Archiwum shoutboksa

Pjerun 29.08.2022 12:15

Czyli mogliśmy przepłacic Ranocchie. Bez sensu

WTC 29.08.2022 12:15

Young i Darmian realnie przyczynili się do wyników, czego o Correei i Dżeko powiedzieć nie można

KibicInteru 29.08.2022 12:15

Odnosnier twojego wcześniejszego pytania

KibicInteru 29.08.2022 12:15

Young i Darmian

WTC 29.08.2022 12:13

Przez 2 lata czytałem wysrywy na temat Vidala i Conte, że to i tamto, ale jakoś nikt nie wypomina liczb rzymskiemu szymonkowi

WTC 29.08.2022 12:13

W dwa sezony utopiliśmy ponad 40 mln na śmieci z Rzymu i takie są fakty

WTC 29.08.2022 12:13

Dżeko inkasuje 9 mln euro brutto na sezon? Correa chyba 3.5 i do tego kosztował 30 baniek, a teraz jeszcze ten Acerbi z pensją ponad 2 mln

Szociq 29.08.2022 12:09

Andrea moze i chciał odejść ale myślę że spokojnie można bylo go przekonac do pozostania. zamiast tego skończymy z beznadziejnym emerytem

Szociq 29.08.2022 12:07

jeżeli ktoś był w Barcelonie to wie jak wygląda tam przestępczość uliczna a co dopiero zorganizowana jak w przypadku napadów na domy piłkarzy

Luki165 29.08.2022 12:05

Mnie i tak najbardziej bawia juz podjazdy pod Lukaku. Gosc w 3 meczach bramka , asysta, ze Spezia jeszcze poprzeczka a juz lament. Zalecałbym spokoj.

WTC 29.08.2022 12:04

Gdzie w tym wszystkim jest jakaś logika

WTC 29.08.2022 12:04

Przez całe okienko trwała telenowela z pozbyciem się Sancheza i finalnie zaoszczędzili na tym grosze, a teraz ponad dwa miliony będzie inkasował kolejny emeryt

WTC 29.08.2022 12:02

To już lepiej było zaryzykować z tym Denayerem albo Zagadou. Przynajmniej spróbować czegoś innego i mimo wszystko bardziej perspektywicznego. Kiedy taki transfer w stylu Acerbiego wyszedł nam ostatnio na dobre? Jedynym takim przykładem może być Dżeko, ale to też dyskusyjna sprawa, bo gość przyzwoicie wyglądał przez część pierwszej rundy, a potem to już zjazd do boksu był niezwykle bolesny

Luki165 29.08.2022 11:59

Napad w domu Aubameyanga był brutalny. Piłkarz został uderzony w brodę żelaznym prętem, a jego żona w głowę i przez godzinę leżeli na ziemi. To wszystko działo się na oczach dzieci. [@elmonarac1] (2️⃣

Pjerun 29.08.2022 11:57

Nie stać nas na nikogo innego

Pjerun 29.08.2022 11:57

Acerbim nie zastępujemy Skriniara, tylko właśnie Ranocchie

Pjerun 29.08.2022 11:57

Ranocchia sam chciał odejsc

WTC 29.08.2022 11:55

Grubo w tej kutalonii

WTC 29.08.2022 11:55

Grupa uzbrojonych mężczyzn wzięła udział w zaplanowanej akcji kradzieży i pobicia Pierre'a-Emericka Aubameyanga w jego własnej posiadłości - poinformowało „El País”.

WTC 29.08.2022 11:53

Mając dwa złote w budżecie i wiedząc, że inne kluby też się po niego zgłoszą

WTC 29.08.2022 11:53

No ja akurat od początku pisałem, że to naiwne podejście z tym Bremerem. Nie wiem skąd się brał taki optymizm odnośnie ceny i tego że przyjdzie do klubu

taboret 29.08.2022 11:52

i za szybko wypuscilismy ranocchie

taboret 29.08.2022 11:52

bylismy zbyt pewni siebie w sprawie bremera

WTC 29.08.2022 11:50

Żaden transfer mnie tak nie brzydził jak ten

WTC 29.08.2022 11:50

Ale co ma wnieść taki Acerbi?

