Plotki transferowe

Mercato live 07/07 (20:45) - nowa oferta za Perisicia (37)

Autor:
Źródło: różne
prawie 4 lata temu
474
37
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20.45

NBCsport informuje, że Arsene Wenger nie chce oddawać Alexis Sancheza w ręce Guardioli i Manchesteru City. Francuski manager Kanonierów chciałby sprzedać Chilijczyka za granicę. Według angielskich mediów Inter Mediolan jest faworytem do pozyskania Sancheza.

 

20.39

calciomercato informuje, że Manchester United nie daje za wygraną i chce Ivana Perisicia. Anglicy złożylo kolejną ofertę w wysokości 20 mln. € plus karta Matteo Darmiana.

 

19:59

Gianluca Di Marzio informuje, że Inter osiągnął porozumienie z Fiorentiną w sprawie Valero. Nerazzurri zapłacą za Hiszpana 5,5 mln. € + 1,5 mln. w bonusach.

 

17:56

Daily Mail: Perisić jest nadal celem nr 1 na skrzydło Manchesteru United. Czerwone Diabły zaoferowały ostatnio za zawodnika 45 mln euro, natomiast Inter twardo stoi przy cenie 55 mln. United jest także zainteresowane jednym z celów Interu - Radją Nainggolanem. 

 

17:54

Były zawodnik Interu, Marco Andreolli, dołączy wkrótce do Cagliari. 

 

14:06

Premium Sport: Sassuolo chce za Berardiego 50 mln euro. Inter być może spróbuje zbić tą cenę oferując wypożyczenie Gabigola. 

 

13:36

Sky: Borja Valero jutro zostanie zawodnikiem Interu. Obie strony dzieli już tylko minimalna kwota: Inter oferuje 5+1 mln euro, Fiorentina chce 7 mln euro. 

 

11:23 

Oficjalnie - Milan Skriniar w Interze

 

10:23

BILD: Bayern odrzucił gigantyczną ofertę Interu za Vidala. Włosi oferowali za Chilijczyka 57 mln. €. Bayern ofertę odrzucił i oferuje podwyżkę swojemu pomocnikowi. Vidal będzie zarabiał tyle co Robert Lewandowski

 

10:05 

Jak donosi Corriere dello Sport, Jeison Murillo nie jest zainteresowany przenosinami do Zenitu.

 

08:03

Corriere dell Sera: Wymiana z Lazio? Nie ma spokoju Gabriel Barbosa, który po raz kolejny jest łączony z innym klubem. Tym razem media donoszą o dużym zainteresowaniu zawodnikiem przez Lazio Rzym, które chętnie wypożyczyłoby Gabigola. W drugą stronę za cenę 30 mln euro powędrowałby Felipe Anderson. Operacja nie byłaby prosta, jednak włodarze Interu bardzo chcieliby zostawić Gabigola we Włoszech, a nie wysyłać do Niemiec czy Hiszpanii. 

 

08:01

La Gazzetta dello Sport: Inter zastanawia się nad ściągnięciem Alexisa Sancheza. 

 

07:55

Inter zaproponował 3 mln euro za Emanuela Cecchini. Banfield, w którym gra Cecchini, nie jest jednak zadowolone ze złożonej oferty. 

 

07:53

Dalbert naciska na transfer do Interu. Zawodnik spotkał się z włodarzami Nicei i jasno określił swoją wolę: chce przenosin do klubu z Mediolanu. Inter czeka obecnie na odpowiedź od Nicei na temat nowych żądań za zawodnika (obecna oferta Interu - 15 mln euro), jednak transfer wydaje się bardzo prawdopodobny. 

