Archiwum shoutboksa

FrogStory 30.08.2022 20:23

zresztą. wybaczcie mi bo niepotrzebnie z nim wchodze w polemikę i zaśmiecam czat. Sorka

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:23

Kjaer też sie nagrał

FrogStory 30.08.2022 20:23

powiem ci tylko że nawet gdybym jakims cudem dostał tu bana to od kilku lat tylko czytałem i nie komentowałem. Myślisz, że będę tęsknił za konwersacją z tobą?

Piekarz 30.08.2022 20:22

dobra. pożegnaj się

FrogStory 30.08.2022 20:21

jak skończysz 12 lat to moze kiedyś pogadamy

FrogStory 30.08.2022 20:21

xDDDDDDDDDD

inter30 30.08.2022 20:21

wytrzeźwiej

Piekarz 30.08.2022 20:21

zaraz Cię tu może nie być!

Piekarz 30.08.2022 20:21

załatwić Ci bana multikoncie?

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:21

do pierwszego zawieszenia xD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:20

sędziowie w SerieA to sie nadają...

FrogStory 30.08.2022 20:20

xD

FrogStory 30.08.2022 20:20

nie masz szacunku do sędziego?

FrogStory 30.08.2022 20:20

Piekarz czemu nie szanujesz sedziego? policzył ze tyle trzeba doliczyc to tak ma być

Piekarz 30.08.2022 20:19

7 minut xddddddddddddddddddddddd

Piekarz 30.08.2022 20:19

przykre ale takie już jest to życie

Piekarz 30.08.2022 20:19

no to żegnamy Florenziego baj baj

Pjerun 30.08.2022 20:19

Ciekawe czy kibice Milanu tez piszą, że Pioli beton, nie mają szans w derbach i max to walka o top4

pluto11 30.08.2022 20:19

Mogli im całe 30 dact

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:19

nieźle

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:19

Milanowi doliczyli 7 minut żeby zdążyli wygrać

pluto11 30.08.2022 20:19

Ale za to że Theo połamał Berardiego niby przy spalonym to powinien i tak dostać żółta

andyvdm 30.08.2022 20:18

Florenzi

FrogStory 30.08.2022 20:18

florenzi chyba

pluto11 30.08.2022 20:18

Kto się polamal

pluto11 30.08.2022 20:16

30 męczy 9 asyst i 2 bramki

maverik 30.08.2022 20:15

https://www.youtube.com/watch?v=WtuliZM2ao4 macie do obejrzenia przed meczem

FrogStory 30.08.2022 20:15

nie znam, nie widziałem, zarobiony jestem ;P

inter30 30.08.2022 20:15

mając 9 na plecach

inter30 30.08.2022 20:15

no wypałoby raz na pół roku zagrać dobry mecz

pluto11 30.08.2022 20:14

Ktoś coś wie o tym Sosie

andyvdm 30.08.2022 20:14

bez pał litra nie razbieriosz

FrogStory 30.08.2022 20:14

ja właśnie tego Asllaniego jestem ciekawy bo zapowiada się dobrze

pluto11 30.08.2022 20:14

Uj tam z Dzeko gdzie Asllani i Onana

Piekarz 30.08.2022 20:14

może zagra dobrze?

andyvdm 30.08.2022 20:13

Znowu muszę oglądać trupa z Sarajewa

Claudio 30.08.2022 20:13

milan jak dotad 1 ceny strzal. Oby nie bylo drugiego

Capar 30.08.2022 20:12

Będzie wesoło

inter30 30.08.2022 20:12

w sumie jak trener polskiej myśli szkoleniowej to w sumie nadal ten sam poziom co każdy na sb

Capar 30.08.2022 20:12

Dzeko i correa xd

Kebo 30.08.2022 20:11

jedynym trenerem tu jest nicolas

KaraJunior 30.08.2022 20:11

oni mają wyjechane na nasze życie więc nie ma co sie tak bardzo przejmować - trzeba wierzyć w Inter ale też mieć świadomość że nic nie zmini nasze narzekanie

Piekarz 30.08.2022 20:11

mogę zeskanować po meczu

Piekarz 30.08.2022 20:11

tak

Kebo 30.08.2022 20:11

nie zauważyłem, żebyś prezentował jakąś wybitną wiedzę

inter30 30.08.2022 20:11

masz papiery ekspeta/trenera czy cos w tym stylu?

inter30 30.08.2022 20:11

słynne" gówno się znacie wszyscy i się wypowiadacie"

Piekarz 30.08.2022 20:11

ja wiem o piłce mniej więcej wszystko, no może 97%

KaraJunior 30.08.2022 20:11

i tu sie zgadzam z Frogiem

Kebo 30.08.2022 20:10

a ty co wiesz o piłce

Pjerun 30.08.2022 20:10

Liczę zawsze, że znajdzie się ktoś na poziomie do merytorycznej dyskusji

FrogStory 30.08.2022 20:10

no ja wyrażam zdanie ale po wszystkim wyłączam komputer i robie swoje :) Szymon się nie przejmuje tym co u mnie z robocie sie dzieje :D trzeba mieć zdrowe podejście to kibicowania

KaraJunior 30.08.2022 20:10

bo to nie ma sensu

KaraJunior 30.08.2022 20:10

Pjerun - dobra rada - nie czytaj sb w dzień meczowy :) - a w trakcie meczu to już na bank nie zaglądaj

Piekarz 30.08.2022 20:10

a ja kocham INTER

Pjerun 30.08.2022 20:10

Jeszcze wypowiadają się ludzie, którzy nic nie wiedzą o piłce.

