Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 13/01 (35)

Autor:
Źródło: różne
ponad 11 lat temu
645
35

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:43 I to już tyle jeżeli chodzi o dzisiejsze mercato Interu. Zapraszamy ponownie jutro!

 

21:11 Jak donosi Alfredo Pedulla George Alexandru Puscas, 18-letni snajper Primavery Interu, który w obecnym sezonie notuje bardzo obiecujące występy strzelając bramkę za bramką może zastąpić Alessandro MatriegoGenoi. Włoch doznał bowiem kontuzji. W obszarze zainteresowania Genoi znajdował się także Samuele Longo, ale Cagliari nie wyraziło chęci współpracy.

 

20:13 Jak donosi La Gazzetta dello Sport, prawdopodobieństwo odejścia Ibrahimy Mbaye jest coraz większe. Według gazety do wyścigu o Senegalczyka dołączają takie kluby, jak Cagliari Cesena. Do tej pory najwięcej mówiło się jednak o zainteresowaniu Atalanty.

 

18:54 Gianluca Di Marzio informuje, że Inter nie jest przekonany do wymiany Taarabt za M'vile. Działacze Interu mają na chwilę obecną inne cele transferowe.

 

18:37 Raporty FcInternews.it donoszą, że Inter może sprzedać definitywnie Alvaro Pereirę. Urugwajczyk przebywa obecnie w Sao Paulo na wypożyczeniu ale klub z Mediolanu może w ciągu tygodnia anulować wypożyczenie. Wszystko dlatego, że zawodnikiem zainteresowane są takie kluby jak River Plate, Estudiantes, QPR, Sunderland oraz Leeds. Sugeruje się, że Inter za Pereirę może dostać nawet 5 mln euro.

 

13:14 HSV jest zainteresowane sprowadzeniem w swoje szeregi oprócz Zdravko Kuzmanovicia także Rene Krhina

 

12:21 TS - Inter chce szybko zakończyć sprawę Yanna M'Vili. Zdaniem włoskich dziennikarzy działacze Nerazzurrich spotkają się w najbliższym czasie z przedstawicielami QPR by sfinalizować przenosiny Francuza do Anglii.

 

12:17 Angielskie media informują, że Arsenal również włączył  się do walki o pozyskanie pomocnika Atletico, Mario Suareza. Według dziennikarzy z wysp to właśnie klub prowadzony przez Arsena Wengera jest faworytem do pozyskania pomocnika Atletico.

 

00:11 Mediaset Premium - Przyszłość Osvaldo w Interze wciąż niepewna. W przypadku odejścia gracza trener Mancini chciałby sprowadzić do swojego składu kogoś z dwójki Okaka, Destro.

 

00:05 Mediaset Premium - Napoli ma zamiar włączyć się do walki o sprowadzenie do swojego składu Mario Suareza i Lucasa Leivę. Zdaniem dziennikarzy klub z Neapolu ma przewagę nad Interem, gdyż może wykupić graczy już tej zimy, aniżeli wypożyczać ich z opcją wykupu po sezonie.

 

00:01 FCIN - Przyszłość Yanna M'Vili nie rysuje się w czarno-niebieskich barwach. Zawodnik najprawdopodobniej trafi tej zimy do QPR.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (10:35) Cała naprzód po Paza! // Chalobah ponownie na radarze Interu // Guga na celowniku Interu (6)

