Plotki transferowe

Mercato live 07/07 (20:45) - nowa oferta za Perisicia (37)

Autor:
Źródło: różne
prawie 9 lat temu
1600
37

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20.45

NBCsport informuje, że Arsene Wenger nie chce oddawać Alexis Sancheza w ręce Guardioli i Manchesteru City. Francuski manager Kanonierów chciałby sprzedać Chilijczyka za granicę. Według angielskich mediów Inter Mediolan jest faworytem do pozyskania Sancheza.

 

20.39

calciomercato informuje, że Manchester United nie daje za wygraną i chce Ivana Perisicia. Anglicy złożylo kolejną ofertę w wysokości 20 mln. € plus karta Matteo Darmiana.

 

19:59

Gianluca Di Marzio informuje, że Inter osiągnął porozumienie z Fiorentiną w sprawie Valero. Nerazzurri zapłacą za Hiszpana 5,5 mln. € + 1,5 mln. w bonusach.

 

17:56

Daily Mail: Perisić jest nadal celem nr 1 na skrzydło Manchesteru United. Czerwone Diabły zaoferowały ostatnio za zawodnika 45 mln euro, natomiast Inter twardo stoi przy cenie 55 mln. United jest także zainteresowane jednym z celów Interu - Radją Nainggolanem. 

 

17:54

Były zawodnik Interu, Marco Andreolli, dołączy wkrótce do Cagliari. 

 

14:06

Premium Sport: Sassuolo chce za Berardiego 50 mln euro. Inter być może spróbuje zbić tą cenę oferując wypożyczenie Gabigola. 

 

13:36

Sky: Borja Valero jutro zostanie zawodnikiem Interu. Obie strony dzieli już tylko minimalna kwota: Inter oferuje 5+1 mln euro, Fiorentina chce 7 mln euro. 

 

11:23 

Oficjalnie - Milan Skriniar w Interze

 

10:23

BILD: Bayern odrzucił gigantyczną ofertę Interu za Vidala. Włosi oferowali za Chilijczyka 57 mln. €. Bayern ofertę odrzucił i oferuje podwyżkę swojemu pomocnikowi. Vidal będzie zarabiał tyle co Robert Lewandowski

 

10:05 

Jak donosi Corriere dello Sport, Jeison Murillo nie jest zainteresowany przenosinami do Zenitu.

 

08:03

Corriere dell Sera: Wymiana z Lazio? Nie ma spokoju Gabriel Barbosa, który po raz kolejny jest łączony z innym klubem. Tym razem media donoszą o dużym zainteresowaniu zawodnikiem przez Lazio Rzym, które chętnie wypożyczyłoby Gabigola. W drugą stronę za cenę 30 mln euro powędrowałby Felipe Anderson. Operacja nie byłaby prosta, jednak włodarze Interu bardzo chcieliby zostawić Gabigola we Włoszech, a nie wysyłać do Niemiec czy Hiszpanii. 

 

08:01

La Gazzetta dello Sport: Inter zastanawia się nad ściągnięciem Alexisa Sancheza. 

 

07:55

Inter zaproponował 3 mln euro za Emanuela Cecchini. Banfield, w którym gra Cecchini, nie jest jednak zadowolone ze złożonej oferty. 

 

07:53

Dalbert naciska na transfer do Interu. Zawodnik spotkał się z włodarzami Nicei i jasno określił swoją wolę: chce przenosin do klubu z Mediolanu. Inter czeka obecnie na odpowiedź od Nicei na temat nowych żądań za zawodnika (obecna oferta Interu - 15 mln euro), jednak transfer wydaje się bardzo prawdopodobny. 

