Archiwum shoutboksa

Luki165 30.08.2022 09:44

Jezeli Handa wybiegnie w piereszym skladzie to ja dzisiaj odpuszczam mecz

nicolas80 30.08.2022 09:43

Inzaghi już pokazał, że wie, jak interweniować

nicolas80 30.08.2022 09:42

conter tez miał słaby początek w II swoim sezonie

inter30 30.08.2022 09:41

zastanawiam się czy on tak serio czy trolling

andyvdm 30.08.2022 09:40

Nie dyskutuj z nim nicolas żyje w swoim świecie xD

nicolas80 30.08.2022 09:40

nie koniecznie czasami sukces rodzi się w bólach

inter30 30.08.2022 09:40

musi poczekać do momentu aż handa odwali parę ładnych baboli albo w ogóle przestanie się ruszać na bramce

andyvdm 30.08.2022 09:39

Granie co kilka dni ze składem w którym każda absencja grozi poważna utrata jakości na pewno musi się dobrze skończyć

inter30 30.08.2022 09:39

taki świetny że pet z lazio go nakrył czapką

nicolas80 30.08.2022 09:39

każdy chciałby zobaczyć onanę w bramce jednak jeszce musi pewnie poczekać na swoją kolej

nicolas80 30.08.2022 09:36

mamy świetnego trenera który to wszyskto poukłada

Seba 30.08.2022 09:36

Dzisiaj już wszystkie media podają, że jednak Handa facepalm

Borgen 30.08.2022 09:34

Wiem, wiem, że Alexis cofnięty to trochę S.F. - to był typ niepokorny, sam mógłby taki pomysł storpedować i więcej problemu dla trenera by z tym było niż to warte... Ale mimo wszystko kusi... Chciałoby się oglądać walczący Inter, który potrafi zaskoczyć rywala

nicolas80 30.08.2022 09:33

kazdy ma swoją wizję ale to nie jest takie proste

Borgen 30.08.2022 09:32

Chciałbym jednego pomocnika, który potrafi przyspieszyć akcję w kluczowym momencie, bo bez tego ani Lautaro, ani Lukaku nam sezonu nie uratują... Naiwnie wierzę, że Barella się odbuduje i zagra dobry sezon przeplatany wybitnymi meczami, bo poprzedni miał przeciętny przeplatany dobrymi

Borgen 30.08.2022 09:31

Wiem, że większość uzna to za kretynizm, ale ja serio jestem ciekaw jakby Alexis sprawdził się jako ofensywny pomocnik, ktoś kto odpowiadałby za rozegranie w środku pola... Miał mimo wieku szybklość, miał fantazję (czasami za dużo, ale przynajmniej próbował).

nicolas80 30.08.2022 09:29

system jest ok tylko juz gramy 3 sezon podobnie i dlatego takie wrażenie

Borgen 30.08.2022 09:29

tylko smutne dla mnie jest to, że zakładamy, że własnie taki zmiennik będzie nam potrzebny... do tego przywykłem oglądając reprezentację, od Interu oczekuję jednak trochę więcej jakości ;)

Borgen 30.08.2022 09:28

Taki Franek łowca bramek ;) Nikt wybitny, ale idealny napastnik "z przypadku" ;)

nicolas80 30.08.2022 09:28

dzeko na boisku daje pewność jakieś sytuacji bramkowej

Seba 30.08.2022 09:28

Ja osobiście rzygam już tym 3-5-2

Borgen 30.08.2022 09:28

Mam takie wrażenie, że chociaż wybitnie mnie nie przekonuje to ma w sobie coś takiego: "prędzej czy później piłka wpadnie tam gdzie akurat będę i uda mi się wysunąć noge w odpowoedni sposób" :P

andyvdm 30.08.2022 09:27

Dzeko nic nie daje jak jest na 100% przygotowany

nicolas80 30.08.2022 09:27

jesteśmy dość przewidywalni dla przeciwnika i brakuje torchę świeżej krwi w tej formacji ale może miki coś wniesie

Borgen 30.08.2022 09:27

Dżeko może nam zrobić robotę jak nic nie będzie szło nawet bardziej niż Lukaku to fakt...

