Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
ciechan
26.06.2026 23:45
Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona
martins2000
26.06.2026 23:44
byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje
ciechan
26.06.2026 23:43
3 gole w LM
ciechan
26.06.2026 23:41
Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.
martins2000
26.06.2026 23:32
Napoli od miesiąca o niego zabiega
ciechan
26.06.2026 23:31
Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).
broda4991
26.06.2026 23:16
I dobrze. Dychnie.
broda4991
26.06.2026 23:07
Thuram ani korków nie zakłada póki co
Kredence
26.06.2026 23:06
Sporo ryzykują mimo wszystko
Kredence
26.06.2026 23:06
Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu
Rebelde
26.06.2026 23:04
U nas płacz był jak pisali o 50mln za Palestra, a Milan kupuje rezerwowego PSG za 74mln
HB
26.06.2026 23:02
BÓG DEMBELE
broda4991
26.06.2026 22:51
Ciekawe ile liverpoool by za friemponga krzyczal
Claudio
26.06.2026 22:50
milan w swojej sytuacji brakow kadrowych placacy tyle kasy na jednego zawodnika i to takiego....widac ze tam nie ma dyrektorow
Cny
26.06.2026 22:49
armorim
Cny
26.06.2026 22:49
armie tam zrobi większy bajzel niż fąseka i konsejsało razem wzieci
martins2000
26.06.2026 22:48
ten Ostigard ponoć super zawody rozegrał
martins2000
26.06.2026 22:40
Romano: "The transfer fee for Gonçalo Ramos to AC Milan: €74m fixed plus add-ons to Paris Saint-Germain."
martins2000
26.06.2026 22:23
Atalanta i Everton są zainteresowane pomocnikiem Parmy, Mandelą Keitą, którego wartość tego lata szacuje się na 20–25 mln euro.
Komentarze (7)
LW Gosens/Dimarco , środek obrony nr 4, np Izzo, pomoc Locatelli byłby ok, atak zastępstwo Lukaku taki Caicedo byłby idealny ( albo Muriel
mamy kręgosłup drużyny, wielu zmian nie potrzeba
Raczej jestem przeciwnikiem. ściąganie piłkarzy podatnych na kontuzje, a później płakanie że przegrywamy bo ten ma kontuzje mija się z celem.
Po 1 Młodszy
Po 2 Tańszy w utrzymaniu
Po 3 Brak kontuzji
Po 4 Bo tak