 

udostępnij

Zobacz też

Antonin Barak

Inter rozważa transfer Baraka (3)

07.05
12:29
Gosens

Inter i Juve po Gosensa? Na razie w walce tylko jeden klub (6)

06.05
06:12

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.07.2017 o 12:40 przez GianniVersace
GianniVersace
Darmian to cienias, maksymalnie w utd może sobie grac
07.07.2017 o 21:56 przez pluto11
pluto11
Chyba Sancheza z Ajaxu
07.07.2017 o 21:50 przez Yascarr
Yascarr
Inter faworytem do pozyskania sancheza... Boże, daj mnie siłę
07.07.2017 o 21:35 przez Claudio
Claudio
40+Darmian to rozsadna oferta
07.07.2017 o 21:23 przez _DANI_
_DANI_
Jak sam zawodnik będzie naciskał na transfer to zaproponować United Ivana za 40-45 mln + karta Darmiana
07.07.2017 o 21:02 przez Claudio
Claudio
United się troche kompromituje z tymi ofertami niczym zebraki. Inter nieugiety i mowi 55mln a oni wyskakuja z kolejna smieszna oferta...
07.07.2017 o 20:52 przez interista1987
interista1987
Gdyby sprzedali Perisicia nawet za 45 i wzieli Coste i Keite to bylbym zadowolony.
07.07.2017 o 20:49 przez Rebelde
Rebelde
Chyba tylko kompletny debil, zapłaciłby 50mln za Berardiego. Nawet nad 25 mln, mocno bym się zastanowił.
07.07.2017 o 20:41 przez piotrekninter
piotrekninter
nie no 5,5 plus bonusy to mega transfer, widac fiora pojdzie na odstepstwo,bo Hiszpan chce do nas dolaczyc
to ile ten Darmian warty 30 mln,pogrzaloich,dawac 30-35 i Darmiana to wtedy, może :P
07.07.2017 o 20:27 przez Kondzik
Kondzik
Świetna kasa za Valero ;)
07.07.2017 o 14:59 przez piotrekninter
piotrekninter
pieroginho dobrze kombinujesz :P bo innego powodu nie widze, po co Vidal wogole mialby rozważać naszą ofert
Borja motorem bym go nie nazwał,raczej dyrygentem,mam nadzie że jak Motta połączy obrone z atakiem,będzie mądrze kostruował akcje, motorem to może być Radja,ale pewnie się nie uda
zaklepmy go, to będzie już niezły początek mercato, dwóch grajków
skupimy się na bokach obrony, jeszcze jednym środkowym obrońcy i jednym skrzydłowym i można jechać z sezonem
07.07.2017 o 14:56 przez Kondzik
Kondzik
Jakie 50 mln...
07.07.2017 o 14:48 przez Est
Est
Niech dadzą to 7 mln za Valero i wreszcie zaczną się zajmować jakimiś kluczowymi wzmocnieniami.
07.07.2017 o 14:26 przez Jacenty
Jacenty
Skriniar i Valero to mam nadzieję taka solidna rozgrzewka przed prawdziwymi działami w mercato. Zgadzam się Timon, Valero może być motorem napędowym naszej drugiej linii, a za takie pieniądze to promocja (porównując chociażby do sąsiadów i sugerowanej kwoty za Biglię oscylującej wokół 20-25mln euro). Zastanawiam się co panowie Ausilio i Sabatini zaproponują nam w ostatecznym rozrachunku na skrzydła. Liczyłem, że Perisic zostanie, ale jeśli on sam chce odejść, to powinniśmy go sprzedać. Potrzebujemy ok 20 cholernie zdeterminowanych facetów, którzy chcą coś udowodnić, a nie ludzi robiących łaskę, że tu grają. I mam również nadzieję, że chociaż2/3 celów transferowych trafi to w ciągu 2-3 tygodni, tak aby udało się ich wdrążyć w reżim treningowy Lucjana.
07.07.2017 o 14:20 przez pieroginho
pieroginho
Oferta za Vidala pewnie byla po to zeby znic cene za Radje, niech Roma widzi, ze Inter Interesuje sie innymi graczami a oferta za belga byla złożona szybciej
07.07.2017 o 14:11 przez interpolska12
interpolska12
Za Berardiego max 35 mln
07.07.2017 o 13:56 przez timon
timon
Mam nadzieję, że nic się nie spierniczy w temacie Valero. Mega wierzę w Hiszpana :)
07.07.2017 o 13:32 przez ksiazewi
ksiazewi
Tak jak mówiłem informacje o tym, że Vidala można brać za 40mln można włożyć między bajki.
07.07.2017 o 12:40 przez ekspert
ekspert
Po co ten Vidal? Radja byłby lepszym transferem i zdecydowanie łatwiejszym w realizacji.
07.07.2017 o 12:31 przez AveCaesar
AveCaesar
Następny pewnie Valero :D
07.07.2017 o 11:39 przez timon
timon
Chciałem i mam :) Zaczynają się transfery, Andreolli out Skriniar in, teraz czekam na kogoś poważnego na środek obrony
07.07.2017 o 11:34 przez cuba
cuba
Mam nadzieję że Gabi zostanie a co do Skriniara to nie pozostaje nic innego jak czekać co pokaże
07.07.2017 o 11:31 przez pieroginho
pieroginho
timon
Zycie to nie gra na kompie, kazdy po zakonczeniu sezonu mial wakacje, wiec daleko maja zawodnicy martwienie sie o kluby. Pisalem ze szrot latwo jest sciagnac, gównem obrzucaja inni na tej stronie, zarzad sprzedał graczy, kupił mlodych, zatrudnil 2 trenerów, znalazł nowego sponsora. Sabatini mowil ze pracuja w ciszy, nikt nie wie kto dolaczy do Interu, codziennie beda newsy o nowych graczach, byc moze juz sa dogadani z jakimis gwiazdami, ale sciaganie gwiazdy za 70 baniek na przyklad i dawanie jej 10 mln pensji nie ma sensu, niech biorą tych ktorzy beda chcieli nosic tę koszulke
07.07.2017 o 11:14 przez Klinsi64
Klinsi64
gdzie oficjalka Skriniara,szanowna redakcjo? ;)
07.07.2017 o 10:44 przez timon
timon
pierogingo,
Od kiedy jest Spaletii? Ja rozumiem, że umiejętność czytania newsów i kojarzenia dat przekracza Twoje możliwości, ale nie zaszkodzi zapytać kogoś mądrzejszego, a takich nie brakuje :) Poza tym gdzie ja kogoś obrzuciłem gównem? Masz jakieś kompleksy analne chłopczyku?

