Archiwum shoutboksa

Pjerun 30.08.2022 19:58

Gosens to nie był nigdy zawodnik, który by robił różnice w pojedynkach

inter30 30.08.2022 19:58

on rozegrał 700 minut w zeszłym sezonie raptem , czego wy oczekujecie>

Kebo 30.08.2022 19:58

cena za niego była zbyt podejrzana i cały ten deal

pluto11 30.08.2022 19:58

Nie Gosens ma i dośrodkowanie i głową gra generalnie dobry zawodnik przed kontuzją

Kebo 30.08.2022 19:58

gosens przeszedł poważną kontuzję dodatkowo może był na dopingu w atalancie, więc nie wiem czego wy się spodziewaliście

FrogStory 30.08.2022 19:58

No Atalanty szczególnie nie oglądałem 2 sezony temu więc nie powiem Ci jak wyglądał w starym klubie. Dopiero w tym sezonie lubię obejrzeć inne mecze

taboret 30.08.2022 19:58

[Di Marzio] Inter have made an offer to Stuttgart for Borna Sosa. It's a loan with option to buy. But the loan fee is said to be very high

inter30 30.08.2022 19:58

Gosens z Atalanty nie był przebojowy?

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:58

który cokolwie grał tylko w Atalancie?

inter30 30.08.2022 19:58

dobrze że di marco jest przebojowy facepalm

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:58

czyli Gosens jednak okazał się średniakiem?

Pjerun 30.08.2022 19:57

Czy ja wiem. Gosens chyba nie ma odpowiedniej charakterystyki. My potrzebujemy na wahadłem kogoś przebojowego, kto będzie robił różnice w pojedynkach 1vs1

intermed1 30.08.2022 19:57

A kojarzycie ostatniego kasztana który przychodził do nas ze Stuttgartu?

FrogStory 30.08.2022 19:57

Pluto - wiesz jak to jest, piłkarz przy jednym trenerze gra jak złoto a u innego nie może sie odnaleźć

pluto11 30.08.2022 19:57

I czy przyjdzie obrońca jeszcze

pluto11 30.08.2022 19:57

Ciekawe co to ten Sosa

pluto11 30.08.2022 19:56

Trochę szkoda bo jak by wrócił do formy z przed kontuzji to by wymiatał ale czy wróci

FrogStory 30.08.2022 19:56

A apropo Gosensa to on nigdy nie dostał prawdziwej szansy grania, zawsze końcówki tylko kiedy mecz był już przesądzony

Piekarz 30.08.2022 19:56

No jesteś nie oszukujmy się, ale nie mówię że zupełnie bezwartościowy

pluto11 30.08.2022 19:56

Czyli co żegnamy Gosensa

FrogStory 30.08.2022 19:56

nie będe tego kontynuował bo nie zalezy mi na kłótni. Masz swoje zdanie a ja swoje. Nie narzucaj mi prosze swoich racji tylko

FrogStory 30.08.2022 19:55

aha, czyli jestem gorszy od ciebie ;) to nieźle masz tam przy tym monitorze

Piekarz 30.08.2022 19:55

I tym się właśnie różnimy. Ja za Inter oddałbym życie

FrogStory 30.08.2022 19:54

Mogę kogoś lubic bardziej lub mniej ale nigdy nie będe przedkłądał swoich spraw nad kogoś z klubu któremu kibicuje xD

pluto11 30.08.2022 19:54

Chorwaci raczej się sprawdzJa

Luki165 30.08.2022 19:54

Za szymonem stalem do meczu z Lazio jezeli gosc jest niereformowalny traci zaufanie bo jest typowym betonem

Pjerun 30.08.2022 19:54

Ale Dumfries dawał powody do tego, żeby grać. Gosens nie pokazał kompletnie nic

Piekarz 30.08.2022 19:54

No to co siedzisz na SB? Pakuj teczkę i zapieprzaj do roboty

KaraJunior 30.08.2022 19:54

ale jak Gosens ma odejśc to lepiej żeby sie nie połamał

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:53

Dumfries też gówno grał ale wychodził często i sie w końcu ogarnął

FrogStory 30.08.2022 19:53

chłopie ja jedyne co musze to iśc do roboty zeb yrodzinę utrzymać, nie jestem fanatykiem

KaraJunior 30.08.2022 19:53

Gosensa to już nie jak ma odejść ale Onane mógł wpuścic

Piekarz 30.08.2022 19:53

Co? Czyje multikonto?

