Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:53

dziś broni dwóch naszych bramkarzy i żaden z nich to Onana xD

Imrahil 30.08.2022 20:53

radu jest

Est 30.08.2022 20:52

i znowu Handa w bramce?

lukaszbor 30.08.2022 20:52

Dzeko 2 gole

Imrahil 30.08.2022 20:51

dzeko poczuł krew

Imrahil 30.08.2022 20:51

jaka fantazja w ataku

lukaszbor 30.08.2022 20:50

5 0 i musieliamy udowodnić ze walczymy o majstra

lukaszbor 30.08.2022 20:50

Poryxrboealiusmi4

lukaszbor 30.08.2022 20:49

I znowu będzie tekst Inzaghiego

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:49

jak Dzeko szybko biega, co mu się stało?

Seba 30.08.2022 20:48

Dimarco - napastnik grający na obronie

lukaszbor 30.08.2022 20:47

Bog interu zbawca calcio mowie Wam

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:47

uuu Dimarco prawie

Seba 30.08.2022 20:47

ajjj Di Marzio

Nerazzurx10 30.08.2022 20:47

Czy tylko mi strumyk.tv odwala jakies czary?

lukaszbor 30.08.2022 20:46

Dzeko 2 gole

intermed1 30.08.2022 20:46

Dzeko już czaruje

lukaszbor 30.08.2022 20:46

Gosens out ? Myslicie ze sie przejedziemy ??

Seba 30.08.2022 20:45

odpalam kompilację Borny Sosy

inter30 30.08.2022 20:45

zderzenie bramkarskich gigantów

Imrahil 30.08.2022 20:45

xD

Imrahil 30.08.2022 20:45

czy tam widzialem rumuna?

inter30 30.08.2022 20:45

jakby była prosto w ręce to by złapał, a tak to nie, czego nie rozumiecie

Seba 30.08.2022 20:45

Handa odprowadził monetę wzrokiem :D

Imrahil 30.08.2022 20:45

juz woda piją, juz zmęczeni

Nerazzurx10 30.08.2022 20:45

Macie link?

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

xDDD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

Handzie kazali złapać monetę ale stał w miejscu i nie ruszył ręką

Seba 30.08.2022 20:44

Onana brechta :D

inter30 30.08.2022 20:44

na pewno była nie do złapania i tak

Imrahil 30.08.2022 20:44

xD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

Handa nawet monety nie łapie...

KaraJunior 30.08.2022 20:44

dobra - spadam na mecz- trzymajcie kciuki i co by sie nie działo - nie róbcie siary :P - nie wyzywajcie sie nawzajem :D

Roni86 30.08.2022 20:44

Handa jak wino 😂😂😂😂

Seba 30.08.2022 20:44

Handa chciał złapać monetę, którą rzucił sędzia, ale nie złapał :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

nie będą bo przyjdzie lepszy Sosa

kadrian89 30.08.2022 20:43

Gosens odejdzie i będą jaja

KaraJunior 30.08.2022 20:43

Handy

KaraJunior 30.08.2022 20:43

a no tak :)

lukaszbor 30.08.2022 20:43

Dzis wyprzedzamy MILAN

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:43

Dzeko i Handy xD

Roni86 30.08.2022 20:43

Kurde żebym wiedział że tak zagramy to postawiłbym że Obie strzelą bramkę 😂

KaraJunior 30.08.2022 20:43

bo z przyzwyczajenia nie liczysz pewnie Dzeko i Darmiana :P

inter30 30.08.2022 20:43

żeby potem np przeciwko jufkom milanowi się skompromisować

kadrian89 30.08.2022 20:43

Gdzie jest onana do uja

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:42

czemu naliczyłem tylko 9 naszych piłkarzy?

Nerazzurx10 30.08.2022 20:42

Cos mi zle pokazalo

inter30 30.08.2022 20:42

pewnie wyjątkowo dzień konia będzie

Nerazzurx10 30.08.2022 20:42

Aaa gra to co mi tu oklamuje

inter30 30.08.2022 20:42

jestem ciekawy bardzo radu

tytusek25 30.08.2022 20:42

Ten sklad to wstyd

intermed1 30.08.2022 20:42

Przecież Rady gra

Nerazzurx10 30.08.2022 20:42

Kurde, Radu na lawce, moze byc ciezko o wygrana

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:42

To nie chodzi o to, ze w Inter nie wierze, tylko w wybory Inzagiego

HB 30.08.2022 20:41

w city sa jeszcze jakies wolne miejsca? pepowi by sie przydal 3-letni zakaz kupowania

lukaszbor 30.08.2022 20:41

Dobra inter silnik grzeje 😂 😂

KaraJunior 30.08.2022 20:41

przeżyliśmy ere Thohira i jego gwiazd to i ten fragment historii Interu przeżyjemy i poczekamy na lepsze czasy :)

lukaszbor 30.08.2022 20:40

I tam zostanie

KaraJunior 30.08.2022 20:40

wonsuu ja wierzę :) - nie wszystko mi sie podoba w Inzaghim ale kibicowałem Interowi jak byli gorsi :)

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:40

od Atalanty, przez City, po Bayern i Juve niby

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:39

widzieliście ile klubów tego Sose chce niby?