Spal jest naszym trenerem od początku czerwca, a podejrzewam, że co najmniej miesiąc przed wiedział, że będzie trenerem Interu. Ja nie mówię, że mamy już mieć gotową kadrę, ale fajnie jest móc wprowadzać zawodników od początku. Zważywszy, że u nas jest do wymiany prawie cały blok obronny, więc jest duże prawdopodobieństwo, że stworzy go czterech gości nigdy ze sobą nie grających, a na zgranie potrzeba czasu. Dodatkowo sprowadzenie kogoś z głośnym nazwiskiem za fajną kwotę na początku okienka, daje też sygnał innym zawodnikom, że buduje się coś konkretnego.

Kondzik
Mi nie chodzi o to czy ktoś wierzył w transfer Contiego czy nie. Chodzi mi o to, że Milan już na początku ma zbudowaną obronę, może zgrywać zawodników ze sobą i to na pewno zaprocentuje. A jeżeli chodzi o to, że Milan gra w LE, to przypominam, że kadrę zgłasza się na konkretne rundy. Wątpię, że ktoś robił transfery na szybko w Milanie z powodu strachu przed trafieniem na jakąś Gruzińską drużynę :)
07.07.2017 o 10:39 przez Dejwid
Dejwid
Przecież jak Vidal nie jest na sprzedaż, to nie ma szans, po co oni tracą czas.
07.07.2017 o 10:25 przez Klinsi64
Klinsi64
No niby tak,ale z drugiej strony naprawdę ciężko będzie sprowadzić do Interu wielkie nazwiska,tym bardziej w sezonie przed mundialowym.Kto się zdecyduje zamienić komfortowe warunki na pójście w niepewne?Powinniśmy zejść na ziemie,szybko przeanalizować rzeczywistość i nie tracić czasu na nierealne nazwiska.
07.07.2017 o 10:21 przez Kondzik
Kondzik
Dokladnie panowie dokladnie. Ale trzeba postekac bo Milan to i tam to...ludzie oni muszą listę graczy zaraz podac do LE. Maja trenera nie od tyg wiedzą czego im brakuje. A Conti czy ktos tu wierzył w jego transfer? Kibic merd jasno stwierdził ze tylko tam chce grać. Mnie ryra kto kiedy przyjdzie wazne by to byly wzmocnienia na miare awansu do LM.
07.07.2017 o 10:02 przez KoBa
KoBa
Nie widać, że mamy pomysł bo co? Sabatini nie zwołał konferencji prasowej i nie poopowiadał kogo chcemy kupić kiedy i za ile? Serio? Prawdziwe Mercato poznaje się nie po tym, jak się zaczyna, a po tym jak się kończy. Naprawdę nie da rady zaczekać z tymi jękami przynajmniej do sierpnia?
07.07.2017 o 10:00 przez Klinsi64
Klinsi64
200 baniek ma być po sprzedaży Perisica...co do samego mercato Skriniar i Valero mimo braku oficjalek są już nasi,więc tak do końca nie można powiedzieć,że nikogo nie ściągnęliśmy ;) Ogromny wpływ na nasze zniecierpliwienie mają pojawiające się codziennie nowe ploty,które sprawiają wrażenie,że nasi dyrektorzy skaczą z kwiatka na kwiatek,a ich działanie to jeden wielki chaos

