Archiwum shoutboksa

Orzeu 19.08.2021 16:19

taki pewny tego Nandeza byłem

Orzeu 19.08.2021 16:17

czemu?

Dzonyy 19.08.2021 15:43

No nie wiem jak tam u Ciebie ale dla mnie plucie na zawodnika to buractwo kega

VVujek 19.08.2021 15:42

A to ważne.

VVujek 19.08.2021 15:42

Nie wiemy za co

Dzonyy 19.08.2021 15:36

W takim razie bym go nienchcial u nas buraka

Dzonyy 19.08.2021 15:36

Nie wiedziałem ze to on

Claudio 19.08.2021 15:33

Thuram to ostatnio był znany z tego że opluł rywala

Pjerun 19.08.2021 15:24

z Szachtarem 6 punktow powinno byc easy, a zabraklo szczescia i skutecznosci

Pjerun 19.08.2021 15:24

4 meczach*

Pjerun 19.08.2021 15:24

to w pozostalych 4 punktach bylismy lepsi w kazdym meczu

Pjerun 19.08.2021 15:23

o ile z Realem gralismy slabo

VVujek 19.08.2021 15:22

Najgorsze ,że tam dosłownie kazdy mecz był do wybrania xd

Chuchu 19.08.2021 15:21

O LM 20/21 wolę nie myśleć, tylko zapamiętać ten sezon jako ten z mistrzostwem

VVujek 19.08.2021 15:19

Vidal go faulował

maverik 19.08.2021 15:16

Thuram 2 z Realem

maverik 19.08.2021 15:15

Plea nam strzelal

Pjerun 19.08.2021 15:15

na pewno jego Vidal wtedy skosil na karnego

Chuchu 19.08.2021 15:14

Nasz występ w LM z ostatniego sezonu wymazałem z pamięci i wolę do niego nie wracać

Chuchu 19.08.2021 15:14

Nie pamiętam nawet :D

Pjerun 19.08.2021 15:13

czy to ktos inny?

Pjerun 19.08.2021 15:13

on nam dwie bramki władował?

VVujek 19.08.2021 15:12

No*

VVujek 19.08.2021 15:11

Bo przecież z Interem grał xd

Chuchu 19.08.2021 15:08

Oglądał ktoś kiedyś tego Thurama w akcji?

Orzeu 19.08.2021 15:07

jak LAzio nie klepnie tych 28 za Correę to pewnie Thuram welcome

VVujek 19.08.2021 15:03

Juve ma szanse bo mimo braków maja za sobą arbitrów.

Imrahil 19.08.2021 15:02

to podklub z dna przegrywów

Chuchu 19.08.2021 15:02

Jak Mourinho sobie przypomni lata świetności to może z Romą wejść do LM, ale o scudetto to nie mają co myśleć

Imrahil 19.08.2021 15:02

po meczy z hellasem nie mam złudzen

VVujek 19.08.2021 15:02

Napoli bym nie wykluczył

Imrahil 19.08.2021 15:01

na początek można wykluczyć rome i napoli

Chuchu 19.08.2021 15:00

No a w Juve środka pola :D

VVujek 19.08.2021 14:59

Tam nie ma obrony

VVujek 19.08.2021 14:59

Ja bym był w szoku

VVujek 19.08.2021 14:58

Nawet Khedira i Matuidi to pomocnicy z wyzszej półki byli.

Chuchu 19.08.2021 14:58

Równie dobrze Atalanta może wygrać i nie byłbym w szoku

Chuchu 19.08.2021 14:58

W tym sezonie nie ma głównego faworyta do scudetto tak naprawdę, zbyt wiele niewiadomych jest

Chuchu 19.08.2021 14:57

Ja tam w sumie Juve nie faworyzuje

VVujek 19.08.2021 14:57

No i właśnie daltego nagłe przyjscie Allegrego nie powinno faworyzować Juve.

Chuchu 19.08.2021 14:55

A teraz Rabioty i Bentankury

Chuchu 19.08.2021 14:55

marchisio*

Chuchu 19.08.2021 14:55

Jak sobie przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno tam biegali Pogba, Vidal, Pirlo, Marcishio

Chuchu 19.08.2021 14:55

No środek pola w Juve to żart trochę

VVujek 19.08.2021 14:54

Rywale również duzo mocniejsi

VVujek 19.08.2021 14:54

Pewnie tak ,ale bez przesady , ze Pirlo odpowiedzialny za slaby sezon , kadra już nie ta i tyle

Chuchu 19.08.2021 14:54

Amatorem nie jest na pewno, obijał ten Juventus wielokrotnie w Lazio

Chuchu 19.08.2021 14:54

Inzaghi to w sumie trudno powiedzieć, przygoda w Interze dopiero go zweryfikuje tak naprawdę

Chuchu 19.08.2021 14:53

No ale to zdecydowanie wyższy poziom niż Pirlo

VVujek 19.08.2021 14:53

Gdzie w tym czasie w innych drużynach był mega kryzys.

VVujek 19.08.2021 14:52

Allegri nie jezt cudotwórca , dostał po Conte mega mocna kadre mistrza Włoch , z szeroką ławką.

