Wywiady z trenerami

Hutter: Jesteśmy pewni siebie przed rewanżem (1)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 7 lat temu
1225
1

Adolf Hutter trener Eintrachtu Frankfurt wziął udział w pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu jego drużyny z Interem w ramach rozgrywek Ligi Europy. Oto co przekazał przybyłym dziennikarzom na temat tego spotkania:

- Jeśli przeanalizujemy ostrożnie ten mecz, to mogę powiedzieć, że najważniejsze było zachowanie czystego konta.

- Chcieliśmy zdobyć gola, ale nie potrafiliśmy tego zrobić. Inter zaczął lepiej to spotkanie, a nam brakowało odwagi. Po przerwie zmieniliśmy kilka rzeczy i graliśmy w drugiej połowie znacznie lepiej.

- Uważam, że powinien być rzut karny po faulu na Sebastienie Hallerze. Natomiast Martin Hinteregger wychodził na czystą pozycję i miał wielką szanse znaleźć się sam na sam z Samirem Handanoviciem.

- Zostałem odesłany na trybunę za sprzeciwienie się decyzji sędziego. Przyznaję, że nie podoba mi się teraz moje zachowanie, ale było uczciwe. Dużo się nauczyłem w czasie oglądania drugiej połowy z wysokości trybun. Dzięki temu mam parę cennych pomysłów, które wdrożę w drugim spotkaniu.

- Ten wynik sprawia, że kwestia awansu do dalszej rundy wciąż jest sprawą otwartą. Inter będzie musiał wygrać w drugim spotkaniu. Są faworytami tego spotkania, ale my w drugiej połowie dzisiejszego spotkania pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie dorównać im poziomem i jesteśmy pewni siebie przed spotkaniem na Giuseppe Meazza.

- Nie wiem czy Rebić dojdzie do siebie przed tym spotkaniem. Nie mogę za wiele powiedzieć na ten temat. Nie strzeliliśmy bramki, ale to głównie zasługa obrony Interu, ponieważ bardzo ciężko się przeciwko nim gra.

 

 

Zobacz też

Fabregas zirytowany wypowiedziami Zanettiego: Z tego co mi wiadomo Zanetti nie pracuje ani w Como, ani w Realu (24)

22.05
15:23

Chivu: 21. tytuł mistrzowski to ważna karta w historii tego wielkiego klubu (2)

04.05
01:11

Komentarze (1)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.03.2019 o 20:19 przez emirka
-1
emirka
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 19:26

oni bez LM tyle wydają?!

martins2000 26.06.2026 19:26

50 mln+bonusy

martins2000 26.06.2026 19:26

BREAKING: Gonçalo Ramos to AC Milan — HERE WE GO!

martins2000 26.06.2026 19:19

na 99% Paz już nie wróci do Realu

KKazam 26.06.2026 18:58

Nawet provedela nie mamy jeszcze :) haha a chcieli palestyne kupic

KKazam 26.06.2026 18:57

Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze

broda4991 26.06.2026 18:57

Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe

acmilanowek 26.06.2026 18:56

a nasz wlasciciel nie chce dawac wiecej niz 25 mln za pilkarza xd z czym do ludzi

broda4991 26.06.2026 18:54

Jo piehdole

broda4991 26.06.2026 18:54

No czyli można zamykać mercato skład jest konkurencyjny.

El_Imprezatore 26.06.2026 18:37

Jeszcze niech Bastoniego sprzedadzą i bedzie mega okienko

martins2000 26.06.2026 18:33

𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: AC Milan have agreed a club record fee to sign Goncalo Ramos. The signing is set to be the most expensive in Serie A since Lukaku left Man. United for Inter in 2019.

lord-gs 26.06.2026 18:33

Premier lig to inny poziom finansów a już wewnętrzny rynek transferowy to jest kosmos

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625585

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się