Plotki transferowe

Inter ponownie chce Ibarbo (20)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 5 lat temu
64
20
fcinter serwisowe

Inter zainteresowany jest transferem napastnika Cagliari Victora Ibarbo.

 

Ibarbo przebywa obecnie na zgrupowanie reprezentacji Kolumbii, gdzie wraz z kolegami przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Świata. Obserwować go będą skauci Leeds United, Juventusu i Napoli.

 

Kolumbijczyk wyraził gotowość do gry w lidze angielskiej, ale raczej niekoniecznie w drugoligowym Leeds, którego właścicielem jest obecnie Massimo Cellino czyli były prezes Cagliari. Jednak duże szanse można wiązać w tym, że nowego właściciel Cagliari, Tommaso Giulini, jest byłym członkiem zarządu Nerazzurrich.

 

Zgodnie z portalem FC Inter News , Ibarbo jest jednym z głównych celów Interu na letnie okienko. Il Biscione gotowi są zaoferować 3-4 mln euro i wypożyczenie kogoś z grupy: Samuele Longo, Alfred Duncan, Ibrahima M’baye, Raffaele Di Gennaro i Cristiano Biraghi.

udostępnij

Zobacz też

young politano mercato live

Mercato Live - 16.01 (21:10) Ashley Young zostanie piłkarzem Interu! (83)

16.01
00:00
eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 10.01 (21:10) Werder Brema po Lazaro (56)

09.01
00:03

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.06.2014 o 01:11 przez Klinsi64
Klinsi64
za rok mu sie kończy kontrakt,stąd taka oferta

Pozdr.klinsi
13.06.2014 o 21:58 przez Snake86
Snake86
Nie przekonuje mnie ten koleś, a nasza propozycja - jeśli jest prawdą - to śmiech na sali.
13.06.2014 o 17:24 przez kibol123
kibol123
4 mln i wypozyczenie jestesmy coraz bardziej niedorzeczni ktos tu sie chyba w fife nagral za dużo
13.06.2014 o 16:24 przez Vancore
Vancore
;)
13.06.2014 o 15:00 przez Klinsi64
Klinsi64
napisał gość stawiający Jonathana nad Vrsaljko ;)
13.06.2014 o 11:47 przez Vancore
Vancore
Nie wiem co trzeba miec w garze zeby poprzec taki transfer... Ten koles ma szybkie nogi i na tym koncza sie jego zalety, beznadziejna wrzutka, fatalne wykonczenie, slabe pozycjonowanie, czarna skora, ujemna technika i ZERO dobrych sezonow w jego wykonaniu w Serie A
13.06.2014 o 04:14 przez cubolan
cubolan
#mikson
Jak Kagawa mógł udowodnić że przerasta J-League skoro w ogóle w niej nie grał. Borussia kupowała go z zaplecza J-League i dlatego wydała mniej niż bańkę
12.06.2014 o 22:26 przez Mikson
Mikson
Między graczem klasy światowej, a napastnikiem który w ostatnie 3 sezony w Calgiari w 103 meczach strzelił 13 goli jest jeszcze sporo miejsca pomiędzy, nie sądzisz? Uważasz, że sprzątanie bajzlu odbędzie się za pomocą graczy pokroju Belfodila czy Ibarbo? Jaki to ma sens? Sens mają gracze tacy jak M'Vila, którzy już kiedyś potwierdzili, ze mają ogromny potencjał (najlepszy pomocnik ligi francuskiej), ale np. ostatnio trochę obniżyli loty i są do wyjęcia (to samo co M'Vili tyczy się Chicharito), albo młodzi, zdolni, tacy, którzy zdążyli już coś zaprezentować, ale nie w takim stopniu, żeby kluby chciały za nich kokosy (jak Icardi np). Ibarbo przez 3 ostatnie sezony NIE ZAPREZENTOWAŁ NIC co by go predysponowało do transferu do Interu. Szybkie bieganie to nie wszystko.

