Pozostałe

FCIN - Conte rozmawiał z Wandą (22)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad rok temu
3267
22
Antonio Conte

Wydaje się, że do Wandy Icardi nie dociera to, że jej mąż nie jest już w planach Interu na przyszły sezon. Antonio Conte postanowił sam skontaktować się z agentką napastnika i jej to wytłumaczyć.

Włoski trener miał powtórzyć to co miał już zakomunikować jej Beppe Marotta w nadziei, że tym razem dotrze do nich ta wiadomość. Conte według ustaleń portalu FcInternews.it, zadzwonił więc do agentki piłkarza i kolejny raz powtórzył jej to,  co w koło próbują wyperswadować działacze klubu. Rozmowa miała trwać około 10 minut. W odpowiedzi na te słowa, Wanda miła poprosić, aby w związku z tym klub rozwiązał z Icardim kontrakt. Oczywiste jest, że klub nigdy by się nie zgodził na jej propozycję.

 

 

Zobacz też

Massimiliano Irrati

Sassuolo - Inter: Obsada sędziowska (2)

26.11
13:19
Antonio Conte

Ostatnia szansa Antonio Conte (60)

27.11
10:40

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.06.2019 o 17:51 przez boniunio
boniunio
Tak kuźwa a pismaki pewnie byli przy tej rozmwowie ze stoperew w ręce !! co za kużwa bzdury a większość z Was łyka wszystko jak pelikany i nakręca się przeciwko Icardiemu
17.06.2019 o 10:47 przez IlCapitano
IlCapitano
Mój dobry znajomy jest na stażu w Interze i dzięki temu dotarłem do nagrania video tej rozmowy telefonicznej (bynajmniej nie trwała ona 10 minut):

https://www.youtube.com/watch?v=SXWDuoMY_ek
17.06.2019 o 07:48 przez Piekarz
+1
Piekarz
"Włoski trener miał powtórzyć..." Przeczytałem "wielki" zamiast "włoski". I po namyśle uważam że tak byłoby lepiej napisać. Bo to ważniejsze jest.
16.06.2019 o 21:03 przez cukier17
+3
cukier17
Rozpierdzielaja mnie te niusy.
Nic nie potwierdzone a gównoburza trwa.
Może Łanda na pizze się z nim ustawiala albo spagetti. Trzeba poczekać co czas pokaże A nie jakimiś informacjami wyssanymi z fujary się nakrecac.
16.06.2019 o 20:18 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Conte to niech już przestanie od.....ac numery z Icardim tylko się zajmie przygotowywać zespół do sezonu i nie myśli o jakimś Lukaku co jest cieki jak Bolek i nie ma co się równać z Maurito
16.06.2019 o 19:08 przez Towarzysz
Towarzysz
Szczerze powiedziawszy przestało mnie to już ani bawić, ani denerwować. Jestem jedynie przerażony jak łatwo w ciągu sezonu jest zniszczyć całą swoją legendę piłkarską i zniszczyć sobie przyszłość. Chociaż oczywiście nie mówię tutaj o żadnym przypadku, upadek Icardiego to był proces który jego żona urzeczywistniała przez długi czas. Szkoda gadać, ale mimo wszystko właśnie oni na tym najwięcej stracą, bo zaczyna się nad nimi rysować widmo zamknięcia w rezerwach na dwa lata, odejście za darmo do jakiegoś średniaka i zniszczenie sobie całkowicie kariery.
16.06.2019 o 17:57 przez ciechan
ciechan
Ona jest bezczelna, ale powstrzymałbym się przed nakrecaniem tej spirali nienawiści. Nie wiem jak miałyby wyciec szczegóły zawarte z ich rozmowy, chyba że Conte gadał przy dziennikarzach na głośniku.

Ze sprawą o mobbing fajnie byłoby, jakby państwo Icardi przegrali proces sądowy. Przynajmniej nie mielibyśmy wszystko jasne. Na moje to zarząd i Spaletti zachowali się super profesjonalnie, Icardi mimo swojej urojonej kontuzji wrócił i grał. To on i jego żona są winni. Widzi to każdy kibic świata, nawet Juve, ale między nami są jeszcze ludzie którzy by go bronili. Tu nie ma obrony
16.06.2019 o 16:55 przez cuba
+1
cuba
Pięknie !! co będzie z dzieciakami rozmawiał,wypad i niech szukają sobie innych klubów,wypad ,ile razy można tłumaczyć że jest tu zbędny :) aż miło się to czyta jak tłumaczy się przereklamowanej gwiezdzie żeby znalazła sobie inne miejsce bo tutaj już są spaleni i nic jak pakować się i nara :)
16.06.2019 o 16:52 przez darek666sz
+3
darek666sz
Bezczelna dziwka.
16.06.2019 o 19:09 przez Bonhart25
Bonhart25
Bardzo trafne określenie
16.06.2019 o 16:50 przez piotrekninter
piotrekninter
problem jest duży, bo tak naprawdę z czołówki nikt go nie chce
juve niby go chce,ale kadrę mają mocną, nic na siłę

rozsądna byłaby wymiana za Dżeko plus ich dopłata, 9 za 9tkę, ale nie stać ich na pensję i zapewne z 40 mln jak nie więcej dla nas

Carlo wątpie, aby chciał gracza, z którym jest tyle problemów

a kluby zza granicy jakoś się o niego nie biją, dobrze jakby nas Simeone uratował, wymienił ,,trudnego,, Costę na Icara , w końcu rodak, może się dogada z argentyńską parą...
16.06.2019 o 20:42 przez emika
emika
piotreknInter napisał:
problem jest duży, bo tak naprawdę z czołówki nikt go nie chce
juve niby go chce,ale kadrę mają mocną, nic na siłę

rozsądna byłaby wymiana za Dżeko plus ich dopłata, 9 za 9tkę, ale nie stać ich na pensję i zapewne z 40 mln jak nie więcej dla nas

