Plotki transferowe

Daily Express: Atletico chce Icardiego (28)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 11 lat temu
359
28

Według brytyjskiego serwisu Daily Express jest szansa na transfer Mauro Icardiego do Atletico Madryt już tej zimy.

 

Napastnikiem Interu poważnie interesuje się także Chelsea Londyn. Jednak to klub z Hiszpanii ma już zimą postarać się o zakup Icardiego. Oferta Atletico ma opiewać na 20 mln. euro. Być może mediolańczycy zaakceptowaliby taką kwotę ze względu na swoje problemy związane z finansowym fair play.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.12.2014 o 04:09 przez sas111
sas111
Jakim trzeba byc idiota zeby z takim entuzjazmem przyjmowac wiadomosc o ofercie w wysokosci 20 mln za bardzo skutecznego , mlodego napastnika ktory moze znaczaco sie rozwinac ?? ... wezcie sie ogarnijcie troche
24.12.2014 o 02:26 przez CNS87
CNS87
Tak sprzedajmy go i kupmy jakiegos mlodego wyjadacza. Ponoc Rocchi mowil ze chetnie by wrocil. :]
24.12.2014 o 00:32 przez Mateusz17
Mateusz17
Ja wam cos powiem nie tak dawno temu wiele osob mowilo o Kovacicu ze nic nie strzela, nie asystuje sprzedajmy go na co on nam itp teraz chyba nie ma goscia ktory by sie go pozbyl strzela fajnie gra jest ok z Icardim to samo jakim slepcem trzeba byc zeby nie widziec ze to tolowy napastnik nieoszlifowany diament ,zobaczcie gosc jest drugiem strzelcem serie a po Tevezie a jak wielu mu wytyka nie walczy biegac mu sie niechce,jest leniwy itp to ja sie pytam ile on natrzaska bramek jak ruszy dupsko i bedzie mial solidnego partnera w ataku i konkretnych pomocnikow z skrzydlowymi pierwszej klasy ,on musi zostac jak i Kovacic czy Jj to talenty zrozumcie to wkoncu jak odpala to kazdy bedzie zadowolony a kiedys odpala napewno,chcecie kasy to z Kuzmanovica nagatomo jonego i innych pastuchow bo ci goscie to sie nadaja ale do tarcia chrzanu
23.12.2014 o 23:04 przez sampam
sampam
Hiszpania bylaby ciekawszym kierunkiem dla Argentynczyka. Jezyk zna, mialby wspanialego mentora w postaci trenera Atletico i pilkarzy o mentalnosci spartan... PRAWIE jak w Interze.
20 mln za mlodego i bramkostrzelnego pilkarza to cena minimalna. Cerci w ofercie + 5 mln i mozna myslec. Co do formy Wlocha to chcialbym zauwazyc, ze jak gra w Atletico, a gra rzadko, to jednak prezentuje sie przyzwoicie.
23.12.2014 o 21:14 przez Chuchu
Chuchu
Sprzedajmy Icardiego, zostańmy z 2 napastnikami. Świetny plan.
23.12.2014 o 20:25 przez Nadia G
Nadia G
Damian7 -- oo, ktoś trzeźwy na forum? Dziwne… Dorzucam M'Villę - kompletnie nietrafiony transfer, no kompletnie...
23.12.2014 o 18:38 przez Damian7
Damian7
Jak dla mnie sprzedać to powinniśmy tych panów :1Kuzmanovic 2Jonathan 3Nagatomo 4 obi 5 krhin 6 d ambrosio 7 mbaye
23.12.2014 o 17:45 przez SlimShady
SlimShady
25 mln i daje im z pocałowaniem ręki no ale to nie rządzę tym klubem.
23.12.2014 o 17:00 przez Ducze
Ducze
On jest wart nie więcej niż 10mln, dlatego jeśli znajduje się jakiś idiota, który chce za niego dać 20 baniek to sprzedać bez zastanowienia
23.12.2014 o 16:53 przez davidoffzmc
davidoffzmc
wiem wiem kibol, niechciałem już się poprawiac, a nie ma możliwości edycji...nie doczytałem wypowiedzi i napisalem koment....chyba też z szału;d
23.12.2014 o 16:14 przez kibol123
kibol123
Weź Omen wyjdź facepalm to ty chyba Pazziniego nie widziałeś jak drybluje to jest dopiero inwalida
23.12.2014 o 15:23 przez Omen
Omen
Co to za napastnik który nie potrafi kiwnąć choćby jednego rywala?
I jeszcze ta jego lalunia... niech się zajmie dziewczyną a z Interu won .
23.12.2014 o 13:49 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak wzmocnimy skrzydła i zacznie dostawać porządne piły, to na pewno się rozkręci, talent ma, a wahania formy w jego wieku i z takim składem są normalne
23.12.2014 o 13:33 przez Dejwid
Dejwid
Przecież to oczywiste, że Atleti i Chalesea go chca, bo maja beznadziejny scouting, bez porównania do Interu, więc czym prędzej trzeba go opylić, bo wiadomo jak dziś łatwo można zdobyć skutecznego napastnika z przyszłością za małą kasę. Agenci wręcz potykają się o nich. Sprzedawać!
23.12.2014 o 11:46 przez Klinsi64
Klinsi64
Jasne,20 mln wygląda kusząco,ale znając życie imbecyle wymienią go na Cerciego który lepszy już nie będzie.Icardi w normalnie funkcjonującej drużynie będzie strzelał bramki,Włoch przez półtora roku będzie szukał formy z Torino...
23.12.2014 o 11:42 przez kibol123
kibol123
@david włącz myślenie @Cny najwidoczniej wpadł w szał i zaczął ironizować jak przeczytał te mądrości naszych ekspertów co niegdyś Coutihno sprzedawaliby nawet za worek ziemniaków aż strach pomyśleć za co sprzedaliby Jogurto :D
23.12.2014 o 11:39 przez kibol123
kibol123
Naiwniacy !! pójdzie do Atletico za cenę jak Coutinho (bd płacz i hejt na zarząd) później z Atletico wypchają go na wyspy za 3x tyle.
23.12.2014 o 10:42 przez Hadom
Hadom
Julio Cruz 129/49 6 sezonow, srednia 2,6
Zlatan Ibrahimović 88/57 3 sezony, srednia 1,5
Hernán Crespo 78/29 4 sezony, srednia 2,6
David Suazo 28/8 4 sezony, srednia 3,5
Mario Balotelli 59/20 3 sezony srednia 2,9