WTC 29.08.2022 11:49

Jeszcze rozumiem politykę sprowadzania piłkarzy wiekowych z klubów, które są wyżej w hierarchii sportowej od Interu, bo to i jakieś doświadczenie i mentalność wniosą

inter30 29.08.2022 11:47

z gołodupcami i tym trenerem dalsze ruchy z rzymu są bardzo prawdopodobne

inter30 29.08.2022 11:46

taka tchórzliwa mentalność

inter30 29.08.2022 11:46

czyli niby dla niego Handa lepszy, a w praktyce przyjął że ma być hu... ale stabilnie więc nie będzie jakimś Onaną grał

inter30 29.08.2022 11:45

wątpię że Onana nagle dostanie szansę w lidzem raczej się tak nei praktykuje, trener podejmuje decyzję na początku sezonu

WTC 29.08.2022 11:44

Bo Roma chyba większości szrotu się pozbyła. Trudno będzie coś wygrzebać akurat z tamtego śmietnika, chyba że może Smaldini

speaker 29.08.2022 11:44

Tyle że po porażce w Lazio nie podejrzewam trenera że nagle wystawi Onane

WTC 29.08.2022 11:43

Ja to już się zastanawiam, którym mistrzem z Rzymu uraczą kibiców za rok. Stefan Radu? Może Marusikiem, a może triumfalny powrót Lucasa Leivy do Europy

speaker 29.08.2022 11:43

W takich meczach jak jutro Onana powinien się ogrywać

Pjerun 29.08.2022 11:42

No, oby. Handanovic nie daje kompletnie żadnych argumentów

domin98 29.08.2022 11:41

na razie cds i gds coś sapią o możliwe zmianie w bramce

inter30 29.08.2022 11:41

Aslani to nei pogra raczej dużo więcej

domin98 29.08.2022 11:41

onana to nie radu

WTC 29.08.2022 11:41

LM to i tak 6 spotkań i do domu więc niech sobie ją ma

inter30 29.08.2022 11:41

w porywach PW Onana dostanie a i to nei wiadomo

inter30 29.08.2022 11:41

Handa będzie miał ligę na wyłączność, o LM nie wspominając, idę o zakład

WTC 29.08.2022 11:40

Ja bym wolał liczyć na zdrowy rozsądek trenera niż na nieszczęście kapitana drużyny

mateomazzini 29.08.2022 11:40

Nie wierze ze zagra jutro

domin98 29.08.2022 11:40

może coś się wydarzy, jakaś kontuzja co xd

domin98 29.08.2022 11:40

no szkoda

WTC 29.08.2022 11:39

Szkoda*

WTC 29.08.2022 11:39

Spoko, szkota tylko, że na Milan i na LM wróci manekin na bramkę

domin98 29.08.2022 11:38

no, jutro ma zagrać

Pjerun 29.08.2022 11:38

Też, na razie za szybko na wnioski

mateomazzini 29.08.2022 11:38

o widzę że tutaj niektórzy dalej myślą ze Onana w tym sezonie będzie w lidze grał

domin98 29.08.2022 11:38

jak wtedy nic się nie zmieni to sam dołączę do grupy krytykujących

domin98 29.08.2022 11:38

a z wnioskami to poczekałbym do jakiejś 7-8 kolejki chociaż

mateomazzini 29.08.2022 11:38

witam WTC

WTC 29.08.2022 11:37

Trzy kolejki i prócz zwycięstwa nad półamatorami ze Spezii to Inter nic nie pokazał

mateomazzini 29.08.2022 11:37

witam Fryfoniarz

mateomazzini 29.08.2022 11:37

witam HB

domin98 29.08.2022 11:37

a niektórzy jak jacyś histerycy po tej porażce się zachowują

domin98 29.08.2022 11:37

i nadal podtrzymuję swoje zdanie

domin98 29.08.2022 11:36

tak pamiętam

domin98 29.08.2022 11:36

witam

domin98 29.08.2022 11:36

WTC 29.08.2022 11:24 Co tam domin? Pamiętasz jak bekę ze mnie cisnąłeś, że sugeruję się grą ze sparingów przed sezonem, a wychodzi na to, że nasza piękna drużyna przekłada tę właśnie jakość na mecze początku sezonu

Seba 29.08.2022 11:36

Gdyby nie upór Lukaku i wymuszenie transferu, to chyba jedno z gorszych letnich okienek w wykonaniu Interu. Bida straszna

domin98 29.08.2022 11:36

jutro ma zagrać

WTC 29.08.2022 11:35

Bramkarz też sprowadzony tylko po to, żeby się przyglądał kolejnym babolom śniętego kapitana

WTC 29.08.2022 11:34

Obrona bez realnego wzmocnienia, wahadło wzmocnione Bellanovą, pomoc kolejnym emerytem i gościem, który i tak od Szymonka szans nie będzie dostawał, bo przecież Gagliardini jest najwidoczniej wyżej w hierarchii z powodu ''zasług'' z poprzednich lat