Borgen 30.08.2022 09:26

Poprzedni sezon był moim zdaniem w wykonaniu naszych pomocników bardzo mocno w kratkę... Hakan, Barella... No ok, liczby (asysty) mieli, ale mi na boisku brakowało takiej jakości w rozegraniu, pewności... Barella serio mnie martwi, bo co sezon bardziej poirytowany

nicolas80 30.08.2022 09:26

wolę dzeko na boisku wtedy

nicolas80 30.08.2022 09:25

lukaku jak nie jest w 100% przygotowany do gry to nic nie daje

nicolas80 30.08.2022 09:24

w systemi 3-5-2 wahadła są kluczowe

Borgen 30.08.2022 09:24

Perisic miał w poprzednim sezonie bardzo dobre mecze wtedy, gdy Inter tego potrzebował, bo nic nie szło... Lukaku nam meczu nie wygra, jak inni nie będą nic grali :(

nicolas80 30.08.2022 09:24

a perisic ciągnął sezpół jak druzynie nie szło i tu jest róznica

nicolas80 30.08.2022 09:23

di marco z lepszymi druzynami widzicie co wyrabia

nicolas80 30.08.2022 09:22

niestety pisałem że odejście periscia będzie bolało to mnie wyśmiewali

Borgen 30.08.2022 09:21

awnego Sensiego... Barelli sprzed dwóch sezonów...

Luki165 30.08.2022 09:21

Mnie w meczu z Lazio najbardziej zmartwil brak reakcji druzyny po bramce na 2 1

Borgen 30.08.2022 09:21

To jest początek sezonu, serio daleki jestem od wyciagania wniosków. Niemniej jednak serio boli mnie to, że po stracie Perisica my wolimy pozbyć się Alexisa niż Edina... Mi brakuje w naszym składzie szybkiego klasowego pomocnika, kogoś kto potrafi coś zrobić z piłką jak drużynie nie idzie...

nicolas80 30.08.2022 09:21

wazne żeby po porazkach nastepowały serie zwycięśtw

nicolas80 30.08.2022 09:20

ale cóż wszystkiego nie jesteśmy w stanie wygrać wieć taka porazka jest wkalkulowana

nicolas80 30.08.2022 09:20

tak zgadza się takie lazio powiniśmy przepchać

Seba 30.08.2022 09:19

No i okazało się, że jednak tych trudniejszych spotkan nie potrafimy przepychać kolanem

Borgen 30.08.2022 09:19

Aczkolwiek na realia ligowe kto wie - może wystarczy, bo nikt nie ma na dzień dzisiejszy takiego w 100% pewnego zespołu.

nicolas80 30.08.2022 09:19

to nie chodzi o problem ze zgraniem tylko na początku sezonu nie jesteśmy w optymalnej formie fizycznej

Borgen 30.08.2022 09:18

Wyobraźmy sobie dzisiejszy Inter z takimi problemami kadrowymi jakie ma dzisiaj Juventus... Trudno mi patrzeć z optymizmem widząc to jak to wygląda (i nie mówię tylko o tym sezonie).

Borgen 30.08.2022 09:16

No i dodatkowo wspomnę to co pisałem kiedyś... Dzisiaj mamy 100% składu (pomijam chwilowy brak Lukaku)... Mamy szczęście, jeżeli chodzi o kontuzje, co jak nas to szczęście wreszcie opuści?

