Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 21/01 (25)

Autor:
Źródło: różne
ponad 11 lat temu
550
25

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:31 I to już tyle jeżeli chodzi o dzisiejsze mercato Interu. Zapraszamy ponownie jutro!

 

17:47 Mail on Sunday - Inter wysłał zapytanie do Tottenhamu w sprawie warunków pozyskania Younes'a Kaboula. Francuski środkowy obrońca coraz rzadziej pojawia się na boisku w drużynie Kogutów. Kaboul od 9 listopada 2014 roku nie wystąpił w żadnym spotkaniu zespołu Mauricio Pochettino.

 

17:36 Według dailymail.co.uk Arsenal Londyn jest coraz bliżej ściągnięcia pomocnika Atletico Madryt, Mario Suareza. Podobno jego transfer jest praktycznie dogadany.

 

16:58 GDS - Inter Mediolan  ma nowy cel transferowy. Jest nim Ahmad Benali z Brescii. Zespół Libijczyka ma ogromne problemy finansowe i od kilku miesięcy nie płaci swoim piłkarzom. Roberto Mancini, chce by Benali zagrał w jego drużynie. Wychowanek Manchesteru City gra we Włoszech już od 3 lat. Zachęcam do zapoznania się z jego statystykami z obecnego sezonu KLIK.

 

16:23 Jak donosi La Gazzetta dello Sport przyszłość Jonathana w Interze rysuje się w coraz ciemniejszych barwach. Brazylijczyk nadal leczy kontuzje, a także ma świadomość zbliżającego się końca kontraktu. Jego odejście ze stolicy Lombardii staje się coraz bardziej realne, możliwe jest nawet jeszcze tej zimy.

 

16:00 Sky - Atletico odrzuciło ofertę Interu za Mario Suareza, podkreślając przy tym, że ich piłkarz nie jest na sprzedaż.

 

13:53 Alfredo Pedulla: Pomimo wstępnego porozumienia pomiędzy Interem i Bologną w sprawie transferu Mbaye, zawodnik odmówił przenosin do tego klubu. Zdaniem agenta zawodnika chcą oni rozpatrzeć inne możliwe opcje, np.: transfer do Ceseny, Genoi lub też przenosiny do Premier League - WBA i Swansea.

 

11:05 Angielska prasa informuje, że Kurt Zouma może tej zimy przenieść się do Interu. Wszystko zależy od ewentualnego transferu Raphaela Varana, który ma zasilić szeregi  Chelsea. Jeżeli przenosiny Francuza na Stamford Bridge staną się faktem, wtedy Zouma otrzyma zgodę na transfer i najprawdopodobniej wybierze zespół Roberto Manciniego.

 

11:01 TMW - Dnipro Dniepropietrowsk włącza się do walki z Interem o pozyskanie młodego Chilijskiego obrońcy, Sebastiana Vegasa.

 

10:58 Sky - Dani Osvaldo może powrócić zimą do Premier League. Zainteresowani usługami zawodnika są działacze QPR.

 

10:53 Afredo Pedulla: Atletico nie jest przekonane, czy chce sprzedać Suareza. Oferowana przez Inter kwota 10 mln euro jest ich zdaniem zbyt niska. Działacze hiszpańskiego zespołu oczekują na ofertę w wysokości 12 mln.

 

10:49 SM - Jeżeli Inter będzie potrzebował pieniędzy na transfery już tej zimy, to Mauro Icardi zostanie sprzedany. Zastępcą młodego Argentyńczyka w Interze zostanie wtedy najprawdopodobniej Mattia Destro.

 

10:47 Włoska prasa sugeruje, że Tino-Sven Susic chce tylko i wyłącznie reprezentować Inter. Jeżeli zawodnik nie przeniesie się do Mediolanu tej zimy, to jego transfer na pewno zostanie sfinalizowany latem.

 

10:44 Marca - Działacze Interu i Atletico spotkają się już w najbliższy czwartek. Wtedy to mediolańczycy złożą ofertę za Mario Suareza. Nowy pomysł Nerazzurrich to wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za 10 mln euro.

 

