Plotki transferowe

Jedenastka Interu na sezon 2015/2016 (19)

Źródło: gazzetta.it
ponad 5 lat temu
348
19
fcinter serwisowe

Najpoczytniejsza włoska gazeta sportowa La Gazzetta dello Sport pokusiła się o przedstawienie hipotetycznej pierwszej jedenastki Interu w sezonie 2015/2016.

W grafice zamieszczonej poniżej nowo przybyłych zawodników zaznaczono na czerwono. Oznaczeni na niebiesko, to zawodnicy z obecnej kadry Interu. W pierwszej jedenastce znalazło się również miejsce dla Jasona Murillo, który latem dołączy do Nerazzurrich z hiszpańskiej Grenady. Co ciekawe żurnaliści różowej gazety nie widzą miejsca w wyjściowym składzie, dla młodej gwiazdy Interu Mateo Kovacica. Czyżby zatem włodarze Interu część funduszy na transfery planują pozyskać ze sprzedaży Chorwata?

Co sądzicie hipotetycznej jedenastce Interu na sezon 2015/2016?

11 Interu -2015/16

Zobacz też

Nikola Milenkovic

Transfer Milenkovicia odłożony na koniec sezonu (4)

13.10
10:30
Aleksandar Kolarov

Kolarov najgorszym transferem? (10)

19.10
17:08

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.04.2015 o 17:37 przez Gajdzik
Gajdzik
Za Rano Juan (ale musiałby grać tak jak na początku sezonu)
Santon na lewą, a Darmian na prawą w obronie :D
A w środku chciałbym zobaczyć jakby prezentowała się trójka Kova-Yaya-Brozo
28.04.2015 o 15:39 przez keats
keats
Chciałbym, żeby ktoś się wypowiedział . Dlaczego nasz zarząd chce przeznaczyć tak duże pieniądze na tego Dybale?Czy on jest naprawdę taki dobry ? Jeśli ktoś mógłby scharakteryzować tego zawodnika, będę wdzięczny
28.04.2015 o 15:14 przez niproxdk
niproxdk
Kovacić za Brozovicia.
28.04.2015 o 13:25 przez Nadia G
Nadia G
Brozović? REALLY ?? ?
28.04.2015 o 12:28 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Murillo Panie to mIAŁ PRZEZ 3/4 SEZONU KONTUZJĘ, DLATEGO NIE GRAŁ.
28.04.2015 o 08:12 przez Nen
Nen
Murillo nie gra za wiele w Granadzie, ktora ma najwiecej wpuszczonych goli w lidze. Nir rozpedzałbym sie z ta podstawowa jedenastką.
28.04.2015 o 07:49 przez Yascarr
Yascarr
słabo, bardzo słabo. Ja chciałbym to widzieć tak: Handanović(ew.Romero); Darmian-Vidić/Dragović/Murillo-Santon; Vazquez-Medel/Brozović/Gnoukouri-Toure; Szakiri/Hernanes; Icardi-Jovetić/Pato(ew.Gignac). W ten sposób mamy 16 zawodników którzy mogą walczyć o pierwszą 11, możemy rotować składem w zależności od formy zawodników. Do tego oczywiście reszta rezerwowych a więc Juan/Ranocchia, Danilo, Puscas, Kuźma. Skład absolutnie na walke o TOP3, w dodatku realny zakładając że sprzedamy Kovacića, Guarina, rozstaniemy się z Palacio, Obim itp.
28.04.2015 o 07:21 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ranocchia ?? ? broniłem go cały czas ale teraz widać golym okiem, że nic z niego przynajmniej u nas nie będzie - dobre interwencje przeplata z dziecinnie prostymi błędami a Handa ani zaden inny bramkarz nie są cudotwórcami aby bronić wszystkie te wpadki - po drugie co to za Zukanovic ?? ? miało już nie być zadnych wynalazków pokroju Cirillo i PAsqale itp. poza tym Kova powinien dostać tak jak u Mazzariego więcej zaufania i stale grać a wtedy z pewnością odpłaci się piękną grą jak z początku sezonu - a jak tu widze jazdy na niego i chęci nawet opchania go za śmieszne 15-20 czy 25 baniek to wyobrażam sobie od razu branke i morattiego, którzy nie mieli bladego pojęcia o perle jaką mieli i opchali za grosze czyli Coutinho - a teraz to samo Kova ?? ? NEVER !! ! wolałbym aby Icardi odszedł niż on - a Dybala ? po co nam on ?? ? lepiej tą kase przeznaczyc na Jovetica i Toure a z reszty kupić konkretnego prawego bądz lewego obronce a nie jakis ogórków.
28.04.2015 o 00:21 przez Excubitor
Excubitor
Guarin? Też nie lubię gołębi, ale bez przesadyzmu. Il Capitano Ranokja? Czyli nic się nie zmieni. Tego nołnejma z Kiewo nawet nie skomentuję.
27.04.2015 o 23:51 przez Kebo
Kebo
Słabo to się prezentuje, dodatkowo na Dybale nie ma szans, a ten ziomek na lewej to kompromitacja.
27.04.2015 o 23:21 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Wolałbym jednak Joveticia niż Dybale
27.04.2015 o 23:00 przez hQ
hQ
Handanovic; Santon, Vidic, Murillo, Darmian; Hernanes, Kovacic, Brozovic; Shaqiri, Icardi, Jovetic. Pozdrawiam.
27.04.2015 o 22:52 przez rumcyk
rumcyk
Zukanovic i Guarin to jest pośmiewisko i kompromitacja, a co do Brozovicia to jak bedzie grał jak gra to takze sie nie nadaje
27.04.2015 o 22:49 przez ciechan
ciechan
santon lewa, darmian prawa, dragovic zamiast murillo albo rano, toure na guarina miejsce , song lub medel na dmf i zostaje brozo kova na lewa reke , do tego shaqiri jojo i icar . bylbym absolutnie zodowolony i z niepokojem czekalbym na nadchodzace mecze :)
27.04.2015 o 22:35 przez Janosv360
Janosv360
Na prawą Darmiana i jest super :)
27.04.2015 o 22:33 przez boniunio
boniunio
WTF Zukanovic ?? ?
27.04.2015 o 22:31 przez piotrekninter
piotrekninter
Santon gra lepiej na lewej,i tak ma zostac
na prawa fajnie byloby darmiana, w srodku bym widzial jakiegos doswiadczonego obronce,moze jak na to Vidic zacznie grac jak ostatnio,i obok albo Murillo albo JJ, zaden Ranocchia
DM , Yaya nie gra na tej pozycji,Song marzenie,i pomoc Song Yaya Guarin,ale by byla siła, zadnej pilki na przebitki bysmy nie przegrali.
Atak wole Jojo,bo Dybala to niewiadoma :P
27.04.2015 o 22:26 przez ekspert
ekspert
Zukanovic to jest nasz sposób na dziury w obronie? No nie sądze żeby to pomogło w takim razie :d Murillo spoko, Santon fajnie, ale pozostała dwójka do wymiany KONIECZNIE. Kapitan niech leci grać do Bari z powrotem czy gdzie go tam wezmą, pamiętam już dośc dawno temu Juve ponoc oferowało za niego 18 mln - trzeba było sprzedawać póki ktoś płacił :/ Brozovic jakos nie jest też dla mnie gwarantem jakości w pomocy, a Dybała to jest plota. Nie zapłacimy za niego 50 mln, poza tym to nie ma sensu przy zapotrzebowaniu na piłkarzy na innych pozycjach żeby płacic za jednego typa tyle pieniędzy.
27.04.2015 o 22:16 przez mathias
mathias
Jovetić za Dybale wydaje sie być rozsądniejszą (i tańszą) opcją do ataku. Po za tym mielismy podobno przebudować obronę a ja tu widzę niewiadomą Murillo w parze z flegmatycznym Ranocchią a w dodatku jakiś 28letni no name na boku... Ech, LGdS

