Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 07/01 (30)

Autor:
Źródło: różne
ponad 11 lat temu
301
30

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:48 I to już tyle jeśli chodzi o dzisiejsze mercato Interu. Zapraszamy ponownie jutro!

 

22:36 Inter zbadał sytuację Paulinho i monitoruje jego sytuację rynkową. Były cel transferowy Juventusu i Interu wpadł w oko również działaczom Schalke 04. Roberto Di Matteo, szkoleniowiec niemieckiego klubu z chęcią widziałby Brazylijczyka w swoich szeregach.

 

22:23 Inter ma nadzieję osiągnąć jutro końcowe porozumienie z Bayernem Monachium w sprawie Xherdana Shaqiriego. Pomiędzy klubami ciągle istnieje rozbieżność zdań względem ceny, ale mówi się tylko o różnicy 2 milionów euro. Inter gotów jest złożyć ofertę 2 miliony za wypożyczenie + 13 milionów przy wykupieniu, Bayern oczekuje kwoty 17 milionów euro.

 

18:34 Jak donosi Sky Sport News Roberto Mancini chce sprowadzić do swojej drużyny 25-letniego skrzydłowego Manchesteru City, Scotta Sinclair'a. Zawodnik do zespołu The Citizens trafił z Chelsea Londyn i to właśnie włoski szkoleniowiec stał za doprowadzeniem tego transferu do skutku. 

 

16:05 Carlo Laudis: Inter i Bayern są w ciągłym kontakcie telefonicznym. Działacze Nerazzurrich udadzą się do Monachium tak szybko, jak tylko osiągnięte zostanie wstępne porozumienie.

 

15:37 CalcioMercato - Inter Mediolan chce pozyskać tej zimy Lucasa Leivę z Liverpoolu. Działacze Interu gotowi są włączyć do całej transakcji Nemanję Vidicia.

 

15:25 TMW - Transfer Paulinho do Interu wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Negocjacje pomiędzy obydwoma klubami trwają już około 2 tygodni i wszystko wskazuje na to, że już niedługo osiągnięte zostanie porozumienie.

 

15:02 CdS - Nike jest bardzo mocno zainteresowane przejściem Xherdana Shaqiriego do Interu Mediolan (W grę wchodzą oczywiście aspekty promocyjne). Firma zobowiązała się do pokrycia części kosztów transferu, jeśli ten dojdzie do skutku. W przypadku przenosin do Mediolanu Szwajcar grałby z numerem 91 na koszulce.

 

14:54 FCIN - Stoke włącza się do walki o podpis Xherdana Shaqiriego.

 

12:15 SportCentar - Susic jeszcze w tym tygodniu w Interze. Mediolańczycy zapłacą za gracza 4 mln euro.

 

11:49 L'Equipe - Shaqiri podpisze z Interem 4-letni kontrakt, a całkowita suma transferu może wzrosnąć aż do 20 mln euro.

 

10:36 Na tapecie nadal są tacy zawodnicy jak Lassana Diarra, Lucas Leiva i Tolgay Arslan. W przypadku Diarry problemem jest jego konflikt z Lokomitiv Moskwa. Natomiast do negocjacji z Liverpoolem w transakcję włączeni mogą zostać Nemanja Vidić lub Fredy Guarin. W grę wchodzi także pozbycie się Zdravko Kuzmanovicia, którym interesuje się HSV.

 

10:36 BBC informuje, że Inter zwiększył ofertę za Szwajcara do kwoty 12 milionów euro. Liverpool natomiast oferuje 15 milionów euro rozłożone na trzyletnie raty. Dzisiaj Fassone spotka się z Rummenigge w Monako, aby omówić kwestie transferu Shaqiriego, więc będzie to raczej decydujący dzień. Mówi się o kontrakcie do 2019 roku opiewającym na kwotę 2,5 miliona euro za sezon + bonusy. 