10:40 Gazzetta di Parma - Dani Osvaldo znajduje się na szczycie listy życzeń Parmy w trakcie zimowego okienka transferowego. Działacze zespołu mają nadzieję, że zdołają przekonać gracza do transferu oferując mu wysokie zarobki.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.01.2015 o 21:09 przez smalec5
smalec5
boze tylko nie kabula tego drewniaka. Zoume jak najbardziej, mozna o tego Lassa sie poklusic i miec z glowy. Sprzedac jeszcze krihina, kuzme, i sciagac paulinho
21.01.2015 o 21:05 przez Cetyk
Cetyk
Dziękuję Wam za odpowiedzi ;)
21.01.2015 o 19:58 przez Pawel1992
Pawel1992
Wygląda na to, że możemy mieć problemy ze znalezieniem środkowego pomocnika.Najpierw nieudana próba ściągnięcia Leivy a teraz Suareza.
Zouma na tak,Kaboul ? raczej nie.Jonathan odejdzie i bardzo dobrze.Natomiast ten Libijczyk wydaje mi się piłkarzem o zbyt niskich umiejętnościach by móc grac w Interze.
21.01.2015 o 19:07 przez kibol123
kibol123
Co do Mourinho to nie było zajechanie zawodników tylko wahania formy wiekowych już graczy i amatorzy zastępujący geniusza wg. mnie Mourinho ma to coś co ciągnie go do sukcesów i robi wszystko żeby je osiągnąć wyżyna piłkarzy do 100% jest absolutnym autorytetem i każdy się go boi ma taki image i możliwości a u reszty tych patałachów panuje zasada "róbta co chceta bedzie fajnie jak coś osiągnieta" może potrafie sobie wyobrazić zdenerwowanego Beniteza bo MAncio umie sie wkurzyć ale weź sobie wyobraź że Strama, Beton, Gasperini, Ranieri, Leonardo tłumaczą coś lub karają za złą gre zachowanie czy coś Cambiasso Milito czy Zanettiego ??
21.01.2015 o 18:46 przez niproxdk
niproxdk
A pomyśleć że Kabul jeszcze nie dawno był chyba kapitanem Kogutów.
21.01.2015 o 17:48 przez Nadia G
Nadia G
*rady => raty
21.01.2015 o 17:47 przez Nadia G
Nadia G
Cetyk:
1 - Eric Thohir to dobry i doświadczony biznesman. Zapłacił przeszło 300mln euro za kupno zdecydowanej większości udziałow Interu oraz spłaca ogromne długi Interu. Część z nich stara się z pomocą ścigąniętych do Interu swoich zaufanych doradców i dyrektorów restrukturyzować, rozbijać na rady, renegocjować i td. Wydawanie gotówki w finansowego trupa jakim jest Inter uważa za niezgodne z zasadami ekonomii. Dodatkowo, z powodów długów, Inter przekroczył minimalny próg tzw. zasady Financial Fair Play (vide Wiki).
2 - Każdy kibice Interu ma o Mourinho swoje własne zdanie, choć część z nich najchętniej chciałaby aby obowiązywała tylko jedna dogmatyczna opinia o nim. Faktem jest, że to najlepszy (= najskuteczniejszy w sensie osiągniętych wyników sportowych) trener w historii Interu, jako, że nikt inny nie zdobył z Interem Tripletty. To tyle jeśli chodzi o fakty sportowe, co do reszty, każdy ma swoją wlasną opinię na jego temat. Amen.
21.01.2015 o 17:38 przez Mikson
Mikson
Tak, genialny pomysł mieć Zoumę i Jesusa na bokach obrony, bez kitu...
21.01.2015 o 17:06 przez Altaid
Altaid
Jak Zouma do nas przyjdzie to cud stanie się faktem. JJ powinien grać na lewej stronie a nie w środku! Za to tam mógłby zagrać Vidic - Andreolli. Kurta natomiast można by dać na prawy bok lub jako środkowego. A co do tego Suareza, nie rozumiem po co nam on. Kwota jaką jest wart to 10 mln. nie więcej.
21.01.2015 o 16:37 przez Michellaga
Michellaga
Nie bierzecie pod uwage że taki Milito E2 Wes czy Maicon byli w 2010 bogami w Mediolanie. Jesli MM by ich sprzedał to kibice wywieźli by go na taczkach. Wiadomo logika mówi jedno ale kibice Interu zawsze byli sentymentalni. My po 2010 piłkarzom po 30 daliśmy podwyżki to nie mogło wypalić. Mourinho jak odchodził zapewne był juz wiedział, że z tego Interu nic nie bedzie cały trzon drużyny miał 30+ lat i był najedzony sukcesami, póżniejsza równia pochyła to złe zarządzanie klubem przez MM i jego świtę typu Branca i Paolino
21.01.2015 o 16:31 przez ukasz
ukasz
Odnośnie Mou, zgodzę się z inter_21. Po tym sukcesie Inter był 100 mln do przodu, mogli sprzedać Maicona (25mln do Realu) Snejider (30-35 oferowali). Mając 160 mln można było zbudować dobrą drużynę. Ale lepiej było poczekać rok i sprzedać obu zawodników za 14 mln niż za 65. Żeby nie było, rozumiem, że MM chciał sobie coś odbić za zainwestowaną kase, ale w ten sposób pogrążył zespół.
21.01.2015 o 16:21 przez inter_21
inter_21
Jeśli chodzi o Mou to jego drużyna w dużej części składała się z zawodników dla których był to ostatni dzwonek do wygrania LM i chwała mu za to że mu się udało wykrzesać z nich wszystko co najlepsze. A to, że po takich sukcesach w drużynie potrzebne są pewne zmiany, odświeżenie składu, zakup nowych głodnych gry zawodników wiedział każdy oprócz ówczesnego prezydenta, który ewidentnie po wygraniu potrójnej korony miał w dupie ten klub (albo frajersko myślał że tym samym składem można znowu osiągnąć podobne sukcesy). A można było śmiało wykorzystać to że klub był na topie i dokonać przebudowy nie wydając fortuny. Ja tu nie widzę ani trochę winy Mou i chyba nie ma kibica który miałby do niego jakiekolwiek pretensje. Mou najwyraźniej wiedział jak to będzie wyglądać po triplecie i słusznie odszedł. Skoro prezes ma w dupie klub to czemu on ma sobie psuć reputację próbując go ratować.
21.01.2015 o 16:16 przez Waccollinio
Waccollinio
Cetyk na 1 juz dostałeś odpowiedź, co do Mourinho to uważam że to nie on wypalił Inter ale jego brak. Mou był ojcem sukcesu, pasował do nas jak nikt inny i wycisnął z naszych piłkarzy 150% umiejętności. Kiedy odszedł nie było motywacji, poza tym obecnie jest ogromny kryzys w futbolu, nie tylko w Interze.
21.01.2015 o 15:48 przez Mikson
Mikson
Cetyk:
1. Ponieważ Inter bujając się w środku tabeli i nie grając w LM nie zarabia tyle pieniędzy jako klub, żeby spełniać wymogi Finansowego Fair Play. Przychody i Wydatki muszą się bilansować, a grając jedynie w LE czy tak jak wcześniej w ogóle nie grając w pucharach klub nie zarabia na tyle, by po prostu wydać powiedzmy 40 mln euro.

