Archiwum shoutboksa

VVujek 19.08.2021 22:52

Został , mimo że chciał odejść.

Endru 19.08.2021 22:52

Teraz przeszedl do klubu w ktorym wszystko jest poziom wyzej dostal nr 9 po wiadomo kim motywacja jest

Endru 19.08.2021 22:51

Typ od 2 lat chcial stamtad odejsc

nicolas80 19.08.2021 22:51

Chcialbys grac w klubie przegrywow jak sie czujesz mocny i na silach

VVujek 19.08.2021 22:50

Jestem spokojny o jakość Edina

Endru 19.08.2021 22:49

No jak dzeko mial wywalone na rome w ostatni rok widac to bylo, ze juz ma dosc

nicolas80 19.08.2021 22:49

Dokladnie Sanchez bazowal na szybkosci i dynamice i organizm nie wytrzymuje

Giu Meazza 19.08.2021 22:48

Ja bardzo cenię Dzeko ale jego wiek jednak mnie odstrasza jeśli zdobędzie +-10 bramek to i tak mnie niesamowicie zaskoczy

VVujek 19.08.2021 22:48

Kolarov bez szybkosci i dynamiki stracil duzo mimo ze nie byl jakis szybki i dynamiczny

VVujek 19.08.2021 22:47

A taki vidal ? W dupie ma

nicolas80 19.08.2021 22:47

W koncu chce zdobyc scudetto dlatego przyszedl

VVujek 19.08.2021 22:46

Scudetto ktorego nigdy nie wygrał mimo tylu lat w seriea

Saff 19.08.2021 22:46

A zakładam, że gdyby jej nie miał, to dalej siedziałby w Romie i odcinał kupony

VVujek 19.08.2021 22:46

No a Dzeko ka motywacje do Scudetto

VVujek 19.08.2021 22:46

Dlugowieczny napadzior

Saff 19.08.2021 22:46

Abstra :cenzor: ąc od wieku, sporo też zależy od samej motywacji danego zawodnika

VVujek 19.08.2021 22:45

To profesionalista a nie pijak jak ninja czy vidal

nicolas80 19.08.2021 22:45

Dzeko wyglada na 30 lat

VVujek 19.08.2021 22:45

Dzeko ma swoje lata , ale on nigdy nie bazowal na szybkosci , dalej ma to coś

Endru 19.08.2021 22:44

Co do Dzeko

Orzeu 19.08.2021 22:44

Dżeko +10 bramek strzeli

Endru 19.08.2021 22:44

Widze jak wyglada nie ma siwych wlosow jest dobrze zbudowany nigdy nie bazowal na szybkosci wiec bedzie ok

Orzeu 19.08.2021 22:44

co do czego

Chuchu 19.08.2021 22:43

Pamiętajcie ile Dzeko ma lat ;)

Endru 19.08.2021 22:43

Jakie prognozy

Endru 19.08.2021 22:43

Orzeu, a Ty co uwazasz

Endru 19.08.2021 22:42

napisalem to wlasnie wujek

Orzeu 19.08.2021 22:42

robię skrina Endru

VVujek 19.08.2021 22:42

On wykonuję kawał roboty w braniu gry na siebie.

Endru 19.08.2021 22:41

W tym sezonie Lautaro moze nastrzelac bo Dzeko mu to umozliwi

Endru 19.08.2021 22:40

Dzeko 15-20 bramek walnie

VVujek 19.08.2021 22:40

Dla mnie to gość na 1 skład i to spokojnie

Giu Meazza 19.08.2021 22:40

Będzie super opcja do wyjścia z ławki

Endru 19.08.2021 22:40

Zapata moglby powalczyc o sklad ale wiadomo stary i drogi

Giu Meazza 19.08.2021 22:39

Że nie ma już wydolności

pluto11 19.08.2021 22:39

Jeszcse na koniec okienak Iinsigne kupi Marotta

Giu Meazza 19.08.2021 22:39

Nie żebym miał coś do Dzeko, bardzo mnie pozytywnie zaskoczył ale obstawiam

Endru 19.08.2021 22:39

A te correy to sie nie nadaja wejda robic szum i tyle thuram to samo

VVujek 19.08.2021 22:39

Dzeko stary , ale dalej kot

VVujek 19.08.2021 22:39

A co ty chcesz od Dzeko ?

Endru 19.08.2021 22:39

Dzeko ma konskie zdrowie lautaro to samo beda grac

pluto11 19.08.2021 22:39

Do Francji

pluto11 19.08.2021 22:39

Emerson wypozyczony z Chelsea

Endru 19.08.2021 22:38

No bedzie bo Handa musi miec do kogo lage zagrac

Orzeu 19.08.2021 22:38

chcesz

Giu Meazza 19.08.2021 22:38

Jeśli Dzeko ma być pierwszym napastnikiem to nie wiem czy chcę oglądać ten sezon

Orzeu 19.08.2021 22:38

:soon: :scudetto:

Endru 19.08.2021 22:38

Nasi sprowadza jednego goscia bo sanchez polamany tak to pewnie by olali temat i szukali „okazji”

