Plotki transferowe

GdS - Thohir sprzeda Icardiego? (21)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 11 lat temu
290
21

Najnowsze wydanie Gazetta dello Sport zawiera informacje na temat planów Thohira odnośnie Mauro Icardiego.

 

Właściciel Interu rozważa możliwość sprzedania argentyńskiego napastnika. Klub informował o chęci odnowienia kontraktu, jednakże możliwe, że zawodnik opuści Mediolan. W przypadku pojawienia się kwoty opiewającej na 40 mln euro, Thohir może być skłonny sprzedać Icardiego. Za pieniądze z transferu mieliby zostać pozyskani: Gignac, Toure, Lavezzi oraz Babacar.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.02.2015 o 20:56 przez Ric
Ric
niech nie robią jaj i zostawią Icara
26.02.2015 o 15:38 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Nie ma takiej opcji !
26.02.2015 o 12:29 przez Valrin
Valrin
Uważam, że w tym momencie najlepsząopcją dla Niego jest pozostanie w Interze. Jak odejdzie to gdzie? Chelsea - będzie grzał ławe, wystąpi w jakimś pucharze i pare razy pod koniec meczu, bo nie przebije się przez Costę do podst 11. Real? To samo. On musi grać teraz jak najwięcej i zdobywać doświadczenie. W przeciwnym razie sie chłopak zmarnuje, a szkoda. Takie moje przemyślenia. I sam wolałbym, żeby został i strzelał dalej dla Nas gole ;)
25.02.2015 o 23:03 przez Gomez
Gomez
icardi nie jest żadną przyszłością europejskiej piłki, ten sezon to jednorazowy przypadek i tyle, transfer do bundesligi, czy BPL to będzie dla niego śmierć zawodowa, bo nie da rady chłopak

nie chcę tego piłkarza w interze,, ale jedna i ruga sytuacja jest korzystna z punktu widzenia kibica - dostaniemy za niego worek hajsu lub będzie dalej dla nas strzelał, najlepiej w duecie z kimś szybkim i technicznym (czyt. nie palacio)
25.02.2015 o 23:03 przez Gomez
Gomez
icardi nie jest żadną przyszłością europejskiej piłki, ten sezon to jednorazowy przypadek i tyle, transfer do bundesligi, czy BPL to będzie dla niego śmierć zawodowa, bo nie da rady chłopak

