Wywiady z działaczami

Fassone: Nie ma powodu do obaw (19)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: en.inter.it
ponad 11 lat temu
350
19

Dyrektor generalny Interu Marco Fassonie mówi, że nie ma kryzysu w Interze i oczekuje na lepsze występy Interu. W ostatnim meczu drużyna prowadzona przez Waltera Mazzarriego doznała upokarzającej porażki 2:0 z Parmą. Fani wygwizdali trenera, a przedstawiciele grup tifosich otwarcie żądają zatrudnienia Roberto Manciniego.

 

- Nie mamy wiele punktów, ale liga jeszcze dobrze się nie zaczęła. Zgromadziliśmy 15 punktów i znajdujemy się tylko sześć zespołów (cztery punkty) od trzeciego miejsca. Teraz przed nami trzy mecze w tym jeden przeciwko Milanowi, jeden przeciwko Romie. Możemy zobaczyć małą rewolucję w tabeli.

 

- Przyglądamy się uważnie sytuacji wewnątrz klubu. Pomaga nam Thohir. Jeśli chodzi o sytuacje awaryjne w sprawie trenera to właśnie on najwięcej cierpi, bo w ostatnich latach Inter kończył na 9., 5. i 6. pozycji, a oczekiwania rosną. Fani chcą powrotu do pozycji, która nam przystoi.

 

- Mamy duże możliwości rozwoju, nie widzę sytuacji awaryjnej. W ciągu pierwszych 25 minut drugiej połowy byliśmy bliscy wyrównania. Gdybyśmy to osiągnęli może wynik potoczyłby się inaczej. Trzeba jednak dokonać szerszej oceny. Spójrzmy na pierwsze 15 meczów tego sezonu i zapiszmy plusy i minusy.

 

- Podczas dobrych spotkań w Lidze Europejskiej mamy nadzieję, że czwartkowy mecz z Saint-Etienne będzie dla nas rozstrzygający. W lidze wyniki były bardzo mieszane. 

 

- Mamy remis z Napoli, potem dwa zwycięstwa, gdzie zagraliśmy bardzo dobrze. Zwłaszcza w meczu z Sampdorią. Średnio zdobywamy 1,5 punktu na mecz. To mniej niż oczekiwaliśmy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Marotta: Chivu brakowało jedynie doświadczenia, a my wypełniliśmy tę jedyną lukę (2)

04.05
01:23

Ausilio: powstała wyjątkowa mieszanka, która zasłużenie wygrała te rozgrywki (4)

04.05
01:42

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.11.2014 o 10:46 przez Ric
Ric
mydlenia oczu ciag dalszy
03.11.2014 o 23:28 przez Omen
Omen
Powiało patologią...
03.11.2014 o 19:49 przez radekksm
radekksm
Zmiana trenera przy obecnym składzie nic niestety nie da......
03.11.2014 o 18:19 przez ciechan
ciechan
ok ..
03.11.2014 o 16:03 przez domi
domi
Jak Juvek mówi o Interze, że nie ma powodu do obaw, to z całą pewnością można powiedzieć, że są powody do obaw.
03.11.2014 o 15:37 przez Pawel1992
Pawel1992
Nasz dotychczasowy bilans nie robi wrażenia a mamy jeszcze takich rywali jak Juventus , Roma czy Milan.
03.11.2014 o 15:14 przez BoRo
BoRo
@Seba, Piekarz :D nic dodac nic ujac :D
03.11.2014 o 15:03 przez pasencjusz88
pasencjusz88
No pewnie ze nie ma tez tak mysle...
03.11.2014 o 14:41 przez KaLkBrEnNeR=InTeR
KaLkBrEnNeR=InTeR
Rewolucje bo bedziemy w strefie spadkowej. Forza
03.11.2014 o 14:03 przez Piekarz
Piekarz
jedz gówno, fassone. jedz gówno.
03.11.2014 o 13:45 przez Drago194
Drago194
Ehhh.... Ten klub od 2011 roku to prawdziwa parodia, istny cyrk na kołach...
03.11.2014 o 13:44 przez Seba
Seba
Thohir: "Wrocilismy"
Ausilio: "Jestesmy druzyna"
Mazzarri: "Zespol posiada moje cechy"
Fassone: "Nie ma powodu do obaw".

Do konca sezonu kacik zlotych mysli zapewne sie powiekszy ;)
03.11.2014 o 13:41 przez kopsonnn
kopsonnn
Z takim podejściem do sprawy to widzę, że tu będzie tylko gorzej. Ja nie wiem czy oni są ślepi ? Śmiech na sali puste krzesła.
03.11.2014 o 13:03 przez Chuchu
Chuchu
"Nie mamy wiele punktów, ale liga jeszcze dobrze się nie zaczęła." - a czy przypadkiem nie mamy za sobą już 10 kolejek?

"Mamy remis z Napoli, potem dwa zwycięstwa, gdzie zagraliśmy bardzo dobrze. Zwłaszcza w meczu z Sampdorią." - to on chyba jakieś inne mecze ogląda, skoro uważa, że te 2 wygrane mecze były bardzo dobre.
03.11.2014 o 12:38 przez miniu86
miniu86
"znajdujemy się tylko sześć zespołów (cztery punkty) od trzeciego miejsca. "
"Nie mamy wiele punktów, ale liga jeszcze dobrze się nie zaczęła. "
Czytam i przecieram oczy. Może on jest upośledzony?
03.11.2014 o 12:26 przez miniu86
miniu86
Już dawno nie czytałem takiego bełkotu. Fassone bije swoje granice.
03.11.2014 o 12:01 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Przestań pierd.ć . Czasem mam wrażenie, że oni, podobnie jak politycy, mają nas (kibiców) za idiotów. Każdy widzi co się dzieje, a Ci świecą oczami i na każdym kroku karmią nas bzdurami ...
03.11.2014 o 11:59 przez Jarecky132
Jarecky132
dla gościa nie ma powodów do obaw bo Juve na pierwszym miejscu:/
03.11.2014 o 11:56 przez Rebelde
Rebelde
Po meczu z Milanem i Romą to faktycznie może być rewolucja w tabeli, dawno w strefie spadkowej nie byliśmy :]

25min dobrej gry z ostatnią drużyną w tabeli to faktycznie napawa optymizmem .

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 19:37

Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Multikandydat.

AveCaesar 24.06.2026 19:36

6w1

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Skuteczny jak Ndoye

AveCaesar 24.06.2026 19:34

Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

martins2000 24.06.2026 19:18

tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM

martins2000 24.06.2026 19:18

Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.

acmilanowek 24.06.2026 19:10

zapraszanie do restauracji nic nie pomoze jezeli nie mamy 85 mln na taki transfer plus conajmniej 7-8 dla zawodnika

AveCaesar 24.06.2026 19:04

Pociągnie jeszcze wahadło ?

AveCaesar 24.06.2026 19:03

A ile Paz senior kosztuje ?

Tifosinho 24.06.2026 18:29

Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

Tifosinho 24.06.2026 18:28

Czekam jutro na pozytywne wieści odnośnie Paza

Tifosinho 24.06.2026 18:28

Zeszłoroczny francuski zaciąg ogarnie prawą stronę

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625384

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się