Plotki transferowe

Agent Motty: Możliwe, że Thiago odejdzie (12)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 11 lat temu
265
12

Interesującego wywiadu dla Tuttomercatoweb udzielił Dario Canovi- agent Thiago Motty. Sytuacja wydaje się delikatna, ze względu na to, że nie jest mile widziany w Paryżu.

 

 

Nikt z PSG nie bronił Thiago, po tym jak ukazał się artykuł we francuskiej gazecie. W związku z tym mój syn (który również jest agentem Motty) powiedział, że każdy klub potrzebujący pomocnika posiadającego jakość, może rozmawiać z Thiago. Istnieje bardzo dużo klubów potrzebujących takiego gracza: Inter, Milan, Manchester United czy Real, gdzie trenerem jest Ancelotti, który bardzo dobrze go zna.

 

Czy wróci do Interu?

 

Mediolan był dla niego ważnym miastem. Inter jak i Milan powinni być zainteresowani. Wszystko jednak zależy od tego czy zarząd PSG uzna, że on jest problemem. Thiago nie chce być niedocenianym przez najlepszych graczy PSG.

 

Jak opuścił Inter?

 

W Interze problemem był jego były kolega z drużyny. Zawsze miał świetne kontakty z klubem. Czy to w ogóle możliwe, że PSG nie broniło go po artykule w Le Parisien, który przedstawił go jako jeden z problemów klubu? Oczekiwałem od nich jasnego stanowiska w tej sprawie.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.01.2015 o 21:14 przez Snake86
Snake86
NIE.
Spacerowicz z najlepszymi latami za sobą, do tego 32-letni.
Chyba poupadaliście na głowy.
03.01.2015 o 17:00 przez sampam
sampam
CO TU SIE DZIEJE ?? ? A TAK PO NIM JECHALI...No coz, tylko krowa nie zmienia pogladow :)
03.01.2015 o 16:20 przez FcDavids
FcDavids
Motta to był nasz najlepszy pomocnik, jak grał przed obrońcami to koksił i od tamtej pory nie mamy tak dobrego cofniętego rozgrywającego
03.01.2015 o 16:10 przez Waccollinio
Waccollinio
Pamiętam jak w jego ostatnim meczu w barwach Interu (z Napoli) dostał czerwoną kartkę i wszyscy go obrażali jaki to on nie jest beznadziejny, cieszą się że w końcu odejdzie, a teraz tak dużo osób ekscytuje się na myśl o jego powrocie. To tylko kolejny dowód na to jak bardzo słowni są użytkownicy tej strony...

A co do samego Motty to ja jestem na nie, chyba że jedynie wypożyczenie na pół roku bez żadnych opłat po sezonie. Nie jest nam potrzebny, a jego wiek może być taką tykającą bombą która nagle wybuchnie i Motta będzie tylko zbędnym balastem tak jak Vidić.
03.01.2015 o 15:52 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Nie wiem co myslec. W Interze pamiętałem go jako świetnego pomocnika, ale też spacerowicza. Pewnie, niektórzy powiedza że lepiej mądrze stac niż głupio biegac, ale czasem te jego wywalenie na wszystko aż krew gotowało. Niemniej jednak mógłby przyjść ale z małym kontraktem.
03.01.2015 o 15:29 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Sam nie wiem czy jego powrót byłby dobry
03.01.2015 o 14:54 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Slimshady
Motta był sprzedany za Ranieriego.
Co do samego piłkarza, on się w ogóle nie starzeje, bo zawsze więcej myślał, niż biegał, więc nie mogę się doczekać jego powrotu! Świetny grajek.
03.01.2015 o 14:22 przez SlimShady
SlimShady
Z kim miał problem w Interze ?? Odchodził bo sam chciał do Paryża dla kasy. Wiem jak Benitez był wkurzony że go sprzedali bez rozmowy z nim. Jestem jego fabem to kompletny środkowy pomocnik,takich jest mało, umi powalczyć, rozegrać, pomyśleć, ustawić, pokryć i odebrać. Z miejsca bym go zamienił za Medela albo Kuzmanovica.
03.01.2015 o 12:53 przez PorucznikBorewicz
PorucznikBorewicz
Byłoby rewelacyjnie jakby wrócił.
03.01.2015 o 12:25 przez Imrahil
Imrahil
no takiego gracza nam potrzeba
03.01.2015 o 11:51 przez zahor
zahor
Ausilio, odpalaj wrotki i jedź po niego do Paryża. Ten gość był, jest i jeszcze troche będzie kozakiem, jest dokładnie tym graczem, którego nam brakuje. Ściągnąć go na 2 lata - bajka.
03.01.2015 o 11:16 przez interpolska12
interpolska12
Tylko nie do milanu

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 18:37

Jeszcze niech Bastoniego sprzedadzą i bedzie mega okienko

martins2000 26.06.2026 18:33

𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: AC Milan have agreed a club record fee to sign Goncalo Ramos. The signing is set to be the most expensive in Serie A since Lukaku left Man. United for Inter in 2019.

lord-gs 26.06.2026 18:33

Premier lig to inny poziom finansów a już wewnętrzny rynek transferowy to jest kosmos

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625580

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się