Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 22/01 (27)

Autor:
Źródło: różne
ponad 11 lat temu
665
27

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

22:08 OFICJALNIE - Alvaro Pereira został zawodnikiem argentyńskiego Estudiantes! Urugwajczyk do Argentyny trafi z brazylijskiego Sao Paolo na zasadzie wypożyczenia. Kontrakt zawodnika z Interem kończy się 30 czerwca 2016 roku.

 

15:59 Według Sky Inter szuka młodych talentów w Bundeslidze. Skauci klubu z Mediolanu obserwują ponoć dwóch piłkarzy występujących w reprezentacji Niemiec U-21. Chodzi tu o bramkarza Mainz, Lorisa Kariusa oraz obrońcę Hoffenheim, Nicklasa Sule.

 

15:40 Wszystko wskazuje na to, że to już koniec przygody Osvaldo w Interze. Raporty Gazetta.it donoszą, że Inter zakończy wypożyczenie i zawodnik wróci do Southampton. Piłkarz będzie musiał szukać sobie nowego klubu ponieważ w kadrze Southampton nie będzie mógł liczyć na regularne występy.

 

15:32 La Gazzetta dello Sport informuje że Inter złożył oficjalną ofertę za Mario Suareza. Nerazzurri chcą wypożyczyć zawodnika Atletico by wykupić go później za 9 mln euro w ciągu najbliższych dwóch lat. Taka oferta została wysłana do agenta Suareza. Jest tylko jeden problem. Klub z Madrytu nie chce pozbywać się swojego piłkarza.

 

15:23 Raporty Corriere dello Sport donoszą, że Mauro Icardi odejdzie z Interu jeżeli klub nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Atletico oraz Chelsea przejawiają zainteresowanie Argentyńczykiem a oba te klubu regularnie występują w Lidze Mistrzów. W dzisiejszej prasie pojawiło się nazwisko Andre Pierre Gignaca jako możliwego następcę Icardiego w Interze

 

15:14 Agent Ibrahimy Mbaye uważa, że jego klient może jeszcze dziś opuścić Inter.

 

- Ibrahima nie może już dłużej pozostać w Interze. W grę wchodzą przenosiny do Bologny lub Ceseny. Musimy bardzo szybko rozwiązać tą ciężką sytuację w ten czy inny sposób. Mogę powiedzieć tylko tyle, że blisko osiągnięcia porozumienia z zawodnikiem jest Bologna. Być może jeszcze dziś wszystko się wyjaśni.

 

14:23 Angielskie media sugerują, że Inter postara się o zakontraktowanie pomocnika Manchesteru City, Jamesa Milnera. Zdaniem dziennikarzy Nerazzurri chcą zaoferować Anglikowi bardzo wysokie zarobki, a wszystko po to by wybrał on grę dla włoskiego klubu.

 

00:07 SM - W związku z niepowodzeniem przy transferze Mauro Suareza i Lucasa Leivy Inter wciąż poszukuje zawodnika, który mógłby wzmocnić linię pomocy. Nowym celem transferowym Nerazzurrich stał się zawodnik Realu Madryt, Asier Illarramendi. Według dziennikarzy na transfer gracza Królewskich naciska trener, Roberto Mancini.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (12:50) AS - Bastoni celem nr 1 do obrony Realu Madryt (19)

