Jezeli Handa wybiegnie w piereszym skladzie to ja dzisiaj odpuszczam mecz
Inzaghi już pokazał, że wie, jak interweniować
conter tez miał słaby początek w II swoim sezonie
zastanawiam się czy on tak serio czy trolling
Nie dyskutuj z nim nicolas żyje w swoim świecie xD
nie koniecznie czasami sukces rodzi się w bólach
musi poczekać do momentu aż handa odwali parę ładnych baboli albo w ogóle przestanie się ruszać na bramce
Granie co kilka dni ze składem w którym każda absencja grozi poważna utrata jakości na pewno musi się dobrze skończyć
taki świetny że pet z lazio go nakrył czapką
każdy chciałby zobaczyć onanę w bramce jednak jeszce musi pewnie poczekać na swoją kolej
mamy świetnego trenera który to wszyskto poukłada
Dzisiaj już wszystkie media podają, że jednak Handa
Wiem, wiem, że Alexis cofnięty to trochę S.F. - to był typ niepokorny, sam mógłby taki pomysł storpedować i więcej problemu dla trenera by z tym było niż to warte... Ale mimo wszystko kusi... Chciałoby się oglądać walczący Inter, który potrafi zaskoczyć rywala
kazdy ma swoją wizję ale to nie jest takie proste
Chciałbym jednego pomocnika, który potrafi przyspieszyć akcję w kluczowym momencie, bo bez tego ani Lautaro, ani Lukaku nam sezonu nie uratują... Naiwnie wierzę, że Barella się odbuduje i zagra dobry sezon przeplatany wybitnymi meczami, bo poprzedni miał przeciętny przeplatany dobrymi
Wiem, że większość uzna to za kretynizm, ale ja serio jestem ciekaw jakby Alexis sprawdził się jako ofensywny pomocnik, ktoś kto odpowiadałby za rozegranie w środku pola... Miał mimo wieku szybklość, miał fantazję (czasami za dużo, ale przynajmniej próbował).
system jest ok tylko juz gramy 3 sezon podobnie i dlatego takie wrażenie
tylko smutne dla mnie jest to, że zakładamy, że własnie taki zmiennik będzie nam potrzebny... do tego przywykłem oglądając reprezentację, od Interu oczekuję jednak trochę więcej jakości
Taki Franek łowca bramek
Nikt wybitny, ale idealny napastnik "z przypadku"
dzeko na boisku daje pewność jakieś sytuacji bramkowej
Ja osobiście rzygam już tym 3-5-2
Mam takie wrażenie, że chociaż wybitnie mnie nie przekonuje to ma w sobie coś takiego: "prędzej czy później piłka wpadnie tam gdzie akurat będę i uda mi się wysunąć noge w odpowoedni sposób"
Dzeko nic nie daje jak jest na 100% przygotowany
jesteśmy dość przewidywalni dla przeciwnika i brakuje torchę świeżej krwi w tej formacji ale może miki coś wniesie
Dżeko może nam zrobić robotę jak nic nie będzie szło nawet bardziej niż Lukaku to fakt...
Poprzedni sezon był moim zdaniem w wykonaniu naszych pomocników bardzo mocno w kratkę... Hakan, Barella... No ok, liczby (asysty) mieli, ale mi na boisku brakowało takiej jakości w rozegraniu, pewności... Barella serio mnie martwi, bo co sezon bardziej poirytowany
wolę dzeko na boisku wtedy
lukaku jak nie jest w 100% przygotowany do gry to nic nie daje
w systemi 3-5-2 wahadła są kluczowe
Perisic miał w poprzednim sezonie bardzo dobre mecze wtedy, gdy Inter tego potrzebował, bo nic nie szło... Lukaku nam meczu nie wygra, jak inni nie będą nic grali :(
a perisic ciągnął sezpół jak druzynie nie szło i tu jest róznica
di marco z lepszymi druzynami widzicie co wyrabia
niestety pisałem że odejście periscia będzie bolało to mnie wyśmiewali
awnego Sensiego... Barelli sprzed dwóch sezonów...
Mnie w meczu z Lazio najbardziej zmartwil brak reakcji druzyny po bramce na 2 1
To jest początek sezonu, serio daleki jestem od wyciagania wniosków. Niemniej jednak serio boli mnie to, że po stracie Perisica my wolimy pozbyć się Alexisa niż Edina... Mi brakuje w naszym składzie szybkiego klasowego pomocnika, kogoś kto potrafi coś zrobić z piłką jak drużynie nie idzie...
wazne żeby po porazkach nastepowały serie zwycięśtw
ale cóż wszystkiego nie jesteśmy w stanie wygrać wieć taka porazka jest wkalkulowana
tak zgadza się takie lazio powiniśmy przepchać
No i okazało się, że jednak tych trudniejszych spotkan nie potrafimy przepychać kolanem
Aczkolwiek na realia ligowe kto wie - może wystarczy, bo nikt nie ma na dzień dzisiejszy takiego w 100% pewnego zespołu.
to nie chodzi o problem ze zgraniem tylko na początku sezonu nie jesteśmy w optymalnej formie fizycznej
Wyobraźmy sobie dzisiejszy Inter z takimi problemami kadrowymi jakie ma dzisiaj Juventus... Trudno mi patrzeć z optymizmem widząc to jak to wygląda (i nie mówię tylko o tym sezonie).
