Plotki transferowe

Duda odmówił Interowi! (26)

Źródło: różne
ponad 11 lat temu
846
26

Agent Słowaka spotkał się w poprzednim tygodniu z trenerem Interu Mediolan Roberto Mancinim, aby omówić transfer zawodnika Legii do Włoch. Z informacji prasowych wynika, że do spotkania namawiany był także ojciec piłkarza, który jednak odmówił.

 

Ojciec piłkarza twierdzi, że ma ustne ustalenia z Legią, że do końca bieżącego sezonu jego syn z Warszawy się nie ruszy. Duda na brak zainteresowania nie może narzekać. Po udanych występach, głównie w Lidze Europy, przyciągnął uwagę wielu znanych klubów. O ofensywnego zawodnika stołecznej drużyny pytali przedstawiciele m.in. Napoli, HSV. Inter był jednak zdeterminowany żeby pozyskać Słowaka już podczas zimowego okienka transferowego. Mancini będzie musiał poczekać do lata z tym transferem. Ojciec piłkarza wyjaśnia, że nie chcą niczego zmieniać w trakcie sezonu.

- Miło nam, że tak znana drużyna jak Inter interesuje się moim synem, jednak uznaliśmy, że nie jest to odpowiedni moment na transfer.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2015 o 21:13 przez Rufus
Rufus
Chętnie widziałbym Dudę w Legii, ale myślę że są na to bardzo nikłe szanse. Słowakiem zainteresowanym jest wielu klubów, gdzie miałby możliwość lepszego rozwoju. A z Kovaciciem w środku nieźle mogliby poklepać. :)
A tym, którzy śmieją się z zainteresowania Dudą lub wręcz piszą, że bez wahania przyjąłby ofertę Interu polecam obejrzeć kilka meczów Legii. Tak jak koledzy na dole piszą, jeśli Duda byłby Serbem lub Chorwatem, jego cena wynosiłaby z 10 milionów euro i większość z Was bardzo chętnie widziałoby u Nas, ale że to Słowak i to w dodatku z Ekstraklasy to lepiej ponarzekać i pośmiać się z tego.
15.01.2015 o 19:30 przez Chuchu
Chuchu
Wyjątkowo się zgodzę z Nadią :P Coś mi się wydaje, że Duda prędzej pójdzie w ślady Rudniewa niż Lewandowskiego.
15.01.2015 o 18:06 przez Nadia G
Nadia G
Każdy gdzieś zaczynał. Ale Lewandowski jak odchodził z Lecha do BVB to był królem strzelców i zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Mistrza Ekstraklapy. Porównaie Lewandowskiego, pradopodobnie największego polskiego talentu w piłce nożnej ostatnich przynajmniej kilkunastu lat do jakiegoś ogóra ze Słowacji jest bezsensowne.
15.01.2015 o 17:49 przez 1+8
1+8
Chłopak ma talent, a niestety niektórzy mają cebulakowatą mentalność i twierdzą że jak od nas to nic nie warte. Więcej wiary, Lewy w Zniczu zaczynał, więc od Łazienkowskiej ledwie kilkanaście kilometrów ;)
14.01.2015 o 21:46 przez RoB
RoB
Nadia G ogarnij się chłopcze lub dziewczynko. Inter nie prezentuje teraz (a już na pewno za Macara) wyższego poziomu niż "legła"
14.01.2015 o 19:45 przez SlimShady
SlimShady
Pewnie jakby Real albo Barca by sie stawili to by sie synek posikał ze szczęścia i sie pakował.
14.01.2015 o 19:21 przez Nadia G
Nadia G
Nie po to kibicuje się Interowi, i olewa się Ległą, Wisłę i te wszystkie inne fantastyczne polskie półamatorskie zespoły, żeby nagle dostać przeciętniaka przychodzącego z Ekstraklapy do Interu. Te wszystkie "gwiazdy" Ległej wyjeżdżające do lig zagranicznych… Wracają z podkulonym ogonem ze wschodu :) Tyle są warci.
14.01.2015 o 19:16 przez inter_21
inter_21
"Ktos kto pisze, że Duda nie sprawdziłby się w Interze ch... wie o piłce. Ja bym bardzo chciał Ondreja u nas." nawet szkoda tego komentować, rozumiem że jesteś jasnowidzem i masz 100% pewność że się sprawdzi? Jak ktoś porównuje Dudę do Kovy to proponuje poczytać życiorysy obu
14.01.2015 o 19:10 przez inter_21
inter_21
No tak bo przecież Słowacja co rusz wprowadza jakąś gwiazdę do profesjonalnej piłki... Takich jak Duda są dziesiątki, nawet z samej Legii co rusz ktoś wyjeżdża na zachód, czemu nagle taki Duda ma się okazać lepszy od np Wolskiego, Rudnevsa? Trochę chyba za wcześnie na takie twierdzenia. Gdyby nie to że z ekstraklasy to by pewnie ten temat nie został poruszony w ogóle.
