Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

KaraJunior 29.08.2022 12:36

taka taktyka - umniejszyć zyski i wyolbrzymić straty ;)

WTC 29.08.2022 12:36

Gdzie wkład jednego piłkarza i drugiego był nieporównywalny

WTC 29.08.2022 12:36

Nie pamiętam dokładnie, ale to nie były oszczędności na nie wiadomo jakim poziomie

Pjerun 29.08.2022 12:35

Na Sanchezie raczej więcej zaoszczędziliśmy niż milion

KibicInteru 29.08.2022 12:35

Jaki znowu milion

WTC 29.08.2022 12:35

Gdzie jeden realnie wchodził z ławki i tworzył różnicę, a za drugiego to mógłbyś ty siedzieć na ławce albo ja

WTC 29.08.2022 12:35

Przez 2 miesiące bujamy się żeby zaoszczędzić na Sanchezie chyba milion, a jednocześnie rzucamy niecały milion na Caicedo kilka miesięcy wcześniej

WTC 29.08.2022 12:34

800 tysięcy za zawodnika całkowicie zbędnego

KibicInteru 29.08.2022 12:33

Caicedo nie zarobił u nas nawet miliona a przszywasz jakbyśmy fortune na niego wydali

KaraJunior 29.08.2022 12:33

Caicedo wniosł troche fekaliów do stadionowego kibelka ;)

Pjerun 29.08.2022 12:33

Nic nie wniósł, był opcja rezerwowa w razie gdyby były problemy z kontuzjami itd

WTC 29.08.2022 12:32

I co ten Caicedo wniósł? Co wniósł Correa, który był najdroższy z nich wszystkich? Nic

KibicInteru 29.08.2022 12:32

No biorąc pod uwage jakis kobtrakty mają lautaro, barella, czy lukaku to tak

WTC 29.08.2022 12:31

I to są grosze w tak słabej sytuacji finansowej klubu?

KibicInteru 29.08.2022 12:31

I jeden duży kontrakt

KibicInteru 29.08.2022 12:31

32mln za 4 zawodników

KibicInteru 29.08.2022 12:31

No i wyszło że za grosze ich sprowadzamy

WTC 29.08.2022 12:31

Zliczając kwotę za Correę, Dżeko, Caicedo i teraz Acerbiego

WTC 29.08.2022 12:30

Już ci wyliczyłem wcześniej ile ci gwiazdorzy mniej więcej nas wynieśli na przestrzeni 2 sezonów

KibicInteru 29.08.2022 12:30

Kupę siana czyli ile dokładnie?

KaraJunior 29.08.2022 12:30

i można sobie wybierać inne opcje - lepsze - ale trzeba miec kase - a jak nie masz kasy to bierzesz to na co Cie stać

KaraJunior 29.08.2022 12:29

różnica między Acerbim a Rano jest taka że ten pierwszy w zeszłym sezonie był podstawowym graczem a Rano podstawowym to był 4 lata temu chyba

WTC 29.08.2022 12:29

Całe wakacje biadolimy o braku pieniędzy, a jednocześnie ładujemy kupę siana w stołeczne kluby

Pjerun 29.08.2022 12:29

Wiadomo, też bym wolał Akanjiego lub Milenkovica, ale nas po prostu nie stac

Pjerun 29.08.2022 12:28

Acerbi względem Ranocchii podniesie poziom lawki

WTC 29.08.2022 12:28

A my tych szukamy w śmietniki niczym jakiś szop pracz

WTC 29.08.2022 12:28

Po prócz pierwszego składu to o tytułach decydują też właśnie rezerwowi

WTC 29.08.2022 12:28

Kogoś kto realnie przyczyni się do podniesienia poziomu tej ławki

KibicInteru 29.08.2022 12:28

Mam*

Orzeu 29.08.2022 12:28

nom Acerbi to jest mocno przeciętna opcja

KibicInteru 29.08.2022 12:28

Od zakinania mm tu was

Pjerun 29.08.2022 12:28

Ściągamy typa na ławkę, kogo ty chcesz innego.?