Borgen 30.08.2022 09:15

Ok, niech będzie, aczkolwiek czemu przy stosunkowo małych zmianach kadrowych to własnie u nas ma być problem ze zgraniem i słabszy początek?

nicolas80 30.08.2022 09:11

początek sezonu pisałem że będzie słabszy i będze trzeba przepychać mecze

Borgen 30.08.2022 09:10

Może mamy uniwersalnych zawodników, ale coraz częściej mam wrażenie, że nie mamy drużyny, zgrania... Zobaczcie jak ciężko nam budować atak pozycyjny, jak nie umiemy przyspieszyć, gdy trzeba...

nicolas80 30.08.2022 09:10

chłopaki potzrbują tylko dojsć do lepszej formy

nicolas80 30.08.2022 09:09

atakjest silny mimo kontuzji lukaku

nicolas80 30.08.2022 09:09

mamy uniwersalnych zawodników którzy mogą grać na kilku pozycjach

nicolas80 30.08.2022 09:07

ja jestem spokojny o koncowy wynik i wierzę w tą druzynę mimo osłabienia

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:07

a my mamy 3 środkówych obrońców, reszta to wahadłowi/boczni

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:06

ale tutaj w grę w chodzi gra znów co 3 dni

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:06

na średniaków ligowych są jak najbardziej ok

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:05

myślę że weryfikacja ich solidności w starciu z powaznym rywalem nadejdzie szybciej niż sobie wyobrazasz

nicolas80 30.08.2022 09:04

solidni zawodnicy dobrze że ich mamy w kadrze

Cny 30.08.2022 09:03

Szkoda, że PSG jednak nei sypnęło tymi 70M za Skriniara na początku okienka. Marotta wiedziałby co z tym zrobić.

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:03

darmian i ambroży będą grać dosłownie wszędzie w obronie

Cny 30.08.2022 09:03

No takie męki, że serio urazy i kartki pokaża, że mamy zerową głębie składu. Dziury będa łatali Gags i D,Ambrossio

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

tylko o stanie faktycznym nazej kadry i perspektywach na przyszłość

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

nie mówię o ostatnim meczu

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

bo go nie będzie

nicolas80 30.08.2022 09:02

jeden słabszy mecz o niczym nie świadczy

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

o skudetto nie ma nawet co mówić

Nasir 30.08.2022 09:02

nie chcieliscie Aramco to macie Dzeko

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

braki w obronie

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

męczenie buły

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

takie jak oglądanie drzewo gagliardiniego

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

jakie męki?

Cny 30.08.2022 09:02

Prawda taka, że zablokowały nas w tym okkienku transfery napastnikó z zeszłego sezonu, czyli Correa i Dżeko. Ddżeko blokuje budżet płącowy dla 3 wartościuowych zmienników a Correa to 30M za które tewż można było połatać skład.

nicolas80 30.08.2022 09:01

jakie męki?

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:01

nie chce się człowiekowi znowu tego przeżywać

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:01

ale ten sezon to będą męki masakra jakaś

Cny 30.08.2022 09:00

Kto pisze, że my mamy mocną kadrę to nieźle odpływa... Inni wcale lepszych nie mają, ale to nie sprawia, że my mamy mocną kadrę

nicolas80 30.08.2022 09:00

kontuzje się zdarzają w każdym klubie i trzeba to mieć na uwadze

Cny 30.08.2022 08:59

Ormianin się będzie łamał i okaże się kupą jak Kolarov, Asllani będzie grął po 5 minut z Cremonese, Francuza wypożyczą. Ktoś z trójki Barella/Hakan/Brozo uraz lub kartki i gramy Gagsem przez pół sezonu. Sprytnie przemyślane xd

nicolas80 30.08.2022 08:58

widocznie nic nie pokazuje więc szukają mu jakiegoś klubu

Cny 30.08.2022 08:58

Salceson będzie ttym piątym młodytm napastnikiem? Ile dostanie minut? Tyle co Pina w sezonie 19/20? całe jakies 66 minut xd