No i dodatkowo wspomnę to co pisałem kiedyś... Dzisiaj mamy 100% składu (pomijam chwilowy brak Lukaku)... Mamy szczęście, jeżeli chodzi o kontuzje, co jak nas to szczęście wreszcie opuści?
Ok, niech będzie, aczkolwiek czemu przy stosunkowo małych zmianach kadrowych to własnie u nas ma być problem ze zgraniem i słabszy początek?
początek sezonu pisałem że będzie słabszy i będze trzeba przepychać mecze
Może mamy uniwersalnych zawodników, ale coraz częściej mam wrażenie, że nie mamy drużyny, zgrania... Zobaczcie jak ciężko nam budować atak pozycyjny, jak nie umiemy przyspieszyć, gdy trzeba...
chłopaki potzrbują tylko dojsć do lepszej formy
atakjest silny mimo kontuzji lukaku
mamy uniwersalnych zawodników którzy mogą grać na kilku pozycjach
ja jestem spokojny o koncowy wynik i wierzę w tą druzynę mimo osłabienia
a my mamy 3 środkówych obrońców, reszta to wahadłowi/boczni
ale tutaj w grę w chodzi gra znów co 3 dni
na średniaków ligowych są jak najbardziej ok
myślę że weryfikacja ich solidności w starciu z powaznym rywalem nadejdzie szybciej niż sobie wyobrazasz
solidni zawodnicy dobrze że ich mamy w kadrze
Szkoda, że PSG jednak nei sypnęło tymi 70M za Skriniara na początku okienka. Marotta wiedziałby co z tym zrobić.
darmian i ambroży będą grać dosłownie wszędzie w obronie
No takie męki, że serio urazy i kartki pokaża, że mamy zerową głębie składu. Dziury będa łatali Gags i D,Ambrossio
tylko o stanie faktycznym nazej kadry i perspektywach na przyszłość
nie mówię o ostatnim meczu
bo go nie będzie
jeden słabszy mecz o niczym nie świadczy
o skudetto nie ma nawet co mówić
nie chcieliscie Aramco to macie Dzeko
braki w obronie
męczenie buły
takie jak oglądanie drzewo gagliardiniego
jakie męki?
Prawda taka, że zablokowały nas w tym okkienku transfery napastnikó z zeszłego sezonu, czyli Correa i Dżeko. Ddżeko blokuje budżet płącowy dla 3 wartościuowych zmienników a Correa to 30M za które tewż można było połatać skład.
jakie męki?
nie chce się człowiekowi znowu tego przeżywać
ale ten sezon to będą męki masakra jakaś
Kto pisze, że my mamy mocną kadrę to nieźle odpływa... Inni wcale lepszych nie mają, ale to nie sprawia, że my mamy mocną kadrę
kontuzje się zdarzają w każdym klubie i trzeba to mieć na uwadze
Ormianin się będzie łamał i okaże się kupą jak Kolarov, Asllani będzie grął po 5 minut z Cremonese, Francuza wypożyczą. Ktoś z trójki Barella/Hakan/Brozo uraz lub kartki i gramy Gagsem przez pół sezonu. Sprytnie przemyślane xd
widocznie nic nie pokazuje więc szukają mu jakiegoś klubu
Salceson będzie ttym piątym młodytm napastnikiem? Ile dostanie minut? Tyle co Pina w sezonie 19/20? całe jakies 66 minut xd
Niewiadomo co on pokazuje na treningach. Jeśli byłaby jakaś szansa, że nie przesiedzi u nas na lawce całego sezonu to też bym go zostawił w kadrze
przecież za chwilę nei będzie grać kim w tej pomocy więc chyba by dostał
A powinien kosztem Gagi nawet jakby sie okazal flopem. Patrzac na nasze finanse z szerszej perspektywy to klub musi zaczac stawiac na mlodych, zeby miec moc cos sprzedawac
On i tak nigdy nie dostałby szansy, chociaż potrzeba chyba jednego pomocnika. A jesli wypożyczenie to wolałbym go oddać do Serie A, żeby się ogrywał. Chyba, że nie wiążemy z nim planow na przyszłość
Agoume powinnien zostać i kompletnie nie kumam widząc co mamy w pomocy jego odejscia na tym etapie.
Marzenie, żeby ta Barca nie wyszła z grupy
TVP w pierwszej kolejce pokaże mecz Barcelona - Viktoria Pilzno
Piekarz w sumie racja
xD
=
przecież on mógłby grać z powodzeniem w jakimś nie wiem Hellasie czy Sampdorii
tylko nie ten trup jezu
Jestem podekscytowany oglądaniem Łabędzia z Sarajewa w 1 składzie
Ludzie chceli bremera a tu nawet na acerbiego kasy nie ma haha
a ja jestem pewien, że jakby Correa grał co mecz, to zagrałby maksymalnie dwa zanim złapałby kontuzję
Ibracadabra eight 29.08.2022 22:27 jestem pewny że Correa jakby grał co mecz to by wymiatał nawet Lukaku
Dumfries potrzebował ponad roku żeby się na serio garnąć
Dambrosio i Darmian nie raz dodawali swoją cegiełkę do meczu
na pewno nie ma co liczyc ze wejda i zmienia obraz meczu
jestem pewny że Correa jakby grał co mecz to by wymiatał nawet Lukaku
DD i Darmian to spoko zapchaj dziury na takie mecze jak Cremonese
do tego sezonu zawsze pisałem tutaj że Darmian jest lepszy od Dumfriesa