Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
martins2000
26.06.2026 19:40
W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.
Nitrogen
26.06.2026 19:36
To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego
Xucatlan
26.06.2026 19:36
Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.
Xucatlan
26.06.2026 19:34
Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.
martins2000
26.06.2026 19:33
jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz
Nitrogen
26.06.2026 19:32
Taki ekspert transferowy jesteś martinc i nie widziałeś
KibicInteru
26.06.2026 19:32
Jeszcze takiego głąba jak Leao
KibicInteru
26.06.2026 19:31
Zostawienie kogoś kto otwarcie mówi o odejściu nie było by najmądrzejszym posunięciem
KibicInteru
26.06.2026 19:29
Sprzedaż Leao spokojnie to pokryje
martins2000
26.06.2026 19:28
ciężko będzie miał w serie a
martins2000
26.06.2026 19:26
BREAKING: Gonçalo Ramos to AC Milan — HERE WE GO!
martins2000
26.06.2026 19:19
na 99% Paz już nie wróci do Realu
KKazam
26.06.2026 18:58
Nawet provedela nie mamy jeszcze
haha a chcieli palestyne kupic
KKazam
26.06.2026 18:57
Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze
broda4991
26.06.2026 18:57
Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe
acmilanowek
26.06.2026 18:56
a nasz wlasciciel nie chce dawac wiecej niz 25 mln za pilkarza xd z czym do ludzi
Komentarze (9)
W finale mogli taki wynik uzyskać 🤒
Kolarov - nie miał za wiele roboty więc ciężko ocenić. Ciekawy strzał z wolnego.
Hakimi - świetnie włączał się do akcji ofensywnych. Wybiegany, bardzo dobre przyjęcie piłki. Powinien mieć sporo asyst w sezonie.
Eriksen - wychodził cały czas do piłek, pokazywał się kolegą. Miał okazję to strzelał z dystansu. Miał 3 dobre strzały z czego jeden z golem. Czasami powinien szybciej reagować i zagrać szybszą piłkę. Grał na pozycji do której jest przystosowany i wyglądał dobrze.
Perisić - solidny. Bez fajerwerków, ale i większych błędów. Mimo wszystko wolę go tam widzieć niż Biraghiego, który dziś w Violi zagrał przyzwoicie.
Lukaku - ociężały, leniwy no jakby mu się nie chciało lub był przemęczony.
Lautaro - głodny gry, typowy snajper czekający na pół okazji.
Widać dobrą atmosferę w drużynie. Oby się to przełożyło na poważne mecze. Ten dzisiejszy to raczej w formie ciekawostki.
Pierwszy sprawdzian za tydzień.
https://streamable.com/hdr5qn
Hakimi kolejny mecz na czczo, a obronę forsuje pierwszorzędnie. Masakra co za grajek.