Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 08/08 (15)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
126
15
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

22:56 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

22:00 The Independient - Możliwa bezgotówkowa wymiana na linii Inter - United. Do Włoch przeniósłby się Javier Hernandez, zespół z Manchesteru zasiliłby zaś Guarin.

 

21:50 Diego Laxalt, urugwajski pomocnik Interu może opuścić Inter i trafić do beniaminka Serie A Ceseny. Działacze Koników Morskich nie odpuszczają Interowi i chcą koniecznie wypożyczyć zawodnika. Dla Urugwajczyka to szansa na regularne występy w Serie A.

 

17:40 CdS - Matias Silvestre może nie zasilić Palermo tego lata. Problemem zbyt wysokie wynagrodzenie obrońcy. 

 

17:27 Sky - Marco Andreolli również w sferze zainteresowań Sampdorii.

 

17:15 Sky - Agent Guarina w przyszłym tygodniu we Włoszech. Możliwe, że odbędą się rozmowy z klubem w sprawie przenosin do innego zespołu.

 

16:56 Dyrektor sportowy Sampdorii, Carlo Osti, wypowiedział się na temat ewentualnego transferu Campagnaro: Podoba nam się ten zawodnik, ale nie ustaliliśmy jeszcze niczego z Interem. Nerazzurri wysoko wycenili tego zawodnika.

 

15:57 hereisthecity.com - Manchester United postara się o zakontraktowanie Guarina tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie zdołają pozyskać Vidala.

 

15:49 SportItalia - Palermo bardzo mocno zainteresowane pozyskaniem Matiasa Silvestre. transfer wydaje się tym bardziej prawdopodobny, że do klubu powróci Rolando.

 

15:36 Agent Mbaye: Ibrahima przedłuży swój kontrakt z Interem do 2017 roku i następnie zostanie wypożyczony do Genoi. Wszystko zostało już ustalone.

 

14:45 Alfredo Pedulla: Inter osiągnął porozumienie z Porto w sprawie pozyskania Rolando. Działacze Smoków zgodzili się na obniżkę ceny za gracza.

 

13:40 Angielska prasa sugeruje, że Liverpool złoży w przyszły poniedziałek oficjalną ofertę za Mauro Icardiego.

 

10:19 TS - Hugo Campagnaro już zdecydował iż w przyszłym sezonie chce reprezentować barwy Sampdorii.

 

10:15 CdS - United otrzymało zgodę Interu na transfer Guarina. Zgodę na transfer wyraził trener Nerazzurrich, Walter Mazzarri.

 

09:45 CdS - Jeżeli Vidal opuści Juventus, to działacze Starej Damy skupią sie na pozyskaniu Joveticia. Guarin nie jest już priorytetem dla turyńskiego klubu.

 

08:35 Gianluca Di Marzio: Empoli wygrało rywalizację z Bari o pozyskanie Bianchettiego

 

08:12 Gianluca Di Marzio: Eder Balanta bardzo bliski przenosin do Romy. Zawodnik był łączony z kilkoma włoskimi klubami, jednak to Roma wydaje się być jego kolejnym klubem w karierze.

 

07:30 GdS - Inter i Genoa porozumiały się w sprawie rocznego wypożyczenia Ibrahimy Mbaye do zespołu Rossoblu.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Andrea Belotti

Belotti rozważa różne opcje (7)

23.11
18:22
Christian Eriksen

Marotta pracuje nad sprzedażą Eriksena (21)

27.11
11:00

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.08.2014 o 22:42 przez kibol123
kibol123
Dla mnie to jest parodia że Guarin jednak gracz o określonych umiejętnościach jest zamieniany za wieczny talent co sie nigdy nie przebił bezgotówkowo przecież ten Groszek to kot w worku i nie powinien być ceniony na więcej niż 10 mln.
08.08.2014 o 22:22 przez Klinsi64
Klinsi64
w teorii Guarin ma to wszystko o czym pisane jest niżej,tyle tylko że brakuje mu inteligencji boiskowej i za dużo gra pod siebie...
08.08.2014 o 22:20 przez Sarna2318
Sarna2318
Guarin - Hernandez ? jak najbardziej ZA !! !
08.08.2014 o 17:02 przez zahor
zahor
piotrekninter nie zauważył jeszcze, że gulaszowa lubi trollować...
08.08.2014 o 16:22 przez piotrekninter
piotrekninter
jak Guarin to amator to gratuluje
koles ma papiery na bycie jednym z najlepszych box to box, musi miec tylko trenera ktory zabroni mu strzelania z kazdej pzoycji, i glupich dryblingow
szybki silny,potrafiacy dobrze dosrodkowac, podac prostopadla, mlotek w nodze
jak on jest amator, to co u nas robia gracze jak np yuto co nie potrafi dosrodkowac, Alvarez co ma jedna noge, Kuzman co nie rozni sie niczym od kłody, i mozna by tak jeszcze dlugo wymieniac
08.08.2014 o 16:17 przez Revan
Revan
To jesteśmy w kropce z United. A może by tak hehe Chicharito+Kagawa za Guarina i dopłate?
08.08.2014 o 15:38 przez Snake86
Snake86
Szkoda Hugo, ale trudno...

