Plotki transferowe

Mercato Live - 16.08.2018 (21:18) Candreva odrzucił oferty kilku klubów (43)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
około rok temu
632
43
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:18

Sport Mediaset - Candreva konsekwentnie odrzuca oferty. Inter otrzymał za Włocha kilka ofert w tym mercato, m.in. od Monaco, West Hamu i Galatasaray, wszystkie zostały jednak przez zawodnika odrzucone, ponieważ ten chciał tylko i wyłącznie gry w jednym klubie: Interze. 

 

19:51

Zamknięcie wypożyczenia Yanna Karamoh do Parmy jest najważniejszym punktem ostatniego dnia mercato. Zainteresowanie Joao Mario wyrażają Sevilla i Real Betis - oba kluby mogą zakontraktować Portugalczyka do 31 sierpnia, kiedy kończy się okienko transferowe w Hiszpanii.

 

19:30

Luka Modric pozostanie piłkarzem Realu Madryt. Sky Sports informuje, że Chorwat ponowił chęć przejścia do Interu. Florentino Perez nie spełni prośby piłkarza. Zdaniem dziennikarzy tylko nagły zwrot akcji może sprawić, że Modric opuści Real tego lata.

 

17:30

Decydujące momenty w sprawie Luki Modricia. Piłkarz Realu Madryt wraz ze swoimi agentami spotka się dziś z Florentino Perezem. Chorwat poprosi po raz kolejny o wytransferowanie go do Interu. La Gazzetta dello Sport informuje, że działacze Nerazzurrich nie spodziewają się dobrych wieści ze spotkania, bowiem działacze Realu najprawdopodobniej odmówią sprzedaży 33-latka.

 

16:40

Agent Andreii Pinamontiego, Enzo Raiola, pojawił się w hotelu Melia, gdzie od kilku godzin przebywa Piero Ausilio. Dyrektor sportowy Interu próbuje zamknąć transfer Bogdana Jocicia. Przedstawiciel Włocha poszukuje nowego klubu dla swojego klienta. Zainteresowanie Pinamontim wyraża Frosinone. 

 

15:25

Dzisiaj spotkanie na linii Perez - Modrić. Jak informują jednak Sport Mediaset oraz chorwackie media nie ma zbyt wiele optymizmu przed planowanym spotkaniem. Mercato we Włoszech kończy się już jutro i byłoby bardzo trudno zrealizować transfer. 

 

14:35

Modric albo nikt. Zdaniem portalu fcinter1908.it Inter nie zatrudni w ciągu ostatnich godzin żadnego innego piłkarza.

 

13:05

SKY informuje, że Ausilio pracuje nad wypożyczeniem Karamoha do Parmy i oczekuje telefonu z Madrytu z związku z Modriciem.

 

12:40

Włoskie źródła informują, że tylko detale dzielą Yanna Karamoh od wypożyczenia do Parmy. 

 

09:13

Luca Marchetti informuje, że Inter w końcówce okienka transferowego opuszczą Joao Mario oraz Yann Karamoh.  Redaktor Tuttomercatoweb potwierdza, że Inter spróbuje pozyskać jeszcze Lukę Modricia. Tymczasem hiszpański dziennik AS uważa, że pomimo starań agentów Chorwata i Interu, pozostanie on piłkarzem Realu Madryt na kolejny sezon.

 

00:10

Sky Sports przekonane, że w dniu dzisiejszym Luka Modric oraz jego agenci wykonają ostateczną próbę przekonania Florentino Pereza do sprzedaży Chorwata do Interu.

 

00:08

Barcelona nie zamierza śpieszyć się z decyzją ws. Rafinhi. Ernesto Valverde zapewnił, że gracz ma szansę pozostać w prowadzonej przez niego drużynie:

- Cieszę się z dobrej dyspozycji Rafinhi. Jestem zadowolony, że mam go w zespole, ale ostateczną decyzję podejmiemy do 31 sierpnia.