2. Każdy powinien mówić za siebie, ale według mnie dla 90% kibiców jest żyjącą legendą. Wygrał dla Interu wszystko i oddał mu serce . A syndrom wypalenia drużyny? No cóż, to cena sukcesów, jak wygrasz wszystko to już nei masz dalszej motywacji. Era pewnych zawodników po okresie Mou minęła i tyle. Jestem pewnien, że jakby kibice Interu w przyszłości mieli przeżyć takie same chwile jak za Mou a potem wpaść w kilkuletni kryzys to każdy bez wahania by to powtórzył, bo dla takich chwil się żyje.
21.01.2015 o 15:07 przez Cetyk
Cetyk
Cześć, chciałem Was, kibiców Interu zapytać i dwie kwestie. Nie jestem obeznany z Serie A, ale zaczynam się wkręcać.
1. Skoro Inter ma bogatego właściciela, to dlaczego musi sprzedać Icardiego, żeby kupić kogoś innego? Czy Thohir nie daje ani jednego Euro do kasy ?
2. Co kibicie Interu myślą o Mourinho? Z jednej strony zdobył szczyt, z drugiej wypalił i zniszczył zespół. Co o nim myślicie?
21.01.2015 o 14:58 przez Nadia G
Nadia G
Proszę bardzo, jest dokładnie wszystko zgodnie z przewidywaniami: w przypadku odejścia Icardiego w jego miejsce przyjdzie jakiś ogór typu karzeł Destro, po ktorym wiadomo na 100%, że wielkim napastnikiem to on nigdy nie będzie! Taki Nicola Ventola najwyżej!
21.01.2015 o 14:45 przez Mikson
Mikson
Czemu oni wzmacniać chcą wszystkie pozycje, tylko nie żenujące boki obrony?
21.01.2015 o 13:16 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Dawać mi Varana !! !! !
21.01.2015 o 12:00 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Co raz lepsze nazwiska...po dwóch naprawdę fajnych transferach chyba nie odwalą nam żadnej kupy
21.01.2015 o 11:58 przez niproxdk
niproxdk
Nie ja nie chcę, niech Icardi zostanie proszę.
21.01.2015 o 11:57 przez niproxdk
niproxdk
Czyli jakby Susic zaklepany
21.01.2015 o 11:51 przez xeneen
xeneen
Ja tego nie kumam, jeśli sprzedalibyśmy Icardiego to po kija kupować nowego napastnika, mógłby Osvlado zostać, w czym on jest niby gorszy?
21.01.2015 o 11:37 przez Klinsi64
Klinsi64
news z Icardim i Zoumą kompletnie z dupy
21.01.2015 o 11:33 przez FcDavids
FcDavids
Chelsea chyba wydała na niego spory szmal więc wątpię żeby chcieli się teraz go pozbyć.
21.01.2015 o 11:16 przez KRS
KRS
Zuma ma ogromny potencjał więc brać jeśli tylko on chce grać u nas

Shoutbox

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625460

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się