Chuchu 19.08.2021 14:49

No i w przeciwieństwie do Conte wyszedł z grupy LM :D

Chuchu 19.08.2021 14:48

Ciężko przewidzieć jak sobie poradzi z mimo wszystko mocniejszą kadrą w Interze

Chuchu 19.08.2021 14:48

W Lazio dobrze sobie radził i z różnych przeciętniaków wyciskał 120% możliwości

Bodzek 19.08.2021 14:48

Tego sobie życzmy :D

Chuchu 19.08.2021 14:47

Równie dobrze Inzaghi może się okazać geniuszem :D

Bodzek 19.08.2021 14:47

Ale nudy być nie powinno

Bodzek 19.08.2021 14:47

Zmiany trenerów mogą więcej znaczyć niż piłkarze

Kielben 19.08.2021 14:47

Po kilku kolejkach będziemy mądrzejsi.

Bodzek 19.08.2021 14:46

Tak jak odejście Conte u nas

VVujek 19.08.2021 14:46

W tym roku zwyczajnie brakuje faworyta

Chuchu 19.08.2021 14:46

Zmiana amatora Pirlo na poważnego trenera jest najważniejszym ruchem Juventusu tego lata, niezależnie od transferów

VVujek 19.08.2021 14:45

Nie widze argumentów by faworyzować Juventus

Bodzek 19.08.2021 14:45

trochę mało :D

Bodzek 19.08.2021 14:45

De Ligt, Bonucci i Chellini

Kielben 19.08.2021 14:45

No ale jakie tam są pieniądze...

Ojciec SB 19.08.2021 14:44

serie a to biedronka dla anglikow

Kielben 19.08.2021 14:44

no w Serie A to więcej konkretnych transferów było Z klubów, niż DO klubów.

VVujek 19.08.2021 14:44

No nie wiem czy + jest brak obrońców xd

Bodzek 19.08.2021 14:43

Ale ogólnie to mało ruchów wszędzie poza angielską i PSG

Kielben 19.08.2021 14:43

nie przypominaj...

VVujek 19.08.2021 14:43

5 bo tam bylo ich miejsce , Calvarese dał im CL

Bodzek 19.08.2021 14:43

No to minimalnie na plus całościowo

Kielben 19.08.2021 14:42

Demiral do Atalanty chyba odszedł

VVujek 19.08.2021 14:42

Demiral

Kielben 19.08.2021 14:41

i jakiś talent brazylijski... Kaio Jorge? Czy jak mu tam

VVujek 19.08.2021 14:41

Sensi jest topem , albo inaczej ma umiejetnosci topa

Kielben 19.08.2021 14:41

Locatelli teraz

Bodzek 19.08.2021 14:41

A kogo się pozbyli?

Chuchu 19.08.2021 14:41

Locatellego?

Bodzek 19.08.2021 14:41

Kogo kupił Juventus na tę chwilę, bo się nie orientuję?

VVujek 19.08.2021 14:40

Juventus to 5 druzyna poprzedniego sezonu , przychodzi Allegri i robią z nich faworyta xdd

Chuchu 19.08.2021 14:40

Obym nie miał, no ale rozum mówi co innego :P

Kielben 19.08.2021 14:40

Obyś nie miał racji.

Chuchu 19.08.2021 14:40

Sensi to się zaraz połamie

VVujek 19.08.2021 14:39

Lepiej jak sie bramki rozkładają niz gra jak kiedyś na Icara i moze cos jakos wpadnie xd

Kielben 19.08.2021 14:39

Myślę, że za Inzaghiego będziemy grali zupełnie inaczej. Nie będzie długich piłek jak na Lukaku zazwyczaj, tylko więcej będziemy grać dołem. Jeśli Sensi na dobre się rozkręci, to bardzo liczę na niego w tym projekcie. To samo Hakan, też mocno na niego liczę.

Bodzek 19.08.2021 14:39

W Lazio pomocnicy też dużo strzelali, może przełoży to Inzaghi na nas

Bodzek 19.08.2021 14:38

Nigdzie tak nie napisałem. Myślę, że będzie równa walka. A gole zakładam, że u nas się mocno rozłożą

VVujek 19.08.2021 14:38

No przecież napieprzal w poprzednim sezonie

Kielben 19.08.2021 14:38

Też jestem tego zdania. Nie potrzebny nam jest lider klasyfikacji strzelców. Wolę żeby kilku zawodników regularnie strzelało bramki, niż mamy być zależni od jednego grajka.

Pjerun 19.08.2021 14:38

wazne, zebysmy stwarzali sytuacje i grali skutecznie w defensywie

Chuchu 19.08.2021 14:37

Z ta jego skutecznością różnie bywa

Chuchu 19.08.2021 14:37

No chyba że właśnie Martinez będzie napieprzał, ale trudno powiedzieć

Pjerun 19.08.2021 14:37

mozemy wygrywac 1-0, a bramki moga strzelac stoperzy

Pjerun 19.08.2021 14:37

a co to za roznica kto strzela ile bramek

Kielben 19.08.2021 14:36

a Lautaro? :)

Chuchu 19.08.2021 14:36

Czyli naszą główną armatą ma być 35-letni Dzeko

Chuchu 19.08.2021 14:36

Nie mamy żadnego napastnika dającego chociaż te 15-20 goli na sezon, a próbujemy kupić Correę lub Thurama, którzy nawet 10 nie strzelają

VVujek 19.08.2021 14:36

A ja nie rozumiem bodzek jak można stawiać Kuve jako faworyta tylko z tego względu, że przyszedł Allegri

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się