Zobacz też

mercato live icardi

Mercato Live - 16.08 (23:10) Dzeko przedłużył kontrakt z Romą! (34)

16.08
09:15
Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 20.08 (19:30) Agent Dimarco w siedzibie Interu (38)

20.08
08:28

Komentarze (43)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.08.2018 o 01:11 przez Kebo
Kebo
Piękne okienko, Ausilio królu złoty dzięki za wszystko. Teraz tylko przełożyć to na wyniki.
17.08.2018 o 00:46 przez maverik
maverik
timon pełna zgoda, el_loco a dla mnie w meczu z Zenitem i Lugano pokazał, że przyda się w nadchodzącym sezonie
16.08.2018 o 23:08 przez Towarzysz
Towarzysz
Candreva nie był taki tragiczny, jak go malujecie. Był nieskuteczny, a to duża różnica.
16.08.2018 o 23:08 przez el_loco
el_loco
Candreva powinien odejść! W meczu z Atletico pokazał, że nie przyda nam się w nadchodzącym sezonie!
16.08.2018 o 22:29 przez timon
timon
Candreva przez pierwsze półtora roku gry u nas strzelił 6 bramek i zanotował 18 asyst w trochę ponad 50 meczach, czyli wynik całkiem niezły. problemem jest u niego ostatnie pół roku, kiedy grał fatalnie, zarówno w ataku jak i obronie. Zobaczymy co wykrzesa z niego Spal. Jeżeli przywróci Candreve do formy, to będziemy mieli przyzwoitego i doświadczonego zawodnika do rotacji, jeżeli nie to Antonio pewnie nie podniesię się z ławki i odejdzie za rok. Tak czy inaczej drużyna na pewno na jego pozostaniu nie straci(pod względem sportowym) a może zyskać.

Karamoah realnie patrząc przy tej rywalizacji, może w całym sezonie zagrałby max 500min, w Parmie może złapać ponad 2tyś. dla mnie świetna decyzja z wypożyczeniem
16.08.2018 o 21:53 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Czyżby pasozyt czekał na ofertę z Chin jak jego kompan Eder ?? Idealna liga dla nich :]. Poziom jakby ten a i kasa lepsza.
16.08.2018 o 21:47 przez AveCaesar
AveCaesar
Wymienić Candreve na Luke i po kłopocie, a może przynajmniej na Ilicica i nie wypożyczać Karamoha ? ;) Pewnie wypożyczymy Karamoha, a u nas zostanie Candreva z JM ;D
16.08.2018 o 21:45 przez Klinsi64
Klinsi64
do ataku przyszło 3 młodych i fajnych grajków,więc chyba wystarczy tej świeżości,nie wiem jak będzie wyglądał Candreva,ale osobiście życzę mu przełamania i pozytywnego sezonu
16.08.2018 o 21:22 przez interpolska12
interpolska12
Forza Candreva
16.08.2018 o 21:13 przez Towarzysz
Towarzysz
Ogłaszam zbiórkę na prezent dla Luki Modricia w postaci książki "Asertywność. Sięgaj po to, czego chcesz, nie raniąc innych" autorstwa Roberta Albertiego i Michaela Emmonsa. Można być asertywnym profesjonalistą proszę państwa, szczególnie, gdy w grę wchodzą pieniądze i dżentelmeńskie obietnice. Inaczej sprawa wyglądałaby, gdybyśmy mieli pieniądze i rzucili 40 mln na stół.
16.08.2018 o 20:31 przez maverik
maverik
Karamoh zgódź się na Parmę, przy dobrych wiatrach jest 4. opcją do wejścia na skrzydło, nie wiem czego on szuka.
16.08.2018 o 20:28 przez Dyl87
Dyl87
Koniec okienka
16.08.2018 o 20:27 przez AveCaesar
AveCaesar
Stanowczy Luka O_o
16.08.2018 o 19:36 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Chu j z Tobą Perez i tak nic nie wygrasz
16.08.2018 o 18:47 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie chodzi o siano nie raz Real szedł na rękę zawodnikom i klubom jeżeli ktoś chciał odejść, a 2 tygodnie to sporo czasu na znalezienie zastępstwa dla Luki. Tym bardziej, że na pewno nie od wczoraj wiedzą, że chce od nich odejść i nie próżnują tylko sprawdzają dostępne opcje.
16.08.2018 o 18:28 przez davi23
davi23
Wiara do końca! Forza Inter!
16.08.2018 o 18:08 przez Seba.
Seba.
Gdyby okienko w Hiszpanii także kończyło się jutro, to transfer raczej byłby nierealny. Mają jednak 2 tygodnie na znalezienie następcy, więc iskierka nadziei jest.
16.08.2018 o 17:56 przez _DANI_
_DANI_
"Patrząc wczoraj na Modricia- jak siedział na ławce, jak grał po wejściu na boisko- odniosłem wrażenie że on jest tutaj na siłę. Myślę że on naprawdę chce odejść. Kolejne spotkanie z Floro, razem z agentem raczej nie świadczą o tym że chce zostać. Wczoraj był strasznie zgaszony na tej ławce. Ciekawe czy Floro pozwoli mu odejść? Ciężka sprawa, tym bardziej że Inter chyba już nie sypnie kasą bo sporo się wykosztował tego lata."

