Informacje z klubu

Gabigol najlepszym strzelcem Santosu (12)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 lata temu
467
12
fcinter serwisowe

12 bramek oraz jedną asystę w 25 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach zanotował Gabriel Barbosa w barwach Santosu od stycznia obecnego roku. To najlepszy wynik pośród wszystkich piłkarzy zespołu.

Dla porównania, nowa gwiazda Real Madryt, Rodrygo, zanotował 9 bramek oraz 2 asysty. Na trzecim miejscu w statystykach jest Eduardo Sasha (10 bramek).

Gabriel Barbosa do Interu wróci w styczniu 2019 roku.

 

 

Zobacz też

Appiano brama wieczór

Inter rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu (0)

07.09
10:12
Inter 1965

55 lat od triumfu w Pucharze Interkontynentalnym (0)

15.09
12:47

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.06.2018 o 19:36 przez timon
timon
Chyba raczej Spalatti :D
20.06.2018 o 18:48 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Bez dwóch zdań :]] lepszy eder w garsci niż barbosa na boisku ... Spala. Spieszę z tłumaczeniem bardzo trudnego słowa Spalletti
20.06.2018 o 12:35 przez Orzeu
Orzeu
Piotrek zastępcą Icardiego będzie Lautaro Martinez. Druga sprawa oczywiste chyba to jest, że Eder jest lepszym piłkarzem niż Barbosa.
20.06.2018 o 12:35 przez Dejwid
Dejwid
Niech gra i strzela, snajperem nigdy nie był, a mysle, ze to powod do radości, bo przynajmniej jego wartość nie spada.
20.06.2018 o 12:29 przez Piekarz
Piekarz
Rodrygo xD
20.06.2018 o 12:03 przez timon
timon
ja tam widzę 5 bramek w 20 meczach ;) zreszta niech strzela, może troche kasy odzyskamy za niego.

Piotrekfci
Kto toi jest Spala?
20.06.2018 o 10:21 przez Drakan83
Drakan83
Trzeba już skończyć to pastwienie sięnad Gabrielem. Prawda jest taka, że i tak jest naszym zawodnikiem...i nawet na ławke jako opcja by się przydał
20.06.2018 o 09:49 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Orzeu wierze ze eder z 3 bramkami w sezonie jest zdecydowanie lepszym wyborem :] pomijając to Inter razi brakiem konsekwencji. Sprowadzono trzech chłopa za ponad 100 baniek z czego tylko jeden tak naprawdę dostał jakiekolwiek szanse gry (Mario) pozostała dwójka Dalbert i Barbosa nawet nie mieli większych szans się wykazać. Gdzie jest ktoś kto za ten stan rzeczy odpowiada !? O ile jeszcze Dalbert (chyba) był sprowadzany za zgodą spaly tak pozostała dwójka chyba nawet nie była omawiana z trenerem który był w tym czasie u nas. Dramat. Przez m.in. takie cuda teraz mamy spine do 30 czerwca i żegnamy się z 2jka nieodzalowanych grajkow którzy dali nowego ducha tej drużynie. Nie sądzę czy Zhang choć trochę zna się na piłce bo gdyby tak było to za chja by nie dał odejść Cancelo i Rafinhy. Kasa z pewnością by się znalazła. Choćby tak jak to Judy teraz robią 10 baniek teraz dla valenci i 30 po sezonie. Nigdy im nie dorownamy mając taki burdel. Oni ogarneli się w mig po spadku do serię b. My bez spadku do serię b i co gorsza będąc na szczycie piłkarskiego raju spadlismy prawie na samo dno.
20.06.2018 o 09:37 przez brk91
brk91
https://zapodaj.net/0ee4747d76303.jpg.html No rzeczywiście nieziemskie wyniki kręci, brać go z powrotem
20.06.2018 o 09:24 przez Orzeu
Orzeu
12 bramek w 25 meczach to nie jest porywający wynik
20.06.2018 o 09:17 przez AveCaesar
AveCaesar
Może próba powrotu po jeszcze jednym sezonie spędzonym w Santosie w miejsce Candrevy ? Jeżeli oczywiście uda mu się ogarnąć banie.
20.06.2018 o 09:07 przez KoBa
KoBa
I co hejterzy? Łyso ?

Shoutbox

Czarson 19.09.2020 00:30

Albo piszesz to co ktoś napisał wcześniej

Czarson 19.09.2020 00:30

Znów to piszesz

Skepta 19.09.2020 00:29

Hakimi sie juz nagral widze xD

Alfa 18.09.2020 23:36

Ułożona nogę to on miał 5 lat temu teraz to już tylko rzadkie przebłyski

pablo77 18.09.2020 22:51

do strzału ma dobrze ułożoną do wrzutek nie bardzo

Ojciec SB 18.09.2020 22:45

na 20 wrzutek jedna mu wyjdzie

Ojciec SB 18.09.2020 22:44

candreva dobrze ulozona noga hahhaha

pablo77 18.09.2020 22:34

w sumie to beda calkiem nowe wahadła bo bez Candrevy, Mosesa i Biraghiego

pablo77 18.09.2020 22:33

tak jakby jego duma nie pozwalała mu być rezerwowym "jakiegoś" Hakimiego :)

Klinsi64 18.09.2020 22:32

to wypadniecie candrevy z rotacji jest bardzo tajemnicze

Woo-cash 18.09.2020 22:31

Narzekacie ze staruchow sciagamy a tymczasem dwoch dziadków wlasnie mowi do widzenia

Woo-cash 18.09.2020 22:30

Szkoda to jest jak krowa nasra do studni. Bo ani wody ani gnoju 😎

pablo77 18.09.2020 22:30

Candreva 7 bramek i 9 asyst jako zmiennik Hakimiego byłby spoko, dla mnie szkoda bo ma dobrze ułożoną nogę i potrafi uderzyć z dystansu :)

Czarson 18.09.2020 22:29

darmian mlody

Nerazzurri83 18.09.2020 22:29

obym sie mylil

Nerazzurri83 18.09.2020 22:28

klinsi przyjdzie darmian niestety

pablo77 18.09.2020 22:28

Candreva i ten gol z Lecce na inauguracje sezonu :)

Nerazzurri83 18.09.2020 22:28

jedynie szkoda Godina jako zmiennik by sie przydal , Antkowi dzieki za piekne bramki i zegnamy

Klinsi64 18.09.2020 22:28

taki ładny był ten dom starców

Klinsi64 18.09.2020 22:27

no szkoda

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Roma

Niedziela, 20 września

  • 12:30

    Parma

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Bologna

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Spezia

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26926

Liczba newsów: 37458