Archiwum shoutboksa

Seba 30.08.2022 21:10

Dimarco wolny elektron. Jeszcze na bramce tylko nie był

Capar 30.08.2022 21:09

Pozbycie się gosensa to dobry pomysł?

Seba 30.08.2022 21:09

Dimarco :D

adik218 30.08.2022 21:09

Obrona nasza jest dziurawa złe to wróży na mocniejszych rywali

Imrahil 30.08.2022 21:08

jak on nie ogarnia ze rumun nie nasz

Seba 30.08.2022 21:08

Dimarco gra wszędzie tylko nie na obronie

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:07

zanim on ogarnie że stracił piłke to przeciwnik będzie pod naszą bramką z kontrą

marcin-berganski 30.08.2022 21:07

Ale ostatnio to dwie bramki były darmiana. Teraz też jego strona poszli

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:07

graj*

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:07

i weź grał Dzeko w LM

question 30.08.2022 21:07

Ten dzeko to naprawde taki smieszek

MatiInter 30.08.2022 21:07

Paralita

MatiInter 30.08.2022 21:06

Znowu dzeko xd

Seba 30.08.2022 21:06

Dzeko haha

Seba 30.08.2022 21:06

ale ta obrona jest niepewna

inter30 30.08.2022 21:05

tak z powtórki to ten strzał Dżeko przy golu był do złapania

HB 30.08.2022 21:05

instinct*

HB 30.08.2022 21:04

do tego daza wszyscy pilkarze

HB 30.08.2022 21:04

ultra instict dzeko @seba

Seba 30.08.2022 21:04

sedzia :D

inter30 30.08.2022 21:04

dybala gol

Seba 30.08.2022 21:03

To nie Dzeko przyjmuje piłkę, to piłka przyjmuje Dzeko

MatiInter 30.08.2022 21:03

Dzeko taka panienka troche

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:03

od Dzeko 3/4 z tej strony by to szybciej przyjęła

intermed1 30.08.2022 21:03

Dzeko top

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:03

jakie opanowanie piłki

Seba 30.08.2022 21:03

Dzeko :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:02

Dzeko xD

marcin-berganski 30.08.2022 21:02

Jak będziemy mieć dwie bramki w tej połowie to ściągnie barelle i broza

intermed1 30.08.2022 21:02

Sędzia xD

oster 30.08.2022 21:01

W takich meczach powinien odpoczywać nasz kręgosłup z linii pomocy czyli Barella lub Brozović , w sobotę derby Mediolanu a ten gamoń Inzaghi znowu ich od początku...

Ibracadabra eight 30.08.2022 21:01

IBRACADABRA EIGHT 30.08.2022 19:43 scenariusz może być taki... strzelamy szybko bramkę która Szymona zadowoli, zaczniemy pykać sobie na luzie bo to tylko beniaminek i wsadzą nam jakiegoś farfocla

marcin-berganski 30.08.2022 21:00

O dziś jestem spokojny. Boje się jutra i naszych sprzedaży..

KibicInteru 30.08.2022 21:00

Top 6 biorw w ciemno

Capar 30.08.2022 20:59

Może chociaż top 4 bd

Capar 30.08.2022 20:59

Gol

Seba 30.08.2022 20:59

Dzeko do Radu, Radu do Korey i gol

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:59

plusik*

lukaszbor 30.08.2022 20:58

Ake główka została

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:58

Dzeko już zużył pasek i pali się przy nim krzyżyk xD

inter30 30.08.2022 20:58

brakło na strzał porządny

inter30 30.08.2022 20:58

dzeko po tym sprincie caly pasek zużył chyba

Imrahil 30.08.2022 20:58

Dzeko prosto do kolegi podal

interfc 30.08.2022 20:58

Dajcie linka

question 30.08.2022 20:58

I powinny wrocic wlasnie do gry z kontry bo to zawsze u nas dzialalo

MatiInter 30.08.2022 20:58

Dzieko killer

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:58

granie górnej piłki na uciekającego dziada jest tak samo sensowne jak stawianie na Hande w bramce

lukaszbor 30.08.2022 20:57

Dzeko 2 gole

Claudio 30.08.2022 20:57

Correa biegł do końca bo wiedział że ten kmiot nie strzeli

tytusek25 30.08.2022 20:57

Nie sfajczył się na szczescie

KibicInteru 30.08.2022 20:57

Radu uno di noi

Est 30.08.2022 20:57

KOREA!

andyvdm 30.08.2022 20:57

Nie było

Seba 30.08.2022 20:57

jednak nie

tytusek25 30.08.2022 20:56

Joachim

Seba 30.08.2022 20:56

ale chyba spalony bydzie

tytusek25 30.08.2022 20:56

Goool

Seba 30.08.2022 20:56

Korea

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:56

Correa

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:56

goool

Seba 30.08.2022 20:56

Dzeko :D

Seba 30.08.2022 20:56

Dimarco znowu w ataku :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:55

Inter już fart w 10 minucie meczu z Cremonese xD

Seba 30.08.2022 20:55

grunt to wszyscy do przodu na czele z obroncami

tytusek25 30.08.2022 20:55

Handa juz profilaktycznie odprowadzal

Seba 30.08.2022 20:55

jedna strata i już grozna kontra. Cały Inter Inziego

tytusek25 30.08.2022 20:55

Ale fart

Seba 30.08.2022 20:55

ufff

HB 30.08.2022 20:55

tak się wymawia

HB 30.08.2022 20:55

bhiż

tytusek25 30.08.2022 20:55

Tego sie nie da na trzezwo..

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:55

czym? :D

HB 30.08.2022 20:54

ibra rozbawiles mnie

HB 30.08.2022 20:54

XD

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:54

tak się to wymawia? :D

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:54

"klub bruche"

Seba 30.08.2022 20:54

aż się przypomniał film Batman VS Superman

Seba 30.08.2022 20:54

:D

tytusek25 30.08.2022 20:54

Radu kontra Handa.Clash of the titans

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:53

dziś broni dwóch naszych bramkarzy i żaden z nich to Onana xD

Imrahil 30.08.2022 20:53

radu jest

Est 30.08.2022 20:52

i znowu Handa w bramce?

lukaszbor 30.08.2022 20:52

Dzeko 2 gole

Imrahil 30.08.2022 20:51

dzeko poczuł krew

Imrahil 30.08.2022 20:51

jaka fantazja w ataku

lukaszbor 30.08.2022 20:50

5 0 i musieliamy udowodnić ze walczymy o majstra

lukaszbor 30.08.2022 20:50

Poryxrboealiusmi4

lukaszbor 30.08.2022 20:49

I znowu będzie tekst Inzaghiego

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:49

jak Dzeko szybko biega, co mu się stało?

Seba 30.08.2022 20:48

Dimarco - napastnik grający na obronie

lukaszbor 30.08.2022 20:47

Bog interu zbawca calcio mowie Wam

Ibracadabra eight 30.08.2022 20:47

uuu Dimarco prawie

Seba 30.08.2022 20:47

ajjj Di Marzio

Nerazzurx10 30.08.2022 20:47

Czy tylko mi strumyk.tv odwala jakies czary?

lukaszbor 30.08.2022 20:46

Dzeko 2 gole

intermed1 30.08.2022 20:46

Dzeko już czaruje

lukaszbor 30.08.2022 20:46

Gosens out ? Myslicie ze sie przejedziemy ??

Seba 30.08.2022 20:45

odpalam kompilację Borny Sosy

inter30 30.08.2022 20:45

zderzenie bramkarskich gigantów

Imrahil 30.08.2022 20:45

xD

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się