Shoutbox

cuba 21.10.2020 14:48

:D

CzarodziejCzasu 21.10.2020 14:45

Nie

HB 21.10.2020 14:39

są tu jacyś fani Interu?

HB 21.10.2020 14:39

ale zamuła

cuba 21.10.2020 14:31

oby to się zmieniło Czarodziej

CzarodziejCzasu 21.10.2020 14:26

1 to tylko po calciopoli

CzarodziejCzasu 21.10.2020 14:26

Czasem na drugie

CzarodziejCzasu 21.10.2020 14:26

Ja juz zaakceptowałem ze Inter to kkub na 3-4 miejsce maks

Kredence 21.10.2020 14:23

Mourinho teraz wspiera Tottenham dlatego tak dobrze im idzie

Pjerun 21.10.2020 14:23

ale dla mnie np. az takie negatywne nastawienie do Conte jest absurdalne

Klinsi64 21.10.2020 14:23

kazdego czyt.Eriksena

Pjerun 21.10.2020 14:23

mozliwe

cuba 21.10.2020 14:20

i tak każdy będzie mial swoją rację :)

cuba 21.10.2020 14:19

i jednak go brakuje lub kogoś kto będzie wspierał dosłownie każdego zawodnika

Klinsi64 21.10.2020 14:19

wtedy to bylo

Klinsi64 21.10.2020 14:18

:cenzor: 112 lat historii Inter to tylko 2 lata za mou

Klinsi64 21.10.2020 14:18

za czasow mou dokl

cuba 21.10.2020 14:17

ja naawet powiem że walka,chęć zwycięstwa ,każdy za każdego to było za czasów Mou ,trochę minęło a tak to byle byc w pierwszej 4

Klinsi64 21.10.2020 14:17

przegral 1 mecz przetrzebiony przez covida w ktorym braklo skutecznosi

Pjerun 21.10.2020 14:16

jak przypominam sobie jak Inter gral kilka lat temu, a jak gra teraz to widac olbrzymia roznice wedlug mnie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 21:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37686