Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 15/08 (16)

Źródło: różne
ponad 6 lat temu
117
16
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:59 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

20:25 Według Le Parisien, PSG wystawia na sprzedaż Adriena Rabiota - jego cena ma wynieść zaledwie 5-8 mln euro. Więcej można przeczytać TUTAJ.

 

19:31 Według La Gazzetta dello Sport wszystko wskazuje na to, że Torino pogodziło się już ze stratą Alessio Cerciego, który jest bliski przenosin do Interu lub Milanu. Tymczasem w Turynie zastąpić go może Abel Hernandez z Palermo lub Duvan Zapata z Napoli.

 

18:50 Dzisiejsze francuskie media donoszą, że Inter Mediolan będzie chciał uzupełnić lukę w ataku sprowadzeniem piłkarza Olympique Marsylia - Andre Ayew. Inter miałby zapłacić za reprezentanta Ghany od 8-10 mln euro.

 

18:47 Nieznane wciąż pozostają losy kameruńskiego napastnika, Samuela Eto'o. Po spotkaniach z władzami Ajaxu w Amsterdamie oraz negocjacjach na San Siro z drużyną Interu Mediolan, 33-letni zawodnik odwiedził Anfield Road, gdzie dyskutował o swojej ewentualnej przyszłości z menedżerem Liverpoolu.

 

18:15 Sportmediaset podaje iż Milan zamierza wysłać ofertę opiewającą na kwotę 10-12 mln euro za Alessio Cerciego.

 

14:45 Według Tuttosport, AS Monaco jest skłonne wyłożyć na stół 15 mln euro, które chcą włodarze Nerazzurrich otrzymać za Ricky'ego Alvareza.

 

02:07 Raporty Calciomercato.com donoszą, że Inter obserwuje piłkarza Anderlechtu oraz reprezentacji Belgii U-21 - Dennisa Praeta.

 

01:13 Według doniesień Caughtoffisde trener PSG zgodzi się na transfer Lavezziego do innego klubu. Wiemy, że Inter jak i Juventus kontaktowały się z klubem z Paryża w sprawie wypożyczenia Argentyńczyka. Działacze PSG zgodzą się tylko na transfer definitywny. Liverpool jakiś czas temu był gotów zapłacić za Lavezziego około 18 mln funtów. Być może taka kwota przekonałaby właściciela francuskiego klubu na sprzedanie Lavezziego.

 

01:00 Ekspert do spraw mercato w telewizji Sky Sports, Alessandro Sugoni zasugerował że Jonathan Biabiany doskonale wpasowałby się w taktykę Waltera Mazzarriego. Bardzo możliwe, że w przypadku odejścia Guarina klub z Mediolanu zdecyduje się zatrudnić zawodnika Parmy.

 

00:45 Il Corriere della Sera donosi, że w dalszym ciągu w wyścigu o zakontraktowanie Cerciego jest Inter oraz Milan. Filippo Inzaghi jest pod wrażeniem umiejętności Włocha i widziałby go jako w swoim zespole jako kluczowego gracza. Działacze Torino oczekują za swojego piłkarza około 20 mln euro i to może być przeszkodą dla Mediolańskich klubów.

 

00:30 talkSPORT - Tottenham nadal nie rezygnuje z Guarina. Klub z Anglii w dalszym ciągu jest w stanie zapłacić za piłkarza Interu Mediolan 10 mln euro plus pełną kartę Roberto Soldado.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 14.01 (19:51) Esposito o krok od Venezii (17)

14.01
02:00
Florian Neuhaus

Inter wśród zainteresowanych Neuhausem (2)

13.01
13:40

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.08.2014 o 21:48 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Brać dwóch braci Ayewów
15.08.2014 o 21:41 przez kovacic10
kovacic10
Ayew bardzo dobra opcja. Młody, szybki, dobry technicznie. Taki ktos do ataku by się przydał, tym bardziej za tak małe pieniądze 8-10 mln.
15.08.2014 o 21:40 przez Mikson
Mikson
Ayew byłby super.
15.08.2014 o 19:17 przez piotrekninter
piotrekninter
opylic Alvareza, kupic Ayew no nbo,moze by cos z tego bylo
po co ten news o Cercim, takie oferty odrzucaja, tym bardziej po co jak to Milan
15.08.2014 o 18:16 przez stomil
stomil
Za 15 baniek to Thohir powinien na plecach Alvareza do Księstwa zatachać
15.08.2014 o 17:17 przez kulfon32
kulfon32
BYE BYE
15.08.2014 o 17:04 przez kibol123
kibol123
Boże czy wy naprawde piszecie o tym Soldado co ma prawie 30 lat i 11bramek w 36 meczach co aktualnie prezentuje poziom Słynnego w naszych kręgach Il Gepardo Rochiego ?? tak nabierzmy Mvill Oslvadów itp. bo napewno się u nas wszyscy odrodzą przecież trenuje u nas geniusz całe szczęście że to wszystko wypożyczenia bo Mvilla nie przekonuje narazie.
15.08.2014 o 16:58 przez kibol123
kibol123
jak Monako daje tylko 15 to Alvarez jest naprawde grubo poważany w piłkarskim świecie ja osobiście sprzedałbym dziada w Styczniu początki sezonu zawsze ma nad podziw dobre więc cena wzrośnie.
15.08.2014 o 16:58 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
sprzedać Alvareza. Oby to była prawda.
15.08.2014 o 16:09 przez micom
micom
Na początku lipca Piero Ausilio wspominał, że do 15 sierpnia do Interu przyjdzie TOP-PLAYER. Dziś mamy dokładnie dzień 15 sierpnia i co ?? ? Nawet się nie staramy o takowego, no chyba... że o czymś nie wiem i zdaniem Thohira takiego już kupiliśmy...

