Archiwum shoutboksa

rroossoonneerii 30.08.2022 13:26

przekaski

domin98 30.08.2022 13:26

i włosy stracił

nicolas80 30.08.2022 13:26

wujek czekam na dalsze analizy z niecierpliwością

VVujek 30.08.2022 13:26

Bastoni sie świetnie zachowal , zrobił co trzeba xd

domin98 30.08.2022 13:26

Orzeu zęby zjadł grając na tej pozycji

domin98 30.08.2022 13:26

XD

VVujek 30.08.2022 13:26

I zakończymy to

VVujek 30.08.2022 13:25

Jestem odmiennego zdania , to ty nie masz pojecia

Orzeu 30.08.2022 13:25

i zgadzam się nie ma sensu dalsza dyskusja bo ewidentnie nie wiesz jak działa gra w obronie w strefie

VVujek 30.08.2022 13:25

Bastoni swietnie sie zachował xd

nicolas80 30.08.2022 13:24

autastrada do bramki

Orzeu 30.08.2022 13:24

no i autostrada przed samą bramką

VVujek 30.08.2022 13:24

Idealny scren Orzeu anderson obok Bastoniego xd

nicolas80 30.08.2022 13:24

jezeli tak do di marc wbiega w miejsce bastoniego

Orzeu 30.08.2022 13:24

tak, jeśli akcja jest po lewej stronie

Orzeu 30.08.2022 13:24

VVujek 30.08.2022 13:23 Zadaniem Bastoniego jest asekuracja pozycji dimarco

Orzeu 30.08.2022 13:23

:D

VVujek 30.08.2022 13:23

Zadaniem Bastoniego jest asekuracja pozycji dimarco

Orzeu 30.08.2022 13:23

prawidłowe ustawienie obrony wg Wujka :D

Orzeu 30.08.2022 13:23

a teraz uwaga

Orzeu 30.08.2022 13:23

dokl

bobogol 30.08.2022 13:23

jego zadaniem na wahadle jest kalkulowanie i ocena czy gówno-wrzuta (w tym przypadku gównostrzał) jest warty, że mnie tam zaraz nie będie. tak ja to rozumiem

VVujek 30.08.2022 13:22

Bez sensu dalsza dyskusja , wy swoje ja swoje

VVujek 30.08.2022 13:22

Dobra wyj... ja mam swoje zdanie na ta sytuacje , Dimarco spacerowal bo bral udzial w szybkiej kontrze

bobogol 30.08.2022 13:22

ps TAK ma być sktzydłowym i obrońcą jednocześnie, takie mamy super ustawienie :D

bobogol 30.08.2022 13:21

jak Bastoni ma kryć Andersona byku jak cały mecz są oko w oko z innymi piłkarzami przypisanymi, to jest zwodnik Dimarco, moze jak ja jestes ofiarą Ivana Perisicia i teraz dopiero zacztnasz kumać jak trudna to pozycja

Orzeu 30.08.2022 13:21

przecież Anderson z głębi wbiegał

VVujek 30.08.2022 13:20

Ujowo , krok do przodu i Anderson na spalonym

bobogol 30.08.2022 13:20

Wujek daj żyć ludziom, serio stary, kazałeś oglądać od 38 minuty, proszę bardzo 37:01 komprpomitacja bastoniego przy probie podwojenia, owszem. nastepnie Dimarco przejmuje pilke, kaszan Romelu po dobrej wrzucie. jest to 37:40 moment interwencji, realizator robi powtórkę jest 37:55 i Dimarco dalej nie dobiega do połowy boiska

Orzeu 30.08.2022 13:20

czego tu nie rozumiesz

Orzeu 30.08.2022 13:20

bronimy, zawężamy formację defensywną

nicolas80 30.08.2022 13:20

co miał robić zejśc do lewej strony i zostawić dzirę w środku boiska

Orzeu 30.08.2022 13:20

no Bastoni się prawidłowo ustawił

VVujek 30.08.2022 13:20

Bastoni nic nie robil

VVujek 30.08.2022 13:19

I koniec dyskusji bo to już bez sensu

Orzeu 30.08.2022 13:19

no źle to rozumiesz

Orzeu 30.08.2022 13:19

a jeżeli z bocznej strefy (strefy Dimarco) wbiega zawodnik niepokryty to Dimarco powinien krzyknąć że nie zdąży

VVujek 30.08.2022 13:19

Nie !

nicolas80 30.08.2022 13:19

dokładnie asekuracja ale piłka był w strefie prawej bocznej

Orzeu 30.08.2022 13:19

nom dokładnie, środek

VVujek 30.08.2022 13:18

Rola jednego z 3 obroncow w tym przypadku bastoniego jest asekurowac

Orzeu 30.08.2022 13:18

i co najwyżej może dostać piłkę "na chorągiewkę"

Orzeu 30.08.2022 13:18

wystarczy przebiec 10 metrów dalej i już Anderson nie ma wolnej strefy przed nasząbramką

Orzeu 30.08.2022 13:18

nom dokładnie taka rola wahadłowego

VVujek 30.08.2022 13:17

No tak czyli non stop byc skrzydlowym i LO xd

nicolas80 30.08.2022 13:17

XDD

Orzeu 30.08.2022 13:17

powinien w tym przypadku Dimarco odbudować ustawienie w obronie i dopiero wtedy odpocząć

