Plotki transferowe

Mancini naciska na transfer Shaqiriego (18)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 11 lat temu
631
18

Po transferze Lukasa Podolskiego, Inter nie zamierza się zatrzymywać i chce jeszcze wzmocnić formację ataku. Jak podaje La Repubblica, Roberto Mancini bardzo mocno naciska na zarząd klubu na jak najszybsze negocjacje z Bayernem w sprawie Xherdana Shaqiriego.

 

Wczoraj przed południem odbyło się spotkanie pomiędzy Piero Ausilio a agentem Szwajcara, które miało być bardzo pozytywne. Dyrektor sportowy Nerazzurrich miał zaoferować 3,5-roczny kontrakt z zarobkami około 2,5 mln euro netto za sezon gry.

 

Inną kwestią jest znaleźć porozumienie z bawarskim klubem, który żąda za swojego skrzydłowego 15 mln euro, przy oferowanych przez mediolańczyków 12 mln. Ta różnica jednak może zostać zredukowana w postaci bonusów. Kolejne spotkanie pomiędzy władzami klubów ma odbyć się 7 stycznia.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.01.2015 o 21:44 przez Interista_8
Interista_8
No jeżeli Xherdan by do nas doszedł to była by to po prostu rewelacja. Czekamy na rozwój wydarzeń. :)
03.01.2015 o 20:05 przez kibol123
kibol123
I Znowu mamy gówniaka (Hernanesa) a kasy nie mamy na prawdziwego zawdonika Inter nigdy sie nei zmieni wszystko co ma wyda na byle kogo później jak jest okazja to nie ma kasy
03.01.2015 o 19:11 przez Nen
Nen
Byłoby mega, ale dziwie się Bayernowi, bo onw zasadzie gra na poziimie Robbena i Riberyego, a ci juz swoje lata mają.
03.01.2015 o 18:26 przez Handan95
Handan95
Liverpool podobno zaoferował 14,wiec powoli mozna sie zegnac z marzeniami o shaqirim.
03.01.2015 o 17:21 przez Kondzik
Kondzik
Chca te kwote rozlozyc na 3 raty bo teraz taka duza kwota zrobi mlyn z FFP
03.01.2015 o 17:16 przez broda4991
broda4991
Ja bym Guarina opylił kupić Jego i jeszcze kogoś do defa ale to trzeba dołożyć kasy.
03.01.2015 o 17:12 przez Pawel1992
Pawel1992
Widzę, że staramy się coś robić by sprowadzić Shaqiriego.Bedzie trudno, ale liczę, że się uda.
03.01.2015 o 17:11 przez Lopez
Lopez
To Inter ma aż tyle pieniędzy?!Jestem w szoku!Jak się chce to się potrafi znaleźć
03.01.2015 o 17:10 przez kibol123
kibol123
Haha 7 stycznia to już dawno będzie po Shaqirim a jak dobrze pójdzie to i po Lavezim jak jest realna możliwość żeby go ściągnąć to Ausillio już punkt szósta powinien czekać pod drzwiami siedziby Bayernu.
03.01.2015 o 16:59 przez szmalo
szmalo
15mln? przeciez to okazja! brać kupować pieniędzy nie zalowac !! !
03.01.2015 o 16:58 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Wątpie ż eprzyjdzie ale pragnę go u nas od kąd o nim usłyszałem i jakby sie udało to umyłbym pięty Ausilio.
03.01.2015 o 16:57 przez Altaid
Altaid
Thohir podejście róbta co chceta. Piero sprawuje się świetnie. Wywaliłbym tylko Fassone i przemówił do rozsądku naszemu kochanem Indonezyjczykowi. Dawać nam tutaj Shaqiriego.
03.01.2015 o 16:57 przez luuki
luuki
jaram sie...
03.01.2015 o 16:52 przez superskuN
superskuN
Przeciez wiadomo ze Shaqiri na wylocie a oni przekladaja negocjacje... To Shaqiriego raczej u nas nie zobaczymy. Mowiono o zainteresowaniu Layunem a ten juz po przejsciu do Granady wypozyczony do Watfordu ... zostaniemy pewnie jak zwykle z reka w nocniku :D no ale nie ma co narzekac dopiero poczatek okienka ;)
03.01.2015 o 16:51 przez Janosv360
Janosv360
Po takich ochłapach jak ostatnio sprowadzaliśmy to taka bomba była by czymś niesamowitym ;) kibice w mediolanie chyba by zwariowali jak by przyleciał na lotnisko ;) ale nie ma co się napalać jak nie będzie oficjalnego potwierdzenia transferu .
03.01.2015 o 16:42 przez niproxdk
niproxdk
Mancini dopnij swego. Chuchu ,dobre :)
03.01.2015 o 16:40 przez Chuchu
Chuchu
Panie Ausilio, jeśli się to panu powiedzie, to ucałuję pana w czubek tej łysej głowy. Trzymam kciuki!
03.01.2015 o 16:39 przez Kebo
Kebo
To będzie chyba najlepszy transfer od czasów Mourinho o ile dojdzie do skutku.

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

tytusek25 22.06.2026 19:38

takie lenno . Masz Messi. To ode mnie :D

Claudio 22.06.2026 19:38

dokladnie. Cos jak Lewy w Polsce. Na siłę wszystko do niego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625120

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się