Reprezentacje

Kovacić powołany do reprezentacji (8)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: football-italia.net
około 12 lat temu
683
8

Czterech graczy z Serie A zobaczymy wśród piłkarzy Chorwacji zmagających się na Mistrzostwach Świata w Brazylii. Wśród nich nie zabraknie Mateo Kovacicia, wielkiego talentu chorwackiej piłki i Interu Mediolan. 

 

Oprócz niego znajdzie się tam także Ante Rebić, napastnik Fiorentiny. W obronie zobaczymy Sime Vrsaljko i Igora Bubnjicia, obrońców Genoi i Udinese. 

 


Bramkarze: Stipe Pletikosa (Rostov), Danijel Subasic (Monaco), Dario Kresic (Lokomotiv)

Obrońcy: Darijo Srna (Shakhtar), Domagoj Vida (Dynamo Kijev), Vedran Corluka (Lokomotiv), Dejan Lovren (Southampton), Josip Pivaric (Dinamo), Ivan Strinic (Dnipro), Gordon Schildenfeld (Panathinaikos), Sime Vrsaljko (Genoa), Igor Bubnjic (Udinese)

Pomocnicy: Ivan Rakitic (Sevilla), Luka Modric (Real Madrid), Ivan Perisic (Wolfsburg), Mateo Kovacic (Inter), Ognjen Vukojevic (Dynamo Kijev), Niko Kranjcar (QPR), Arijan Ademi (Dinamo), Alen Halilovic (Dinamo)

Napastnicz: Mario Mandzukic (Bayern), Ivica Olic (Wolfsburg), Eduardo (Shakhtar), Jelavic (Everton), Nikola Kalinic (Dnipro), Rebic (Fiorentina)

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Oficjalnie - Lautaro leci na Mundial (8)

29.05
14:45

Mancini przekonany, że ponownie obejmie reprezentację Włoch (7)

03.04
06:07

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.05.2014 o 21:00 przez dodo_IM
dodo_IM
Jak Kovacić zagra dobry mundial, to zaraz się zgłosi jakieś PSG lub City i możemy się pożegnać z naszym chłopakiem.
14.05.2014 o 20:59 przez Pawel1992
Pawel1992
Myślę , że powinien pomóc swojej reprezentacji w awansie do następnej rundy.
14.05.2014 o 20:40 przez Gajdzik
Gajdzik
Mam nadzieję, że pokaże światu co potrafi !! ;)
14.05.2014 o 18:29 przez mikruzzo
mikruzzo
Zgadzam się z przedmówcami, druga linia Chorwatów miażdży :ave:
14.05.2014 o 18:07 przez Claudio
Claudio
Modric-Kovacic-Rakitic świetna pomoc Chorwatów. Czy atak taki świetny? Nie powiedziałbym.
14.05.2014 o 17:24 przez Drago194
Drago194
Środek pomocy u nich to absolutny kosmos, bez wątpienia pod tym względem wyprzedzają 95% reprezentacji.
14.05.2014 o 16:41 przez piotrekninter
piotrekninter
fakt atak pomoc fajna
obrone Serbowie maja mocniejsza :P
14.05.2014 o 16:36 przez Piotrekfci
Piotrekfci
pomoc i atak mają mega - powiedziałbym, że lepiej się prezenują niż belgowie

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 15:51

Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć

Borgen 26.06.2026 15:51

i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.

Borgen 26.06.2026 15:50

Śmiej się... to samo chciałem napisać ;)

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

Diufa

Szczupac_FCI 26.06.2026 15:47

kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz

Claudio 26.06.2026 15:43

zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

XD

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Ale wszyscy wiemy jak będzie

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Tak szczególnie ten brak pośpiechu przy Palestrze pomógł, a nie czekaj.....

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Teraz Provedel powinien być załatwiony do wieczora a Solet jutro do południa.

Jaszczu91 26.06.2026 15:42

Przynajmniej nie stracimy całego okienka na Paza żeby go finalnie nie kupić

Claudio 26.06.2026 15:41

wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.

Orzeu 26.06.2026 15:40

co typ bredzi xD

Claudio 26.06.2026 15:34

Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.

Claudio 26.06.2026 15:31

gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą :D

rchemik 26.06.2026 15:30

Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08

rchemik 26.06.2026 15:29

priorytetem*

rchemik 26.06.2026 15:29

do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625535

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się