Archiwum shoutboksa

Endru 21.08.2021 00:00

Inter go tam oddal zeby zarobic 8 mln euro

cuba 21.08.2021 00:00

W Polsce grał Lewy

VVujek 21.08.2021 00:00

Tak jak De Bruyne xd

VVujek 21.08.2021 00:00

Wyjasniony xd

VVujek 21.08.2021 00:00

Esposito wymiata

Endru 21.08.2021 00:00

No i salah w czelsi wyjasniony

VVujek 20.08.2021 23:59

Cos jednak nauczyla i dała pewnosci siebie

VVujek 20.08.2021 23:59

Szakiri Salah tez tam grali

Endru 20.08.2021 23:59

Co ona ich nauczy

Endru 20.08.2021 23:59

Daj spokoj liga szwajcarska

embiakowsky 20.08.2021 23:59

no no

embiakowsky 20.08.2021 23:59

całe dwie bramki i jedna asysta w wieku 18/19 lat w serie a

VVujek 20.08.2021 23:58

A nauczyc sie calcio zdąża

cuba 20.08.2021 23:58

Mamy Satriano

VVujek 20.08.2021 23:58

Po to zeby sie rozwijać pilkarsko

Endru 20.08.2021 23:58

Po co jak oni maja sie calcio uczyc

VVujek 20.08.2021 23:57

Niech idzie do basel

embiakowsky 20.08.2021 23:57

może. ja to chyba mam jakąś fiksację na punkcie numerów na koszulce

VVujek 20.08.2021 23:57

Na 4 napastnika za slaby ? On jest za mlody i musi grać

cuba 20.08.2021 23:56

dokł

Endru 20.08.2021 23:55

Salcedo jest za slaby

Endru 20.08.2021 23:55

Mysle, ze nie

embiakowsky 20.08.2021 23:54

wgl skoro salcedo dostał 16 to możemy się go spodziewać jako 4-tego?

Claudio 20.08.2021 23:54

mozna obstawiac mecze Romy na overy. Obrony to oni nie maja. A w ataku cos tam strzela

embiakowsky 20.08.2021 23:53

i jak bedzie grane na taką rome. bo spodziewam sie walenia głową w mur

embiakowsky 20.08.2021 23:53

ciekawe jak tam Jose sobie poradzi

Claudio 20.08.2021 23:52

Roma ma solidny sklad taki na walke o 5 miejsce

Endru 20.08.2021 23:52

no roma sobie da rade lepiej od milana

embiakowsky 20.08.2021 23:52

ej a to w tym sezonie lazio jakoś do 1/8 lm doszło? czy tam dalej nawet

KibicInteru 20.08.2021 23:52

to jest główne wzmocnienie

KibicInteru 20.08.2021 23:52

no i Zaniolo wraca

embiakowsky 20.08.2021 23:52

i humor poprawiony

Endru 20.08.2021 23:51

Oni sie obsraja na paru frontach az piekne to bedzie

Claudio 20.08.2021 23:51

Roma jedynie Abrahama sciagnela ktory niczego nie gwaranctuje. No i Uzbeka ze slabiutkiej Genoi. Tez szalu nie ma

Endru 20.08.2021 23:51

Graja

embiakowsky 20.08.2021 23:51

w tym roku grają w ogóle w LM?

embiakowsky 20.08.2021 23:51

i jak co roku dupa spocona bo nie wiadomo czy do LM sie zakwalifikują

embiakowsky 20.08.2021 23:51

jak co roku

Endru 20.08.2021 23:50

Milan to serio tam sie zachowuja jakby na mistrza mieli isc

Endru 20.08.2021 23:50

Tam nie ma takiej podniety

Endru 20.08.2021 23:50

Ostatnio kibice juve jakos lepiej gadają od milanistow

Endru 20.08.2021 23:49

No ale roma sporo kasy wydala

Luki165 20.08.2021 23:49

D*UPA będzie boleć

Luki165 20.08.2021 23:49

A może i dobrze w endru

KibicInteru 20.08.2021 23:49

Roma się wzmocniła

Claudio 20.08.2021 23:48

nikt powaznie sie nie wzmocnil

KibicInteru 20.08.2021 23:48

florenzi i bakayoko spoko ruchy milanu

Claudio 20.08.2021 23:48

w serieA nie widze klubu ktory zrobilby jakies swietne mercato

Endru 20.08.2021 23:48

:lol:

Endru 20.08.2021 23:48

A Inter sie rozpada

VVujek 20.08.2021 23:48

A nie jakies jovicie

Luki165 20.08.2021 23:48

Bo chodzi o wyp

Endru 20.08.2021 23:48

wszedzie czytam, ze milan swietne mercato

VVujek 20.08.2021 23:48

Wole pine

Luki165 20.08.2021 23:48

Jovic jako opcja za Sancheza w miare w wydaje sie spoko

KibicInteru 20.08.2021 23:47

ktoś musi byc jako 4 napastnik

Endru 20.08.2021 23:47

Na stronie milanu optymizm bo polamaniec pellegri przychodzi i bakayoko

VVujek 20.08.2021 23:47

Nie potrzebujemy Jovicia

Claudio 20.08.2021 23:47

kurde juz tylko ok. 10 dni do konca mercato. Trzeba się sprężać Panie Marotta.

