko jeden Inzaghi który dostaje za to pieniądze nie wie

oster 30.08.2022 20:05

W takich meczach powinni niektórzy odpoczywać

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:05

jak Szymonowi dobrze pójdzie to mistrzostwo przegra już we wrześniu

MuCha2 30.08.2022 20:05

Wygrane to obowiązek i to jakieś 3-0 minimum

oster 30.08.2022 20:05

Będzie bo przegra mistrzostwo

Pjerun 30.08.2022 20:05

?

Pjerun 30.08.2022 20:05

Jak wygramy to tez będzie debilem

oster 30.08.2022 20:04

Inzaghi to Debil przez duże D, dlaczego w takim meczu nie wyjdzie w pierwszym składzie Asllani? Beton chce zajechać znowu Barelle i Brozovicia i przegrać mistrzostwo, no debil ten Inzaghi i niech wraca do Lazio.

inter30 30.08.2022 20:04

:D

FrogStory 30.08.2022 20:04

mam wrażenie że Pan piekarz jest trollem jakimś

Piekarz 30.08.2022 20:04

nie będzie mi multikonto założone 4 dni temu pisać o pracowaniu na szacunek

FrogStory 30.08.2022 20:04

Correa rok temu ledwo z samolotu wyszedł i już grał

inter30 30.08.2022 20:04

może jeszcze szacunek dla gołodpuca bo jest panem właścicielem? :D

FrogStory 30.08.2022 20:03

dokładnie, szacunek to nie jest coś czego się wymaga od tak

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:03

Sneijdera prosto z lotniska wystawił w derbach w podstawie

inter30 30.08.2022 20:03

na szacuenk trzeba sobie zapracować

pluto11 30.08.2022 20:03

A Gosens to też chce grać regularnie bo liczy na MŚ

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:03

potwierdza się to że ostatni który miał jaja był Mourinho i tyle temacie

Piekarz 30.08.2022 20:03

inter30 czy nie wiem ile tam jeszcze, możesz być nawet inter3miliony ale może z szacunkiem o Panu Trenerze co?

FrogStory 30.08.2022 20:03

dużo kopaniny po nogach nawzajem

pluto11 30.08.2022 20:02

To raczej Szymon jest betonowy że nie da szansy Onanie

inter30 30.08.2022 20:02

będzie już katował tego di marco pierwszym składem gdzie opadnie, handa będzie bronił choćby zawalał co drugi mecz i w ogóle przestał się rszuać na tej bramce

FrogStory 30.08.2022 20:02

wracając do Milanu i meczu - ogólnie nudny mecz, mało się dzieje, obie ekipy raczej nie chcą stracić gola niż strzelić

Piekarz 30.08.2022 20:02

są ludzie i taborety

inter30 30.08.2022 20:02

wychodzi na to że mamy trenera tchórzy który będzie się trzymałsowich dziwnych decyzji do końca

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się