Pjerun 30.08.2022 08:39

Niewiadomo co on pokazuje na treningach. Jeśli byłaby jakaś szansa, że nie przesiedzi u nas na lawce całego sezonu to też bym go zostawił w kadrze

inter30 30.08.2022 08:27

przecież za chwilę nei będzie grać kim w tej pomocy więc chyba by dostał

Luki165 30.08.2022 08:19

A powinien kosztem Gagi nawet jakby sie okazal flopem. Patrzac na nasze finanse z szerszej perspektywy to klub musi zaczac stawiac na mlodych, zeby miec moc cos sprzedawac

Pjerun 30.08.2022 08:05

On i tak nigdy nie dostałby szansy, chociaż potrzeba chyba jednego pomocnika. A jesli wypożyczenie to wolałbym go oddać do Serie A, żeby się ogrywał. Chyba, że nie wiążemy z nim planow na przyszłość

Luki165 30.08.2022 07:57

Agoume powinnien zostać i kompletnie nie kumam widząc co mamy w pomocy jego odejscia na tym etapie.

Pjerun 30.08.2022 07:35

Marzenie, żeby ta Barca nie wyszła z grupy

Pjerun 30.08.2022 07:35

TVP w pierwszej kolejce pokaże mecz Barcelona - Viktoria Pilzno

Ibracadabra eight 29.08.2022 23:44

Piekarz w sumie racja :D

Adriano_forever 29.08.2022 23:42

xD

Piekarz 29.08.2022 23:36

:zhang: = gunwo

Piekarz 29.08.2022 23:36

przecież on mógłby grać z powodzeniem w jakimś nie wiem Hellasie czy Sampdorii

Piekarz 29.08.2022 23:35

tylko nie ten trup jezu

andyvdm 29.08.2022 23:16

Jestem podekscytowany oglądaniem Łabędzia z Sarajewa w 1 składzie

danielinter 29.08.2022 23:10

Ludzie chceli bremera a tu nawet na acerbiego kasy nie ma haha

Piekarz 29.08.2022 23:07

a ja jestem pewien, że jakby Correa grał co mecz, to zagrałby maksymalnie dwa zanim złapałby kontuzję

Piekarz 29.08.2022 23:07

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:27 jestem pewny że Correa jakby grał co mecz to by wymiatał nawet Lukaku

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:29

Dumfries potrzebował ponad roku żeby się na serio garnąć

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:29

Dambrosio i Darmian nie raz dodawali swoją cegiełkę do meczu

pablo77 29.08.2022 22:27

na pewno nie ma co liczyc ze wejda i zmienia obraz meczu

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:27

jestem pewny że Correa jakby grał co mecz to by wymiatał nawet Lukaku

pablo77 29.08.2022 22:27

DD i Darmian to spoko zapchaj dziury na takie mecze jak Cremonese

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:27

do tego sezonu zawsze pisałem tutaj że Darmian jest lepszy od Dumfriesa

Shoutbox

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

VVujek 24.06.2026 00:17

Cambiaso miał swoje wylewy i ty oceniasz go na podstawie tylko tego

Vancore 24.06.2026 00:15

cambiaso to ladna dziewczyna dobrze robi reka, w dupe tez wezmie, bedzie wierna kilka miesiecy a pozniej sie zacznie puszczac w juve, ale raz na jakis czas przeprosi

Szczupac_FCI 24.06.2026 00:15

pakować Frate do turynu i brać Kiełbaso..

Vancore 24.06.2026 00:13

no tak jak kibice juve na poczatku xD

VVujek 24.06.2026 00:12

Jestem jakoś przekonany , że tu by się nim zachwycali

ZnawcaCalcio 24.06.2026 00:12

ja myślę o Cambiaso żeby był zawodnikiem do rotacji. Mógłby obskoczyć dwa wahadła

Vancore 24.06.2026 00:11

a my szukamy gracza do 1 skladu na prawe wahadlo

Vancore 24.06.2026 00:11

dla mnie moglby byc zmiennikiem wahadlowego ale lewego

VVujek 24.06.2026 00:11

Na top wahadło

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625227

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się