Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:42

silny murzyn, w miarę szybki

Luki165 20.08.2021 12:31

No widzialem i tylko pamiętam ze Vidal na nim zrobił karny. Niczego szczególnego nie prezentował i takim go zapamietalem. Dlatego pytam innych o opinię

Pjerun 20.08.2021 12:27

Ja sceptycznie jestem nastawiony do Thurama. Cos czuje, ze przyjdzie, a i tak bedzie Dzeko gral

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:24

także cudów nie ma się co spodziewać

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:24

i tam szału nie robił nawet

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 12:24

ja oglądałem składanki na yt

VVujek 20.08.2021 12:13

Z pewnoscia widziales conajmniej 2 jego mecze vs Inter

VVujek 20.08.2021 12:13

Z pewnoscia widziales conajmniej 2 jego mecze vs Inter

Luki165 20.08.2021 12:02

Czy ktos oglądał Bundes i moze realnie ocenić Thurama?

Adriano_forever 20.08.2021 11:57

No to jeszcze salcedo. Lautaro, dzeko, Sanchez, pinamonti, salcedo, satriano. Na ciort więcej ofensywy

taboret 20.08.2021 11:46

MILAN – The moment has nearly arrived! With just one day to go until the Serie A 2021/22 opener against Genoa at San Siro, the club has confirmed the squad numbers for this summer’s new signings and returning loanees: 2 Denzel DUMFRIES 9 Edin DZEKO 16 Eddie SALCEDO 20 Hakan CALHANOGLU 21 Alex CORDAZ 32 Federico DIMARCO

Giu Meazza 20.08.2021 11:43

Dawać tego Thurama

Giu Meazza 20.08.2021 11:42

Przez dziennikarski żart stał się zawodnikiem CS Lebowski

andyvdm 20.08.2021 11:42

To pewnie się dogadają niedługo

andyvdm 20.08.2021 11:41

Borussia chce 30 Inter daje 20 + 5 w bonusach

Giu Meazza 20.08.2021 11:41

Fajna historia z Borją Valero co

Giu Meazza 20.08.2021 11:37

Chyba 50% stadionu

INTERkibic 20.08.2021 11:36

Jutro będą kibice na meazza?

Giu Meazza 20.08.2021 11:35

Dla mnie na duży plus jest opluwanie rywali

Skepta 20.08.2021 11:32

moze przerośnie swojego ojca tak jak np mlody chiesa juz powoli przerasta wlasnego ojca

Skepta 20.08.2021 11:31

mlody thuram sie fajnie rozwija widac tez ze ojciec czuwa zeby mu nie wyebala sodowka do łba

Skepta 20.08.2021 11:31

jak korea to tylko ten z atletico madrid

Skepta 20.08.2021 11:31

dawac thurama, wole jego niz kasztana koreę

Odet 20.08.2021 11:30

niby taki dobry, cena tez nie gigantyczna, reprezentant Francji, a wielu chętnych nie widać

Skepta 20.08.2021 11:30

w poniedzialek dodal posta, we wtorek kupilem kilkanascie tokenow ethernity na gieldzie, kosztowaly 50 zl, dzis kosztuja 82 xD Efekt Messiego

Skepta 20.08.2021 11:29

przy wspolpracy z ethernity

Skepta 20.08.2021 11:29

messi stworzyl swoj wlasny token nft

juvedead 20.08.2021 11:29

M.Thuram jest kibicem Milanu od dziecka

FReeFonix 20.08.2021 11:19

Dawnośmy się nie widzieli

FReeFonix 20.08.2021 11:19

Giu Meazza jak tam forma

DonDawido 20.08.2021 11:18

Co w tym lubić? Bycie chamem i imbecylem?

Adriano_forever 20.08.2021 11:14

Lubisz jak ktoś Ci na mordę pluje

Giu Meazza 20.08.2021 11:07

Ale trochę lubię takie zachowanie xD

Giu Meazza 20.08.2021 11:07

Niby nieładnie

taboret 20.08.2021 11:03

ja pamietam slaba historie z thuramem jak splunal na goscia w twarz i czerwo dostal

cuba 20.08.2021 11:02

:D

DonDawido 20.08.2021 11:02

Żaden Real? Bayern? Liverpool? Everton chociaż? :D

taboret 20.08.2021 11:01

i chyba tyle xD

taboret 20.08.2021 11:00

west ham bodajże

DonDawido 20.08.2021 10:59

Kto jeszcze?

Ibracadabra eight 20.08.2021 10:49

tego Thurama to sporo klubów chce

nicolas80 20.08.2021 10:39

1996–1998 Bologna (asystent) 1998–1999 Napoli (asystent) 1999–2001 Bologna (Primavera) 2001–2002 Acireale 2002–2003 Pistoiese 2003–2004 Livorno 2004–2007 Reggina 2007–2009 Sampdoria 2009–2013 Napoli 2013–2014 Inter Mediolan

Endru 20.08.2021 10:34

A kogo on trenowal zeby byl wjazd w góre

nicolas80 20.08.2021 10:27

Erick Thohir skończył mu karierę. od tego momentu zjazd w dół

nicolas80 20.08.2021 10:25

Walter Mazzarri

FReeFonix 20.08.2021 10:24

Adam Nawałka

Endru 20.08.2021 10:23

wymieni ktos jakis trenerskich generalow

Endru 20.08.2021 10:23

Guarin w punkt

Imrahil 20.08.2021 10:16

ciekawe czy lukak w czelsi bedzie klekac za afganistan

Guarin 20.08.2021 10:09

historia tego klubu jasno pokazuje, że wygrywamy trofea tylko wtedy gdy mamy generała w szatni a nie kumpla.

doman 20.08.2021 09:38

Skepta, przeceiz to logiczne ze tego kardynala sluzby zalatwily - juz nie wyjdzie z pod respiratora

Pjerun 20.08.2021 09:37

Czy ja wiem. Faktycznie ciekawie by to wyglądało. Zdecydowanie duża różnorodność pod względem charakterystyk. Inzaghi będzie miałby dużo więcej swobody przy ustalaniu skladu niż Conte rok tmeu

Skepta 20.08.2021 09:37

:lol:

Endru 20.08.2021 09:21

Luki jedynie co by byla wieksza to ilosc napastnikow

DonDawido 20.08.2021 09:20

O, no odważne stwierdzenie.