KibicInteru 30.08.2022 19:53

Na transfermarkcie.wyceniony jest na 23mln więc coś tam musi umieć

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:53

może by sie ogarnął a tak... z ławki to sie nie ogarnie

Piekarz 30.08.2022 19:53

A Ty to kto jesteś?

pluto11 30.08.2022 19:53

To stój najlepiej razem z Handa na bramce

Piekarz 30.08.2022 19:53

Bo jest świetnym szkoleniowcem i oddanym Interowi

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:53

na tego Gosensa mimo wszystko Szymon powinien stawiać

FrogStory 30.08.2022 19:53

bo?

Piekarz 30.08.2022 19:53

ludzie, chyba rozumy postradaliście. Musimy stać murem za trenerem

pluto11 30.08.2022 19:53

Gosens mówił że jego marzeniem jest zagrać w Bundeslidze

Pjerun 30.08.2022 19:53

Kojarzy ktoś gościa?

KibicInteru 30.08.2022 19:52

Taka wymiana by była ma plus patrząc ma forme gosensa

maverik 30.08.2022 19:52

wszystko jest w ML

Czaglar 30.08.2022 19:52

@DiMarzio · 14 min Onerous loan + buy-option proposed by @Inter to @VfB_int for Borna #Sosa, in case #Gosens leaves to join @bayer04fussball . ⚫️🔵 #Inter @SkySport @SkySportDE #transfers

pluto11 30.08.2022 19:52

Nie robi co może bo można zrobić wiecej

Luki165 30.08.2022 19:51

Za chwile mecz z Milanem bez Lukaku lepszej okazji zeby zobaczyc Asllaniego czy Onany dlugo niw będzie

KibicInteru 30.08.2022 19:51

Ja tam z chęcią obejrze

intermed1 30.08.2022 19:51

Dokładnie, aż się odechciewa oglądać ten mecz

KibicInteru 30.08.2022 19:51

Z handa czy bez dzisiaj 3pkt muszą być

Luki165 30.08.2022 19:51

O na pewno nie. Ja tez bylem za nim ale mam dosc tego betonowego podejscia

FrogStory 30.08.2022 19:51

ja też byłem mocno za Simone ale coraz bardziej widać u niego braki

Piekarz 30.08.2022 19:51

rozum wam odebrało? Simone Inzaghi jest jednym z nas i robi co może

question 30.08.2022 19:50

jak kiedyś byłem mocno za Inzaghim tak teraz odechciewa sie nawet na to patrzec

Piekarz 30.08.2022 19:50

Chwileczkę. O trenerze to może z szacunkiem co?

Luki165 30.08.2022 19:50

Nie zagra bo nasz trener to typowy wloski kiep

pluto11 30.08.2022 19:50

A PW pewnie bo to zidiociały beton

KibicInteru 30.08.2022 19:49

No nie zagra

Piekarz 30.08.2022 19:49

przecież nie gra

FrogStory 30.08.2022 19:49

jak dzisiaj nie zagra Onana to nie wiem kiedy szymon ma zamiar dac mu szansę

intermed1 30.08.2022 19:49

Powiedzcie że z Gosensem to jest żart

Piekarz 30.08.2022 19:49

o Borna Sosa tzw. Lazaro 2 witamy

KaraJunior 30.08.2022 19:49

Radu dzisiaj dzień konia zaliczy na złość :(

pluto11 30.08.2022 19:49

Za miast dać mu grać z takimi zespołami to raz a dwa Handa już się nie nadaję

question 30.08.2022 19:49

dokładnie pluto

Czaglar 30.08.2022 19:48

@NicoSchira · 6 min Robin #Gosens has reached an agreement in principle with #BayerLeverkusen for a contract until 2026 with option for 2027. Bayer are ready to sign him on loan with obligation to buy from #Inter. #transfers

pluto11 30.08.2022 19:48

I będzie jak z Radu wejdzie jak się Handa połamie ale to będzie koniec sezonu i coś się przytrafi

KibicInteru 30.08.2022 19:48

Dobry jest ten sosa

Piekarz 30.08.2022 19:48

co do kur.wy?

