Czyli mogliśmy przepłacic Ranocchie. Bez sensu
Young i Darmian realnie przyczynili się do wyników, czego o Correei i Dżeko powiedzieć nie można
Odnosnier twojego wcześniejszego pytania
Young i Darmian
Przez 2 lata czytałem wysrywy na temat Vidala i Conte, że to i tamto, ale jakoś nikt nie wypomina liczb rzymskiemu szymonkowi
W dwa sezony utopiliśmy ponad 40 mln na śmieci z Rzymu i takie są fakty
Dżeko inkasuje 9 mln euro brutto na sezon? Correa chyba 3.5 i do tego kosztował 30 baniek, a teraz jeszcze ten Acerbi z pensją ponad 2 mln
Andrea moze i chciał odejść ale myślę że spokojnie można bylo go przekonac do pozostania. zamiast tego skończymy z beznadziejnym emerytem
jeżeli ktoś był w Barcelonie to wie jak wygląda tam przestępczość uliczna a co dopiero zorganizowana jak w przypadku napadów na domy piłkarzy
Mnie i tak najbardziej bawia juz podjazdy pod Lukaku. Gosc w 3 meczach bramka , asysta, ze Spezia jeszcze poprzeczka a juz lament. Zalecałbym spokoj.
Gdzie w tym wszystkim jest jakaś logika
Przez całe okienko trwała telenowela z pozbyciem się Sancheza i finalnie zaoszczędzili na tym grosze, a teraz ponad dwa miliony będzie inkasował kolejny emeryt
To już lepiej było zaryzykować z tym Denayerem albo Zagadou. Przynajmniej spróbować czegoś innego i mimo wszystko bardziej perspektywicznego. Kiedy taki transfer w stylu Acerbiego wyszedł nam ostatnio na dobre? Jedynym takim przykładem może być Dżeko, ale to też dyskusyjna sprawa, bo gość przyzwoicie wyglądał przez część pierwszej rundy, a potem to już zjazd do boksu był niezwykle bolesny
Napad w domu Aubameyanga był brutalny. Piłkarz został uderzony w brodę żelaznym prętem, a jego żona w głowę i przez godzinę leżeli na ziemi. To wszystko działo się na oczach dzieci. [@elmonarac1] (2️⃣
Nie stać nas na nikogo innego
Acerbim nie zastępujemy Skriniara, tylko właśnie Ranocchie
Ranocchia sam chciał odejsc
Grubo w tej kutalonii
Grupa uzbrojonych mężczyzn wzięła udział w zaplanowanej akcji kradzieży i pobicia Pierre'a-Emericka Aubameyanga w jego własnej posiadłości - poinformowało „El País”.
Mając dwa złote w budżecie i wiedząc, że inne kluby też się po niego zgłoszą
No ja akurat od początku pisałem, że to naiwne podejście z tym Bremerem. Nie wiem skąd się brał taki optymizm odnośnie ceny i tego że przyjdzie do klubu
i za szybko wypuscilismy ranocchie
bylismy zbyt pewni siebie w sprawie bremera
Żaden transfer mnie tak nie brzydził jak ten
Ale co ma wnieść taki Acerbi?
Jeszcze rozumiem politykę sprowadzania piłkarzy wiekowych z klubów, które są wyżej w hierarchii sportowej od Interu, bo to i jakieś doświadczenie i mentalność wniosą
z gołodupcami i tym trenerem dalsze ruchy z rzymu są bardzo prawdopodobne
taka tchórzliwa mentalność
czyli niby dla niego Handa lepszy, a w praktyce przyjął że ma być hu... ale stabilnie więc nie będzie jakimś Onaną grał
wątpię że Onana nagle dostanie szansę w lidzem raczej się tak nei praktykuje, trener podejmuje decyzję na początku sezonu
Bo Roma chyba większości szrotu się pozbyła. Trudno będzie coś wygrzebać akurat z tamtego śmietnika, chyba że może Smaldini
Tyle że po porażce w Lazio nie podejrzewam trenera że nagle wystawi Onane
Ja to już się zastanawiam, którym mistrzem z Rzymu uraczą kibiców za rok. Stefan Radu? Może Marusikiem, a może triumfalny powrót Lucasa Leivy do Europy
W takich meczach jak jutro Onana powinien się ogrywać
No, oby. Handanovic nie daje kompletnie żadnych argumentów
na razie cds i gds coś sapią o możliwe zmianie w bramce
Aslani to nei pogra raczej dużo więcej
onana to nie radu
LM to i tak 6 spotkań i do domu więc niech sobie ją ma
w porywach PW Onana dostanie a i to nei wiadomo
Handa będzie miał ligę na wyłączność, o LM nie wspominając, idę o zakład
