Plotki transferowe

Duda blisko Interu (35)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 11 lat temu
1448
35

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Inter ma wzmocnić linię pomocy jednym z zawodników z Polskiej Ekstraklasy. Jest nim Ondrej Duda.

Piłkarz Legii Warszawa miał już uzgodnić warunki kontraktu z mediolańskim klubem. Nie ujawniono kwoty, za jaką 20-letni Słowak miałby dołączyć do ekipy Nerazzurrich, jednak słowackie media sugerują, że mistrzowie Polski chcą otrzymać za swojego gracza około 7-8 mln euro.

Klubów zainteresowanych Dudą było znacznie więcej, a wśród nich między innymi SSC Napoli, Newcastle United, Everton, Benfica Lizbona, Borussia Dortmund czy Bayer Leverkusen. Ofensywny pomocnik w tym sezonie rozegrał 42 mecze licząc wszystkie rozgrywki, zdobywając w nich 8 goli i 9 asyst.

 

udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (65)

25.06
09:07

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.05.2015 o 22:03 przez sampam
sampam
Pilkarz kompletny o ktorym moglbym pisac ipasle elaboraty, ale...wole isc spac.
29.05.2015 o 19:43 przez Jacenty
Jacenty
Chcieliśmy ściągnąć doświadczonego Toure i wiemy jak to się skończyło(/skończy). Zostaliśmy wykorzystani do podbicica tygodniówki. Hernanes był transferem przepłaconym, a Osvaldo nikt nie chciał, z powodu jego "głowy", o czym i my się przekonaliśmy. Zgodzę się, że potrzeba zawodników doświadczonych, ale pod warunkiem, że będzie liczyła się tylko i wyłącznie ich jakość, a nie ilość. Ponadto zakup "doświadczonego" piłkarza nie może przekreślać transferu młodych, utalentowanych piłkarzy - a Duda, co by nie mówić, był przez nas obserwowany od kilku-kilkunastu miesięcy - więc możemy się sprzeczać co do skali potencjalnego jego talentu, ale nie ulega wątpliwości, że transfer tego piłkarza jest całkowicie przemyślany przez naszych działaczy.
29.05.2015 o 19:29 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Jak widać Shaqiri czy latem Osvaldo chcieli do nas przyjść, tak samo Hernanes. Pomijamm fakt że w wiekszości są to transfery nieudane,. Klucz w tym żeby przeprowadzać udane i przemyslane, qa nie na szybko Hernanes żeby się plebs cieszył. Młdoy rdzeń już mamy, teraz brakuje doświadczonych graczy, bo narazie Jesus nie wie fgdzie ma stac, Kovacic boi sie podawac do przodu a Icardi zapomniał że nie tylko on może strzelac gole i wypada czasem podac koledze a nie leciec na pałe.
