Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

cuba 20.08.2021 19:47

szalał :D

Seba 20.08.2021 19:47

Przez 5 lat we Francji zdobył 2 gole i zaliczył 1 asystę

cuba 20.08.2021 19:46

dokł

Seba 20.08.2021 19:46

Nie stać ich na nikogo lepszego, to liczą, że może się uda

VVujek 20.08.2021 19:45

Jutro SerieA serce

VVujek 20.08.2021 19:44

Ciekawe jest to , że Milan go chce xd

VVujek 20.08.2021 19:44

No kiedyś byl ciekawy , już zapomniany xd

Seba 20.08.2021 19:44

ale oczywiście jak trafi do Milanu, to Pellegri>Dżeko

Seba 20.08.2021 19:44

Pinamonti>Pellegri

Luki165 20.08.2021 19:40

Sklad na ten moment optymalny

andyvdm 20.08.2021 19:35

Sensi to przy nim okaz zdrowia

andyvdm 20.08.2021 19:34

przeciez to masakra jakas xD

andyvdm 20.08.2021 19:34

chyba karta szpitalna

andyvdm 20.08.2021 19:34

vvujek co jest w Pellegrim ciekawego

VVujek 20.08.2021 19:26

Szok

VVujek 20.08.2021 19:25

Kostic do Lazio wypożyczony z opcją zakupu...10-12m

cuba 20.08.2021 19:18

milan ma swój świat

Luki165 20.08.2021 19:18

Ile chce Kessi?

VVujek 20.08.2021 19:17

Milan chce ciekawego napastnika, Pietro Pellegri.

VVujek 20.08.2021 19:16

Jedno jest pewne Milan ma przeje....

VVujek 20.08.2021 19:16

Oni maja inne wydatki niz szary człowiek, wiec chcą zarabiać jak najwięcej.

Claudio 20.08.2021 19:15

pilkarze to są mendy nieprawdopodobne.

VVujek 20.08.2021 19:15

Genoa oslabiona brakiem Uzbeka który odszedł do Romy

Claudio 20.08.2021 19:15

widzę, że Kessie chce jakiś absurdalny kontrakt nie mający nic wspolnego z tym na co ugadywali sie kilka miesiecy temu

cuba 20.08.2021 19:13

a Nandez jeszcze możliwy ?

Luki165 20.08.2021 19:13

Tylko mamy mokry sen o dużym murzynie

Luki165 20.08.2021 19:12

Szkoda ze o Cunhi nie myślimy

cuba 20.08.2021 19:06

na chwile obecną najważniejsze 3pkt ,wejść dobrze w sezon i im szybciej każdy się odnajdzie a zwycięstwa budują tym łatwiej będzie

cuba 20.08.2021 19:03

oby sie ocknął Ivan wreszcie

VVujek 20.08.2021 19:01

Najchętniej pozbył bym sie Perisicia, ale mimo wszystko daje on jakaś solidność mimo , że irytuje.

cuba 20.08.2021 18:57

no może tak być hehe

VVujek 20.08.2021 18:57

W juve będzie niezła sraczka gdy okaże się, ze Allegri nie zrobi skomu jakości. Kadra praktycznie ta sama co Pirlo.

cuba 20.08.2021 18:57

też licze na jeszcze kolejny transfer Wujek

cuba 20.08.2021 18:56

Pan Javier Zanetti bardzo ładnie to wszytko wyjaśnił i jak to widzi

VVujek 20.08.2021 18:56

Ja nie rozpaczam , akceptuje jego odejście i czekam na kolejny transfer.

cuba 20.08.2021 18:53

ja już bym odpuścił rozpacz po Lukaku,odszedł teraz on tam my tu i skupmy się lepiej na sobie

VVujek 20.08.2021 18:53

Biorąc pod uwagę, że Lukaku nie dało się zatrzymać.

VVujek 20.08.2021 18:52

Poki co mercato na +

cuba 20.08.2021 18:52

Damy rade Wujek

VVujek 20.08.2021 18:52

Oprócz niego przyjdzie ktoś jeszcze co daje pole do manewru

VVujek 20.08.2021 18:51

Dzeko to pomysł Inzaghiego. Moim zdaniem najlepsza opcja na już za Lukaku.

VVujek 20.08.2021 18:49

Oddalismy za free Enmersa

cuba 20.08.2021 18:39

no chłopak chce się spełniać :)

ZnawcaCalcio 20.08.2021 18:39

właśnie tez przeczytałem to xd

cuba 20.08.2021 18:37

zgadza sie nastolatek :)

Recoba 20.08.2021 18:36

Polak w Interze - Jan Żuberek !! !

Imrahil 20.08.2021 18:34

tylko cud i bogowie olimpu nam pomogą

Imrahil 20.08.2021 18:33

XD

cuba 20.08.2021 18:01

stać Nas na obrone tytułu

cuba 20.08.2021 18:00

Witam Endru

cuba 20.08.2021 17:59

zwijamy teraz 3pkt i na chate

Endru 20.08.2021 17:57

Mnie tam styl nie obchodzi

VVujek 20.08.2021 16:51

Myślę, że piłka będzie chodzić, mamy do tego pilkarzy.