Widzę, że nie tylko My zauważamy zaistniałą sytuację, kibice śmietankowych również to dostrzegli. Miejmy nadzieje, że Luka będzie dość mocno naciskał na Pereza, a sam Florentino zrozumie, że mimo iż Modrić jest profesjonalistą, to najzwyczajniej w świecie brakuje mu już motywacji do gry w Realu. Nie wiem czemu, ale jestem jakoś dziwnie spokojny i wierze, że może się to udać :)
16.08.2018 o 17:40 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Modricia znam bardzo dobrze, bo często oglądam mecze Realu i wczoraj moim zdaniem zagrał bez zaangażowania. To nie jest tak, że nie jest gotowy fizycznie - wydaje mi się, że jest w Madrycie wypalony. Generalnie szacun dla niego, że nie wyszedł do mediów jak Ronaldo i Kovacic tylko załatwia sprawy jak człowiek. Pewnie przez to do nas nie trafi, ale profesjonalizm klasa
16.08.2018 o 15:24 przez LukeInter
LukeInter
Wygląda na to, że jednak pierwsza kolejka może być odwołana, na pewno odwołane będą mecze sobotnie i mecze genoi i samp
16.08.2018 o 14:52 przez davi23
davi23
Ausilio, dawaj nr kom... sam zadzwonie, że już lece, będę za 3 h, moge grać za darmo, spoko. Dla tego klub dla tej koszulki. Obyś miał kom naładowaną i nie spał jak zadzwonią... 3mam kciuki do końca za Modricia, bez znaczenia czy to cud czy nie. Trzeba wierzyć do końca. Real Real, mają jeszcze dużo czasu i kasy, zalepią dziury, Perez musi kogos kupic, bo nie wybacza mu Ronaldo i Modricia.
16.08.2018 o 14:49 przez davi23
davi23
Bez znaczenia na koniec... jest 38 spotkań do rozegrania, Serie A jest taka, że tutaj nawet z burakami traci sie pkt, coś o tym wiemy... niech Karamoh zagra ze 20-25 spotkań albo i więcej spotkań, bo u nas dostanie może 5 max...
16.08.2018 o 14:46 przez davi23
davi23
Karamoh, trochę mi go szkoda, wolę widzieć go u nas cały czas, ale prawda taka, ze nie będzie podstawą po przyjściu Balde, dlatego wypożyczenie na rok (tu podkreślam co najważniejsze) do klubu w Serie A - to dobry pomysł.

My z Barbosą mielismy tak zrobić, zamiast do Portugalii czy do Brazylii, miał iść do klubu w Serie A, gdzie miałbym w każdym meczu 90 min, bez znaczenia co by ugrał, chodziło o to, żeby grał a nie siedział. Jęśli chce się zawodnika kiedys aby wracał do nas, do ligi... to trzeba go u siebie ogrywać, czyli w Italii.

Parma i moze będzie grała wielkie dno, ale może i nie... Benevento tez grało praktycznie nic, ale trochę pkt potem wyrwali, walczyli do końca, myślę, że z Parmą będzie lepiej, to jest historia, są ambicje, widzę, że się czymś wzmacniaja, chca zawitać na dłużej. To będzie dobra decyzja, tylko niech Karamoh walczy tam.
16.08.2018 o 14:05 przez Est
Est
Jeżeli jeszcze uda się wyciągnąć Modricia to będzie to jakiś cud i najlepsze okienko transferowe od lat (chociaż już takie jest). Ale saga z Modriciem już trwa zbyt długo, żeby coś mogło z tego wyniknąć.
16.08.2018 o 13:59 przez Saff
Saff
@tkropkab2,
serio wierzysz, że gdybyśmy wykupili Cancelo, to kupilibyśmy jeszcze Vrsaljko?
16.08.2018 o 13:50 przez timon
timon
PiotrekFCI a wytlumacz mi jak niby mielibysmy pogonic zawodnika z ważnym kontraktem?

