Archiwum shoutboksa

Dzyl 19.08.2021 23:09

i tak mialo przyjsc dwoch zalozmy dzeko i thuram no i za alexia correa i jest git co?

VVujek 19.08.2021 23:09

Ja też stronę odświeżam

Claudio 19.08.2021 23:09

prawda jest taka, że nawet dziennikarze nie wiedza co siedzi w glowach Ausillio i Marottcie

VVujek 19.08.2021 23:09

To ze sanchez pół sezonu szpital to nie znaczy , że kupia 2 bapastnikow to bedzie przecież ok. 60-70 mln xd

nicolas80 19.08.2021 23:08

Jezeli do tego dojdzie to bedzie to idealne zastępstwo. Powiem mocniej to bedzie wzmocnienie

Endru 19.08.2021 23:08

Nie wiem ciagle musze odswiezac

Claudio 19.08.2021 23:08

a bedzie tak ze Vecino do Napoli, w druga strone Insigne. Do tego Nandez w miejsce Matiasa

Endru 19.08.2021 23:08

Insigne chyba wydyma napoli i za rok za darmo

Dzyl 19.08.2021 23:08

czemu sb tak zamula?

VVujek 19.08.2021 23:07

Won

VVujek 19.08.2021 23:07

Gags albo Vidal

Dzyl 19.08.2021 23:07

sanchez i tak poł sezonu szpital

VVujek 19.08.2021 23:07

Crreai Turam razem nie przyjdą, jeden z nich.

VVujek 19.08.2021 23:07

Crreai Turam razem nie przyjdą, jeden z nich.

Dzyl 19.08.2021 23:05

Witam, odejscie Lukaku i Sancheza i w ich miejsce Thuram, Correa, Dzeko - co sadzicie?

Giu Meazza 19.08.2021 23:05

No Nandeza chciałbym mocno

Endru 19.08.2021 23:04

Tez go chce i najlepiej zeby gags zrobil won

Endru 19.08.2021 23:03

Bedzie siedzial w cagliari i sie klocil

VVujek 19.08.2021 23:02

Chce tego Nandeza bo wierze , że bedzie to strzał w 10

Endru 19.08.2021 23:00

Niestety correa przyjdzie bo lazio juz sobie wzielo Pedro z romy

Giu Meazza 19.08.2021 23:00

Jego brak wykupu mega ubolewałem bo za Ljajicia chcieli tylko 10 baniek

VVujek 19.08.2021 23:00

Teraz mamy swojego Kolarova , Dimarco

Claudio 19.08.2021 22:59

Pedullà - L’Inter ha mollato Correa per andare dritta su Thuram del Gladbach.

Giu Meazza 19.08.2021 22:59

Ciekawe co tam u Adema

Giu Meazza 19.08.2021 22:59

Jak wspomniałeś o Joveticiu aż przypomniałem o Ljajicu

Endru 19.08.2021 22:58

I kolarova zamiast dalberta :D

VVujek 19.08.2021 22:58

Lekki przyjemny mecz z mistrzem Ukrainy to dobry prognostyk przed Genoa

Giu Meazza 19.08.2021 22:58

Te trio rozpierdolilo lige

Endru 19.08.2021 22:57

Moglismy brac Dzeko zamiast Jovetica kiedys

Giu Meazza 19.08.2021 22:57

Grafite, Dzeko i Misimovic

Giu Meazza 19.08.2021 22:56

Ale no wtedy się Dzeko cudownie oglądalo

Endru 19.08.2021 22:56

Z tym grafite to oni mistrza zrobili w bundes

VVujek 19.08.2021 22:56

Nie gra xd

VVujek 19.08.2021 22:56

Juz ma 42

Giu Meazza 19.08.2021 22:56

Ja nie pamiętam ile on miał lat xd

VVujek 19.08.2021 22:56

Wątpię

Giu Meazza 19.08.2021 22:55

Jeszcze gra?

Giu Meazza 19.08.2021 22:55

A jego partner Grafite

VVujek 19.08.2021 22:55

Już w 1 meczu z marszu jak gdyby nigdy nic pokazał klasę

nicolas80 19.08.2021 22:53

Teraz jest w druzynie mistrzow i jest motywacja zeby cos zdobyc na półkę

VVujek 19.08.2021 22:52

Został , mimo że chciał odejść.

