Mercato

To co każdy kibic lubi...
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Ach, no i jeszcze pytanie o możliwość powrotu Zaniolo. Nie wiem na ile to realne i możliwe do wykonania (ze względu na finanse, wolę piłkarza, dogadanie się z Romą), ale chętnie bym go u nas znowu zobaczył.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Mój skład na przyszły sezon:
Handanovic albo Meret -Skriniar,De Vrij,Bastoni- Hakimi,Vidal,Brozović,SMS,Alaba-Immobile,Lukaku

Trener: Conte
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

:lol: speaker czy chlales wczoraj z brozoviciem?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Speaker pisze: 12 lip 2020, 13:01 Mój skład na przyszły sezon:
Handanovic albo Meret -Skriniar,De Vrij,Bastoni- Hakimi,Vidal,Brozović,SMS,Alaba-Immobile,Lukaku

Trener: Conte
Vidal? Jezu, rzygam Vidalem jak Andrzejkiem Duda.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Po prostu w składzie z tego sezonu trochę zabrakło (mowie o czasie do grudnia np) Była niezła gra, ale zabraklo tak jak pokazaly mecze z Barca i Borusia. Barella i Sensi super zagrali ale oni przyszli z Sassuolo i Cagliari, ej! :)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

No wiesz dla mnie to mógłby być i Naingolan albo Allan? ale potrzeba tez wiecej doświadczenia w środku
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Speaker pisze: 12 lip 2020, 13:54 No wiesz dla mnie to mógłby być i Naingolan albo Allan? ale potrzeba tez wiecej doświadczenia w środku
Każdy tylko nie ten dziad z telenoweli.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Hm, fakt. Przykład Mosesa pokazał że stara gwardia już nie taka tęga. Ja bym na to miejsce jeszcze może i widział Zaniolo, ale właśnie po pierwsze chodzi o środki A patrzę na cały skład jaki podałem poza tym tu potrzebny gościu z doświadczeniem na poziomie CL
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Czekam na plotki z De Ciglio który przyjdzie tu za misterem Allegrim i będzie na prawej stronie grać regularnie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Kto tu liczy na Alabe :lol: to nie jest wypaleniec typu Eriksen czy odrzut United jak Lukaku, Alaba to klasa sama w sobie i pewnie myśli o premier league, ktoś podaje przykład hakimiego, no nie, ten typ nie ma nawet reputacji gwiazdy zrozumcie
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Jak przyjdzie M.A.to pewnie będzie budował pod Eriksena coś jak grał Totenham 4-2-1-3
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Handanovic-Hakimi,Godin,De Vrij,Young-Pijanic,Brozovic-Eriksen-Chiesa,Lukaku,Bale
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

XDDDXDDDD
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

:)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Moja wizja Interu z 11:10

Handa
Skriniar De Vrij Kumbulla
Hakimi Vidal Brozovic Firpo
Eriksen
Jesus Lukaku
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Wybraniec pisze: 18 lip 2020, 11:11 Moja wizja Interu z 11:10

Handa
Skriniar De Vrij Kumbulla
Hakimi Vidal Brozovic Firpo
Eriksen
Jesus Lukaku
Ostatnio opisales, ze ten Kumbulla to moze byc Ranokkia 2.0. Wierzysz w tego Firpo? Ja bym wolal kogos bardziej klasowego Alaba, Gosens, Bale. Ciekawi mnie bardziej kogo widzisz na lawce na przyszly sezon.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Nie będzie żadnych alabow. Ktokolwiek przyjdzie na lewe wahadło to będzie to niewiadoma. A jeśli mam do wyboru skonczonego emersona lub zagadkowego firpo to wybieram firpo


Lautaro za 70 plus firpo i Vidal rozwiązuje problem sfinansowania napastnika. Za 70 ściągnięmy i Jesusa i Dzeko.


Kumbulla ma ta zalete, że może też grac na pozycji de Vrija. Nie podoba mi się zwrotnosc tego piłkarza. Ale spróbujmy
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Endru pisze: 18 lip 2020, 13:03Ja bym wolal kogos bardziej klasowego
Endru pisze: 18 lip 2020, 13:03Bale
Mhm
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Wybraniec pisze: 18 lip 2020, 13:33 Nie będzie żadnych alabow. Ktokolwiek przyjdzie na lewe wahadło to będzie to niewiadoma. A jeśli mam do wyboru skonczonego emersona lub zagadkowego firpo to wybieram firpo


Lautaro za 70 plus firpo i Vidal rozwiązuje problem sfinansowania napastnika. Za 70 ściągnięmy i Jesusa i Dzeko.


