Pozostałe

FCIN - Conte rozmawiał z Wandą (22)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 7 lat temu
4010
22

Wydaje się, że do Wandy Icardi nie dociera to, że jej mąż nie jest już w planach Interu na przyszły sezon. Antonio Conte postanowił sam skontaktować się z agentką napastnika i jej to wytłumaczyć.

Włoski trener miał powtórzyć to co miał już zakomunikować jej Beppe Marotta w nadziei, że tym razem dotrze do nich ta wiadomość. Conte według ustaleń portalu FcInternews.it, zadzwonił więc do agentki piłkarza i kolejny raz powtórzył jej to,  co w koło próbują wyperswadować działacze klubu. Rozmowa miała trwać około 10 minut. W odpowiedzi na te słowa, Wanda miła poprosić, aby w związku z tym klub rozwiązał z Icardim kontrakt. Oczywiste jest, że klub nigdy by się nie zgodził na jej propozycję.

 

 

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.06.2019 o 17:51 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Tak kuźwa a pismaki pewnie byli przy tej rozmwowie ze stoperew w ręce !! co za kużwa bzdury a większość z Was łyka wszystko jak pelikany i nakręca się przeciwko Icardiemu
17.06.2019 o 10:47 przez IlCapitano
IlCapitano
Mój dobry znajomy jest na stażu w Interze i dzięki temu dotarłem do nagrania video tej rozmowy telefonicznej (bynajmniej nie trwała ona 10 minut):

https://www.youtube.com/watch?v=SXWDuoMY_ek
17.06.2019 o 07:48 przez Piekarz
+1
Piekarz
"Włoski trener miał powtórzyć..." Przeczytałem "wielki" zamiast "włoski". I po namyśle uważam że tak byłoby lepiej napisać. Bo to ważniejsze jest.
16.06.2019 o 21:03 przez cukier17
+3
cukier17
Rozpierdzielaja mnie te niusy.
Nic nie potwierdzone a gównoburza trwa.
Może Łanda na pizze się z nim ustawiala albo spagetti. Trzeba poczekać co czas pokaże A nie jakimiś informacjami wyssanymi z fujary się nakrecac.
16.06.2019 o 20:18 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Conte to niech już przestanie od.....ac numery z Icardim tylko się zajmie przygotowywać zespół do sezonu i nie myśli o jakimś Lukaku co jest cieki jak Bolek i nie ma co się równać z Maurito
16.06.2019 o 19:08 przez Towarzysz
Towarzysz
Szczerze powiedziawszy przestało mnie to już ani bawić, ani denerwować. Jestem jedynie przerażony jak łatwo w ciągu sezonu jest zniszczyć całą swoją legendę piłkarską i zniszczyć sobie przyszłość. Chociaż oczywiście nie mówię tutaj o żadnym przypadku, upadek Icardiego to był proces który jego żona urzeczywistniała przez długi czas. Szkoda gadać, ale mimo wszystko właśnie oni na tym najwięcej stracą, bo zaczyna się nad nimi rysować widmo zamknięcia w rezerwach na dwa lata, odejście za darmo do jakiegoś średniaka i zniszczenie sobie całkowicie kariery.
16.06.2019 o 17:57 przez ciechan
ciechan
Ona jest bezczelna, ale powstrzymałbym się przed nakrecaniem tej spirali nienawiści. Nie wiem jak miałyby wyciec szczegóły zawarte z ich rozmowy, chyba że Conte gadał przy dziennikarzach na głośniku.

Ze sprawą o mobbing fajnie byłoby, jakby państwo Icardi przegrali proces sądowy. Przynajmniej nie mielibyśmy wszystko jasne. Na moje to zarząd i Spaletti zachowali się super profesjonalnie, Icardi mimo swojej urojonej kontuzji wrócił i grał. To on i jego żona są winni. Widzi to każdy kibic świata, nawet Juve, ale między nami są jeszcze ludzie którzy by go bronili. Tu nie ma obrony
16.06.2019 o 16:55 przez cuba
+1
cuba
Pięknie !! co będzie z dzieciakami rozmawiał,wypad i niech szukają sobie innych klubów,wypad ,ile razy można tłumaczyć że jest tu zbędny :) aż miło się to czyta jak tłumaczy się przereklamowanej gwiezdzie żeby znalazła sobie inne miejsce bo tutaj już są spaleni i nic jak pakować się i nara :)
16.06.2019 o 16:52 przez darek666sz
+3
darek666sz
Bezczelna dziwka.
16.06.2019 o 19:09 przez Bonhart25
Bonhart25
Bardzo trafne określenie
16.06.2019 o 16:50 przez piotrekninter
piotrekninter
problem jest duży, bo tak naprawdę z czołówki nikt go nie chce
juve niby go chce,ale kadrę mają mocną, nic na siłę

rozsądna byłaby wymiana za Dżeko plus ich dopłata, 9 za 9tkę, ale nie stać ich na pensję i zapewne z 40 mln jak nie więcej dla nas

