Został , mimo że chciał odejść.
Teraz przeszedl do klubu w ktorym wszystko jest poziom wyzej dostal nr 9 po wiadomo kim motywacja jest
Typ od 2 lat chcial stamtad odejsc
Chcialbys grac w klubie przegrywow jak sie czujesz mocny i na silach
Jestem spokojny o jakość Edina
No jak dzeko mial wywalone na rome w ostatni rok widac to bylo, ze juz ma dosc
Dokladnie Sanchez bazowal na szybkosci i dynamice i organizm nie wytrzymuje
Ja bardzo cenię Dzeko ale jego wiek jednak mnie odstrasza jeśli zdobędzie +-10 bramek to i tak mnie niesamowicie zaskoczy
Kolarov bez szybkosci i dynamiki stracil duzo mimo ze nie byl jakis szybki i dynamiczny
A taki vidal ? W dupie ma
W koncu chce zdobyc scudetto dlatego przyszedl
Scudetto ktorego nigdy nie wygrał mimo tylu lat w seriea
A zakładam, że gdyby jej nie miał, to dalej siedziałby w Romie i odcinał kupony
No a Dzeko ka motywacje do Scudetto
Dlugowieczny napadzior
Abstra
ąc od wieku, sporo też zależy od samej motywacji danego zawodnika
To profesionalista a nie pijak jak ninja czy vidal
Dzeko wyglada na 30 lat
Dzeko ma swoje lata , ale on nigdy nie bazowal na szybkosci , dalej ma to coś
Co do Dzeko
Dżeko +10 bramek strzeli
Widze jak wyglada nie ma siwych wlosow jest dobrze zbudowany nigdy nie bazowal na szybkosci wiec bedzie ok
co do czego
Pamiętajcie ile Dzeko ma lat
Jakie prognozy
Orzeu, a Ty co uwazasz
napisalem to wlasnie wujek
robię skrina Endru
On wykonuję kawał roboty w braniu gry na siebie.
W tym sezonie Lautaro moze nastrzelac bo Dzeko mu to umozliwi
Dzeko 15-20 bramek walnie
Dla mnie to gość na 1 skład i to spokojnie
Będzie super opcja do wyjścia z ławki
Zapata moglby powalczyc o sklad ale wiadomo stary i drogi
Że nie ma już wydolności
Jeszcse na koniec okienak Iinsigne kupi Marotta
Nie żebym miał coś do Dzeko, bardzo mnie pozytywnie zaskoczył ale obstawiam
A te correy to sie nie nadaja wejda robic szum i tyle thuram to samo
Dzeko stary , ale dalej kot
A co ty chcesz od Dzeko ?
Dzeko ma konskie zdrowie lautaro to samo beda grac
Do Francji
Emerson wypozyczony z Chelsea
No bedzie bo Handa musi miec do kogo lage zagrac
chcesz
Jeśli Dzeko ma być pierwszym napastnikiem to nie wiem czy chcę oglądać ten sezon
Nasi sprowadza jednego goscia bo sanchez polamany tak to pewnie by olali temat i szukali „okazji”
Pierwszy sklad juz jest kompletny
Ja sie tak tym Correą nie podniecam mocno. Nasz atak to bedzie Dzeko- Lautaro
Endru czytaj ze zrozumieniem
No czytam i nie wierze
czytaj ze zrozumieniem
Correa
No ale styl gry definiuje jakim jest zawodnikiem
Bez przesady piszę o stylu gry a nie o samym zawodniku. Czytaj ze zrozumieniem
Taka spiewka to na stronie milanu
Zaraz się dowiem, że Correa to najlepszy skrzydłowy w lidze
Xddd
Ale bzdura
Corea i jego styl gry to dla obroncow drużyny przeciwnej jest najgorszy typ napastnika.
Ja nie traktuje sancheza jako wazne ogniwo druzyny zawsze to byl jedynie mily dodatek ktory czasem wszedl cos dal ekstra. Taka rola to raczej nie za te pieniadze ktore zarabia
Orzeu to chyba oznacza, ze poczekamy dlugo na jego powrot
co wraca ten sanczeziak czy nie
Nie oszukujmy się - czy to Thuram, czy to Correa, to w naszej obecnej sytuacji (2 napastników, bo na Sancheza chyba nie ma co liczyć, wg ostatnich doniesień) każdy z nich będzie przydatny
Pewnie ze tak duzo opcji w ofensywie
z dużym polem manewru jeśli chodzi o dalszy rozwój
też uważam, że Correa fajny
dokl
jak dla mnie bylby to fajny transfer
ja tez cenię Correę
Ja nie zna Thurama nie oceniam ale dla mnie Corea super zawodnik
oni wiedza lepiej co im potrzeba
ja mam dystans do Thurama i nie sklaniam sie ku jego transferze. Ale wierze w Marotte i Inzaghiego
Dla mnie
Correa na nie
Thuram na tak
Mimo wszystko
Tak własnie jak o tym pisalem to wszyscy statystyki nie grają itp.
no odnosnie Eriksena to tez nie uwazam ze to jakies przeogromne oslabienie. Odpadl nam klasowy zawodnik. Byleby Sensi sie nie łamał
Który w ubiegłym sezonie nie miał ani jednej asysty w Serie A
Inna liga te porównanie sa bez sensu
Niby niepowalające liczby, ale dalej więcej niż u nas "maestro" Eriksen
to ktos kantuje, na transfer Correa tez ma 8/4
8 bramek i 7 asyst to bilans Thurama
Na TM 8g 7A
ja mam dane z poprzedniego sezonu 8/2
W Bl
Thuram
8 g 7 asyst
Dlatego teraz jak bedzie u nas to wskoczy na wyzszy poziom. To odpowiedni moment na krok to przodu
Jak 3 asysty ? Xd
LM Correa 3/2 Thuram 2/2....liga Correa 8/3 Thuram 8/2....darujcie sobie juz te liczby
Inzaghi go zna, Inzaghi go chce
w tym dał koncert z Milanem
Świetne liczby
20/21: 40 11 12