25.06
09:07

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.01.2015 o 23:59 przez wrobel1908
wrobel1908
wg sky Genoa chce nie tylko Puscasa ale także Bonazzoliego chce obu piłkarzy wypożyczyć z opcją pierwokupu i Inter zgodziłby sie na takie rozwiązanie ale zastrzegł by sobie prawo do ich odkupienia w przyszłości
13.01.2015 o 23:59 przez wrobel1908
wrobel1908
wg sky Genoa chce nie tylko Puscasa ale także Bonazzoliego chce obu piłkarzy wypożyczyć z opcją pierwokupu i Inter zgodziłby sie na takie rozwiązanie ale zastrzegł by sobie prawo do ich odkupienia w przyszłości
13.01.2015 o 23:58 przez wrobel1908
wrobel1908
wg sky Genoa chce nie tylko Puscasa ale także Bonazzoliego chce obu piłkarzy wypożyczyć z opcją pierwokupu i Inter zgodziłby sie na takie rozwiązanie ale zastrzegł by sobie prawo do ich odkupienia w przyszłości
13.01.2015 o 22:15 przez Don_Konkelo
Don_Konkelo
Ale tez prawe kazdy z naszych wyporzyczonych "talentow" sie niszczyl na wyporzyczeniu....
13.01.2015 o 21:59 przez Maciosek
Maciosek
@Chuchu, Taarabt jest w konflikcie z Redknappem, dlatego od pół roku nie gra :)
13.01.2015 o 21:43 przez jaqb
jaqb
Puscas jak najbardziej na wypożyczenie. Inter nie umie wprowadzać młodych, więc niech się ogrywają u innych
13.01.2015 o 21:32 przez DamianFx
DamianFx
Pereya fajnie grał na MŚ. Jak dla mnie mógłby zostać.
13.01.2015 o 20:42 przez Chuchu
Chuchu
Cóż, za takiego ogóra 5 mln € to całkiem sporo.

