Archiwum shoutboksa

FReeFonix 21.08.2021 13:18

A Ty co na messengerze nie odpisujesz jak Cie potrzebuje o godzinie czwartej xd

FReeFonix 21.08.2021 13:18

Nie gram niestety

maverik 21.08.2021 13:11

fryfonix jaki sklad w fantasy opisz

maverik 21.08.2021 13:11

Zibi TOP

FReeFonix 21.08.2021 13:06

Wielki Zibi

juvedead 21.08.2021 13:04

Sorpresa Boniek: “L’anno scorso tifai Inter.

Seba 21.08.2021 12:57

Dzisiaj Hakan załaduje takie widełki

cuba 21.08.2021 12:50

:D

Seba 21.08.2021 12:47

Dobrze Orzeu :D

Seba 21.08.2021 12:46

SMS zjedzie z formą i odejdzie za 30 mln. Jak jest okazja sprzedać zawodnika za 90-100 mln, to trzeba sprzedawać i tyle

VVujek 21.08.2021 12:46

W Lodzi to najlepiwj Zaborowski gra na Bałutach

Adriano_forever 21.08.2021 12:45

nu

Kusy 21.08.2021 12:45

Jutro w Łodzi grają, a, dzisiaj u Ciebie :D

VVujek 21.08.2021 12:45

Kontrakt do 2024 co za dzban xd

Kusy 21.08.2021 12:45

Pamięć szwankuje

Kusy 21.08.2021 12:44

26 sierpnia

Adriano_forever 21.08.2021 12:44

przyjeżdżasz na lady pank?

Adriano_forever 21.08.2021 12:44

widzewiak

Adriano_forever 21.08.2021 12:44

o

Kusy 21.08.2021 12:44

Chuchu pytasz już trzeci raz o to

VVujek 21.08.2021 12:43

To wszystko przez astronomiczne wymagania lolito

VVujek 21.08.2021 12:43

SMS powoli zaczyna gnic w tym Lazio

Seba 21.08.2021 12:21

26 sierpnia

Chuchu 21.08.2021 12:19

Kiedy grupy LM losują ??

juvedead 21.08.2021 12:06

SSC Napoli ma przyjemność ogłosić, że od sezonu 2021/2022 Amazon będzie oficjalnym sponsorem Club azzurro

Seba 21.08.2021 12:03

Ament Capello

Seba 21.08.2021 12:03

"Inter pozostaje najsilniejszą drużyną - powiedział były trener - Ważni gracze zostali sprzedani, chociaż słusznie chcieli zachować zawodników Conte, ale kręgosłup przetrwał, to ten sam bramkarz, ta sama obrona, ta sama pomoc."

Adriano_forever 21.08.2021 12:00

bajo jajo

Chuchu 21.08.2021 12:00

Bakayoko i Pellegri ponoć też

Chuchu 21.08.2021 11:59

O, Florenzi w Milanie

Endru 21.08.2021 11:59

Szybciej eriksen wroci od sancheza

juvedead 21.08.2021 11:53

w nowym spocie Napoli Insigne prezentuje nowe ale 2 stroje

Seba 21.08.2021 11:52

Napoli to nie Milan, aby uszczać takiego piłkarza za free

juvedead 21.08.2021 11:51

Insigne za rok możemy mieć za darmo

Seba 21.08.2021 11:51

Jeśli Insigne nie podpisze, to Marotta wciśnie go za Insigne. Teraz albo w styczniu

juvedead 21.08.2021 11:50

Sanchez to może w styczniu będzie gotowy

Seba 21.08.2021 11:49

Sanchez też skutecznością nie grzeszy, ale swoje mimo wszystko robi

Seba 21.08.2021 11:48

Tu bardziej chodzi, żeby właśnie ten drugi robił wiatr i skupiał na sobie uwagę więcej niż jednego obrońcy

Adriano_forever 21.08.2021 11:48

ilość murzynów musi się zgadzac

FReeFonix 21.08.2021 11:47

Już chyba wolę Thurama

juvedead 21.08.2021 11:47

ma szansę się poprawić ma 24 l

FReeFonix 21.08.2021 11:47

Correa też jakiś skuteczny nie jest, jedyne co ma to dobry drybling

Endru 21.08.2021 11:46

Nie widze tego

Endru 21.08.2021 11:46

Thuram jest bardzo chaotyczny i ma slaba skutecznosc

juvedead 21.08.2021 11:46

Bayer-Borussia M. o 18.30

cuba 21.08.2021 11:45

poczekam na oficjal

Seba 21.08.2021 11:45

Jak transakcja zamknie się w 25 mln, to mimo wszystko dobry deal

juvedead 21.08.2021 11:44

192

FReeFonix 21.08.2021 11:44

Rosły, silny bambo, idealne zastępstwo dla Bukaku

juvedead 21.08.2021 11:44

Thuram we Włoszech w przeprowadzonych sondażach pokonał Correa 62-38

Claudio 21.08.2021 11:39

Podobno wybór padł na Thurama. Ze względu na cenę transfer Correi nieosiągalny. Jeśli będą jeszcze środki to na sam koniec Inter będzie chciał ściągnąć Insigne.