29.05.2015 o 19:16 przez Nen
Nen
Won!
29.05.2015 o 17:23 przez Jacenty
Jacenty
Kamiliusz1908
Zawodnicy, których wymieniłeś, może poza Khrinem, nie byli wcale takimi młodzikami. Alvarez w momencie transferu miał 24 lata, więc był już ukształtowanym zawodnikiem, Mariga 23, Ranocchia podobnie, pozostali byli na pewno powyżej 20-stki. W porównaniu do 17 letniego Coutinho czy 18 letniego Kovacicia różnica jest znaczna. Powiedz jakich sprawdzonych zawodników chciałbyś ściągnąć i za jakie pieniądze, biorąc pod uwagę, że mało kto chce u nas grać?
29.05.2015 o 16:57 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Jacenty gadasz pierdoły. Mówisz że nie pamiętasz nikogo młodego prócz Cou i Kovy ? To widac słabiutko śledzisz nasz klub. Przypomnę. Alvarez, Krhin, Mariga, Ranokia, Anaurtović, Dodo, Jesus, także nie pieprz że nie kupujemy młodzików. Bo na tych zawodników poszło od uja pieniedzy i nic z nich nie mamy, żadnych korzyści. Powinniśmy sie skupic na zawodnikach sprawdzonych, ale dobrze przesledzonych a nie kupionych na hurra jak np. Hernanes.
29.05.2015 o 14:28 przez ANIOL
ANIOL
i my z takimi transferami chcemy walczyc o lm lub le.... smiech na sali !!
29.05.2015 o 13:18 przez Jacenty
Jacenty
"kilku, JUŻ sprawdzonych zawodników" to w naszym przypadku Kucka, Melo, i ew. Torres...
29.05.2015 o 11:59 przez Piekarz
Piekarz
won z gówniakiem
29.05.2015 o 11:51 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Nadia G - lepiej kupić beznadziejnych starych?
29.05.2015 o 10:11 przez Nadia G
Nadia G
Tak, uważam, że po 4 lata leżenia w głębokiej dupie, Inter już zwyczajnie nie ma czasu na robienie eksperymenty z beznadziejnymi młodymi piłkarzami, licząc, że jakimś cudem wyrosną z nich wirtuozi, zwlaszcza, że ma beznadziejne doświadczenie w tym temacie. Kupować kilku ale JUŻ sprawdzonych zawodników! Duda nie ma potencjału na markowego gracza !! !
29.05.2015 o 00:05 przez adilbn
adilbn
Wole Komorowskiego !
28.05.2015 o 22:47 przez Jacenty
Jacenty
B. Monchengladbach zaproponowała bodajże ok. 3,5mln euro, więc nie sądzę aby nasza oferta bardzo odbiegała od propozycji Niemców.
28.05.2015 o 22:40 przez G3nesis
G3nesis
Ondrej Duda czyni cuda @
28.05.2015 o 22:35 przez Adriano_forever
Adriano_forever
7-8 mln za gracza Legii? Chyba złotych :D DD Beka totalna :D DD
Na fejsie dużo źródeł się pojawia i mówią o tym że to max 3 mln euro, więc włoskie pismaki dodały sobie trochę od siebie.

