Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Roni86 30.08.2022 20:44

Handa jak wino 😂😂😂😂

Seba 30.08.2022 20:44

Handa chciał złapać monetę, którą rzucił sędzia, ale nie złapał :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

nie będą bo przyjdzie lepszy Sosa

kadrian89 30.08.2022 20:43

Gosens odejdzie i będą jaja

KaraJunior 30.08.2022 20:43

Handy

KaraJunior 30.08.2022 20:43

a no tak :)

lukaszbor 30.08.2022 20:43

Dzis wyprzedzamy MILAN

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:43

Dzeko i Handy xD

Roni86 30.08.2022 20:43

Kurde żebym wiedział że tak zagramy to postawiłbym że Obie strzelą bramkę 😂

KaraJunior 30.08.2022 20:43

bo z przyzwyczajenia nie liczysz pewnie Dzeko i Darmiana :P

inter30 30.08.2022 20:43

żeby potem np przeciwko jufkom milanowi się skompromisować

kadrian89 30.08.2022 20:43

Gdzie jest onana do uja

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:42

czemu naliczyłem tylko 9 naszych piłkarzy?

Nerazzurx10 30.08.2022 20:42

Cos mi zle pokazalo

inter30 30.08.2022 20:42

pewnie wyjątkowo dzień konia będzie

Nerazzurx10 30.08.2022 20:42

Aaa gra to co mi tu oklamuje

inter30 30.08.2022 20:42

jestem ciekawy bardzo radu

tytusek25 30.08.2022 20:42

Ten sklad to wstyd

intermed1 30.08.2022 20:42

Przecież Rady gra

Nerazzurx10 30.08.2022 20:42

Kurde, Radu na lawce, moze byc ciezko o wygrana

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:42

To nie chodzi o to, ze w Inter nie wierze, tylko w wybory Inzagiego

HB 30.08.2022 20:41

w city sa jeszcze jakies wolne miejsca? pepowi by sie przydal 3-letni zakaz kupowania

lukaszbor 30.08.2022 20:41

Dobra inter silnik grzeje 😂 😂

KaraJunior 30.08.2022 20:41

przeżyliśmy ere Thohira i jego gwiazd to i ten fragment historii Interu przeżyjemy i poczekamy na lepsze czasy :)

lukaszbor 30.08.2022 20:40

I tam zostanie

KaraJunior 30.08.2022 20:40

wonsuu ja wierzę :) - nie wszystko mi sie podoba w Inzaghim ale kibicowałem Interowi jak byli gorsi :)

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:40

od Atalanty, przez City, po Bayern i Juve niby

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:39

widzieliście ile klubów tego Sose chce niby?

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:39

Ja juz na nic nie licze w przypadku Inzagiego Kara, drugi mecz i znowu zawal kiedy wyskakuje ze swoimi wyborami

mediolan1908 30.08.2022 20:39

da ktoś link do meczu > ?

nicolas80 30.08.2022 20:39

Dzeko dublecik

lukaszbor 30.08.2022 20:39

Ile Dzeko bramek dzis zafunduje ??

HB 30.08.2022 20:38

czekam na sobote

HB 30.08.2022 20:38

ja nie ogladam tego sparingu

KaraJunior 30.08.2022 20:38

zgadzam się wonsuu - lepiej by było ale może asllani wejdzie po przerwie żeby sie ogrywać

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:37

Asllani może być zajebisty ale po co? :D

oster 30.08.2022 20:37

mediolan1908- włącz sob coś innego lepiej, ja dzisiaj rezygnuje z oglądania przez tego matoła Inzaghiego

KaraJunior 30.08.2022 20:37

Borne Sosa z VFB Stuttgart

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:37

Takie zachwyty nad Aslanim i slusznie, ale nie, lepiej dac szanse Gagliardiniemu, moze odpali, 5 sezonow nie odpala ale moze z Lazio odpali

KaraJunior 30.08.2022 20:37

Sosa in

HB 30.08.2022 20:36

Gosens out, lazaro in?

KaraJunior 30.08.2022 20:36

nie ma sensu narażać go na kontuzje

KaraJunior 30.08.2022 20:36

HB - Gosens odchodzi

KaraJunior 30.08.2022 20:36

no ja też liczyłem na Onane - reszta to dodatek - choć akurat Darmiana to sie nie spodziewałem

HB 30.08.2022 20:36

CZEMU NIE GRA GOSENS? KIEDY ON MA SIE OGRAC?

nicolas80 30.08.2022 20:36

Dobry sklad wystwil dzis Szymon. Widać że nie chce eksperymentów tylko pewnie wygrać.

mediolan1908 30.08.2022 20:36

ma ktos linka do meczu ?

