Archiwum shoutboksa

MatiInter 30.08.2022 21:03

Dzeko taka panienka troche

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:03

od Dzeko 3/4 z tej strony by to szybciej przyjęła

intermed1 30.08.2022 21:03

Dzeko top

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:03

jakie opanowanie piłki

Seba 30.08.2022 21:03

Dzeko :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:02

Dzeko xD

marcin-berganski 30.08.2022 21:02

Jak będziemy mieć dwie bramki w tej połowie to ściągnie barelle i broza

intermed1 30.08.2022 21:02

Sędzia xD

oster 30.08.2022 21:01

W takich meczach powinien odpoczywać nasz kręgosłup z linii pomocy czyli Barella lub Brozović , w sobotę derby Mediolanu a ten gamoń Inzaghi znowu ich od początku...

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:01

IBRACADABRA EIGHT 30.08.2022 19:43 scenariusz może być taki... strzelamy szybko bramkę która Szymona zadowoli, zaczniemy pykać sobie na luzie bo to tylko beniaminek i wsadzą nam jakiegoś farfocla

marcin-berganski 30.08.2022 21:00

O dziś jestem spokojny. Boje się jutra i naszych sprzedaży..

KibicInteru 30.08.2022 21:00

Top 6 biorw w ciemno

Capar 30.08.2022 20:59

Może chociaż top 4 bd

Capar 30.08.2022 20:59

Gol

Seba 30.08.2022 20:59

Dzeko do Radu, Radu do Korey i gol

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:59

plusik*

lukaszbor 30.08.2022 20:58

Ake główka została

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:58

Dzeko już zużył pasek i pali się przy nim krzyżyk xD

inter30 30.08.2022 20:58

brakło na strzał porządny

inter30 30.08.2022 20:58

dzeko po tym sprincie caly pasek zużył chyba

Imrahil 30.08.2022 20:58

Dzeko prosto do kolegi podal

interfc 30.08.2022 20:58

Dajcie linka

question 30.08.2022 20:58

I powinny wrocic wlasnie do gry z kontry bo to zawsze u nas dzialalo

MatiInter 30.08.2022 20:58

Dzieko killer

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:58

granie górnej piłki na uciekającego dziada jest tak samo sensowne jak stawianie na Hande w bramce

lukaszbor 30.08.2022 20:57

Dzeko 2 gole

Claudio 30.08.2022 20:57

Correa biegł do końca bo wiedział że ten kmiot nie strzeli

tytusek25 30.08.2022 20:57

Nie sfajczył się na szczescie

KibicInteru 30.08.2022 20:57

Radu uno di noi

Est 30.08.2022 20:57

KOREA!

andyvdm 30.08.2022 20:57

Nie było

Seba 30.08.2022 20:57

jednak nie

tytusek25 30.08.2022 20:56

Joachim

Seba 30.08.2022 20:56

ale chyba spalony bydzie

tytusek25 30.08.2022 20:56

Goool

Seba 30.08.2022 20:56

Korea

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:56

Correa

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:56

goool

Seba 30.08.2022 20:56

Dzeko :D

Seba 30.08.2022 20:56

Dimarco znowu w ataku :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:55

Inter już fart w 10 minucie meczu z Cremonese xD

Seba 30.08.2022 20:55

grunt to wszyscy do przodu na czele z obroncami

tytusek25 30.08.2022 20:55

Handa juz profilaktycznie odprowadzal

Seba 30.08.2022 20:55

jedna strata i już grozna kontra. Cały Inter Inziego

tytusek25 30.08.2022 20:55

Ale fart

Seba 30.08.2022 20:55

ufff

HB 30.08.2022 20:55

tak się wymawia

HB 30.08.2022 20:55

bhiż

tytusek25 30.08.2022 20:55

Tego sie nie da na trzezwo..

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:55

czym? :D

HB 30.08.2022 20:54

ibra rozbawiles mnie

HB 30.08.2022 20:54

XD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:54

tak się to wymawia? :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:54

"klub bruche"

Seba 30.08.2022 20:54

aż się przypomniał film Batman VS Superman

Seba 30.08.2022 20:54

:D

tytusek25 30.08.2022 20:54

Radu kontra Handa.Clash of the titans

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:53

dziś broni dwóch naszych bramkarzy i żaden z nich to Onana xD

Imrahil 30.08.2022 20:53

radu jest

Est 30.08.2022 20:52

i znowu Handa w bramce?

lukaszbor 30.08.2022 20:52

Dzeko 2 gole

Imrahil 30.08.2022 20:51

dzeko poczuł krew

Imrahil 30.08.2022 20:51

jaka fantazja w ataku

lukaszbor 30.08.2022 20:50

5 0 i musieliamy udowodnić ze walczymy o majstra

lukaszbor 30.08.2022 20:50

Poryxrboealiusmi4

lukaszbor 30.08.2022 20:49

I znowu będzie tekst Inzaghiego

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:49

jak Dzeko szybko biega, co mu się stało?