Endru 19.08.2021 22:52

Teraz przeszedl do klubu w ktorym wszystko jest poziom wyzej dostal nr 9 po wiadomo kim motywacja jest

Endru 19.08.2021 22:51

Typ od 2 lat chcial stamtad odejsc

nicolas80 19.08.2021 22:51

Chcialbys grac w klubie przegrywow jak sie czujesz mocny i na silach

VVujek 19.08.2021 22:50

Jestem spokojny o jakość Edina

Endru 19.08.2021 22:49

No jak dzeko mial wywalone na rome w ostatni rok widac to bylo, ze juz ma dosc

nicolas80 19.08.2021 22:49

Dokladnie Sanchez bazowal na szybkosci i dynamice i organizm nie wytrzymuje

Giu Meazza 19.08.2021 22:48

Ja bardzo cenię Dzeko ale jego wiek jednak mnie odstrasza jeśli zdobędzie +-10 bramek to i tak mnie niesamowicie zaskoczy

VVujek 19.08.2021 22:48

Kolarov bez szybkosci i dynamiki stracil duzo mimo ze nie byl jakis szybki i dynamiczny

VVujek 19.08.2021 22:47

A taki vidal ? W dupie ma

nicolas80 19.08.2021 22:47

W koncu chce zdobyc scudetto dlatego przyszedl

VVujek 19.08.2021 22:46

Scudetto ktorego nigdy nie wygrał mimo tylu lat w seriea

Saff 19.08.2021 22:46

A zakładam, że gdyby jej nie miał, to dalej siedziałby w Romie i odcinał kupony

VVujek 19.08.2021 22:46

No a Dzeko ka motywacje do Scudetto

VVujek 19.08.2021 22:46

Dlugowieczny napadzior

Saff 19.08.2021 22:46

Abstra :cenzor: ąc od wieku, sporo też zależy od samej motywacji danego zawodnika

VVujek 19.08.2021 22:45

To profesionalista a nie pijak jak ninja czy vidal

nicolas80 19.08.2021 22:45

Dzeko wyglada na 30 lat

VVujek 19.08.2021 22:45

Dzeko ma swoje lata , ale on nigdy nie bazowal na szybkosci , dalej ma to coś

Endru 19.08.2021 22:44

Co do Dzeko

Orzeu 19.08.2021 22:44

Dżeko +10 bramek strzeli

Endru 19.08.2021 22:44

Widze jak wyglada nie ma siwych wlosow jest dobrze zbudowany nigdy nie bazowal na szybkosci wiec bedzie ok

Orzeu 19.08.2021 22:44

co do czego

Chuchu 19.08.2021 22:43

Pamiętajcie ile Dzeko ma lat ;)

Endru 19.08.2021 22:43

Jakie prognozy

Endru 19.08.2021 22:43

Orzeu, a Ty co uwazasz

Endru 19.08.2021 22:42

napisalem to wlasnie wujek

Orzeu 19.08.2021 22:42

robię skrina Endru

VVujek 19.08.2021 22:42

On wykonuję kawał roboty w braniu gry na siebie.

Endru 19.08.2021 22:41

W tym sezonie Lautaro moze nastrzelac bo Dzeko mu to umozliwi

Endru 19.08.2021 22:40

Dzeko 15-20 bramek walnie

VVujek 19.08.2021 22:40

Dla mnie to gość na 1 skład i to spokojnie

Giu Meazza 19.08.2021 22:40

Będzie super opcja do wyjścia z ławki

Endru 19.08.2021 22:40

Zapata moglby powalczyc o sklad ale wiadomo stary i drogi

Giu Meazza 19.08.2021 22:39

Że nie ma już wydolności

pluto11 19.08.2021 22:39

Jeszcse na koniec okienak Iinsigne kupi Marotta

Giu Meazza 19.08.2021 22:39

Nie żebym miał coś do Dzeko, bardzo mnie pozytywnie zaskoczył ale obstawiam

Endru 19.08.2021 22:39

A te correy to sie nie nadaja wejda robic szum i tyle thuram to samo

VVujek 19.08.2021 22:39

Dzeko stary , ale dalej kot

VVujek 19.08.2021 22:39

A co ty chcesz od Dzeko ?

Endru 19.08.2021 22:39

Dzeko ma konskie zdrowie lautaro to samo beda grac

pluto11 19.08.2021 22:39

Do Francji

pluto11 19.08.2021 22:39

Emerson wypozyczony z Chelsea

Endru 19.08.2021 22:38

No bedzie bo Handa musi miec do kogo lage zagrac

Orzeu 19.08.2021 22:38

chcesz

Giu Meazza 19.08.2021 22:38

Jeśli Dzeko ma być pierwszym napastnikiem to nie wiem czy chcę oglądać ten sezon

Orzeu 19.08.2021 22:38

:soon: :scudetto:

Endru 19.08.2021 22:38

Nasi sprowadza jednego goscia bo sanchez polamany tak to pewnie by olali temat i szukali „okazji”

Endru 19.08.2021 22:37

Pierwszy sklad juz jest kompletny

Endru 19.08.2021 22:37

Ja sie tak tym Correą nie podniecam mocno. Nasz atak to bedzie Dzeko- Lautaro

Orzeu 19.08.2021 22:36

:soon:

Orzeu 19.08.2021 22:35

Endru czytaj ze zrozumieniem

Endru 19.08.2021 22:35

No czytam i nie wierze

Endru 19.08.2021 22:35

czytaj ze zrozumieniem :lol:

Orzeu 19.08.2021 22:34

Correa :top:

Endru 19.08.2021 22:34

No ale styl gry definiuje jakim jest zawodnikiem

nicolas80 19.08.2021 22:34

Bez przesady piszę o stylu gry a nie o samym zawodniku. Czytaj ze zrozumieniem

Endru 19.08.2021 22:34

Taka spiewka to na stronie milanu

Giu Meazza 19.08.2021 22:33

Zaraz się dowiem, że Correa to najlepszy skrzydłowy w lidze

Giu Meazza 19.08.2021 22:32

Xddd

Shoutbox

pluto11 24.06.2026 10:52

Ale tu znowu pojawi się ManU City czy inny Arsenal powie dzień dobry my po Paza gdzie przyłożyć kartę

Sub-Zero 24.06.2026 10:44

Nie będzie żadnego Paza. Zostaniemy przelicytowani z uśmiechem na ustach pana Angola. 60 mln funtów? (70 mln euro) Proszę na wynos zapakować. Dziękuję do widzenia

chonciak 24.06.2026 10:42

paź może chcieć wiele. Ale to nie on będzie decydował o tym gdzie zagra jeśli real będzie chciał hajs to como zwyczajnie przez ffp nie ogarnie tematu.

pluto11 24.06.2026 10:38

W sprawie Paza to chyba tylko Real może nam pomóc bo chłopak chce grać w Como

martins2000 24.06.2026 10:36

Paz mocno naciska na Como,nie wchodzi żaden inny klub

Jacenty 24.06.2026 10:19

Romano: do czwartku Inter ma związane ręce i pozostaje tylko widzem w sprawie Paza

Jacenty 24.06.2026 10:18

Xabi Alonso obiecał Palestra bardzo duży wkład w grę i występy zarówno na lewej jak i prawej flance.

martins2000 24.06.2026 10:13

Ale blokującym takie transfery z Ameryki płd jest jak zawsze oko na Maroko

martins2000 24.06.2026 10:12

Wesleya to chciał jak zwykle parę lat temu Ausilio

martins2000 24.06.2026 10:11

Koniec tematu

martins2000 24.06.2026 10:10

✔️ Marco Palestra al Chelsea. Tutto definito tra le parti. Nella tarda serata di ieri nuova call tra il ragazzo e Xabi Alonso: l’allenatore spagnolo gli promesso un ruolo centrale all’interno del progetto. ✈️ Nel corso della giornata di oggi il calciatore organizzerà la sua partenza per Londra. ❌ Dialogo Inter-Atalanta, inesistente.

Jacenty 24.06.2026 10:09

Roma poinformowała, że Wesley ma dla nich status niesprzedawalny

Jacenty 24.06.2026 10:08

obok Cambiaso, powraca rwnież nazwisko Ndoye. W obydwu przypadkach mozliwa byłaby transakcja wiązana z Frattesim. Nottingham wycenia Szwajcara mna 35-40mln euro. Wraca też nazwisko Dodo.

martins2000 24.06.2026 10:02

Palestra będzie zarabiał w Chelsea 7 mln euro razem z bonusami. [Moretto]

Jacenty 24.06.2026 10:01

w kontekście Carnesecchiego, o którym niegdyś sporo się pisało. Atalanta nie chce go sprzedawać, i mogłaby rozważyć ofertę rzędu 50mln euro.

Jacenty 24.06.2026 09:53

GdS: Curtis Jones - uważa się, że opór Liverpoolu może w niedługim czasie osłabnąć. Duża w tym zasługa piłkarza, który bardzo chciałby rzenieść się do Mediolanu, rozpocząć nowy rozdział nie tylko w karierze ale i w życiu.

Jacenty 24.06.2026 09:51

GdS: Udinese chce 25-30mln euro za Soleta, Inter zatrzymał się na 23. Istnieje silne przekoannie o powodzeniu operacji, wzmocnione porozumieniem z piłakrzem.

Dzonyy 24.06.2026 09:42

Jedyna szansa to byłąby jakby Palestra byl Interista tak jak Skriniar

Claudio 24.06.2026 09:30

też o tym pomyslalem ze stwierdzili, gdy pojawila sie mozliwosc na Paza po rozmowach z Perezem na meczu towarzyskim legend, iż Paz byłby priorytetem i czekamy jeszcze z Palestrą. No ale to już kompletnie domysły. Mają czas niech pracują nad wzmocnieniem kady - byleby tylko nie robili tak chaotycznych transferów jak LH czy Diouf

AveCaesar 24.06.2026 09:26

Ausilio z Marottą wiedzieli, że zostaną zrobieni. Dlatego plotki o Pazie i rozmowy z Perezem. Następnie o kolejnych środkowych obrońcach bo sytuacja z Pazem pewnie taka sama. Oni już zaczęli wydawać pieniądze, które miały być na Palestrę.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625295

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się