Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 12/08 (26)

Autor:
Źródło: różne
prawie 6 lat temu
97
26
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

22:51 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

21:47 Brytyjska prasa sugeruje, że Fredy Guarin jest obecnie bliżej Tottenhamu. Koguty planują bowiem wymianę Soldado - Guarin.

 

13:13 Mundo Deportivo - Alex Song opuści najprawdopodobniej w tym sezonie Barcelonę. Inter i Milan są zainteresowane pozyskaniem gracza. Działacze Nerazzurrich skontaktowali się już z Barceloną w sprawie ewentualnego transferu pomocnika.

 

12:20 TS - Diego Laxalt bardzo blisko przenosin do Realu Sociedad.

 

11:03 CdS - Juventus chciałby pozyskać Guarina. Działacze Starej Damy są gotowi zaoferować jednak mniej niż 18 mln euro.

 

10:38 GdS - City może jednak zdecydować się na sprzedaż Joveticia. Potencjalnymi zainteresowanymi Inter i Roma.

 

09:27 Gianluca Di Marzio: Biabiany chce tylko przenosin do Interu. Francuz odrzucił oferty wszystkich innych klubów i czeka na finalizację negocjacji pomiędzy mediolańczykami a Parmą.

 

09:23 CdS - Jonathan Biabiany już niedługo zostanie graczem Interu. Zawodnik osiągnął porozumienie z mediolańskim zespołem i podpisze najprawdopodobniej 4-letnią umowę ze swoim nowym klubem. Do zakończenia transferu brakuje tylko porozumienia pomiędzy obydwoma zespołami.

 

08:36 SportMediaset - Silvestre zostanie wypożyczony do Genoi. Brakuje tylko kilku szczegółów do osiągnięcia porozumienia pomiędzy klubami

 

08:17 Sky Sports - Rolando zasili Inter tylko i wyłącznie w przypadku gdy z mediolańskiego zespołu odejdzie jakiś obrońca.

 

07:59 Gianluca Di Marzio - Diego Laxalt zostanie wypożyczony, lecz chce pozostać we Włoszech. Gracz Interu chciałby zagrać w przyszłym sezonie w Empoli.

 

00:30 Jak donosi brytyjski Talksport.com, cena Guarina ustalona przez Thohira na 18 mln euro może być do zaakceptowania przez Tottenham. Działacze tego klubu chętnie widzieliby Kolumbijczyka na White Hart Lane.

 

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Lucien Agoume

Zgoda na wypożyczenie Agoume do Crotone (3)

30.07
15:56
Mauricio Pochettino Massimiliano Allegri

Kto może zastąpić Antonio Conte? (51)