Luki165 30.08.2022 19:48

Beton beton beton

Piekarz 30.08.2022 19:48

GDZIE JEST GOSENS

question 30.08.2022 19:47

Odechciewa sie z tym trenerem juz, po co nowi zawodnicy jak wiecznie gra stara gwardia. Jak juz kiedyś pisałem przyszedł by Haaland czy inny dobry grajek to i tak byłaby ławka...

pluto11 30.08.2022 19:47

Widać w meczu Milanu co czarni na bramce wyprawiają to daje tego starca

maverik 30.08.2022 19:46

zostaje tylko Asllani

maverik 30.08.2022 19:46

Miki polamany

pluto11 30.08.2022 19:46

Ale jak można z ręcznikiem na bramce wychodzić

maverik 30.08.2022 19:46

Hakan rotowal ostatnio

Pjerun 30.08.2022 19:46

No i szkoda, że bez rotacji w środku, skoro następne mecze to Milan i Bayern

pluto11 30.08.2022 19:46

Berardi połamany

pluto11 30.08.2022 19:45

Żenada straszna z tym Handa na bramce

Luki165 30.08.2022 19:45

No bo to kiep i beton. Moja cierpliwość i trwa za dlugo do tej cipki

pluto11 30.08.2022 19:44

Na prawdę nie da szansy Onanie w takim meczu

Pjerun 30.08.2022 19:44

Widział ktoś w akcji tego Borne Sosem?

pluto11 30.08.2022 19:44

Niby ofertę za Się złożyliśmy

maverik 30.08.2022 19:44

:handanovic: :skriniar: :devrij: :dimarco: :dumfries: :calhanoglu: :brozovic: :barella: :darmian: :dzeko: :correa:

mORGAN 30.08.2022 19:44

Berardi chyba więzadła

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:43

i zacznie sie gonienie

Luki165 30.08.2022 19:43

Sky - Inter, presentata un'offerta allo Stoccarda per un prestito oneroso con diritto di riscatto per Borna Sosa, esterno sinistro classe 1998

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:43

scenariusz może być taki... strzelamy szybko bramkę która Szymona zadowoli, zaczniemy pykać sobie na luzie bo to tylko beniaminek i wsadzą nam jakiegoś farfocla

keats 30.08.2022 19:43

wezmy tego Borna Sosa , dobry chłop jest

pluto11 30.08.2022 19:42

To kiedy ma zagrać Onana

KibicInteru 30.08.2022 19:42

Nie będzie to żadna wymówka

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:42

ile jeszcze Handa musi stać twardo na nogach przy strzałach żeby Onana zaczął grać?

pluto11 30.08.2022 19:42

Jak tak wyjedziemy

KibicInteru 30.08.2022 19:42

Ten skład jest wystarcZająco dobry by pokonać cremonense

pluto11 30.08.2022 19:42

Idiota

Luki165 30.08.2022 19:41

Asllani , Onana lawka

Luki165 30.08.2022 19:41

Z handa , dimarco na lso, darmianem na lp, dzeko , correa atak

Ibracadabra eight 30.08.2022 19:41

pewnie Gagliardini, zgadłem? xD

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 19:19

na 99% Paz już nie wróci do Realu

KKazam 26.06.2026 18:58

Nawet provedela nie mamy jeszcze :) haha a chcieli palestyne kupic

KKazam 26.06.2026 18:57

Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze

broda4991 26.06.2026 18:57

Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe

acmilanowek 26.06.2026 18:56

a nasz wlasciciel nie chce dawac wiecej niz 25 mln za pilkarza xd z czym do ludzi

broda4991 26.06.2026 18:54

Jo piehdole

broda4991 26.06.2026 18:54

No czyli można zamykać mercato skład jest konkurencyjny.

El_Imprezatore 26.06.2026 18:37

Jeszcze niech Bastoniego sprzedadzą i bedzie mega okienko

martins2000 26.06.2026 18:33

𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: AC Milan have agreed a club record fee to sign Goncalo Ramos. The signing is set to be the most expensive in Serie A since Lukaku left Man. United for Inter in 2019.

lord-gs 26.06.2026 18:33

Premier lig to inny poziom finansów a już wewnętrzny rynek transferowy to jest kosmos

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625585

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się