Archiwum shoutboksa

juvedead 20.08.2021 16:14

Czuję ciężar na piersiach, trudno mi oddychać – przyznaje Melissa Joan Hart. 45-letnia aktorka zachorowała na COVID-19, mimo pełnego zaszczepienia.

VVujek 20.08.2021 16:13

Jak zrobi tam furorę to raczej Inter go przytuli po roku

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:51

o ile Ci awansują do Serie A

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:51

Myślę, że Pirola zostanie w Monzie na dwa lata

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:50

Pjerun 20.08.2021 14:12 nasi raczej licza, ze po sezonie wroci Pirola i Vanhausden i wejda do rotacji, wiec nie liczylbym na kosztowne wzmocnienia obrony

KibicInteru 20.08.2021 15:48

będą

INTERkibic 20.08.2021 15:45

I co koledzy. Wiecie czy będą ci kibice jutro?

taboret 20.08.2021 15:35

drybling ma prawdopodobnie lepszy od lukaku

Luki165 20.08.2021 14:55

Tez bym sie nie czepiał naszych rezerwowych

Ojciec SB 20.08.2021 14:51

Akurat rano i dd wystarczą na następny sezon, nie stać nas na kolejnego obrońcę, mamy inne pozycje do obsadzenia

KibicInteru 20.08.2021 14:13

na takie psg czy juve to już gorzej

KibicInteru 20.08.2021 14:13

póki gra przeciwko Genoi czy Parmie to rano jest ok

KibicInteru 20.08.2021 14:12

chyba ten Onana przyjdzie za rok

Dzonyy 20.08.2021 14:12

Nie wiem co wy chcecie od Rano. Odkąd jestxrezerwowym to się dobrze prezentuje

Pjerun 20.08.2021 14:12

juz bym wolal bramkarza kupic

Pjerun 20.08.2021 14:12

nasi raczej licza, ze po sezonie wroci Pirola i Vanhausden i wejda do rotacji, wiec nie liczylbym na kosztowne wzmocnienia obrony

KibicInteru 20.08.2021 14:11

trochę już chyba za późno na takie żądania

Pjerun 20.08.2021 14:11

pewnie chcialby kontrakt z 5 milionow

KibicInteru 20.08.2021 14:11

jako 4 obrońca

KibicInteru 20.08.2021 14:10

to by była spoko opcja

Endru 20.08.2021 14:10

Boateng jest wolny

KibicInteru 20.08.2021 14:09

zamiast polować na insigne pod koniec to bym poszukal jakiegoś obrońcy do 15 baniek

Pjerun 20.08.2021 14:08

ale nie sa inne pozycje do wzmocnienia, a pieniedzy nie ma za duzo

Pjerun 20.08.2021 14:08

no moze byc srednio

KibicInteru 20.08.2021 14:08

no jak de vrij powiedzmy wypadnie na miesiąc i przyjdzie nam grac w LM z rano w podstawie to tak średnio bym powiedział

Pjerun 20.08.2021 14:07

Dambrosio tez jakis poziom w obronie jest w stanie dac

Pjerun 20.08.2021 14:07

Ranocchia w tamtym sezonie jako zmiennik bez zarzutu

KibicInteru 20.08.2021 14:07

to jeszcze gorzej

Pjerun 20.08.2021 14:07

i dimarco tez moze zagrac na lso

KibicInteru 20.08.2021 14:07

nasi zmiennicy tam to rano dd i kolarov

Pjerun 20.08.2021 14:06

bo nie potrzeba wzmocnien

KibicInteru 20.08.2021 14:06

dla mni troche dziwne że do obrony nikogo nie szukamy

Pjerun 20.08.2021 14:05

chyba jedynie Jovic na wypozyczenie

KibicInteru 20.08.2021 14:05

no właśnie są szanse

Pjerun 20.08.2021 14:05

nie ma szans, ze przyjdzie dwoch napastnikow

nicolas80 20.08.2021 14:05

najlepiej jakby przyszli zarówno Thuram i Corea

KibicInteru 20.08.2021 14:04

nie rozumiem tylko czemu niby jeszcze polujemy na Insigne pod koniec okienka

KibicInteru 20.08.2021 14:03

na początku na pewno bedzie grał Dzeko

Pjerun 20.08.2021 14:02

Nie widzialem go za czesto w akcji to nie potrafie go ocenic, ale boje sie, ze przyjdzie Thuram i bedzie co najwyzej zmiennikiem Dzeko

KibicInteru 20.08.2021 14:01

szczególnie po zanizonej cenie

KibicInteru 20.08.2021 14:01

ja tam jednak jestem za Thuramem

Pjerun 20.08.2021 14:00

Zapata byl najlepsza opcja

KibicInteru 20.08.2021 13:59

Inzaghi chciał Zapate

nicolas80 20.08.2021 13:59

mam nadziej że jednak ostatecznie zawita Corea

Endru 20.08.2021 13:53

szymek to chcial keite balde lub corree wiec niexh on lepiej pozwoli Marottcie zdecydowac

Krisu 20.08.2021 13:40

ojciec w Juventusie, on teraz w Interze. Zawsze ciekawe rozmowy w domu :D

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 13:37

dziwna wizja

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 13:37

uparł sie na skrzydłowego w ataku

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 13:36

co ten szymonek kombinuje

andyvdm 20.08.2021 13:36

Thuram to zdecydowanie najciekawszy wybir

Krisu 20.08.2021 13:36

najgorsze jest to, że bedę ogladał mecz na telefonie wśród znajomych albo powtórkę w domu

Krisu 20.08.2021 13:35

No a już jutro zaczyna się liga :D

Husi 20.08.2021 13:30

tak czy siak ciekawie zapowiada się końcówka okienka ;)

