Relacje

Inter wygrywa z Werderem 4-0 (76)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
1512
76

Inter Mediolan pokonał Werder Brema 4-0. Bramki zdobyli Eto'o (3) i Sneijder.

 

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 29 Coutinho; 9 Eto'o.

Rezerwowi: 12 Castellazzi, 11 Muntari, 17 Mariga, 20 Obi, 30 Mancini, 39 Santon, 57 Natalino.

Trener: Rafael Benitez


Werder Brema: 1 Wiese; 5 Wesley, 29 Mertesacker, 15 Prodl, 16 Silvestre; 20 Jensen, 6 Borowski, 44 Bargfrede, 10 Marin; 7 Arnautovic, 23 Almeida.

Rezerwowi: 21 Mielitz, 3 Pasanen, 14 Hunt, 17 Husejnovic, 18 Kroos, 19 Wagner, 41 Schimdt.
Trener: Thomas Schaaf.

 

Sędzia główny: Undiano Mallenco (Hiszpania)


1-0 Eto'o


2-0 Eto'o


3-0 Sneijder


4-0 Eto'o


Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Komentarze (76)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.10.2010 o 10:23 przez mati1908
mati1908
fantastyczny mecz,fantatstyczne zwycistwo
30.09.2010 o 20:56 przez Kubusa10
Kubusa10
Wracamy na właściwe tory
30.09.2010 o 20:47 przez Vancore
Vancore
No i tak ma byc nawet bez 5 podstawowych pilkarrzy mozna grac bardzo dobrze! To mi sie podoba.
30.09.2010 o 20:20 przez Matys8
Matys8
No mecz naprawdę dobry ! Takie mecze chce się oglądać z ofensywna gra Interu!<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> Teraz Żydentus z 3-0!
30.09.2010 o 19:28 przez SlimShady
SlimShady
Fajny mecz <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> który Werder nam w sumie oddali, bo grali fatalnie, ale za Eto wyrasta an bohatera, coś czuje ze trzeba go tam zostawić.<br />
Numer z aparatem extra <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.09.2010 o 19:27 przez Michuu
Michuu
I tak ma być zawsze <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.09.2010 o 18:19 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Pewnie, widowiskowo, ze stylem, przekonująco...Inter
30.09.2010 o 18:00 przez Dominho
Dominho
Brawo!
30.09.2010 o 15:51 przez koza15
koza15
TAK TRZYMAC ! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.09.2010 o 15:34 przez piter0806
piter0806
I tak ma grać Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! FORZA <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.09.2010 o 15:34 przez piter0806
piter0806
I tak ma grać Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! FORZA <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.09.2010 o 14:58 przez bykuInter
bykuInter
jestem tak szczesliwy ze mam ochote rozwalic kompa hehe ;] FORZA NERAZZURRI<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Tylko Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
30.09.2010 o 14:53 przez Piotr1996
Piotr1996
Zaczebiaście rozgromili Werder <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.09.2010 o 14:45 przez Magiq
Magiq
Mamy niesamowite szczęście gdy Milito od początku sezonu jest w dołku to rozstrzelał nam się Eto'o.Jeżeli Eto'o utrzyma formę a Milito będzie znowu trafiał jak w zeszłym sezonie to będzie miazga.Świetny Coutinho mimo kilku głupich strat zagrał naprawdę dobrze.Biabiany jest niesamowicie szybki i świetnie zastąpił Pandeva.Goran niech lepiej uważa aby nie stracić miejsca w pierwszej drużynie bo młodziaki rozkręcają się.Teraz derby Włoch nas czekają,zobaczymy czy nasi zdążą się wykurować bo sporo osłabień w drużynie.
30.09.2010 o 14:26 przez hQ
hQ
W pierwszej połowie Werder nie istniał. Cieszy takie zwycięstwo (patrząc na walkę walkę pomiędzy Włochami, a Niemcami w rankingu również). Fajnie się spisali ci, którzy mieli zastąpić tych z pierwszej jedenastki. Eto'o klasa sama w sobie. Szkoda mi Lucio, modlę się o jego zdrowie. Co z Cesarem? Czemu była zmiana?
30.09.2010 o 14:17 przez Anek
Anek
ładny mecz w wykonaniu interu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
oby tylko tak dalej<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
a Eto bardzo ładnie tylko żeby ta forma dalej tak była i czekamy na kolejne bramki<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.09.2010 o 14:01 przez VanBuffer
VanBuffer
Nie masakra :] &lt;killer&gt;
30.09.2010 o 13:46 przez petric
petric
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
30.09.2010 o 12:35 przez MatiInter
MatiInter
Etoo mistrz! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> wynik swietny, szkoda ze to z dosyc mocno oslabionym werderem
30.09.2010 o 12:23 przez VanBuffer
VanBuffer
