Archiwum shoutboksa

danielinter 30.08.2022 18:00

Bakker za Gosensa ale zamiana

maverik 30.08.2022 18:00

raczej malo prawdopodobne

KaraJunior 30.08.2022 17:59

obyś jednak sie pomylił maverik

KaraJunior 30.08.2022 17:59

no to nie chcę nic mówić ale z tym składem to stracimy dzisiaj punkty

maverik 30.08.2022 17:58

uwaga podaje sklad :handanovic: :skriniar: :devrij: :dimarco: :dumfries: :calhanoglu: :brozovic: :barella: :darmian: :correa: :dzeko:

KaraJunior 30.08.2022 17:56

no to nie zzobaczymy pewnie Gosensa w dzisiejszym meczu jednak :(

Czaglar 30.08.2022 17:55

@FabrizioRomano · 1 min Bayer Leverkusen have opened talks with Inter to sign Robin Gosens. Loan deal with mandatory buy clause now discussed — been told that Mitchell Bakker is also part of the talks but Gosens main focus. 🚨🔴🇩🇪 #transfers Inter and Bayer will make a decision soon.

taboret 30.08.2022 17:55

gosens nie dzeko xD

taboret 30.08.2022 17:55

jak dzis dzeko zagra to raczej plotki z tym gosensem

Czaglar 30.08.2022 17:55

No i podają, że w ataku dzisiaj zaczynamy Dzekowizny Correa

taboret 30.08.2022 17:54

co jest, nie zdazylismy zobaczyc gosensa w dluzszej perspektywie i juz out xD?

Czaglar 30.08.2022 17:53

Schira też już coś pisze o zainteresowaniu Gosensem

taboret 30.08.2022 17:53

pina karci dzis milanowek

Czaglar 30.08.2022 17:53

@NicoSchira · 3 min Robin #Gosens could leave #Inter in next hours: Nerazzurri have received an official bid by #BayerLeverkusen for the left fullback. There is also an english club, which are monitoring the former Atalanta’s player. #transfers

Czaglar 30.08.2022 17:43

JUST IN: PSG made a €70M bid for Milan Skriniar, decision now up to Inter’s President. @IlarioDiGiovamb , pending further confirmation.

Granat105 30.08.2022 17:36

Jak zrobił korektę płci to wyjdzie na to samo przecież

Granat105 30.08.2022 17:35

Wiadomo że chłop ze chłopem się lepiej dogada

Claudio 30.08.2022 17:27

tam gdzie duze pieniadze w koncu pojawia sie nuda i glupie pomysly

pluto11 30.08.2022 17:26

Może Mbappe lubi jak on raz i raz jego

andyvdm 30.08.2022 17:26

Stefan Radu

andyvdm 30.08.2022 17:26

Ja mam propozycje na lewe wahadło

Claudio 30.08.2022 17:25

Mbappe xD

Czaglar 30.08.2022 17:25

Albo Marcelo z grobu

pluto11 30.08.2022 17:25

Chyba że Guerrero z BVB ma ostatni rok kontaktu

Czaglar 30.08.2022 17:25

Pewnie w ramach oszczędności to nikogo byśmy nie ściągnęli

pluto11 30.08.2022 17:25

Ale kogo ściągną obudzili się w ostatni dzień okienka że nie mamy wahadła

Pjerun 30.08.2022 17:25

Alvaro Pereira witamy

Czaglar 30.08.2022 17:24

Minęło pół roku i znak zapytanie jest tylko większy.

pluto11 30.08.2022 17:24

Czy nie potrzebujemy ani obrońcy ani wahadła bo jest Darmian

pluto11 30.08.2022 17:23

Kogo ściągniemy w zamian

Czaglar 30.08.2022 17:23

Patrząc pragmatycznie to jestem ciekawy ile jest wiary w Intrze obecnie, że Gosens będzie stanowił o naszej siłę w tym sezonie