 

09:41 Jak donosi BBC Shaqiri nie jest specjalnie zainteresowany odejściem z Bayernu, ale nalega na to zarząd klubu. W tym wypadku Szwajcar musi jak najszybciej zadecydować o swojej przyszłości, ale najłatwiejszym rozwiązaniem jest na chwilę obecną Inter.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (146)

26.06
08:05

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.01.2015 o 00:02 przez liber
liber
Naprawdę ładnie to wygląda. Tylko z jednego mam bekę - plotki o Vidiciu w LFC. :-D No chyba kogoś zdrowo powaliło :-D Były kapitan MU, co nie mógł bez czerwa meczu z nimi skończyć, a ma tam grać. Mocne. :-P
07.01.2015 o 23:08 przez jaqb
jaqb
Paulinho w formie takiej jak po przejściu do Tottenhamu byłby świetnym posunięciem, ale zrobi się za gęsto w środku, ktoś do odstrzału.
07.01.2015 o 23:01 przez piotrekninter
piotrekninter
3 u siebie*
07.01.2015 o 23:00 przez piotrekninter
piotrekninter
dac 1 mln, i brac juz Shaqa, na Genoe musi byc
4 mecze przed nami, 2 u sibie,wyjazd empoli, 10 pkt by sie przydalo
Palliny to ja tu nie chce
07.01.2015 o 16:37 przez Kebo
Kebo
Naprawdę pozytywne zaskoczenie, jeżeli byśmy jeszcze wzmocnili obronę kimś konkretnym to 10/10 miód malina!
07.01.2015 o 16:30 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
kurde, to mercato się zapowiada na takie, jakie powinno być poprzedniego lata, zwykle się nie robi takich przetasowań w zimę, ale lepiej późno niż wcale :D
07.01.2015 o 16:18 przez Palacio8
Palacio8
i jeszcze na prawą ;)
07.01.2015 o 15:54 przez kroter32
kroter32
Podolski, Shaqrii, Paulinho, Susic i bomba! Chyba wszyscy wczoraj widzielismy, ze obrone trzeba wzocnic i to szybko. Jakiegos srodkowego obronce jeszcze poprosze.
07.01.2015 o 15:37 przez freaky
freaky
Guarin ma zostać! to kozak! :)
07.01.2015 o 15:36 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Trzeba sprzedawać !! ! Obi, Mbaye, Kuzmanović, Campagnaro, Nagatomo, Guarin....
07.01.2015 o 15:34 przez freaky
freaky
Paulinho i Hernanes w pomocy + Poldi i Shaqiri na skrzydłach.. mrałł :D
07.01.2015 o 15:29 przez Pawel1992
Pawel1992
Shaqiri coraz bliżej.Żeby tylko doprowadzić to do końca i mamy świetnego gracza. W cieniu negocjacji ze Szwajcarem odbywają się bardzo zaawansowane rozmowy z Susiciem.Nie jest to dobrze znany mi zawodnik, ale liczę, że Ausillo wie co robi.
Po tych zakupach należy także kogoś sprzedać.Tutaj proponowałbym Obiego i Krhina, ale wiem, że to nasi wychowankowie których się raczej nie możemy pozbyć.Przyjąłbym więc pierwszą lepszą ofertę za Kuzmanovicia który mimo, że jest w formie to wyższego poziomu nie osiągnie.
07.01.2015 o 15:19 przez lukaszkniola
lukaszkniola
@solo_nerazzurri - dzisiaj podobno miało odbyć się spotkanie w Monachium w sprawie transferu. Natomiast włoskie źródła donoszą, że PA i Bolingbroek są w Appiano Gentile. Mam nadzieję, że spełni się wola Mancio, który chce mieć już zawodnika na mecz z Genuą.
07.01.2015 o 15:09 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
#lukaszkniola

no jakby tak było, to bajka
07.01.2015 o 14:44 przez lukaszkniola
lukaszkniola
wg. najnowszych doniesień NIKE jest mocno zainteresowane sprowadzeniem Szwajcara do Interu, oczywiście w celach komercyjnych. Amerykański gigant jest skłonny pokryć część kosztów związanych z transferem. Młody skrzydłowy grałby z numerem 91 - czyli rok jego urodzenia, numer 11 który jest jego ulubionym jest zajęty przez nowy nabytek Interu, czyli Podolskiego.
Wg. DiMarzio Inter oferuje 2 mln € za półroczne wypożyczenie oraz dopłatę latem w wysokości 13 mln €, Bawarczycy oczekują 16-17 mln €. Jak widać do porozumienia jest bardzo blisko.
07.01.2015 o 14:38 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
#emika