Luki165 20.08.2021 09:18

Jeżeli by sie skonczylo Lautaro, Dzeko, Thuram, Insygnie to nasza sila ognia z przodu byłaby większa niz w poprzednim sezonie

Dzik 20.08.2021 08:02

Te stroje juffentusu zamiast kamizelek w aucie od nowego roku. zobaczycie

Nerazzurri83 20.08.2021 01:10

dla kolarzy

Nerazzurri83 20.08.2021 01:08

strasznie

VVujek 20.08.2021 01:08

Ujowe

Nerazzurri83 20.08.2021 01:06

:D

VVujek 20.08.2021 00:58

No ty szczególnie nie wytrzymujesz , mało sie nie zesrasz.

VVujek 20.08.2021 00:58

No ty szczególnie nie wytrzymujesz , mało sie nie zesrasz.

Nerazzurri83 20.08.2021 00:44

CHI NON SALTA ROSSONERO E !! !! !

Piekarz 20.08.2021 00:44

FORZA INTER

Guarin 20.08.2021 00:41

twojego pierdol**** nie wytrzymują a nie presji

Endru 20.08.2021 00:17

Presja to jak nie masz czym dzieci nakarmic

Endru 20.08.2021 00:16

jaka presja

VVujek 19.08.2021 23:47

Co za czasy jedni na grupie inni na discordzie , nie wytrzymuja presji SB xd

Adriano_forever 19.08.2021 23:41

Znaczy na mesendzeże

Adriano_forever 19.08.2021 23:40

Same walikoniki

Adriano_forever 19.08.2021 23:40

Jest grupa

VVujek 19.08.2021 23:40

Skoro nie widzisz nikogo sensownego to nie marudź bo pan Marotta i pan Inzaghi widzą.

VVujek 19.08.2021 23:40

Skoro nie widzisz nikogo sensownego to nie marudź bo pan Marotta i pan Inzaghi widzą.

nicolas80 19.08.2021 23:40

Vidal: “Nauczyłem się ignorować tych, którzy we mnie nie wierzą. Nowe wyzwanie, Inter”

Claudio 19.08.2021 23:38

Lukaku, Pinamonti, Alexis === Dzeko, Insigne, Thuram.

VVujek 19.08.2021 23:38

Specjalne psują sb by więcej za reklamę wpadło, ciągle odświeżanie strony xd

VVujek 19.08.2021 23:38

Specjalne psują sb by więcej za reklamę wpadło, ciągle odświeżanie strony xd

Claudio 19.08.2021 23:37

jakby tak udalo się sciagnac Thurama + Insigne to nie obrazilbym się

VVujek 19.08.2021 23:37

Pozostaje liczyć ba to , że Vidal w tym roku będzie lepszy. Pragnę ofert za Gaglie

Dzyl 19.08.2021 23:36

halo halo jakka grupa fb - jest jakas gruapa fci? :D

Luki165 19.08.2021 23:35

Odp tobie na pewno nie Thuram i poki co nie widzę nikogo sensownego

Claudio 19.08.2021 23:35

Di Marzio - “Visto le condizioni non ottimali di Sanchez che preoccupano l’Inter, se l’offerta accettata dal Borussia dovesse essere di 25 mln, la squadra nerazzurra potrebbe con il resto dei soldi del tesoretto fare un’offerta al Napoli per Insigne”

nicolas80 19.08.2021 23:35

Zarówno Arturo Vidal, jak i Alexis Sanchez pozostaną w Interze. Nie otrzymaliśmy żadnej formalnej oferty dla żadnego z nich, są to ważny gracze dla naszego projektu.

VVujek 19.08.2021 23:34

Luki to kogo ? Bo sie miotasz ten nie tamten nie.... to kto ?

VVujek 19.08.2021 23:34

Luki to kogo ? Bo sie miotasz ten nie tamten nie.... to kto ?

VVujek 19.08.2021 23:33

To oznaką słabej psychy discordowizn

Adriano_forever 19.08.2021 23:32

Czy warto było szaleć tak - Agnieszka Chylińska

Adriano_forever 19.08.2021 23:31

Widziałem go, i daje iks de duże

Adriano_forever 19.08.2021 23:31

A teraz Nasir jest na grupie na Fejsie

Luki165 19.08.2021 23:31

Ale co tam wracamy do pięknych czasów

VVujek 19.08.2021 23:31

Śmieszy, że discordowcy uciekali przez wpisy nasira xdd

VVujek 19.08.2021 23:31

Śmieszy, że discordowcy uciekali przez wpisy nasira xdd

Adriano_forever 19.08.2021 23:30

Dla mnie Inter jest memem że oddajemy zawodników za free, wszędzie za free. To jest żart

Saff 19.08.2021 23:30

Na kompie też bez odświeżania nie działa

Luki165 19.08.2021 23:30

No na pewno nie na dorodnego murzyna z ligi farmerskiej, który nawet nie ma określonej pozycji

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się