Nerazzurx10 30.08.2022 17:23

A Nagatomo zakończył kariere? Jego ściągną

Pjerun 30.08.2022 17:22

Chińska wersja Yuto Nagatomo

pluto11 30.08.2022 17:22

I grajmy na wahadle Zhangiem

pluto11 30.08.2022 17:21

Nie no pewnie oddajmy Gosensa

Czaglar 30.08.2022 17:19

#Inter Badanie rozpoznawcze Bayer Leverkusen dla Robina #Gosens . Intencje Nerazzurri w stosunku do Niemców muszą zostać ustalone w kilka godzin do zamknięcia rynku. Longari

Pjerun 30.08.2022 17:18

Reszta do kieszeni Zhangowizny

Pjerun 30.08.2022 17:18

I to by było koniec naszego mercato

Pjerun 30.08.2022 17:18

Dobrze, że Skriniara nie sprzedaliśmy. Bo czuję, że za niego by przyszedł Milenkovica i Acerbi

Imrahil 30.08.2022 17:10

leszcza*

Imrahil 30.08.2022 17:10

znowu

Imrahil 30.08.2022 17:10

junajtet wydalo 100 na jakiegos lesza

KaraJunior 30.08.2022 17:10

czas Chińczyków w Interze sie skończył bo jako naród to niedługo przykryją nas czapką :(

pluto11 30.08.2022 17:10

West Ham kupuje Scammace za 40 i teraz wzięli Paquete za 60 i kogo tam oni jeszcze nie kupili aa my nie mamy kasy na Acerbiego

Pjerun 30.08.2022 17:04

Czas Chińczyków się skończył definitywnie

Pjerun 30.08.2022 17:03

Za niedługo to nie będziemy w stanie rywalizować z Lechem Poznań na rynku transferowym

Imrahil 30.08.2022 17:00

podobno lukaku wrak

Luki165 30.08.2022 16:58

Ale Acerbi tez mialby przyjsc na Suche wyp. Tylko pensja 2 mln euro jest problemem

_DANI_ 30.08.2022 16:54

Denayer, Zagadou wolni... a Ci Acerbiego chcą

KaraJunior 30.08.2022 16:54

a gołebie zrzucają chleb :)

_DANI_ 30.08.2022 16:53

Gość w Borussi grzeje ławkę, a Inter i City go chcą... dziwne

Claudio 30.08.2022 16:53

jest taka bieda, że myszy widząc to przynoszą ser pod siedzibę Interu

taboret 30.08.2022 16:52

17 milionow euro za akanjiego, a my chcielismy go za darmo xD

coco 30.08.2022 16:52

:-D

coco 30.08.2022 16:51

Manchester City are close to signing Manuel Akanji on permanent deal from Borussia Dortmund, as called by David Ornstein — negotiations progressing to final stages.

Luki165 30.08.2022 16:51

A to ze obrażony to pewne

Luki165 30.08.2022 16:51

No i to albo oznacza sprzedaż klubu, albo wyprzedaż latem

Czaglar 30.08.2022 16:47

To już poważnie robi się kuriozalne, że Zhangowy syn na ostatniej prostej zaczyna blokować jakiejkolwiek ruchy. On chyba poważnie się obraził, że tego Skriniara nie pogoniono

Luki165 30.08.2022 16:39

Jezeli odejście Agoume czy Salcedo nie odblokowuje Acerbiego to Francuz musi zostac i musimy na niego stawiać. Lepszej okazji zeby postawic na mlodego Asllaniego czy Agoume nie bedzie.

KaraJunior 30.08.2022 16:15

no to po marzeniach Akanji za free za rok :P - nie wiem jak można było tak naiwnie myśleć że koleś będzie czekał rok czasu

Luki165 30.08.2022 16:14

XD

Luki165 30.08.2022 16:14

Diktat di #Zhang: il monte stipendi non deve aumentare neppure di un euro, non basterebbero le cessioni di #Agoumé e #Salcedo. Il sesto difensore sarà il giovane #Fontanarosa GDS