Endru 19.08.2021 22:37

Pierwszy sklad juz jest kompletny

Endru 19.08.2021 22:37

Ja sie tak tym Correą nie podniecam mocno. Nasz atak to bedzie Dzeko- Lautaro

Orzeu 19.08.2021 22:36

:soon:

Orzeu 19.08.2021 22:35

Endru czytaj ze zrozumieniem

Endru 19.08.2021 22:35

No czytam i nie wierze

Endru 19.08.2021 22:35

czytaj ze zrozumieniem :lol:

Orzeu 19.08.2021 22:34

Correa :top:

Endru 19.08.2021 22:34

No ale styl gry definiuje jakim jest zawodnikiem

nicolas80 19.08.2021 22:34

Bez przesady piszę o stylu gry a nie o samym zawodniku. Czytaj ze zrozumieniem

Endru 19.08.2021 22:34

Taka spiewka to na stronie milanu

Giu Meazza 19.08.2021 22:33

Zaraz się dowiem, że Correa to najlepszy skrzydłowy w lidze

Giu Meazza 19.08.2021 22:32

Xddd

Endru 19.08.2021 22:32

Ale bzdura

Endru 19.08.2021 22:32

:lol:

nicolas80 19.08.2021 22:31

Corea i jego styl gry to dla obroncow drużyny przeciwnej jest najgorszy typ napastnika.

Endru 19.08.2021 22:31

Ja nie traktuje sancheza jako wazne ogniwo druzyny zawsze to byl jedynie mily dodatek ktory czasem wszedl cos dal ekstra. Taka rola to raczej nie za te pieniadze ktore zarabia

Endru 19.08.2021 22:30

Orzeu to chyba oznacza, ze poczekamy dlugo na jego powrot

OstatniPrawdziwy 19.08.2021 22:29

co wraca ten sanczeziak czy nie

Saff 19.08.2021 22:28

Nie oszukujmy się - czy to Thuram, czy to Correa, to w naszej obecnej sytuacji (2 napastników, bo na Sancheza chyba nie ma co liczyć, wg ostatnich doniesień) każdy z nich będzie przydatny

nicolas80 19.08.2021 22:27

Pewnie ze tak duzo opcji w ofensywie

Orzeu 19.08.2021 22:26

z dużym polem manewru jeśli chodzi o dalszy rozwój

Orzeu 19.08.2021 22:26

też uważam, że Correa fajny

Orzeu 19.08.2021 22:26

dokl

Claudio 19.08.2021 22:26

jak dla mnie bylby to fajny transfer

Claudio 19.08.2021 22:25

ja tez cenię Correę

nicolas80 19.08.2021 22:25

Ja nie zna Thurama nie oceniam ale dla mnie Corea super zawodnik

Claudio 19.08.2021 22:24

oni wiedza lepiej co im potrzeba

Claudio 19.08.2021 22:24

ja mam dystans do Thurama i nie sklaniam sie ku jego transferze. Ale wierze w Marotte i Inzaghiego

Giu Meazza 19.08.2021 22:24

Dla mnie

Giu Meazza 19.08.2021 22:24

Correa na nie

Giu Meazza 19.08.2021 22:24

Thuram na tak

Giu Meazza 19.08.2021 22:23

Mimo wszystko

nicolas80 19.08.2021 22:23

Tak własnie jak o tym pisalem to wszyscy statystyki nie grają itp.

Claudio 19.08.2021 22:23

no odnosnie Eriksena to tez nie uwazam ze to jakies przeogromne oslabienie. Odpadl nam klasowy zawodnik. Byleby Sensi sie nie łamał

Saff 19.08.2021 22:22

Który w ubiegłym sezonie nie miał ani jednej asysty w Serie A

nicolas80 19.08.2021 22:22

Inna liga te porównanie sa bez sensu

Saff 19.08.2021 22:22

Niby niepowalające liczby, ale dalej więcej niż u nas "maestro" Eriksen

Claudio 19.08.2021 22:21

to ktos kantuje, na transfer Correa tez ma 8/4

Giu Meazza 19.08.2021 22:21

8 bramek i 7 asyst to bilans Thurama

VVujek 19.08.2021 22:20

Na TM 8g 7A

Claudio 19.08.2021 22:19

ja mam dane z poprzedniego sezonu 8/2

VVujek 19.08.2021 22:19

W Bl

VVujek 19.08.2021 22:19

Thuram

VVujek 19.08.2021 22:19

8 g 7 asyst

nicolas80 19.08.2021 22:18

Dlatego teraz jak bedzie u nas to wskoczy na wyzszy poziom. To odpowiedni moment na krok to przodu

VVujek 19.08.2021 22:18

Jak 3 asysty ? Xd

Claudio 19.08.2021 22:18

LM Correa 3/2 Thuram 2/2....liga Correa 8/3 Thuram 8/2....darujcie sobie juz te liczby

Orzeu 19.08.2021 22:18

Inzaghi go zna, Inzaghi go chce

Orzeu 19.08.2021 22:17

w tym dał koncert z Milanem

Giu Meazza 19.08.2021 22:17

Świetne liczby

Giu Meazza 19.08.2021 22:17

20/21: 40 11 12

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się