Pozostałe

FCIN - Conte rozmawiał z Wandą (22)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 7 lat temu
4012
22

Wydaje się, że do Wandy Icardi nie dociera to, że jej mąż nie jest już w planach Interu na przyszły sezon. Antonio Conte postanowił sam skontaktować się z agentką napastnika i jej to wytłumaczyć.

Włoski trener miał powtórzyć to co miał już zakomunikować jej Beppe Marotta w nadziei, że tym razem dotrze do nich ta wiadomość. Conte według ustaleń portalu FcInternews.it, zadzwonił więc do agentki piłkarza i kolejny raz powtórzył jej to,  co w koło próbują wyperswadować działacze klubu. Rozmowa miała trwać około 10 minut. W odpowiedzi na te słowa, Wanda miła poprosić, aby w związku z tym klub rozwiązał z Icardim kontrakt. Oczywiste jest, że klub nigdy by się nie zgodził na jej propozycję.

 

 

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.06.2019 o 17:51 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Tak kuźwa a pismaki pewnie byli przy tej rozmwowie ze stoperew w ręce !! co za kużwa bzdury a większość z Was łyka wszystko jak pelikany i nakręca się przeciwko Icardiemu
17.06.2019 o 10:47 przez IlCapitano
IlCapitano
Mój dobry znajomy jest na stażu w Interze i dzięki temu dotarłem do nagrania video tej rozmowy telefonicznej (bynajmniej nie trwała ona 10 minut):

https://www.youtube.com/watch?v=SXWDuoMY_ek
17.06.2019 o 07:48 przez Piekarz
+1
Piekarz
"Włoski trener miał powtórzyć..." Przeczytałem "wielki" zamiast "włoski". I po namyśle uważam że tak byłoby lepiej napisać. Bo to ważniejsze jest.
16.06.2019 o 21:03 przez cukier17
+3
cukier17
Rozpierdzielaja mnie te niusy.
Nic nie potwierdzone a gównoburza trwa.
Może Łanda na pizze się z nim ustawiala albo spagetti. Trzeba poczekać co czas pokaże A nie jakimiś informacjami wyssanymi z fujary się nakrecac.
16.06.2019 o 20:18 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Conte to niech już przestanie od.....ac numery z Icardim tylko się zajmie przygotowywać zespół do sezonu i nie myśli o jakimś Lukaku co jest cieki jak Bolek i nie ma co się równać z Maurito
16.06.2019 o 19:08 przez Towarzysz
Towarzysz
Szczerze powiedziawszy przestało mnie to już ani bawić, ani denerwować. Jestem jedynie przerażony jak łatwo w ciągu sezonu jest zniszczyć całą swoją legendę piłkarską i zniszczyć sobie przyszłość. Chociaż oczywiście nie mówię tutaj o żadnym przypadku, upadek Icardiego to był proces który jego żona urzeczywistniała przez długi czas. Szkoda gadać, ale mimo wszystko właśnie oni na tym najwięcej stracą, bo zaczyna się nad nimi rysować widmo zamknięcia w rezerwach na dwa lata, odejście za darmo do jakiegoś średniaka i zniszczenie sobie całkowicie kariery.
16.06.2019 o 17:57 przez ciechan
ciechan
Ona jest bezczelna, ale powstrzymałbym się przed nakrecaniem tej spirali nienawiści. Nie wiem jak miałyby wyciec szczegóły zawarte z ich rozmowy, chyba że Conte gadał przy dziennikarzach na głośniku.

Ze sprawą o mobbing fajnie byłoby, jakby państwo Icardi przegrali proces sądowy. Przynajmniej nie mielibyśmy wszystko jasne. Na moje to zarząd i Spaletti zachowali się super profesjonalnie, Icardi mimo swojej urojonej kontuzji wrócił i grał. To on i jego żona są winni. Widzi to każdy kibic świata, nawet Juve, ale między nami są jeszcze ludzie którzy by go bronili. Tu nie ma obrony
16.06.2019 o 16:55 przez cuba
+1
cuba
Pięknie !! co będzie z dzieciakami rozmawiał,wypad i niech szukają sobie innych klubów,wypad ,ile razy można tłumaczyć że jest tu zbędny :) aż miło się to czyta jak tłumaczy się przereklamowanej gwiezdzie żeby znalazła sobie inne miejsce bo tutaj już są spaleni i nic jak pakować się i nara :)
16.06.2019 o 16:52 przez darek666sz
+3
darek666sz
Bezczelna dziwka.
16.06.2019 o 19:09 przez Bonhart25
Bonhart25
Bardzo trafne określenie
16.06.2019 o 16:50 przez piotrekninter
piotrekninter
problem jest duży, bo tak naprawdę z czołówki nikt go nie chce
juve niby go chce,ale kadrę mają mocną, nic na siłę

rozsądna byłaby wymiana za Dżeko plus ich dopłata, 9 za 9tkę, ale nie stać ich na pensję i zapewne z 40 mln jak nie więcej dla nas