Kumbulla ma ta zalete, że może też grac na pozycji de Vrija. Nie podoba mi się zwrotnosc tego piłkarza. Ale spróbujmy
To brzmi bardzo dobrze mądrze i racjonalnie tylko czy te fiuty z Kataloni ogarna monetę? Oby. Niestety nie widze innych kandydatow prócz Kumbulli na srodek obrony reszta to dziady chętne na emeryturkę u nas.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Hakimi
Candreva
Moses
Lazaro
Biraghi
Young
Asamoah

Co łączy tych piłkarzy to fakt, że wszyscy mieli obycie z gra na wahadle, nie ma tutaj żadnych przypadków. Jakie doświadczenie z wahadlem ma Alaba? Historia każe sugerowac, że raczej celujemy w piłkarzy oby tych z ta pozycja.

70 mln plus Firpo i tak wyglada niezle, bo za takie sianko możesz mieć Jesusa. Dorzuć Cavaniego/Dzeko i masz kompletny atak.

Martinez robi nam cały rynek transferowy w zasadzie. Kumbulla i Tonali to będzie kombinowanie pod ffp, o ile przyjdą obaj, bo bardziej przeczuwam jednego z nich
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Saff, a dlaczego wyśmiewasz kandydaturę bale? Z całym szacunkiem gościu, ale jest to piłkarz należący absolutnie do światowej czolowki. Chyba nie muszę przypominać jak dobrze grał przeciwko nam, więc można przypuszczać że lubi grać z włoskimi drużynami.

Perez może pójść po rozum po głowy i puścić bale za darmo. Zidane go nienawidzi i media opisują, że Zizou odszedł z Madryt bo nie podobała mu się wizja realu z balem jak on liderem po cr7. Teraz Perez musi znaleźć sposób żeby go oddać.

Też jest nagonka na bale w mediach, że mu się nie chce, ale daje sobie uciąć rękę, że gdyby tutaj trafił to z miejsca stałby się liderem ligi. Z jego możliwościami bardziej widziałbym go jako drugi napastnik.

Absolutnie chciałbym Garetha Bale w Interze
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Dlatego, że dla mnie jeszcze za czasów gry dla Tottenhamu był to zawsze zawodnik przereklamowany i przehype'owany - ale to już moje subiektywne odczucie.
Z kolei rozważanie jego transferu do nas jest z natury tych sci-fi i nie chodzi o nasz obecny poziom, a zwyczajnie o zarobki Bale'a w Realu. To nie jest kwestia ile za niego Perez by chciał, tylko czy sam Bale będzie chciał się w ogóle ruszać z Madrytu, a póki co (jeśli wierzyć słowom jego agenta) tego w ogóle nie rozważa.
Jedyny kierunek, według mnie, jaki on mógłby obecnie rozważyć to PSG lub City, bo chyba tylko te dwa kluby stać na to, aby udźwignąć jego kontrakt.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Saff pisze: 22 lip 2020, 20:16 Dlatego, że dla mnie jeszcze za czasów gry dla Tottenhamu był to zawsze zawodnik przereklamowany i przehype'owany - ale to już moje subiektywne odczucie.
Z kolei rozważanie jego transferu do nas jest z natury tych sci-fi i nie chodzi o nasz obecny poziom, a zwyczajnie o zarobki Bale'a w Realu. To nie jest kwestia ile za niego Perez by chciał, tylko czy sam Bale będzie chciał się w ogóle ruszać z Madrytu, a póki co (jeśli wierzyć słowom jego agenta) tego w ogóle nie rozważa.
Jedyny kierunek, według mnie, jaki on mógłby obecnie rozważyć to PSG lub City, bo chyba tylko te dwa kluby stać na to, aby udźwignąć jego kontrakt.
jedyny kierunek bejla to dokonczenie kontraktu z realem i emerytura, to juz jest wrak i jemu sie grac juz w pilke nie chce
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Wybraniec pisze: 18 lip 2020, 18:54

70 mln plus Firpo i tak wyglada niezle, bo za takie sianko możesz mieć Jesusa. Dorzuć Cavaniego/Dzeko i masz kompletny atak.
Firpo właśnie został wybrany do 11 rozczarowań ligi hiszpańskiej wg Marca więc to nie jest za dobry kandydat :oops:
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Woo-cash »