VVujek 30.08.2022 13:17

DUMFRIES zsjmuje pozycje PO

VVujek 30.08.2022 13:17

Nie , bo przesuwaja sie De Vrij i skriniar

Orzeu 30.08.2022 13:16

Bastoni wg Twojego toku myślenia powinien w środku dziurę zostawić :D

Orzeu 30.08.2022 13:16

akcja po prawej stronie schodzimy do prawej strony

Orzeu 30.08.2022 13:16

nie do końca chyba wiesz jak działa obrona w strefie

nicolas80 30.08.2022 13:16

XDD

Orzeu 30.08.2022 13:16

:D

VVujek 30.08.2022 13:15

Twoją głupotą jest że nie rozumiesz co ma robic Bastoni gdy dimarco jest w danym momencie skrzydlowym , niech ktos wytlumaczy co w danym momencie robil bastoni -? , a no nic

Orzeu 30.08.2022 13:15

koszmarne zachowanie w ustawieniu którego nie może usprawiedliwać zmęczenie

Orzeu 30.08.2022 13:14

no sorry gra na wahadle i decyduje się 2x podejść na pressing to później musi zdążyć za swoim

Orzeu 30.08.2022 13:14

no dokładnie Vvujek obejrzałeś i zrozumiałeś swoją głupotę że Bastoni nie mógł stać na lewej stronie jak akcja była po prawej, a Dimarco sobie szedł / truchtał przez 30 metrów

KaraJunior 30.08.2022 13:12

Dla mnie bramka powinna iść conajmniej na konto obydwu panów a nie samego Dimarco - jak skrzydłowy miał jednak prawo nie zdążyć ale to obrońca powinien zająć sie zawodnikiem jak jego kolega z drużyny nie dał rady wrócić

KaraJunior 30.08.2022 13:11

jedyny bład DImarco to był fakt że sie wrócił do pewnego momentu , Bastoni sie obejrzał i zobaczył że jest tam Dimarco i uznał że ten zdąży sie cofnąć pewnie i dlatego zszedł do środka zamaist obstawić lewą flankę ..... ale to już tylko domysły

KaraJunior 30.08.2022 13:10

cofnijcie sobie nawet troszke wcześniej bo mi sie wydaje że nawet były dwie kontry jedna za drugą i Dimarco zapylał w te i z powrotem

VVujek 30.08.2022 13:09

Jprdl zrozum , że jak Dimarco jest w danym momencie skrzydlowym to Bastoni zajmuje lewa obrone

VVujek 30.08.2022 13:08

Ustawcie sobie na 38 minute meczu

nicolas80 30.08.2022 13:05

widzę jak spaceruje zamiast tructać i odbudowac ustawienie

VVujek 30.08.2022 13:05

Takie pierd.... jak sie niewidzi akcji od pocZątku

VVujek 30.08.2022 13:04

Xd

VVujek 30.08.2022 13:04

No nie ma ma byc skrzydlowym i obronca na raz , asekuracja niepotrzebna

nicolas80 30.08.2022 13:04

to nie ma żdnego znaczenia że brał udział w ataku

VVujek 30.08.2022 13:04

W tamtym momencie byl skrzydlowym nie obrońca

Orzeu 30.08.2022 13:04

spacerować i olewać zawodnika w swojej strefie

Orzeu 30.08.2022 13:03

nie miał prawa

VVujek 30.08.2022 13:03

On miał prawo tak wracać po takiej kontrze gdzie lecial sprintem

VVujek 30.08.2022 13:03

Kto ma linka do ffull match ? To byla gdzieś 38 minuta

Orzeu 30.08.2022 13:02

a nawet jeśli wracał (choć jak widać na screenie spaceruje) to powinien Bastoniemu powiedzieć że w jego strefę wbiega zawodnik

VVujek 30.08.2022 13:02

Orzel ale zrozum że on chwile wczesniej brał udzial w kontrze

Orzeu 30.08.2022 13:02

w tym przypadku Dimarco już powinien być ustawiony tak https://i.ibb.co/6ZLbVxc/Clipboard01.png

VVujek 30.08.2022 13:00

Zaraz moze znajdę

Piekarz 30.08.2022 13:00

Bastoni zawalił

VVujek 30.08.2022 13:00

Sekunde wczesniej Dimarco lecial z kontra

VVujek 30.08.2022 12:59

A nie jakis scren xd

VVujek 30.08.2022 12:59

Od momentu gdy Inter mial pilke i wychodzil z kontra

Orzeu 30.08.2022 12:59

spacerujący Dimarco mający wywalenie na ustawienie w defensywie

nicolas80 30.08.2022 12:59

wujek koniec tematu bo się kompromitujesz

Orzeu 30.08.2022 12:59

no masz VVujek

VVujek 30.08.2022 12:58

Xd zobacz od momentu gdy to Inter mial piłkę , a wtefy sam zobaczysz ,a nie jakis marny skrót

Piekarz 30.08.2022 12:58

2-0

nicolas80 30.08.2022 12:57

Piekarz jaki typ dziś na wynik?

nicolas80 30.08.2022 12:57

bastoni asekurował de vrija

nicolas80 30.08.2022 12:56

50 sekunda nagrania

Orzeu 30.08.2022 12:55

przecież to ewidentnie był zawodnik w strefie Dimarco, który nawet na niego nie zwracał uwagę

Orzeu 30.08.2022 12:55

jaki Bastoni xD

Piekarz 30.08.2022 12:55

Ale się jaram meczem dzisiejszym

nicolas80 30.08.2022 12:54

wujek obejzyj powtórkę di marco zamiast biec spacerował

VVujek 30.08.2022 12:54

Od tego jest że w takiej sytuacji robi za lewego obrońcę , gdy Dimarco wysoko wyjdzie

VVujek 30.08.2022 12:52

Bastoni powinien asekurowac a nie stac jak pi****

VVujek 30.08.2022 12:52

Xdd to przebiegnij sprintem w jwdna strone a potem szybko wracaj

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się