WTC 29.08.2022 12:28

I możesz sobie zaklinać rzeczywistość dniami i nocami, ale tego nie zmienisz

WTC 29.08.2022 12:27

Żenadą to jest bronienie tego sprowadzania śmieci z Rzymu

KibicInteru 29.08.2022 12:27

Widzę ta sama żenada się tu odstawia po każdym przegranym meczu

Orzeu 29.08.2022 12:27

też tak pisałem że to średniak ale po tym co zobaczyłem no to stwierdzam że Rzymianie będą mocni

Orzeu 29.08.2022 12:26

to dobra drużyna

Orzeu 29.08.2022 12:26

nie no Lazio nie zagrało jak średniak

WTC 29.08.2022 12:26

A gra z meczu z Lecce i właśnie z meczu z Lazio nie napawa optymizmem

KibicInteru 29.08.2022 12:26

Sredniak to sassuolo czy torino

Szociq 29.08.2022 12:25

no tak, wygraliśmy z LFC i odpadliśmy z LM, ach ta cholerna UEAFA, zawsze przeciwko nam ;-)

WTC 29.08.2022 12:25

Na ten moment zaliczyliśmy przykrą wtopę ze średniakiem i takie są fakty

Pjerun 29.08.2022 12:25

Nie wierzę w to co czytam

KibicInteru 29.08.2022 12:25

W rozgrywanych ligowych nie o to chodzi akurat

WTC 29.08.2022 12:25

Jeśli nie wynik? XD

WTC 29.08.2022 12:25

No a co ma decydować w konkretnym meczu o tym kto jest lepszy

KibicInteru 29.08.2022 12:24

Wychodzi na to że jesteśmy lepsi od Liverpoolu, w końcu wygraliśmy z nimi

Szociq 29.08.2022 12:24

a to nie o to chodzi w sporcie, żeby sprawdzać się w bezpośrednich pojedynkach?

KibicInteru 29.08.2022 12:24

Jeszcze ciekawsze jst myślenie że się jest od kogoś gorszy bo przegraliśmy mecz

Pjerun 29.08.2022 12:23

Mecz meczowi nierowny

KibicInteru 29.08.2022 12:23

Nawet taki superteam jak Liverpool zaczął sezon od 5pkt w 4 meczach

WTC 29.08.2022 12:23

Na wstecznym biegu

Szociq 29.08.2022 12:23

Ciekawe myślenie, jesteśmy od nich lepsi ale przegraliśmy ostatni mecz :D

WTC 29.08.2022 12:23

No nie liczyłem z pewnością na grę bez jakiegokolwiek pomysłu i elementu zaskoczenia od samego początku

KibicInteru 29.08.2022 12:22

Myślałeś że Inter tak bez porażki przejdzie sezon tylko dlatego że reszta drużyn jest słabsza?

WTC 29.08.2022 12:22

W tym konkretnym meczu byli xD

KibicInteru 29.08.2022 12:21

To nie znaczy że są od nas lepsi

WTC 29.08.2022 12:21

Kilka dni temu to my wyglądaliśmy jakbyśmy skończyli za nimi

KibicInteru 29.08.2022 12:20

No szczególnie jak skończyli 20pkt za nami

WTC 29.08.2022 12:20

Bo przychodzi na życzenie trenera, który sobie ubzdurał zmianę Interu w Lazio, ale chyba się przeliczył, bo jak pokazują wyniki, to obecnie Lazio nas leje

WTC 29.08.2022 12:19

Acerbi jest kilkukrotnie obrzydliwszym przypadkiem od Darmiana

KibicInteru 29.08.2022 12:19

Darmian to już w ogóle bo przychodził z parmy

WTC 29.08.2022 12:18

No ale wciąż nie są to przypadki do siebie aż tak podobne - to raz

KibicInteru 29.08.2022 12:17

To samo Young, trup i emeryt

KibicInteru 29.08.2022 12:17

I tak samo był krytykowany jego transfer co acerbiego

WTC 29.08.2022 12:16

Young przychodził z mocniejszej ligi i miał realne sukcesy, a Darmian był dużo młodszy niż obecnie Acerbi

WTC 29.08.2022 12:16

Ten był tak niezbędnym nabytkiem, że w ogóle wyleciał mi z głowy

KibicInteru 29.08.2022 12:16

No pytales kiedy ostatnio transfer w stylu acerbiego się sprawdził to podaje

WTC 29.08.2022 12:16

Jeszcze zapomniałem o milionie wtopionym w Caicedo xD

Pjerun 29.08.2022 12:15

Czyli mogliśmy przepłacic Ranocchie. Bez sensu

WTC 29.08.2022 12:15

Young i Darmian realnie przyczynili się do wyników, czego o Correei i Dżeko powiedzieć nie można

KibicInteru 29.08.2022 12:15

Odnosnier twojego wcześniejszego pytania

KibicInteru 29.08.2022 12:15

Young i Darmian

WTC 29.08.2022 12:13

Przez 2 lata czytałem wysrywy na temat Vidala i Conte, że to i tamto, ale jakoś nikt nie wypomina liczb rzymskiemu szymonkowi