26.06
08:05

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.01.2015 o 05:54 przez PeHH
PeHH
Tak może i tak ale spójrzcie na to ze czasy się zmienili. Obowiązuje teraz FFP a my nie dosc ze mamy kiepska sytuacje to wciąż wydajemy a sprzedaże na przykładzie Perreiry nam nie wychodzą. Ja myślę że prędzej czy później ktoś będzie musiał odejść jako takie finansowe poświęcenie. Zima może nie ale Latem pewnie tak a jak nie będzie LM to raczej na pewno bo podejrzewam ze Mancini dalej będzie chciał przebudowywac druzyne
23.01.2015 o 01:11 przez Nadia G
Nadia G
Nasri -- ale nie jest ani odrobinę lepszy. Za to 8 lat starszy i nie ma doświadczenia poza graniem w lidze francuskiej. W dodatku strzela za mało goli.
23.01.2015 o 00:01 przez VVujek
VVujek
Gignac
nie jest gorszy od Icardiego
22.01.2015 o 23:53 przez Nadia G
Nadia G
O, i to mi się bardzo podoba. Estudiantes to jest właśnie idealny klub dla Alvaro Pereiry. :)
22.01.2015 o 21:41 przez Chuchu
Chuchu
Gignac jako uzupełnienie linii ataku za darmo latem, jak najbardziej tak. Ale Gignac za Ikara w roli naszego podstawowego napastnika? oj nie, na pewno nie.
22.01.2015 o 20:27 przez Odro
Odro
Gignac jestem na tak ale za psychola Osvaldo
22.01.2015 o 20:26 przez Odro
Odro
Ikar musi zostać to nasz nowy Milito powinniśmy o niego dbać !
22.01.2015 o 19:18 przez Kris961
Kris961
Ewidentnie widać , że sprawa z Osvaldo nie rozchodzi się tylko o występek z Icardim , tylko po prostu Mancini go nie chce w swoim składzie .
22.01.2015 o 18:34 przez PeHH
PeHH
Nie kazdy musi lubić Icardiego. Ja uważam że On strzela to co powinien tyle ze ilekroć oglądam go mam wrażenie ze na jego miejscu inny napastnik miałby więcej goli. No i ta statycznosc ze potrafi go nie by 90 minut. Proste Ja go nie lubię i za te kwoty co się podaje w mediach puścił bym go z pomalowanie ręki. Fajny motyw z tymi juniorami Niemieckimi. Iława myślę że nierealny. Milner swój poziom prezentuje a podejrzewam ze za krocie do wzięcia by nie był a skrzydłowych mamy tylu ze trzeba modlić się oto żeby Polskiemu i Shaq owi sie nic nie stało. Okienko się póki co dla Nas zatrzymało Ja bym się ciesżył jakby przyszedl ktoś na bok obrony nadal chciałbym rozwinięcia wątku Darmiana no ale cóż. Lucasa bym nie chciał Suareza lepiej gra w piłkę poprostu a typowych Drewnianych DMow nie lubię.
22.01.2015 o 17:04 przez Kebo
Kebo
klinsi@ Twoje uwielbienie dla Icardiego jest kompromitacją to wystarczy. Co do transferów to szkoda Osvaldo, ale jestem mu wdzięczny, że jako jedyny może choć trochę rozjaśnił Icardiemu, że do statusu gwiazdy to mu wiele brakuje.
22.01.2015 o 16:46 przez willy
willy
Dejwid koniobijcy juz tak maja wczesniej byl Branca Moratti Mazzari na tapecie teraz 21 latek Icardi ale z nim to ewidentny wylew nasienia do mozgu hehe lubie was czytac mucki
22.01.2015 o 15:59 przez Dejwid
Dejwid
Chłopak tyra Juventus za każdym razem, ale nie robi wrażenia na expertach z FCI - taki już trudny żywot piłkarza.
22.01.2015 o 15:31 przez cuba
cuba
Obyśmy zakwalifikowali się do LM i może jakimś cudem Icardi stanie się bardziej myślącym zawodnikiem jak stanie w rozwoju w miejscu to nara,strzelona bramka w pucharze Włoch mi tu nic nie rozświetli,to jest moje zdanie więc sapanie że to jest jakiś niesamowity zawodnik bla bla bla zostawię na koniec sezonu,na mnie jakoś wrażenia nie robi ten chłopak no ale to nie na mnie ma robić wrażenie i póki co nie mamy alternatywy więc nic dodać nic ująć
22.01.2015 o 15:24 przez Michellaga
Michellaga
#Nyers nie masz racji. Milner to bardzo dobry uniwersalny i wszechstronny piłkarz.
22.01.2015 o 15:03 przez Alfa
Alfa
tylko nie milner....nie cierpie tego nieudacznika,drewniaka, ogóra
22.01.2015 o 14:56 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Chyba transferów już nie będzie
22.01.2015 o 14:36 przez kroter32
kroter32
A w zyciu...
22.01.2015 o 14:29 przez Wujas
Wujas
Sa Polakami wiec mogloby byc dobre zgranie... Brak slow... Illara za drogi jak na Inter, lepiej juz nikogo nie sciagac niz znow jakis szrot typu Suarez... Osobiscie jaralbym sie tym Milnerem ;)
22.01.2015 o 14:05 przez bartosz0909
bartosz0909
jest to dobry pomysł na tą pozycje bo i młody i utalentowany. Lecz i tak myślę że dobrym pomysłem było by kupić środek obrony jak dla mnie glik i Shar to tu muszą być ponieważ glik to bardzo dobry obrońca, a jest polakiem tak jak i podolski więc mogło by być dobre zgranie (wiem że nic niema środek obrony do skrzydeł ale zawsze coś lepiej). A Shar no to z shaqirim
22.01.2015 o 12:53 przez NerazzurriFC
NerazzurriFC
Przyda się
22.01.2015 o 11:44 przez broda4991
broda4991
IIIara lepszy od Leivy dwa razy. Ale każdy będzie wzmocnieniem. Ale nam trzeba defensywnego pom. i minimum jednego obrońce a drzwi do Marcato już pomału się zamykają :D
22.01.2015 o 09:47 przez Klinsi64
Klinsi64
Kebo przestań kompromitować siebie i redakcję tej strony ;) ponoć Leiva naciska na transfer więc ten Illaramendi nieaktualny zresztą Bilbao ponoć gotowe 20 mln za niego dać
22.01.2015 o 09:29 przez niproxdk
niproxdk
Illaramendi ,myślę że mógł by się przydać i nas wspomóc .
22.01.2015 o 02:04 przez Kebo
Kebo
Illara super opcja. Co do Icardiego już się produkowałem na sb o nim, więc drugi raz nie zamierzam, ale na lata to on z pewnością nie jest.
22.01.2015 o 01:39 przez Odro
Odro
Illarra dobrym pomysłem :)
22.01.2015 o 01:38 przez Odro
Odro
Kebo a ja nie ... Ikar musi zostać jak napadzior na lata
22.01.2015 o 00:11 przez Kebo
Kebo
Oo odpowiednia miniatura, mam nadzieję, że ten typ z miniatury już niedługo odejdzie za jakąś porządna kwotę :D

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625499

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się