Ja bym wolał liczyć na zdrowy rozsądek trenera niż na nieszczęście kapitana drużyny
Nie wierze ze zagra jutro
może coś się wydarzy, jakaś kontuzja co xd
no szkoda
Szkoda*
Spoko, szkota tylko, że na Milan i na LM wróci manekin na bramkę
no, jutro ma zagrać
Też, na razie za szybko na wnioski
o widzę że tutaj niektórzy dalej myślą ze Onana w tym sezonie będzie w lidze grał
jak wtedy nic się nie zmieni to sam dołączę do grupy krytykujących
a z wnioskami to poczekałbym do jakiejś 7-8 kolejki chociaż
witam WTC
Trzy kolejki i prócz zwycięstwa nad półamatorami ze Spezii to Inter nic nie pokazał
witam Fryfoniarz
witam HB
a niektórzy jak jacyś histerycy po tej porażce się zachowują
i nadal podtrzymuję swoje zdanie
tak pamiętam
witam
WTC 29.08.2022 11:24 Co tam domin? Pamiętasz jak bekę ze mnie cisnąłeś, że sugeruję się grą ze sparingów przed sezonem, a wychodzi na to, że nasza piękna drużyna przekłada tę właśnie jakość na mecze początku sezonu
Gdyby nie upór Lukaku i wymuszenie transferu, to chyba jedno z gorszych letnich okienek w wykonaniu Interu. Bida straszna
jutro ma zagrać
Bramkarz też sprowadzony tylko po to, żeby się przyglądał kolejnym babolom śniętego kapitana
Obrona bez realnego wzmocnienia, wahadło wzmocnione Bellanovą, pomoc kolejnym emerytem i gościem, który i tak od Szymonka szans nie będzie dostawał, bo przecież Gagliardini jest najwidoczniej wyżej w hierarchii z powodu ''zasług'' z poprzednich lat
To juz Thohir sie bardziej staral
Zhangi po tej kompromitacji powinni sprzedac klub, prosimy o to
To okienko to z każdym dniem wydaje mi się być gorsze
Piękne mercato patrzę, jeszcze sytuacja z tym Acerbim XD
Przepraszam, 3 punkty*
Przecież mecz z Lecce to też była męczarnia niemiłosierna i cudem zdobyty jeden punkt
No podstawie jednego meczu nie ma co wyciągać daleko idących wniosków
Po meczu ze Spezia byliśmy przecież murowanym kandydatem do Scudetto, porażka z Lazio i wypadamy z top4, wygramy z Milanem to spoweotem będzie scudetto w kieszeni i tak w kolko
ale akurat sparingi to marny wymiar formy zwłaszcza że żadnego meczu chyba nie zagraliśmy w podstawowym składzie od a do z
z uwzglednieniem kontuzji
na postawie poprzedniego meczu
na livescore wstawiaja randomowy sklad
Co tam domin? Pamiętasz jak bekę ze mnie cisnąłeś, że sugeruję się grą ze sparingów przed sezonem, a wychodzi na to, że nasza piękna drużyna przekłada tę właśnie jakość na mecze początku sezonu
dokl kebo, bergomi o dziwo sensownie się wypowiedział
Z pewnością więcej od Handanovica
chciałbym zobaczyć tego Onane i ocenić co potrafi
Livescore pokazuje narazie że handa w podstawie - oby sie mylili
Dambrosio pewnie zagra
gosens caly mecz
brozo 1 polowa
darmian caly mecz
i w 60 zmienic lautaro na dzeko
zeby zobaczyc jak graja razem teraz
ja bym wyszedl jutro lautaro+correa
On powinien oglądać mecze z ławki już w tamtym sezonie
Gość ma zjazd od 3 lat, więc nie wiem dlaczego miałby dziwić pogłębiający się brak refleksu w jego wykonaniu
Handanovic w tym sezonie nie pokazał przez 3 mecze. Raz popisał się parada po strzale z rzutu wolnego, gdzie piłka leciała tam gdzie on stał i czyste konto że Spezia, która nie oddała celnego strzału. Poza tym każdy strzał to praktycznie bramka.
Kadra tylko pozornie głębsza i tylko pozornie konkurencyjna. Tak przy okazji wizji występu Dżeko przeciwko Bayernowi zastanawiałem się, kto z czołowych drużyn w Europie ma takiego trupa w ataku i wychodzi na to, że nikt
lepszej okazji trudno szukać
to jest dość logiczne - ten debiut
Obym się mylił
To okienko transferowe to niestety straszny niewypał i jestem przekonany, że w tym sezonie nie będzie żadnego sukcesu
Media podają, że Onana jutro debiut
Spoko, kolejną szansę dostanie Gagliardini cudowny
No, Asllani powinien zagrać. Brozo będzie niezbędny na Milan i Bayern.