14.01.2015 o 18:44 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Gdyby koleś tylko grał w jakimś czeskim, chorwackim albo serbskim klubie to 3/4 strony spuszczałoby się nad tym newsem. Ale że gość jest z polskiej lig... :D
14.01.2015 o 18:39 przez Wasiel InterFC
Wasiel InterFC
Duda jest Słowakiem. I długo w Legii nie pogra, za rok bedzie grał w PL lub Serie A.
14.01.2015 o 18:00 przez Nen
Nen
Tak, nie ma różnicy między polską piłką i chorwacką.
14.01.2015 o 17:52 przez Wasiel InterFC
Wasiel InterFC
Ktos kto pisze, że Duda nie sprawdziłby się w Interze ch... wie o piłce. Ja bym bardzo chciał Ondreja u nas.
14.01.2015 o 17:47 przez Radzisz_IM
Radzisz_IM
trochę nie rozumiem podejścia do sprawy, ale idąc Waszym tokiem rozumowania - Kovacic przyszedl z Dinama Zagrzeb, które obecnie byłoby powiezione przez Legie bez większego wysiłku, Legię w której (obok Radovicia) pierszoplanową postacią jest właśnie Duda, to by znaczyło, że Duda ma zadatki na bycie równie dobrym co Kovacic. Ale przestając pitolić, prawda jest taka, że tak jak napisal Klinsi, nieważnie gdzie grasz, jak masz talent to przyjdzie czas, że i w Interze sobie poradzisz ! Mniej zawistnego poglądu na temat Polskiej Ligi Panowie ;)
14.01.2015 o 17:02 przez Mikson
Mikson
Beka z was, jak ma przyjść Susić z Hajduka to wszyscy "Hmm, ciekawe, chłopak am talent, można sprowadzić!", jak plota o Dudzie z Legii to od razu"Po co amatora z ekstraklasy, za wysokie progi, nie warto". Duda ma bardzo duży potencjał, i to jest fakt.
14.01.2015 o 16:30 przez RoB
RoB
Taa Napoli - czyli klub od kliku lat mocniejszy od Interu - złożyło oficjalną propozycję ale na Inter za słaby...
14.01.2015 o 16:26 przez Klinsi64
Klinsi64
czym się Legia od takiego Dinamo Zagrzeb różni czy od Hajduka?jesli chłopak ma talent to nawet ze Stali Mielec może przyjść
14.01.2015 o 15:52 przez inter_21
inter_21
Ludzie litości, ledwo się wybił w Legii i już wielka gwiazda? Od kiedy to wybicie się w pseudoekstraklasie i parę dobrych wystepów w LE kwalifikuje gościa do silnego europejskiego klubu? Obecnie Inter to za wysokie progi (może za macara to by miało sens), aż trudno mi uwierzyć, że mieliby się interesować kimś takim. Podejrzewam że ta "determinacja" Interu to w dużej mierze wymysł polskich pseudopismaków
14.01.2015 o 15:11 przez Figo7
Figo7
hahaha niezły ten news jest, może jeszcze wawrzyniak? mancini musiałby upaść na głowę żeby kupować amatorów...
14.01.2015 o 14:11 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Karol Csonto - agent Dudy
14.01.2015 o 13:54 przez jaqb
jaqb
Ehh jednak moj blad, za duzo tych informacji transferowych i czlowiek myli agentow :)
14.01.2015 o 13:54 przez Nadia G
Nadia G
Uff całe szczęście! Jeszcze tylko jakiegoś kopacza z Ległej w Interze brakowało! Uff...
14.01.2015 o 13:52 przez jaqb
jaqb
Wszędzie piszą, że agent i ojciec to ta sama osoba, jedynie w tym newsie sie rozdwoil :)
14.01.2015 o 13:22 przez Cny
Cny
Normalnie mógł odmówić. Nie on pierwszy i nie ostatni. Wie, że po sezonie może odejść i więcej na tym zyskać niż teraz. Może mu się marzyć Hiszpania albo Anglia, a nie podupadająca liga włoska. Ot powodów można mnożyć. Nie jestem kibicem Legii, ale czytając kilka wywiadów z nim, czy o nim, można dostrzec, że chłopak ma poukładane w głowie i czuje, że jest coś winien warszawskiej drużynie. Ci nie chcą go teraz sprzedać, bo to max 8M. Latem mogą go sprzedać za tyle samo, a jak pójdzie dobrze w LE i uda się przejść Ajax i kogoś innego (tak tylko hipotetycznie), to cena za Dude pójdzie w górę. Po za tym Inter nie ma kasy na takie transfery, zbyt duże ryzyko i kwota, a Legia nie pójdzie na opcję wypożyczenia.
14.01.2015 o 13:20 przez Nen
Nen
Kto to jest?
14.01.2015 o 13:05 przez davidoffzmc
davidoffzmc
juz to widze jak odmawia Interowi :)

Shoutbox

martins2000 25.06.2026 18:57

Como pyta o Antonio Vergara,Napoli chce 30 mln

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625464

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się