Taarabt prawie wcale nie gra w QPR bo ciągle kontuzjowany, więc nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Obecnie się trzeba skupić na bocznych obrońcach, a jak da radę to i na środkowym.
13.01.2015 o 20:09 przez FcDavids
FcDavids
Nawet 5 mln € ?? Daliśmy za niego 13 mln... więc ciężko mówić, że " nawet " 5 mln...
13.01.2015 o 19:16 przez danioxx17
danioxx17
Inter nie jest przekonany do wymiany Taarabt za M'vile. Działacze Interu mają na chwilę obecną inne cele transferowe,bez sensu przecież wymieniamy się z QPR graczami za darmo nic nie dopłacamy a mamy solidnego zmienika dla Poldiego i Shaqiriego który może też grać na ofensywnym pomocniku a za Mvilę sprowadzamy kogoś z trójki Diarra,Lucas,Suarez i gitara i tak czy siak naszym celem jest def Pomocnik to Taarabt tu w niczym nie przeszkadza według mnie .
13.01.2015 o 19:12 przez Rebelde
Rebelde
To MVilla jest już nasz? Przecież on jest tylko wypożyczony z Rubina. A Inter nie ma obowiązku go wykupić po sezonie.
13.01.2015 o 18:12 przez Nen
Nen
Tak stary cap Kuzma ma 27 lat, a młody obiecujący Mvila 24 lata. Czyli w trzy lata z talentu do capa. Logiga generowanaa przez niektóre mózgownice mnie poraża.
13.01.2015 o 17:35 przez Klinsi64
Klinsi64
we formie to może być makowiec...a nie M'Vila...potencjał ma,kozacko wygląda,ale charakter i psycha mu przeszkadzają w grze na miarę umiejętności,Inter nie może być poczekalnią dla zagubionych piłkarzy,jeśli chce mierzyć w powrót do LM
13.01.2015 o 16:58 przez Mateusz17
Mateusz17
Tak zostawmy starego capa kuzme a pozbadzmy sie mlodego m villi ktory jak byl we formie to byl jednym z najlepszych na swojej pozycji, on nie ma 35lat ze juz nie da rady ,za malo szans dostawal , ja bym go zatrzymal za wszelka cene ,awansujemy do lm to gosc sie zapali na treningach zobaczycid,to utalentowany zawodnik ,mysle ze duzyn bledem bedzie pozbycie sie go , na odstrzal jak dla mnie kuzma youto johny krhin
13.01.2015 o 16:35 przez Pawel1992
Pawel1992
Jak na swoje możliwości Zdravko gra całkiem dobrze, ale czy to wystarczy by został ?
Jeśli już Osvaldo miałby odejść to koniecznie trzeba kupić kogoś na jego miejsce.Na Destro nie ma szans a Okaka to średniak.
13.01.2015 o 16:18 przez RedBull
RedBull
@hQ .... czy Kuzmanović prezentuje dobry poziom ostatnio to bym sie sprzeczała ;)
13.01.2015 o 15:41 przez hQ
hQ
@RedBull, jako wielki krytyk Kuzmanovicia stwierdzam, że w ostatnim czasie prezentuje bardzo fajny poziom i nie mam do niego zastrzeżeń. Widocznie M'Vila nie przekonuje na treningu.
13.01.2015 o 15:20 przez Osvald
Osvald
beton na M'Ville nie stawial, nie stawia też Mancio dając grać nawet ogony obiemu i krhinowi więc coś tu musi być nie tak z nim.
13.01.2015 o 15:14 przez DamianFx
DamianFx
Lepiej go zostawić i pozwolić grać, a pozbyć się Kuzmy, Krhina i Hernanesa.
13.01.2015 o 15:09 przez RedBull
RedBull
Pytanie dlaczego gra "łamaga" Kuzmanović? A nie właśnie M'Vila?
13.01.2015 o 15:09 przez RedBull
RedBull
Pytanie dlaczego gra "łamaga" Kuzmanović? A nie właśnie M'Vila?
13.01.2015 o 14:41 przez solszaj
solszaj
A ja jestem na NIE w oddawaniu M'Vilii, to grajek, który musi się odblokować i potem będzie wielki żal, że odszedł. Dać mu szansę, myślę że poradziłby sobie, gdyby trener na niego więcej stawiał.
13.01.2015 o 14:40 przez szmalo
szmalo
ANIOL mozesz mi powiedziec w jakis sposob mozemy sprzedac wypozyczonego zawodnika? :D
13.01.2015 o 14:36 przez Dado90
Dado90
Jestem przekonany ze M'Vila w anglii da sobie rade i bedziemy zalowac ze puscilismy takiego pilkarza po pol sezonu...
13.01.2015 o 14:26 przez ANIOL
ANIOL
centralnie ten mvila to musi byc cieniak na treningach ze nie lapie sie do pierwszego. sprzedac w pizdziec !! jonathan out, lamaga out . zastanawiam sie tylko dlaczego nie chcemy kupic kogos na skrzydlo do obrony bo bida na tych pozycjach az piszczy !?
13.01.2015 o 14:18 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Kuzma + Krhin za 10mln opchnac i git
13.01.2015 o 14:17 przez FcDavids
FcDavids
Destro tylko w przypadku grania 2 napastnikami. MVilla powinien zostać, a jak już na siłę chcą go oddać to niech biorą Taarabta
13.01.2015 o 12:06 przez smalec5
smalec5
Ibarbo mogłby byc za osvaldo, po sezonie mozna by sie nad palacio zastanowic bo juz malo daje a wiek leci i spora pensja
13.01.2015 o 10:43 przez kroter32
kroter32
Osvaldo ma zostac i tyle. Jezeli juz to wymienic na Ibarbo. Wielkie NIE dla Destro. Jeszce wieksze drewno niz Pazzini...
13.01.2015 o 08:03 przez RBaggio18
RBaggio18
Wypożyczanie wypożyczony graczy jak mvija czy osvaldo jest strasznie dziwne . Destro dobry gracz , ale 20mln to przesada to juz lepiej dołożyć z 10 mln i miec prawdziwego łowcę bramek . Pozatym destro ponoć ustalił juz kontrakt indywidualny z milanem ale kluby sie ńie dogadały . Zamiast Leivy to by mogli za darmo sprowadzić DeJonga , Khedire (jesli ny chcieli przejść ..bo opcja suareza jest naprawdę słaba ) dobry przecinak do pary z medelem . Na kilku graczach mozna zarobić , dobrze by było gdyby poczyniono cos w tym kierunku za kuzme, guarina , rano, campaniaro czy vidica pare baniek by mozna wyciągnąć i fajnie wzmocnić sie jeszcze w tym oknie .

Shoutbox

Klinsi64 25.06.2026 10:29

wczułeś sie w rolę za bardzo

Klinsi64 25.06.2026 10:28

a wysrywy jak wsxystkie inne nie sa twoje wiec o co ci chodzi?

Klinsi64 25.06.2026 10:28

Dodo jest jednym z wielu wymienianych a ty sie podniecasz jakby juz był kupiony

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625410

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się