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:39

Ja juz na nic nie licze w przypadku Inzagiego Kara, drugi mecz i znowu zawal kiedy wyskakuje ze swoimi wyborami

mediolan1908 30.08.2022 20:39

da ktoś link do meczu > ?

nicolas80 30.08.2022 20:39

Dzeko dublecik

lukaszbor 30.08.2022 20:39

Ile Dzeko bramek dzis zafunduje ??

HB 30.08.2022 20:38

czekam na sobote

HB 30.08.2022 20:38

ja nie ogladam tego sparingu

KaraJunior 30.08.2022 20:38

zgadzam się wonsuu - lepiej by było ale może asllani wejdzie po przerwie żeby sie ogrywać

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:37

Asllani może być zajebisty ale po co? :D

oster 30.08.2022 20:37

mediolan1908- włącz sob coś innego lepiej, ja dzisiaj rezygnuje z oglądania przez tego matoła Inzaghiego

KaraJunior 30.08.2022 20:37

Borne Sosa z VFB Stuttgart

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:37

Takie zachwyty nad Aslanim i slusznie, ale nie, lepiej dac szanse Gagliardiniemu, moze odpali, 5 sezonow nie odpala ale moze z Lazio odpali

KaraJunior 30.08.2022 20:37

Sosa in

HB 30.08.2022 20:36

Gosens out, lazaro in?

KaraJunior 30.08.2022 20:36

nie ma sensu narażać go na kontuzje

KaraJunior 30.08.2022 20:36

HB - Gosens odchodzi

KaraJunior 30.08.2022 20:36

no ja też liczyłem na Onane - reszta to dodatek - choć akurat Darmiana to sie nie spodziewałem

HB 30.08.2022 20:36

CZEMU NIE GRA GOSENS? KIEDY ON MA SIE OGRAC?

nicolas80 30.08.2022 20:36

Dobry sklad wystwil dzis Szymon. Widać że nie chce eksperymentów tylko pewnie wygrać.

mediolan1908 30.08.2022 20:36

ma ktos linka do meczu ?

pluto11 30.08.2022 20:36

Na razie Polacy grają z USA

pluto11 30.08.2022 20:35

Ja najbardziej chciałem Onane zobaczyć i jego grę nogami

KaraJunior 30.08.2022 20:35

żeby nie było tak też w naszym meczu bo będzie kicha

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:35

Slowa o tym, ze Onana dostanie szanse to dno, jednak kolejka w pucharze wloch to nie szansa!

oster 30.08.2022 20:35

Asllani powinien dostać szansę od początku przede wszystkim

Pjerun 30.08.2022 20:35

Pioli rotował i prosze

KaraJunior 30.08.2022 20:35

no z młodych to brakuje Asllaniego

wonsuu_blumarino 30.08.2022 20:34

Ale jakiej rotacji, dziadów powsadzał

Seba 30.08.2022 20:34

bo Szymek rotuje tam gdzie nie trzeba

KaraJunior 30.08.2022 20:34

brakuje Onany ale w polu to aż naddto tej rotacji

oster 30.08.2022 20:34

Lepiej emerytów wystawiać niż młodych

Seba 30.08.2022 20:34

Origi, Rebic, Kjaer i Florenzi z urazami i może zabraknąć ich na Derby. Czyli Milan byłby praktycznie bez ławki

KaraJunior 30.08.2022 20:34

no akurat rotacji to nie brakuje w tym składzie

oster 30.08.2022 20:33

Kiedy jak nie w takim meczu rotować? ja pierr co za gamoń ten Inzaghi

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:29

przecież Lewandowski to z 5 bramek słupowi wsadzi

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:28

nie będzie weryfikacji, tam będzie szybki wypad

KibicInteru 30.08.2022 20:28

Bo tacy mocni są rywale

DragoDBZ 30.08.2022 20:28

Już nie mogę się doczekać weryfikacji włoskich drużyń w lidze mistrzów

Pjerun 30.08.2022 20:28

Milan tak jak w zeszłym sezonie, tylko Leao nic nie gra

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się