Piekarz 30.08.2022 20:10

Wszyscy nagle trenerzy

Piekarz 30.08.2022 20:10

Pjerun ale to szkoda ryja strzępić

Pjerun 30.08.2022 20:09

Ciągle narzekanie

Kebo 30.08.2022 20:09

pjerun co cię boli?

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:09

Milan nie stracił i robi sie z nich drugie dawne Juve gdzie wciskają farfocle w 95 minucie

inter30 30.08.2022 20:09

czyli według Ciebie Gaglia zasłużenie wyszedł w podstawie i to była dobra decyzja?

maverik 30.08.2022 20:09

Pioli napastnika sciaga, daje Adlego, widac bronia remisu

Pjerun 30.08.2022 20:08

To jest niesamowite jak wy ludzie mnie irytujecie

FrogStory 30.08.2022 20:08

ja myślę, że w tym sezonie to będziemy dużo rozmawiac o top6 a nie top4. Dużo ekip jest mocnych

Claudio 30.08.2022 20:08

ale miln jeszcze nie stracil

Pjerun 30.08.2022 20:08

No gdybyśmy my stracili punkty z Sassuolo to Inzaghi pewnie już według was powinien pakować walizki i nie byłoby szans na top10

oster 30.08.2022 20:08

Jak w zeszłym sezonie

oster 30.08.2022 20:07

Zajedzie ich gamoń

Piekarz 30.08.2022 20:07

No tak jak jakiś piłkarz źle zagra mecz to już trener "nie wie kogo wystawiać"

Kebo 30.08.2022 20:07

bora sosa witamy

oster 30.08.2022 20:07

Tylko patrzeć jak Brozović i Barella opadaną z sił i potem będzie walka o czwarte miejsce, skończymy jak Lazio

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:07

Sassuolo jak sie postara to wciśnie coś

MuCha2 30.08.2022 20:07

Tylko z kim oni grają

inter30 30.08.2022 20:07

przecież trener wie kogo ma wystawiać więc podjął dobrą decyzję

FrogStory 30.08.2022 20:06

oglądałem ostatnio mecz monaco z psg gdzie trener miał jaja zeby młodemy dac szanse a Szymon w tymi jajami to tak bardzo przeciętnie

Czaglar 30.08.2022 20:06

Nie oglądałem chwilę, tam z tym Berardim to był spalony, że Theo nie dostał czerwieni?

Pjerun 30.08.2022 20:06

Porobili rotacje

inter30 30.08.2022 20:06

Piekarz oceń Gaglie z Lazio

Pjerun 30.08.2022 20:06

Patrzcie na Milan

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:06

na razie wyglądamy tak że z każdym z górnej połowy tabeli dostajemy w dupe

Pjerun 30.08.2022 20:06

Wy nigdy nie będziecie piac z zachwytu, bo jesteście malkontentami

Nasir 30.08.2022 20:06

INZI nigdy nie wygra scudetto

inter30 30.08.2022 20:06

pewnie amatorów Cremonese ogramy, nawet taki di marco błyśnie czy Dżeko coś strzeli i nie jeden się podjara że wracamy na właściwe tory a potem znowu brutalne zderzenie z rzeczywistością

FrogStory 30.08.2022 20:05

niech najpierw wygra to pogadamy, bo można wygrać 1:0 po fatalnym meczu i piać z zachwytu nikt nie będzie

intermed1 30.08.2022 20:05

Wygramy cz przygramy, Inzaghi nadaje się do betoniarki

Pjerun 30.08.2022 20:05

Aha, przegra mistrzostwa, bo wygra z Cremonese w w 4 kolejce

Piekarz 30.08.2022 20:05

Wszyscy trenerzy, wszyscy wiedzą co trzeba zrobić, kogo wystawić, kogo nie wystawić, tylko jeden Inzaghi który dostaje za to pieniądze nie wie

oster 30.08.2022 20:05

W takich meczach powinni niektórzy odpoczywać

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:05

jak Szymonowi dobrze pójdzie to mistrzostwo przegra już we wrześniu

MuCha2 30.08.2022 20:05

Wygrane to obowiązek i to jakieś 3-0 minimum

oster 30.08.2022 20:05

Będzie bo przegra mistrzostwo

Pjerun 30.08.2022 20:05

?

Pjerun 30.08.2022 20:05

Jak wygramy to tez będzie debilem

oster 30.08.2022 20:04

Inzaghi to Debil przez duże D, dlaczego w takim meczu nie wyjdzie w pierwszym składzie Asllani? Beton chce zajechać znowu Barelle i Brozovicia i przegrać mistrzostwo, no debil ten Inzaghi i niech wraca do Lazio.

inter30 30.08.2022 20:04

:D

FrogStory 30.08.2022 20:04

mam wrażenie że Pan piekarz jest trollem jakimś

Piekarz 30.08.2022 20:04

nie będzie mi multikonto założone 4 dni temu pisać o pracowaniu na szacunek

FrogStory 30.08.2022 20:04

Correa rok temu ledwo z samolotu wyszedł i już grał

inter30 30.08.2022 20:04

może jeszcze szacunek dla gołodpuca bo jest panem właścicielem? :D

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625636

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się