Plotki transferowe

GdS - Thohir sprzeda Icardiego? (21)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 11 lat temu
291
21

Najnowsze wydanie Gazetta dello Sport zawiera informacje na temat planów Thohira odnośnie Mauro Icardiego.

 

Właściciel Interu rozważa możliwość sprzedania argentyńskiego napastnika. Klub informował o chęci odnowienia kontraktu, jednakże możliwe, że zawodnik opuści Mediolan. W przypadku pojawienia się kwoty opiewającej na 40 mln euro, Thohir może być skłonny sprzedać Icardiego. Za pieniądze z transferu mieliby zostać pozyskani: Gignac, Toure, Lavezzi oraz Babacar.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (150)

26.06
08:05
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.02.2015 o 20:56 przez Ric
Ric
niech nie robią jaj i zostawią Icara
26.02.2015 o 15:38 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Nie ma takiej opcji !
26.02.2015 o 12:29 przez Valrin
Valrin
Uważam, że w tym momencie najlepsząopcją dla Niego jest pozostanie w Interze. Jak odejdzie to gdzie? Chelsea - będzie grzał ławe, wystąpi w jakimś pucharze i pare razy pod koniec meczu, bo nie przebije się przez Costę do podst 11. Real? To samo. On musi grać teraz jak najwięcej i zdobywać doświadczenie. W przeciwnym razie sie chłopak zmarnuje, a szkoda. Takie moje przemyślenia. I sam wolałbym, żeby został i strzelał dalej dla Nas gole ;)
25.02.2015 o 23:03 przez Gomez
Gomez
icardi nie jest żadną przyszłością europejskiej piłki, ten sezon to jednorazowy przypadek i tyle, transfer do bundesligi, czy BPL to będzie dla niego śmierć zawodowa, bo nie da rady chłopak

nie chcę tego piłkarza w interze,, ale jedna i ruga sytuacja jest korzystna z punktu widzenia kibica - dostaniemy za niego worek hajsu lub będzie dalej dla nas strzelał, najlepiej w duecie z kimś szybkim i technicznym (czyt. nie palacio)
25.02.2015 o 23:03 przez Gomez
Gomez
icardi nie jest żadną przyszłością europejskiej piłki, ten sezon to jednorazowy przypadek i tyle, transfer do bundesligi, czy BPL to będzie dla niego śmierć zawodowa, bo nie da rady chłopak