FReeFonix 29.08.2022 11:33

To juz Thohir sie bardziej staral

FReeFonix 29.08.2022 11:33

Zhangi po tej kompromitacji powinni sprzedac klub, prosimy o to

WTC 29.08.2022 11:32

To okienko to z każdym dniem wydaje mi się być gorsze

FReeFonix 29.08.2022 11:32

Piękne mercato patrzę, jeszcze sytuacja z tym Acerbim XD

WTC 29.08.2022 11:31

Przepraszam, 3 punkty*

WTC 29.08.2022 11:30

Przecież mecz z Lecce to też była męczarnia niemiłosierna i cudem zdobyty jeden punkt

Pjerun 29.08.2022 11:30

No podstawie jednego meczu nie ma co wyciągać daleko idących wniosków

Pjerun 29.08.2022 11:29

Po meczu ze Spezia byliśmy przecież murowanym kandydatem do Scudetto, porażka z Lazio i wypadamy z top4, wygramy z Milanem to spoweotem będzie scudetto w kieszeni i tak w kolko

KaraJunior 29.08.2022 11:26

ale akurat sparingi to marny wymiar formy zwłaszcza że żadnego meczu chyba nie zagraliśmy w podstawowym składzie od a do z

HB 29.08.2022 11:24

z uwzglednieniem kontuzji

HB 29.08.2022 11:24

na postawie poprzedniego meczu

HB 29.08.2022 11:24

na livescore wstawiaja randomowy sklad

WTC 29.08.2022 11:24

Co tam domin? Pamiętasz jak bekę ze mnie cisnąłeś, że sugeruję się grą ze sparingów przed sezonem, a wychodzi na to, że nasza piękna drużyna przekłada tę właśnie jakość na mecze początku sezonu

domin98 29.08.2022 11:16

dokl kebo, bergomi o dziwo sensownie się wypowiedział

Pjerun 29.08.2022 11:16

Z pewnością więcej od Handanovica

KaraJunior 29.08.2022 11:14

chciałbym zobaczyć tego Onane i ocenić co potrafi

KaraJunior 29.08.2022 11:14

Livescore pokazuje narazie że handa w podstawie - oby sie mylili

Pjerun 29.08.2022 11:13

Dambrosio pewnie zagra

HB 29.08.2022 11:10

gosens caly mecz

HB 29.08.2022 11:10

brozo 1 polowa

HB 29.08.2022 11:10

darmian caly mecz

HB 29.08.2022 11:10

i w 60 zmienic lautaro na dzeko

HB 29.08.2022 11:10

zeby zobaczyc jak graja razem teraz

HB 29.08.2022 11:10

ja bym wyszedl jutro lautaro+correa

WTC 29.08.2022 11:08

On powinien oglądać mecze z ławki już w tamtym sezonie

WTC 29.08.2022 11:08

Gość ma zjazd od 3 lat, więc nie wiem dlaczego miałby dziwić pogłębiający się brak refleksu w jego wykonaniu

Pjerun 29.08.2022 11:07

Handanovic w tym sezonie nie pokazał przez 3 mecze. Raz popisał się parada po strzale z rzutu wolnego, gdzie piłka leciała tam gdzie on stał i czyste konto że Spezia, która nie oddała celnego strzału. Poza tym każdy strzał to praktycznie bramka.

WTC 29.08.2022 11:06

Kadra tylko pozornie głębsza i tylko pozornie konkurencyjna. Tak przy okazji wizji występu Dżeko przeciwko Bayernowi zastanawiałem się, kto z czołowych drużyn w Europie ma takiego trupa w ataku i wychodzi na to, że nikt

KaraJunior 29.08.2022 11:05

lepszej okazji trudno szukać

KaraJunior 29.08.2022 11:05

to jest dość logiczne - ten debiut

WTC 29.08.2022 11:05

Obym się mylił

WTC 29.08.2022 11:05

To okienko transferowe to niestety straszny niewypał i jestem przekonany, że w tym sezonie nie będzie żadnego sukcesu

Seba 29.08.2022 11:05

Media podają, że Onana jutro debiut

WTC 29.08.2022 11:05

Spoko, kolejną szansę dostanie Gagliardini cudowny

Pjerun 29.08.2022 11:04

No, Asllani powinien zagrać. Brozo będzie niezbędny na Milan i Bayern.

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625108

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się