WTC 29.08.2022 12:13

W dwa sezony utopiliśmy ponad 40 mln na śmieci z Rzymu i takie są fakty

WTC 29.08.2022 12:13

Dżeko inkasuje 9 mln euro brutto na sezon? Correa chyba 3.5 i do tego kosztował 30 baniek, a teraz jeszcze ten Acerbi z pensją ponad 2 mln

Szociq 29.08.2022 12:09

Andrea moze i chciał odejść ale myślę że spokojnie można bylo go przekonac do pozostania. zamiast tego skończymy z beznadziejnym emerytem

Szociq 29.08.2022 12:07

jeżeli ktoś był w Barcelonie to wie jak wygląda tam przestępczość uliczna a co dopiero zorganizowana jak w przypadku napadów na domy piłkarzy

Luki165 29.08.2022 12:05

Mnie i tak najbardziej bawia juz podjazdy pod Lukaku. Gosc w 3 meczach bramka , asysta, ze Spezia jeszcze poprzeczka a juz lament. Zalecałbym spokoj.

WTC 29.08.2022 12:04

Gdzie w tym wszystkim jest jakaś logika

WTC 29.08.2022 12:04

Przez całe okienko trwała telenowela z pozbyciem się Sancheza i finalnie zaoszczędzili na tym grosze, a teraz ponad dwa miliony będzie inkasował kolejny emeryt

WTC 29.08.2022 12:02

To już lepiej było zaryzykować z tym Denayerem albo Zagadou. Przynajmniej spróbować czegoś innego i mimo wszystko bardziej perspektywicznego. Kiedy taki transfer w stylu Acerbiego wyszedł nam ostatnio na dobre? Jedynym takim przykładem może być Dżeko, ale to też dyskusyjna sprawa, bo gość przyzwoicie wyglądał przez część pierwszej rundy, a potem to już zjazd do boksu był niezwykle bolesny

Luki165 29.08.2022 11:59

Napad w domu Aubameyanga był brutalny. Piłkarz został uderzony w brodę żelaznym prętem, a jego żona w głowę i przez godzinę leżeli na ziemi. To wszystko działo się na oczach dzieci. [@elmonarac1] (2️⃣

Pjerun 29.08.2022 11:57

Nie stać nas na nikogo innego

Pjerun 29.08.2022 11:57

Acerbim nie zastępujemy Skriniara, tylko właśnie Ranocchie

Pjerun 29.08.2022 11:57

Ranocchia sam chciał odejsc

WTC 29.08.2022 11:55

Grubo w tej kutalonii

WTC 29.08.2022 11:55

Grupa uzbrojonych mężczyzn wzięła udział w zaplanowanej akcji kradzieży i pobicia Pierre'a-Emericka Aubameyanga w jego własnej posiadłości - poinformowało „El País”.

WTC 29.08.2022 11:53

Mając dwa złote w budżecie i wiedząc, że inne kluby też się po niego zgłoszą

WTC 29.08.2022 11:53

No ja akurat od początku pisałem, że to naiwne podejście z tym Bremerem. Nie wiem skąd się brał taki optymizm odnośnie ceny i tego że przyjdzie do klubu

taboret 29.08.2022 11:52

i za szybko wypuscilismy ranocchie

taboret 29.08.2022 11:52

bylismy zbyt pewni siebie w sprawie bremera

WTC 29.08.2022 11:50

Żaden transfer mnie tak nie brzydził jak ten

WTC 29.08.2022 11:50

Ale co ma wnieść taki Acerbi?

WTC 29.08.2022 11:49

Jeszcze rozumiem politykę sprowadzania piłkarzy wiekowych z klubów, które są wyżej w hierarchii sportowej od Interu, bo to i jakieś doświadczenie i mentalność wniosą

inter30 29.08.2022 11:47

z gołodupcami i tym trenerem dalsze ruchy z rzymu są bardzo prawdopodobne

inter30 29.08.2022 11:46

taka tchórzliwa mentalność

inter30 29.08.2022 11:46

czyli niby dla niego Handa lepszy, a w praktyce przyjął że ma być hu... ale stabilnie więc nie będzie jakimś Onaną grał

inter30 29.08.2022 11:45

wątpię że Onana nagle dostanie szansę w lidzem raczej się tak nei praktykuje, trener podejmuje decyzję na początku sezonu

WTC 29.08.2022 11:44

Bo Roma chyba większości szrotu się pozbyła. Trudno będzie coś wygrzebać akurat z tamtego śmietnika, chyba że może Smaldini

Shoutbox

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

tytusek25 22.06.2026 19:38

takie lenno . Masz Messi. To ode mnie :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625121

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się