Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 15/08 (16)

Źródło: różne
około 6 lat temu
95
16
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:59 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

20:25 Według Le Parisien, PSG wystawia na sprzedaż Adriena Rabiota - jego cena ma wynieść zaledwie 5-8 mln euro. Więcej można przeczytać TUTAJ.

 

19:31 Według La Gazzetta dello Sport wszystko wskazuje na to, że Torino pogodziło się już ze stratą Alessio Cerciego, który jest bliski przenosin do Interu lub Milanu. Tymczasem w Turynie zastąpić go może Abel Hernandez z Palermo lub Duvan Zapata z Napoli.

 

18:50 Dzisiejsze francuskie media donoszą, że Inter Mediolan będzie chciał uzupełnić lukę w ataku sprowadzeniem piłkarza Olympique Marsylia - Andre Ayew. Inter miałby zapłacić za reprezentanta Ghany od 8-10 mln euro.

 

18:47 Nieznane wciąż pozostają losy kameruńskiego napastnika, Samuela Eto'o. Po spotkaniach z władzami Ajaxu w Amsterdamie oraz negocjacjach na San Siro z drużyną Interu Mediolan, 33-letni zawodnik odwiedził Anfield Road, gdzie dyskutował o swojej ewentualnej przyszłości z menedżerem Liverpoolu.

 

18:15 Sportmediaset podaje iż Milan zamierza wysłać ofertę opiewającą na kwotę 10-12 mln euro za Alessio Cerciego.

 

14:45 Według Tuttosport, AS Monaco jest skłonne wyłożyć na stół 15 mln euro, które chcą włodarze Nerazzurrich otrzymać za Ricky'ego Alvareza.

 

02:07 Raporty Calciomercato.com donoszą, że Inter obserwuje piłkarza Anderlechtu oraz reprezentacji Belgii U-21 - Dennisa Praeta.

 

01:13 Według doniesień Caughtoffisde trener PSG zgodzi się na transfer Lavezziego do innego klubu. Wiemy, że Inter jak i Juventus kontaktowały się z klubem z Paryża w sprawie wypożyczenia Argentyńczyka. Działacze PSG zgodzą się tylko na transfer definitywny. Liverpool jakiś czas temu był gotów zapłacić za Lavezziego około 18 mln funtów. Być może taka kwota przekonałaby właściciela francuskiego klubu na sprzedanie Lavezziego.

 

01:00 Ekspert do spraw mercato w telewizji Sky Sports, Alessandro Sugoni zasugerował że Jonathan Biabiany doskonale wpasowałby się w taktykę Waltera Mazzarriego. Bardzo możliwe, że w przypadku odejścia Guarina klub z Mediolanu zdecyduje się zatrudnić zawodnika Parmy.

 

00:45 Il Corriere della Sera donosi, że w dalszym ciągu w wyścigu o zakontraktowanie Cerciego jest Inter oraz Milan. Filippo Inzaghi jest pod wrażeniem umiejętności Włocha i widziałby go jako w swoim zespole jako kluczowego gracza. Działacze Torino oczekują za swojego piłkarza około 20 mln euro i to może być przeszkodą dla Mediolańskich klubów.

 

00:30 talkSPORT - Tottenham nadal nie rezygnuje z Guarina. Klub z Anglii w dalszym ciągu jest w stanie zapłacić za piłkarza Interu Mediolan 10 mln euro plus pełną kartę Roberto Soldado.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live kante vidal

Mercato Live - 25.09 (21:14) Candreva w Sampdorii / Esposito w SPAL / Salcedo w Veronie (74)

25.09
09:48
mercato live kante vidal

MERCATO LIVE - 17.09 (20:05) Sky - Sampdoria chce Candrevę (44)

