Pozostałe

Genoa – Inter: Przewidywane jedenastki (13)

Autor:
Źródło: różne
ponad 5 lat temu
2466
13

Dziennikarze czołowych włoskich tytułów prasowych piszących o sporcie, a także eksperci z telewizji Sky Sport wytypowali składy, w jakich ich zdaniem w jutrzejszym spotkaniu zmierzą się ze sobą zespoły Genoi oraz Interu.

 

Gazzetta dello Sport

GENOA (3-5-2):  Perin; Bani, Zapata, Masiello;  Ghiglione, Rovella, Badelj, Radovanovic, Czyborra; Pandev, Shomurodov

INTER (3-4-1-2): Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij,  Bastoni;  Darmian, Vidal, Brozovic, Perisic; Barella; Lukaku, Lautaro

 

Corriere dello Sport

GENOA (3-5-2): Perin;  Goldaniga,  Zapata, Masiello;  Ghiglione,  Badelj, Radovanovic, Pellegrini, Czyborra; Pandev, Pjaca

INTER (3-4-1-2):  Handanovic; D’Ambrosio,  De Vrij,  Bastoni;  Darmian, Vidal,  Brozovic, Perisic; Barella; Lukaku, Lautaro

 

Sky Sport

GENOA (3-5-2): Perin;  Goldaniga,  Zapata, Masiello;  Ghiglione, Behrami, Badelj, Rovella , Czyborra; Pandev, Shomurodov

INTER (3-4-1-2): Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Bastoni; Darmian, Brozovic, Vidal, Perisic; Barella; Lukaku, Lautaro

 

Tuttosport

GENOA (3-5-2): Perrin; Goldaniga, Zapata, Masiello; Ghiglione, Radovanovic, Zajc, Badelj, Luca Pellegrini; Pandev, Shomurodov

INTER (3-4-1-2): Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Bastoni; Darmian, Brozovic, Barella, Perisic; Eriksen ; Lukaku, lautaro

 

Zobacz też

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (4)