Carlo wątpie, aby chciał gracza, z którym jest tyle problemów

a kluby zza granicy jakoś się o niego nie biją, dobrze jakby nas Simeone uratował, wymienił ,,trudnego,, Costę na Icara , w końcu rodak, może się dogada z argentyńską parą...
16.06.2019 o 20:42 przez emika
emika
piotreknInter napisał:
problem jest duży, bo tak naprawdę z czołówki nikt go nie chce
juve niby go chce,ale kadrę mają mocną, nic na siłę

rozsądna byłaby wymiana za Dżeko plus ich dopłata, 9 za 9tkę, ale nie stać ich na pensję i zapewne z 40 mln jak nie więcej dla nas

Carlo wątpie, aby chciał gracza, z którym jest tyle problemów

a kluby zza granicy jakoś się o niego nie biją, dobrze jakby nas Simeone uratował, wymienił ,,trudnego,, Costę na Icara , w końcu rodak, może się dogada z argentyńską parą...
40 mln xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
16.06.2019 o 16:45 przez Vancore
+2
Vancore
Wanda jeszcze troche i zarzada miejsca w skladzie dla niej samej, tak juz wypjerdolilo ja poza orbite logicznego myslenia.
16.06.2019 o 16:42 przez wegorz
+2
wegorz
"Jak z Twojej dupy wyskoczy 80mln €, puszczam Was wolno"
A.Conte...
16.06.2019 o 16:07 przez KoBa
KoBa
Rozwiązać kontrakt i jeszcze odprawę wg mnie pasowaliby
16.06.2019 o 16:06 przez danielinter
danielinter
W lutym pokazal klase i wypial sie na klub i myslal ze ujdzie mu to plazem i pewnie by tak bylo jakby trenerem dalej byl Spall to by jakos to złagodzili i by zostal.Jakby Conte juz wtedy byl trenerem to by skonczyl w rezerwach i dobrze by to wyszlo bo te 2 gole z rzutow karnych to i Perisic by zrobil.
16.06.2019 o 15:57 przez inglorion
-7
inglorion
Wiem, że wykracza to poza granice waszego rozumowania, ale Icardi ma podpisany wciąż ważny kontrakt, który najwidoczniej zarząd made in china konsekwentnie ignoruje.
Chcą go wywalić z drużyny wbrew jego woli i jego wartości sportowej, to poniosą konsekwencje prawne i finansowe, albo niech rozwiążą kontrakt :) ))
16.06.2019 o 16:36 przez Prezes
+1
Prezes
Ty nie bądź taki hop do przodu. Oni nawet nie wiedzą że sami sobie bat ukręcą jeśli pójdą do sądu ponieważ sam odmawiał gry ze względu na kontuzję której nie miał i potwierdziły to badania. Więc jedyne co wykracza poza granice to to że masz taki wielki cymbał a w środku zero mózgu tylko wiatr hula.
16.06.2019 o 18:29 przez Husi
Husi
hahaha dawno większej głupoty nie przeczytałem. Na jakiej podstawie piszesz, że klub ignoruje kontrakt ? Przecież wszystko co ma zapisane jest normalnie wypłacane od początku tego kontraktu. Co więcej było wypłacane podczas symulowania kontuzji i nie stawiania się do gry/na treningi. Weź Ty udawaj, że coś Cie boli i nie przychodz do pracy przez miesiąc- zobaczymy co zrobi Twój pracodawca :D Sąd to tylko zagrywka, nikt o zdrowych zmysłach przy takiej sytuacji jaka była nie pójdzie do sądu. Ze strony klubu nie ma żadnych nieprawdiłowości, ba nawet mogą powiedzieć, że specjalnie go nie ukarali brakiem pensji aby zmotywować go do powrotu.
16.06.2019 o 15:51 przez Imrahil
+2
Imrahil
sama tego piwa nawarzyla, skonczy sie na tym, ze mietus bedzie solo trenowac gdzies w parku i na pastwisku
16.06.2019 o 15:37 przez Rebelde
+1
Rebelde
Niech ona już wyp&*% razem ze swoim mężusiem
16.06.2019 o 15:32 przez Tifosinho
+2
Tifosinho
No bezczelna...

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się