Archiwum shoutboksa

Pjerun 30.08.2022 18:22

Przydałby się ktoś bardziej przebojowy niż Gosens. Żeby chociaż trochę wygrywał pojedynków 1vs1 jak Ivan

Piekarz 30.08.2022 18:22

ja pier.dolę co się dzieje

Piekarz 30.08.2022 18:22

konkretną alternatywą będzie ktoś na poziomie Lazaro

Claudio 30.08.2022 18:21

Gosens niestety zawiódł. Nie widzę w nim atutów niestety i ciezko uwierzyc ze ktos oferuje 28mln. Szukac konkretna alternatywe i sprzedawac

Pjerun 30.08.2022 18:21

Nie da się zrobić samych dobrych transferow

keats 30.08.2022 18:21

wiecie , jak wyjdziemy , bo ja już czytałem, Darmian po lewej , di marco za bastoniego i atak correa dzecko :)

HB 30.08.2022 18:21

Gosens correa kolarov co za tragiczne transfery

Piekarz 30.08.2022 18:21

INTER

KaraJunior 30.08.2022 18:21

wątpie żeby sie udało załatać te dziurę jakoś dobrym zawodnikiem ale sam Gosens też nie przekonywał

pluto11 30.08.2022 18:21

My zapewne kupiły kolejnego placka ala Dalbert

HB 30.08.2022 18:20

Orzeu odbanuj go plz

Pjerun 30.08.2022 18:20

Pewnie wypożyczymy jakiegoś dziada typu De Silvestri, do tego Acerbi i jazda

Claudio 30.08.2022 18:20

o kurde on ma juz w grudniu 29 lat...

pluto11 30.08.2022 18:20

Kupić kogoś a kupić kogoś do gry to jest różnica

KaraJunior 30.08.2022 18:20

w przeddzień zakończenia mercato to będzie sztos jak kupimy kogoś w zamian

Claudio 30.08.2022 18:20

Guerreiro to bylby niewiele gorszy ruch niz Hakimi ale raczej nie w naszym stylu już niestety

pluto11 30.08.2022 18:20

Nie ma to jak rozwalić skład w ostatni dzień okienka, jeszcze jutro Skriniara pożegnać i ściągnąc Acerbiego

Czaglar 30.08.2022 18:20

Powiem tak, jeśli jest okazja się z tego wymiksować to bym mocno to rozważył. Chłop wydawał się ideałem, ale z każdym kolejnym miesiącem jego egzystencje widzę w ciemnych barwach. Już ten komentarz Szymka bodaj, że jego problem z urazami siedzi gdzieś w głowie dawał mocno do myślenia.

pluto11 30.08.2022 18:19

Jak będzie kasa z Gosensa

Orzeu 30.08.2022 18:18

mokry sen kapitaniaka odchodzi, no takiego zakończenia mercato się nie spodziewałem

Claudio 30.08.2022 18:18

no tez ostatnio o nim tutaj wspominalismy. Tylko ze trzeba miec kase

pluto11 30.08.2022 18:17

Guerrero z BVB ma rok kontraktu to jego brać na pewno lepszy na wahadło jak jakieś Bakkery

Orzeu 30.08.2022 18:17

to teraz jeszcze Correę niech ktoś za 30 weźmie :D

Czaglar 30.08.2022 18:16

no tak wziąć pieniądze teraz, bo hajs za wykup ZA ROK

maverik 30.08.2022 18:16

no poki co nas kosztowal 3 mln + pensja

Czaglar 30.08.2022 18:16

Zawodnik do klubu trafia na 18 miesięczne wypożyczenie z obowiązkowym wykupem za około 25 milionów euro (najprawdopodobniej 3+22) oraz 3 miliony euro w bonusach.

Claudio 30.08.2022 18:16

tylko nie wiem ile bonusów

Pjerun 30.08.2022 18:15

Szkoda, że Udogie poszedk

Claudio 30.08.2022 18:15

Inter Mediolan ogłosił w czwartek pozyskanie Robina Gosensa na zasadzie wypożyczenia z późniejszym obowiązkiem wykupu za kwotę 25 milionów euro plus bonusy.

Pjerun 30.08.2022 18:15

Nie wiem czy nie koło 35 lacznie

Claudio 30.08.2022 18:14

ile dalismy za Robina? 25+5?