17.09
08:09

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.08.2014 o 21:48 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Brać dwóch braci Ayewów
15.08.2014 o 21:41 przez kovacic10
kovacic10
Ayew bardzo dobra opcja. Młody, szybki, dobry technicznie. Taki ktos do ataku by się przydał, tym bardziej za tak małe pieniądze 8-10 mln.
15.08.2014 o 21:40 przez Mikson
Mikson
Ayew byłby super.
15.08.2014 o 19:17 przez piotrekninter
piotrekninter
opylic Alvareza, kupic Ayew no nbo,moze by cos z tego bylo
po co ten news o Cercim, takie oferty odrzucaja, tym bardziej po co jak to Milan
15.08.2014 o 18:16 przez stomil
stomil
Za 15 baniek to Thohir powinien na plecach Alvareza do Księstwa zatachać
15.08.2014 o 17:17 przez kulfon32
kulfon32
BYE BYE
15.08.2014 o 17:04 przez kibol123
kibol123
Boże czy wy naprawde piszecie o tym Soldado co ma prawie 30 lat i 11bramek w 36 meczach co aktualnie prezentuje poziom Słynnego w naszych kręgach Il Gepardo Rochiego ?? tak nabierzmy Mvill Oslvadów itp. bo napewno się u nas wszyscy odrodzą przecież trenuje u nas geniusz całe szczęście że to wszystko wypożyczenia bo Mvilla nie przekonuje narazie.
15.08.2014 o 16:58 przez kibol123
kibol123
jak Monako daje tylko 15 to Alvarez jest naprawde grubo poważany w piłkarskim świecie ja osobiście sprzedałbym dziada w Styczniu początki sezonu zawsze ma nad podziw dobre więc cena wzrośnie.
15.08.2014 o 16:58 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
sprzedać Alvareza. Oby to była prawda.
15.08.2014 o 16:09 przez micom
micom
Na początku lipca Piero Ausilio wspominał, że do 15 sierpnia do Interu przyjdzie TOP-PLAYER. Dziś mamy dokładnie dzień 15 sierpnia i co ?? ? Nawet się nie staramy o takowego, no chyba... że o czymś nie wiem i zdaniem Thohira takiego już kupiliśmy...

Rozumiem, że wygłaszamy zasadę najpierw sprzedać, potem kupić. Ale do cholery za niecały tydzień eliminacje do Ligi Europy. Jeśli Torino wystawi Cerciego, to koleś nie będzie mógł grać w pucharach przez cały sezon i w zasadzie jego kupno będzie "pół-celowe"... Mamy sześć dni, wiemy, że w Turynie chcą Bottę. Można by spróbować zlożyć konkretną ofertę, ale my będziemy czekac do 1 września, bo wtedy może kogoś sprzedamy... Jest do wzięcia Lavezzi, koleś chce wrocić do Włoch. Można spróbować się targować, ale...

Mercato należy oceniać nie tylko z perspektywy własnych transferów, ale i ruchów rywali. Tak więc jeśli jufki kupią Hernandeza lub Lavezziego, Milan weźmie Cerciego, a my...Biabianego, no to sory - ale dystans między nami a jufkami na pewno nie zmaleje. Tym bardziej, że widać, jak nam idzie gra ofensywna.

I na koniec kwestia Rolando. Jak myślicie, ile koleś jeszcze będzie czekał, aż znajdzie sie frajer gotowy kupić Silvestre lub zapłacić wysoką tygodniówkę Hugo? Czy naprawdę nie można wydać tych dwóch baniek i mieć pewnego NASZEGO NAJLEPSZEGO OBROŃCĘ z ubiegłego sezonu? Ile jeszcze czasu upłynie, zanim Rolando się wkur** i powie - idę do Romy? Koleś też chciałby być pewny swojej przyszlości i nie do końca może być chętny na czekanie do ostatnich godzin mercato...
15.08.2014 o 13:41 przez czarnoksieznik
czarnoksieznik
Zgadzam sie z Yascarr jesli prawdą jest oferta spurs to nawet chwili bym sie nie zastanawiał choć domyslam sie ze Soldado ma pewnie wygórowane żądania płacowe i tu jest problem. ..
15.08.2014 o 13:09 przez Yascarr
Yascarr
Odet kolejna kompromitacja. Kto Ci powiedział że on jest niechciany? Blanc ostatnio stwierdził że kadre ma kompletną, z takim składem chce pracować, ale jak ktoś zechce odejść to ma wolną rękę.

Soldado +10mln to jakaś bajka. Całować po rękach kogutów.
15.08.2014 o 11:56 przez Waccollinio
Waccollinio
Właściwie to ja bym brał tego Soldado, on sprawdzi się prędzej niż Osvaldo, i jeszcze dostaniemy 10 mln które będziemy mogli wydać na tego Biabanego i Rolando.
15.08.2014 o 11:47 przez Odet
Odet
tylko idiota da duże pieniądze za Lavezziego i nie chodzi o to, że to słaby piłkarz, tylko o to że jest niechciany w PSG, a to znacząco obniża cenę.
Pozdr.
15.08.2014 o 11:06 przez kibol123
kibol123
Za Guaro zaryzykować i dopłacić za Lamele coś czuje że byłaby z niego uciecha. 20 mln za Cerciego śmiech na sali w kadrze włoch co mecz udowadnia jak prezentuje się w tle dużo lepszych graczy czyli miernie.
15.08.2014 o 08:02 przez piotrekninter
piotrekninter
10 i Soldaedo no way
to moglby byc interes na miare 48 i E2 za Ibre
baibiany a Guarin co ma piernik do wiatraka
Lavezzi w Lpoolu no ciekawa pake by mieli, moglby tam fajnie smigac skrzydlem