22.06
16:49

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.10.2020 o 13:14 przez Endru
+1
Endru
Moze pora Cunte byc obiektywnym i po gownianym meczu posadzic vidala, a wystawic eriksena po dobrym meczu? Co za beton trenerski nieobiektywny. Tfuuuuu
24.10.2020 o 10:30 przez smerf1600
+1
smerf1600
Eriksen musowo w pierwszej 11 a Brozovic cały mecz ława, można by dać tez szanse Radji
23.10.2020 o 19:41 przez inter30
+2
inter30
On uważa że gramy dobrze więc raczej nic nie zmieni, gówniana genoe pewnie popchniemy i będzie podnieta jak to wrócił wielki Inter, a potem szybki powrót na ziemie przy kimś lepszym standardowo
23.10.2020 o 18:42 przez timon
timon
Perishit i Brozo te dwa zera korona nie moze złapać niestety...
23.10.2020 o 20:17 przez Ippon
+2
Ippon
Ciężko napisać komentarz, że perisić gra słabo na wahadle tylko odrazu trzeba wyzywać.
Perisić Wice-mistrz świata gdzie odegrał bardzo ważną rolę w zespole. Wybierany do 11 tych że mistrzostw. Pierwszy skład lub 1 rezerwowy w bayernie, którym każdy się tak zachwycał. No totalne zero. Ciężko to się czyta.
Przypomnę tylko, że eriksen grał w 1 składzie z fiorentiną i z niemcami, do momentu gdy był na boisku odpowiednio przegrywaliśmy i remisowaliśmy. Po 2 znowu gramy co 3dni. Na 5 meczy tego sezonu wystąpił w 1 składzie 2x tyle samo co brozović, gags,brozović a mniej od vidala i barelli, więcej od sensiego.
24.10.2020 o 01:27 przez Snake86
Snake86
I co z tego, że grał w Bayernie skoro w taktyce Conte jest tragiczny, a i tak gra w każdym meczu?
24.10.2020 o 08:05 przez inter30
inter30
Ale każdy ma dupie jego życiorys z bayernu, gra padake, jest za każdym razem jednym z najgorszych i nie zasługuje na grę, a nawiązanie do Eriksena w tym przypadku zakrawa o jakąś fobie wobec niego, to naprawdę nie jest normalne, zacznij człowieku obiektywnie oglądać mecz bo większość twoich wypowiedzi nie ma żadnego sensu
24.10.2020 o 09:43 przez Ippon
Ippon
Czytanie po raz kolejny boli. Eriksen za mecz z Fiorentina dostał note 4.5 jakiej nikt inny nie żadnym meczu nie dostał. A wy i tak napisaliście że zagrał bardzo dobrze. W meczu z Milanem kopał się po czole czego dowodem jest że barella grał na 10 a on cofnięty do vidala. A wy i tak pisaliście że zagrał bardzo dobrze. A przeciętny mecz w wykonaniu jego z Niemcami zaczynacie ubostwiac. Ja natomiast nigdzie nie napisałem że perisic grał dobrze tylko że osiągnął więcej od eriksena.
24.10.2020 o 10:13 przez inter30
inter30
Chyba ty masz problemy z czytaniem bo spytałem czemu wtrącasz Eriksena w temat Perisica - co oni mają ze sobą wspólnego? a oczywiście nie odpowiedziałeś. Z Fiorą nikt nei pisał że grał bardzo dobrze, to są twoje urojenia, na pewno nie zagrał tak tragicznie jak twierdzą hejterzy tacy jak ty. Z Milanem to chyba ci się coś pomyliło bo on wszedł dopiero w 70 minucie i w momencie wejścia to on grał jako najbardziej wysunięty pomocnik a nie Barella i zrobił akcję po której powinien być karny. Do tego momentu Barella grał na 10 i gówno z tego wychodziło. Z Niemcami zagrał dobrze więc jest chwalony-taki masz ból dupy z tego powodu? gdzie ty widzisz że ktoś go ubóstwia? Potwierdzają to oceny różnych portali gdzie był albo na równo z Barellą i Vidalem albo był oceniony wyżej,
24.10.2020 o 10:47 przez Ippon
Ippon
1. Bo było nawiązanie do brozovica. A pytania tam nigdzie nie widzę
2. 4.5 z Fiorentina i komentarze pod meczem
3. Większość dziennikarzy we Włoszech mówi o braku karnego. Jego udział przy rzekomym karnym taki sam jak udział perisicia przy bramce z Lazio. Piłka uciekła i gdzieś się odbiła. Eriksen wszedł w 66 i po około 10 minutach został cofnięty. Obejrzyj sobie mecz z Milanem skoro twierdzisz że barella nic nie zrobił.
23.10.2020 o 18:35 przez Woo-cash
+4
Woo-cash
Standardowo. Eriksen zagrał w miarę przyzwoicie w ostatnim meczu i w nagrodę ławeczka.
24.10.2020 o 01:29 przez Snake86
Snake86
Wiadomo, Genoa to potęga, a Barella zagra lepiej w odbiorze < facepalm >
23.10.2020 o 18:12 przez pluto11
+2
pluto11
A ci znowy z tym Barella na 10 gdzie Eriksen zagrał przyzwoity mecz

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 20:37

jak ktoś jest tak zacofany i uważa, że napastnik to tylko gole to niech idzie oglądać warcaby

Claudio 22.06.2026 20:36

Lautaro zapyerdala za dwóch w ataku przy spacerujacym Messim. Robi mu miejsce, podaje (powinien mieć dwie asysty jakby messi i enzo nie zyebali), a jak kolo 60min powinien dostac podanie gdzie wyszedlby sam na sam to...podania nie dostal i nie dziwne ze sie wkvrwial.

oster 22.06.2026 20:36

Lautaro to tragedia w tej reprezentacji, ze Messi toleruje tą oferme

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Alvarez Zara znowu go wygryzie

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Zapowiada się kolejny c :cenzor: **wy mundial w wykonaniu Lautaro

intermed1 22.06.2026 20:29

Pierwszy do zmiany

Adriano_forever 22.06.2026 20:29

i Lautaro out

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się