Claudio 21.08.2021 11:38

Skład mamy mocny, ale ławkę mamy bardzo przeciętna.

Orzeu 21.08.2021 11:37

:D

FReeFonix 21.08.2021 11:36

Orzeu, zmieńcie tytuł wywiadu z Inzaghim, koszulka z tarczą Scudetto, a nie gwiazdą xdd

juvedead 21.08.2021 11:36

Bramkę Milan ma dobrze obsadzoną

VVujek 21.08.2021 11:30

Nie dziwie sie typ ma ambicje , a Milan mercato jak zespół srodka tabeli xd

Seba 21.08.2021 11:29

Kessie chciał zostać, ale jak zobaczył mercato Milanu, to zaczął się wahać

VVujek 21.08.2021 11:29

Szkoda , że Perisic zostaje bo Kostic był leciutko do wyciągnięcia.

VVujek 21.08.2021 11:23

Satriano Dumfries , mam nadzieje , że zagrają

Seba 21.08.2021 11:23

Leciutkie 4:0

VVujek 21.08.2021 11:23

Co to Orzeu

Orzeu 21.08.2021 11:23

powołanych na dziś wrzuciłem poniżej

Seba 21.08.2021 11:21

o Ballo-Toure i Pellegrim szkoda pisać

Orzeu 21.08.2021 11:21

Handanovic, Cordaz, Radu De Vrij, Kolarov, Ranocchia, Dimarco, D'Ambrosio, Darmian, Skriniar, Bastoni Dumfries, Vecino, Sensi, Perisic, Agoume, Calhanoglu, Vidal, Barella, Brozovic Dzeko, Satriano,Pinamonti

Seba 21.08.2021 11:21

Giroud i Florenzi swoje zrobią, ale to nadal za mało

Adriano_forever 21.08.2021 11:19

nowego

Adriano_forever 21.08.2021 11:19

i nikogo nie sprowadzili konkretnego

VVujek 21.08.2021 11:18

Wątpię, że Milan będzie w stanie być tak dobry jak w poprzednim sezonie. Stracili 2 swoje gwiazdy i raczej nie beda mieli tyle szczęścia co rok temu.

VVujek 21.08.2021 11:10

2 ma roczny kontrakt ( Kasia i Romek)

VVujek 21.08.2021 11:10

Oni oddali swoich za darmo , pisze o 2 z podstawowego skladu, a przecież Meite też tam był podstawowym pomocnikiem xd wiec stracili 3

VVujek 21.08.2021 11:09

Beka niesamowita , smieja sie z Interu ktory za swoich zawodnikow dostal prawie 200 baniek xd

Luki165 21.08.2021 11:07

Dumfries mysle ze sie pojawi jak wynik będzie sie zgadzał

Seba 21.08.2021 11:05

No, ale lepiej nabijać się z Interu, że odszedł Lukaku za 115 mln :D

Seba 21.08.2021 11:05

a już witali się z gąską

Seba 21.08.2021 11:04

Kolejne spotkanie w sprawie nowej umowy Kessiego zakończyło się bez porozumienia

VVujek 21.08.2021 10:59

Ciekawe czy zobaczymy Dumfriesa

cuba 21.08.2021 10:43

karne pewnie Dzeko

VVujek 21.08.2021 10:40

Dzeko a tuż za nim Sensi jak z dinamem

VVujek 21.08.2021 10:40

Satriano to raczej ławka

cuba 21.08.2021 10:38

a jak teraz z kibicami na stadionie jest ?

cuba 21.08.2021 10:32

też myślę o 3;0

Endru 21.08.2021 10:30

Ja stawiam hat trick satriano i gladkie 3-0

juvedead 21.08.2021 10:21

ja stawiam na 0-0 i kontuzja Sensi

VVujek 21.08.2021 10:17

I kallona

andyvdm 21.08.2021 10:15

Genoa

andyvdm 21.08.2021 10:15

Jeszcze widzę że Genia Cambiasso ma

Seba 21.08.2021 10:04

Szczególnie kibice Milanówka, aby po meczu napisać Diaz>Calhanoglu, Pellegri>Dzeko

VVujek 21.08.2021 10:03

Dziś kibice juve i milanu będą z pewnością obserwować Inter

VVujek 21.08.2021 09:54

Ostatni mecz 3-2 z Perugia

cuba 21.08.2021 09:54

To będzie piękny wieczór serce

VVujek 21.08.2021 09:53

To nieźle osłabiona Genoa

VVujek 21.08.2021 09:53

Shomurodov, Perin, Lerager, Zapata, Pellegrini, Strootman, Zappacosta czy Scamacca.

cuba 21.08.2021 09:52

Dzień dobry :forza:

VVujek 21.08.2021 09:50

Masakra dziś Inter vs Genoa dziń dybry

cuba 21.08.2021 09:22

:flaga:

Dzonyy 21.08.2021 07:54

Jaram się jak kapitana na widok harnasia

Dzonyy 21.08.2021 07:54

Jezuuu dzisiaj to całe calcio wraca

VVujek 21.08.2021 00:20

Pomyśleć że Do tej pory mógł byc naszą armata

pluto11 21.08.2021 00:18

Balo juz 31

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się