Plotki transferowe

Derby Mediolanu po gracza Lazio? (13)

Źródło: football-italia.net
ponad 4 lata temu
169
13
fcinter serwisowe

O tym, że Inter zainteresowany jest kapitanem Lazio, Lucasem Biglią czytaliśmy podczas trwania zimowego mercato. Najnowsze raporty z Włoch donoszą, że Inter nie zrezygnował z reprezentanta Argentyny.

Biglia do Lazio trafił w 2013 roku z Anderlechtu, od tamtego czasu Argentyńczyk stał się jednym z czołowych graczy na swojej pozycji w Serie A. Umiejętnościami pomocnika zachwycony jest także selekcjoner Argentyny, który systematycznie powołuje rozgrywającego Lazio do reprezentacji.

Raporty Tuttosport donoszą, że Inter jest w stałym kontakcie z agentem piłkarza. Działacze Nerazzurrich nie zaprzeczają, że chcieliby, aby Biglia od przyszłego sezonu był częścią Interu.

Niestety zakontraktowanie kapitana Lazio nie będzie łatwym zadaniem. Pierwszym problemem jest to, że ostatnio pojawiły się informacje, że Milan też chciałby zatrudnić Argentyńczyka. Rossoneri kontaktowali się także z agentem piłkarza. Szczegółów rozmów jednak nie znamy. Kolejną przeszkodą może być fakt, że prezydent Lazio, Claudio Lotito nie zamierza sprzedawać swojego kapitana. Właściciela rzymskiego klubu skusi jedynie bardzo wysoka kwota. Inter nie stać, aby zapłacić wielką kwotę za jednego zawodnika, dlatego najprawdopodobniej Nerazzurri będzie próbować zbić cenę dodaniem do transakcji kartę jednego ze swoich piłkarzy.

Wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu obecnego sezonu będziemy świadkami kolejnego pojedynku pomiędzy Interem a Milanem o podpis zawodnika na kontrakcie.

udostępnij

Zobacz też

Juan musso

Agent Musso potwierdza zainteresowanie Interu (0)

24.11
16:48
Radja Nainggolan

GdS - Trzy opcje transferowe dla Nainggolana (10)

27.11
09:51

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.03.2016 o 15:32 przez Odet
Odet
coż, ja uważam, że my wcale nie potrzebujemy takiego jak to piszecie SPO. Zarówno Juve, Napoli czy Roma graja bez takich piłkarzy i radzą sobie lepiej od nas.
Pomoc Biglia, Banega i Dżefrej/Brozo/Medel/Soriano byłaby imponująca.
Pozdr.
11.03.2016 o 15:21 przez Jacenty
Jacenty
@Ciechan Banego nie jest typowym śpo, a co najwyżej w Sevilli gra jako wysunięty rozgrywający. Na pewno potrafi świetnie podać piłkę, przerzucić ciężar gry ale nie jest to piłkarz, który swoim zagraniem urwie się obrońcom i stworzy przewagę. Zresztą w swojej karierze był ustawiany na wszystkich pozycjach w środku pola.
Co do Berardiego to byłby świetny transfer ale póki co, ani razu nie przewinął się w plotkach transferowych w kontekście innym niż to, że kibicuje Interowi.
11.03.2016 o 13:56 przez Gajdzik
Gajdzik
Jeśli nie wykupili by Jojo, a przyszedł by Berardi, to chyba nikt by nie narzekał, ale to raczej mało realne...
11.03.2016 o 10:31 przez Endru
Endru
berardi to powinen przyjsc w momencie gdy pozbedziemy sie joveticia nie wykupujac go
11.03.2016 o 09:43 przez ciechan
ciechan
Lovato nie wiem czy wiesz ale berardi może grać na każdej pozycji w napadzie, a mówiąc rotacji miałem na myśli że w razie 'w' mógłby zastąpić evera jako ŚPO
11.03.2016 o 09:33 przez Endru
Endru
banega biglia i soriano z tych realnych celow jakby przyszli to wzór bylby
11.03.2016 o 08:34 przez Lovato
Lovato
Berardi który wart jest ponad 20 mln do rotacji w Interze którego nie stać nawet na wykup przynajmniej jednego wypożyczonego gracza? Strasznie ambitne te marzenia.
11.03.2016 o 07:22 przez Odet
Odet
Bardzo chcę tego transferu. Banega, Biglia i obojętnie kto z naszych pomocników, bo każdy przy Argentyńczykach się odnajdzie.
Pozdr.
10.03.2016 o 22:40 przez ciechan
ciechan
Lamela trequartista?!
Banega jest ŚPO i wystarczającym łącznikiem gdyż jest bardzo kreatywny. Przydałby się ktoś do rotacji. Marzenie to berardi.
10.03.2016 o 18:59 przez Jacenty
Jacenty
Piłkarz bardzo dobry, ale nie jestem do końca przekonany. Banega i Biglia mają podobną charakterystykę, dodajmy do tego Kondogbię i ten środek pola wygląda dość zachowawczo...brakowałoby w nim jakiegoś "łącznika" pomiędzy linią pomocy i ataku. Moim zdaniem pomoc powinien dopełnić jakiś ofensywnie usposobiony pomocnik/trequartista w typie Lameli.
10.03.2016 o 17:59 przez Yascarr
Yascarr
tak, a prawego skrzydła jak nie było tak nie bedzie
10.03.2016 o 17:37 przez maestro177
maestro177
Wtedy właściwe tylko boki obrony byłby potrzebne, ewentualnie jedna bo wierzę w Tellesa a nawet w to, że go wykupimy. I w ogóle to postawię więcej złotych na Inter z Roma
10.03.2016 o 16:50 przez Tihi
Tihi
Biglia i Banega... ale byśmy mieli środek pomocy wtedy ;D

Shoutbox

pablo77 29.11.2020 23:03

milion rzeczy moze sie wydarzyć po drodze

pablo77 29.11.2020 23:02

nie ma co gdybać, nie wiadomo co się wydarzy

bitels10 29.11.2020 23:01

bióro biorę bierę

pablo77 29.11.2020 23:01

:D

kamil13216 29.11.2020 23:00

bez kitu nie wiem co mi odwaliło

Chuchu 29.11.2020 23:00

bióra?

HB 29.11.2020 23:00

kamil13216 29.11.2020 23:00 bióra*

HB 29.11.2020 23:00

xD

kamil13216 29.11.2020 23:00

bióra*

HB 29.11.2020 22:59

tak

Chuchu 29.11.2020 22:59

Jak wygramy z Gladbach i Szachtarem, a Real wygra z Gladbach to awansujemy wtedy?

HB 29.11.2020 22:59

byle Alexis nie byl kontuzjowany

kamil13216 29.11.2020 22:59

Barcelona to jest jedyny klub w Europie któy potrzebuje napastnika, jeśli z ich strony nie bedzie żadnych ruchow, to Martinez przybiegnie do biura marotty jak zbity kundel i z pocałowaniem oślizgłej kobrzej ręki podpisze kontrakt.

HB 29.11.2020 22:59

do tego jestesmy mniej uzaleznieni od Lukaku czy Juve od Cristiano, co pokazal mecz z Sass

HB 29.11.2020 22:59

wiec jest remis

HB 29.11.2020 22:59

mamy lepszego trenera niz juve

pablo77 29.11.2020 22:57

xD

HB 29.11.2020 22:57

2. we włoszech, 12. w europie

pablo77 29.11.2020 22:57

czas pokaże czy się złapiemy czy nie

HB 29.11.2020 22:57

zobacz sobie na transfermarkt

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27057

Liczba newsów: 38017