Wywiady z trenerami

Mancini: Bardzo dobra druga połowa (6)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 11 lat temu
510
6

Na pytania dziennikarzy po zremisowanym spotkaniu z Juventusem odpowiadał wczoraj trener Interu, Roberto Mancini. Oto co do powiedzenia miał włoski szkoleniowiec Nerazzurrich.

 

Pierwsza połowa była dla nas bardzo trudna, zagraliśmy w niej tylko dobre 10 minut. Na szczęście zagraliśmy o wiele lepiej w drugiej odsłonie spotkania. To dla nas bardzo ważny punkt, jednak nie jestem do końca zadowolony. Mecz trwa 90 minut, a mój zespół zdołał rozegrać tylko jedną dobrą połowę.

 

- Czy zmiana Kuzmanovicia na Podolskiego była dobrym posunięciem? Dzięki temu lepiej kontrolowaliśmy boki boiska, to wszystko. Dzięki temu zdołaliśmy stworzyć sobie kilka dobrych okazji do strzelenia gola.

 

- Hernanes? W drugiej połowie grał on na nietypowej dla siebie pozycji. Jestem jednak pewien, że gdy powróci on do swojej optymalnej formy, to będzie to dla nas bardzo ważny gracz.

 

- Pozytywy? Jestem zadowolony, ponieważ wiem, że nie da się zmienić wszystkiego w przeciągu jednego miesiąca, ale i tak widzę poprawę w naszej grze. Musimy jednak poprawić naszą skuteczność.

 

- Shaqiri? Nie wiem, czy zdołamy szybko zakończyć negocjacje, jednak gdy jest się trenerem, to oczekuje się takich rzeczy. Potrzebujemy takich graczy, spójrzcie chociażby na Podolskiego. Pomimo faktu, że nie jest on jeszcze w swojej najlepszej formie, to nadal jest to dla nas duże wzmocnienie. Każdy zespół potrzebuje dobrych graczy, bo bez nich nie wygrywa się trofeów.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Conte stawia się De Laurentiisowi: Inter w pełni zasłużył na Scudetto (12)

25.05
12:45

Simone Inzaghi: Gdybyśmy wygrali Ligę Mistrzów, zostałbym (32)

30.04
09:23

Komentarze (6)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.01.2015 o 14:57 przez cuba
cuba
Nie umiem tak chwalić jak niektórzy że dobra połowa,że już jakiś progres ... gramy jak gramy,udało się wyjechać z punktem a tak na prawdę powinny być 3,Mauro mógłby trochę grać bardziej zespołowo bo czasem wydaje mi się że mógłby więcej ale za bardzo zapatrzony w siebie,Guarin ... delikatnie mówiąc słabo i nie wiem kiedy ostatnio oddał świetny strzał z dystansu,juz ile można głaskać,nie mam kompletnie nic do trenera,faktycznie facet wie na czym stoi i zna swoją wartość,czekam z utęsknieniem na wygrany mecz po którym będzie można powiedzieć że to było to,póki co szarpiemy mecz za meczem i rozumiem że to Juventus bla bla bla ale co mnie to interesuje,Osvaldo miał powód by się wku... i jakoś rozumiem gościa ,to jest moja opinia i ma prawo się z nią ktoś nie zgodzić
07.01.2015 o 14:57 przez Pawel1992
Pawel1992
W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali rywale.Druga była bardziej wyrównana w której każda z drużyn miała swoje szanse.Szkoda, że nie udało się zdobyć gola w końcówce gdy mieliśmy dwie dobre sytuacje, ale patrząc na przebieg meczu można być zadowolonym z remisu.
07.01.2015 o 13:52 przez Omen
Omen
Mancini - Właściwy człowiek na właściwym miejscu . Podoba mi się to,że mówi co myśli. W grze naszej drużyny widać poprawę a przy kilku dobrych transferach widzę dla nas miejsce w pierwszej trójce. Powoli zaczyna to się układać.
07.01.2015 o 12:06 przez Dunek
Dunek
To chyba był najlepszy ruch Interu w tym sezonie aby ściągnąć Mancio :)
07.01.2015 o 12:04 przez Drago194
Drago194
Mazzarri pewnie wychwalałby zespół pod niebiosa, bo dla niego byłby to zapewne niebywały sukces. To jest właśnie różnica między nim a Mancio, który mimo wszystko ma mentalność zwycięzcy.
07.01.2015 o 11:47 przez ruszko1
ruszko1
Mancini nie owija nie cacka sie co powie prezydent i reszta, gosc zna sie na tym co robi i wie ze aby wygrywac potrzebuje na JUZ swietnych zawodnikow a nie wieczne talenty

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

tytusek25 22.06.2026 19:38

takie lenno . Masz Messi. To ode mnie :D

Claudio 22.06.2026 19:38

dokladnie. Cos jak Lewy w Polsce. Na siłę wszystko do niego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625121

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się