Czaglar 30.08.2022 16:13

Akanji ponoć w City

KaraJunior 30.08.2022 16:12

szkoda tylko że od razu tego nie zrobił

KaraJunior 30.08.2022 16:12

wygląda to troche jakby sie już pogodził ze sprzedażą i nie chce wkładać żadnej kasy w projekt Interu :(

pluto11 30.08.2022 16:07

Pewnie że będzie ale jeżeli Zhang jest zadowolony z tego że mamy max 1 pomocnika i 1 obrońcę na rezerwie to ok

Luki165 30.08.2022 16:05

Ale ze Napoli ma większą głębie składu od nas to jest taka katastrofa i bedzie to wychodzić w sezonie

kibol123 30.08.2022 15:24

Byl ktoś niedawno w Mediolanie na meczu? Szczypawki dalej obowiązują?

HB 30.08.2022 15:18

do zwrotu

KaraJunior 30.08.2022 15:17

prędzej magnes na lodówkę ;)

HB 30.08.2022 15:14

jaki prezent od Zhanga na koniec mercato? marcos alonso czy marcelo?

pluto11 30.08.2022 14:38

Nie wiem co on widzi w wystawianiu Dzeko jak końcówkę zesonu fajnie zagrali Lautaro z Correa

KibicInteru 30.08.2022 14:34

Correa z Milanem pewnie zagra

Granat105 30.08.2022 14:25

Niech da chociaż tego Asllaniego, to moze byc najwiekszy wygrany u nas

Luki165 30.08.2022 14:24

I Handa xD

Granat105 30.08.2022 14:24

Biada ci Inzaghi

Granat105 30.08.2022 14:24

Koreja dobrze wygląda ale zagrajmy dzrzeko

Granat105 30.08.2022 14:23

Chryste Panie

domin98 30.08.2022 14:22

ale w ataku Dżeko

domin98 30.08.2022 14:22

no Gosens ma zagrać dzisiaj

Czaglar 30.08.2022 13:53

Galtier on Skriniar: "I can't say that it's completely over. He's been a target for a long time. Negotiations are very difficult with Inter but you have to respect their position. Anything is possible."

VVujek 30.08.2022 13:53

Jeszcze Gosen i Correa i będę zadowolony.

VVujek 30.08.2022 13:50

Fajnie będzie zobaczyc Asllaniego

VVujek 30.08.2022 13:47

Mówię o kontrze Interu , nie każdy wziął w niej udzial xd

Luki165 30.08.2022 13:46

W srodku

taboret 30.08.2022 13:46

widac ze mu zalezy

VVujek 30.08.2022 13:46

Najwazniejsze , że tracimy tylko 1 pkt do lidera

Luki165 30.08.2022 13:46

Fajna kontra q ktorej cala druzyna odbudowuje ustawienie oprocz Dimarco i przed podaniem sms wymienia 5 podan z czego 2 do tylu xD

taboret 30.08.2022 13:46

asllani wydaje sie byc mocno zaanagazowany i widac w nim bylo iskre po wejsciu

taboret 30.08.2022 13:45

ciekawe z tym :asllani:

VVujek 30.08.2022 13:44

3 , bramka to też popis naszej obrony xd

domin98 30.08.2022 13:40

Sky podało że dzisiaj Asllani zagra

Pjerun 30.08.2022 13:40

Wina i Dimarco i Bastoniego. Lepszy bramkarz też żyłby na przedpolu i wyszedł do tej pilki

VVujek 30.08.2022 13:40

I wlasnie tak bylo xd

VVujek 30.08.2022 13:40

Luki165 30.08.2022 13:39 O asekuracji mowimy jakby wyszla jakas kontra, a oni spokojnie od tylu rozgrywali akcje

Luki165 30.08.2022 13:39

A jak nie mial sil to jego zadaniem nr 1 jest obrona

VVujek 30.08.2022 13:39

No była kontra wlasnie xd

VVujek 30.08.2022 13:39

Wina wczesniejszego udziału w kontrze

Luki165 30.08.2022 13:39

O asekuracji mowimy jakby wyszla jakas kontra, a oni spokojnie od tylu rozgrywali akcje

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się