Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
martins2000
26.06.2026 19:40
W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.
Nitrogen
26.06.2026 19:36
To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego
Xucatlan
26.06.2026 19:36
Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.
Xucatlan
26.06.2026 19:34
Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.
martins2000
26.06.2026 19:33
jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz
Nitrogen
26.06.2026 19:32
Taki ekspert transferowy jesteś martinc i nie widziałeś
KibicInteru
26.06.2026 19:32
Jeszcze takiego głąba jak Leao
KibicInteru
26.06.2026 19:31
Zostawienie kogoś kto otwarcie mówi o odejściu nie było by najmądrzejszym posunięciem
KibicInteru
26.06.2026 19:29
Sprzedaż Leao spokojnie to pokryje
martins2000
26.06.2026 19:28
ciężko będzie miał w serie a
martins2000
26.06.2026 19:26
BREAKING: Gonçalo Ramos to AC Milan — HERE WE GO!
martins2000
26.06.2026 19:19
na 99% Paz już nie wróci do Realu
KKazam
26.06.2026 18:58
Nawet provedela nie mamy jeszcze
haha a chcieli palestyne kupic
KKazam
26.06.2026 18:57
Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze
broda4991
26.06.2026 18:57
Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe
acmilanowek
26.06.2026 18:56
a nasz wlasciciel nie chce dawac wiecej niz 25 mln za pilkarza xd z czym do ludzi
Komentarze (22)
https://www.youtube.com/watch?v=SXWDuoMY_ek
Nic nie potwierdzone a gównoburza trwa.
Może Łanda na pizze się z nim ustawiala albo spagetti. Trzeba poczekać co czas pokaże A nie jakimiś informacjami wyssanymi z fujary się nakrecac.
Ze sprawą o mobbing fajnie byłoby, jakby państwo Icardi przegrali proces sądowy. Przynajmniej nie mielibyśmy wszystko jasne. Na moje to zarząd i Spaletti zachowali się super profesjonalnie, Icardi mimo swojej urojonej kontuzji wrócił i grał. To on i jego żona są winni. Widzi to każdy kibic świata, nawet Juve, ale między nami są jeszcze ludzie którzy by go bronili. Tu nie ma obrony
juve niby go chce,ale kadrę mają mocną, nic na siłę
rozsądna byłaby wymiana za Dżeko plus ich dopłata, 9 za 9tkę, ale nie stać ich na pensję i zapewne z 40 mln jak nie więcej dla nas
Carlo wątpie, aby chciał gracza, z którym jest tyle problemów
a kluby zza granicy jakoś się o niego nie biją, dobrze jakby nas Simeone uratował, wymienił ,,trudnego,, Costę na Icara , w końcu rodak, może się dogada z argentyńską parą...
juve niby go chce,ale kadrę mają mocną, nic na siłę
rozsądna byłaby wymiana za Dżeko plus ich dopłata, 9 za 9tkę, ale nie stać ich na pensję i zapewne z 40 mln jak nie więcej dla nas
Carlo wątpie, aby chciał gracza, z którym jest tyle problemów
a kluby zza granicy jakoś się o niego nie biją, dobrze jakby nas Simeone uratował, wymienił ,,trudnego,, Costę na Icara , w końcu rodak, może się dogada z argentyńską parą...
A.Conte...
Chcą go wywalić z drużyny wbrew jego woli i jego wartości sportowej, to poniosą konsekwencje prawne i finansowe, albo niech rozwiążą kontrakt