03.08
02:31

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.08.2014 o 22:39 przez danioxx17
danioxx17
Mamy już dwie dziewiątki nie potrzeba nam kolejnej jak już wymieniać to na Walkera,Paulinho,Lamele bądź Eriksena :D
12.08.2014 o 21:12 przez SlimShady
SlimShady
Po co nam song skoro przyszli Medel i M'vila, moi zdaniem pomoc jest gotowa, nawet jest za dużo i trzeba sie z minimum 2 zawodników pozbyć, na pewno Obiego i Kuzmanovica, trzeci pewnie Guarin. Alvarez i Khrin pewnie tez sa rozważani.
12.08.2014 o 19:21 przez Dynia
Dynia
mam nadzieje , że nie bedzie tak , że Guaro pójdzie do juve , Vidal do MU a w przeciwną strone Cziczarito a do nas trafi koleś z którego Mazar i tak nie bedzie korzystał ;/ Już wole żeby Guaro został u nas
12.08.2014 o 16:09 przez Snake86
Snake86
Czyli standardowo: Biabiany zamiast Cerciego, Guarin na sprzedaż ale tak naprawdę zero zainteresowanych, Silvestre na kolejne wypożyczenie zamiast sprzedaży, Rolando nadal nie sprowadzony...
12.08.2014 o 15:53 przez Wisniapl
Wisniapl
Song zbędny. Skupmy się na Rolando plus jeszcze napastnik/ofensywny pomocnik.
12.08.2014 o 13:34 przez Mikson
Mikson
Po transferach Medela i M'Vili te ploty o Songu to nie wiem kto wymyśla.
12.08.2014 o 13:27 przez Dzyl
Dzyl
Biabiany pewnie ma być u nas takim wspomagającym napastnikiem jak Palacio. Wciąż liczyłem na Cerciego, ale to jednak raczej nie realne.
12.08.2014 o 13:26 przez piotrekninter
piotrekninter
haha Song,jasne,nie stac nas
zreszta po co on, pomoc az za bogata
niech kupia tego napadziora,ale nie bimbałka i wykupia Rolando i konczyc to mercato
12.08.2014 o 13:00 przez slawkomir11
slawkomir11
zostało mi z Fify xd aczkolwiek chętnie bym zobaczyl taki Inter ;)
12.08.2014 o 12:23 przez Piter
Piter
Sławku przestań bawić się w taktyka :)
12.08.2014 o 11:57 przez slawkomir11
slawkomir11
4-3-3
...........Palacio/Biabian..........Icardi/Osvaldo..........Cerci/Ricky........
...........Kovacic/Grenier........M'vila/Medel.........Hernanes/Obi..........
Yuto/Dodo.....Rano/Vidic.....Jesus/Rolando....Johnatan/D'Ambrosio
.....................................Handa/Carrizo.....................................................