Pjerun 30.08.2022 18:14

Też bym był za. Obecnie Gosens nie daje żadnych argumentów, żeby dać za niego choć 15 mln

Claudio 30.08.2022 18:14

brac te 28mln za Gosensa póki ktos tyle za niego daje, bo nie wiadomo czy kiedykolwiek wroci do wysokiej formy. Oczywiscie ale mając solidne zastepstwo.

Czaglar 30.08.2022 18:13

myśle, że pasuje jako pół lewy w obronie, bo ma do tego warunki

Czaglar 30.08.2022 18:13

nie no Bakker to grał na boku obrony w PSG i dostawał po głowie, bo w ofensywie nie za wiele potrafił

maverik 30.08.2022 18:10

https://www.transfermarkt.pl/mitchel-bakker/profil/spieler/361065 a taki o, gosc na wahadle to nie gral duzo

Pjerun 30.08.2022 18:08

Wyczuwam, że przyjdzie Arek Reca za Gosensa

Claudio 30.08.2022 18:04

Bakker co to za pionek

coco 30.08.2022 18:03

Orzeu chyba przelewu w Renminbi nie dostał od propagandy chińskiej, bo jakoś dziwnie mało ich broni dzisiaj.

KaraJunior 30.08.2022 18:01

mam złe doświadczenia z zeszłego sezonu w meczach gdzie lecimy rezerwami

danielinter 30.08.2022 18:00

Albo jeszcze lepiej darmian na lewa i acerbi in haha

maverik 30.08.2022 18:00

brak pomylki i wygrana

KaraJunior 30.08.2022 18:00

Twoja pomyłka czy strata punktów ??

danielinter 30.08.2022 18:00

Bakker za Gosensa ale zamiana

maverik 30.08.2022 18:00

raczej malo prawdopodobne

KaraJunior 30.08.2022 17:59

obyś jednak sie pomylił maverik

KaraJunior 30.08.2022 17:59

no to nie chcę nic mówić ale z tym składem to stracimy dzisiaj punkty

maverik 30.08.2022 17:58

uwaga podaje sklad :handanovic: :skriniar: :devrij: :dimarco: :dumfries: :calhanoglu: :brozovic: :barella: :darmian: :correa: :dzeko:

KaraJunior 30.08.2022 17:56

no to nie zzobaczymy pewnie Gosensa w dzisiejszym meczu jednak :(

Czaglar 30.08.2022 17:55

@FabrizioRomano · 1 min Bayer Leverkusen have opened talks with Inter to sign Robin Gosens. Loan deal with mandatory buy clause now discussed — been told that Mitchell Bakker is also part of the talks but Gosens main focus. 🚨🔴🇩🇪 #transfers Inter and Bayer will make a decision soon.

taboret 30.08.2022 17:55

gosens nie dzeko xD

taboret 30.08.2022 17:55

jak dzis dzeko zagra to raczej plotki z tym gosensem

Czaglar 30.08.2022 17:55

No i podają, że w ataku dzisiaj zaczynamy Dzekowizny Correa

taboret 30.08.2022 17:54

co jest, nie zdazylismy zobaczyc gosensa w dluzszej perspektywie i juz out xD?

Czaglar 30.08.2022 17:53

Schira też już coś pisze o zainteresowaniu Gosensem

taboret 30.08.2022 17:53

pina karci dzis milanowek

Czaglar 30.08.2022 17:53

@NicoSchira · 3 min Robin #Gosens could leave #Inter in next hours: Nerazzurri have received an official bid by #BayerLeverkusen for the left fullback. There is also an english club, which are monitoring the former Atalanta’s player. #transfers

Czaglar 30.08.2022 17:43

JUST IN: PSG made a €70M bid for Milan Skriniar, decision now up to Inter’s President. @IlarioDiGiovamb , pending further confirmation.