Shoutbox

timon 26.09.2020 23:01

Eriksen gra za wolno. Pile jednak dac potrafi

IlCapitano 26.09.2020 23:00

Erykson siem CHUUYYYIU NADAJE

Kamiliusz1908 26.09.2020 23:00

Pytanie tylko czy Conte bedzie na niego stawiał, W zeszłym sezonie Eriksen miał kilka naprawdę świetnych meczów, dobrych zagrań itp i kończył na ławce w następnym spotkaniu.

pablo77 26.09.2020 23:00

Eriksen gubi się na małej przestrzeni ? Ty chyba ślepy jesteś. To jest jeden z nielicznych pomocników z zeszłego sezonu który potrafi z pierwszej piłki z typem na plecach zagrać na jeden kontakt z ziomkiem i przyspieszyć akcje

Klinsi64 26.09.2020 22:59

wiekszosc xd

ojciec&ojciec 26.09.2020 22:58

Większość zagrań niecelnie gubi się na małej przestrzeni za mało dynamiki

pablo77 26.09.2020 22:58

a że w obronie graliśmy jak paralitycy to też wina pewnie Eriksena, hehe. Głębia składu jest ważna mieć dwóch równorzednych piłkarzy na pozycji bo to pokazał ten mecz jak wchodzi Sensi Vidal Hakimi Sanchez i Nainggolan a Fiorentina już na oparach była

Klinsi64 26.09.2020 22:57

sensi pokazuje ze można byc artystą i wojownikiem jednoczesnie

Mikson 26.09.2020 22:57

Też nie kumam hejtu na Eriksena, pare razy świetnie uruchomił przód. I na serio nie rozumiem po co tej drużynie KAnte. Robienie wyprzedaży i zbieranie 70 baniek na gościa, który w sumie nie będzie game changerem to bezsens. Pomoc i atak hula dobrze.

Endru 26.09.2020 22:57

Sensi robi wszyskto dwa razy szybciej od Eriksena

pablo77 26.09.2020 22:56

I ocenianie po 1 meczu, całkiem dobrym do tego to nie jest messi ludzie zrozumcie. Hakimi nie grał tylko Young który był tragiczny, Eriksen potrafi zagrać piłke za obrone i Hakimi bedzie z tego korzystać. Jakby Lukaku wykorzystał sytuacje co mu rzucił to każdy by się podniecał jaką asyste miał Eriksen

Husi 26.09.2020 22:56

@CzardzoiejCzasu dobrze ze to napisales

ojciec&ojciec 26.09.2020 22:54

Zagra Radek z fajkiem w japie i będzie i tak lepiej

CzarodziejCzasu 26.09.2020 22:54

O typowe, Inter wygral w pieknym stylu, robote zrobili Hakimi i Alexis a krytyka spada oczywiscie na Eriksena a nie na gowniano grajaca defensywe xD

Lucash 26.09.2020 22:54

wiedziałem, że obrona dziś marnie :)

pablo77 26.09.2020 22:53

tak sprzedajmy Eriksena a Sensi się połamie za 2 tygodnie, pomyślcie troche

Claudio 26.09.2020 22:53

za Kolarova bedzie De Vrij takze jestem spokojniejszy

ojciec&ojciec 26.09.2020 22:53

No jest ten Erikson ospaly i obsrany jak jakiś laps

WakashimazuKen 26.09.2020 22:53

odpieprzcie sie od tego Eriksena , ludzie litości ...

pablo77 26.09.2020 22:52

co wy pieprzycie za głupoty, Eriksen zagrał dobrą pierwszą połowę, dobre piłki rzucał do Lukaku

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • FT

    Torino

    2 - 4

    Atalanta

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 3

    Benevento

  • FT

    Inter

    4 - 3

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Środa, 30 września

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 02 października

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

Sobota, 03 października

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Udinese

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    3

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    1

    3

  • 5

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 6

    Milan

    Milan

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 2

    Andrea Belotti

    2

  • 3

    Luca Caldirola

    2

  • 4

    Gaetano Castrovilli

    2

  • 5

    Lorenzo Insigne

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26941

Liczba newsów: 37507