Rodrigo Palacio 95/42 3 sezon, srednia 2,2
Mauro Icardi 45/21 2 sezon, srednia 2,1
Dani Osvaldo 18/7 1 sezon, srednia 2,5
Federico Bonazzoli 7/0 1 sezon,

szrot oddac za frajer a kupowac po wygórowanych cenach !
23.12.2014 o 10:40 przez davidoffzmc
davidoffzmc
21 lat i już się nie rozwinie....Cny. A Lewandowski w jakim wieku stał się TOP 5 napastnikiem na świecie?
23.12.2014 o 09:59 przez Cny
Cny
Sprzedajmy go! Taki beznadziejny. Nawet Tevez ma więcej goli niż on. 21 lat, już się nie rozwinie. Wymienić nawet za Wawrzyniaka.

A bramki strzelał będzie Palacio! On to biega walczy, a efektywność. Kto by patrzył? Tylko amatorzy.

Ewentualnie Irek Jeleń skończył karierę. Może by się skusił pokopać u nas. Bylibyśmy ok 20M do przodu, a Irek to by pewnie nawet za pół litra zagrał.
23.12.2014 o 09:57 przez mathias
mathias
jak ktoś daje 20mln to droga wolna
23.12.2014 o 07:50 przez Odet
Odet
nie wierzę, żeby zimą Chelsea (z Costą) czy Atletico (z Mandzukicem) dało za niego aż 20mln.
Trzeba poczekać do lata, może wtedy ktoś da np 25mln :)
Pozdr.
23.12.2014 o 06:08 przez skubany
skubany
Sprzedawać tą pseudo gwiazdę, póki znajdują się tacy naiwniacy i wykładają 20 mln na stół.
23.12.2014 o 03:00 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Tak,tak WSZYSCY chca Icardiego, tak jak Real Nagatomo i ManU Guarina :) Kilka słabszych meczy od jakiś 7-8 kolejek, to już nie jest takie pare, tylko dość dużo.
23.12.2014 o 00:41 przez Nadia G
Nadia G
Taaa, za starego Cerciego bez formy oddać Icardiego bo miał kilka słabszych meczy. W jego wieku Messi strzelał mniej goli od niego. Ciekawe, że Chelsea i Atletico chcą Icardiego, a nie Cerciego?
23.12.2014 o 00:31 przez Kardynal105
Kardynal105
15mln + Cerci i może iść
22.12.2014 o 23:42 przez KaLkBrEnNeR=InTeR
KaLkBrEnNeR=InTeR
Jestem za sprzedaj.
22.12.2014 o 23:32 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Jak chcę to niech biorą io dadza cerciego. Takiego lenia,kłody i miernoty nam nie trzeba. Wszyscy mówia że ma wielką przyszłość, no ale jak zawodnik faktyczie ma coś kiedyś znaczyć to powinien już w tym wieku to pokazywać, a póki co nie chce mu się dobiegac do piłki, nie potrafi się zastawić, i ma zero dynamiki.

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:47

chyba że aż tak im się budżet spina

Cny 27.06.2026 10:47

jak nie zrobi a top4 i LM to serie B witaj

smerf1600 27.06.2026 10:44

nie dość że gość może dobije do kilkunastu goli to jeszcze będzie potem niesprzedawalny, bo kto go wezmie za takie chore pieniądze

smerf1600 27.06.2026 10:43

słoneczko w Milanie porządnie przyświeciło

martins2000 27.06.2026 10:39

Milan 2x bez LM w chłopa wkładają 115 mln chore

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625647

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się