Seba 30.08.2022 20:48

Dimarco - napastnik grający na obronie

lukaszbor 30.08.2022 20:47

Bog interu zbawca calcio mowie Wam

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:47

uuu Dimarco prawie

Seba 30.08.2022 20:47

ajjj Di Marzio

Nerazzurx10 30.08.2022 20:47

Czy tylko mi strumyk.tv odwala jakies czary?

lukaszbor 30.08.2022 20:46

Dzeko 2 gole

intermed1 30.08.2022 20:46

Dzeko już czaruje

lukaszbor 30.08.2022 20:46

Gosens out ? Myslicie ze sie przejedziemy ??

Seba 30.08.2022 20:45

odpalam kompilację Borny Sosy

inter30 30.08.2022 20:45

zderzenie bramkarskich gigantów

Imrahil 30.08.2022 20:45

xD

Imrahil 30.08.2022 20:45

czy tam widzialem rumuna?

inter30 30.08.2022 20:45

jakby była prosto w ręce to by złapał, a tak to nie, czego nie rozumiecie

Seba 30.08.2022 20:45

Handa odprowadził monetę wzrokiem :D

Imrahil 30.08.2022 20:45

juz woda piją, juz zmęczeni

Nerazzurx10 30.08.2022 20:45

Macie link?

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

xDDD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

Handzie kazali złapać monetę ale stał w miejscu i nie ruszył ręką

Seba 30.08.2022 20:44

Onana brechta :D

inter30 30.08.2022 20:44

na pewno była nie do złapania i tak

Imrahil 30.08.2022 20:44

xD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

Handa nawet monety nie łapie...

KaraJunior 30.08.2022 20:44

dobra - spadam na mecz- trzymajcie kciuki i co by sie nie działo - nie róbcie siary :P - nie wyzywajcie sie nawzajem :D

Roni86 30.08.2022 20:44

Handa jak wino 😂😂😂😂

Seba 30.08.2022 20:44

Handa chciał złapać monetę, którą rzucił sędzia, ale nie złapał :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:44

nie będą bo przyjdzie lepszy Sosa

kadrian89 30.08.2022 20:43

Gosens odejdzie i będą jaja

KaraJunior 30.08.2022 20:43

Handy

KaraJunior 30.08.2022 20:43

a no tak :)

lukaszbor 30.08.2022 20:43

Dzis wyprzedzamy MILAN

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:43

Dzeko i Handy xD

Roni86 30.08.2022 20:43

Kurde żebym wiedział że tak zagramy to postawiłbym że Obie strzelą bramkę 😂

KaraJunior 30.08.2022 20:43

bo z przyzwyczajenia nie liczysz pewnie Dzeko i Darmiana :P

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Piotrek85 28.06.2026 10:42

Ndicka i Solet to jest optymalne zestawienie ,ale nie wydarzy się że względów finansowych. Mancini lepszym

AveCaesar 28.06.2026 10:39

Zwlekamy z Soletm czyli może być opcją rezerwową lub coś z nim nie tak. Obaj z Romy są dużo lepszym wyborem niż Fracuz. Norweg może zagrać centralnie więc w naszej wystuacji również byłby rozsądniejszym wyjściem.

Claudio 28.06.2026 10:37

Repubblica (Rzym) – Inter zainteresowany Ndicką: Gasperini nie chce go oddać, ale klub potrzebuje pieniędzy. Inter nie rezygnuje z Ndicki. Środkowy obrońca nadal figuruje w planach „nerazzurri”, którzy zdają sobie sprawę z zobowiązań finansowych ciążących na Romie do 30 czerwca. Gasperini zgłosił sprzeciw, ale transakcja może dojść do skutku za kwotę poniżej 35 milionów, łącznie z premiami.

Piotrek85 28.06.2026 10:36

Myślałem,że jest lepszy. Na mś nawet minuty nie zagral

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625720

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się