Plotki transferowe

Balotelli odejdzie ale za 100 milionów (25)

Autor:
około 16 lat temu
365
25

Wiele mówi się ostatnio w mediach na temat transferu SuperMario Balotelliego do Napoli. Spekulacje ucina jednak jego agent, Mino Raiola.


Gdzie w przyszłym sezonie zagra Mario? Pierwszą opcją jest Inter, drugą Inter a trzecią Inter. Massimo Moratti powiedział, że go nie sprzeda i tego się będzie trzymał. Mój klient nie jest na sprzedaż i wiem, że nie odejdzie z Interu tego lata. Być może 100 milionów euro dałoby Morattiego do myślenia, kto wie...?

 

Balotelli wyceniany jest przez popularny portal internetowy transfermarkt.de na 15 mln euro. Zainteresowanie jego usługami obok Napoli wyraża także Manchester City, gdzie największym zwolennikiem transferu jest Roberto Mancini - były szkoleniowiec Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.06.2010 o 19:53 przez SlimShady
SlimShady
Tak jak można było sie spodziewać, Moratti znalazł sobie nowego Imperatore, którego nigdy nie pusci, jedyna osoba która mogła go do tego przekonać to Mourinho. Moratti uwielbia takich nietuzinkowych i efektownych napastników, będzie go trzymał aż go poważnie wnerwi.
07.06.2010 o 09:29 przez Mate1908
Mate1908
Heh gdyby ktoś dał 100 baniek za Mario to raczej nie byłoby się nad czym zastanawiać... <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> Jestem bardzo ciekaw postawy Balotelliego w nadchodzącym sezonie. Może w końcu zmądrzeje i zacznie grać z 'głową'. Jeśli tak się stanie, to będziemy mieć niesamowite wzmocnienie w linii ataku.
07.06.2010 o 00:08 przez MatiInter
MatiInter
<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" /> MARIUSZ <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> haha do konca kariery z Nami<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
06.06.2010 o 20:30 przez Kubusa10
Kubusa10
O ho ho ale się rozhulał <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
06.06.2010 o 19:46 przez dodo_IM
dodo_IM
Za sto baniek to ja bym go z pocałowaniem ręki puścił, ale za tyle to go nawet Real czy City nie kupią.
06.06.2010 o 19:42 przez tytusek25
tytusek25
O losie Mario w nowym projekcie powinien zdecydować wyraźnie Benitez .Jesli go w tym kompletnie nie widzi to jaki jest sens zeby sie tu kisił? Teraz Mario troche tam grał i strzelał to wyciagniemy za niego niezłą kase,po roku na ławie nawet 10 nie dostaniemy podobnie jak za Quaresme.Nikt nie wywali góre kapusty za kota w worku po rocznym bezrobociu nie mowiąc już ze zwyczajnie szkoda jak synek sie nie bedzie rozwijał.To wielki talent ale Benitez sie jeszcze mniej pieści niż Mourinho.Pamietam kogoś tam w tym sezonie od razu do rezerwy przesunął za jeden wywiad<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
06.06.2010 o 19:24 przez Gajdzik
Gajdzik
Szkoda mi go trochę, ale za 100 mln to bym go oddał bez zastanowienia <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
06.06.2010 o 19:22 przez mati1908
mati1908
100 hehe,a mario do konca zycia robi lache temu kto go wykupi <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
06.06.2010 o 17:56 przez Harvester
Harvester
Kup se kłopot za 100mln <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
06.06.2010 o 17:16 przez berniol21
berniol21
Real jeszcze dzisaij wyśle oferte.
06.06.2010 o 17:02 przez Seba
Seba
Benitez podobnie jak Mourinho nie lubi opieprzania się i podobnie jak Portugalczyk nie pozwala sobie w kasze dmuchać. Uważam, że prędzej czy później dojdzie do konfliktu i znowu będą problemy z Mario. Na chwilę obecną widze go jedynie w roli takiego wolnego elektronu, który robi sobie na boisku co chce. Przy trenerach gdzie każdy zawodnik musi wywiązywać się z założeń taktycznych nie wróże mu przyszłości. Mogliby pomyśleć o wypożyczeniu go do słabszej drużyny i obserwować jakby się zachowywał.
06.06.2010 o 16:39 przez mediolan8
mediolan8
i to mi się podoa tak się załatwia interesy również za Maicona ustalić zaporową sumę 100 mln euro i prosze bardzo niech wtedy Perez czy szejkowi z MC cwaniakują<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
06.06.2010 o 16:19 przez Dzyl
Dzyl
Nie zdziwiłbym bym się gdyby Real albo City dali te 100 milionów xD
06.06.2010 o 16:15 przez StamfordBridge
StamfordBridge
100mln.... a to dobre. Nawet Man City by tyle nie wylozyl.... Dobry demotywator dla potencjalnych zainteresowanych.
06.06.2010 o 16:12 przez INTER.FAN
INTER.FAN
niech spada ten leszcz <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
06.06.2010 o 16:05 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
adriano<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> - a jak brzmi jego drugie imię ? ; &gt;
06.06.2010 o 16:04 przez bloow
bloow
15 mln to warta jest jego prawa noga.
06.06.2010 o 16:01 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
on za duzo cpie chyba z cyganem :/ ten raiola ;) <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
06.06.2010 o 15:58 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Mou go nie okiełznał a Rafa da rade?<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> kolejny sezon szopek Mario...odejdz!
06.06.2010 o 15:46 przez adriano:)
adriano:)
Przyjdzie Benitez i okaże się czy jego problemy były spowodowane niezgodą z trenerem czy problem to po prostu jego drugie imię. Balo to wielki talent, którego trzeba oszlifować. Mourinho się to nie udało, ale mam nadzieję że Rafa poradzi sobie z Mariuszem i młody Włoch będzie grał regularnie.
06.06.2010 o 15:38 przez inter352
inter352
Jak odejdzie to do City , Napoli nie ma tyle kasy.
06.06.2010 o 15:36 przez Michal_fci
Michal_fci
Mario niech zostanie atak bedzie Eto'o - Milito - Mario i mozna jechac po obrone tytulu chyba ze znowu smoczka nie dostanie to bedzie trzeba grac Pandevem, ale niech zostanie i jak cos to po sezonie wywalic
06.06.2010 o 15:29 przez piotrekninter
piotrekninter
ja i za 30 bym go opchnal , bo jednak problemow z Nim mnostwo
06.06.2010 o 15:14 przez filip85
filip85
15mln, chyba śmieszni są. Ten sezon MUSI Mario zostać, jest nowy trener i może się z nim dogada. Jak nie to za rok można myśleć o sprzedaży.
06.06.2010 o 15:14 przez stojakII
stojakII
hehe 100milionów i wypad xD

Shoutbox

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625749

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się