Plotki transferowe

Inter ponownie chce Ibarbo (20)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
około 12 lat temu
789
20

Inter zainteresowany jest transferem napastnika Cagliari Victora Ibarbo.

 

Ibarbo przebywa obecnie na zgrupowanie reprezentacji Kolumbii, gdzie wraz z kolegami przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Świata. Obserwować go będą skauci Leeds United, Juventusu i Napoli.

 

Kolumbijczyk wyraził gotowość do gry w lidze angielskiej, ale raczej niekoniecznie w drugoligowym Leeds, którego właścicielem jest obecnie Massimo Cellino czyli były prezes Cagliari. Jednak duże szanse można wiązać w tym, że nowego właściciel Cagliari, Tommaso Giulini, jest byłym członkiem zarządu Nerazzurrich.

 

Zgodnie z portalem FC Inter News , Ibarbo jest jednym z głównych celów Interu na letnie okienko. Il Biscione gotowi są zaoferować 3-4 mln euro i wypożyczenie kogoś z grupy: Samuele Longo, Alfred Duncan, Ibrahima M’baye, Raffaele Di Gennaro i Cristiano Biraghi.

udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.06.2014 o 01:11 przez Klinsi64
Klinsi64
za rok mu sie kończy kontrakt,stąd taka oferta

Pozdr.klinsi
13.06.2014 o 21:58 przez Snake86
Snake86
Nie przekonuje mnie ten koleś, a nasza propozycja - jeśli jest prawdą - to śmiech na sali.
13.06.2014 o 17:24 przez kibol123
kibol123
4 mln i wypozyczenie jestesmy coraz bardziej niedorzeczni ktos tu sie chyba w fife nagral za dużo
13.06.2014 o 16:24 przez Vancore
Vancore
;)
13.06.2014 o 15:00 przez Klinsi64
Klinsi64
napisał gość stawiający Jonathana nad Vrsaljko ;)
13.06.2014 o 11:47 przez Vancore
Vancore
Nie wiem co trzeba miec w garze zeby poprzec taki transfer... Ten koles ma szybkie nogi i na tym koncza sie jego zalety, beznadziejna wrzutka, fatalne wykonczenie, slabe pozycjonowanie, czarna skora, ujemna technika i ZERO dobrych sezonow w jego wykonaniu w Serie A
13.06.2014 o 04:14 przez cubolan
cubolan
#mikson
Jak Kagawa mógł udowodnić że przerasta J-League skoro w ogóle w niej nie grał. Borussia kupowała go z zaplecza J-League i dlatego wydała mniej niż bańkę
12.06.2014 o 22:26 przez Mikson
Mikson
Między graczem klasy światowej, a napastnikiem który w ostatnie 3 sezony w Calgiari w 103 meczach strzelił 13 goli jest jeszcze sporo miejsca pomiędzy, nie sądzisz? Uważasz, że sprzątanie bajzlu odbędzie się za pomocą graczy pokroju Belfodila czy Ibarbo? Jaki to ma sens? Sens mają gracze tacy jak M'Vila, którzy już kiedyś potwierdzili, ze mają ogromny potencjał (najlepszy pomocnik ligi francuskiej), ale np. ostatnio trochę obniżyli loty i są do wyjęcia (to samo co M'Vili tyczy się Chicharito), albo młodzi, zdolni, tacy, którzy zdążyli już coś zaprezentować, ale nie w takim stopniu, żeby kluby chciały za nich kokosy (jak Icardi np). Ibarbo przez 3 ostatnie sezony NIE ZAPREZENTOWAŁ NIC co by go predysponowało do transferu do Interu. Szybkie bieganie to nie wszystko.

Dla mnie odpowiednie cele to gracze pokroju Mvili, Cerciego, Chicharito, Lameli (nawet wypożyczenie), Iturbe, czy nawet Banegi.