Alfa pisze: 22 lip 2020, 20:30
Saff pisze: 22 lip 2020, 20:16 Dlatego, że dla mnie jeszcze za czasów gry dla Tottenhamu był to zawsze zawodnik przereklamowany i przehype'owany - ale to już moje subiektywne odczucie.
Z kolei rozważanie jego transferu do nas jest z natury tych sci-fi i nie chodzi o nasz obecny poziom, a zwyczajnie o zarobki Bale'a w Realu. To nie jest kwestia ile za niego Perez by chciał, tylko czy sam Bale będzie chciał się w ogóle ruszać z Madrytu, a póki co (jeśli wierzyć słowom jego agenta) tego w ogóle nie rozważa.
Jedyny kierunek, według mnie, jaki on mógłby obecnie rozważyć to PSG lub City, bo chyba tylko te dwa kluby stać na to, aby udźwignąć jego kontrakt.
jedyny kierunek bejla to dokonczenie kontraktu z realem i emerytura, to juz jest wrak i jemu sie grac juz w pilke nie chce
Gareth to sobie max co może pograć to w golfa😉
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Dzień dobry,

Witam wszystkich bardzo serdecznie w te upalne, niedzielne popołudnie. Pragnę opisać Wam swoją najnowszą wizję merkata i kadry na kolejny sezon, bo mam taki kaprys w tej chwili właśnie.

Bramka:
Wiecie co z nimi zrobić, wszystko na mój koszt. Handanowik zostaje na jeszcze jeden sezon jako nr 1, Berni robi won, a sabotażysta Pedalli zostaje nowym nr 3. Zmiennikiem Samira będzie sprowadzony z wypożyczenia Radu i on powinien chłonąć wiedzę niezwykle.

Środek obrony:
Tutaj dla mnie jedynymi pewniakami do dostania są PAN OBROŃCA DE VRIJ STEFAN, a także młody nieposkromiony Bastoni. D'Ambrosio też może zostać jako zadaniowiec. Nie wiem co z Godinem, jeśli pragnie pozostać i wygrać Scudetto no to może zostać. Won robią Ranocchia i w przypadku dobrej oferty Skriniar. W ich miejsce dwóch spośród Kumbulla, Smalling, Rudiger, albo jakiś nieznany jeszcze z nazwiska kozaczini jak dla mnie. Potrzebujemy poważnego klasowego sprawdzonego w trójce z tyłu półprawego jak tlenu, zrozumcie.

Wahadełka:
Zostają Candreva i Biraghi, rzecz jasna w roli zmienników. Przychodzi Hakimi, należy zakupić jeszcze Gosensa. Moses, Young won.

Środek pomocy:
Wydaje się, że jedyny pewniak na ten moment to Barella. Eriksen pewnie też zostanie, o ile nie wpłynie za niego jakaś chora oferta. Sensiego bym zostawił. Do odpalenia obrzydliwy Borowik, Vecino, Gagliardini, śmieć Joao Mario, a także Borek Walery. W ich miejsce z wypożyczenia wraca Nainggolan, bierzemy Tonalego i Vidala.

Atak:
Lukaku Król zostaje, należy wykupić Sancheza. Martinez rozkojarzony mokrymi pośladami Messiego pod prysznicem może jak dla mnie się wynosić, no i won. Należy zakupić Dzeko oraz Belottiego.

Podsumowując, kadra na kolejny sezoniak:

Handanović, Radu, Padelli

De Vrij, Godin, Bastoni, Smalling, D'Ambrosio, Kumbulla

Hakimi, Gosens, Candreva, Biraghi

Barella, Eriksen, Sensi, Vidal, Nainggolan, Tonali

Lukaku, Dzeko, Sanchez, Belotti.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Żenująca wizja.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Podsumowując, kadra na kolejny sezon:

Handanović, Radu, Padelli

De Vrij, Godin, Bastoni, D'Ambrosio, Kumbulla, Umtiti

Hakimi, Gosens, Moses, Young

Barella, Eriksen, Sensi, Vidal, Milinkovic-Savic, Tonali

Lukaku, Dzeko, Sanchez, Gabriel Jesus
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Kadra będzie wyglądać tak

Handa Radu Padelli
Dambrosio skriniar de vrij godin ranocchia Bastoni
Hakimi Candreva Biraghi Young
Eriksen Sensi Brozo Barolo Tonali Ninja Gagliardini
Lukaku Lautaro Cavani Sanchez
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Wybraniec pisze: 26 lip 2020, 14:15 Kadra będzie wyglądać tak

Handa Radu Padelli
Dambrosio skriniar de vrij godin ranocchia Bastoni
Hakimi Candreva Biraghi Young
Eriksen Sensi Brozo Barolo Tonali Ninja Gagliardini
Lukaku Lautaro Cavani Sanchez
Bardzo ekonomiczna opcja Panie
ODPOWIEDZ