Plotki transferowe

Inter ponownie chce Ibarbo (20)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 5 lat temu
51
20
fcinter serwisowe

Inter zainteresowany jest transferem napastnika Cagliari Victora Ibarbo.

 

Ibarbo przebywa obecnie na zgrupowanie reprezentacji Kolumbii, gdzie wraz z kolegami przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Świata. Obserwować go będą skauci Leeds United, Juventusu i Napoli.

 

Kolumbijczyk wyraził gotowość do gry w lidze angielskiej, ale raczej niekoniecznie w drugoligowym Leeds, którego właścicielem jest obecnie Massimo Cellino czyli były prezes Cagliari. Jednak duże szanse można wiązać w tym, że nowego właściciel Cagliari, Tommaso Giulini, jest byłym członkiem zarządu Nerazzurrich.

 

Zgodnie z portalem FC Inter News , Ibarbo jest jednym z głównych celów Interu na letnie okienko. Il Biscione gotowi są zaoferować 3-4 mln euro i wypożyczenie kogoś z grupy: Samuele Longo, Alfred Duncan, Ibrahima M’baye, Raffaele Di Gennaro i Cristiano Biraghi.

udostępnij

Zobacz też

Giroud

Inter odpuści Giroud z powodu Sancheza? (10)

05.12
07:53
Mauro Icardi

La Repubblica: Icardi chce wrócić do Interu po sezonie (17)

06.12
15:42

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.06.2014 o 01:11 przez Klinsi64
Klinsi64
za rok mu sie kończy kontrakt,stąd taka oferta

Pozdr.klinsi
13.06.2014 o 21:58 przez Snake86
Snake86
Nie przekonuje mnie ten koleś, a nasza propozycja - jeśli jest prawdą - to śmiech na sali.
13.06.2014 o 17:24 przez kibol123
kibol123
4 mln i wypozyczenie jestesmy coraz bardziej niedorzeczni ktos tu sie chyba w fife nagral za dużo
13.06.2014 o 16:24 przez Vancore
Vancore
;)
13.06.2014 o 15:00 przez Klinsi64
Klinsi64
napisał gość stawiający Jonathana nad Vrsaljko ;)
13.06.2014 o 11:47 przez Vancore
Vancore
Nie wiem co trzeba miec w garze zeby poprzec taki transfer... Ten koles ma szybkie nogi i na tym koncza sie jego zalety, beznadziejna wrzutka, fatalne wykonczenie, slabe pozycjonowanie, czarna skora, ujemna technika i ZERO dobrych sezonow w jego wykonaniu w Serie A
13.06.2014 o 04:14 przez cubolan
cubolan
#mikson
Jak Kagawa mógł udowodnić że przerasta J-League skoro w ogóle w niej nie grał. Borussia kupowała go z zaplecza J-League i dlatego wydała mniej niż bańkę
12.06.2014 o 22:26 przez Mikson
Mikson
Między graczem klasy światowej, a napastnikiem który w ostatnie 3 sezony w Calgiari w 103 meczach strzelił 13 goli jest jeszcze sporo miejsca pomiędzy, nie sądzisz? Uważasz, że sprzątanie bajzlu odbędzie się za pomocą graczy pokroju Belfodila czy Ibarbo? Jaki to ma sens? Sens mają gracze tacy jak M'Vila, którzy już kiedyś potwierdzili, ze mają ogromny potencjał (najlepszy pomocnik ligi francuskiej), ale np. ostatnio trochę obniżyli loty i są do wyjęcia (to samo co M'Vili tyczy się Chicharito), albo młodzi, zdolni, tacy, którzy zdążyli już coś zaprezentować, ale nie w takim stopniu, żeby kluby chciały za nich kokosy (jak Icardi np). Ibarbo przez 3 ostatnie sezony NIE ZAPREZENTOWAŁ NIC co by go predysponowało do transferu do Interu. Szybkie bieganie to nie wszystko.

Dla mnie odpowiednie cele to gracze pokroju Mvili, Cerciego, Chicharito, Lameli (nawet wypożyczenie), Iturbe, czy nawet Banegi.

