Plotki transferowe

Inter włączy się do walki o Bruno Fernandesa? (10)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
1312
10
Bruno Fernandes

Czerwiec to jak zwykle okres wielu plotek transferowych. Tym razem w mediach pojawiła się informacja o tym, że Inter spróbuje pozyskać ze Sportingu CP Bruno Fernandesa.

Portugalski pomocnik ma za sobotą znakomity sezon, w którym zdobył łącznie 32 bramki i zanotował 18 asyst. Taka postawa zwróciła uwagę czołowych klubów Europy. Przez pewien czas wydawało się, że najbliżej pozyskania 24-latka jest Manchester City, ale ostatnio rozmowy stanęły w miejscu. Według gazety O Jogo, sytuację będzie próbował wykorzystać Inter, który szuka wzmocnień do środka pola. Mediolański klub posiada również kartę przetargową, która może ułatwić negocjacje - Joao Mario. Sporting rozważał już sprowadzenie zawodnika Nerazzurrich jako zastępstwo dla Fernandesa, a teraz może okazać się, że transakcje zostaną ze sobą powiązane.

Bruno Fernandes jest dobrze znany kibicom oglądającym włoską Serie A. Przez kilka lat występował na Półwyspie Apenińskim grając w Novarze, Udinese i Sampdorii.

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 16.01 (20:10) Sky UK - Tottenham przygotowuje ofertę za Eriksena (9)

16.01
06:30
mercato live

Mercato Live - 15.01 (19:46) Roma także chce Papu Gomeza (7)

15.01
07:56

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.06.2019 o 03:45 przez WTC
WTC
@Vancore bo ci się krzywda stanie od emocji xd

Ciężko będzie przebić oferty z Anglii to raz, a dwa chyba sam Fernandes nie wspomina swojej pierwszej przygody we Włoszech za dobrze.
06.06.2019 o 04:39 przez Vancore
Vancore
Dodam tylko jeszcze ze mial byc jeden wykrzyknik wiecej.
05.06.2019 o 23:26 przez Vancore
+1
Vancore
Jak widze takie ploty to az mi konar zaczyna plonac czy tam pitok odlatywac. Nawalil polowe prawie polowe tego co caly Inter w tym sezonie albo i wiecej ale i tak sie znajda tacy co beda marudzic bo z portugalii. BO PSZECIESZ MARJO SIE NIE SPRAWDZIL TO JUZ NIKT NIGDY DOBRY TAM SIE NIE POJAWI ZAORAC CALA LIGE, KRAJ A PORTUGALCOW DO GAZU BARELLA LEPSZY !! !! !! !! !! !
05.06.2019 o 17:32 przez Endru
Endru
Wymienic na Mario.
05.06.2019 o 15:52 przez Snake86
-1
Snake86
Jestem na nie, kolejny niewypał z Portugalii rodem.

Poza tym grał już w Serie A i spisywał się przeciętnie.
05.06.2019 o 16:45 przez zoniek
+1
zoniek
Snake86 napisał:
Jestem na nie, kolejny niewypał z Portugalii rodem.

Poza tym grał już w Serie A i spisywał się przeciętnie.


Niewypał? W ostatnim sezonie, we wszystkich rozgrywkach 53 mecze, 32 bramki, 18 asyst :D
Skoro on z takimi statystykami jest niewypałem to jak to się ma do CAŁEJ naszej pomocy? Oni nawet 1/4 tego nie ugrali co on.
07.06.2019 o 10:29 przez Snake86
Snake86
W portugalskiej lidze ma takie staty, spójrz co grał wcześniej przez kilka lat w Seria A.
05.06.2019 o 15:29 przez DonDawido
DonDawido
No i to byłby transfer, który bym wspierał. Pytanie jak prezentowałby się w Serie A, ale statystyki ma świetne i na boisku też robi ogromną różnicę. Przypomina mi czasem trochę Bernardo Silvę.
05.06.2019 o 14:57 przez zoniek
+2
zoniek
Byłoby to piękne jak Kasia Figura i jej cycuszki za młodu.
05.06.2019 o 14:52 przez Alfa
Alfa
marzenie i karta przetargowa mario moze okazac sie kluczowa, pytanie tylko czy bruno wybierze nas zamiast anglii

Shoutbox

pablo77 18.01.2021 21:12

HB, no Dybala, De Ligt i dwóch wahadłowych Sandro i Cuadrado to moze druzyna stracic na jakosci

HB 18.01.2021 21:11

majac 100 mln wiecej warty sklad niz my moga grac bez 3 zawodnikow

Endru 18.01.2021 21:11

Nainggolan rusza sie jakby mial wór gruzu na plecach

HB 18.01.2021 21:11

"optymalnym składzie" xD

veryhaj 18.01.2021 21:11

a to dziad

pablo77 18.01.2021 21:10

to Ibra zrobił porządek w szatni a Pioli ma tylko nie przeszkadzac :D

pablo77 18.01.2021 21:10

efekt Zlatana :D

veryhaj 18.01.2021 21:09

to fakt mnie to najbardziej cikawi czemu poli z milanem cuda zrobil a z nami wiecie jak sie skonczylo

pablo77 18.01.2021 21:09

moze Juve w optymalnym skladzie by wygladalo lepiej od Milanu

pablo77 18.01.2021 21:08

Milan wyglada na mocniejszego niż Juve

Endru 18.01.2021 21:07

Wszystko im sprzyja mają farta i sedziowie pomagają

veryhaj 18.01.2021 21:06

milan nie wyglada na lidera w tym meczu

veryhaj 18.01.2021 21:03

dziki za wsparcie Endru dawac sardynczycy lecimi z tym smiesznym klubem

Endru 18.01.2021 21:02

Zgadzam sie z veryhaj

veryhaj 18.01.2021 21:01

milan do przegra 3 1 duncan godin i nindza

HB 18.01.2021 21:00

tutaj i tak się nic nie stanie, natomiast za tydzień Atalanta goli Milan a my wjeżdżamy w Udinese i kończymy rundę jesienną jako mistrzowie

veryhaj 18.01.2021 21:00

albo to juvek i od wczoraj ma skwaszona mine

Endru 18.01.2021 20:59

Sedzia wyglada z mordy na milaniste

veryhaj 18.01.2021 20:57

jak zwykle sedziowie przeciko nam

HB 18.01.2021 20:56

(inter 3)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 25'

    Cagliari

    0 - 1

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27112

Liczba newsów: 38439