 

udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.07.2017 o 12:40 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Darmian to cienias, maksymalnie w utd może sobie grac
07.07.2017 o 21:56 przez pluto11
pluto11
Chyba Sancheza z Ajaxu
07.07.2017 o 21:50 przez Yascarr
Yascarr
Inter faworytem do pozyskania sancheza... Boże, daj mnie siłę
07.07.2017 o 21:35 przez Claudio
Claudio
40+Darmian to rozsadna oferta
07.07.2017 o 21:23 przez _DANI_
_DANI_
Jak sam zawodnik będzie naciskał na transfer to zaproponować United Ivana za 40-45 mln + karta Darmiana
07.07.2017 o 21:02 przez Claudio
Claudio
United się troche kompromituje z tymi ofertami niczym zebraki. Inter nieugiety i mowi 55mln a oni wyskakuja z kolejna smieszna oferta...
07.07.2017 o 20:52 przez interista1987
interista1987
Gdyby sprzedali Perisicia nawet za 45 i wzieli Coste i Keite to bylbym zadowolony.
07.07.2017 o 20:49 przez Rebelde
Rebelde
Chyba tylko kompletny debil, zapłaciłby 50mln za Berardiego. Nawet nad 25 mln, mocno bym się zastanowił.
07.07.2017 o 20:41 przez piotrekninter
piotrekninter
nie no 5,5 plus bonusy to mega transfer, widac fiora pojdzie na odstepstwo,bo Hiszpan chce do nas dolaczyc
to ile ten Darmian warty 30 mln,pogrzaloich,dawac 30-35 i Darmiana to wtedy, może :P
07.07.2017 o 20:27 przez Kondzik
Kondzik
Świetna kasa za Valero ;)
07.07.2017 o 14:59 przez piotrekninter
piotrekninter
pieroginho dobrze kombinujesz :P bo innego powodu nie widze, po co Vidal wogole mialby rozważać naszą ofert
Borja motorem bym go nie nazwał,raczej dyrygentem,mam nadzie że jak Motta połączy obrone z atakiem,będzie mądrze kostruował akcje, motorem to może być Radja,ale pewnie się nie uda
zaklepmy go, to będzie już niezły początek mercato, dwóch grajków
skupimy się na bokach obrony, jeszcze jednym środkowym obrońcy i jednym skrzydłowym i można jechać z sezonem
07.07.2017 o 14:56 przez Kondzik
Kondzik
Jakie 50 mln...
07.07.2017 o 14:48 przez Est
Est
Niech dadzą to 7 mln za Valero i wreszcie zaczną się zajmować jakimiś kluczowymi wzmocnieniami.
07.07.2017 o 14:26 przez Jacenty
Jacenty
Skriniar i Valero to mam nadzieję taka solidna rozgrzewka przed prawdziwymi działami w mercato. Zgadzam się Timon, Valero może być motorem napędowym naszej drugiej linii, a za takie pieniądze to promocja (porównując chociażby do sąsiadów i sugerowanej kwoty za Biglię oscylującej wokół 20-25mln euro). Zastanawiam się co panowie Ausilio i Sabatini zaproponują nam w ostatecznym rozrachunku na skrzydła. Liczyłem, że Perisic zostanie, ale jeśli on sam chce odejść, to powinniśmy go sprzedać. Potrzebujemy ok 20 cholernie zdeterminowanych facetów, którzy chcą coś udowodnić, a nie ludzi robiących łaskę, że tu grają. I mam również nadzieję, że chociaż2/3 celów transferowych trafi to w ciągu 2-3 tygodni, tak aby udało się ich wdrążyć w reżim treningowy Lucjana.
07.07.2017 o 14:20 przez pieroginho
pieroginho
Oferta za Vidala pewnie byla po to zeby znic cene za Radje, niech Roma widzi, ze Inter Interesuje sie innymi graczami a oferta za belga byla złożona szybciej
07.07.2017 o 14:11 przez interpolska12
interpolska12
Za Berardiego max 35 mln
07.07.2017 o 13:56 przez timon
timon
Mam nadzieję, że nic się nie spierniczy w temacie Valero. Mega wierzę w Hiszpana :)
07.07.2017 o 13:32 przez ksiazewi
ksiazewi
Tak jak mówiłem informacje o tym, że Vidala można brać za 40mln można włożyć między bajki.
07.07.2017 o 12:40 przez ekspert
ekspert
Po co ten Vidal? Radja byłby lepszym transferem i zdecydowanie łatwiejszym w realizacji.
07.07.2017 o 12:31 przez AveCaesar
AveCaesar
Następny pewnie Valero :D
07.07.2017 o 11:39 przez timon
timon
Chciałem i mam :) Zaczynają się transfery, Andreolli out Skriniar in, teraz czekam na kogoś poważnego na środek obrony
07.07.2017 o 11:34 przez cuba
cuba
Mam nadzieję że Gabi zostanie a co do Skriniara to nie pozostaje nic innego jak czekać co pokaże
07.07.2017 o 11:31 przez pieroginho
pieroginho
timon
Zycie to nie gra na kompie, kazdy po zakonczeniu sezonu mial wakacje, wiec daleko maja zawodnicy martwienie sie o kluby. Pisalem ze szrot latwo jest sciagnac, gównem obrzucaja inni na tej stronie, zarzad sprzedał graczy, kupił mlodych, zatrudnil 2 trenerów, znalazł nowego sponsora. Sabatini mowil ze pracuja w ciszy, nikt nie wie kto dolaczy do Interu, codziennie beda newsy o nowych graczach, byc moze juz sa dogadani z jakimis gwiazdami, ale sciaganie gwiazdy za 70 baniek na przyklad i dawanie jej 10 mln pensji nie ma sensu, niech biorą tych ktorzy beda chcieli nosic tę koszulke
07.07.2017 o 11:14 przez Klinsi64
Klinsi64
gdzie oficjalka Skriniara,szanowna redakcjo? ;)
07.07.2017 o 10:44 przez timon
timon
pierogingo,
Od kiedy jest Spaletii? Ja rozumiem, że umiejętność czytania newsów i kojarzenia dat przekracza Twoje możliwości, ale nie zaszkodzi zapytać kogoś mądrzejszego, a takich nie brakuje :) Poza tym gdzie ja kogoś obrzuciłem gównem? Masz jakieś kompleksy analne chłopczyku?

