Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Borgen
26.06.2026 15:55
przepłącić to byśmy mogli za kogos takiego jak Paz
Borgen
26.06.2026 15:55
chciałbym go u nas, ale to nie jest ten profil zawodnika, za który warto przepłacać
Borgen
26.06.2026 15:55
Na Jonesa też bym 35-40 milionów nie dawał tak szczerze... to nie jest zawodnik, który u nas zrobi aż taką różnicę, żeby tyle dawać
El_Imprezatore
26.06.2026 15:55
Lepiej sprzedać Fratesiego, LH i kupić tego curtisa jonsa i obrońców i jazda
Borgen
26.06.2026 15:54
Jak mamy wydać 25-30 milionów na kogoś kto nie gwarantuje nic to wolałbym kasę przeznaczyć na inne cele i kogoś na poziomie... nawet i w kolejne okienko (tylko u nas to chyba nie przejdzie, bo co się zaoszczędzi to zniknie i nikt za rok nie będzie pamiętał, że miało być więcej na transfery)
Borgen
26.06.2026 15:53
tam błędy są z założenia mniej kosztowne niż w środku pola, będzie miał więcej miejsca... kto go tam wie, może nas zaskoczy... trzeba szukać pozytywów w tych ciężkich czasach
El_Imprezatore
26.06.2026 15:53
I może nie trzeba będzie niewiadomo kogo szukac
Borgen
26.06.2026 15:52
chociaż Diouf też myślę, że ma szanse wyglądać tam lepiej niż na standardowej pozycji
Borgen
26.06.2026 15:52
A to akurat bym szczerze chciał zobaczyć... On ma ciąg na bramkę, ja bym go na tej pozycji widział, chociaż na próbę
El_Imprezatore
26.06.2026 15:51
Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć
Borgen
26.06.2026 15:51
i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.
Borgen
26.06.2026 15:50
Śmiej się... to samo chciałem napisać
Szczupac_FCI
26.06.2026 15:47
kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?
El_Imprezatore
26.06.2026 15:43
Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz
Claudio
26.06.2026 15:43
zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka
Komentarze (18)
Jakiej gry? 15 min z Napoli? Szkoda gościa, myślę że go wykupimy ale nie wierze ze nagle stanie się platynowy i zacznie regularnie grać, nie pamiętam w Interze tak kruchego gościa.
No chyba że Sasuolo zgodzi się obniżyć wykup, bo za ustaloną kwotę po kolejnej kontuzji Marotta na wykup się nie zgodzi