VVujek 20.08.2021 16:39

Ucisk w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem mogą być efektem wielu chorób toczących się w klatce piersiowej, a więc większości chorób płuc i oskrzeli, ale także objawem chorób serca, a zwłaszcza choroby wieńcowej.

VVujek 20.08.2021 16:39

Ucisk w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem mogą być efektem wielu chorób toczących się w klatce piersiowej, a więc większości chorób płuc i oskrzeli, ale także objawem chorób serca, a zwłaszcza choroby wieńcowej.

andyvdm 20.08.2021 16:29

ciekawe czy jutro tak pila bedzie chodzic jak z Dinamo

Czaglar 20.08.2021 16:26

Kopenhaga podaje, że kupiliśmy od nich typa - SILAS ANDERSEN

juvedead 20.08.2021 16:17

dziś odbędzie się spotkanie między Interem i agentem Correa

juvedead 20.08.2021 16:15

a pewnie tyle co mnie, szczurze

Jvcore 20.08.2021 16:15

Co nas to obchodzi szurze

juvedead 20.08.2021 16:14

Czuję ciężar na piersiach, trudno mi oddychać – przyznaje Melissa Joan Hart. 45-letnia aktorka zachorowała na COVID-19, mimo pełnego zaszczepienia.

VVujek 20.08.2021 16:13

Jak zrobi tam furorę to raczej Inter go przytuli po roku

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:51

o ile Ci awansują do Serie A

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:51

Myślę, że Pirola zostanie w Monzie na dwa lata

ZnawcaCalcio 20.08.2021 15:50

Pjerun 20.08.2021 14:12 nasi raczej licza, ze po sezonie wroci Pirola i Vanhausden i wejda do rotacji, wiec nie liczylbym na kosztowne wzmocnienia obrony

KibicInteru 20.08.2021 15:48

będą

INTERkibic 20.08.2021 15:45

I co koledzy. Wiecie czy będą ci kibice jutro?

taboret 20.08.2021 15:35

drybling ma prawdopodobnie lepszy od lukaku

Luki165 20.08.2021 14:55

Tez bym sie nie czepiał naszych rezerwowych

Ojciec SB 20.08.2021 14:51

Akurat rano i dd wystarczą na następny sezon, nie stać nas na kolejnego obrońcę, mamy inne pozycje do obsadzenia

KibicInteru 20.08.2021 14:13

na takie psg czy juve to już gorzej

KibicInteru 20.08.2021 14:13

póki gra przeciwko Genoi czy Parmie to rano jest ok

KibicInteru 20.08.2021 14:12

chyba ten Onana przyjdzie za rok

Dzonyy 20.08.2021 14:12

Nie wiem co wy chcecie od Rano. Odkąd jestxrezerwowym to się dobrze prezentuje

Pjerun 20.08.2021 14:12

juz bym wolal bramkarza kupic

Pjerun 20.08.2021 14:12

nasi raczej licza, ze po sezonie wroci Pirola i Vanhausden i wejda do rotacji, wiec nie liczylbym na kosztowne wzmocnienia obrony

KibicInteru 20.08.2021 14:11

trochę już chyba za późno na takie żądania

Pjerun 20.08.2021 14:11

pewnie chcialby kontrakt z 5 milionow

KibicInteru 20.08.2021 14:11

jako 4 obrońca

KibicInteru 20.08.2021 14:10

to by była spoko opcja

Endru 20.08.2021 14:10

Boateng jest wolny

KibicInteru 20.08.2021 14:09

zamiast polować na insigne pod koniec to bym poszukal jakiegoś obrońcy do 15 baniek

Pjerun 20.08.2021 14:08

ale nie sa inne pozycje do wzmocnienia, a pieniedzy nie ma za duzo

Pjerun 20.08.2021 14:08

no moze byc srednio

KibicInteru 20.08.2021 14:08

no jak de vrij powiedzmy wypadnie na miesiąc i przyjdzie nam grac w LM z rano w podstawie to tak średnio bym powiedział

Pjerun 20.08.2021 14:07

Dambrosio tez jakis poziom w obronie jest w stanie dac

Pjerun 20.08.2021 14:07

Ranocchia w tamtym sezonie jako zmiennik bez zarzutu

KibicInteru 20.08.2021 14:07

to jeszcze gorzej

Pjerun 20.08.2021 14:07

i dimarco tez moze zagrac na lso

KibicInteru 20.08.2021 14:07

nasi zmiennicy tam to rano dd i kolarov

Pjerun 20.08.2021 14:06

bo nie potrzeba wzmocnien

KibicInteru 20.08.2021 14:06

dla mni troche dziwne że do obrony nikogo nie szukamy

Pjerun 20.08.2021 14:05

chyba jedynie Jovic na wypozyczenie

KibicInteru 20.08.2021 14:05

no właśnie są szanse

Pjerun 20.08.2021 14:05

nie ma szans, ze przyjdzie dwoch napastnikow

nicolas80 20.08.2021 14:05

najlepiej jakby przyszli zarówno Thuram i Corea

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się