A z tym Schmelzerem, czy Goetze to żeś wyskoczył, przecież ci goście są w Borussii od czasów Juniorskich, to zupełnie co innego. Kagawa zanim przyszedł Do dortmundu udowodnił, że przerasta kilkukrotnie J-League.
12.06.2014 o 22:24 przez kontousuniete
kontousuniete
Daleko nam do scoutingu Borussi a poza tym nie mamy polityki dawania szansy dużej ilości młodych zawodników... tak jak Dortmund. Więc to co się dzieję w Niemczech, ciężko porównać do Interu.
12.06.2014 o 22:09 przez danioxx17
danioxx17
Miksom a co ty myślisz że gracze klasy światowej będą do nas chcieli przejść raczej można pomarzyć klub gra słabo od paru sezonów bez ligi mistrzów,dopiero za jakieś 2-3 lata będziemy mogli liczyć na nazwiska typu Dzeko,Madzukic,Contrao itp. nie ma też po prostu kasy jak się nie gra w Lm i nie zdobywa dobrego miejsca w lidze,Morrati zostawił nie mały burdel i Tohir musi to uporządkować i właśnie się stara jego wizja to młody Inter i może coś z tego wyjdzie ściąganie tanich graczy coś z przykładu BVB 3-4 lata temu byli na skraju bankructwa i się wydźwignęli transferami za grosze nieznanych kiedyś graczy jak Kagawa,Schmelzer,Goetze itp.:flagaa:
12.06.2014 o 21:41 przez Czarson
Czarson
mam przeczucie, ze by sie u nas sprawdzil
12.06.2014 o 20:30 przez Alabaa
Alabaa
TRIDENTE !
12.06.2014 o 20:30 przez Mikson
Mikson
Nie wiem co wy się tak tym Ibarbo podniecacie, typ strzelił w zeszłym sezonie 4 gole. 2 sezony temu 6 w 34 meczach a 3 sezony temu 3 bramki. Jak na razie to dla mnie nie ma podstaw by się wogóle nim interesować. Sorry, Suazo - gracz o podobnej charakterystyce, jak do nas przychodził to przy nim był wielką gwiazdą a jak się skończyło to wiemy. Chyba za dużo w Fifę gracie, bo tylko tam on jest kreowany na jakiegoś boga. Jak na razie dla mnie wielkie nie, musimy sprowadzać graczy klasy Chicharito, a nie takie wynalazki, o których na razie krążą legendy jacy są dobrzy, ale na boisku tego nie widać.
12.06.2014 o 19:19 przez piotrek7887
piotrek7887
dobry grajek szybki i perspektywiczny za 3/4 mln można brać + wypożyczenie Bardiego bo nie maja bramkarza a Avramov może mu rękawice czyścić jeszcze można dorzucić Duncana zastąpi Contiego jeszcze M'baye i było by git oczywiście wszystko w ramach wypożyczenia bez opcji pierwokupu
12.06.2014 o 19:15 przez coco
coco
Ibarbo to jest bardzo dobry zawodnik, po transferze do większego klubu wystrzeli. Nie bez przyczyny jest w kadrze Kolumbii. Fantastyczna technika i szybkość, kogoś takiego nam potrzeba.
12.06.2014 o 18:56 przez Dejwid
Dejwid
Biabiany, Ibarbo... Jesss Inter otwiera sekcje lekkoatletyczną. Marzenia się spełniają.
12.06.2014 o 18:56 przez Seba
Seba
Wcześniej wielkie zainteresowanie Erkinem, Incem, a teraz między innymi Osvaldo, Ibarbo, Biabiany. Z takimi wzmocnieniami możemy zapomnieć o LM i jeśli faktycznie mamy tracić pieniądze na tego typu zawodników, to już chyba lepiej zostawić obecną kadrę i zbierać fundusze na kolejne mercato. Oddamy szrot, kupimy szrot i tak w kółko. Miejmy nadzieję, że to wszystko jest póki co tylko wymysłem mediów.
12.06.2014 o 18:46 przez kontousuniete
kontousuniete
Dobrze, że współwłasności się kończą... to nie oddamy za tych niektórych kopaczy, połowy jakiegoś talentu.
Chyba, że teraz będziemy oddawać w całości.
12.06.2014 o 18:35 przez Vancore
Vancore
Bawelne zbierac a nie w pilke grac i na pewno nie w Interze...
12.06.2014 o 18:33 przez piotrekninter
piotrekninter
fajny grajek, tylko problem w tym ze kolejne nazwiska sie pojawiaja, jakosci, grajkow co podniosa poziom ni widu ni słychu

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625500

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się