Rozumiem, że wygłaszamy zasadę najpierw sprzedać, potem kupić. Ale do cholery za niecały tydzień eliminacje do Ligi Europy. Jeśli Torino wystawi Cerciego, to koleś nie będzie mógł grać w pucharach przez cały sezon i w zasadzie jego kupno będzie "pół-celowe"... Mamy sześć dni, wiemy, że w Turynie chcą Bottę. Można by spróbować zlożyć konkretną ofertę, ale my będziemy czekac do 1 września, bo wtedy może kogoś sprzedamy... Jest do wzięcia Lavezzi, koleś chce wrocić do Włoch. Można spróbować się targować, ale...

Mercato należy oceniać nie tylko z perspektywy własnych transferów, ale i ruchów rywali. Tak więc jeśli jufki kupią Hernandeza lub Lavezziego, Milan weźmie Cerciego, a my...Biabianego, no to sory - ale dystans między nami a jufkami na pewno nie zmaleje. Tym bardziej, że widać, jak nam idzie gra ofensywna.

I na koniec kwestia Rolando. Jak myślicie, ile koleś jeszcze będzie czekał, aż znajdzie sie frajer gotowy kupić Silvestre lub zapłacić wysoką tygodniówkę Hugo? Czy naprawdę nie można wydać tych dwóch baniek i mieć pewnego NASZEGO NAJLEPSZEGO OBROŃCĘ z ubiegłego sezonu? Ile jeszcze czasu upłynie, zanim Rolando się wkur** i powie - idę do Romy? Koleś też chciałby być pewny swojej przyszlości i nie do końca może być chętny na czekanie do ostatnich godzin mercato...
15.08.2014 o 13:41 przez czarnoksieznik
czarnoksieznik
Zgadzam sie z Yascarr jesli prawdą jest oferta spurs to nawet chwili bym sie nie zastanawiał choć domyslam sie ze Soldado ma pewnie wygórowane żądania płacowe i tu jest problem. ..
15.08.2014 o 13:09 przez Yascarr
Yascarr
Odet kolejna kompromitacja. Kto Ci powiedział że on jest niechciany? Blanc ostatnio stwierdził że kadre ma kompletną, z takim składem chce pracować, ale jak ktoś zechce odejść to ma wolną rękę.

Soldado +10mln to jakaś bajka. Całować po rękach kogutów.
15.08.2014 o 11:56 przez Waccollinio
Waccollinio
Właściwie to ja bym brał tego Soldado, on sprawdzi się prędzej niż Osvaldo, i jeszcze dostaniemy 10 mln które będziemy mogli wydać na tego Biabanego i Rolando.
15.08.2014 o 11:47 przez Odet
Odet
tylko idiota da duże pieniądze za Lavezziego i nie chodzi o to, że to słaby piłkarz, tylko o to że jest niechciany w PSG, a to znacząco obniża cenę.
Pozdr.
15.08.2014 o 11:06 przez kibol123
kibol123
Za Guaro zaryzykować i dopłacić za Lamele coś czuje że byłaby z niego uciecha. 20 mln za Cerciego śmiech na sali w kadrze włoch co mecz udowadnia jak prezentuje się w tle dużo lepszych graczy czyli miernie.
15.08.2014 o 08:02 przez piotrekninter
piotrekninter
10 i Soldaedo no way
to moglby byc interes na miare 48 i E2 za Ibre
baibiany a Guarin co ma piernik do wiatraka
Lavezzi w Lpoolu no ciekawa pake by mieli, moglby tam fajnie smigac skrzydlem

Shoutbox

Xdd 20.01.2021 06:19

W tym rzecz że przy 5 zmianach nie można już 6. Jak były 3 to w dogrywce można było 4 zrobić, ale nie teraz

InterMistrzKamil 20.01.2021 01:09

Walkower Romy będzie za szóstą zmianę xD

mroowa111 20.01.2021 00:38

niby 1 dodatkowo w dogrywce można

Xdd 20.01.2021 00:26

Roma zrobiła 6 zmian xd nie wiem czy dlatego że była dogrywka i można było zrobić czy zwyczajnie znowu ktoś się tam walnął

mroowa111 19.01.2021 23:50

i roma nara

mroowa111 19.01.2021 23:49

łyżeczka lobik saponara

mroowa111 19.01.2021 23:49

roma kompro 2-4

mroowa111 19.01.2021 23:47

mozliwe ze ich rozniosa z 5-0 teraz

pablo77 19.01.2021 23:19

Napoli pewnie obsrane xD

pablo77 19.01.2021 23:19

Spezia przed szansa teraz :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

to co Fuzato debiut? :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

lol :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

bramkarz wyleciał

pablo77 19.01.2021 23:18

bramkarz czerwo :D

Juzek 19.01.2021 23:18

w ciagu minuty :D

pablo77 19.01.2021 23:17

no a ja z ojcem w sumie nie wiem czy mielismy czy nie a jak juz to bezobjawowo :)

Juzek 19.01.2021 23:17

2 czerwa Roma :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:17

no to git jak już ok :)

Adriano_forever 19.01.2021 23:17

ło panie, no to koroniaczek który też na układ oddechowy wpływa nie pomaga w leczeniu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38449