Granat105 30.08.2022 17:36

Jak zrobił korektę płci to wyjdzie na to samo przecież

Granat105 30.08.2022 17:35

Wiadomo że chłop ze chłopem się lepiej dogada

Claudio 30.08.2022 17:27

tam gdzie duze pieniadze w koncu pojawia sie nuda i glupie pomysly

pluto11 30.08.2022 17:26

Może Mbappe lubi jak on raz i raz jego

andyvdm 30.08.2022 17:26

Stefan Radu

andyvdm 30.08.2022 17:26

Ja mam propozycje na lewe wahadło

Claudio 30.08.2022 17:25

Mbappe xD

Czaglar 30.08.2022 17:25

Albo Marcelo z grobu

pluto11 30.08.2022 17:25

Chyba że Guerrero z BVB ma ostatni rok kontaktu

Czaglar 30.08.2022 17:25

Pewnie w ramach oszczędności to nikogo byśmy nie ściągnęli

pluto11 30.08.2022 17:25

Ale kogo ściągną obudzili się w ostatni dzień okienka że nie mamy wahadła

Pjerun 30.08.2022 17:25

Alvaro Pereira witamy

Czaglar 30.08.2022 17:24

Minęło pół roku i znak zapytanie jest tylko większy.

pluto11 30.08.2022 17:24

Czy nie potrzebujemy ani obrońcy ani wahadła bo jest Darmian

pluto11 30.08.2022 17:23

Kogo ściągniemy w zamian

Czaglar 30.08.2022 17:23

Patrząc pragmatycznie to jestem ciekawy ile jest wiary w Intrze obecnie, że Gosens będzie stanowił o naszej siłę w tym sezonie

Nerazzurx10 30.08.2022 17:23

A Nagatomo zakończył kariere? Jego ściągną

Pjerun 30.08.2022 17:22

Chińska wersja Yuto Nagatomo

pluto11 30.08.2022 17:22

I grajmy na wahadle Zhangiem

pluto11 30.08.2022 17:21

Nie no pewnie oddajmy Gosensa

Czaglar 30.08.2022 17:19

#Inter Badanie rozpoznawcze Bayer Leverkusen dla Robina #Gosens . Intencje Nerazzurri w stosunku do Niemców muszą zostać ustalone w kilka godzin do zamknięcia rynku. Longari

Pjerun 30.08.2022 17:18

Reszta do kieszeni Zhangowizny

Pjerun 30.08.2022 17:18

I to by było koniec naszego mercato

Pjerun 30.08.2022 17:18

Dobrze, że Skriniara nie sprzedaliśmy. Bo czuję, że za niego by przyszedł Milenkovica i Acerbi

Imrahil 30.08.2022 17:10

leszcza*

Imrahil 30.08.2022 17:10

znowu

Imrahil 30.08.2022 17:10

junajtet wydalo 100 na jakiegos lesza

KaraJunior 30.08.2022 17:10

czas Chińczyków w Interze sie skończył bo jako naród to niedługo przykryją nas czapką :(

pluto11 30.08.2022 17:10

West Ham kupuje Scammace za 40 i teraz wzięli Paquete za 60 i kogo tam oni jeszcze nie kupili aa my nie mamy kasy na Acerbiego

Pjerun 30.08.2022 17:04

Czas Chińczyków się skończył definitywnie

Pjerun 30.08.2022 17:03

Za niedługo to nie będziemy w stanie rywalizować z Lechem Poznań na rynku transferowym

Imrahil 30.08.2022 17:00

podobno lukaku wrak

Luki165 30.08.2022 16:58

Ale Acerbi tez mialby przyjsc na Suche wyp. Tylko pensja 2 mln euro jest problemem

_DANI_ 30.08.2022 16:54

Denayer, Zagadou wolni... a Ci Acerbiego chcą

KaraJunior 30.08.2022 16:54

a gołebie zrzucają chleb :)

_DANI_ 30.08.2022 16:53

Gość w Borussi grzeje ławkę, a Inter i City go chcą... dziwne

Claudio 30.08.2022 16:53

jest taka bieda, że myszy widząc to przynoszą ser pod siedzibę Interu

taboret 30.08.2022 16:52

17 milionow euro za akanjiego, a my chcielismy go za darmo xD

coco 30.08.2022 16:52

:-D

coco 30.08.2022 16:51

Manchester City are close to signing Manuel Akanji on permanent deal from Borussia Dortmund, as called by David Ornstein — negotiations progressing to final stages.

Luki165 30.08.2022 16:51

A to ze obrażony to pewne

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się