
Arsenal Londyn oraz Manchester City są gotowe lukratywnymi ofertami skusić Mario Balotelliego na przeprowadzkę do Anglii.
Balotteli podsycił spekulację transferową wczorajszą wypowiedzią w której stwierdził, że cieszy go zainteresowanie Arsenalu Londyn. Agent gracza szybko zdementował doniesienia prasy ogłaszając, że jego klient nie opuści Mediolanu.
Il Corriere dello Sport twierdzi, że The Gunners i The Citizens oferują za napastnika 25 mln euro. 19 - latek jest przyjacielem szkoleniowca klubu z Manchesteru, Roberto Manciniego u którego boku kariera Super Mario nabrała rozpędu. W minionym sezonie Balotelli podpadł kilkakrotnie włodarzom klubu kłócąc się z Jose Mourinho i kilkoma zawodnikami Interu.
Inter oczekuje za zawodnika 40 mln euro. Nerazzurri chętnie zgodzą się również na wymianę za Carlosa Teveza, jednak takie rozwiązanie jest mało możliwe.
Komentarze (18)
naprawdę nie mam zdania,
Pozdr.