Dla mnie odpowiednie cele to gracze pokroju Mvili, Cerciego, Chicharito, Lameli (nawet wypożyczenie), Iturbe, czy nawet Banegi.

A z tym Schmelzerem, czy Goetze to żeś wyskoczył, przecież ci goście są w Borussii od czasów Juniorskich, to zupełnie co innego. Kagawa zanim przyszedł Do dortmundu udowodnił, że przerasta kilkukrotnie J-League.
12.06.2014 o 22:24 przez Maciek91
Maciek91
Daleko nam do scoutingu Borussi a poza tym nie mamy polityki dawania szansy dużej ilości młodych zawodników... tak jak Dortmund. Więc to co się dzieję w Niemczech, ciężko porównać do Interu.
12.06.2014 o 22:09 przez danioxx17
danioxx17
Miksom a co ty myślisz że gracze klasy światowej będą do nas chcieli przejść raczej można pomarzyć klub gra słabo od paru sezonów bez ligi mistrzów,dopiero za jakieś 2-3 lata będziemy mogli liczyć na nazwiska typu Dzeko,Madzukic,Contrao itp. nie ma też po prostu kasy jak się nie gra w Lm i nie zdobywa dobrego miejsca w lidze,Morrati zostawił nie mały burdel i Tohir musi to uporządkować i właśnie się stara jego wizja to młody Inter i może coś z tego wyjdzie ściąganie tanich graczy coś z przykładu BVB 3-4 lata temu byli na skraju bankructwa i się wydźwignęli transferami za grosze nieznanych kiedyś graczy jak Kagawa,Schmelzer,Goetze itp.:flagaa:
12.06.2014 o 21:41 przez Czarson
Czarson
mam przeczucie, ze by sie u nas sprawdzil
12.06.2014 o 20:30 przez Alabaa
Alabaa
TRIDENTE !
12.06.2014 o 20:30 przez Mikson
Mikson
Nie wiem co wy się tak tym Ibarbo podniecacie, typ strzelił w zeszłym sezonie 4 gole. 2 sezony temu 6 w 34 meczach a 3 sezony temu 3 bramki. Jak na razie to dla mnie nie ma podstaw by się wogóle nim interesować. Sorry, Suazo - gracz o podobnej charakterystyce, jak do nas przychodził to przy nim był wielką gwiazdą a jak się skończyło to wiemy. Chyba za dużo w Fifę gracie, bo tylko tam on jest kreowany na jakiegoś boga. Jak na razie dla mnie wielkie nie, musimy sprowadzać graczy klasy Chicharito, a nie takie wynalazki, o których na razie krążą legendy jacy są dobrzy, ale na boisku tego nie widać.
12.06.2014 o 19:19 przez piotrek7887
piotrek7887
dobry grajek szybki i perspektywiczny za 3/4 mln można brać + wypożyczenie Bardiego bo nie maja bramkarza a Avramov może mu rękawice czyścić jeszcze można dorzucić Duncana zastąpi Contiego jeszcze M'baye i było by git oczywiście wszystko w ramach wypożyczenia bez opcji pierwokupu
12.06.2014 o 19:15 przez coco
coco
Ibarbo to jest bardzo dobry zawodnik, po transferze do większego klubu wystrzeli. Nie bez przyczyny jest w kadrze Kolumbii. Fantastyczna technika i szybkość, kogoś takiego nam potrzeba.
12.06.2014 o 18:56 przez Dejwid
Dejwid
Biabiany, Ibarbo... Jesss Inter otwiera sekcje lekkoatletyczną. Marzenia się spełniają.
12.06.2014 o 18:56 przez Seba.
Seba.
Wcześniej wielkie zainteresowanie Erkinem, Incem, a teraz między innymi Osvaldo, Ibarbo, Biabiany. Z takimi wzmocnieniami możemy zapomnieć o LM i jeśli faktycznie mamy tracić pieniądze na tego typu zawodników, to już chyba lepiej zostawić obecną kadrę i zbierać fundusze na kolejne mercato. Oddamy szrot, kupimy szrot i tak w kółko. Miejmy nadzieję, że to wszystko jest póki co tylko wymysłem mediów.
12.06.2014 o 18:46 przez Maciek91
Maciek91
Dobrze, że współwłasności się kończą... to nie oddamy za tych niektórych kopaczy, połowy jakiegoś talentu.
Chyba, że teraz będziemy oddawać w całości.
12.06.2014 o 18:35 przez Vancore
Vancore
Bawelne zbierac a nie w pilke grac i na pewno nie w Interze...
12.06.2014 o 18:33 przez piotrekninter
piotrekninter
fajny grajek, tylko problem w tym ze kolejne nazwiska sie pojawiaja, jakosci, grajkow co podniosa poziom ni widu ni słychu