Spal jest naszym trenerem od początku czerwca, a podejrzewam, że co najmniej miesiąc przed wiedział, że będzie trenerem Interu. Ja nie mówię, że mamy już mieć gotową kadrę, ale fajnie jest móc wprowadzać zawodników od początku. Zważywszy, że u nas jest do wymiany prawie cały blok obronny, więc jest duże prawdopodobieństwo, że stworzy go czterech gości nigdy ze sobą nie grających, a na zgranie potrzeba czasu. Dodatkowo sprowadzenie kogoś z głośnym nazwiskiem za fajną kwotę na początku okienka, daje też sygnał innym zawodnikom, że buduje się coś konkretnego.

Kondzik
Mi nie chodzi o to czy ktoś wierzył w transfer Contiego czy nie. Chodzi mi o to, że Milan już na początku ma zbudowaną obronę, może zgrywać zawodników ze sobą i to na pewno zaprocentuje. A jeżeli chodzi o to, że Milan gra w LE, to przypominam, że kadrę zgłasza się na konkretne rundy. Wątpię, że ktoś robił transfery na szybko w Milanie z powodu strachu przed trafieniem na jakąś Gruzińską drużynę :)
07.07.2017 o 10:39 przez Dejwid
Dejwid
Przecież jak Vidal nie jest na sprzedaż, to nie ma szans, po co oni tracą czas.
07.07.2017 o 10:25 przez Klinsi64
Klinsi64
No niby tak,ale z drugiej strony naprawdę ciężko będzie sprowadzić do Interu wielkie nazwiska,tym bardziej w sezonie przed mundialowym.Kto się zdecyduje zamienić komfortowe warunki na pójście w niepewne?Powinniśmy zejść na ziemie,szybko przeanalizować rzeczywistość i nie tracić czasu na nierealne nazwiska.
07.07.2017 o 10:21 przez Kondzik
Kondzik
Dokladnie panowie dokladnie. Ale trzeba postekac bo Milan to i tam to...ludzie oni muszą listę graczy zaraz podac do LE. Maja trenera nie od tyg wiedzą czego im brakuje. A Conti czy ktos tu wierzył w jego transfer? Kibic merd jasno stwierdził ze tylko tam chce grać. Mnie ryra kto kiedy przyjdzie wazne by to byly wzmocnienia na miare awansu do LM.
07.07.2017 o 10:02 przez KoBa
KoBa
Nie widać, że mamy pomysł bo co? Sabatini nie zwołał konferencji prasowej i nie poopowiadał kogo chcemy kupić kiedy i za ile? Serio? Prawdziwe Mercato poznaje się nie po tym, jak się zaczyna, a po tym jak się kończy. Naprawdę nie da rady zaczekać z tymi jękami przynajmniej do sierpnia?
07.07.2017 o 10:00 przez Klinsi64
Klinsi64
200 baniek ma być po sprzedaży Perisica...co do samego mercato Skriniar i Valero mimo braku oficjalek są już nasi,więc tak do końca nie można powiedzieć,że nikogo nie ściągnęliśmy ;) Ogromny wpływ na nasze zniecierpliwienie mają pojawiające się codziennie nowe ploty,które sprawiają wrażenie,że nasi dyrektorzy skaczą z kwiatka na kwiatek,a ich działanie to jeden wielki chaos