Eto'o forme trzyma <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.09.2010 o 12:06 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza Eto'o<br />
Forza Inter <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.09.2010 o 11:41 przez kulasiak
kulasiak
Mecz bardzo dobry i paradoksalnie brak tylu zawodników kontuzjowanych wyszedł nam na dobre. Wreszcie nie było męczącego się Milito tylko strzelający gole i radosny Eto'o. Nie było też słaniającego się po boisku Pandeva a młody Coutinho. Dobrze też że Cordoba daje radę oraz, że wreszcie Obi oraz Santon sobie trochę pograli. Wynik i gra cieszy ale z Juve trzeba powtórzyć grę i zwyciężyć. Mam też nadzieję że z Julio wszystko w porządku<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.09.2010 o 11:19 przez miczel192
miczel192
Szkoda, że Santon nie uderzył dokładniej, bo mogła być ładna bramka<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Cieszą 3pkt, no i styl zwłaszcza w 1. połowie.. a w drugiej już mądrze z tyłu i było elegancko<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.09.2010 o 09:04 przez madmike
madmike
zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie; pierwsza polowa bardzo szybka i z typowymi akcjami Interu; no i Eto'o ze Sneijderem w znakomitej formie<br />
Coutinho calkiem niezle i nawet Biabiany pociagnal troche<br />
sama przyjemnosc <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.09.2010 o 08:45 przez Odet
Odet
Wreszcie, pierwszy raz widziałem rękę Beniteza.<br />
Wystarczy że słabego Milito i bezproduktywnego Pandewa zabrakło i jest gra.<br />
Deki znowu klasa.<br />
Fajnie że Rafa nie bał się zmian. Castellazzi lepszy od Julio, ale o tym wiedziałem już wcześniej<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Nawet Santon raz ładnie szarpnął.<br />
Pozdr.
30.09.2010 o 08:45 przez RedKhmer
RedKhmer
Najlepszy mecz interu jaki oglądałem w tym sezonie i chciałbym byśmy tak grali w każdym meczu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> nie mówie żebyśmy tak wysoko wygrywali ale tak długo utrzymywali sie przy pilce i konstruowali takie akcje.<br />
Co do eto'o to po tym meczu powinien grac na szpicy , a mlody szopen i Babiany pokazali ze potrafia zastapic Gorana i Milito i mam nadzieje ze to zmobilizuje Gorana i Milito do lepszej dyspozycji gdyz konkurencja nie spi <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Szopen udowodnil ze bedzie z niego gracz i czesciej powinien dostawac szanse. Ten sezon na podstawowy sklad to jeszcze za wczesnie ale w nastepnym lub za dwa sezony widze go w podstawowym skladzie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Mam tylko nadzieje ze nie zlapie jakiejs ciezkiej kontuzji bo w tym wieku to najgorsze.
30.09.2010 o 08:09 przez reves98
reves98
forza <span style="color: red">I</span>nter eto rządziiii
30.09.2010 o 07:38 przez mikruzzo
mikruzzo
zajebiście cieszy taka wygrana<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.09.2010 o 07:29 przez zanetti22
zanetti22
Druga i pierwsza połowa to były dwa światy. O pierwszej już pisałem więc nie będę się powtarzał. W drugiej Inter ewidentnie zadowolony z wyniku cofnął się i skupił bardziej na obronie. Dopiero parę akcji po bramce Etoo miało odpowiednie tempo. Nie zaciera to oczywiście dobrego wrażenia po meczu. Poza zdobywcą bramek Etoo, mi szczególnie spodobał się występ Coutinho. Jeszcze wszystko przed nim ale ma wielki talent. Zgadzam się z Mirkiem11, że wysoka gra Etoo osłabił nam trochę obronę w tym sezonie, ale to wynik tego, że na lewej Chivu został sam bo Etoo już się nie wraca, dziś Coutinho też nie bardzo był w stanie wesprzeć naszą defensywę na skrzydle.<br />
Cieszy zwycięstwo i jego styl, martwi kontuzja Lucio.<br />
FORZA<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.09.2010 o 01:05 przez Cny
Cny
Mirek11: Z tym, że teraz to Eto'o strzela prawie wszystko, a Milito marnuje multum sytuacji (np. z Palermo), lub jest niewidoczny (np. Roma). Gramy o punkty, a nie dobre samopoczucie Milito. Benitez widzi, że bramki daje mu Eto'o a nie Milito, więc raczej na Samuela będzie stawiać.<br />
<br />
Mecz bardzo dobry, co cieszy po słabym meczu z Romą. Babiany na początku zszokował mnie swoją szybkością. Może być z niego przydatny gracz na przyszłość. Coutinho też ładnie, szczególnie wyśmienite podanie do Wesa, który tradycyjnie marnuje 1 na 1. <br />
<br />
Co do meczu z Juve. Środek Cordoba-Chivu powinien dac rade. Pewnie wróci Zanetti więc zagra na lewej