Poza tym uważam, ze Candreva wchodząc z ławki może jeszcze coś temu klubowi dać. Ma za sobą gówniane 6 miesięcy, ale jezeli Spal doprowadzi go do formy, to jego doświadczenie może być przydatne. Patrząc na naszą ofensywe, to Candreva będzie jedynym zawodnikiem po 30, więc nie krytykowałbym zarządu. Jezeli chodzi o Karamoaha to na jego miejsce poza Candreva jest Perisic, Balde, Politano i Martinez(który czesto bedzie pewnie grał obok Icara), więc gdyby u nas został mogłoby się skończyć graniem w co trzecim meczu 15 minut, a wtedy byłby płacz, że nie dostaje szans, marnujemy talenty itp.. Dla niego najlepsza opcją będzie regularna gra w słabszej drużynie
16.08.2018 o 13:42 przez rafalik93
rafalik93
cancelo mi nie szkoda ,zwykły najemnik ,za to rafinha zostawił serducho i tym bardziej szkoda ze do nas nie wróci,niestety jesteśmy tak zduszeni przez fpp a i tak wielkie gratulacje dla auzyljusza jak to rozgrywa pomimo fpp,myślę ,że to już koniec okienka dla Interu ;) jestem mega zadowolony ,brakuje jedynie typowego śpo ;)
16.08.2018 o 13:04 przez tkropkab2
tkropkab2
Jedyny transfer, przy ktoryn dalismy ciała to Cancelo. Ok napiszecie, ze jest Vrsaljko, ale gdybysmy mieli i jego i Cancelo to z bokami mielibysmy w koncu święty spokój. Łatwiej znalezc na rynku ogarnietęlego ŚP niż dobrego bocznego obronce.
16.08.2018 o 13:04 przez ciechan
ciechan
Rafinha był jednym z najlepszych w sparingach. Barcelona to jego dom i ma dużą szansę tam zaistnieć. U nas pierwszy plac także nie byłby pewny

Shoutbox

kusy 25.08.2019 01:11

Tenis 🎾

Nerazzurri83 25.08.2019 00:58

Żyjesz

Nerazzurri83 25.08.2019 00:58

Kusy

kusy 25.08.2019 00:13

Paire to taki juve..

Piter 25.08.2019 00:11

Kusy jakbyś chciał zjeść drugie danie w końcu to mi zostały kości z udka z kurczaka, jak coś pisz priv

kusy 25.08.2019 00:07

Tenis 🎾

kusy 25.08.2019 00:07

Hurkacz

Piter 25.08.2019 00:05

Kusy, czy serwujesz szklankę h2o do grochówki?

Xucatlan 25.08.2019 00:04

Kolejna fotka ze Skriniarem, a ile to się dziennikarzyny napociły, że jest konflikt ze słowiańskimi zawodnikami Interu...

Vancore 24.08.2019 23:57

wszedl przy pewnym prowadzeniu jak bayern juz gral na stojaco

kulfon32 24.08.2019 23:32

czyli wszystko w normie jezeli chodzi o Periszita

InteristaNagato 24.08.2019 23:20

pluto srednio bez szalu

InteristaNagato 24.08.2019 23:20

xddddddd

InteristaNagato 24.08.2019 23:19

Będzie ciężko w tym sezonie. Na siłę będą próbowali, aby Juve nie zdobyło 9 i 10 mistrzostwa z rzędu.

pluto11 24.08.2019 23:15

Jak Perisic zagrał dzisiaj w Bayernie

kusy 24.08.2019 23:12

Hurkacz teraz gra finał, Polsat sport extra #polskiTenis

jaszczomb 24.08.2019 23:10

1 mecz 3:0 i pokazac frajerom gdzie ich miejsce

InteristaNagato 24.08.2019 23:10

i pracuj na swoich warunkach

InteristaNagato 24.08.2019 23:10

Piter musisz powiedziec Basta

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    2

  • 2

    Kevin-Prince Boateng

    1

  • 3

    Jose' Callejon

    1

  • 4

    Dries Mertens

    1

  • 5

    Nikola Milenkovic

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • FT

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    3 - 4

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28326

Liczba newsów: 34510