Carlo wątpie, aby chciał gracza, z którym jest tyle problemów

a kluby zza granicy jakoś się o niego nie biją, dobrze jakby nas Simeone uratował, wymienił ,,trudnego,, Costę na Icara , w końcu rodak, może się dogada z argentyńską parą...
40 mln xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
16.06.2019 o 16:45 przez Vancore
+2
Vancore
Wanda jeszcze troche i zarzada miejsca w skladzie dla niej samej, tak juz wypjerdolilo ja poza orbite logicznego myslenia.
16.06.2019 o 16:42 przez wegorz
+2
wegorz
"Jak z Twojej dupy wyskoczy 80mln €, puszczam Was wolno"
A.Conte...
16.06.2019 o 16:07 przez KoBa
KoBa
Rozwiązać kontrakt i jeszcze odprawę wg mnie pasowaliby
16.06.2019 o 16:06 przez danielinter
danielinter
W lutym pokazal klase i wypial sie na klub i myslal ze ujdzie mu to plazem i pewnie by tak bylo jakby trenerem dalej byl Spall to by jakos to złagodzili i by zostal.Jakby Conte juz wtedy byl trenerem to by skonczyl w rezerwach i dobrze by to wyszlo bo te 2 gole z rzutow karnych to i Perisic by zrobil.
16.06.2019 o 15:57 przez inglorion
-7
inglorion
Wiem, że wykracza to poza granice waszego rozumowania, ale Icardi ma podpisany wciąż ważny kontrakt, który najwidoczniej zarząd made in china konsekwentnie ignoruje.
Chcą go wywalić z drużyny wbrew jego woli i jego wartości sportowej, to poniosą konsekwencje prawne i finansowe, albo niech rozwiążą kontrakt :) ))
16.06.2019 o 16:36 przez elotomasz
+1
elotomasz
Ty nie bądź taki hop do przodu. Oni nawet nie wiedzą że sami sobie bat ukręcą jeśli pójdą do sądu ponieważ sam odmawiał gry ze względu na kontuzję której nie miał i potwierdziły to badania. Więc jedyne co wykracza poza granice to to że masz taki wielki cymbał a w środku zero mózgu tylko wiatr hula.
16.06.2019 o 18:29 przez Husi
Husi
hahaha dawno większej głupoty nie przeczytałem. Na jakiej podstawie piszesz, że klub ignoruje kontrakt ? Przecież wszystko co ma zapisane jest normalnie wypłacane od początku tego kontraktu. Co więcej było wypłacane podczas symulowania kontuzji i nie stawiania się do gry/na treningi. Weź Ty udawaj, że coś Cie boli i nie przychodz do pracy przez miesiąc- zobaczymy co zrobi Twój pracodawca :D Sąd to tylko zagrywka, nikt o zdrowych zmysłach przy takiej sytuacji jaka była nie pójdzie do sądu. Ze strony klubu nie ma żadnych nieprawdiłowości, ba nawet mogą powiedzieć, że specjalnie go nie ukarali brakiem pensji aby zmotywować go do powrotu.
16.06.2019 o 15:51 przez Imrahil
+2
Imrahil
sama tego piwa nawarzyla, skonczy sie na tym, ze mietus bedzie solo trenowac gdzies w parku i na pastwisku
16.06.2019 o 15:37 przez Rebelde
+1
Rebelde
Niech ona już wyp&*% razem ze swoim mężusiem
16.06.2019 o 15:32 przez Tifosinho
+2
Tifosinho
No bezczelna...

Shoutbox

nicolas80 01.12.2020 16:21

Na tym shoutboxie jest kilku dżentelmenów co mnie próbują zdyskredytować ale to jest normalne 🙂

FReeFonix 01.12.2020 16:15

Adryjano furewer, czy Twój nick związany jest z tym że po niemiecku straż pożarna to fuerwehr?

nicolas80 01.12.2020 16:14

Coś mnie nie chcą przyjąć do tej grupy

Odet 01.12.2020 16:12

witam

nicolas80 01.12.2020 16:12

Witam Odet

Odet 01.12.2020 16:09

choć nie tylko :)

Odet 01.12.2020 16:08

:)

Odet 01.12.2020 16:08

ja dostałem za "matołka"

Odet 01.12.2020 16:08

Orzeu za nazwanie kogoś "mordko" nie ma bana?

Orzeu 01.12.2020 15:46

pokaż kupon z wcozraj mordko

GianniVersace 01.12.2020 15:26

wczoraj z 5 zł 1575 zrobione

GianniVersace 01.12.2020 15:26

warto dzis obstawiac inter?

nicolas80 01.12.2020 15:19

Brawo ZnawcaCalcio trzymaj tu porządek

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:56

niektórych bardziej cieszyłoby wyrzucenie trenera niż poprawa naszej gry

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:55

won

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:55

Michal2991 01.12.2020 14:40 3-0 dzis i conte wylatujeeee

kulfon32 01.12.2020 14:47

*niż

kulfon32 01.12.2020 14:46

Ja to mysle że borusia w ogóle nie wyjdzie na murawę. Wiedząc w jakim stylu pokonaliśmy potężne sassuolo będą woleli oddać 3-0 (walkower) i dostać "dwucyfrówkę"

Michal2991 01.12.2020 14:40

3-0 dzis i conte wylatujeeee

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38038