nie chcę tego piłkarza w interze,, ale jedna i ruga sytuacja jest korzystna z punktu widzenia kibica - dostaniemy za niego worek hajsu lub będzie dalej dla nas strzelał, najlepiej w duecie z kimś szybkim i technicznym (czyt. nie palacio)
25.02.2015 o 20:21 przez Waccollinio
Waccollinio
Nie przesadzajmy, powtórzę to jeszcze raz: Icardi będzie ścisłym topem środkowych napastników w następnych latach, 40 mln to za mało, szczególnie przy obecnych cenach za piłkarzy.
25.02.2015 o 20:17 przez Pawel1992
Pawel1992
Jeśli za te 40 mln z transferu Icardiego pozyskamy tych piłkarzy to jestem za.Choć Gignac będzie za darmo, bo w lecie kończy się mu umowa.
25.02.2015 o 17:50 przez kulfon32
kulfon32
Za Icardkiego Giniac, Lavezzi i Toure ?? To niczym Zamiana Ibry na E2.... :D
Jezeli to jest prawda jestem na TAK !!
25.02.2015 o 17:30 przez Pebii
Pebii
W naszej sytuacji w ataku Icardi jest bezcenny.
25.02.2015 o 17:14 przez Kebo
Kebo
Myślę, że lepiej by te pieniądze mogli spożytkować
25.02.2015 o 17:05 przez mAstA
mAstA
Ja bym go sprzedal, ale w zamian widzę dwóch z: Babbacar, Dybala, Milik :)
Przykład Atletico pokazuje, że można sprzedać b.dobrego napastnika i pozyskać rownie dobrego.
25.02.2015 o 17:02 przez kibol123
kibol123
Co nas nie stać, a jakby nie było ani Icardiego ani Kovacicia ?? to czysty fart że ich złowilsmy a wartość tak wzrosła Milan np nie ma żadnego zawodnika wartego 20+ mln a nawet i 15mln skoro tak ciężko jest dostać za Guarina 15 :D i jakoś sobie radzą nie chodzi mi o sport bo to widać tylko o funkcjonowanie klubu. Pieniądze i tak pewnie przeznaczylibysmy na wzmocnienia tylko właśnie chodzi o to żeby to były wzmocnienia a nie osłabienia.
25.02.2015 o 16:26 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Pytanie tylko czu Inter stac na odrzucenie wysokiej oferty.
25.02.2015 o 16:17 przez jaszczomb
jaszczomb
To może np. Miętus do Chelsea a do nas Hazard :D
25.02.2015 o 16:04 przez Mate1908
Mate1908
Icardiego można kochać albo nienawidzić, ale według mnie to jest po prostu maszynka do strzelania bramek. Wiele można mu zarzucić. Np to, że nie podaje w dogodnych dla partnerów sytuacjach, ale to cecha wielu napastników. Gościu ma zaledwie delikatnie ponad 20 lat, a strzela aż miło. On może być tylko lepszy. Chcąc budować wielki Inter takiego piłkarza jak Icardi powinno się określić mianem nietykalnego. Nie zdziwię się jeżeli sięgnie po koronę króla strzelców w obecnym sezonie i z całego serducha mu tego życzę.
25.02.2015 o 15:04 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Lavezzi wypalony, Gignac jeden sezon dobry, następny beznadziejny i tak w kółko, do tego również do najmłodszych nie należy, a Babacar to nie ta półka...
25.02.2015 o 14:59 przez kibol123
kibol123
40 Po tym co ostatnio wyprawia to wydaje się niezadowalająca kwota zresztą kibice innych klubów sami twierdzą, że jeżeli chcemy być twardymi zawodnikami to musimy się cenić i zawołać z 50 napewno głupi sie znajdzie samo Porto za ile chce opylić Martineza który jest lepszy ale jednak już dosyć wiekowy 29 lat bd miał. A i jeżeli mamy zastąpić go samymi dziadkami ?? = znaczy utopić hajs i Babacarem który nie wydaje sie być taką maszyną do strzelania to lepiej go nie sprzedawać. Toure widomo każdy chce ale lepiej sprzedać Hernanesa który i tak już nie znajdzie u nas miejsca w składzie.
25.02.2015 o 14:24 przez Yascarr
Yascarr
Lavezzi Gignac Babacar... będziemy jeszcze gorszymi frajerami niż Tottenham który poszedł w ilość gunwiaków a nie jakość po sprzedaży Bale'a, albo Liverpool po Suarezie...Gignac za darmo okej, ale jeżeli Icardi zostanie. Musi być przynajmniej dwóch dobrych napastników.
25.02.2015 o 14:22 przez ekspert
ekspert
I po co teraz ten Lavezzi? ;p
25.02.2015 o 14:11 przez Kris88
Kris88
Gignac i tak przyjdzie( jesli niekt nie przzebije nas w ofercie kontraktowej) bo jest za darmo. Lavezzi to niech trzyma sie jak najdalej. Ogolnie taki Babacar to przydalby sie jako zmiennik dla Icardiego a nie jego nastepca a Toure moglby przyjsc bez wzgledu na sprzedaz Icarusia. Icardi powinnien zostac chyba ,ze ktos zaoferowalby 60 mln euro + , my nie musimy go sprzedawac a napadziorem bedzie juz tylko lepszym.
25.02.2015 o 14:08 przez Nadia G
Nadia G
"Lavezzi w Interze" -- już nawet "Mody na sukces" nie więcej nie puszczają, a ten temat nieustannie...

Shoutbox

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się