Może i troche z marzeń ale da się osiągnąć :D
12.08.2014 o 11:35 przez cuba
cuba
Wolałbym żeby nie zasilał naszych rywali w lidze
12.08.2014 o 11:34 przez danioxx17
danioxx17
Ta akurat city chce się pozbyć Jovetica bujdy na resorach jak mają 2 zdrowych napastników Dzeko i właśnie jego Aguero co chwile kontuzje łapie a Negredo tez ma chyba przez 4 miesiące nie grać a Jovetic w sparingach pokazał że to może być jego sezon,co do Guarina to jak juvki nie dają cenny jakiej chcemy to wypad można sprzedać za granice ale ja jestem za tym żeby go zostawić potrzeba nam mocnego składu taka pomoc idealna Kovacic(Guarin)-Medel(Mvila)-Hernanes(Alvarez) po co robić sobie kolejny kłopot i sprzedawać wartościowego gracza żeby znowu zaraz szukać kogoś na jego miejsce jak chcemy kasy to sprzedać szrot typu Kuzmanowic,Obi,Campagnaro,Silvestre,Schelloto albo niech Tohir wyłoży trochę kasy na tą gwiazdę która miała przyjść na atak najlepiej bo tak na prawdę to teraz tylko wydaje grosze na wypożyczenia a jeden transfer za gotówkę chyba nie zaszkodzi,a co do Biabanego to ciężko powiedzieć gdzie on może grać w taktyce 3-5-2 może za napastnikiem ale takiego zmiennika Palacio to ja nie chce albo na fullbacku za Jonathana ale myślę że to zbliżony poziom a nie żadne wzmocnienie wiec lepiej go nie kupować niech idzie do Anglii tam ma duże zainteresowanie a nasz zarząd robi mu nadziei a on się nakręca że chce iść tylko do nas więc lepiej nie iść na ilość w transferach tylko na jakość teraz według mnie jak chcemy grać 3-5-2 to musi przyjść napastnik typu Cerci,Lamela itp taki cofnięty który odciąży Palacio żeby nie grał wszystkich meczy w sezonie no i prawego wahadłowego na lewej są Nagatomo i Dodo to może być a na prawej najlepszą ale raczej nie możliwą opcją było by pozbycie się kogoś z dwójki Jonathan-Ambrosio trzeba było się starać o Auriera on odszedł na wypożyczenie do Psg a wykupienie kosztuje coś koło 10 mln chyba a Vraslajko poszedł za grosze do Sasuollo.
12.08.2014 o 11:23 przez Klinsi64
Klinsi64
#Thohirwon
12.08.2014 o 11:19 przez Rebelde
Rebelde
15mln i Guarin może iść
12.08.2014 o 11:11 przez SlimShady
SlimShady
Jak Biabany przyjdzie to koniec z Hernandezemi innymi napastnikami jakimi nas karmili całe mercato.
Miał być prezent, nie na taki czekaliśmy.
Poza tym nie wiem po co Mazzariemu Biabany, to typowy ofensywny skrzydłowy a my nie mamy miejsca w tej taktyce na tego typu zawodników..
12.08.2014 o 10:57 przez piotrekninter
piotrekninter
po co namta kaleka
jak to ma byc ten hit to gratulacje
atak Bimbałek PalacioIcardi Osvaldo- Europa juz sie boi
12.08.2014 o 10:41 przez smalec5
smalec5
Biabianego jak za Schelotto to bardzo chetnie, oddac jeszcze troche szrotu typu Silvestre,Campa,Kuzma,Obi,Guarin
12.08.2014 o 10:28 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Walka o piłkarza który kiedyś grał u nas :D
12.08.2014 o 10:22 przez Pawel1992
Pawel1992
Z Silvestre kończy nam się umowa za rok więc po sezonie do nas nie wróci.To dobrze , bo wzrosną szansę na przyjście Rolando.
Biabiany jeśli przyjdzie kosztem Schelotto z niewielką naszą dopłatą to będę zadowolony.
12.08.2014 o 10:21 przez Orzeu
Orzeu
Mazzari miał okazję przyjrzeć się Biabianyemu? Kiedy?
12.08.2014 o 10:10 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Żonatą + bjabjany = bliźniacy . Jeśli ten transfer to prawda, to nie mam słów. Pzrecież Il bettone juz miał możliwośc przyjrzeć się bimbałkowi i skreślił go. Więc zachodzę w głowę co powoduje że nasi włodarze interesują się takim "mistrzem'?
12.08.2014 o 10:08 przez lukaszkniola
lukaszkniola
bjabjany - MISTER X
12.08.2014 o 09:49 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Biabiany? On noo, why?
12.08.2014 o 01:14 przez el_sheikh
el_sheikh
Sprzedać Guaro, dołożyc parę groszy i kupić Chicharito+ Cerci :)
12.08.2014 o 00:40 przez Piter
Piter
dają 18 mln, oddać za 15 jak najszybciej żeby się nie rozmyślili :)

Shoutbox

IlCapitano 05.08.2020 09:57

Ale zasadniczo mam to w dupie

IlCapitano 05.08.2020 09:57

Barella powinien być

Ploretariusz 05.08.2020 09:51

Ale nasz młody wilk obecny

InterMistrzKamil 05.08.2020 09:49

Jakaś słaba ta 11 nie ma Gagli..

maniekfci 05.08.2020 09:42

także zakup nasira oceniam 10/10

maniekfci 05.08.2020 09:41

kupię sobie taką, byle tylko wspomóc finansowo trenera2703

maniekfci 05.08.2020 09:41

dobra koszulka

Imrahil 05.08.2020 09:40

xD

Nasir 05.08.2020 09:40

bardzo fajna koszulka

Nasir 05.08.2020 09:40

cicho dzony

Nasir 05.08.2020 09:39

no jak to kto proste ze conte przeciez on po nocach marzy o juve

Dzonyy 05.08.2020 09:39

To juz bym wolal glowe randamy na koszulce nosic

Dzonyy 05.08.2020 09:39

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nasir 05.08.2020 09:38

wlasnie zamowienie poszlo

Nasir 05.08.2020 09:38

witam maniek

Imrahil 05.08.2020 09:35

guardiola? xD

Imrahil 05.08.2020 09:34

i kto zamiast Peta?

Dzonyy 05.08.2020 09:29

Wiec ludzie to czytaja

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26879

Liczba newsów: 37177