Archiwum shoutboksa

Imrahil 30.08.2022 21:15

xD

Imrahil 30.08.2022 21:15

Skriniar z buta w radu, spojrzal nawet nie przeprosul

inter30 30.08.2022 21:13

kiedy widziales takie zjawisko

inter30 30.08.2022 21:13

z kontry z dzeko?

Seba 30.08.2022 21:13

ajj Correa

question 30.08.2022 21:13

Dlatego az dziw ze gramy pozycyjnym atakiem a nie z kontry

Seba 30.08.2022 21:12

Trzeba strzelić drugą, bo nasi coś odwalą

keats 30.08.2022 21:12

nie mamy ani jednego dryblera i to jest problem, odszedł persisic i juz nikt nie umie wygrac 1 na 1 :(

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:12

Handa nawet po ziemi podaje niepewnie i niedokładnie

keats 30.08.2022 21:11

my naprawde nie umiemy budowac ataków

MatiInter 30.08.2022 21:11

I druga sprawa że na takie cremonese, nie na poważne ekipy

Seba 30.08.2022 21:11

bo z niego żaden obronca

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:10

ten Dimarco to serio byłby lepszy jako ofensywny pomocnik :D

question 30.08.2022 21:10

A pozniej bedzie placz ze nie jego wina przy bramce bo nie wrocil..

marcin-berganski 30.08.2022 21:10

Jacy Kandydaci z bundesligi za gonsesa? Nie oglądam tej ligi i nie mam o nich zdania

Seba 30.08.2022 21:10

Dimarco wolny elektron. Jeszcze na bramce tylko nie był

Capar 30.08.2022 21:09

Pozbycie się gosensa to dobry pomysł?

Seba 30.08.2022 21:09

Dimarco :D

adik218 30.08.2022 21:09

Obrona nasza jest dziurawa złe to wróży na mocniejszych rywali

Imrahil 30.08.2022 21:08

jak on nie ogarnia ze rumun nie nasz

Seba 30.08.2022 21:08

Dimarco gra wszędzie tylko nie na obronie

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:07

zanim on ogarnie że stracił piłke to przeciwnik będzie pod naszą bramką z kontrą

marcin-berganski 30.08.2022 21:07

Ale ostatnio to dwie bramki były darmiana. Teraz też jego strona poszli

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:07

graj*

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:07

i weź grał Dzeko w LM

question 30.08.2022 21:07

Ten dzeko to naprawde taki smieszek

MatiInter 30.08.2022 21:07

Paralita

MatiInter 30.08.2022 21:06

Znowu dzeko xd

Seba 30.08.2022 21:06

Dzeko haha

Seba 30.08.2022 21:06

ale ta obrona jest niepewna

inter30 30.08.2022 21:05

tak z powtórki to ten strzał Dżeko przy golu był do złapania

HB 30.08.2022 21:05

instinct*

HB 30.08.2022 21:04

do tego daza wszyscy pilkarze

HB 30.08.2022 21:04

ultra instict dzeko @seba

Seba 30.08.2022 21:04

sedzia :D

inter30 30.08.2022 21:04

dybala gol

Seba 30.08.2022 21:03

To nie Dzeko przyjmuje piłkę, to piłka przyjmuje Dzeko

MatiInter 30.08.2022 21:03

Dzeko taka panienka troche

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:03

od Dzeko 3/4 z tej strony by to szybciej przyjęła

intermed1 30.08.2022 21:03

Dzeko top

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:03

jakie opanowanie piłki

Seba 30.08.2022 21:03

Dzeko :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:02

Dzeko xD

marcin-berganski 30.08.2022 21:02

Jak będziemy mieć dwie bramki w tej połowie to ściągnie barelle i broza

intermed1 30.08.2022 21:02

Sędzia xD

oster 30.08.2022 21:01

W takich meczach powinien odpoczywać nasz kręgosłup z linii pomocy czyli Barella lub Brozović , w sobotę derby Mediolanu a ten gamoń Inzaghi znowu ich od początku...