A z tym Schmelzerem, czy Goetze to żeś wyskoczył, przecież ci goście są w Borussii od czasów Juniorskich, to zupełnie co innego. Kagawa zanim przyszedł Do dortmundu udowodnił, że przerasta kilkukrotnie J-League.
12.06.2014 o 22:24 przez Maciek91
Maciek91
Daleko nam do scoutingu Borussi a poza tym nie mamy polityki dawania szansy dużej ilości młodych zawodników... tak jak Dortmund. Więc to co się dzieję w Niemczech, ciężko porównać do Interu.
12.06.2014 o 22:09 przez danioxx17
danioxx17
Miksom a co ty myślisz że gracze klasy światowej będą do nas chcieli przejść raczej można pomarzyć klub gra słabo od paru sezonów bez ligi mistrzów,dopiero za jakieś 2-3 lata będziemy mogli liczyć na nazwiska typu Dzeko,Madzukic,Contrao itp. nie ma też po prostu kasy jak się nie gra w Lm i nie zdobywa dobrego miejsca w lidze,Morrati zostawił nie mały burdel i Tohir musi to uporządkować i właśnie się stara jego wizja to młody Inter i może coś z tego wyjdzie ściąganie tanich graczy coś z przykładu BVB 3-4 lata temu byli na skraju bankructwa i się wydźwignęli transferami za grosze nieznanych kiedyś graczy jak Kagawa,Schmelzer,Goetze itp.:flagaa:
12.06.2014 o 21:41 przez Czarson
Czarson
mam przeczucie, ze by sie u nas sprawdzil
12.06.2014 o 20:30 przez Alabaa
Alabaa
TRIDENTE !
12.06.2014 o 20:30 przez Mikson
Mikson
Nie wiem co wy się tak tym Ibarbo podniecacie, typ strzelił w zeszłym sezonie 4 gole. 2 sezony temu 6 w 34 meczach a 3 sezony temu 3 bramki. Jak na razie to dla mnie nie ma podstaw by się wogóle nim interesować. Sorry, Suazo - gracz o podobnej charakterystyce, jak do nas przychodził to przy nim był wielką gwiazdą a jak się skończyło to wiemy. Chyba za dużo w Fifę gracie, bo tylko tam on jest kreowany na jakiegoś boga. Jak na razie dla mnie wielkie nie, musimy sprowadzać graczy klasy Chicharito, a nie takie wynalazki, o których na razie krążą legendy jacy są dobrzy, ale na boisku tego nie widać.
12.06.2014 o 19:19 przez piotrek7887
piotrek7887
dobry grajek szybki i perspektywiczny za 3/4 mln można brać + wypożyczenie Bardiego bo nie maja bramkarza a Avramov może mu rękawice czyścić jeszcze można dorzucić Duncana zastąpi Contiego jeszcze M'baye i było by git oczywiście wszystko w ramach wypożyczenia bez opcji pierwokupu
12.06.2014 o 19:15 przez coco
coco
Ibarbo to jest bardzo dobry zawodnik, po transferze do większego klubu wystrzeli. Nie bez przyczyny jest w kadrze Kolumbii. Fantastyczna technika i szybkość, kogoś takiego nam potrzeba.
12.06.2014 o 18:56 przez Dejwid
Dejwid
Biabiany, Ibarbo... Jesss Inter otwiera sekcje lekkoatletyczną. Marzenia się spełniają.
12.06.2014 o 18:56 przez Seba.
Seba.
Wcześniej wielkie zainteresowanie Erkinem, Incem, a teraz między innymi Osvaldo, Ibarbo, Biabiany. Z takimi wzmocnieniami możemy zapomnieć o LM i jeśli faktycznie mamy tracić pieniądze na tego typu zawodników, to już chyba lepiej zostawić obecną kadrę i zbierać fundusze na kolejne mercato. Oddamy szrot, kupimy szrot i tak w kółko. Miejmy nadzieję, że to wszystko jest póki co tylko wymysłem mediów.
12.06.2014 o 18:46 przez Maciek91
Maciek91
Dobrze, że współwłasności się kończą... to nie oddamy za tych niektórych kopaczy, połowy jakiegoś talentu.
Chyba, że teraz będziemy oddawać w całości.
12.06.2014 o 18:35 przez Vancore
Vancore
Bawelne zbierac a nie w pilke grac i na pewno nie w Interze...
12.06.2014 o 18:33 przez piotrekninter
piotrekninter
fajny grajek, tylko problem w tym ze kolejne nazwiska sie pojawiaja, jakosci, grajkow co podniosa poziom ni widu ni słychu

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Na studiach też masz wf

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Studia?

bitels10 08.12.2019 00:13

nie musisz odpowiadać :)

bitels10 08.12.2019 00:11

24 lata i wf? kiblowałeś trochę?

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:07

wątpię, bo to było z 2 tyg. temu a ja mam już 24 lata :/

bitels10 08.12.2019 00:07

a w ogóle to beka z sędziego że najpierw dał cuadrademu zółć a dopiero po varze czerwo

bitels10 08.12.2019 00:04

gdybyś trafił wtedy gola to pewnie ktoś by Cię zauważył i dziś mógłbyś grać na najwyższym poziomie

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:04

Ja tak strzeliłem prawie na wf, ale bramkarz obronił :(

bitels10 08.12.2019 00:02

Suarez jaki gol wow

Piter 07.12.2019 23:52

no lepiej sobie odpocząć i przeznaczyć czas na regenerację niż 2 piwa na mieście pić i do domu

kusy 07.12.2019 23:51

Tyle hajsu z boksu, że mogę sobie pozwolić

Piter 07.12.2019 23:50

co kamil dziś na spokojnie widzę

kusy 07.12.2019 23:50

Dobra, trzeba obejrzeć skrót Lazio juve w końcu

Skepta 07.12.2019 23:50

tego bym sie w zyciu nie spodziewal

Skepta 07.12.2019 23:49

no nie przewidzialem ze sedzia pomoze lazio

Piter 07.12.2019 23:49

i co skepta kurło jedna srałeś że lazio anusa wypięło

kusy 07.12.2019 23:48

Typowe, pić trzeba umieć jak capitano, jego zabrakło

Piter 07.12.2019 23:48

mecz, dwa piwa i do domu, żenada co

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Luis Muriel

    9

  • 4

    Joao Pedro

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29005

Liczba newsów: 35355