Archiwum shoutboksa

Orzeu 20.08.2021 23:08

co ma Conte do tego, że Hakimi obsrał zbroję w LM i zamiast Interowi dać asystę to dał Realowi?

pablo77 20.08.2021 23:08

to ze grał Gagliardini na przykład

Orzeu 20.08.2021 23:07

ale co ma Conte do Hakimiego

k-rach 20.08.2021 23:07

ale wolal Carvajala i np. przeciętnego Vazqueza

KibicInteru 20.08.2021 23:07

Hakimi jest najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji, nie i interesuje go bycie rotscyjnym grajkiem

k-rach 20.08.2021 23:06

więc mógłby mieć i Carvajala i Hakimiego

k-rach 20.08.2021 23:06

no ale dwóch zawodników na pozycję to norma

pablo77 20.08.2021 23:06

Orzeu nie zrobił różnice bo Conte się obsrał :)

KibicInteru 20.08.2021 23:05

ktory też jest świetnym zawodnikiem

KibicInteru 20.08.2021 23:05

bo wolał Carvajala

k-rach 20.08.2021 23:05

tajemnica zostaje dlaczego Zidane go nie widział w zespole i to po 2 świetnych sezonach w Borussi

k-rach 20.08.2021 23:04

ale w rok zarobilismy na nim 27 mln

k-rach 20.08.2021 23:03

no mi szkoda bardziej Hakimiego niż Lukaku

Orzeu 20.08.2021 23:03

nie zdziwię się jak teraz nam lepiej pójdzie

Orzeu 20.08.2021 23:03

no niestety te detale nam różnicy w LM nie zrobiły rok temu

Claudio 20.08.2021 23:02

no robi tam wiatr

pablo77 20.08.2021 23:00

to sa wlasnie te detale, ktora zrobia roznice w LM

pablo77 20.08.2021 23:00

Ale Hakimi to jest kocur co za asysta co za szybkosc

Orzeu 20.08.2021 22:55

Schira - Pomimo angielskich syren Joaquín #Correa Poczekaj na #Inter : El Tucu chciałby dołączyć do mentora Simone Inzaghi, a jego agent Alessandro Lucci jest w akcji, aby go zadowolić. Tam #Lazio ale w tej chwili nie robi rabatów i zawsze pyta € 35 mln. Praca w toku.#calciomercato

Claudio 20.08.2021 22:53

Biasin - Inter, pozytywne spotkanie czarno-niebieskich liderów i Lucci (agent Correa). Umowa z Lazio pozostaje do znalezienia (nie prosta), ale obecnie Argentyńczyk jest opcją numer 1 ataku Inzaghi.

Orzeu 20.08.2021 22:41

stawiam chate że Dżeko strzeli

Ibracadabra eight 20.08.2021 22:40

ile jutro wygrywamy i kto pakuje bramy?

k-rach 20.08.2021 22:21

koleś ma 24 lata a wg Transfermarkt warty 750 tys euro

Orzeu 20.08.2021 22:20

w jednym sparingu hattricka strzelił, jak wygrali 4:0

k-rach 20.08.2021 22:20

nie gra ale jest w kadrze pierwszego zespołu

Orzeu 20.08.2021 22:12

on tam ładnie sobie radził w precampionato

Orzeu 20.08.2021 22:11

co gra?

k-rach 20.08.2021 22:08

mówi Wam coś to nazwisko ? xD

k-rach 20.08.2021 22:08

przeglądam skład Barcelony a tam Rey Manaj xD

domi 20.08.2021 22:02

Właśnie schodzi szybko więc liczę że ktoś z tu obecnych po prezentacji socios ją kupował i jeszcze mi napisze :) dzięki

Pader88 20.08.2021 21:51

domi ja zamawiałem przed prezentacja i oczywiście nie było, szybko się stała „out of stock” i pozniej wróciła ale może napisz do nich i się upewnij

taboret 20.08.2021 21:38

;(

taboret 20.08.2021 21:38

MILAN - FC Internazionale Milano can confirm that as of today Gabriele Oriali has been relieved of his duties as First Team Technical Manager. The club would like to thank him for his work and wishes him all the best for his future endeavours.

Chuchu 20.08.2021 21:36

Ja nie wiem

domi 20.08.2021 21:22

Ej wiecie czy zamawiając koszulkę ze strony Nike jest na niej logo sponsora Inter fan token? Kupował ktoś już po prezentacji sponsora? Zdjęcia sugerowałyby że nie, ale zapytam bo na logikę sponsor powinien już być

k-rach 20.08.2021 20:56

Barella 2.5 Pinamonti 2.2

HB 20.08.2021 20:52

lubię to

HB 20.08.2021 20:52

barella i pinamonti zarabiają tyle samo?

