Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

VVujek 20.08.2021 18:49

Oddalismy za free Enmersa

cuba 20.08.2021 18:39

no chłopak chce się spełniać :)

ZnawcaCalcio 20.08.2021 18:39

właśnie tez przeczytałem to xd

cuba 20.08.2021 18:37

zgadza sie nastolatek :)

Recoba 20.08.2021 18:36

Polak w Interze - Jan Żuberek !! !

Imrahil 20.08.2021 18:34

tylko cud i bogowie olimpu nam pomogą

Imrahil 20.08.2021 18:33

XD

cuba 20.08.2021 18:01

stać Nas na obrone tytułu

cuba 20.08.2021 18:00

Witam Endru

cuba 20.08.2021 17:59

zwijamy teraz 3pkt i na chate

Endru 20.08.2021 17:57

Mnie tam styl nie obchodzi

VVujek 20.08.2021 16:51

Myślę, że piłka będzie chodzić, mamy do tego pilkarzy.

VVujek 20.08.2021 16:39

Ucisk w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem mogą być efektem wielu chorób toczących się w klatce piersiowej, a więc większości chorób płuc i oskrzeli, ale także objawem chorób serca, a zwłaszcza choroby wieńcowej.

VVujek 20.08.2021 16:39

Ucisk w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem mogą być efektem wielu chorób toczących się w klatce piersiowej, a więc większości chorób płuc i oskrzeli, ale także objawem chorób serca, a zwłaszcza choroby wieńcowej.

andyvdm 20.08.2021 16:29

ciekawe czy jutro tak pila bedzie chodzic jak z Dinamo

Czaglar 20.08.2021 16:26

Kopenhaga podaje, że kupiliśmy od nich typa - SILAS ANDERSEN

juvedead 20.08.2021 16:17

dziś odbędzie się spotkanie między Interem i agentem Correa

juvedead 20.08.2021 16:15

a pewnie tyle co mnie, szczurze

Jvcore 20.08.2021 16:15

Co nas to obchodzi szurze

juvedead 20.08.2021 16:14

Czuję ciężar na piersiach, trudno mi oddychać – przyznaje Melissa Joan Hart. 45-letnia aktorka zachorowała na COVID-19, mimo pełnego zaszczepienia.

VVujek 20.08.2021 16:13

Jak zrobi tam furorę to raczej Inter go przytuli po roku

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:51

o ile Ci awansują do Serie A

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:51

Myślę, że Pirola zostanie w Monzie na dwa lata

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:50

Pjerun 20.08.2021 14:12 nasi raczej licza, ze po sezonie wroci Pirola i Vanhausden i wejda do rotacji, wiec nie liczylbym na kosztowne wzmocnienia obrony

KibicInteru 20.08.2021 15:48

będą

INTERkibic 20.08.2021 15:45

I co koledzy. Wiecie czy będą ci kibice jutro?

taboret 20.08.2021 15:35

drybling ma prawdopodobnie lepszy od lukaku

Luki165 20.08.2021 14:55

Tez bym sie nie czepiał naszych rezerwowych

Ojciec SB 20.08.2021 14:51

Akurat rano i dd wystarczą na następny sezon, nie stać nas na kolejnego obrońcę, mamy inne pozycje do obsadzenia

KibicInteru 20.08.2021 14:13

na takie psg czy juve to już gorzej

KibicInteru 20.08.2021 14:13

póki gra przeciwko Genoi czy Parmie to rano jest ok

KibicInteru 20.08.2021 14:12

chyba ten Onana przyjdzie za rok

Dzonyy 20.08.2021 14:12

Nie wiem co wy chcecie od Rano. Odkąd jestxrezerwowym to się dobrze prezentuje

Pjerun 20.08.2021 14:12

juz bym wolal bramkarza kupic

Pjerun 20.08.2021 14:12

nasi raczej licza, ze po sezonie wroci Pirola i Vanhausden i wejda do rotacji, wiec nie liczylbym na kosztowne wzmocnienia obrony

KibicInteru 20.08.2021 14:11

trochę już chyba za późno na takie żądania

Pjerun 20.08.2021 14:11

pewnie chcialby kontrakt z 5 milionow

KibicInteru 20.08.2021 14:11

jako 4 obrońca

KibicInteru 20.08.2021 14:10

to by była spoko opcja

Endru 20.08.2021 14:10

Boateng jest wolny

KibicInteru 20.08.2021 14:09

zamiast polować na insigne pod koniec to bym poszukal jakiegoś obrońcy do 15 baniek

Pjerun 20.08.2021 14:08

ale nie sa inne pozycje do wzmocnienia, a pieniedzy nie ma za duzo

Pjerun 20.08.2021 14:08

no moze byc srednio

KibicInteru 20.08.2021 14:08

no jak de vrij powiedzmy wypadnie na miesiąc i przyjdzie nam grac w LM z rano w podstawie to tak średnio bym powiedział