Krisu 20.08.2021 13:28

oczywiście jeżeli przyjdzie

Krisu 20.08.2021 13:28

Najważniejsze pytanie to czy zaadoptuje się jako napastnik

Krisu 20.08.2021 13:27

Mimo wszystko Thuram wygląda na bardziej mobilnego i lepszego techniczne aniżeli Lukaku

Luki165 20.08.2021 13:26

No to na pewno

Luki165 20.08.2021 13:26

Pytanie co jest weryfikacja

Husi 20.08.2021 13:26

może Szymon chce bardziej mobilnego ataku, a nie przewidywalnej gry na siłacza

Luki165 20.08.2021 13:26

Nie no zgoda taki Imobille tez w rep gra piach a w seria a robi liczby

Husi 20.08.2021 13:25

dokładnie, w rpece to go rzadko widać jak jest na boisku

Krisu 20.08.2021 13:25

Belotti w repce już tak dobrze nie wygląda

Krisu 20.08.2021 13:25

Tylko specyfika gry Torino jest inna aniżeli Interu

Husi 20.08.2021 13:25

Pytanie czego chce trenejro ? każdemu się wydaje że kogośna zastępstwo za Lukaku a tu jednak pojawiał sie Keita Balde, correa, Thuram, Isnigne czyli raczej ktoś na cofniętego napastnika

Luki165 20.08.2021 13:23

Mnie Belotti tez nie przekonuje ale chociaz robi liczby w slabym Torino i zna lige. W tym przypadku jest takie 50 na 50 czy sie uda go przestawić ze skrzydla na napastnika e

Husi 20.08.2021 13:23

nawet nie wiedziałem że Thuram jest pod Raiolą...

Krisu 20.08.2021 13:22

Dumfries wybrał numer 2. Podjął rękawice. Podoba mi się to :)

Krisu 20.08.2021 13:22

Ogólnie to Raiola rzucił nam wędkę, Dumfries, Thuram za dobre pieniądze. Jak odpalą to po sezonie zawsze będzie alternatywa na spieniężenie ich :D

Krisu 20.08.2021 13:21

Raczej na tym transferze nie powinniśmy stracić

Krisu 20.08.2021 13:20

No skoro Marotta pcha ten transfer to Inzaghi go zaakceptował. Raczej wątpie aby nie przestudiowali jego gry

Husi 20.08.2021 13:19

tyle że u murzyna jest wg mnie naprawde spory potencjał a Belotti to taki dobry ligowiec i nic wiecej

Luki165 20.08.2021 13:17

Niz 25 mln za murzyna tylko bo ma warunki fizyczne

Luki165 20.08.2021 13:16

To lepiej juz dac 20 baniek za Belottiego

Husi 20.08.2021 13:14

Correa troche pewniejszy transfer, zna lige i jej specyfike, zna sie z trenerem; Thuram większe ryzyko, ale no jest szansa ze wskoczy na wyzszy level

Endru 20.08.2021 13:12

Zawsze to 20 pare nie 30

Luki165 20.08.2021 13:10

I kolejne 20 parek baniek w piach :)

Endru 20.08.2021 13:09

No to bedzie z ranokkia trenowal

KibicInteru 20.08.2021 13:03

tyle ze 3 lata młodszy i tańszy

KibicInteru 20.08.2021 13:02

czyli to samo co Correa

Husi 20.08.2021 12:55

Thuram od kibica żrebaków: szybki murzyn, w miare silny, nie potrafi na sciane, dobry drybling, lubi pojedynki 1 na 1, wykonczenie jak i strzał mocno średnie.

Nerazzurri83 20.08.2021 12:52

Całkiem młodo wyglada jak na 56 latka 😎

Luki165 20.08.2021 12:52

Tak myślałem ze to tylko dorodny murzyn

Luki165 20.08.2021 12:51

Dzięki ojciec

Nerazzurri83 20.08.2021 12:50

Do tej pory wydawało się, że Martin Braithwaite może trafić do średniaka angielskiej Premier League, ale zgodnie z najnowszymi doniesieniami, taki transfer nie wchodzi w grę. Dlaczego? 56-latek nie zamierza robić kroku wstecz i po grze w Barcelonie chciałby utrzymać obecny status sportowy 😎

taboret 20.08.2021 12:45

kolejna oferta 25 milionow (20+5) na stole

taboret 20.08.2021 12:45

This according to today’s print edition of Milan-based newspaper Gazzetta dello Sport, who report that the Nerazzurri will put forward €20 million plus €5 million in add-ons to secure the French attacker.

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:43

i skutecznością

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:42

z bardzo średnim strzałem

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:42

niezbyt techniczny

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:42

i to tyle

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:42

silny murzyn, w miarę szybki

Luki165 20.08.2021 12:31

No widzialem i tylko pamiętam ze Vidal na nim zrobił karny. Niczego szczególnego nie prezentował i takim go zapamietalem. Dlatego pytam innych o opinię

Pjerun 20.08.2021 12:27

Ja sceptycznie jestem nastawiony do Thurama. Cos czuje, ze przyjdzie, a i tak bedzie Dzeko gral

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:24

także cudów nie ma się co spodziewać

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:24

i tam szału nie robił nawet

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:24

ja oglądałem składanki na yt

VVujek 20.08.2021 12:13

Z pewnoscia widziales conajmniej 2 jego mecze vs Inter

VVujek 20.08.2021 12:13

Z pewnoscia widziales conajmniej 2 jego mecze vs Inter

Luki165 20.08.2021 12:02

Czy ktos oglądał Bundes i moze realnie ocenić Thurama?

Shoutbox

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625455

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się