k-rach 20.08.2021 20:48

i żeby Sensi byl zdrowy

k-rach 20.08.2021 20:47

no i żeby Gagliardini za często nie wstawał z ławki hehe

k-rach 20.08.2021 20:47

i powinno być bardzo dobrze

k-rach 20.08.2021 20:47

Lautaro 20 (pewnie on będzie strzelał karne)

k-rach 20.08.2021 20:47

Dzeko żeby strzelił te 10

VVujek 20.08.2021 20:47

To jest możliwe

k-rach 20.08.2021 20:46

więc liczę że zrobi 10+10 w sezonie

VVujek 20.08.2021 20:46

No i nawet pasuje profilem do Alberto

k-rach 20.08.2021 20:46

ale Hakan też będzie miał więcej swobody niż w Miał nie

k-rach 20.08.2021 20:45

no jak Luis Alberto

VVujek 20.08.2021 20:45

Wiecej swobody

VVujek 20.08.2021 20:45

Szkoda bo u Inzaghiego miałby łatwiej

k-rach 20.08.2021 20:42

nie mógł się odnaleźć w taktyce Conte gdzie trzeba było zapierdalać

Pjerun 20.08.2021 20:42

Prawda. Pol sezonu zagral na dobrym poziimie, ale bez fajerwerkow

VVujek 20.08.2021 20:41

Ale nie w Interze

VVujek 20.08.2021 20:41

No tak to był top

k-rach 20.08.2021 20:41

w Tottenhamie Eriksen wymiatał

VVujek 20.08.2021 20:40

Miał dość solidne pół roku i to tyle.

k-rach 20.08.2021 20:40

co do Eriksena to pewnie wróci do Ajaxu , chociaż żeby z 10 baniek dali

VVujek 20.08.2021 20:40

Ciężko nie być lepszym , faktem jest że Eriksen nic wielkiego nie pokazał

Pjerun 20.08.2021 20:39

Lepszy bedzie Hakan od Eriksena

k-rach 20.08.2021 20:38

no ale jest też filmik z kiksami Lukaku w Manchesterze

k-rach 20.08.2021 20:38

jest nawet na YouTube filmik z jego kiksami w Milanie

k-rach 20.08.2021 20:38

milanisci mają pewnie ból dupy więc śmieją się że gość grał jeden mecz dobry na cztery

k-rach 20.08.2021 20:37

no większą zagadka niż Dumfries to będzie Calhanoglu

k-rach 20.08.2021 20:34

👍

kulfon32 20.08.2021 20:33

dzięki

k-rach 20.08.2021 20:32

estadios24.pl

kulfon32 20.08.2021 20:32

*strona

kulfon32 20.08.2021 20:32

jakaś fajna srona gdzie obejrzę mecze ? Nadal rojadirecta ??

k-rach 20.08.2021 20:29

tylko żeby nie było jak z juve że takiemu Ramseyowi co nie gra za dobrze dali 8 czy 10 milionów

k-rach 20.08.2021 20:29

dogadywać się z dobrymi piłkarzami którym kończą się kontrakty

k-rach 20.08.2021 20:28

#juvedead jeśli tak to Marotta robi robotę , przy problemach finansowych trzeba tak własne działać

VVujek 20.08.2021 20:22

Ciekawe jakim ustawieniem będą grać.

VVujek 20.08.2021 20:21

5 druzyna seriA poprzedniego sezonu.

VVujek 20.08.2021 20:20

Widzę, że wiele osób typuje juve na majstra mimo praktycznie żadnych wzmocnień.

juvedead 20.08.2021 20:06

Raspadori-Insigne 2022 już zaklepani

Gloin1989 20.08.2021 20:06

Thuram to buraczyna obrazi się na Lautaro jak mu piłki nie poda i splunie

juvedead 20.08.2021 20:06

za rok

Gloin1989 20.08.2021 20:01

Insigne

VVujek 20.08.2021 19:55

Correa czy Thuram bardzo potrzebni bo brakuje napastnika z dryblingiem.

andyvdm 20.08.2021 19:50

To ile miał zdobyć xd

andyvdm 20.08.2021 19:50

Jak on przez ostatnie 3 lata był 600 dni kontuzjowany

cuba 20.08.2021 19:47

szalał :D

Seba 20.08.2021 19:47

Przez 5 lat we Francji zdobył 2 gole i zaliczył 1 asystę

cuba 20.08.2021 19:46

dokł

Seba 20.08.2021 19:46

Nie stać ich na nikogo lepszego, to liczą, że może się uda

VVujek 20.08.2021 19:45

Jutro SerieA serce

VVujek 20.08.2021 19:44

Ciekawe jest to , że Milan go chce xd

VVujek 20.08.2021 19:44

No kiedyś byl ciekawy , już zapomniany xd

Seba 20.08.2021 19:44

ale oczywiście jak trafi do Milanu, to Pellegri>Dżeko

Seba 20.08.2021 19:44

Pinamonti>Pellegri

Luki165 20.08.2021 19:40

Sklad na ten moment optymalny

andyvdm 20.08.2021 19:35

Sensi to przy nim okaz zdrowia

andyvdm 20.08.2021 19:34

przeciez to masakra jakas xD

andyvdm 20.08.2021 19:34

chyba karta szpitalna

andyvdm 20.08.2021 19:34

vvujek co jest w Pellegrim ciekawego

VVujek 20.08.2021 19:26

Szok

VVujek 20.08.2021 19:25

Kostic do Lazio wypożyczony z opcją zakupu...10-12m

cuba 20.08.2021 19:18

milan ma swój świat

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625500

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się