Kontuzje

4 tygodnie bez Sensiego (18)

Autor:
Źródło: La Gazzetta dello Sport
około 6 lat temu
2222
18

Stefano Sensi doznał kilka dni temu kontuzji, która wyklucza go z gry na 3-4 tygodnie.

Wieść o kontuzji pomocnika wyjątkowo trapi trenera Conte, który na mecze co 3 dni potrzebuje całej kadry, by móc rotować bez dużej utraty na jakości i walczyć o jak najlepszy wynik w lidze. 3 lub 4 tygodnie przerwy - tyle ma wynosić przerwa Sensiego, czyli prawie cały maraton, który zakończy ligę pod koniec lipca. 

Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, Włoch wróci go gry na mecze Ligi Europy.

W związku z kontuzją Stefano, sytuacja kadrowa zaczyna się komplikować, bowiem Sensi miał grać na przemian z Eriksenem. Teraz jest to niemożliwe i wypada kolejny pomocnik po Vecino. Na ten moment zdrowymi rezerwowymi pomocnikami są tylko Valero oraz Galiardini. 

Zobacz też

Bisseck nie zagra z Como, Carlos Augusto do dyspozycji (0)

09.04
11:03

Zwrot ws. Thurama. Francuz jednak zagra w finale? (7)

12.05
14:33

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.06.2020 o 13:16 przez Gajdzik
Gajdzik
Świetny początek sezonu, a później kontuzja za kontuzją, szkoda chłopa, bo potencjał ma bardzo duży...
20.06.2020 o 12:26 przez Seba
+1
Seba
Najman piłki nożnej. Wchodzi, szybki gong, schodzi, a kasa się zgadza.
20.06.2020 o 11:36 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
No i won już gościu
20.06.2020 o 10:20 przez SETE
SETE
Jestem za wykupem Sensiego ale za 10 -12 mln. Jeśli Bayern za Perisica zbija cenę o 50 % , Psg za zdrowego bramkostrzelnego Icara zbił cenę o 20 mln to dlaczego Marotta ma nie zaproponować niższej ceny, tym bardziej ze są ku temu powody.
20.06.2020 o 10:09 przez fcii
+3
fcii
"Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, Włoch wróci go gry na mecze Ligi Europy"

Jakiej gry? 15 min z Napoli? Szkoda gościa, myślę że go wykupimy ale nie wierze ze nagle stanie się platynowy i zacznie regularnie grać, nie pamiętam w Interze tak kruchego gościa.
20.06.2020 o 10:08 przez mroowa111
+5
mroowa111
Fajny grajek ale zdrowia widać nie ma pierwsze świetne wrażenie zostało zniszczone przez ciągłe kontuzje , jak tak dalej będzie to chyba po chłopaku, przynajmniej w naszych barwach
20.06.2020 o 10:06 przez Woo-cash
+3
Woo-cash
Zamiast w piłce nożnej może spróbuje swych sił w szachach.
20.06.2020 o 09:58 przez Dyl87
+5
Dyl87
Nie musi grać żeby kontuzje złapać :( mam już tego dość w Interze już dawno takiego kalecznika nie było ...
20.06.2020 o 10:27 przez Guarin
Guarin
Był całkiem niedawno, teraz śmieją się z niego w Rzymie.
20.06.2020 o 11:15 przez Dyl87
+2
Dyl87
Santon był zapchaj dziurą to co innego :)
20.06.2020 o 12:32 przez Guarin
Guarin
Davide do tej pory nie wyleczył kontuzji której nabawił się jeszcze w Newcastle było o tym chyba na SempreInter
20.06.2020 o 09:55 przez KoBa
+9
KoBa
Jak trwoga to do Borja.
20.06.2020 o 09:50 przez inter30
+1
inter30
Trzeba to sobie powiedzieć otwarcie-chłop jest skończony w tym klubie a moim zdaniem powinien się zastanowić czy w ogóle powinien zawodowo uprawiać piłkę
20.06.2020 o 09:49 przez Guarin
+3
Guarin
Inter go wykupi z dwóch powodów. Pierwszy to Conte i jego fascynacja Sensim a drugi to cena, 20 mln w dzisiejszych czasach to nadal okazja.
20.06.2020 o 09:51 przez Kredence
+3
Kredence
Po trzecie relacje między Marottą a Sassuolo. Będę w szoku jeśli mimo wszystko go nie wykupią.
20.06.2020 o 09:48 przez Kredence
+3
Kredence
Pozdro Stefek, wierze że jeszcze kiedyś spalimy wąsa.
20.06.2020 o 09:44 przez Luki165
+2
Luki165
Trzeba pomoc mu się spakować i należy go ciepło pożegnać. Powodzenia w innym klubie.
20.06.2020 o 09:40 przez ragnar
+1
ragnar
I tak o to przygoda Sensiego z Interem się kończy

No chyba że Sasuolo zgodzi się obniżyć wykup, bo za ustaloną kwotę po kolejnej kontuzji Marotta na wykup się nie zgodzi

Shoutbox

Borgen 26.06.2026 15:55

przepłącić to byśmy mogli za kogos takiego jak Paz

Borgen 26.06.2026 15:55

chciałbym go u nas, ale to nie jest ten profil zawodnika, za który warto przepłacać

Borgen 26.06.2026 15:55

Na Jonesa też bym 35-40 milionów nie dawał tak szczerze... to nie jest zawodnik, który u nas zrobi aż taką różnicę, żeby tyle dawać

El_Imprezatore 26.06.2026 15:55

Lepiej sprzedać Fratesiego, LH i kupić tego curtisa jonsa i obrońców i jazda

El_Imprezatore 26.06.2026 15:54

No wlasnie

Borgen 26.06.2026 15:54

Jak mamy wydać 25-30 milionów na kogoś kto nie gwarantuje nic to wolałbym kasę przeznaczyć na inne cele i kogoś na poziomie... nawet i w kolejne okienko (tylko u nas to chyba nie przejdzie, bo co się zaoszczędzi to zniknie i nikt za rok nie będzie pamiętał, że miało być więcej na transfery)

Borgen 26.06.2026 15:53

tam błędy są z założenia mniej kosztowne niż w środku pola, będzie miał więcej miejsca... kto go tam wie, może nas zaskoczy... trzeba szukać pozytywów w tych ciężkich czasach

El_Imprezatore 26.06.2026 15:53

I może nie trzeba będzie niewiadomo kogo szukac

Borgen 26.06.2026 15:52

chociaż Diouf też myślę, że ma szanse wyglądać tam lepiej niż na standardowej pozycji

El_Imprezatore 26.06.2026 15:52

Ja też

Borgen 26.06.2026 15:52

A to akurat bym szczerze chciał zobaczyć... On ma ciąg na bramkę, ja bym go na tej pozycji widział, chociaż na próbę

El_Imprezatore 26.06.2026 15:52

Moliny mialo byc

El_Imprezatore 26.06.2026 15:51

Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć

Borgen 26.06.2026 15:51

i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.

Borgen 26.06.2026 15:50

Śmiej się... to samo chciałem napisać ;)

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

Diufa

Szczupac_FCI 26.06.2026 15:47

kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz

Claudio 26.06.2026 15:43

zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625537

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się