Carlo wątpie, aby chciał gracza, z którym jest tyle problemów

a kluby zza granicy jakoś się o niego nie biją, dobrze jakby nas Simeone uratował, wymienił ,,trudnego,, Costę na Icara , w końcu rodak, może się dogada z argentyńską parą...
16.06.2019 o 20:42 przez emika
emika
piotreknInter napisał:
problem jest duży, bo tak naprawdę z czołówki nikt go nie chce
juve niby go chce,ale kadrę mają mocną, nic na siłę

rozsądna byłaby wymiana za Dżeko plus ich dopłata, 9 za 9tkę, ale nie stać ich na pensję i zapewne z 40 mln jak nie więcej dla nas

Carlo wątpie, aby chciał gracza, z którym jest tyle problemów

a kluby zza granicy jakoś się o niego nie biją, dobrze jakby nas Simeone uratował, wymienił ,,trudnego,, Costę na Icara , w końcu rodak, może się dogada z argentyńską parą...
40 mln xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
16.06.2019 o 16:45 przez Vancore
+2
Vancore
Wanda jeszcze troche i zarzada miejsca w skladzie dla niej samej, tak juz wypjerdolilo ja poza orbite logicznego myslenia.
16.06.2019 o 16:42 przez wegorz
+2
wegorz
"Jak z Twojej dupy wyskoczy 80mln €, puszczam Was wolno"
A.Conte...
16.06.2019 o 16:07 przez KoBa
KoBa
Rozwiązać kontrakt i jeszcze odprawę wg mnie pasowaliby
16.06.2019 o 16:06 przez danielinter
danielinter
W lutym pokazal klase i wypial sie na klub i myslal ze ujdzie mu to plazem i pewnie by tak bylo jakby trenerem dalej byl Spall to by jakos to złagodzili i by zostal.Jakby Conte juz wtedy byl trenerem to by skonczyl w rezerwach i dobrze by to wyszlo bo te 2 gole z rzutow karnych to i Perisic by zrobil.
16.06.2019 o 15:57 przez inglorion
-7
inglorion
Wiem, że wykracza to poza granice waszego rozumowania, ale Icardi ma podpisany wciąż ważny kontrakt, który najwidoczniej zarząd made in china konsekwentnie ignoruje.
Chcą go wywalić z drużyny wbrew jego woli i jego wartości sportowej, to poniosą konsekwencje prawne i finansowe, albo niech rozwiążą kontrakt :) ))
16.06.2019 o 16:36 przez Prezes
+1
Prezes
Ty nie bądź taki hop do przodu. Oni nawet nie wiedzą że sami sobie bat ukręcą jeśli pójdą do sądu ponieważ sam odmawiał gry ze względu na kontuzję której nie miał i potwierdziły to badania. Więc jedyne co wykracza poza granice to to że masz taki wielki cymbał a w środku zero mózgu tylko wiatr hula.
16.06.2019 o 18:29 przez Husi
Husi
hahaha dawno większej głupoty nie przeczytałem. Na jakiej podstawie piszesz, że klub ignoruje kontrakt ? Przecież wszystko co ma zapisane jest normalnie wypłacane od początku tego kontraktu. Co więcej było wypłacane podczas symulowania kontuzji i nie stawiania się do gry/na treningi. Weź Ty udawaj, że coś Cie boli i nie przychodz do pracy przez miesiąc- zobaczymy co zrobi Twój pracodawca :D Sąd to tylko zagrywka, nikt o zdrowych zmysłach przy takiej sytuacji jaka była nie pójdzie do sądu. Ze strony klubu nie ma żadnych nieprawdiłowości, ba nawet mogą powiedzieć, że specjalnie go nie ukarali brakiem pensji aby zmotywować go do powrotu.
16.06.2019 o 15:51 przez Imrahil
+2
Imrahil
sama tego piwa nawarzyla, skonczy sie na tym, ze mietus bedzie solo trenowac gdzies w parku i na pastwisku
16.06.2019 o 15:37 przez Rebelde
+1
Rebelde
Niech ona już wyp&*% razem ze swoim mężusiem
16.06.2019 o 15:32 przez Tifosinho
+2
Tifosinho
No bezczelna...

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się