Oddalismy za free Enmersa
no chłopak chce się spełniać
właśnie tez przeczytałem to xd
zgadza sie nastolatek
Polak w Interze - Jan Żuberek
!
tylko cud i bogowie olimpu nam pomogą
XD
stać Nas na obrone tytułu
Witam Endru
zwijamy teraz 3pkt i na chate
Mnie tam styl nie obchodzi
Myślę, że piłka będzie chodzić, mamy do tego pilkarzy.
Ucisk w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem mogą być efektem wielu chorób toczących się w klatce piersiowej, a więc większości chorób płuc i oskrzeli, ale także objawem chorób serca, a zwłaszcza choroby wieńcowej.
Ucisk w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem mogą być efektem wielu chorób toczących się w klatce piersiowej, a więc większości chorób płuc i oskrzeli, ale także objawem chorób serca, a zwłaszcza choroby wieńcowej.
ciekawe czy jutro tak pila bedzie chodzic jak z Dinamo
Kopenhaga podaje, że kupiliśmy od nich typa - SILAS ANDERSEN
dziś odbędzie się spotkanie między Interem i agentem Correa
a pewnie tyle co mnie, szczurze
Co nas to obchodzi szurze
Czuję ciężar na piersiach, trudno mi oddychać – przyznaje Melissa Joan Hart. 45-letnia aktorka zachorowała na COVID-19, mimo pełnego zaszczepienia.
Jak zrobi tam furorę to raczej Inter go przytuli po roku
o ile Ci awansują do Serie A
Myślę, że Pirola zostanie w Monzie na dwa lata
Pjerun 20.08.2021 14:12 nasi raczej licza, ze po sezonie wroci Pirola i Vanhausden i wejda do rotacji, wiec nie liczylbym na kosztowne wzmocnienia obrony
będą
I co koledzy. Wiecie czy będą ci kibice jutro?
drybling ma prawdopodobnie lepszy od lukaku
Tez bym sie nie czepiał naszych rezerwowych
Akurat rano i dd wystarczą na następny sezon, nie stać nas na kolejnego obrońcę, mamy inne pozycje do obsadzenia
na takie psg czy juve to już gorzej
póki gra przeciwko Genoi czy Parmie to rano jest ok
chyba ten Onana przyjdzie za rok
Nie wiem co wy chcecie od Rano. Odkąd jestxrezerwowym to się dobrze prezentuje
juz bym wolal bramkarza kupic
nasi raczej licza, ze po sezonie wroci Pirola i Vanhausden i wejda do rotacji, wiec nie liczylbym na kosztowne wzmocnienia obrony
trochę już chyba za późno na takie żądania
pewnie chcialby kontrakt z 5 milionow
jako 4 obrońca
to by była spoko opcja
Boateng jest wolny
zamiast polować na insigne pod koniec to bym poszukal jakiegoś obrońcy do 15 baniek
ale nie sa inne pozycje do wzmocnienia, a pieniedzy nie ma za duzo
no moze byc srednio
no jak de vrij powiedzmy wypadnie na miesiąc i przyjdzie nam grac w LM z rano w podstawie to tak średnio bym powiedział
Dambrosio tez jakis poziom w obronie jest w stanie dac
Ranocchia w tamtym sezonie jako zmiennik bez zarzutu
to jeszcze gorzej
i dimarco tez moze zagrac na lso
nasi zmiennicy tam to rano dd i kolarov
bo nie potrzeba wzmocnien
dla mni troche dziwne że do obrony nikogo nie szukamy
chyba jedynie Jovic na wypozyczenie
no właśnie są szanse
nie ma szans, ze przyjdzie dwoch napastnikow
najlepiej jakby przyszli zarówno Thuram i Corea
nie rozumiem tylko czemu niby jeszcze polujemy na Insigne pod koniec okienka
na początku na pewno bedzie grał Dzeko
Nie widzialem go za czesto w akcji to nie potrafie go ocenic, ale boje sie, ze przyjdzie Thuram i bedzie co najwyzej zmiennikiem Dzeko
szczególnie po zanizonej cenie
ja tam jednak jestem za Thuramem
Zapata byl najlepsza opcja
Inzaghi chciał Zapate
mam nadziej że jednak ostatecznie zawita Corea
szymek to chcial keite balde lub corree wiec niexh on lepiej pozwoli Marottcie zdecydowac
ojciec w Juventusie, on teraz w Interze. Zawsze ciekawe rozmowy w domu
dziwna wizja
uparł sie na skrzydłowego w ataku
co ten szymonek kombinuje
Thuram to zdecydowanie najciekawszy wybir
najgorsze jest to, że bedę ogladał mecz na telefonie wśród znajomych albo powtórkę w domu
No a już jutro zaczyna się liga
tak czy siak ciekawie zapowiada się końcówka okienka
oczywiście jeżeli przyjdzie
Najważniejsze pytanie to czy zaadoptuje się jako napastnik
Mimo wszystko Thuram wygląda na bardziej mobilnego i lepszego techniczne aniżeli Lukaku
No to na pewno
Pytanie co jest weryfikacja
może Szymon chce bardziej mobilnego ataku, a nie przewidywalnej gry na siłacza
Nie no zgoda taki Imobille tez w rep gra piach a w seria a robi liczby
dokładnie, w rpece to go rzadko widać jak jest na boisku
Belotti w repce już tak dobrze nie wygląda
Tylko specyfika gry Torino jest inna aniżeli Interu
Pytanie czego chce trenejro ? każdemu się wydaje że kogośna zastępstwo za Lukaku a tu jednak pojawiał sie Keita Balde, correa, Thuram, Isnigne czyli raczej ktoś na cofniętego napastnika
Mnie Belotti tez nie przekonuje ale chociaz robi liczby w slabym Torino i zna lige. W tym przypadku jest takie 50 na 50 czy sie uda go przestawić ze skrzydla na napastnika e
nawet nie wiedziałem że Thuram jest pod Raiolą...
Dumfries wybrał numer 2. Podjął rękawice. Podoba mi się to
Ogólnie to Raiola rzucił nam wędkę, Dumfries, Thuram za dobre pieniądze. Jak odpalą to po sezonie zawsze będzie alternatywa na spieniężenie ich
Raczej na tym transferze nie powinniśmy stracić
No skoro Marotta pcha ten transfer to Inzaghi go zaakceptował. Raczej wątpie aby nie przestudiowali jego gry
tyle że u murzyna jest wg mnie naprawde spory potencjał a Belotti to taki dobry ligowiec i nic wiecej
Niz 25 mln za murzyna tylko bo ma warunki fizyczne
To lepiej juz dac 20 baniek za Belottiego
Correa troche pewniejszy transfer, zna lige i jej specyfike, zna sie z trenerem; Thuram większe ryzyko, ale no jest szansa ze wskoczy na wyzszy level
Zawsze to 20 pare nie 30
I kolejne 20 parek baniek w piach
No to bedzie z ranokkia trenowal
tyle ze 3 lata młodszy i tańszy
czyli to samo co Correa