Wywiady z piłkarzami

Gagliardini i Andreolli po meczu (1)

Autor:
Źródło: en.inter.it
około 9 lat temu
911
1

Kiedy piłkarze Interu opuszczali szatnie na Stadio Giuseppe Meazza, mixed-zone pełna była dziennikarzy oczekujących na komentarz po kolejnym już przegranym meczu ligowym, tym razem 0:1 z Napoli. Poniżej zapis wypowiedzi, których udzielili Roberto Gagliardini i Marco Andreolli.

Gagliardini: - W pierwszej połowie udało nam się zagrać tak jak to sobie zakładaliśmy. Później przyszedł jednak błąd, który popełniliśmy i daliśmy Napoli odmienić obraz gry. W drugiej połowie to przeciwnicy mieli większą szansę na drugą bramkę. Mamy za sobą bardzo trudny miesiąc, teraz tylko wspólna praca może pomóc nam odzyskać dobrą dyspozycję. Na każdym naszym meczu pojawia się mnóstwo kibiców aby nas wspierać - musimy grać lepiej przede wszystkim dla nich.

- Po kontuzji pauzowałem półtora tygodnia, trochę brakuje mi rytmu meczowego. W spotkaniu z Fiorentiną nie potrafiliśmy grać wysoko pressingiem, również dlatego dziś chcieliśmy zagrać nieco cofnięci pod własną bramkę. Gol Napoli zmienił jednak cały mecz. Do końca sezonu zostały nam 4 mecze i musimy dać z siebie absolutnie wszystko w każdym z nich, ponieważ awans do europejskich rozgrywek cały czas jest w naszym zasięgu.

Andreolli: - Będziemy analizować ten mecz przez cały kolejny tydzień. Moim zdaniem zespół podszedł do tego meczu z odpowiednim nastawieniem. Rozczarowanie wynikiem jest tym większe, że chcieliśmy wygrać również dla naszych fanów.

- Graliśmy z zespołem, który gra prawdopodobnie najlepszą piłkę w całych Włoszech. Chcieliśmy zagrać ostrożnie, utrzymując odpowiedni balans pomiędzy formacjami i nie dając zaszkodzić sobie z kontry. W drugiej połowie Napoli praktycznie zdominowało mecz, nie mieliśmy miejsca aby grać swoją piłkę. Do tego Napoli dobrze wie jak wykorzystać choćby cień szansy w ofensywie.

- Jesteśmy w ciężkim momencie. Z takich sytuacji można wyjść jedynie pokazując wielką determinację. Tracimy 3 punkty do 6. miejsca w tabeli i nie stać nas na to żeby po prostu odpuścić tę walkę. Mamy 5 dni aby wyłapać swoje błędy z tego meczu i naprawić je w przyszły weekend.

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (1)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.05.2017 o 04:09 przez pitsu54
pitsu54
https://toni808typy.blogspot.com/ Kupon na dzis z kursem 100 dostepny ! Trafia kupony non stop i udowadnia to skanami ze swojej historii gry! autentyczne, polecam bo sam gralem ostani jego kupon !

Shoutbox

KibicInteru 26.06.2026 14:26

Jak ktoś z Cagliari nawet mówi że Palestra mu mówił kilka dni temu że idzie do Interu to nie sądzę żeby nagle wszyscy to sobie wymyślili

Claudio 26.06.2026 14:25

może nasi odpoczywają sobie na wczasach, a tutaj wrzucane jakiegoś informacje, że niby sie interesujemy. A tu Ausillio na leżaczku popijając drinka co jakiś czas podrzuca temat dziennikarzom, żeby było, że niby coś dziala :D

Claudio 26.06.2026 14:24

Pojawia się najwazniejsze pytanie. Ile prawdy jest w tych wszystkich naszych staraniach o Palestry, Pazy itp....

Claudio 26.06.2026 14:24

w sumie w Como to tylko Paza bym chcial. Tam jest druzyna, a nie indywidualnosci

pablo77 26.06.2026 14:23

Moze Como sprzeda nam teraz Baturine zeby spiąć FFP :D

timon 26.06.2026 14:23

Cambiasonie nie przekonuje ale innych realnych opcji nie ma za wiele

KibicInteru 26.06.2026 14:23

no do tego Stankovic i Provedel i jest ok

Claudio 26.06.2026 14:23

a tak się cieszyli wszyscy z awansu COmo do LM....

timon 26.06.2026 14:22

Cambiaso, Jones, Stones, Solet i okienko będzie przyzwoite i tak

KibicInteru 26.06.2026 14:22

Solet jak ma problemy z kolanami to bym w to nie szedł

Claudio 26.06.2026 14:22

to teraz pytanie...ilu zawodnikow sprzeda Como by nie wpasc w FFP

KibicInteru 26.06.2026 14:21

nie ma nic w tweetach Romano o ffp

Orzeu 26.06.2026 14:20

szybko się telenowela skończyła

Claudio 26.06.2026 14:20

niech już nasi nie myślą o zawodnikach na literę "P" :D

timon 26.06.2026 14:19

Czyli jeszcze się okno nie zaczęło a my już mamy po strategii

pablo77 26.06.2026 14:19

niech się skupią na Solecie Stonesie Molinie i Curtisie Jonesie

Claudio 26.06.2026 14:19

a teraz Romano najpewniej pisze w drugą stronę

Claudio 26.06.2026 14:19

najlepsze jest to, że to Romano pisał, że Como ze względu na FFP nie wykupi Paza xD

timon 26.06.2026 14:19

Plus jakiś pokemon z francji

pablo77 26.06.2026 14:19

no szybko poszło. Tyle dobrego z tego ze nie bedzie telenoweli

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625506

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się