Shoutbox

Endru 07.05.2021 21:52

Solidny jest?

Endru 07.05.2021 21:52

Vancore jak ten Maingan co ma byc zastepca Dollara?

Chuchu 07.05.2021 21:51

W samym Manchesterze City jest więcej poważnych piłkarzy niż w całej lidze francuskiej

Vancore 07.05.2021 21:51

od czasow hazarda

Vancore 07.05.2021 21:51

albo nie pasuja do 3-5-2 albo sa za starzy

Endru 07.05.2021 21:51

Vancore dzis napisal, ze duzo oglada Lille zaskoczylo mnie to

VVujek 07.05.2021 21:51

Kibic lille , serio .?

Vancore 07.05.2021 21:50

jako kibic lille powiem wam ze tam nie ma nikogo powaznego

VVujek 07.05.2021 21:50

Ogladasz obecnie

Endru 07.05.2021 21:50

ogladalem ich tylko z milanem jak wygrali 0-3

Endru 07.05.2021 21:50

nie wiem VVujek nieznam sie ich pilkarzach

VVujek 07.05.2021 21:49

Kto z lille w Interze Ender

Endru 07.05.2021 21:49

Inter zadal najwiecej bólu cyganowi

VVujek 07.05.2021 21:49

Milanisci bol dupy o wypowiedz Lukaku , a wiadomo ,ze zlatan to burak , sam zaczął to ma.

Endru 07.05.2021 21:45

Lille chyba nie odpusci tego juz

ragnar 07.05.2021 21:44

Wolny kilka kolej wczesniej bomba, dzis bomba...kozak

ragnar 07.05.2021 21:42

Burak kozak

ragnar 07.05.2021 21:42

Wow

ragnar 07.05.2021 21:42

Ej, eleven opoznienie mam

ragnar 07.05.2021 21:42

Cos nie strzela

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Crotone był?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 maja

  • FT

    Verona

    1 - 1

    Spezia

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Inter

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Benevento

Niedziela, 02 maja

  • FT

    Lazio

    4 - 3

    Genoa

  • FT

    Bologna

    3 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    Juventus

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Roma

Poniedziałek, 03 maja

  • FT

    Torino

    1 - 0

    Parma

Sobota, 08 maja

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 09 maja

  • 12:30

    Genoa

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Benevento

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 11 maja

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Udinese

Środa, 12 maja

  • 18:30

    Cagliari

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    AC Milan

Czwartek, 13 maja

  • 20:45

    Crotone

    ? - ?

    Verona

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    34

    82

  • 2

    Atalanta

    Atalanta

    34

    69

  • 3

    Juventus

    Juventus

    34

    69

  • 4

    Milan

    Milan

    34

    69

  • 5

    Napoli

    Napoli

    34

    67

  • 6

    Lazio

    Lazio

    33

    64

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    27

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    19

  • 4

    Ciro Immobile

    19

  • 5

    Dusan Vlahovic

    19

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27171

Liczba newsów: 39552