nie chcę tego piłkarza w interze,, ale jedna i ruga sytuacja jest korzystna z punktu widzenia kibica - dostaniemy za niego worek hajsu lub będzie dalej dla nas strzelał, najlepiej w duecie z kimś szybkim i technicznym (czyt. nie palacio)
25.02.2015 o 20:21 przez Waccollinio
Waccollinio
Nie przesadzajmy, powtórzę to jeszcze raz: Icardi będzie ścisłym topem środkowych napastników w następnych latach, 40 mln to za mało, szczególnie przy obecnych cenach za piłkarzy.
25.02.2015 o 20:17 przez Pawel1992
Pawel1992
Jeśli za te 40 mln z transferu Icardiego pozyskamy tych piłkarzy to jestem za.Choć Gignac będzie za darmo, bo w lecie kończy się mu umowa.
25.02.2015 o 17:50 przez kulfon32
kulfon32
Za Icardkiego Giniac, Lavezzi i Toure ?? To niczym Zamiana Ibry na E2.... :D
Jezeli to jest prawda jestem na TAK !!
25.02.2015 o 17:30 przez Pebii
Pebii
W naszej sytuacji w ataku Icardi jest bezcenny.
25.02.2015 o 17:14 przez Kebo
Kebo
Myślę, że lepiej by te pieniądze mogli spożytkować
25.02.2015 o 17:05 przez mAstA
mAstA
Ja bym go sprzedal, ale w zamian widzę dwóch z: Babbacar, Dybala, Milik :)
Przykład Atletico pokazuje, że można sprzedać b.dobrego napastnika i pozyskać rownie dobrego.
25.02.2015 o 17:02 przez kibol123
kibol123
Co nas nie stać, a jakby nie było ani Icardiego ani Kovacicia ?? to czysty fart że ich złowilsmy a wartość tak wzrosła Milan np nie ma żadnego zawodnika wartego 20+ mln a nawet i 15mln skoro tak ciężko jest dostać za Guarina 15 :D i jakoś sobie radzą nie chodzi mi o sport bo to widać tylko o funkcjonowanie klubu. Pieniądze i tak pewnie przeznaczylibysmy na wzmocnienia tylko właśnie chodzi o to żeby to były wzmocnienia a nie osłabienia.
25.02.2015 o 16:26 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Pytanie tylko czu Inter stac na odrzucenie wysokiej oferty.
25.02.2015 o 16:17 przez jaszczomb
jaszczomb
To może np. Miętus do Chelsea a do nas Hazard :D
25.02.2015 o 16:04 przez Mate1908
Mate1908
Icardiego można kochać albo nienawidzić, ale według mnie to jest po prostu maszynka do strzelania bramek. Wiele można mu zarzucić. Np to, że nie podaje w dogodnych dla partnerów sytuacjach, ale to cecha wielu napastników. Gościu ma zaledwie delikatnie ponad 20 lat, a strzela aż miło. On może być tylko lepszy. Chcąc budować wielki Inter takiego piłkarza jak Icardi powinno się określić mianem nietykalnego. Nie zdziwię się jeżeli sięgnie po koronę króla strzelców w obecnym sezonie i z całego serducha mu tego życzę.
25.02.2015 o 15:04 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Lavezzi wypalony, Gignac jeden sezon dobry, następny beznadziejny i tak w kółko, do tego również do najmłodszych nie należy, a Babacar to nie ta półka...
25.02.2015 o 14:59 przez kibol123
kibol123
40 Po tym co ostatnio wyprawia to wydaje się niezadowalająca kwota zresztą kibice innych klubów sami twierdzą, że jeżeli chcemy być twardymi zawodnikami to musimy się cenić i zawołać z 50 napewno głupi sie znajdzie samo Porto za ile chce opylić Martineza który jest lepszy ale jednak już dosyć wiekowy 29 lat bd miał. A i jeżeli mamy zastąpić go samymi dziadkami ?? = znaczy utopić hajs i Babacarem który nie wydaje sie być taką maszyną do strzelania to lepiej go nie sprzedawać. Toure widomo każdy chce ale lepiej sprzedać Hernanesa który i tak już nie znajdzie u nas miejsca w składzie.
25.02.2015 o 14:24 przez Yascarr
Yascarr
Lavezzi Gignac Babacar... będziemy jeszcze gorszymi frajerami niż Tottenham który poszedł w ilość gunwiaków a nie jakość po sprzedaży Bale'a, albo Liverpool po Suarezie...Gignac za darmo okej, ale jeżeli Icardi zostanie. Musi być przynajmniej dwóch dobrych napastników.
25.02.2015 o 14:22 przez ekspert
ekspert
I po co teraz ten Lavezzi? ;p
25.02.2015 o 14:11 przez Kris88
Kris88
Gignac i tak przyjdzie( jesli niekt nie przzebije nas w ofercie kontraktowej) bo jest za darmo. Lavezzi to niech trzyma sie jak najdalej. Ogolnie taki Babacar to przydalby sie jako zmiennik dla Icardiego a nie jego nastepca a Toure moglby przyjsc bez wzgledu na sprzedaz Icarusia. Icardi powinnien zostac chyba ,ze ktos zaoferowalby 60 mln euro + , my nie musimy go sprzedawac a napadziorem bedzie juz tylko lepszym.
25.02.2015 o 14:08 przez Nadia G
Nadia G
"Lavezzi w Interze" -- już nawet "Mody na sukces" nie więcej nie puszczają, a ten temat nieustannie...

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625683

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się