Chyba, że Ondrej Duda = Andrzej Duda. No to wtedy kwota zrozumiała.
28.05.2015 o 22:34 przez Jacenty
Jacenty
Mówisz o młodych talentach, które nabyliśmy? Obok Kovacicia i Coutinho nie jestem w stanie wymienić żadnego, ponieważ poza nimi kupowaliśmy głównie "sprawdzonych" w boju zawodników, z bardzo różnym skutkiem. Dopiero teraz zaczynamy spoglądać na młodych takich jak Ze Turbo itd. Rozumiem, że Twoim zdaniem powinniśmy się skupić na zawodników pokroju Hamsika, ale po pierwsze nas nie stać, po drugie blokuje nas FFP. Poza tym o ile pamiętam, Hamsik również nie przechodził do Neapolu ze statusem gwiazdy...
28.05.2015 o 22:19 przez Nadia G
Nadia G
Nooo, to może zaczniemy wypisywać nazwiska tych niezliczonych "młodych", którzy zrobili w ostatnich latach wielką karierę w Interze i wydźwignęli go na szczyt, co? Dawni "młodzi i gniewni" Interu, to obecnie już tylko starzy i wkurwiający…
28.05.2015 o 22:04 przez Jacenty
Jacenty
To byłaby "skrajnie debilna polityka", gdyby Duda miał np. 28 lat. Duda ma dopiero 20 lat, pokazał spory potencjał i można go nabyć w promocyjnej cenie. Kluby na całym świecie od Manchesterów po Reale i Barcelony płacą takie sumy za zawodników do akadaemii, którzy być może nigdy się nie przebiją do pierwszego zespołu. Ryzyk fizyk. Albo stracimy kilka euro, albo zyskamy za śmieszne pieniądze przyszłą gwiazdę. Teraz wszyscy robią nagonkę na Dudę, a wcześniej każdy płakał, że nie pozyskujemy perspektywicznych zawodników tak jak Sevilla czy Porto, tylko kupujemy już ułożonych za wielekrotność ich pierwotnej wartości, co i tak często mijało się z oczekiwaniami vide Mancini, Quaresma, Van der Meyde. Na szczęście polityka transferowa Interu zmienia się od czasów Morattiego&Branci i idzie w dobrym kierunku.
28.05.2015 o 21:58 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Wolałbym ogladać saneczkarzy niż kibicować jakiemukolwiek klubowi z Polski. Wielkie nie dla tego transferu. Biedaczekm nie odnajduje sie po kontuzji w EKSTRAKLASIE !! !! Zrozumiałbm w BPL, La Liga czy Serie A,ale w Polsce ? Kolejny gówniak na którego wydamy hajs i nike bedzie go na inych graczy. Już mamy tanich johnatanna,nagatomo, kuzme, d'ambrosio, same gwiazdy, na które poszło wpizdu kasy.
28.05.2015 o 21:49 przez inter_21
inter_21
Tifosinho między Di Maria czy Hazardem a Dudą jest jeszcze ogromna przepaść, no ale zawsze można sobie wmawiać że stanie się cud i z ogórka zrobi się koks. Nie wiem czy wiesz ale kibice Legii mają niezłą bekę z Interu, w sumie nie tylko Legii
28.05.2015 o 21:11 przez Stachoo
Stachoo
To teraz niech każdy kto tu się negatywnie wypowiedział o Dudzie przyzna się jakiemu polskiemu klubowi kibicuje hmm ??
28.05.2015 o 20:35 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
hehe toure nie przyjdzie, za to duda przyjdzie
28.05.2015 o 20:33 przez Jedrula
Jedrula
Sprawdzone info: za transferem Dudy stoi Jarosław Kaczyński.
28.05.2015 o 20:20 przez Nadia G
Nadia G
Skrajnie debilna polityka, która zepchnęła Inter na dno: "nie stać nas na dwóch świetnych i drogich zawodników, to kupmy sobie czterech słabych i tanich". Kolejny amator, dla ktorego polska Ekstraklapa to wyzwanie, któremu nie daje rady ma "zasilić" Inter ?? ?? ?? ? Kto się wyrżnął w łeb w zarządzie? Kim jest agent tego Dudy (tfu!)? Na kogo on ma haka, że chce go tu upchnąć? Musi być jakiś powod, bo przecież ten graje sobie nie radził z młodzieżą z Lecha w ostatnich meczach !! !!
28.05.2015 o 19:33 przez Tifosinho
Tifosinho
A co jeśli wyrośnie z Niego drugi Hamsik? Czy większość z Was zawsze będzie na NIE w przypadku każdego nazwiska przymierzanego do Interu? Wiem, że wolelibyście Di Marie, Courtois, De Bruyne'a czy Hazarda ale czym mamy Ich przekonać? Wiadomo, że nie każdy młody talent rozwija się tak jak byśmy tego chcieli ale uważam, że warto zaryzykować. Dziękuję, dobranoc.
28.05.2015 o 19:23 przez Imrahil
Imrahil
won z nim!
28.05.2015 o 19:23 przez Nadia G
Nadia G
Woooooon mi z tym!
28.05.2015 o 19:10 przez Novicjusz
Novicjusz
przykre te zapowiedzi na kolejne mercato. szrot zastąpiony jeszcze wiekszym.
28.05.2015 o 17:48 przez Interista_8
Interista_8
Moim zdaniem powinniśmy skupić się mimo wszystko na kimś innym. Duda napewno ma potencjał i talent, ale czy na klasę Interu?!
28.05.2015 o 17:36 przez Chuchu
Chuchu
Przed kontuzją grał świetnie, po kontuzji mocno cieniuje.

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się