Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Cny
26.06.2026 21:44
btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?
Cny
26.06.2026 21:42
ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw
Cny
26.06.2026 21:41
musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem
Paolo92
26.06.2026 21:38
👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano
Cny
26.06.2026 21:37
a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?
Tifosinho
26.06.2026 21:29
Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔
rchemik
26.06.2026 21:28
tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp
Tifosinho
26.06.2026 21:28
Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył
Piotrek85
26.06.2026 21:27
Za rok ,może dwa wróci do Włoch
Piotrek85
26.06.2026 21:26
Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.
Tifosinho
26.06.2026 21:23
Dyrektor sportowy Milanu
Rebelde
26.06.2026 21:21
Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.
furch001
26.06.2026 21:16
Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek
furch001
26.06.2026 21:15
Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów
Tifosinho
26.06.2026 21:07
Ostigard pięknie zaczął mecz 😁
jaszczomb
26.06.2026 21:07
ale festwial spierdolenia na sb xd
rchemik
26.06.2026 21:05
spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki
Komentarze (7)
Moim zdaniem nie ma zadnego na ten moment konkretnego pomyslu co do San Siro i wcale mnie to nie dziwi. Jest Miasto Milano, jest najemca Inter i najemca Milan. Jesli chodzi o remont to przebudowa takiego kolosa jak SanSiro pochlonie tak duze pieniadze, ze zdrowo myslacy chinczyk i amerykanie z Milanu na to nie pojda. Szumnie zapowiadana przebudowa skonczy sie na kilku lozach dla vipow, restauracji kosztem 3 ringu + odswiezone otoczenie stadionu.
Swoja droga, rozumiem i wiem, w jakim kryzysie gospodarczym sa Wlosi , uwierzcie mi ze naprawde mega , ale to zeby w takim miescie jak Mediolan , ktore finansowo przeskakuje cale Wlochy nie bylo konkretnego stadionu to sa jaja.