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:01

IBRACADABRA EIGHT 30.08.2022 19:43 scenariusz może być taki... strzelamy szybko bramkę która Szymona zadowoli, zaczniemy pykać sobie na luzie bo to tylko beniaminek i wsadzą nam jakiegoś farfocla

marcin-berganski 30.08.2022 21:00

O dziś jestem spokojny. Boje się jutra i naszych sprzedaży..

KibicInteru 30.08.2022 21:00

Top 6 biorw w ciemno

Capar 30.08.2022 20:59

Może chociaż top 4 bd

Capar 30.08.2022 20:59

Gol

Seba 30.08.2022 20:59

Dzeko do Radu, Radu do Korey i gol

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:59

plusik*

lukaszbor 30.08.2022 20:58

Ake główka została

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:58

Dzeko już zużył pasek i pali się przy nim krzyżyk xD

inter30 30.08.2022 20:58

brakło na strzał porządny

inter30 30.08.2022 20:58

dzeko po tym sprincie caly pasek zużył chyba

Imrahil 30.08.2022 20:58

Dzeko prosto do kolegi podal

interfc 30.08.2022 20:58

Dajcie linka

question 30.08.2022 20:58

I powinny wrocic wlasnie do gry z kontry bo to zawsze u nas dzialalo

MatiInter 30.08.2022 20:58

Dzieko killer

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:58

granie górnej piłki na uciekającego dziada jest tak samo sensowne jak stawianie na Hande w bramce

lukaszbor 30.08.2022 20:57

Dzeko 2 gole

Claudio 30.08.2022 20:57

Correa biegł do końca bo wiedział że ten kmiot nie strzeli

tytusek25 30.08.2022 20:57

Nie sfajczył się na szczescie

KibicInteru 30.08.2022 20:57

Radu uno di noi

Est 30.08.2022 20:57

KOREA!

andyvdm 30.08.2022 20:57

Nie było

Seba 30.08.2022 20:57

jednak nie

tytusek25 30.08.2022 20:56

Joachim

Seba 30.08.2022 20:56

ale chyba spalony bydzie

tytusek25 30.08.2022 20:56

Goool

Seba 30.08.2022 20:56

Korea

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:56

Correa

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:56

goool

Seba 30.08.2022 20:56

Dzeko :D

Seba 30.08.2022 20:56

Dimarco znowu w ataku :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:55

Inter już fart w 10 minucie meczu z Cremonese xD

Seba 30.08.2022 20:55

grunt to wszyscy do przodu na czele z obroncami

tytusek25 30.08.2022 20:55

Handa juz profilaktycznie odprowadzal

Seba 30.08.2022 20:55

jedna strata i już grozna kontra. Cały Inter Inziego

tytusek25 30.08.2022 20:55

Ale fart

Seba 30.08.2022 20:55

ufff

HB 30.08.2022 20:55

tak się wymawia

HB 30.08.2022 20:55

bhiż

tytusek25 30.08.2022 20:55

Tego sie nie da na trzezwo..

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:55

czym? :D

HB 30.08.2022 20:54

ibra rozbawiles mnie

HB 30.08.2022 20:54

XD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:54

tak się to wymawia? :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:54

"klub bruche"

Seba 30.08.2022 20:54

aż się przypomniał film Batman VS Superman

Seba 30.08.2022 20:54

:D

tytusek25 30.08.2022 20:54

Radu kontra Handa.Clash of the titans

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:53

dziś broni dwóch naszych bramkarzy i żaden z nich to Onana xD

Imrahil 30.08.2022 20:53

radu jest

Est 30.08.2022 20:52

i znowu Handa w bramce?

lukaszbor 30.08.2022 20:52

Dzeko 2 gole

Imrahil 30.08.2022 20:51

dzeko poczuł krew

Imrahil 30.08.2022 20:51

jaka fantazja w ataku

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 23:06

Strzały RPA też w kosmos

Claudio 28.06.2026 22:58

oni nawet nie potrafili dobrze przyjmowac pilki czy dobrze rozegrac na solidnym poziomie. Strasznie się to ogladalo, a ogladalem tylko 2 polowe

Claudio 28.06.2026 22:57

takiego gówna jak rpa-kanada to nie pamietam w fazie pucharowej MŚ

El_Imprezatore 28.06.2026 21:49

Już mam

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625755

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się