Pjerun 20.08.2021 14:07

Dambrosio tez jakis poziom w obronie jest w stanie dac

Pjerun 20.08.2021 14:07

Ranocchia w tamtym sezonie jako zmiennik bez zarzutu

KibicInteru 20.08.2021 14:07

to jeszcze gorzej

Pjerun 20.08.2021 14:07

i dimarco tez moze zagrac na lso

KibicInteru 20.08.2021 14:07

nasi zmiennicy tam to rano dd i kolarov

Pjerun 20.08.2021 14:06

bo nie potrzeba wzmocnien

KibicInteru 20.08.2021 14:06

dla mni troche dziwne że do obrony nikogo nie szukamy

Pjerun 20.08.2021 14:05

chyba jedynie Jovic na wypozyczenie

KibicInteru 20.08.2021 14:05

no właśnie są szanse

Pjerun 20.08.2021 14:05

nie ma szans, ze przyjdzie dwoch napastnikow

nicolas80 20.08.2021 14:05

najlepiej jakby przyszli zarówno Thuram i Corea

KibicInteru 20.08.2021 14:04

nie rozumiem tylko czemu niby jeszcze polujemy na Insigne pod koniec okienka

KibicInteru 20.08.2021 14:03

na początku na pewno bedzie grał Dzeko

Pjerun 20.08.2021 14:02

Nie widzialem go za czesto w akcji to nie potrafie go ocenic, ale boje sie, ze przyjdzie Thuram i bedzie co najwyzej zmiennikiem Dzeko

KibicInteru 20.08.2021 14:01

szczególnie po zanizonej cenie

KibicInteru 20.08.2021 14:01

ja tam jednak jestem za Thuramem

Pjerun 20.08.2021 14:00

Zapata byl najlepsza opcja

KibicInteru 20.08.2021 13:59

Inzaghi chciał Zapate

nicolas80 20.08.2021 13:59

mam nadziej że jednak ostatecznie zawita Corea

Endru 20.08.2021 13:53

szymek to chcial keite balde lub corree wiec niexh on lepiej pozwoli Marottcie zdecydowac

Krisu 20.08.2021 13:40

ojciec w Juventusie, on teraz w Interze. Zawsze ciekawe rozmowy w domu :D

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 13:37

dziwna wizja

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 13:37

uparł sie na skrzydłowego w ataku

OstatniPrawdziwy 20.08.2021 13:36

co ten szymonek kombinuje

andyvdm 20.08.2021 13:36

Thuram to zdecydowanie najciekawszy wybir

Krisu 20.08.2021 13:36

najgorsze jest to, że bedę ogladał mecz na telefonie wśród znajomych albo powtórkę w domu

Krisu 20.08.2021 13:35

No a już jutro zaczyna się liga :D

Husi 20.08.2021 13:30

tak czy siak ciekawie zapowiada się końcówka okienka ;)

Krisu 20.08.2021 13:28

oczywiście jeżeli przyjdzie

Krisu 20.08.2021 13:28

Najważniejsze pytanie to czy zaadoptuje się jako napastnik

Krisu 20.08.2021 13:27

Mimo wszystko Thuram wygląda na bardziej mobilnego i lepszego techniczne aniżeli Lukaku

Luki165 20.08.2021 13:26

No to na pewno

Luki165 20.08.2021 13:26

Pytanie co jest weryfikacja

Husi 20.08.2021 13:26

może Szymon chce bardziej mobilnego ataku, a nie przewidywalnej gry na siłacza

Luki165 20.08.2021 13:26

Nie no zgoda taki Imobille tez w rep gra piach a w seria a robi liczby

Husi 20.08.2021 13:25

dokładnie, w rpece to go rzadko widać jak jest na boisku

Krisu 20.08.2021 13:25

Belotti w repce już tak dobrze nie wygląda

Krisu 20.08.2021 13:25

Tylko specyfika gry Torino jest inna aniżeli Interu

Husi 20.08.2021 13:25

Pytanie czego chce trenejro ? każdemu się wydaje że kogośna zastępstwo za Lukaku a tu jednak pojawiał sie Keita Balde, correa, Thuram, Isnigne czyli raczej ktoś na cofniętego napastnika

Luki165 20.08.2021 13:23

Mnie Belotti tez nie przekonuje ale chociaz robi liczby w slabym Torino i zna lige. W tym przypadku jest takie 50 na 50 czy sie uda go przestawić ze skrzydla na napastnika e

Husi 20.08.2021 13:23

nawet nie wiedziałem że Thuram jest pod Raiolą...

Krisu 20.08.2021 13:22

Dumfries wybrał numer 2. Podjął rękawice. Podoba mi się to :)

Krisu 20.08.2021 13:22

Ogólnie to Raiola rzucił nam wędkę, Dumfries, Thuram za dobre pieniądze. Jak odpalą to po sezonie zawsze będzie alternatywa na spieniężenie ich :D

Krisu 20.08.2021 13:21

Raczej na tym transferze nie powinniśmy stracić

Krisu 20.08.2021 13:20

No skoro Marotta pcha ten transfer to Inzaghi go zaakceptował. Raczej wątpie aby nie przestudiowali jego gry

Husi 20.08.2021 13:19

tyle że u murzyna jest wg mnie naprawde spory potencjał a Belotti to taki dobry ligowiec i nic wiecej

Luki165 20.08.2021 13:17

Niz 25 mln za murzyna tylko bo ma warunki fizyczne

Luki165 20.08.2021 13:16

To lepiej juz dac 20 baniek za Belottiego

Husi 20.08.2021 13:14

Correa troche pewniejszy transfer, zna lige i jej specyfike, zna sie z trenerem; Thuram większe ryzyko, ale no jest szansa ze wskoczy na wyzszy level

Endru 20.08.2021 13:12

Zawsze to 20 pare nie 30

Luki165 20.08.2021 13:10

I kolejne 20 parek baniek w piach :)

Endru 20.08.2021 13:09

No to bedzie z ranokkia trenowal

KibicInteru 20.08.2021 13:03

tyle ze 3 lata młodszy i tańszy

KibicInteru 20.08.2021 13:02

czyli to samo co Correa

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się