Shoutbox

ManOnFire 18.01.2020 10:32

Chcieć sobie możesz, nic nie będę pokazywał, kim jesteś, zeby narzucać cos komuś.

Pader88 18.01.2020 10:31

No i dupa cicho ale to typowe

Pader88 18.01.2020 10:25

Ja bym chciał te wszystkie smsy niby co ci je ludzie wysyłali żebyś wrócił zobaczyc pewnie nie mogłeś wytrzymać ze Muryn jest już nieuszanowanie na FCI jak 10 lat temu i sam z siebie przyszedłeś sapać i walczyć o dobre (a to dobre) imię tego wypalenca co?

IlCapitano 18.01.2020 10:21

Dokl

Pader88 18.01.2020 10:21

Ty tez miałeś zniknąć

IlCapitano 18.01.2020 10:21

Sam zacząłeś

ManOnFire 18.01.2020 10:21

zakończyć

ManOnFire 18.01.2020 10:20

Miałeś zakończy juz ten temat, walczysz dalej.

IlCapitano 18.01.2020 10:20

Klauny rzymskie TFU

IlCapitano 18.01.2020 10:20

HAHAHAHHA jaki ból dupy XDDDD HAHAHAH

IlCapitano 18.01.2020 10:19

majkel Dodano: 14 godzin temu | Karma: 5 Ja życzę Interowi mistrzostwa. Serio. Życzę im Scudetto do ostatniej minuty ostatniej kolejki Serie A. A później samobója Ranocchi i drugiego miejsca.

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Natomiast my opisujemy kandydatury i potrzeby

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Ale mi chodziło o te gównonewsy Padyr

ManOnFire 18.01.2020 10:18

Sanchez sobie poradzi w LE

Pader88 18.01.2020 10:18

ILCAPITANO 18.01.2020 08:05 Dobrze, że mam w dupie te mercato i wiem, że najpóźniej 31 stycznia Giroud i Eriksen będą nasi

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Lukaku, Martinez, Giroud, Sanchez, Esposito i wszystko

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Jezu dawać tego Giroud idealny na LE

ManOnFire 18.01.2020 10:17

Haha 😂😂😂

ManOnFire 18.01.2020 10:17

Nie jest wykluczonym, że może być kontynuowana przed sądem: Roma może zrobić Interowi sprawę. Są przesłanki związane z brakiem poszanowania zobowiązania przed umową (porozumienie zostało osiągnięte i tym samym zostały podpisy, po tym jak boczny obrońca przeszedł testy medyczne i otrzymał certyfikat od CONI, że jest zdolny do gry). Jak również sprawa wyrządzenia szkody wizerunkowi Spinazzoli, zdewaluowanego w kluczowej fazie negocjacji.

IlCapitano 18.01.2020 10:14

Na tym można zakończyć ten temat i skupić się na mercato Interu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w pucharowym starciu z Cagliari był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    18

    42

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29146

Liczba newsów: 35638