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 11:08

Szczególnie, że jest mega przeciętny

Cyrax 27.06.2026 11:07

Tylko że to nie jest transfer na zasadzie mamy fajny skład i wywalamy sobie 75 mln na napastnika. Zaraz zapewne będą chcieli zwrócić sobie te koszta, odejdzie, Leao, Rabiot, może Maignan i jednego wielkiego uja da im ten Ramos

timon 27.06.2026 11:07

To jest priorytet dla nas a mam wrażenie, że o tym zapominamy. Później znowu nas każda lepszą drużyną będzie kontrować

AveCaesar 27.06.2026 11:07

A na wahadle są LH z Dioufem.

timon 27.06.2026 11:06

Mamy 3 nominalnych obrońców Biseck, Akanji, Bastoni+ Augusto. Jeżeli chcemy grać pressingiem wysoko to potrzebujemy szybkiego środkowego i dużej rotacji

AveCaesar 27.06.2026 11:04

Pomijając fakt, że nie mamy bramkarza i obrony, a oni chcieli cały budżet wrzucić w kolejnego środkowego pomocnika.

AveCaesar 27.06.2026 11:02

Na ten moment jest to dobry ruch Milanu. Ściagnęli zawodnika na pozycję, na którą potrzebowali, o charakterystyce jaka była im potrzebna. Gdzie nie tylko w Serie A jest posucha takich zawodników, ale i ogólnie. Pewnie wybrali najlpeszą opcje z dostępnych. Duży, głośny, drogi transfer jak na Włochy. Zrobili to bez kadry zarządzającej. Poszli i załatwili, po prostu. Była potrzeba, jest wydatek. Nie wyszukali randomowego typa w programie na koniec okienka, tylko zamknęli najlpeszą dostępną opcje. Młodego gościa, 25 lat. Może odpalić we Włoszech, tutaj lubią takich snajperów. Zobaczymy jak będzie. My mamy dwóch speców, którzy negocjują pół roku, a i tak zawodnika zgarnia ktoś inny. To, że musieli przepłacić za Ramosa bo nikt inny nic chciał do nich iść to inna kwestia. Amorim ponoć go chciał. Allegro jak chciał napastnika to dostał Nkunku XD

Cny 27.06.2026 10:47

chyba że aż tak im się budżet spina

Cny 27.06.2026 10:47

jak nie zrobi a top4 i LM to serie B witaj

smerf1600 27.06.2026 10:44

nie dość że gość może dobije do kilkunastu goli to jeszcze będzie potem niesprzedawalny, bo kto go wezmie za takie chore pieniądze

smerf1600 27.06.2026 10:43

słoneczko w Milanie porządnie przyświeciło

martins2000 27.06.2026 10:39

Milan 2x bez LM w chłopa wkładają 115 mln chore

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625655

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się