Shoutbox

rchemik 25.06.2026 19:42

wiesz, tu chodzi aby chłopaka urobić. Pwnie, moze Totenham czy inny everton wywalic kasę i dać mu nawet 8-10 mln za sezon gry. Z tym że to nie będzie ani LM ani prestiżowy klub, tylko jeden wielki pociąg do kasy.

Claudio 25.06.2026 19:41

po akcji z Palestrą to boję się nawet jakiegos Bournemouth....

rchemik 25.06.2026 19:40

no to wóz albo przewóz. Nie będziemy bliżej takiego talentu jeszcze na takiej pozycji przez następne 10 lat, więc tu powinna być walka o każdy mln euro. zastawmy jak farsa nawet nazwę stadionu XD

Claudio 25.06.2026 19:40

Na prawdę twierdzisz, że Como bedzie poswiecalo swoja kadrę dla Paza przed LM?

Claudio 25.06.2026 19:39

tutaj problemem są kluby angielskie. Bo wiadomo już, że Real chce kasy na swoje transfery i Jose już go skreslil, a COmo nie stac na niego.

rchemik 25.06.2026 19:39

za chwile popchają kilku za 30-50 mln i będą prawie na 0

Claudio 25.06.2026 19:38

ale co Como da jak ogranicza ich FFP?

rchemik 25.06.2026 19:38

jeśli damy tyle ile como, to wybierze como

Claudio 25.06.2026 19:38

Como tutaj nie jest problemem

rchemik 25.06.2026 19:37

namieszały nam Mylan i Jufki dając miejsce Como w LM i teraz Paziowi się pewnie zachciało chociaż 1 sezon grać z nimi w Lm.

Claudio 25.06.2026 19:37

No tak tak....bo Marotta z Perezem ostatnio rozmawiali sobie tylko o meczu legend w Madrycie. Inter dokładnie wie na czym stoi i czeka czy wskoczy jakas oferta nie do odrzucenia z Anglii dla Realu czy będą mogli na poważnie brać transfer Paza. Dyrdymały tych wszystkich pismaków to jak informacje z jakiegoś pudelka i "interes się kręci i są wyświetlenie"

Claudio 25.06.2026 19:35

„Inter w swoich życzeniach chce włączyć Nico Paza jako mezzalę w ustawieniu 3-5-2. Tu w siedzibie panuje całkowita cisza i szacunek dla sytuacji, gdy tylko pozna rzeczywistą cenę, można zacząć rozmawiać. Inter ma dwa atuty w rękawie: relacje między Marottą a Florentino Perezem oraz przyjacielską relację między tatą Nico Paza a Zanettim” @MatteoBarzaghi

martins2000 25.06.2026 18:57

Como pyta o Antonio Vergara,Napoli chce 30 mln

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625466

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się