Natomiast jestem ciekaw co o propozycji United myślą wszyscy przeciwnicy Guarina? Skoro jest niby taki cienki to czemu chce go Manchester?
08.08.2014 o 14:56 przez Jacenty
Jacenty
@Revan
Ulubionym ustawieniem Allegriego jest 4-3-1-2, tylko Juve nie za bardzo dysponuje zawodnikiem mogącym grać pod napastnikami. Nie można wykluczyć, że zmieni formację, bo nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek grał 3 obrońców.
08.08.2014 o 13:52 przez niproxdk
niproxdk
Jovetić serio! weście mnie już bardziej nie denerwujcie po co im kolejny napastnik mają ich już chyba 5 po co? Chyba po to żeby zrobić nam na złość
08.08.2014 o 13:51 przez niproxdk
niproxdk
Mbaye tylko na rok a potem niech wraca do nas
08.08.2014 o 11:48 przez Wiankow16
Wiankow16
micom- no fakt, ale najprawdopodobniej wykupimy Rolando, który jest znacznie młodszy od Campagnaro ( albo po prostu Argentyńczyk jest starszy) i będziemy mieć aż trzech zmienników, więc stąd ta decyzja.
08.08.2014 o 10:59 przez micom
micom
Nie wiem, dlaczego za wszelką cenę pozbywamy się Campagnaro. Koleś ani nie zarabia wielkich kokosów, ani też nie jest jakimś kołkiem. Idealny zmiennik dla naszych podstawowych obrońców. Tym bardziej, że Rano i Vidic są ze szkła i na pewno coś sobie zrobią podczas sezonu...

Turyn się może podniecać Joveticiem... Rok temu ich olał, a teraz będzie leciał na skrzydłach :)
08.08.2014 o 10:49 przez Revan
Revan
Może Allegri zmienia taktyke. Jest Pirlo, Pogba, Marchisio, Pereyra i szroty w środku pola. Jovetica i tak nie wyciągną, więc niech Piero złapie się za jajka, leci do Angli z Guarinem pod pachą i wymienia go na Hernandeza, jeszcze nie wszystko stracone, jest iskra nadziei
08.08.2014 o 10:49 przez Chuchu
Chuchu
Szkoda, że to Hugo odejdzie, a Silvestre nadal z nami.
08.08.2014 o 10:34 przez piotrekninter
piotrekninter
to co Vidal do United i Guarin do United
Vidal odejdzie , przyjdzie...Jovetic...co ma piernik do wiatraka,inne pozycje

Shoutbox

Claudio 29.11.2020 12:05

dyskusja na takim samym poziomie jak rozmowa z feministką o prawach kobiet i mężczyzn.

WTC 29.11.2020 11:53

ale przyznaj że jesteś nadźgany

ManOnFire 29.11.2020 11:52

Najlepszy argument "nadzgany". Jestem zdania, że jak jest karny to jest, bez znaczenia czy gra juve, farsa sreal, obiektywizm :)

Claudio 29.11.2020 11:51

facepalm jezu ale nadźgany

ManOnFire 29.11.2020 11:50

Nie będę teraz szukał, no bo jak, karny juvr, Inter nie dostał, często Claudio tak pisze, czyli spisek, jeden dostaje, drugi nie :)

Claudio 29.11.2020 11:49

napisz kiedy jak napisałem słowo "spisek" a pozniej wroc i przeproś

ManOnFire 29.11.2020 11:47

Przeczytaj

ManOnFire 29.11.2020 11:47

Pytanie pomocnicze przwcztaj i sobie poradzisz

nicolas80 29.11.2020 11:47

Przekroczono limit prób logowania. Teraz, aby się zalogować, musisz oprócz nazwy użytkownika i hasła dodatkowo rozwiązać test reCAPTCHA.

nicolas80 29.11.2020 11:47

pojawia się takie coś

nicolas80 29.11.2020 11:46

ja mam pytanie odnośnie tego forum bo ja wogóle nie mogę się tam zalogować tym loginem i hasłem i myslałem że to tylko z moim jakiś problem jest ale widzęże chyba nie

ManOnFire 29.11.2020 11:45

Claudio, jak nie spisek to spisek, zawsze lubiłeś to słowo, jak juve zwycięża, albo Inter nie może :)

ManOnFire 29.11.2020 11:44

Conte wygrał, są problemy, przypadek, nie sądzę

WTC 29.11.2020 11:41

mam to samo

wornock 29.11.2020 11:40

Od kilku dni nie działa przypomnienie hasła na forum czy możecie sprawdzić czy wam też ?

WTC 29.11.2020 11:39

kusy niczym maszyna szyfrująca Enigma

Dzonyy 29.11.2020 11:37

Kusismo od rana na sb

Claudio 29.11.2020 11:28

ManOnFire jak zwykle gada od rzeczy. Pewna jest śmierć, gra 3 obrońców Conte i głupie pindolenie spalonego człowieka facepalm

Adriano_forever 29.11.2020 11:22

eee tam

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Niedziela, 22 listopada

  • FT

    Fiorentina

    0 - 1

    Benevento

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Inter

    4 - 2

    Torino

  • FT

    Roma

    3 - 0

    Parma

  • FT

    Sampdoria

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Genoa

  • FT

    SSC Napoli

    1 - 3

    AC Milan

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • 12:30

    Lazio

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    AC Milan

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    8

    20

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Roma

    Roma

    8

    17

  • 6

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    9

    15

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Giovanni Simeone

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27055

Liczba newsów: 38014