Plotki transferowe

Inter wygrał rywalizację o Erkina? (10)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 3 lata temu
57
10
fcinter serwisowe

Inter od kilku okienek transferowych stara się skutecznie wzmocnić boki obrony. Jak na razie, w większości kończyło się na plotkach i światowej klasy fullbacka czarno-niebieska cześć Mediolanu do dzisiaj nie ujrzała. Najnowszym pomysłem na wzmocnienie tej pozycji jest osoba Canera Erkina, zawodnika Fenerbahce.

27-letniemu Turkowi w czerwcu kończy się umowa z obecnym pracodawcą i już teraz można podpisać z nim kontrakt, który będzie obowiązywał od przyszłego sezonu. Wykorzystać to ma zamiar Piero Ausilio i już teraz przekonać tego piłkarza do projektu Roberto Manciniego. Jak podaje Alfredo Pedulla, taki scenariusz jest całkiem prawdopodobny i istnieje realna szansa że Erkin za niedługo zawita do Mediolanu. 

Zawodnik tureckiego zespołu w obecnym sezonie zaliczył 24 występy. Zdobył jedną bramkę i aż ośmiokrotnie asystował przy trafieniach kolegów. 

Tagi: Fenerbahce
udostępnij

Zobacz też

mercato live icardi

Mercato Live - 19.08 (21:35) FCIN - Dalbert blisko Nicei (51)

19.08
03:24
Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 21.08 (21:48) Inter dogadał się z Fiorentiną ws. wymiany Dalbert-Biraghi (38)

21.08
09:33

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.03.2016 o 13:56 przez meinnameistlothar
meinnameistlothar
bo są... pirlo skonczyl sie po odejsciu z brescii, mial jakies przeblyski w milanie, a u zlodziejskich zydow byl hamulocwym, tylko mu wolne wpadaly.,.. pogba to czarna malpa, ktora nie powinna miec wstepu na stadiony, a llorente to byl kloc podobny bardziej do najmana niz prawdziwego pilakrza
09.03.2016 o 11:59 przez timon
timon
szkoda tylko, że tacy ludzie w judkach nie pracują. Wtedy Pirlo, Pogba czy Llorente nigdy by tam nie zagrali bo przecież skoro nie wziął ich Real czy Barca to oznacza, że są słabymi piłkarzami
09.03.2016 o 11:32 przez Klinsi64
Klinsi64
dla niektórych piłka kończy się tylko na kilku klubach,jeśli po kogoś nie zgłosił sie Real,Barca czy Bayern to znaczy że piłki nie potrafi kopnąć
09.03.2016 o 11:22 przez timon
timon
kulfon32
Uda się kogoś zakontraktować z wolnego transferu- źle, nie uda się- zarząd do dupy bo nic nie potrafi załatwić...Nasza narodowa cecha, ma się widać bardzo dobrze u Ciebie
09.03.2016 o 10:20 przez Tihi
Tihi
Erkin to oczywiście dobra opcja, ale Tellesa uważam za jeden z największych talentów na swojej pozycji, bo gość gra na prawdę bardzo pozytywnie i rzadko kiedy zawodzi. Po tym jak przyszedł to w pierwszych meczach pokazał że jest o klasę lepszy od naszych BO w chwili obecnej. Fajnie będzie mieć Erkina ale obaj chcą grać, a Telles bardzo potrzebuje ciągłości jak ma coś z niego być. Szukałbym bardziej opcji na PO albo wzmocnienie ŚO bo prócz Mirandy i Murillo to nie ma nikogo tak na prawdę.
09.03.2016 o 09:26 przez Klinsi64
Klinsi64
wymiana darmowego Erkina na Tellesa za 8,5 mln wydaje się być korzystna,nie będę się wymądrzał że wiem jak gra Caner,ale statystyki i ponad 40 meczów w reprze Turcji mówią że to nie jest gość przypadkowy,Telles dupy nie urywa płakał po nim nie będę
09.03.2016 o 00:51 przez interista1987
interista1987
pajac z japonii to przeciez elita. Jak smiesz obrazac naszego najlepszego i najbardziej oddanego gracza? Fjuto Lamagoto?
09.03.2016 o 00:04 przez inter_21
inter_21
"Jak na razie, w większości kończyło się na plotkach i światowej klasy fullbacka czarno-niebieska cześć Mediolanu do dzisiaj nie ujrzała." no trudno żeby ujrzała skoro nawet jeśli pojawia się dobrze rokujący, nie zawodzący Telles to gra ogony z niewiadomo jakiego powodu, a pierwszym wyborem jest pajac z japonii.
08.03.2016 o 23:13 przez kulfon32
kulfon32
Czy jeżeli ktos jest na prawde dobry.... i konczy mu sie kontrakt... i mozna go wziać za darmo... to takie drużyny jak MU, Real, Farsa...nie wyłapałyby go ?? NA PRAWDE ?? !! Aż tu nagle scouci INTERU wyłapują perełkę "która' jest wolna od "kosztów ?? SERIO ??
08.03.2016 o 23:12 przez Yascarr
Yascarr
Bieda aż piszczy. Jest coraz gorzej, teraz będzie łapanka na zawodników bez kontraktu.

Shoutbox

kusy 25.08.2019 01:11

Tenis 🎾

Nerazzurri83 25.08.2019 00:58

Żyjesz

Nerazzurri83 25.08.2019 00:58

Kusy

kusy 25.08.2019 00:13

Paire to taki juve..

Piter 25.08.2019 00:11

Kusy jakbyś chciał zjeść drugie danie w końcu to mi zostały kości z udka z kurczaka, jak coś pisz priv

kusy 25.08.2019 00:07

Tenis 🎾

kusy 25.08.2019 00:07

Hurkacz

Piter 25.08.2019 00:05

Kusy, czy serwujesz szklankę h2o do grochówki?

Xucatlan 25.08.2019 00:04

Kolejna fotka ze Skriniarem, a ile to się dziennikarzyny napociły, że jest konflikt ze słowiańskimi zawodnikami Interu...

Vancore 24.08.2019 23:57

wszedl przy pewnym prowadzeniu jak bayern juz gral na stojaco

kulfon32 24.08.2019 23:32

czyli wszystko w normie jezeli chodzi o Periszita

InteristaNagato 24.08.2019 23:20

pluto srednio bez szalu

InteristaNagato 24.08.2019 23:20

xddddddd

InteristaNagato 24.08.2019 23:19

Będzie ciężko w tym sezonie. Na siłę będą próbowali, aby Juve nie zdobyło 9 i 10 mistrzostwa z rzędu.

pluto11 24.08.2019 23:15

Jak Perisic zagrał dzisiaj w Bayernie

kusy 24.08.2019 23:12

Hurkacz teraz gra finał, Polsat sport extra #polskiTenis

jaszczomb 24.08.2019 23:10

1 mecz 3:0 i pokazac frajerom gdzie ich miejsce

InteristaNagato 24.08.2019 23:10

i pracuj na swoich warunkach

InteristaNagato 24.08.2019 23:10

Piter musisz powiedziec Basta

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    2

  • 2

    Kevin-Prince Boateng

    1

  • 3

    Jose' Callejon

    1

  • 4

    Dries Mertens

    1

  • 5

    Nikola Milenkovic

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • FT

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    3 - 4

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28326

Liczba newsów: 34510