embiakowsky 20.08.2021 23:47

tak tylko pytam, wcale nie chce kolejnego jugola

KibicInteru 20.08.2021 23:47

Eintracht mial Andre Silve ktory strzelał jak na zawołanie

VVujek 20.08.2021 23:47

Gowno gral w Eintrachcirme

VVujek 20.08.2021 23:46

Po uj nam on wgl...

embiakowsky 20.08.2021 23:46

a nie odżył w eintrachcie? czy tylko na początku aby?

pablo77 20.08.2021 23:46

niesamowite a Vlahovic ile sezonów rozegrał dobrych ?

VVujek 20.08.2021 23:46

A jovic jeden dobry i potem kupa

VVujek 20.08.2021 23:45

Jeden kozacki potem dobre

Luki165 20.08.2021 23:45

Pepe tez vujek zagrał jeden sezon

pablo77 20.08.2021 23:45

Jovic miał w tamtym sezonie lepsza skutecznosc od lewego

KibicInteru 20.08.2021 23:45

Dzeko akurat cały czas ogarnia

VVujek 20.08.2021 23:45

Dzeko robi swoja robote

VVujek 20.08.2021 23:45

Co dzeko nie ?

Luki165 20.08.2021 23:45

Przecież byśmy nic nie ryzykowali

VVujek 20.08.2021 23:45

A zagral 1 dobry sezon w karierze xd

Claudio 20.08.2021 23:44

Luka to leń. Nie sadze by sie rozwinal

pablo77 20.08.2021 23:44

Dzeko tez nie

VVujek 20.08.2021 23:44

Jaki deal on 2 lata nic nie gra, won

pablo77 20.08.2021 23:44

moze mu liga by podpasowala nie wiadomo

KibicInteru 20.08.2021 23:44

Sanchez był takim samym trupem

pablo77 20.08.2021 23:44

ze Real by płacił pensje

Claudio 20.08.2021 23:43

Jovic to trup...dajcie spokoj

pablo77 20.08.2021 23:43

jakby dalo sie tak wydymac Real jak United z Sanchezem to moglby byc dobry deal

Claudio 20.08.2021 23:43

no chyba ze zmienione na 3-4-1-2 lub 3-4-2-1

VVujek 20.08.2021 23:43

2 lata gowno grał

KibicInteru 20.08.2021 23:43

Correa/Thuram + Jovic i dla mnie ok

VVujek 20.08.2021 23:43

Won z Joviciem

pablo77 20.08.2021 23:43

zobaczylbym tego jovicia

Claudio 20.08.2021 23:43

jakby Simeone chcial grac 3-4-3 to musi jeszcze 2 napastnikow przyjsc, ale watpie by tak gral. zostanie na 3-5-1-1 lub 3-5-2

Luki165 20.08.2021 23:42

Ewentualnie

Luki165 20.08.2021 23:42

Może też przyjść Jovic na wyp

pablo77 20.08.2021 23:41

Insigne to jest okazja, tylko nie ma pewnosci ze dobra okazja :D

KibicInteru 20.08.2021 23:41

nawet jeśli bedzie wciąż w klubie to go kimś zastąpią

KibicInteru 20.08.2021 23:41

jeśli nie da pozytywnych znaków jeśli chodzi o zdrowie to można żegnać

Claudio 20.08.2021 23:41

ale dziwne ze pisza o Insigne. Bo wg mnie za Alexisa jakby z nim kontrakt rozwiazali przyszedl by ktos na wypozyczenie i to max za 1mln

pablo77 20.08.2021 23:40

dla Interu z szedł chyba z 12 albo i więcej także nie liczyłbym ze pojdzie gdzie indziej za 2-3 mln

pablo77 20.08.2021 23:39

raz ze jest kontuzjowany i nikt go nie wezmie dwa ze zarabia 7 mln i tez nikt tyle nie da

Claudio 20.08.2021 23:39

ja tam juz niczego nie jestem pewny w te okienko

pablo77 20.08.2021 23:39

Sanchez nie odejdzie

KibicInteru 20.08.2021 23:39

jeśli przyjdzie insigne to Sancheza już tu nie będzie

pablo77 20.08.2021 23:38

albo 3412 z Hakanem i Lautaro

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Borgen 26.06.2026 15:59

3. na obronę weźmiemy kogoś z francji za 25 milionów i na koniec okienka kupimy sobie Dodo :P

HB 26.06.2026 15:58

xD

Borgen 26.06.2026 15:58

2. odpuszczamy wahadełko, bo sprawdzimy tych co mamy :P

Borgen 26.06.2026 15:58

. odpuszczamy kasę na bramkarza, żeby wzmocnić mocno inne pozycje :P

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625552

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się