Relacje

4-4-2? (25)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
663
25

W związku z opuszczeniem zgrupowania przez Diego Milito, Rafa Benitez będzie musiał najprawdopodobniej delegować zespół do gry w ustawieniu 4-4-2.

 

W miejsce Argentyńczyka do składu wskoczyć ma Sulley Ali Muntari, jednak, co zrozumiałe, reprezentant Ghany będzie miał zupełnie inne zadania do wykonania. Najbardziej prawdopodobna jedynastka naszych pupili na chwilę obecną to:

 

Julio Cesar, Maicon, Lucio, Cordoba, Chivu, Cambiasso, Stankovic, Muntari, Sneijder, Pandev, Eto'o.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.09.2010 o 19:07 przez kachol
kachol
Wg mnie wcale nie jest to najgłupsze... Muntari ma doświadczenie, gra bardziej ofensywnie niż Mariga i może trochę odciążyć Snajdera w 2 linii... Poza tym wprowadzenia Pandeva (przypominam, że nie jest na 100% zdrowy) , Biabanego i Eto w pierwszym składzie powoduje, że nie mamy ani jednego napastnika na ławce... Nie wiemy jak się mecz ułoży, czy Pandev jest kondycyjnie przygotowany na cały mecz, a biorąc pod uwagę fatalne prezentowanie się Biabanego wątpie, aby był on wstanie zagrać cały mecz, jak coś 20-30 końcowych minut jako joker w razie niekorzystnego wyniku. <br />
<br />
P.S.<br />
<br />
Z Coutinho poczekajcie jeszcze, narazie to ma przebłyski talentu, ale tylko przebłyski...
29.09.2010 o 18:28 przez pietrasowy
pietrasowy
a kto powiedział że to nie będzie romb?
29.09.2010 o 18:15 przez SlimShady
SlimShady
Tylko nie 4-4-2 bo będzie blamanż.<br />
Trzeba wrócić do diamentu z Eto i Goranem w ataku.
29.09.2010 o 17:57 przez keler1S
keler1S
Julio Cesar---&gt;Maicon-Lucio-Samuel-Cordoba-&shy; --&gt;Cambiasso-Stankovic-Coutinho-Sneij&shy;der---&gt;Pandev-Eto'o! !<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
29.09.2010 o 17:02 przez pietrasowy
pietrasowy
<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> Sulley Ali Muntari. tiririririri <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <br />
<br />
mam nadzieje ze zamknie co niektórym usta. dobrze że gramy 4 4 2
29.09.2010 o 16:55 przez kubbbaaa
kubbbaaa
4-2-3-1<br />
zamiast muntara: Obi, Coutinho, Biabany. Do koloru, do wyboru <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Tylko nie MUNTARI <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.09.2010 o 16:12 przez RedKhmer
RedKhmer
Po 10 minutach Muntar dostanie zołtą a calego meczu nie skonczy. Dawac Coutinho zamiast Milito a na szpicy Eto'o.
29.09.2010 o 15:51 przez Dominho
Dominho
Ciekawie..
29.09.2010 o 15:50 przez mikruzzo
mikruzzo
Masakra jeszcze mecz się nawet nie zaczął a już tu wieje takim pesymizmem że rzygać się chce a szczególnie jeżeli chodzi o Muntariego, facet nawet piłki nie dotknął a ja juz czuje jak co to niektórzy dali mu ocenę za mecz 1
29.09.2010 o 15:48 przez dooc
dooc
Wole Obiego lub Babianyego bo Muntari to słabiak w ofensywie
29.09.2010 o 15:41 przez Chuchu
Chuchu
a nie lepiej, żeby zagrał Biabiany? po co my go z tej Parmy wyciągaliśmy jak w ogóle szans nie dostaje? <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
29.09.2010 o 15:28 przez pomiot
pomiot
Nie najlepiej to wygląda:( Ważne by wpadły 3 pkt<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> .
29.09.2010 o 15:13 przez Mate1908
Mate1908
Wszystko cacy poza jednym człowiekiem w tym ustawieniu... Nie rozumiem jak Rafa może delegować do gry takiego Muntariego? <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Przecież ten piłkarz kompletnie niczego nie wnosi do drużyny, a ze swoją 'gorącą' głową może przynieść Interowi tylko problemy. Zdecydowanie wolałbym ujrzeć w pierwszej jedenastce Marige. Ten przynajmniej potrafi świetnie grać w destrukcji.
29.09.2010 o 15:12 przez arturinho17
arturinho17
Muntari? Czemu nie, dajcie mu jeszcze jedną szansę ludzie. Jest nowy trener, więc może taktyka Benia mu przypasuje. A moim zdaniem ogólnie moglibyśmy zagrać 4-2-3-1. Biabiany i Pandev na skrzydłach, Eto na szpicy. Za napastnikami wiadomo - Wes, w środku jako DP Cambiasso ze Stanković'em/Muntarim. Obrona wiadomo, no liczę że Santon wystąpi na lewej. Tak na marginesie, chciałbym zobaczyć kiedyś Chivu na środku obrony<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
29.09.2010 o 15:00 przez Chuchu
Chuchu
Muntari?! <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> to już prędzej Mariga
29.09.2010 o 14:51 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
JC-Maicon-Lucio-Cordoba-Santon<br />
mancini-Muntari-Stanko-Biabany<br />
Wes<br />
Eto,o
29.09.2010 o 14:47 przez interooo
interooo
Nie lepiej 4-3-1-2 ? ;&gt;<br />
<br />
Cesar - Maicon Lucio Cordoba Santon - Cambiasso Stanković Mariga (Coutinho) - Snejider - Eto'o Pandev<br />
<br />
Zresztą skład nie ważny. Ważne żeby Inter wygrał ! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.09.2010 o 14:33 przez wesley87
wesley87
trzeba dać szansę od pierwszych minut Coutinho!Pomoc wygladała by tak-Cambiasso-Stanković-Coutinho-Sneijd&shy;er!Czy nie wspaniale!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.09.2010 o 14:32 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
Po konferencji Benka czuje ze miast Milito zagra Mancini, tyle że na pozycji Eto'o,a a Kameruńczyk na szpicy
29.09.2010 o 14:20 przez piotrekninter
piotrekninter
to co 4-4-2 i Sulley - Stanko-Cuchu - Wes , Wes bok pomocy , <br />
chyba raczej 4-3-1-2<br />
Sulley Cuchu Stanko<br />
Wes<br />
Pandev E2<br />
tak to widze,a wogole zamiast Sulleya to Marige
29.09.2010 o 14:19 przez ferii
ferii
haha Muntari strzeli bramę z nożyc <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
29.09.2010 o 14:19 przez Cny
Cny
&quot;Jedenastka&quot; a nie &quot;Jedynastka&quot; <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Spodziewam się go i Stanko na skrzydłach, cofnięty Cuchu i wysunięty Wes. No tylko wtedy zero zagrożenia z lewej strony bo duet Chivu-Muntari raczej nie powala siła ofensywną.
29.09.2010 o 14:16 przez smerf1600
smerf1600
tylko nie to.... <br />
Jak to sie stało wogle ze z solidnego grajka z 1 sezonu u nas popadł aż w taką przeciętnoć.. :/
29.09.2010 o 14:16 przez wesley87
wesley87
Julio Cesar---&gt;Maicon-Lucio-Cordoba-Santon-&shy;--&gt;Cambiasso-Stankovic-Coutinho-Sneij&shy;der---&gt;Pandev-Eto'o! Tak to widzę!
29.09.2010 o 14:10 przez miczel192
miczel192
Tylko nie Muntari..<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625234

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się