Tylko podałem jakieś spekulace, które podała strona The Reds ;p Nie wiem, w co mam wierzyć, bo rozumiem, że jest Mancini, i że jest szansa na lepsze transfery teraz, ale jak mamy wyłożyć 20 mln. orejro to słabo to widzę, jak teraz wykupmy szakire, to pewnie możemy zapomnieć o wzmocnieniach w obronie, bo Fifa Fair Play, o czym zapewne będą pitolić na okrągło... ;p Pewnie to koniec transferów przez rok będzie :D no chyba, że Mancio ogarnie indonezyjczyka żeby tak nie żydował. OBY, bo trzeba transferów solidnych na gwałt, bo jak widać nawet taki solidny Poldi wszedł i zrobił naprawdę fajną zmianę, a gościu bez ogrania meczowego i bez zgrania z zespołem, co pokazuje, jakim składem miszczów dysponujemy. No nic, oby do przodu, Mancio działaj z Ausilio i Thohirem, bo jest MUS. Forza
07.01.2015 o 14:15 przez Ric
Ric
cały czas o ofensywie mowa a obrona rolando pojdzie do juve i bedzie wkurw
07.01.2015 o 13:59 przez BoRo
BoRo
Dziwne jest to ze 4mln idą na Susicia, kiedy cala uwagę (finansowa) trzeba skupic na Shaqiri'm ..
07.01.2015 o 13:13 przez lukaszkniola
lukaszkniola
klasyfikacja kanadyjska zawodników Interu, we wszystkich rozgrywkach:

[14] Icardi
[11] Osvaldo
[08] Kovacic, Guarin
07.01.2015 o 12:31 przez ruszko1
ruszko1
Thohir rozwalil swinke skarbonke chyba bo inaczej to takie bajki mozna wlozyc miedzy inne
07.01.2015 o 11:57 przez ruszko1
ruszko1
taki z niego wychowanek jak z ranochii kapitan :D
07.01.2015 o 11:54 przez Osvald
Osvald
dokladnie, jak ktos 1szy na wylocie oprocz 'wychowankow' z pomocy to wlasnie Kuzma.
07.01.2015 o 11:12 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Kuzmanoić bye bye jak tylko będzie okazja....musimy zwolnić miejsce, wczoraj bardzo bardzo słaby mecz.
07.01.2015 o 10:51 przez Weo
Weo
O BBC już podaje wiadomości że rzekomo nie chce nigdzie iść, news zaprzeczający setki wcześniejszym w których mowa że Shaqiri wybrał i chce koniecznie do Interu. To może oznaczać tylko jedno, jest już bardzo blisko transferu do nas :P Jeszcze sam piłkarz powinien się wypowiedzieć dziś że zostaje w Bayernie (tak jak to było w przypadku np. Poldiego) i spokojnie za 2 dni będzie oficjalne potwierdzenie transferu :D
07.01.2015 o 10:36 przez Lucash
Lucash
Do piątku ma zdecydować, także trzeba się uzbroić w cierpliwość
07.01.2015 o 10:23 przez Ric
Ric
poldi tez mowil ze to plotki jego pzrenosiny do nas zobaczymy...
07.01.2015 o 10:09 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Nieźle....tyle info, że chce odejść, chce grać, chce Inter a tu nagle, że on wcale nie chce nigdzie iść:d
07.01.2015 o 03:27 przez emika
emika
Solo chyba kpisz haha ,w co Ty wierzysz : D
07.01.2015 o 03:19 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Czytalem na jakiejs stronie The Reds, typu fcinternews, cos takiego, ze Shaqiri do Nas przychodzi w tym okienku, Liverpool odpuszcza, ALE tylko wypozyczenie polroczne, po czym po rozegraniu sie u Nas i doczlapaniu do konca rundy, podpisuje umowe z The Reds, jako transfer definitywny, taki bedzie deal podobno...
07.01.2015 o 00:53 przez Czarson
Czarson
Rai - Raiola has offered Capoue Inter: the point

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:47

chyba że aż tak im się budżet spina

Cny 27.06.2026 10:47

jak nie zrobi a top4 i LM to serie B witaj

smerf1600 27.06.2026 10:44

nie dość że gość może dobije do kilkunastu goli to jeszcze będzie potem niesprzedawalny, bo kto go wezmie za takie chore pieniądze

smerf1600 27.06.2026 10:43

słoneczko w Milanie porządnie przyświeciło

martins2000 27.06.2026 10:39

Milan 2x bez LM w chłopa wkładają 115 mln chore

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625646

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się