pluto11 30.08.2022 20:36

Na razie Polacy grają z USA

pluto11 30.08.2022 20:35

Ja najbardziej chciałem Onane zobaczyć i jego grę nogami

KaraJunior 30.08.2022 20:35

żeby nie było tak też w naszym meczu bo będzie kicha

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:35

Slowa o tym, ze Onana dostanie szanse to dno, jednak kolejka w pucharze wloch to nie szansa!

oster 30.08.2022 20:35

Asllani powinien dostać szansę od początku przede wszystkim

Pjerun 30.08.2022 20:35

Pioli rotował i prosze

KaraJunior 30.08.2022 20:35

no z młodych to brakuje Asllaniego

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:34

Ale jakiej rotacji, dziadów powsadzał

Seba 30.08.2022 20:34

bo Szymek rotuje tam gdzie nie trzeba

KaraJunior 30.08.2022 20:34

brakuje Onany ale w polu to aż naddto tej rotacji

oster 30.08.2022 20:34

Lepiej emerytów wystawiać niż młodych

Seba 30.08.2022 20:34

Origi, Rebic, Kjaer i Florenzi z urazami i może zabraknąć ich na Derby. Czyli Milan byłby praktycznie bez ławki

KaraJunior 30.08.2022 20:34

no akurat rotacji to nie brakuje w tym składzie

oster 30.08.2022 20:33

Kiedy jak nie w takim meczu rotować? ja pierr co za gamoń ten Inzaghi

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:29

przecież Lewandowski to z 5 bramek słupowi wsadzi

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:28

nie będzie weryfikacji, tam będzie szybki wypad

KibicInteru 30.08.2022 20:28

Bo tacy mocni są rywale

DragoDBZ 30.08.2022 20:28

Już nie mogę się doczekać weryfikacji włoskich drużyń w lidze mistrzów

Pjerun 30.08.2022 20:28

Milan tak jak w zeszłym sezonie, tylko Leao nic nie gra

KibicInteru 30.08.2022 20:27

No ale podobno wypadamy z top4

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:27

ale to będzie sezon xD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:27

no i Milan taka sama kaszana jak i my i Juve

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:27

koniec

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:27

zajebiście

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:27

99 minuta a oni grają

Pjerun 30.08.2022 20:26

Pioli beton?

FrogStory 30.08.2022 20:26

dobra Panie i Panowie, lece bo będe oglądał na dużym ekranie mecz więc schodze z kompa. Forza i do zwycięstwa. Pozdro

KibicInteru 30.08.2022 20:25

Było by dobrze ale coś.nie wierzę w tego sose

FrogStory 30.08.2022 20:24

z tego co czytam na stronie to gosens out a sosa in - to juz przesądzone

KaraJunior 30.08.2022 20:24

nie widziałem czemu schodził

KaraJunior 30.08.2022 20:24

Kjaer kontuzja też ??

FrogStory 30.08.2022 20:23

zresztą. wybaczcie mi bo niepotrzebnie z nim wchodze w polemikę i zaśmiecam czat. Sorka

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:23

Kjaer też sie nagrał

FrogStory 30.08.2022 20:23

powiem ci tylko że nawet gdybym jakims cudem dostał tu bana to od kilku lat tylko czytałem i nie komentowałem. Myślisz, że będę tęsknił za konwersacją z tobą?

Piekarz 30.08.2022 20:22

dobra. pożegnaj się

FrogStory 30.08.2022 20:21

jak skończysz 12 lat to moze kiedyś pogadamy

FrogStory 30.08.2022 20:21

xDDDDDDDDDD

inter30 30.08.2022 20:21

wytrzeźwiej

Piekarz 30.08.2022 20:21

zaraz Cię tu może nie być!

Piekarz 30.08.2022 20:21

załatwić Ci bana multikoncie?

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:21

do pierwszego zawieszenia xD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:20

sędziowie w SerieA to sie nadają...

FrogStory 30.08.2022 20:20

xD

FrogStory 30.08.2022 20:20

nie masz szacunku do sędziego?

FrogStory 30.08.2022 20:20

Piekarz czemu nie szanujesz sedziego? policzył ze tyle trzeba doliczyc to tak ma być

Piekarz 30.08.2022 20:19

7 minut xddddddddddddddddddddddd

Piekarz 30.08.2022 20:19

przykre ale takie już jest to życie

Piekarz 30.08.2022 20:19

no to żegnamy Florenziego baj baj

Pjerun 30.08.2022 20:19

Ciekawe czy kibice Milanu tez piszą, że Pioli beton, nie mają szans w derbach i max to walka o top4

pluto11 30.08.2022 20:19

Mogli im całe 30 dact

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:19

nieźle

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:19

Milanowi doliczyli 7 minut żeby zdążyli wygrać

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się